Odchudzanie to walka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-07, 13:33   #1
isobel4
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40

Odchudzanie to walka?


Witam. Jestem ciekawa Waszych opinii na temat odchudzania, bo mnie natchnelo po tym jak na jakims portalu o dietach przeczytalam o facecie który zrzucil 50 kg w 6 miesiecy! Dla mnie to nie wyobrazalne! Jaka on musial miec motywacje! Myslicie, ze to przez kompleksy? Niby wyglad zewnetrzny sie nie liczy, tylko to, co czlowiek soba reprezentuje, ale czy nie latwiej cokolwiek soba reprezentowac bedac szczuplym??? Bo majac taka nadwage jak on czy mozna nie miec kompleksow?
isobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 15:22   #2
frensic
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 29
Dot.: Odchudzanie to walka?

Też o nim słyszałam, koleś jest niesamowity. nie pamiętam, czy to chodzi o tego samego ale imię tez chyba na "P". Co by nie mówić to i tak wiadomo, że wygląd może pomóc ale tez może zaszkodzić. Każdy chętniej pogada ze szczupłym i zadbanym człowiekiem niż z kimś kto w ogóle o siebie nie dba. Też słyszałam o Panu Piotrze i jestem pełna podziwu, jak dla mnie on jest żywym dowodem na to, że jak się chce to można i w sumie dzięki niemu sama przeszłam na dietę cambridge. Może nie miałam aż tyle zbędnego ciałka ale i tak czuję się o wiele lepiej po rozstaniu z tłuszczykiem.
frensic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 08:47   #3
isobel4
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
Dot.: Odchudzanie to walka?

I jak doswiadczenia??Przyznam sie, ze ja już przy paru nadprogramowych kilogramach mam kompleksy i chce się ich pozbyc...
isobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 13:57   #4
frensic
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 29
Dot.: Odchudzanie to walka?

Jak zwykle na diecie czasem bywało lepiej czasem gorzej, ale ja cały czas miałam przed oczami cel, który chciałam osiągnąć i to mnie motywowało.
frensic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 14:57   #5
yousuck
Rozeznanie
 
Avatar yousuck
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 636
Dot.: Odchudzanie to walka?

Wg mnie zawsze warto . Po prostu fajnie jest dobrze wyglądać. Ja czuję się milion razy lepiej, gdy wyglądam szczupło - a wyglądam szczupło gdy prowadzę zdrowy tryb życia - dobrze się odżywiam i ćwiczę. Wygląd zawsze był i będzie dla człowieka ważny, jest pierwszą rzeczą jaką u innych zauważamy. Ja też dużo schudłam i tak, byłam z siebie dumna reasumując gdy w grę wchodzą dobre samopoczucie, dobry wygląd, dobre zdrowie, często również większa pewność siebie - warto jest poświęcić chwile przyjemności
__________________
there is a light that never goes out
yousuck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 13:49   #6
velvety
Raczkowanie
 
Avatar velvety
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 97
Dot.: Odchudzanie to walka?

Zgadzam się z poprzedniczką.
Na swojej diecie schudłam 68 kg w 15 miesięcy a nie jestem osobą bojową.
__________________
ETAP I - zmagań z otyłością - od 21.09.10 do 18.11.10 - minus 6,4 kg
ETAP II - likwidacji nadwagi - od 19.11.10 do 30.03.11 - minus 13,6 kg
ETAP III - modelowania sylwetki - od 31.03.11
70-69-68,8-67-66-65-64-?
-------------------
Odwiedź mnie na -> http://www.lekki-blog.blogspot.com
velvety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 14:38   #7
jahania
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 20
Dot.: Odchudzanie to walka?

To wojna cała. I to domowa bo sama przeciwko sobie ;-)
__________________
Myślisz że nie istnieje skuteczna dieta ? Zmienisz zdanie...
http://www.wagaprecz.pl/
jahania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 21:49   #8
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Odchudzanie to walka?

W okresie dojrzewania przytyło mi się nagle 12kg, zrzuciłam je szybko i jestem zdania że jeśli ktoś CHCE to schudnie bez problemu (pomijam osoby chore, które nie mogą stracić wagi).

w przypadku mężczyzn myśle, że nie ma to aż takiego znaczenia bo np ja lubię "misiowatych" facetów i wiele kobiet ma takie upodobania z resztą u kobiety wygląd w ogóle ma dużo większe znaczenie...

obecnie ważę 56kg (171cm) lubię swoje ciało, czuję sie z nim pewna siebie. Natomiast gdy ważyłam 68 mając 14lat nienawidziłam go, miałam duże kompleksy i pewnie dlatego szybko schudłam, bardzo mi na tym zależało.
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 11:48   #9
nicely
Raczkowanie
 
Avatar nicely
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Lubin (k. Wrocławia)
Wiadomości: 341
Dot.: Odchudzanie to walka?

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
Wg mnie zawsze warto . Po prostu fajnie jest dobrze wyglądać. Ja czuję się milion razy lepiej, gdy wyglądam szczupło - a wyglądam szczupło gdy prowadzę zdrowy tryb życia - dobrze się odżywiam i ćwiczę. Wygląd zawsze był i będzie dla człowieka ważny, jest pierwszą rzeczą jaką u innych zauważamy. Ja też dużo schudłam i tak, byłam z siebie dumna reasumując gdy w grę wchodzą dobre samopoczucie, dobry wygląd, dobre zdrowie, często również większa pewność siebie - warto jest poświęcić chwile przyjemności
zgadzam się
__________________
Czas na odchudzanie:
Start: 79kg
Jest: 67,5 kg
Cel: 60kg

"When the world is all at odds. And the mind is all at sea, then cease all that tedium. And brew up a cup of tea" Hardy
nicely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-27, 19:07   #10
isobel4
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 40
Dot.: Odchudzanie to walka?

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
W okresie dojrzewania przytyło mi się nagle 12kg, zrzuciłam je szybko i jestem zdania że jeśli ktoś CHCE to schudnie bez problemu (pomijam osoby chore, które nie mogą stracić wagi).

w przypadku mężczyzn myśle, że nie ma to aż takiego znaczenia bo np ja lubię "misiowatych" facetów i wiele kobiet ma takie upodobania z resztą u kobiety wygląd w ogóle ma dużo większe znaczenie...

obecnie ważę 56kg (171cm) lubię swoje ciało, czuję sie z nim pewna siebie. Natomiast gdy ważyłam 68 mając 14lat nienawidziłam go, miałam duże kompleksy i pewnie dlatego szybko schudłam, bardzo mi na tym zależało.
Kica, powiedz mi utrzymujesz cały czas wagę bez problemu?? Czy masz okresowe wahania wagi??
isobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:00.