Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-26, 20:06   #3871
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Hej , tu mnie chyba jeszcze nie było,
poszukuję czegoś wysuszającego wypryski. Pojawiło mi się ostatnio tacy nieprzyjaciele w okolicy żuchwy i coś muszę zrobić. Wyszukiwarka naprowadziła mnie na ten wątek i spray z alvy. Tylko tam gdzie była o nim mowa link jest nieaktualny. Wyszukałam coś takiego:
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...AIR-SPRAY.html
To cudo to jest?

Przy okazji przeczytałam kilkadziesiąt stron części trzeciej i porobiłam notatki co jeszcze muszę kupić Dziewczyny,odwalacie kawał świetnej roboty tym wątkiem!

Witaj alkaxy

To dokładnie ten spray Alvy . Jest świetny . Polecam jeszcze , jesli masz pojedyńcze wypryski korektor punktowy
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:11   #3872
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Hej , tu mnie chyba jeszcze nie było,
poszukuję czegoś wysuszającego wypryski. Pojawiło mi się ostatnio tacy nieprzyjaciele w okolicy żuchwy i coś muszę zrobić. Wyszukiwarka naprowadziła mnie na ten wątek i spray z alvy. Tylko tam gdzie była o nim mowa link jest nieaktualny. Wyszukałam coś takiego:
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...AIR-SPRAY.html
To cudo to jest?

Przy okazji przeczytałam kilkadziesiąt stron części trzeciej i porobiłam notatki co jeszcze muszę kupić Dziewczyny,odwalacie kawał świetnej roboty tym wątkiem!
hej
tak, tak, to cudo
Polecany przez Grażkę korektor punktowy tez cudny
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:15   #3873
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Anula jak tusz do rzęs miałas go już cały dzień na "sobie" ? Nie robi pandy jak poprzednik ? Ciekawe jestem jak się zmywa bo tamten zmywa się z częścią rzęs .
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:38   #3874
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Witaj alkaxy

To dokładnie ten spray Alvy . Jest świetny . Polecam jeszcze , jesli masz pojedyńcze wypryski korektor punktowy
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
hej
tak, tak, to cudo
Polecany przez Grażkę korektor punktowy tez cudny
Dzięki, dopisuję do listy
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:52   #3875
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Użyłam dwóch kostek Rouge i Marron.
To super Czyli rozumiem ze wszystko ok z tą henną Po ilu mniej więcej myciach wiadomo

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Skorzystałam z darmowej wysyłki na biopiekno i kupiłam dla TŻa taki specyfik: http://www.biopiekno.pl/p956,zel-do-...em-logona.html. Ciekawe czy będzie działać.
Sama jestem ciekawa, jak działa

Cytat:
Napisane przez Bralik Pokaż wiadomość
Korah dziękuję za radę...spróbowałam, ale to jednak nie to - chciałam micel do przemywania twarzy rano wacikiem (na szybko), a z gąbeczką to już wyszło mi więcej zachodu - micel zuzyje do buźki synka myślicie, że się nada?

Wczoraj przyszło moje zamówienie z e-Naturalne i niestety ktoś zapomniał włożyc zamówionego peelingu enzymatycznego więc przesyłka wybrakowana. Już napisałam do Pani Julii, ale narazie brak odzewu.
Nie wiem czy się nada dla dzieci, wskazany test próbny na małym kawałku skóry, np na szyji, w zgięciu łokcia itp

Co do kontaktu, to możliwe, że dopiero w poniedziałek Ci odpowiedzą. Nie wyrzucaj paragonu!!!

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Przy okazji przeczytałam kilkadziesiąt stron części trzeciej i porobiłam notatki co jeszcze muszę kupić Dziewczyny,odwalacie kawał świetnej roboty tym wątkiem!
To zacznij kusić razem z nami

Ja polecam olejek z drzewa herbacianego Kej ( Apteka) lub ze sklepu naturalnego, np mydlarni u Franciszka, albo Balm Balm ale ten korektor Alvy też ponoć ekstra.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 22:20   #3876
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość

Strasznie jesteście niecierpliwe Zmywanie henny zdecydowanie wymagało użycia szamponu, ponieważ włosy były jakby naoliwione. Zresztą były, w składzie jest chociażby masło kakaowe. Po szamponie nałożyłam odżywkę i wysuszyłam włosy. Przeraziłam się!!! Odrost był złotoblond (jakby rozjasniony), odrost wcześniej hennowany był w odcieniu burgund, a włosy wczesniej farbowane i hennowane były rude (i znów miałam wrażenie, że jaśniejsze). I jak tu jechać w gości. No ale pojechałam. W drodze powrotnej przeglądałam się w lustrze i byłam zachwycona odcieniem włosów. Bardzo ładny kolor, wszystko się wyrównuje do ładnego rudego (nie czerwonego!) kasztanka, zdecydowanie bardziej naturalnie to wyglada, niż w przypadku Khadi. Lush rzeczywiście wychodzi bardziej rudo niż Khadi, które wpadało w czerwień. Włosy sa jak po olejowaniu, a nie hennowaniu. Są bardzo dobrze nawilżone, nie ma tego efektu siana. Ładnie pachną. Oczywiście pięknie błyszczą. Jeśli kolor rzeczywiście będzie taki jak teraz i jeśli będzie się ładnie wymywać to Lush jest dużo lepszy niż Khadi

Użyłam dwóch kostek Rouge i Marron.
Chociaż przyzekłam Khadi wierność, to po Twojej recenzji chyba jednak się wyłamię. Kocham khadi i uważam, że jest bardzo dobra, ale denerwuje mnie że włosy zawsze ciemnieją z czasem. Na pewno wypróbuję lusha.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 23:10   #3877
_Novotna_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Novotna_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 885
Dziewczyny polecają kosmetyki John masters do włosów? Jest taka Odzywka które ma super opinie na kwc neroli i cytrus, zastanawiam sie czy warto spróbować ? Mam bardzo suche włosy i regularnie farbuje na blond ;(
__________________
_Novotna_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 05:44   #3878
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecają kosmetyki John masters do włosów? Jest taka Odzywka które ma super opinie na kwc neroli i cytrus, zastanawiam sie czy warto spróbować ? Mam bardzo suche włosy i regularnie farbuje na blond ;(
Proponuję wcześniej zaopatrzyć się w próbki zawsze sobie wcześniej sprawdzisz i zobaczysz jak działa na Twoje włosy a i nie wywalisz pieniędzy w błoto jakby się nie sprawdziła. Ja się cieszę że wzięłam próbki bo ona moje włosy akurat obciążała.

Wczoraj wygrzebałam spirulinę z szafki i wymieszałam ją z glinką multani mitu i oliwką alverde. Unikam nakładania alg bo ona koszmarnie wali ale efekt zawsze jest świetny i warto się przemęczyć
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 08:07   #3879
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecają kosmetyki John masters do włosów? Jest taka Odzywka które ma super opinie na kwc neroli i cytrus, zastanawiam sie czy warto spróbować ? Mam bardzo suche włosy i regularnie farbuje na blond ;(
jak byś się zdecydowała na próbki to weź sobie też hibiskus&miód i lawenda&avokado -które są przeznaczone do włosów zniszczonych.
Ja uwielbiam cytrus&neroli tylko że nie farbuje włosów więc z natury nie potrzebują one specjalnej regeneracji
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 08:26   #3880
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Anula jak tusz do rzęs miałas go już cały dzień na "sobie" ? Nie robi pandy jak poprzednik ? Ciekawe jestem jak się zmywa bo tamten zmywa się z częścią rzęs .
Grażynko tusz miałam na sobie juz całe dwa dni - raz w wawie (wiatr wiał straszny a sporo czasu byłam na dworzu) i wczoraj. Nie osypało mi sie nic a wieczorem zmyłam płynem yr błyskawicznie i nie zauważyłam ubytku rzęs. Efekt nie jest wyrazisty - taki naturalny i mam wrażenie, że zaraz po nałożeniu rzęsy są lepiej podkreslone, po pół godziny tak jakby trochę mniej był widoczny (może jak dobrze wyschnie) ale się nie osypuje i nic się z nim nie dzieje w ciągu dnia. Napewno jest dużo bardziej widoczny niż ten czarno-zielony pogrubiający co go mamy moim zdaniem na lato jest w sam raz, taki lżejszy.
Mam jeszcze jeden tusz alverde - ten z srebrnym opakowaniu. Dzisiaj sie nim umaluje i dam Ci znac jak fals wypadł w porównaniu z nim .
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 09:45   #3881
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
(...)To zacznij kusić razem z nami

Ja polecam olejek z drzewa herbacianego Kej ( Apteka) lub ze sklepu naturalnego, np mydlarni u Franciszka, albo Balm Balm ale ten korektor Alvy też ponoć ekstra.
Chyba kilka rzeczy, które używam nadawałoby się na ten wątek.
Dzięki za kolejne kuszenie. Balm Balm w ogóle mnie kusi. Naczytałam się pozytywów o kremie z olejkiem z drzewa herbacianego na blogach. Muszę kiedyś coś od nich zamówić.

Cytat:
Napisane przez _Novotna_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecają kosmetyki John masters do włosów? Jest taka Odzywka które ma super opinie na kwc neroli i cytrus, zastanawiam sie czy warto spróbować ? Mam bardzo suche włosy i regularnie farbuje na blond ;(
O, tu mogę coś napisać. Ta odżywka i szampon lawendowy zmieniły moje włosy. Wcześniej lubiły się elektryzować, a po kilku miesiącach z JMO zrobiły się na maksa mieciutkie. I to chyba głównie sprawa tej odżywki, wygładza, nie obciąża, cudo. Tylko nie wiem czy do farbowanych włosów, suchych nie będzie za lekka.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 10:53   #3882
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Chyba kilka rzeczy, które używam nadawałoby się na ten wątek.
alkaxy wklejaj zdjecie daj poogladać swoje skarby
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 11:30   #3883
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Proponuję wcześniej zaopatrzyć się w próbki zawsze sobie wcześniej sprawdzisz i zobaczysz jak działa na Twoje włosy a i nie wywalisz pieniędzy w błoto jakby się nie sprawdziła. Ja się cieszę że wzięłam próbki bo ona moje włosy akurat obciążała.

Wczoraj wygrzebałam spirulinę z szafki i wymieszałam ją z glinką multani mitu i oliwką alverde. Unikam nakładania alg bo ona koszmarnie wali ale efekt zawsze jest świetny i warto się przemęczyć
magnesia, a udaje ci sie mieszac spiruline z olejem? ja probowalam z samym i mi sie robil z tego taki klump zbity - niewazne ile oleju dawalam, klump sie nie dal rozbic dlatego rozpuszczam w wodzie i dodaje potem troche olejku... czy moja spirulina jest inna?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 14:45   #3884
makki
Raczkowanie
 
Avatar makki
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 78
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Zastanawiam się nad kupnem podkładu naturalnego, obecnie stosuje minerały, już nie pamiętam jak to jest z płynnymi podkładami...

Zastanawiam się nad Naturado, Alva, możecie mi polecić jakieś godne uwagi o lekkiej konsystencji?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Trochę poszperałam, pisałyście o podkładzie Living nature, ma ktoś porównanie do naturado?
Chyba jednak skuszę się na naturado odcień sable. Dobrze widzę, że tam są tylko 3 kolory?
makki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:23   #3885
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem podkładu naturalnego, obecnie stosuje minerały, już nie pamiętam jak to jest z płynnymi podkładami...

Zastanawiam się nad Naturado, Alva, możecie mi polecić jakieś godne uwagi o lekkiej konsystencji?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Trochę poszperałam, pisałyście o podkładzie Living nature, ma ktoś porównanie do naturado?
Chyba jednak skuszę się na naturado odcień sable. Dobrze widzę, że tam są tylko 3 kolory?
Tak, naturado ma 3 odcienie.
Nie wiem czego oczekujesz od pokładu - nie mam pojecia który Ci polecic.
Chcesz krycia? Matu? Pielęgnacji?
W kwestii krycia oba słabo wypadają, LN jest lżejszy, bardziej suchy. Naturado bardzo ładnie pielęgnuje, stosując go nie uzywam kremu. W przypadku żadnego z nich nie mam matu - LN niby na poczatku matuje, ale to tylko chwilowe. Trwalszy wydaje sie być LN, ale po wieczornym demakijażu skóra jest zdecydowanie przyjemniejsza po dniu spędzonym z naturado. LN mnie trochę podsusza i podkreśla bardzo mocno suche skórki (naturado tego nie robi). Skoro szukasz lekkiego - LN lżejszy.
Alva dość trudna w obsłudze.... wałkuje się. Kryje sporo lepiej.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-05-27 o 16:41
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 16:21   #3886
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez makki Pokaż wiadomość
Zastanawiam się nad kupnem podkładu naturalnego, obecnie stosuje minerały, już nie pamiętam jak to jest z płynnymi podkładami...

Zastanawiam się nad Naturado, Alva, możecie mi polecić jakieś godne uwagi o lekkiej konsystencji?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Trochę poszperałam, pisałyście o podkładzie Living nature, ma ktoś porównanie do naturado?
Chyba jednak skuszę się na naturado odcień sable. Dobrze widzę, że tam są tylko 3 kolory?

Naturado to bardziej krem tonujący, Miałam próbkę Sable, w ogóle nie kryje, nie matuje, w moim przypadku wypadł gorzej, aniżeli migdałowy krem Alverde, alverde lepiej tonował, ale też bez szału.
Jeśli oczekujesz matu i krycia i minerały Ci służą to lepiej przy nich pozostań, albo dorwij próbki podkładów płynnych, zanim kupisz pełnowymiarowe, bo możesz się srogo rozczarować.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 16:32   #3887
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Naturado to bardziej krem tonujący, Miałam próbkę Sable, w ogóle nie kryje, nie matuje, w moim przypadku wypadł gorzej, aniżeli migdałowy krem Alverde, alverde lepiej tonował, ale też bez szału.
Jeśli oczekujesz matu i krycia i minerały Ci służą to lepiej przy nich pozostań, albo dorwij próbki podkładów płynnych, zanim kupisz pełnowymiarowe, bo możesz się srogo rozczarować.
eeeeeeee....... u mnie naturado lepiej się spisuje niż krem tonujący alverde pod wzgledem "krycia" oczywiscie, że naturado ma krycie słabe, ale alverde jedynie tonuje. No i naturado zdecydowanie wygrywa w kwestii walorów pielegnacyjnych.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:18   #3888
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
eeeeeeee....... u mnie naturado lepiej się spisuje niż krem tonujący alverde pod wzgledem "krycia" oczywiscie, że naturado ma krycie słabe, ale alverde jedynie tonuje. No i naturado zdecydowanie wygrywa w kwestii walorów pielegnacyjnych.
Cięzko mi się wypowiadać na temat walorów pielęgnacyjnych, bo mnie przy codziennym stosowaniu obydwa zapychały. Jesli o samo upiększanie chodzi to wolałam Alverde, bo jednak lepiej tonował przebarwienia, kiedy Naturado nawet tego nie robił w moim przypadku, a miałam je w tym samym czasie, więc porównywałam "na bieżąco". Zależy od wymagań
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:24   #3889
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cięzko mi się wypowiadać na temat walorów pielęgnacyjnych, bo mnie przy codziennym stosowaniu obydwa zapychały. Jesli o samo upiększanie chodzi to wolałam Alverde, bo jednak lepiej tonował przebarwienia, kiedy Naturado nawet tego nie robił w moim przypadku, a miałam je w tym samym czasie, więc porównywałam "na bieżąco". Zależy od wymagań
i od kobity jak widac nawet podkład różne efekty daje na różnych paszczach.
Jest jeszcze oczywiście kwestia dopasowania kolorystycznego podkładu - im podkład lepiej dopasowany kolorystycznie tym efekt krycia zdecydowanie wyższy.



Ampułki alverede coraz bardziej mi sie podobaja - i ten zapach
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 17:41   #3890
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
i od kobity jak widac nawet podkład różne efekty daje na różnych paszczach.
Jest jeszcze oczywiście kwestia dopasowania kolorystycznego podkładu - im podkład lepiej dopasowany kolorystycznie tym efekt krycia zdecydowanie wyższy.

Ampułki alverede coraz bardziej mi sie podobaja - i ten zapach

Zgadzam się, chyba właśnie dlatego alverde wypadło lepiej, po prostu jest ciemniejszy, taki opalizujący i zrównał koloryt cery z zaczerwienieniami, których wtedy jeszcze miałam sporo. Natomiast Naturado był jaśniejszy i jak dla mnie nic nie robił, tzn coś tam poprawiał wygląd cery, na pewno nie był zły, ale nie było Wow, mam znacznie większe wymagania, z resztą do dziś nie rozstałam się z podkładami silikonowymi i chyba nie rozstanę

Co do ampułek, to nic nie pisz, błagam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:08   #3891
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
i od kobity jak widac nawet podkład różne efekty daje na różnych paszczach.
Jest jeszcze oczywiście kwestia dopasowania kolorystycznego podkładu - im podkład lepiej dopasowany kolorystycznie tym efekt krycia zdecydowanie wyższy.

Ampułki alverede coraz bardziej mi sie podobaja - i ten zapach
no i od kobity - owszem! ja bede zachwalac podklad living nature! na poczatku troche musialam uwazac na skorki, ale teraz w ogole ich nie mam jakos mi sie nie robia... podklad jest tak lekki, daki nieoblepiajacy, ze z mila checia stosuje go rowniez "po domu": czuje sie w nim ladniejsza, a sam podklad nie niszczy efektow pielegnacji. nie sciera sie u mnie w ciagu dnia, przy tym daje sie latwo zmyc. no i wrazenie oddychajacej skory bede chwalic i koniec

a co do ampulek - ciesze sie, ze ci sie podobaja zapach jest swietny!
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:10   #3892
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no i od kobity - owszem! ja bede zachwalac podklad living nature! na poczatku troche musialam uwazac na skorki, ale teraz w ogole ich nie mam jakos mi sie nie robia... podklad jest tak lekki, daki nieoblepiajacy, ze z mila checia stosuje go rowniez "po domu": czuje sie w nim ladniejsza, a sam podklad nie niszczy efektow pielegnacji. nie sciera sie u mnie w ciagu dnia, przy tym daje sie latwo zmyc. no i wrazenie oddychajacej skory bede chwalic i koniec

a co do ampulek - ciesze sie, ze ci sie podobaja zapach jest swietny!
czekałam na Twoją wypowiedź
ampułki baaaaardzo fajne! Takie leciutkie, ale rano ryjek jakiś taki.........ładniejszy!



Dziewczyny mam pytanie - czy do stópek to naprawde musi byc jakas inna sól?
A co myslicie o moczeniu stópek w solance borowinowej????? Ma to sens?
Jest taka fajna solanka borowinowa z kwasami AHA.... i tak sobie wymyśliłam, że byłaby fajna (ale nie wiem czy naturalna, bo na stronie składu brak - zapytam o skład jak bedzie sens sie nią interesowac na powaznie) - co o tym myślicie?.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-05-27 o 18:39
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:43   #3893
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Skorzystałam z darmowej wysyłki na biopiekno i kupiłam dla TŻa taki specyfik: http://www.biopiekno.pl/p956,zel-do-...em-logona.html. Ciekawe czy będzie działać.
czy na tę darmową przesyłkę jest jakiś kod?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:49   #3894
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
czy na tę darmową przesyłkę jest jakiś kod?
nie ma kodu, przy finalizacji zamowienia przed zaplata masz 2 darmowe opcje, paczkomaty albo paczka ekonomiczna Co planujesz zakupic? ja mysle nad mleczkiem do demakijazu BeSave micel AA eco mi sie konczy.
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:16   #3895
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
czekałam na Twoją wypowiedź
ampułki baaaaardzo fajne! Takie leciutkie, ale rano ryjek jakiś taki.........ładniejszy!



Dziewczyny mam pytanie - czy do stópek to naprawde musi byc jakas inna sól?
A co myslicie o moczeniu stópek w solance borowinowej????? Ma to sens?
Jest taka fajna solanka borowinowa z kwasami AHA.... i tak sobie wymyśliłam, że byłaby fajna (ale nie wiem czy naturalna, bo na stronie składu brak - zapytam o skład jak bedzie sens sie nią interesowac na powaznie) - co o tym myślicie?.
Solanki są fajne, lepsze na pewno niż sama woda, ale ja wolę naturalne płyny i olejki do kąpieli stóp. I tak do stóp potrzebne coś do mycia, potem peeling, ew. pumeks. Ja bym na Twoim miejscu sobie zrobiła do stóp solny peeling, albo kupiła gotowiec solny, rozpuściła trochę mydła, wlała oleje z olejkami i już.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:46   #3896
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Solanki są fajne, lepsze na pewno niż sama woda, ale ja wolę naturalne płyny i olejki do kąpieli stóp. I tak do stóp potrzebne coś do mycia, potem peeling, ew. pumeks. Ja bym na Twoim miejscu sobie zrobiła do stóp solny peeling, albo kupiła gotowiec solny, rozpuściła trochę mydła, wlała oleje z olejkami i już.
dziękuje Korah za odpowiedź
kupiłam tą solanke z kwasami AHA - zobaczymy co z tego wyjdzie najbardziej do mnie te kwasy AHA przemawiaja, jakos tak mi sie wydaję, że kwasy na stópki mogą naprawde dobrze robic ja tam ze stopami jakichs wielkich rzeczy nie mam do roboty, nie są zbyt wymagające na szczęście. Przetestuję, a co
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:02   #3897
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
czekałam na Twoją wypowiedź
ampułki baaaaardzo fajne! Takie leciutkie, ale rano ryjek jakiś taki.........ładniejszy!.


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuje Korah za odpowiedź
kupiłam tą solanke z kwasami AHA - zobaczymy co z tego wyjdzie najbardziej do mnie te kwasy AHA przemawiaja, jakos tak mi sie wydaję, że kwasy na stópki mogą naprawde dobrze robic ja tam ze stopami jakichs wielkich rzeczy nie mam do roboty, nie są zbyt wymagające na szczęście. Przetestuję, a co
To też zależy ile tych kwasów tam jest, zaszkodzić nie powinna, a uprzyjemni sprawę na pewno
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:26   #3898
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
nie ma kodu, przy finalizacji zamowienia przed zaplata masz 2 darmowe opcje, paczkomaty albo paczka ekonomiczna Co planujesz zakupic? ja mysle nad mleczkiem do demakijazu BeSave micel AA eco mi sie konczy.
A to jest jakaś promocja? Ja kupiłabym coś do ochrony przeciwsłonecznej.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:43   #3899
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

dziewczyny czy ktoras z Was miala moze do czynienia z roll on Madara? bo zalezy mi zeby glownie ladnie pachnial, bo ja jakos w te kulki ich moc to srednio wierze a nie moge znalezc dobrego dezodorantu
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 22:08   #3900
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
A to jest jakaś promocja? Ja kupiłabym coś do ochrony przeciwsłonecznej.
tak darmowa wysylka dzis do 24:00
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:46.