Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-02, 17:42   #721
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kieculek Pokaż wiadomość
Wszyscy mają serum Evree mam i ja!
druga sprawa, zgęstniała mi odżywka diamentowa z GR. to znak że nadaje sie tylko do kosza? jeśli tak to jaką polecacie do kruchych i rozdwajających sie paznokci?

Evelline 8w1 odpada,odżywka najlepiej bez formaldehydu
Ja polecę po raz kolejny na tym wątku odżywki Celia. Np. ta jest bardzo fajna -> klik. Lub ta -> klik. Ta druga jest nawet lepsza według mnie, mam obie.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 18:58   #722
Kieculek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Ja polecę po raz kolejny na tym wątku odżywki Celia. Np. ta jest bardzo fajna -> klik. Lub ta -> klik. Ta druga jest nawet lepsza według mnie, mam obie.
One mają nieszczesny formaldehyd? W jakich drogeriach je można kupić stacjonarnie?
Kieculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 20:09   #723
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kieculek Pokaż wiadomość
One mają nieszczesny formaldehyd? W jakich drogeriach je można kupić stacjonarnie?
Nie mają formaldehydu. Można kupić np. w Hebe. Albo w małych niesieciowych drogeriach.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 22:51   #724
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Pf faktycznie pisak CPR się szybko kończy :P
Jutro będę próbować go napełnić(instrukcje zapisałam)

---------- Dopisano o 23:51 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Kiedyś narzekalam na Zmywacz w chusteczek Cleanic(miałam wtedy czerwony lakier z topem) i ledwo wtedy zmylam.
A dziś byłam na lajcie w plenerku na bro z koleżanką i musiałam zmyć czerwony lakier i miałam akurat chusteczke tego zmywacz i zmyl idealnie a wniosek jest taki, że u mnie bez topu zmyje :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 12:58   #725
ciekawajak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Czerwionka-Leszczyny
Wiadomości: 118
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

w salonie kosmetycznym mają teraz naturalną oliwke xxx. nie ma jej na allegro ani tp. tylko dla salonów, ale jest świetan, wystarczy jedynie jedna kropla olejku na wszystkie 10 palców, po 1 godzinie widać jej efekt jest zaskakująco pozytywny, można podskoczyć w górę z radości, mam to.
__________________
Wiedza to skarb. Dlatego pytam często by być bogatą

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-10-05 o 18:30 Powód: Reklama.
ciekawajak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 17:42   #726
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Za chiny nie mogę otworzyć tego co się kręci od olejku CPR Chyba się przejdę do dziadka do kamienicy obok on da radę zrobić wszystko o ile nie śpi xd
Ale w sumie cieszę się, że się skończył bo zacznę używać serum Eviee :P No i też mam chęć na tą odżywkę dwufazową CPR, ale jeszcze jej nigdzie nie widziałam -.- i na serum z miodem Wibo ;P

EDIT:Udało się Dałam radę otworzyć
I napełniłam pisak:
-olej migdałowy KTC(cała pipetka od testu ciążowego )
-olej sezamowy KTC(jak wyżej)
-rycyna(pół pipetki)
-oliwka BDFM(cała pipetka)

I będę wcierać może ta mieszanka okaże się lepsza niż Alterra z limonką(nie stosowałam solo bo miałam kaprys dodać lnianego z Biedry i rycyny) więc może lniany bądź rycyna na mnie nie działają albo te cytrusy z Aletrry

EDIT2.Jak by ktoś chciał wiedzieć jak napełnić to część nr II post 3654.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2015-10-04 o 19:23
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 16:32   #727
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Już chciałam się chwalić jakie udało mi się zapuścić piękne długie paznokcie, kiedy w pośpiechu nie założyłam rękawiczek do krojenia warzyw i sobie obieraczką przejechałam po paznokciu. Zamalowałam bezbarwnym lakierem i niby tego nie widać, ale i tak czuję się jak ostatnia fajtłapa.

Ostatnio udało mi się skończyć olejek Alterry z pomarańczą (bardziej do włosów niż do paznokci) ale zobaczyłam go dzisiaj w promocji na otwarciu nowego Rossa i cena mnie tak skusiła że kupiłam. Chyba pójdę jeszcze po papaję bo jest za dyszkę.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 17:01   #728
Kieculek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja kupilam odzywke z bielendy bez formaldehydu bo celii w hebe noe mieli. Zobaczymy efekty. Codziennie na zmiane wcieram serum z wibo albo evree. Zobaczymy...
Kieculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 17:53   #729
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kieculek Pokaż wiadomość
Ja kupilam odzywke z bielendy bez formaldehydu bo celii w hebe noe mieli. Zobaczymy efekty. Codziennie na zmiane wcieram serum z wibo albo evree. Zobaczymy...
Mam odżywke z bielendy 10 w 1 nie za fajna chociaż nie wiem czy dobrze działa bo zaprzestałam stosowania, odchodziła po 2-3 dniach z paznokci płatami.

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Już chciałam się chwalić jakie udało mi się zapuścić piękne długie paznokcie, kiedy w pośpiechu nie założyłam rękawiczek do krojenia warzyw i sobie obieraczką przejechałam po paznokciu. Zamalowałam bezbarwnym lakierem i niby tego nie widać, ale i tak czuję się jak ostatnia fajtłapa.

Ostatnio udało mi się skończyć olejek Alterry z pomarańczą (bardziej do włosów niż do paznokci) ale zobaczyłam go dzisiaj w promocji na otwarciu nowego Rossa i cena mnie tak skusiła że kupiłam. Chyba pójdę jeszcze po papaję bo jest za dyszkę.
za 10zł tez bym kupiła teraz jest w promocji za 14.99

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez ciekawajak Pokaż wiadomość
w salonie kosmetycznym mają teraz naturalną oliwke peclavus. nie ma jej na allegro ani tp. tylko dla salonów, ale jest świetan, wystarczy jedynie jedna kropla olejku na wszystkie 10 palców, po 1 godzinie widać jej efekt jest zaskakująco pozytywny, można podskoczyć w górę z radości, mam to.
Wstaw fotke tez oliwki

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:45 ----------

Cytat:
Napisane przez ciekawajak Pokaż wiadomość
w salonie kosmetycznym mają teraz naturalną oliwke peclavus. nie ma jej na allegro ani tp. tylko dla salonów, ale jest świetan, wystarczy jedynie jedna kropla olejku na wszystkie 10 palców, po 1 godzinie widać jej efekt jest zaskakująco pozytywny, można podskoczyć w górę z radości, mam to.
http://kosmetyczna.com.pl/product-po...okci-10ml.html
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 17:59   #730
Kieculek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

[QUOTE=taka owaka 77;53006600]Mam odżywke z bielendy 10 w 1 nie za fajna chociaż nie wiem czy dobrze działa bo zaprzestałam stosowania, odchodziła po 2-3 dniach z paznokci płatami.[COLOR="Silver"]


No własbie tą mam... pocieszyłas mnie :/ zobaczymy jak sie u mnie sprawdzi, dzis pomaluje nią paznokcie
Kieculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 19:19   #731
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Udało się Dałam radę otworzyć
I napełniłam pisak:
-olej migdałowy KTC(cała pipetka od testu ciążowego )
-olej sezamowy KTC(jak wyżej)
-rycyna(pół pipetki)
-oliwka BDFM(cała pipetka)

I będę wcierać może ta mieszanka okaże się lepsza niż Alterra z limonką(nie stosowałam solo bo miałam kaprys dodać lnianego z Biedry i rycyny) więc może lniany bądź rycyna na mnie nie działają albo te cytrusy z Aletrry

EDIT2.Jak by ktoś chciał wiedzieć jak napełnić to część nr II post 3654.
Gratulacje Ja nadal wykorzystuję pierwszy pisak, ale niedługo przyjdzie ten ważny dzień, kiedy spróbuję go otworzyć

U mnie bez zmian, olejuję sumiennie. Obecnie na zmianę oliwką Hipp, BDFM, lnianym i Alterrą do włosów. Tak sobie patrzę na pazury, że długą drogę już przeszłam, a jeszcze dłuższa przede mną, zanim będę miała idealną długość i trochę czuję zwątpienie.
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-05, 21:54   #732
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Gratulacje Ja nadal wykorzystuję pierwszy pisak, ale niedługo przyjdzie ten ważny dzień, kiedy spróbuję go otworzyć

U mnie bez zmian, olejuję sumiennie. Obecnie na zmianę oliwką Hipp, BDFM, lnianym i Alterrą do włosów. Tak sobie patrzę na pazury, że długą drogę już przeszłam, a jeszcze dłuższa przede mną, zanim będę miała idealną długość i trochę czuję zwątpienie.

Oj moja też jest długa długa jeszcze
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 07:44   #733
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Ja już nie wiem... Smaruję serum evree, po każdym kontakcie z wodą ręce smaruję kremami (oliwkowy ziaji, maść z wit A, regeneracyjny evree - nawet całkiem fajny) ze szczególnym wmasowaniem w skórki - ogólnie są lepsze, nie narastają, nie wyglądają na jakoś wyjątkowo suche ale jednak co chwilę robi mi się przy którymś paznokciu (najczęściej z boku) taki suchy zadzior... Masakra. Zmywacz już też zmieniłam ale jak robię paznokcie z topem to i tak używam go nie częściej niż co ok 5 dni więc nie tak często chyba. Detergentów unikam. Lipa, po prostu lipa...
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 07:50   #734
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem... Smaruję serum evree, po każdym kontakcie z wodą ręce smaruję kremami (oliwkowy ziaji, maść z wit A, regeneracyjny evree - nawet całkiem fajny) ze szczególnym wmasowaniem w skórki - ogólnie są lepsze, nie narastają, nie wyglądają na jakoś wyjątkowo suche ale jednak co chwilę robi mi się przy którymś paznokciu (najczęściej z boku) taki suchy zadzior... Masakra. Zmywacz już też zmieniłam ale jak robię paznokcie z topem to i tak używam go nie częściej niż co ok 5 dni więc nie tak często chyba. Detergentów unikam. Lipa, po prostu lipa...
Też mam czasem takie suche zadziory z boku na niektórych palcach -_-
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 12:36   #735
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Patrzcie kochane jakie zmiany, wcieram oleje pomiędzy malowaniem, nakładam odżywkę z formaldehydem jako podkład pod lakier, łykam cynk, skrzypowite i merz specjal po jednej tabletce dziennie, kremuję. Te zmiany zawdzięczam forum, bo czytałam was i zachciało mi się lepszych paznokci.
1 zdjęcie miesiąc temu paznokcie gdy przestałam ogryzać.
2 i 3 zdjęcie pomalowane dzisiaj lakierem z Avonu, coś z Lavender w nazwie.
Wpadam w zachwyt i zapuszczam dalej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00702.jpg (91,3 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00751.jpg (82,1 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00750.jpg (97,3 KB, 73 załadowań)
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 15:17   #736
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Patrzcie kochane jakie zmiany, wcieram oleje pomiędzy malowaniem, nakładam odżywkę z formaldehydem jako podkład pod lakier, łykam cynk, skrzypowite i merz specjal po jednej tabletce dziennie, kremuję. Te zmiany zawdzięczam forum, bo czytałam was i zachciało mi się lepszych paznokci.
1 zdjęcie miesiąc temu paznokcie gdy przestałam ogryzać.
2 i 3 zdjęcie pomalowane dzisiaj lakierem z Avonu, coś z Lavender w nazwie.
Wpadam w zachwyt i zapuszczam dalej.
Cieszę się razem z Tobą Zachowaj jednak ostrożność z formaldehydem!
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 17:39   #737
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Pokaż wiadomość
Patrzcie kochane jakie zmiany, wcieram oleje pomiędzy malowaniem, nakładam odżywkę z formaldehydem jako podkład pod lakier, łykam cynk, skrzypowite i merz specjal po jednej tabletce dziennie, kremuję. Te zmiany zawdzięczam forum, bo czytałam was i zachciało mi się lepszych paznokci.
1 zdjęcie miesiąc temu paznokcie gdy przestałam ogryzać.
2 i 3 zdjęcie pomalowane dzisiaj lakierem z Avonu, coś z Lavender w nazwie.
Wpadam w zachwyt i zapuszczam dalej.
Widać duże, pozytywne zmiany, no pięknie.

Ten wątek bardzo motywuje.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 17:49   #738
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Gratulacje Ja nadal wykorzystuję pierwszy pisak, ale niedługo przyjdzie ten ważny dzień, kiedy spróbuję go otworzyć

U mnie bez zmian, olejuję sumiennie. Obecnie na zmianę oliwką Hipp, BDFM, lnianym i Alterrą do włosów. Tak sobie patrzę na pazury, że długą drogę już przeszłam, a jeszcze dłuższa przede mną, zanim będę miała idealną długość i trochę czuję zwątpienie.
Pisak otwiera się banalnie prosto już nie raz opisywałam jak go otworzyć w poprzednich częściach wątku w tej części chyba też.
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 18:18   #739
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Pisak otwiera się banalnie prosto już nie raz opisywałam jak go otworzyć w poprzednich częściach wątku w tej części chyba też.
Wiem, pamiętam
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 01:40   #740
panterarozyczka
Zadomowienie
 
Avatar panterarozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 823
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Mi tam się otworzyć nie chciał, pędzelek wyleciał i wywaliłam ze złości w cholerę :P

phone
panterarozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 13:45   #741
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Nikt nie wiem o jaki składnik szkodliwy chodzi w odżywce GR ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 15:59   #742
xMayx
Raczkowanie
 
Avatar xMayx
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 337
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Nikt nie wiem o jaki składnik szkodliwy chodzi w odżywce GR ?
Jest tam nitroceluloza, ale ona jest w sporej ilości lakierów. Jak weszłam na stronę GR i chciałam zobaczyć skład, pod koniec było napisane enigmatyczne "i inne" A o którymś składniku nie znalazłam sensownych informacji, więc to może ten.
xMayx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:51   #743
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

konkretnie nie znam, nie pamietam, weszłam po prostu na stronę gr i wpisywałam każdą nazwę w wyszukiwarke, ma tam jakieś składniki wysuszające paznokcie .
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 07:42   #744
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Wiem, że to może nie do końca o tym wątek ale pisałam kilka dni temu o czerwonym kremie evree. Przedwczoraj dokupiłam też biały "instant help krem ratunek dla rąk" i mam mieszane uczucia... Już chyba większy ratunek w moim przypadku daje jednak ten czerwony regeneracyjny. Po tym białym nawet za bardzo nie czuję żeby na dłużej pozostawał taki film na rękach (a może mam tak suche dłonie że wszystko wciągają w takim tempie he he). Nie jest może zły - zostawiłam go sobie w pracy. Normalnie jednak wolę warstwę czerwonego. Mogłam jednak kupić serum...
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 11:36   #745
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
Wiem, że to może nie do końca o tym wątek ale pisałam kilka dni temu o czerwonym kremie evree. Przedwczoraj dokupiłam też biały "instant help krem ratunek dla rąk" i mam mieszane uczucia... Już chyba większy ratunek w moim przypadku daje jednak ten czerwony regeneracyjny. Po tym białym nawet za bardzo nie czuję żeby na dłużej pozostawał taki film na rękach (a może mam tak suche dłonie że wszystko wciągają w takim tempie he he). Nie jest może zły - zostawiłam go sobie w pracy. Normalnie jednak wolę warstwę czerwonego. Mogłam jednak kupić serum...
Jak dla mnie to ten biały wygrywa z czerwonym. Czerwonego mogę używać tylko na noc bo już mi te suche łapy przenawilżył, jest za bogaty (ale to super!). A serum nie polecam, wzięłam je sobie do torebki i posmarowałam ręce na uczelni, po czym miałam na nich taką tępą warstwę że nie umiałam normalnie pisać i marzyłam o tym żeby się umyć...
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 11:53   #746
takababa
Raczkowanie
 
Avatar takababa
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 80
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

A, no to jednak zostanę przy tym co mam Bo taką warstwę to toleruję tylko ew. na noc.
takababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 17:03   #747
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez takababa Pokaż wiadomość
Wiem, że to może nie do końca o tym wątek ale pisałam kilka dni temu o czerwonym kremie evree. Przedwczoraj dokupiłam też biały "instant help krem ratunek dla rąk" i mam mieszane uczucia... Już chyba większy ratunek w moim przypadku daje jednak ten czerwony regeneracyjny. Po tym białym nawet za bardzo nie czuję żeby na dłużej pozostawał taki film na rękach (a może mam tak suche dłonie że wszystko wciągają w takim tempie he he). Nie jest może zły - zostawiłam go sobie w pracy. Normalnie jednak wolę warstwę czerwonego. Mogłam jednak kupić serum...
Ja polecam maske do stóp i dłoni z minerałami leczniczej solanki jodowo -bromowej ,olejów avocado i słodkich migdałów dwie saszetki razem złączone cena 3.99 do kupienia w rosmanie .
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-09, 18:47   #748
Kieculek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez taka owaka 77 Pokaż wiadomość
Ja polecam maske do stóp i dłoni z minerałami leczniczej solanki jodowo -bromowej ,olejów avocado i słodkich migdałów dwie saszetki razem złączone cena 3.99 do kupienia w rosmanie .
Mozesz zrobic zdj tego bo ja wzrokowiec szybciej znajde
Kieculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-10, 22:03   #749
taka owaka 77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 313
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez Kieculek Pokaż wiadomość
Mozesz zrobic zdj tego bo ja wzrokowiec szybciej znajde
http://sabishka.blogujaca.pl/2015/03...-dloni-i-stop/
taka owaka 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-11, 08:07   #750
Kieculek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 67
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Dzieki!
Kieculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:26:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.