Panny Młode 2015, część 31 - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-23, 19:26   #1591
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
U nas nie ma zwyczaju zostawiać bukietu w kościele. A co do świadkowej to nie wiem bo mnie wkurza ostatnio i nie mam ochoty z nią gadać znając ją będzie miała żywy bukiet bez broszek.
Ja swój chce sobie zostawić na pamiątkę
no wiem, wiem pisałaś o niej chyba wczoraj (?) z tego co pamiętam A co do bukietu... ja nie wiem jak jest "u nas" tak na prawdę. Jedna zostawia, druga nie - Boże ja tego nie ogarniam, serio
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:30   #1592
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Ja w Carmen w Warszawie, są one w Lublinie, gdzie, w jakiej cenie?

O popatrz, myślałam, że one na stałe są
W Demi, na Lubartowskiej w Lublinie.

Nie, nie na stałe. Ja mierzylam bez, bo uznałam ten pas za tandetny. Ile kosztowały w waw? Z tego co pamiętam to w demi kolo 3.5 k za nowe, szyte na wyniar i 2,2 za lene prosto z wieszaka.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:33   #1593
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
W Demi, na Lubartowskiej w Lublinie.

Nie, nie na stałe. Ja mierzylam bez, bo uznałam ten pas za tandetny. Ile kosztowały w waw? Z tego co pamiętam to w demi kolo 3.5 k za nowe, szyte na wyniar i 2,2 za lene prosto z wieszaka.
Tutaj ten pas był zakładany razem z suknią, tak jakby był przyszyty, więc nawet mi do głowy nie przyszło, że można go zdjąć

3 750 zł Mercedes, 3 650 zł Lena
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:37   #1594
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Ja, o zwyczaju zostawiania bukietu, dowiedziałam się z forum. Moja swiadkowa, prawdopodobnie, nie będzie miała kwiatów.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:41   #1595
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
no wiem, wiem pisałaś o niej chyba wczoraj (?) z tego co pamiętam A co do bukietu... ja nie wiem jak jest "u nas" tak na prawdę. Jedna zostawia, druga nie - Boże ja tego nie ogarniam, serio
tak tak, wczoraj wylewałam swoje żale na nią
Ja bym nie zostawiała bukietu, płacisz za ślub, za kwiaty na ołtarz to jeszcze zostaw wiązankę za 200zł, nie ma sensu.
Ja wolę sobie zostawić ją na pamiątkę tym bardziej, że będę miała sztuczną, to wstawię do flakonu i będzie mi zdobiła pokój
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:51   #1596
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
tak tak, wczoraj wylewałam swoje żale na nią
Ja bym nie zostawiała bukietu, płacisz za ślub, za kwiaty na ołtarz to jeszcze zostaw wiązankę za 200zł, nie ma sensu.
Ja wolę sobie zostawić ją na pamiątkę tym bardziej, że będę miała sztuczną, to wstawię do flakonu i będzie mi zdobiła pokój
Szczerze mówiąc też bym wolała opuścić ten "krok" mam nadzieję, że to nie jakieś wielkie faux pas względem Kościoła
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 19:57   #1597
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc też bym wolała opuścić ten "krok" mam nadzieję, że to nie jakieś wielkie faux pas względem Kościoła
Uważam, że jak nie zostawisz to nie będzie to nic niegrzecznego
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-23, 20:08   #1598
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Ja czesto mam teraz jajecznicę, szybko sie robi :P ja sie bardziej o te wydatki martwię, bo tutaj kg kury kosztuje 30zl, a my bardzo czesto mamy po 1kg dziennie łącznie...ale nie odpuszczamy, bo kg lecą w dol .
Ostatnio robiłam jajecznicę z tego przepisu. Była obłędna. A bardzo prosta w wykonaniu.

Ćwiczenia na brzuch zrobione. Teraz jem potreningowy serek wiejski.

Niestety, po 6 wspólnych latach mój laptop odmawia współpracy. Już od jakiegoś czasu miałam z nim problemy, ale teraz to już przegina. :/ Chyba czas się rozstać ;( Przeglądać forum muszę na kompie TŻa, a okropnie się na nim pisze. :< Chociaż i tak lepiej niż na telefonie...

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Ja czesto mam teraz jajecznicę, szybko sie robi :P ja sie bardziej o te wydatki martwię, bo tutaj kg kury kosztuje 30zl, a my bardzo czesto mamy po 1kg dziennie łącznie...ale nie odpuszczamy, bo kg lecą w dol
Btw, Magda, na co Ty narzekasz? U mnie w najtańszym sklepie 1 kg piersi z kurczaka kosztuje 54 zł.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:15   #1599
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Wy tak mówicie o tych cenach ale trzeba to porównywać do zarobków a nie przeliczac na złotówki ja zarabiam 8zl na godzinę i za pierś z kurczaka place 16zl/kg a np. moja kumpela w Londynie zarabia £7 na h a za pierś płaci £8, wiec różnica jest duża.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:17   #1600
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Ja nie będę miała całego z broszek, ja będę miała kwiaty w połączeniu z broszkami


Ostatnio jak siostra była to mówiła, że coś takiego wprowadzili, jest krótka przerwa na kawę i potem dłuższa na jedzenie Ale pewnie to wszystko zależy od operatorów, niestety :/

Dziewuszki ale zamarzłam! Piję gorącą herbatkę.
Teraz oglądamy z TŻ serial "Objawienia", w poniedziałki na Pulsie puszczają niezły serial
to tak jak ja a kwiaty będziesz chciała naturalne czy sztuczne (w sensie materiałowe)??

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
hehe widzę, że nie tylko mnie się spodobały zaproszenia

czekam na TŻ na skajpie i będziemy zamawiać
ej przegapiłam, proszę pokaż jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Tak przeglądam te bukiety z broszek... piękna są !!!
ja się w nich wprost zakochałam choć mój tata właśnie powiedział, że jeszcze nie słyszał, żeby ktoś tak wydziwiał i dobrze że nie będzie od nas żadnych starych ciotek, bo by przez nas na zawał wszystkie padły

Cytat:
Napisane przez Maartikrk Pokaż wiadomość
Pytanie do Dziewczyn, które będą miały broszkowe bukiety.. zostawiacie je później w Kościele? Czy Świadkowa tez będzie miała broszkowy bukiet?
moja będzie miała taki jak ja, tylko mniejszy

Cytat:
Napisane przez lipstick89 Pokaż wiadomość
zależy jaka dieta. ja na swoje produkty o niskim indeksie glikemicznym (bez mąki pszennej, cukru, chemii, dodatków, polepszaczy, skrobi...) wydaję dużo więcej...

my zamawiamy teraz zaproszenia, bo TŻ pracuje w Holandii. przyjeżdża 27 grudnia na urlop i po nim zabiera część zaproszeń: dla szefów, kolegów z pracy. ja wysyłam do USA i Londynu kilka. chcę by mogli sobie na spokojnie załatwić urlopy, bilety... a to spory koszt.
co ja tutaj chciałam...a że zgubiłam je i że jednak na pewno poprosze o pokazanie jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
U nas nie ma zwyczaju zostawiać bukietu w kościele. A co do świadkowej to nie wiem bo mnie wkurza ostatnio i nie mam ochoty z nią gadać znając ją będzie miała żywy bukiet bez broszek.
Ja swój chce sobie zostawić na pamiątkę
te, a czemu tak mówisz przecież to chyba na głowie PM jest bukiet dla świadkowej, a nie że ona sama sobie kupuje, no chyba że ja coś pomyliłam i jakieś inne jednak są zwyczaje?
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:18   #1601
Justuus
Zakorzenienie
 
Avatar Justuus
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 594
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

A moja swiadkowa będzie mieć bransoletkę z kwiatów - z czego bardzo się cieszy

U nas spotkałam się z tym ze pm zostawia bukiet ale świadkowej. Wiec my ładnie pominiemy tą część
Justuus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:23   #1602
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez dotuniek Pokaż wiadomość
to tak jak ja a kwiaty będziesz chciała naturalne czy sztuczne (w sensie materiałowe)??



te, a czemu tak mówisz przecież to chyba na głowie PM jest bukiet dla świadkowej, a nie że ona sama sobie kupuje, no chyba że ja coś pomyliłam i jakieś inne jednak są zwyczaje?
Kwiaty materiałowe chce mieć

A co do świadkowej to nie wiem bo nie chce mi się z nią teraz gadać i po prostu nie pytam jej o to na razie xD a znam jej gust na wylot i wiem, że na bank broszek nie będzie chciała mieć
Wiem, że na PM spada zakup bukietu dla świadkowej aczkolwiek ona sobie wybierze a ja zapłacę bo ona ma trudny charakter i wolę wybór zostawić jej żeby potem nie powiedziała, że się jej nie podoba.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:28   #1603
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Kwiaty materiałowe chce mieć

A co do świadkowej to nie wiem bo nie chce mi się z nią teraz gadać i po prostu nie pytam jej o to na razie xD a znam jej gust na wylot i wiem, że na bank broszek nie będzie chciała mieć
Wiem, że na PM spada zakup bukietu dla świadkowej aczkolwiek ona sobie wybierze a ja zapłacę bo ona ma trudny charakter i wolę wybór zostawić jej żeby potem nie powiedziała, że się jej nie podoba.
kurna, jak dobrze ze moja rozumie, że to mój dzień i to mnie ma się podobać

ej, niech mnie ktoś w dupe kopnie... powinnam siedzieć nad biochemią, a ja przed tv z pyszną herbatką z sokiem z sosny (modląc się, żeby mnie nie rozłożyło bo tym, jak dziś przemokłam dwa razy)
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:31   #1604
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Hej wam
Cytat:
Napisane przez kreciorek85 Pokaż wiadomość
Właśnie sobie przypomniałam Pytam wczoraj mojego M. co chce mieć na ślubie: krawat czy muche. Jego odpowiedź? "Obojętne mi, byle nie mucha, bo mi podgardle pogrubia" Uwielbiam te jego zaprzeczenia w jednym zdaniu Ale kurde faktycznie ja go w muszce jakoś nie widzę No to nie ten typ człowieka
Ja się mojego pytam, czy będzie miał krawat. Odpowiedział, że chyba tak. No to mówię: "A wiesz, że będziesz wyglądał jak 30% gości na weselu?" - i to go ruszyło, odpowiedział: "To może wybiorę muszkę..."

Jestem w wielkim szoku
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:34   #1605
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez dotuniek Pokaż wiadomość
kurna, jak dobrze ze moja rozumie, że to mój dzień i to mnie ma się podobać

ej, niech mnie ktoś w dupe kopnie... powinnam siedzieć nad biochemią, a ja przed tv z pyszną herbatką z sokiem z sosny (modląc się, żeby mnie nie rozłożyło bo tym, jak dziś przemokłam dwa razy)
U mnie to szerszy temat ze swiadkowa. Po części chce żeby była bo spedzilysmy razem całe życie ale z drugiej to ona ma czasem takie odloty że mam ochotę strzelić sobie w łeb i właśnie teraz jest ten moment. Mam nadzieje, ze w dniu ślubu nie wywinie żadnej akcji i wierzę w nią bardzo ale ostatnio z fotobudka przegiela i powiedziałam jej, że będzie brała swój ślub to będzie sobie organizowala po swojemu no i takim sposobem od soboty nie rozmawiamy ale u nas to norma bo jestem zbyt szczera jak mnie coś wpienia a ona obrazalska

Grzej się pod kocem żeby Cię nie podobało! Ja juz lyknelam cerutin bo mnie stawy zaczynają boleć (szczególnie kolana) i boję się, żeby mnie nie położyło.
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:39   #1606
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez dotuniek Pokaż wiadomość
kurna, jak dobrze ze moja rozumie, że to mój dzień i to mnie ma się podobać

ej, niech mnie ktoś w dupe kopnie... powinnam siedzieć nad biochemią, a ja przed tv z pyszną herbatką z sokiem z sosny (modląc się, żeby mnie nie rozłożyło bo tym, jak dziś przemokłam dwa razy)
Ja też mam do ran przyłóż Świadkową choć jak trzeba to zawsze wyrazi swoje zdanie jednak pamięta o tym, że jak by na to nie patrzeć jest to mój dzień . Z resztą - mamy podobny gust i pogląd na pewne kwestie więc nie przewiduję sporów między nami.

Swoją drogą ja będąc Świadkową godziłam się na wszystko bo dla mnie najważniejsze jest szczęście i radość PM w tym dniu. Nie wyobrażam sobie w takim stresie i przygotowaniach wydziwiać i mieć pretensje, że mi się bukiet nie podoba :P

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
U mnie to szerszy temat ze swiadkowa. Po części chce żeby była bo spedzilysmy razem całe życie ale z drugiej to ona ma czasem takie odloty że mam ochotę strzelić sobie w łeb i właśnie teraz jest ten moment. Mam nadzieje, ze w dniu ślubu nie wywinie żadnej akcji i wierzę w nią bardzo ale ostatnio z fotobudka przegiela i powiedziałam jej, że będzie brała swój ślub to będzie sobie organizowala po swojemu no i takim sposobem od soboty nie rozmawiamy ale u nas to norma bo jestem zbyt szczera jak mnie coś wpienia a ona obrazalska

Grzej się pod kocem żeby Cię nie podobało! Ja juz lyknelam cerutin bo mnie stawy zaczynają boleć (szczególnie kolana) i boję się, żeby mnie nie położyło.
Może powinnyście sobie faktycznie póki co zrobić przerwę i odpocząć od siebie bo tak naprawdę najgorsze przed Wami, tzn wszystkie przygotowania i towarzyszący temu ogromny stres.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:43   #1607
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Ja nieprzelkne makaronu ciemnego. A moglabym na jasnym i kurczaku objechac cale zycie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:47   #1608
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Ostatni raz w tym tyg zasypiam z budzikiem!! Dobranoc
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:48   #1609
kreciorek85
Zakorzenienie
 
Avatar kreciorek85
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: małopolska/świętokrzyskie
Wiadomości: 4 236
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Moja glowa odswiezona oczywiscie fryzjerka jakiegos 'ale' w swoim dziele musiala sie dopatrzec

Jeny moja matka za wszelka cene wypiera z glowy mysl ze moglby byc jakis slub wkrotce No przeciez jak sie dowie ze w lipcu weselicho to mi znowu bedzie umierac i zycia w domu nie bede miala Co to jest za czlowiek

Chce mi sie spac:ziew:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaż
__________________
Zaręczyny: 19.10.2012r.
Ten dzień: 18.07. 2015r.
"Elegancja polega na zapomnieniu, co się na sobie ma."
Yves Saint Laurent

Unia Tarnów


Góra 26.08.14
Dół 14.04.15
http://czarnakretka.blogspot.com/


Edytowane przez kreciorek85
Czas edycji: 2014-10-23 o 20:49
kreciorek85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:51   #1610
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Ja również się żegnam ;-) Dobranoc !
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:53   #1611
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Tutaj ten pas był zakładany razem z suknią, tak jakby był przyszyty, więc nawet mi do głowy nie przyszło, że można go zdjąć

3 750 zł Mercedes, 3 650 zł Lena
w Krakowie Mercedes kosztuje 3900 zl a Lena 3850zl
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:55   #1612
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez krolewna_smieszka Pokaż wiadomość
Ostatnio robiłam jajecznicę z tego przepisu. Była obłędna. A bardzo prosta w wykonaniu.

Ćwiczenia na brzuch zrobione. Teraz jem potreningowy serek wiejski.

Niestety, po 6 wspólnych latach mój laptop odmawia współpracy. Już od jakiegoś czasu miałam z nim problemy, ale teraz to już przegina. :/ Chyba czas się rozstać ;( Przeglądać forum muszę na kompie TŻa, a okropnie się na nim pisze. :< Chociaż i tak lepiej niż na telefonie...
---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------


Btw, Magda, na co Ty narzekasz? U mnie w najtańszym sklepie 1 kg piersi z kurczaka kosztuje 54 zł.
Brzmi pysznie, ale mogę z przepisu tylko jajka i przyprawy Ja mówię o kurczaku z Lidla.... 1kg (z tego jakieś 700-800g faktycznego jedzenia) koszt bodajże 6,15 funta...A serio praktycznie jedno opakowanie na dzień jemy...
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Wy tak mówicie o tych cenach ale trzeba to porównywać do zarobków a nie przeliczac na złotówki ja zarabiam 8zl na godzinę i za pierś z kurczaka place 16zl/kg a np. moja kumpela w Londynie zarabia £7 na h a za pierś płaci £8, wiec różnica jest duża.
Słonko, to umówmy się- jestem bezrobotna, zarabiam 0. A kuraka wciąż kupować muszę :P.... no nic, nie ma co porównywać, bo problemy z tego wyjdą :P.
Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość
Ja nieprzelkne makaronu ciemnego. A moglabym na jasnym i kurczaku objechac cale zycie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jak to? przecież ciemny jest smaaaczny, prawie jak jasny...

A miałam Wam mówić, Siostra mi dzisiaj dzwoniła, że jej szef miał ostatnio wesele i w pracy dostali od niego prezenciki . Personalizowane M&M'sy, białe i 2 odcienie fioletu, w małych woreczkach z imionami i zdjęciem. W paczuszcze było jakieś 18-20 drażetek, łączna waga siateczki jakieś 17g . Jakby to kogoś interesowało...
A i mam filc! i kilka perełek zaraz będę robić kwiatka
__________________
Nasz dzień 11.07.2015

Edytowane przez magda_mjt
Czas edycji: 2014-10-23 o 20:58
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:57   #1613
existence
Zakorzenienie
 
Avatar existence
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 24 046
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
Ciężko się odkopać w tym wątku jeden dzień nieuwagi i już ponad 10 stron do przebrnięcia

a wiec parę słów o nas
ja pochodzę ze Śląska, natomiast mój luby z okolic Brzeska-Tarnowa
jesteśmy ze sobą już ponad 6 lat i w wakacje zdecydowaliśmy że najwyższy czas pójść krok na przód
Wybraliśmy datę 08.08.2015r. ponieważ oboje urodziliśmy się w sierpniu - przyjęcie odbędzie się tydzień po moich urodzinach i tydzień przed urodzinami mojego

Mamy już większość najważniejszych rzeczy
Może zacznę od tego że ślub i wesele jest w okolicach mojego lubego i moja rodzinka będzie się "tłuc" () te ponad 150km w jedną stronę na przyjęcie i pewnie zaraz powiecie co mi strzeliło do głowy otóż jest jeden winowajca, mianowicie:
Sala - najpiękniejsza jaką widziałam i mogłam sobie wymarzyć - Agawa w miejscowości Dębno zauroczyła mnie, lubego i moją przyszłą teściową, że od ręki podpisaliśmy umowę a widziałam wiele sal i każdej czegoś brakowało...
Boję się jedynie trochę bo dziewczyny w innym wątku trochę narzekały na właścicielkę, ale bądźmy dobrej myśli (twarda ze mnie sztuka więc nie dam się tak łatwo ),

Zespół jedzie ze mną ze Śląska Wiedziałam że to będzie nasz zespół zaraz od wesela koleżanki, na którym grali w zespole mamy 4 osoby z czego 2 to wokal męski i żeński

Fotografa zabieramy z Krakowa młody fotograf, pełen pasji i bardzo atrakcyjny cenowo również ze sprawdzonych rąk

Kościół również zaklepany na godzinę 15. Tu miałam wątpliwości bo ciężko jest dogodzić rodzicom i sobie jednocześnie. Oni chcieli jak najwcześniej, my jak najpóźniej takie przeciąganie liny, w końcu wyszła 15 w ramach kompromisu okaże się czy to dobra decyzja

Kurs przedmałżeński będziemy robić w Krakowie u Dominikanów, bo wszędzie bardzo polecano to miejsce, to też nas zapisałam.

Moja mama walczy bardzo o kamerzystę - więc tu jeszcze mamy temat otwarty.

Nie mamy natomiast zaklepanych ciast dla gości, autokaru dla moich gości, wódki, ubrań oraz fryzjerki i makijażystki dla mnie.

to by było tyle, aż muszę spojrzeć czy jakiejś informacji nie pominęłam

wiedziałam że o czymś zapomnę - zaproszenia - już zamówione, czekam już na odbiór gotowych

w załącznikach zdjęcie sali, zaproszeń, wianka i bukietu jaki chcę mieć oraz butów które kupiłam na sesję plenerową
również polecamy byliśmy rok temu w listopadzie

Cytat:
Napisane przez blink07 Pokaż wiadomość
i zwiąże kokardką, żeby się nie rozwinął podczas lotu


---------- Dopisano o 21:57 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

ja bardzo lubię ciemny makaron
__________________
06.06.2015
Okruch
existence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:57   #1614
misiaa91
Zakorzenienie
 
Avatar misiaa91
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 604
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Hej wam

Ja się mojego pytam, czy będzie miał krawat. Odpowiedział, że chyba tak. No to mówię: "A wiesz, że będziesz wyglądał jak 30% gości na weselu?" - i to go ruszyło, odpowiedział: "To może wybiorę muszkę..."

Jestem w wielkim szoku
Brawo! :p mój się droczy, że nie chce wyglądać jak kelner.
__________________
11.04.2015
misiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:58   #1615
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez MajsterkaANB Pokaż wiadomość
Ja nieprzelkne makaronu ciemnego. A moglabym na jasnym i kurczaku objechac cale zycie
Ja ciemnego makaronu też nie cierpię.

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Wy tak mówicie o tych cenach ale trzeba to porównywać do zarobków a nie przeliczac na złotówki ja zarabiam 8zl na godzinę i za pierś z kurczaka place 16zl/kg a np. moja kumpela w Londynie zarabia £7 na h a za pierś płaci £8, wiec różnica jest duża.
Ja aktualnie zarabiam 0$, więc każda cena jest dla mnie nieskończona.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 20:58   #1616
aneta_91
Zakorzenienie
 
Avatar aneta_91
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 132
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
w Krakowie Mercedes kosztuje 3900 zl a Lena 3850zl
Bo to chyba krakowskie suknie...Znaczy główna siedziba producenta jest w Krakowie...
__________________
Żona
aneta_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:03   #1617
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość

Słonko, to umówmy się- jestem bezrobotna, zarabiam 0. A kuraka wciąż kupować muszę :P.... no nic, nie ma co porównywać, bo problemy z tego wyjdą :P.
Chodziło mi ogólnie o zarobki, że będąc za granicą nie powinno się przeliczac na złotówki bo by człowiek wtedy nie jadł, nie pił i nie wynajmowal pokoju/mieszkania. Ja sobie zdaje sprawę ile kosztuje życie w Anglii (kumpela płaci £800 za mieszkanie w piwnicy, pokój z aneksem, sypialnia i lazienka) także nie mam żadnych pretensji ani nic bo dla mnie 800 funtów to jakaś mega zawrotna kwota jak ja oczywiście przeliczam na złotówki
A jeśli o pracę chodzi to dałam taki przykład, że zarabiam 8zl bo ja nie zarabiam tak jak Ty i tez jestem na utrzymaniu Tż i będzie to trwało jeszcze 1,5 roku. Na szczęście stypendium opłaca mi szkole a resztę idzie na fundusz weselny ale na życie nic nam z tej kasy nie zostaje. Takie życie niestety :/
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:09   #1618
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość
Chodziło mi ogólnie o zarobki, że będąc za granicą nie powinno się przeliczac na złotówki bo by człowiek wtedy nie jadł, nie pił i nie wynajmowal pokoju/mieszkania. Ja sobie zdaje sprawę ile kosztuje życie w Anglii (kumpela płaci £800 za mieszkanie w piwnicy, pokój z aneksem, sypialnia i lazienka) także nie mam żadnych pretensji ani nic bo dla mnie 800 funtów to jakaś mega zawrotna kwota jak ja oczywiście przeliczam na złotówki
A jeśli o pracę chodzi to dałam taki przykład, że zarabiam 8zl bo ja nie zarabiam tak jak Ty i tez jestem na utrzymaniu Tż i będzie to trwało jeszcze 1,5 roku. Na szczęście stypendium opłaca mi szkole a resztę idzie na fundusz weselny ale na życie nic nam z tej kasy nie zostaje. Takie życie niestety :/
Nie wiesz czasem w jakiej dzielnicy mieszka? kurna ja tyle za pokój płacę a jak szukamy mieszkania to tysiak to minimum...
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:11   #1619
dotuniek
Zakorzenienie
 
Avatar dotuniek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 8 630
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Cytat:
Napisane przez aneta_91 Pokaż wiadomość
Bo to chyba krakowskie suknie...Znaczy główna siedziba producenta jest w Krakowie...
no dobra, ale co że w swoim salonie one są droższe?? strasznie to dziwne

ej, kurna felek...gdzie znajdę pudełka na koperty?
dotuniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-23, 21:12   #1620
MajsterkaANB
Zakorzenienie
 
Avatar MajsterkaANB
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 780
Dot.: Panny Młode 2015, część 31

Ex, to zrobisz mi w sobote dobry ciemny makaron

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

MajsterkaANB jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 15:03:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.