Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6 - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-25, 09:27   #1021
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Najwiekszy prezent swiateczny)Szymon 2800, 54cm godzina 22.30 )))
Mialam podana oxy o godz. 12 na godzinę i potem juz skurcze byly coraz większe mocniejsze czestsze. O godz 19.30 decyzja ze jedziemy na porodowke z rozwarciem 4cm. I po 3 godz mek pojawil sie Szymon ale sie darlam, ale bardzo mi pomogla pilka i goracy polgodzinny prysznic bo w godzinę rozwarcie zrobilo mi sie 8 cm. Bardzo pomogl mi mąż i polozna. a teraz boje sie tej nocy a i strasznie boli mnie dupsko normalnie mnie rozrywa.
Gratuluje!!!

Alez dzis pospalam! 9 godzin!
Jestem mega wypoczeta i dzis moge rodzic zdecydowanie!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 09:44   #1022
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Moze zaczna wypadac niedlugo. Ja tez mam w srodku i na zewnatrz i kilka ich tam jest... Tantum rossa masz?

Ja mialam szwy sprzed 3lat w srodku i dopiero teraz mi je zauwazyli i wycieli przy porodzie :/ patafiany!
Omg! Nie wierzę że takie rzeczy ciągle u nas mają miejsce ...
Brak słów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:27 ----------

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
No i po wigilii My robiliśmy po raz pierwszy u nas i bardzo sie udała Kubuś przespał cała kolacje wiec nawet mu zdjecia nie zrobiliśmy w jego odświętnym ubranku

DoDoo ja mam niby szwy rozpuszczalne i tylko cos tam ba zew musieli mi obciąć i wyciągnąć. Zrobili to 6 dni po porodzie. Teraz jest równo 3 tyg a pipi napierdziela mnie równo. Zaczynam sie zastanawiać czy mnie w ogole dobrze zszyli

Dziewczyny? Nie mamy żadnego wigilijnego dzieciaczka ??
Madi ja też z tego wszystkiego nie mam żadnego zdjęcia z wigilii
Dziś mu zrobię i będę rznac glupa w przyszłości
Bo kto mi udowodni prawdę?🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Najwiekszy prezent swiateczny)Szymon 2800, 54cm godzina 22.30 )))
Mialam podana oxy o godz. 12 na godzinę i potem juz skurcze byly coraz większe mocniejsze czestsze. O godz 19.30 decyzja ze jedziemy na porodowke z rozwarciem 4cm. I po 3 godz mek pojawil sie Szymon ale sie darlam, ale bardzo mi pomogla pilka i goracy polgodzinny prysznic bo w godzinę rozwarcie zrobilo mi sie 8 cm. Bardzo pomogl mi mąż i polozna. a teraz boje sie tej nocy a i strasznie boli mnie dupsko normalnie mnie rozrywa.
Ewelinka gratulacje 😚😚😚😚
I dla Szymonka 😚😚😚😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
A mówiłam, że chce Wam zrobić prezent?
Gratulacje!
W końcu jesteście razem <3

My mieliśmy wigilię w trójkę i były to chyba najlepsze moje święta
Pierwszy raz z Tż, a do tego nasza maleńka
Oczywiście nie obyło się bez problemów bo od rana jeździłam i szukałam ozdób choinkowych a wszędzie już lipa
My zawsze wszystko na ostatnią chwilę
Ale choinka jest, barszczyk był, rybka i wszystko tak naaaaj
Tylko Iza trochę marudna, co chwilę cyca chciała
Chyba wzięła na poważnie wigilijne obżarstwo
Kazik słodko 😊😊😊

My byliśmy u ciotki
Była cała rodzina i mnóstwo dzieci
Fajnie było...gwarno...wesoło
Mikołaj był. Siedziałam z Karolem mu na kolanach 🙈

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Paracetamol dawali w szpitalu podmywanie tantum rosa, masc z olejem z konopi przynosi chwilowa ulge...

---------- Dopisano o 08:47 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Powiem wam, ze pomimo mojej Lenki to sa najgorsze swieta
Czemu dodus tak mówisz? 😔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Gratuluje!!!

Alez dzis pospalam! 9 godzin!
Jestem mega wypoczeta i dzis moge rodzic zdecydowanie!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lucy to chyba przez te emocje świąteczne
Bo my też do 9 staliśmy z Karolem
W międzyczasie były 3 wielkie kupy 😉
Teraz sobie lezymy w łóżeczku
Ale zaraz zbieramy się do babci
Bo tam dziadkowie nie mogą się już nas doczekać....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:44 ---------- Poprzedni post napisano o 10:34 ----------

Folinka
Spojrzałam na listę
Chyba teraz pora na Ciebie 💪💪💪
Czekam na Lidke jak na przyszloroczne pierogi z grzybami 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 10:13   #1023
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Mewka, w srode zrobilam zgloszenie i w ciagu 2 tyg ma byc polozna.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Mewka, mam wahania nastroju, wkurza mnie pewna rzecz. I do tego dochodza wydarzenia sprzed roku, gdzie w swieta bylam na poczatku ciazy, a po swietach okazalo sie, ze serduszko mojej fasolki nie bilo. Nie potrafie sie dzisiaj cieszyc, mecza mnie te dwa uczuciu smutek ze straty i radosc z Lenki.
Ech...
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 10:20   #1024
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Mewka, w srode zrobilam zgloszenie i w ciagu 2 tyg ma byc polozna.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Mewka, mam wahania nastroju, wkurza mnie pewna rzecz. I do tego dochodza wydarzenia sprzed roku, gdzie w swieta bylam na poczatku ciazy, a po swietach okazalo sie, ze serduszko mojej fasolki nie bilo. Nie potrafie sie dzisiaj cieszyc, mecza mnie te dwa uczuciu smutek ze straty i radosc z Lenki.
Ech...
Dodo! Pewnie nikt kto ciąży nie stracil coe nie zrozumie ale pomysl jakim cudem jest to, ze dzis te swieta wugladaja zupelnie inaczej! Masz przy sobie najpiekniejszy prezent jaki mozna miec na swieta! Jir zapominaj o tej ciazy, którą stracilas w tamtym roku ale pomysl o cudzie jaki cie teraz spotkal! Trzymaj sie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 10:41   #1025
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Gratuluje!!!

Alez dzis pospalam! 9 godzin!
Jestem mega wypoczeta i dzis moge rodzic zdecydowanie!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To moglo byc oststnie 9 h snu w Twoim zyciu
Ja sie chwilowo ciesze z 2-3h :d
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 10:49   #1026
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Wczorajszy dzien i noc bez dokarmiania mm w dzien co godzine na cycu to normalne? w nocy mniej bo ladnie pospala lalunia moja

Ewelinko gratulacje ! Cudny prezent Wam synus sprawil
A co do bolu to jestes nacieta?
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 11:32   #1027
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Mewka, w srode zrobilam zgloszenie i w ciagu 2 tyg ma byc polozna.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Mewka, mam wahania nastroju, wkurza mnie pewna rzecz. I do tego dochodza wydarzenia sprzed roku, gdzie w swieta bylam na poczatku ciazy, a po swietach okazalo sie, ze serduszko mojej fasolki nie bilo. Nie potrafie sie dzisiaj cieszyc, mecza mnie te dwa uczuciu smutek ze straty i radosc z Lenki.
Ech...
Kuźwa 2 tyg po zgłoszeniu?
Ty dodus masz porypana ta służbę zdrowia u siebie
Ja zgłosiłem i 2 dni po była wiedzma u mnie


Rozumiem te wahania
Nie będę pisać elaboratu pocieszajacego
tylko krótko powiem
Wyeksponuj Lenke
Myśl o niej non stop
Patrz się na nią
Baw z nią. ..
Zaglusz te złe wspomnienia z zeszłego roku
A resztę...olej ciepłym....
😙

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

My ciągle w domu
Przysnelo mi się
Chyba skumulowalo mi się zmeczenue z ostatnich dni 😶
A miałam pomagać mamie w kuchni 😶

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-25, 11:36   #1028
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

moj syn ma taka duza stopke ze niektore pajace itp nie pasuja mial wczoraj wdzianko swiateczne ubrac i co? stopki za male ...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 11:38   #1029
jjb
Raczkowanie
 
Avatar jjb
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nowy Sacz
Wiadomości: 385
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Mamuski cudownych Swiat 🎄🎅🎁❄⛄

Wysłane z mojego LG-K350 przy użyciu Tapatalka
jjb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 11:40   #1030
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
Wczorajszy dzien i noc bez dokarmiania mm w dzien co godzine na cycu to normalne? w nocy mniej bo ladnie pospala lalunia moja

Ewelinko gratulacje ! Cudny prezent Wam synus sprawil
A co do bolu to jestes nacieta?
moj jak tam pil to mi cycki wypompowal i musial dostac mm...

duzo je moj synus, moj tez dzis pieknie pospal! dzis bedzie pierwsza kapiel

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:40 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

ja do mojej poloznej bede dzwonic po swietach, w srode maz pojedzie po moj wypis, zalatwi akt urodzenia, moze o pzu zachaczy

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 11:48   #1031
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

My dzisiaj też pierwszy raz będziemy kąpać małego

U nas ten problem, że większość ubranek jest za dużych... Te, które mają na metce 50-56 jeszcze są ok, ale już same 56 za duże.
Ale świąteczne wdzianko leżało na nim idealnie
snufey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 11:55   #1032
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Mewka
No porabana sluzba zdrowia, ja wgl watpie, ze polozna mi szwy zdejmie, bo jak zapisywalam ja do lekarza to pielegniara mowila, ze to do malej polozna... Zielona jestem w temacie. A tak wgl to co nawet jakby chciala sciagnac to tak mam sie polozyc na kanapie?? Tak jakos dziwnie w domu

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
moj syn ma taka duza stopke ze niektore pajace itp nie pasuja mial wczoraj wdzianko swiateczne ubrac i co? stopki za male ...

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Moja tez ma duza syrke.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 11:57   #1033
xjustyniaaax
Zakorzenienie
 
Avatar xjustyniaaax
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 380
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

U nas tez wiekszosc ubranek za duza.. Rekawki podwijam a na nogawki nakladam skarpetki bo jak jej nozki wypadaja to sie denerwuje..

Moja tez ma stopki wielkie po mamie ale ona ogolnie taka kruszynka ze wszystko za szerokie

Teraz mała śpi od 11 mąż czyta książkę a ja przegladam sklepy internetowe bo od wtorku wyprzedaze wiec chce miec juz na oku xo nie co
__________________
Marcelinka
xjustyniaaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 12:46   #1034
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Karmilam dzisiaj pierwszy raz na siedzaco (jakos wykrecilam tylek, zeby nie bolal) i tak jest lepiej niz na lezaco ✌
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 13:29   #1035
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Heeej!
Dziś błogie zasłużone lenistwo Wczoraj jeszcze był pracowity dzień, wszystko powolutku co prawda, ale męczę się wszystkim już strasznie! Jeszcze godzinę przed wigilią prasowałam kombinezony i pajace takie grubsze, które kupiłam w ostatnich dniach na ebayu, różne fajne choć używane, ale mam teraz wybór różnych grubości i wielkości na pierwsze tygodnie, jakakolwiek będzie pogoda i jakakolwiek duża Lidka wyskoczy. Za grosze jakieś nexty i inne kupiłam, bo koleżanki synek, który urodził się ważąc 4,5 kg topi się w kombinezonie 0-3 takim samym jak mam dla Lidki.
Wigilia super, spokojna, we czwórkę!
Wieczorem zabawa z chłopcami nowymi zabawkami do bólu, przed północą dopiero byli w łóżkach i pospaliśmy dziś wszyscy do późna

Aaa, i ja od aniołka (tak, u mnie aniołek w Wigilię przynosi prezenty, ewentualnie w regionie jeszcze popularna jest gwiazdka ) dostałam pierwsze niewielkie ilości czopa!!! Także ten... za jakieś 2 tyg mogłabym naturalnie zacząć rodzić Oj, nieee, oby poszło samo wcześniej
Dziś mój tp mija. Cieszę się, że 24 i 25 już mogę odfajkować, że nie będą to urodziny Lidki. Nie chciałam, żeby było tak jak chyba Velvet raz pisała, że wszyscy święta obchodzą, a my tu z balonami. Od jutra muszę chyba jeszcze więcej spacerów uskutecznić Dziś siedzimy w domu, bo strasznie wieje

Czytałam Was ostatnio sporo po łebkach, więc teraz wygrzebuję, co tam mam...

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Pani kochana... ja nie wiem gdzie ty pracujesz ale ty sie faktycznie minelas z powolaniem. Doradcą laktacyjnym powinnas byc! Uwielbiam czytac twoje rady!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W magazynie Po kilku dobrych latach umysłowej, odpowiedzialnej i stresującej pracy w Pl, postawiłam póki co na spokój emocjonalny, a przy tym pieniądze, za które można godnie żyć A teraz po Lidusi to nie mam pojęcia jeszcze co będę robić, na co się zdecyduję. Tam mogę wrócić zawsze, bo mam umowę na cz. nieokreślony. A może do szkoły jakiejś pójdę

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Opis porodu:

Po jelitowce i piatkowych skurczach co 3 minuty ktore nagle ustaly w niedziele o 5 w szpitalu mialam pobranie krwi zeby sprawdzic crp, jak spadlo mialam isc do domu wiec bylam spakowana.
Gratulacje!
Mówiłam, że drugi raz będzie lepszy! Ja też po drugim porodzie byłam już po 2h normalnie na chodzie, łazienka, prysznic, przejście na oddział na własnych nogach - super uczucie!
Oby wszystko się lepiej też i szybciej zagoiło Tobie tym razem!

Cytat:
Napisane przez mademoiselle_m Pokaż wiadomość
Mamusie te doświadczone kiedy Wam zeszła z brzucha linea negra? U mnie w ciazy była prawie niewidoczna pewnie przez to ze skóra była naciągnięta a teraz widać ja jak byk. Mogłaby juz zacząć blednąć.

Folinka a Ty widze ze im bliżej porodu tym bardziej aktywna spacery , porządki , pieczenie . Ja pierdziele , ja to ostatnie 2 tyg to juz się do niczego nie nadawałam poza narzekaniem
Niestety nie pomogę Ci konkretnie, ale powiem Ci, że na bank zniknie bez śladu. Tak jak wyszła nie wiadomo kiedy, tak i zniknie i któregoś dnia zdziwisz się, że jej nie ma. Przy chłopcach miałam mocną i ciemną i schodziła... Zabij mnie, nie pamiętam kiedy, chwilę to chyba trwało, ale zeszła! Poza tym to jedna z kwestii ciążowych, które są dość indywidualne, więc też ciężko porównywać... Teraz o dziwo, mam znacznie słabszą i praktycznie dopiero na przełomie 8/9 mies wyszła, ciekawe czy to babskie hormony górą czy co
Oj, powiem Ci, że nieco musiałam się zmusić do tego, to nie jest tak, że kipię energią Posiadanie dwójki dzieci jest w tym bardzo pomocne Bez nich pewnie w życiu nie poszłabym na dwugodzinny spacer po parkach i placach zabaw! Inna sprawa, że choć ciężko mi się zebrać, to ogólnie lepiej się czuję, jak się ruszam dużo. Jak siądę odpocząć, to po takiej powiedzmy godzinie wstaję cała połamana, ale jak się rozruszam, to już jest znacznie lepiej i chyba też lepiej śpię, bo przynajmniej padam wieczorem ze zmęczenia

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Witam sie w 41tc.
Czas dac wypowiedzenie mojej coreczce, zeby wyszla ale ona cos mnie nie slucha. Nie czuję sie jakbym miala dzis rodzic! Wszystkie bole przeszly. Zero skurczy. Tylko Liliana sie prostuje w brzuchu, ze czasem zaboli.
Przybij piątkę!
Coś niezdecydowana ta Twoja córcia
U mnie spokój też od kilku dni, nawet nie miałam w ostatnich dniach tych moich akcji ze skurczami po godzinę czy dwie

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
chwalimy sie ze dzis wychodzimy! po 11 dobach !

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Wspaniale!

Cytat:
Napisane przez papaPapaya Pokaż wiadomość
DoDoo wczoraj ci pisalam ze skonczylam krwawic, ale niestety. Dzisiaj leci ze mnie ciurkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie smutaj. Po tygodniu to raczej byłoby za wcześnie na koniec krwawienia, wręcz mogłoby to oznaczać problemy.

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
A to tak można indukować poród w nieskończoność, tzn póki dziecko i matka są w dobrej formie to mogą toczyć próby podawania oxy?
Bo ciekawa jestem po jakim czasie prób decydują się na cesarkę...
Wydaje mi się, że maks po 3 próbach, choć w wielu szpitalach w praktyce chyba nawet wcześniej robią cc.

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Ej wasze dzieciaczki tylko spia i budza sie na karmienie i dalej w kime??
Moja od trzech dni nie chce zasnac. Jak rano wstaje, pocyca i juz mysle ze bedzie spala takcw lozeczku polezy i sie obudzi i tak w kolko... Teraz nie spi od 9, miala 10 min drzemke obudzila sie, dostala cyca, niby spi, a jak ja poloze do lozeczka to sie kreci i nie spi. Troche mnie dziwi taka aktywnosc u noworodka.
Ktos cos na ten temat?
I tak będzie coraz więcej
To normalne! Moje zawsze mało śpiące chłopaki, to już chyba po tygodniu tacy bardziej aktywni byli.
Niestety zaliczyłabym to do mitów, że noworodek to tylko je i śpi. Niestety ze względu na zmęczenie mam oczywiście...
folinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 13:40   #1036
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Folinka Ty mnie nie stresuj z tym krwawienirm, ze moze oznaczac problemy jak po tygodniu sie skonczy. Mi tylko troszke w nocy krwi poleci, a tak to juz taki sluz zoltawy. Nie smierdzi np ropa czy cos, wiec mam nadzieje, ze wszystko jest ok... Zle sie nie czuje, goraczki nie mam...

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Co do tej aktywnosci to troche spanikowalam bo wlasnie myslalam, ze cos nie halo, ze ona wgl smie nie spac kilka godzin 🙊🙉🙈
Matka wariatka 😂
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 13:42   #1037
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Folinka Ty mnie nie stresuj z tym krwawienirm, ze moze oznaczac problemy jak po tygodniu sie skonczy. Mi tylko troszke w nocy krwi poleci, a tak to juz taki sluz zoltawy. Nie smierdzi np ropa czy cos, wiec mam nadzieje, ze wszystko jest ok... Zle sie nie czuje, goraczki nie mam...
Hmm, lepiej być ostrożnym. Dobrze, że się obserwujesz i gdyby coś się pojawiło z takich rzeczy, o których piszesz, to lepiej skoczyć do lekarza.
Ale to chyba Ty miałaś łyżeczkowanie, co? Wtedy chyba krwawienie jest krótsze tak na logikę, bo mniej tam jest do naturalnego oczyszczenia się
folinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 13:43   #1038
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Hmm, lepiej być ostrożnym. Dobrze, że się obserwujesz i gdyby coś się pojawiło z takich rzeczy, o których piszesz, to lepiej skoczyć do lekarza.
Ale to chyba Ty miałaś łyżeczkowanie, co? Wtedy chyba krwawienie jest krótsze tak na logikę, bo mniej tam jest do naturalnego oczyszczenia się
Tak mialam lyzeczkowanie.
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 13:52   #1039
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Folinka Ty mnie nie stresuj z tym krwawienirm, ze moze oznaczac problemy jak po tygodniu sie skonczy. Mi tylko troszke w nocy krwi poleci, a tak to juz taki sluz zoltawy. Nie smierdzi np ropa czy cos, wiec mam nadzieje, ze wszystko jest ok... Zle sie nie czuje, goraczki nie mam...

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Co do tej aktywnosci to troche spanikowalam bo wlasnie myslalam, ze cos nie halo, ze ona wgl smie nie spac kilka godzin 🙊🙉🙈
Matka wariatka 😂
U mnie dzis mija 7 doba po porodzie i tez ledwo co krwawie przewaznie cos wyleci po karmieniu a tak mam wrazenie ze juz koncze sie oczyszczac
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 15:00   #1040
itstoolatex3
Zakorzenienie
 
Avatar itstoolatex3
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Jego serce <3
Wiadomości: 28 892
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Zazdroszcze Wam dziewczyny ze juz wam się krwawienia kończą, ja 4 tygodnie po porodzie i dopiero mi krwawienie zmieniło się w brązowa wydzielinę... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
07.11.2015 - Żona
27.11.2016 - Mama

15.01.2021 - Aniołkowa Mama 🤍

itstoolatex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 16:27   #1041
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
My dzisiaj też pierwszy raz będziemy kąpać małego

U nas ten problem, że większość ubranek jest za dużych... Te, które mają na metce 50-56 jeszcze są ok, ale już same 56 za duże.
Ale świąteczne wdzianko leżało na nim idealnie
my tez dzis kapiemy
aaa widzisz
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Mewka
No porabana sluzba zdrowia, ja wgl watpie, ze polozna mi szwy zdejmie, bo jak zapisywalam ja do lekarza to pielegniara mowila, ze to do malej polozna... Zielona jestem w temacie. A tak wgl to co nawet jakby chciala sciagnac to tak mam sie polozyc na kanapie?? Tak jakos dziwnie w domu

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------


Moja tez ma duza syrke.
moja siostra miala w domu sciagane

i wszystkie pajace itp pasuja?
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Karmilam dzisiaj pierwszy raz na siedzaco (jakos wykrecilam tylek, zeby nie bolal) i tak jest lepiej niz na lezaco ✌
ja zawsze tak karmie
na lezaco raz , zasnelam, a maz cycka trzymal

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 17:09   #1042
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
A tak wgl to co nawet jakby chciala sciagnac to tak mam sie polozyc na kanapie?? Tak jakos dziwnie w domu
Mi ściągała na kanapie w domu, podłożyłam tylko ręcznik i dobrze, bo kilka kropel krwi poleciało.
Szwy miałam takie ciemnofioletowe.
Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Karmilam dzisiaj pierwszy raz na siedzaco (jakos wykrecilam tylek, zeby nie bolal) i tak jest lepiej niz na lezaco ✌
Ja od dwóch dni obczaiłam już karmienie bez piramidy z poduszek
Przytulam małą brzuchem do siebie i tak się karmimy
Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Alez dzis pospalam! 9 godzin!
Jestem mega wypoczeta i dzis moge rodzic zdecydowanie!
Ja tak czytam - 9 godzin - i w pierwszej chwili myślę, która to mamuśka może tyle spać Korzystaj Lucky
Cytat:
Napisane przez xjustyniaaax Pokaż wiadomość
U nas tez wiekszosc ubranek za duza.. Rekawki podwijam a na nogawki nakladam skarpetki bo jak jej nozki wypadaja to sie denerwuje..

Moja tez ma stopki wielkie po mamie ale ona ogolnie taka kruszynka ze wszystko za szerokie

Teraz mała śpi od 11 mąż czyta książkę a ja przegladam sklepy internetowe bo od wtorku wyprzedaze wiec chce miec juz na oku xo nie co
Na naszą też wszystko za duże. Aczkolwiek mam 2 pajacyki z Tesco na "Tiny baby" i były luźne, a teraz są akurat. Dorasta nam dziewczyna

Justyniaxx - obczaiłaś coś ciekawego?

My dzisiaj zaliczyliśmy wizytę w gościach, córa cały czas spała A potem jeszcze spontanicznie pojechaliśmy do drugiej babci, też się super udało. Teraz odpoczywamy w domu. Tzn mąż i córka śpią
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 17:24   #1043
snufey
Raczkowanie
 
Avatar snufey
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 340
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Malenstwo wykapane, najedzone spi mozna rozlozyc sie na kanapie! dzieki ci czlowieku, ktory wymysliles bujaczek

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:22 ----------

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
my tez dzis kapiemy
aaa widzisz

moja siostra miala w domu sciagane

i wszystkie pajace itp pasuja?

ja zawsze tak karmie
na lezaco raz , zasnelam, a maz cycka trzymal

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Ja tez karmie na siedzaco - najczesciej w pozycji futbolowej
Choc czesto przysypiam, a dzisiaj to w ogole zasnelismy w takiej pozycji ze... musze byc bardziej ostrozna

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
snufey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 17:59   #1044
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze Wam dziewczyny ze juz wam się krwawienia kończą, ja 4 tygodnie po porodzie i dopiero mi krwawienie zmieniło się w brązowa wydzielinę... :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tez mam taką jakby końcówkę okresu. Ale jak karmie piersią albo ściągam pokarm to mi wylatuje ten sluz. Inaczej nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 18:02   #1045
papaPapaya
Zakorzenienie
 
Avatar papaPapaya
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5 625
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

przede wszystkim
soulie gratuluje mleka

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Gratuluje!!!
Alez dzis pospalam! 9 godzin!
Jestem mega wypoczeta i dzis moge rodzic zdecydowanie!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korzystaj ja nie docenialam tych pieknych chwil snu spedzonych w łóżku bez pobudki...
szkoda że nie można się wyspać na zapas


dziewczyny, za 5 dni koniec grudnia, rodzimy rodzimy!
__________________

13.12.2016 Julian
papaPapaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 18:05   #1046
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Jeszcze tylko 5 dziewczyn nie urodzilo. Masakra!

A dopiero co chwalilysmy się pierwszym usg... 😓

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 18:08   #1047
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

ale ten czas leci... jeszcze troche i koniec grudnia!
ale wszystkie urodzimy w tym watku

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 18:23   #1048
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
ale ten czas leci... jeszcze troche i koniec grudnia!
ale wszystkie urodzimy w tym watku

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Oj to na bank !!

Mogloby byc powolutku, ale bezboleśnie ! Takich porodów Wam życzę !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 18:27   #1049
LuckySparkle
Zadomowienie
 
Avatar LuckySparkle
 
Zarejestrowany: 2016-04
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 1 964
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko 5 dziewczyn nie urodzilo. Masakra!

A dopiero co chwalilysmy się pierwszym usg... 😓

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
4 dziewczyny!Ewelinka urodzila ale jeszcze nie zmienilam, bo obiecalam sobie, e w swieta.nie dotykam laptopa. Tz tez obiecal ze tel owszem z doskoku ale swieta to czas dla nas i sprzety typu laptop, ps3 i tv to pozeracze czasu i staramy sie spedzac ten czas razem, ewentualnie gracaj w szachy czy wychodzac na spacer.



Dziewczyny jak to jest jak meeega duzo czopu mi wyleciało? Czy przytulanki teraz sa nadal bezpieczne???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LuckySparkle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-25, 18:29   #1050
malaDarunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malaDarunia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Swarzędz
Wiadomości: 2 415
Send a message via Skype™ to malaDarunia
Dot.: Marudzimy że chyba w grudniu nie urodzimy... Grudniówki 2016 cz 6

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
4 dziewczyny!Ewelinka urodzila ale jeszcze nie zmienilam, bo obiecalam sobie, e w swieta.nie dotykam laptopa. Tz tez obiecal ze tel owszem z doskoku ale swieta to czas dla nas i sprzety typu laptop, ps3 i tv to pozeracze czasu i staramy sie spedzac ten czas razem, ewentualnie gracaj w szachy czy wychodzac na spacer.



Dziewczyny jak to jest jak meeega duzo czopu mi wyleciało? Czy przytulanki teraz sa nadal bezpieczne???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej! Noo możesz sobie poprzytulac tzta ale uważaj żeby nie urodzić przy tym ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kobiety są niewolnicami tylko tych, którzy potrafią je mocno trzymać i dogadzać ich kaprysom.
(Bolesław Prus)
malaDarunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-09-01 11:50:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:43.