cellulit - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-19, 10:54   #1
mikawk
Raczkowanie
 
Avatar mikawk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 46
GG do mikawk

cellulit


mmmm
__________________
mikawk

Edytowane przez mikawk
Czas edycji: 2012-01-12 o 21:43 Powód: stare
mikawk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:13   #2
evvcia_
Wtajemniczenie
 
Avatar evvcia_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 074
GG do evvcia_
Dot.: cellulit

Mój celulit nie lubi zimnego prysznica - tzn. jak już się wymyję to na zakończenie ustawiam mega zimniutką wodę, przykładam strumień do miejsca z celulitem [u mnie to uda & pośladki], potem wychodzę wcieram w siebie serum antycelulitowe z Eveline. Efekty jakieś tam są, ale oczywiście walka z tym 'dziadostwem' to niemal jak walka z wiatrakami...
__________________


Razem, 19.12.04
Zaręczona, 1.01.11
Córeczka Laura, ur. 22.03.12
Będziemy ślubować 31.08.13



evvcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:28   #3
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: cellulit

tak... najlepsze sa masaże. czy to specjalną rękawicą, czy gąbką w czasie kąpieli. Czy jakimś balsamem po kąpieli (najlepiej antycellulitisowym).

Nie wiem czy słyszałaś o peelingu kawowym? bardzo dobry...

No i najważniejsze to ćwiczenia, bardzo dobry jest basen.

A i dobra dieta i picie wody pomaga
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 11:56   #4
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: cellulit

ja uzywam kremow i koncentratow z serii nivelazione jak dla mnie sa ok, ujedrniaja i troszke zmniejszyly cellulit, oprocz tego mysle ze trzebaby duzo cwiczyc na te partie ciala gdzie wystepuje cellulit.
__________________
84->79->65
I cel: 75
II cel: 70
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:24   #5
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: cellulit

Ja też używam Eveline. Czy efekty są rewelacyjne, to ciężko mi określić, ale jakiekolwiek są na pewno. Poza tym skóra jest napięta i mięciutka, wygląda zdecydowanie zdrowiej
Dobrze robić też wcześniej wspomniane masaże. Ja mam specjalną gąbkę, która z jedne strony pokryta jest jakimiś minerałkami, kamyczkami, więc najpierw nawilżam skórę żelem a później szoruję gąbeczką Na koniec zimna woda.To naprawdę fajnie działa
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:47   #6
karcys2412
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 6
Dot.: cellulit

a widzialyscie tą reklame o herbatkach antycellulitowych??nawet tu na stronie była reklama??i jak myslice moga byc dobre czy nie??pewnei maja jakies substancje ktora w jakis sposob likwiduja cellulit, bo chyba inaczej to by nie działało..??w zasadzie duza ilość płynów zwlacza cellulit, tzn. ma dobre działanie.
no ale oczywisty jest fakt, ze to jednak cwiczenia, masaze ..duzo daja oraz...ja słyszałam, że dobre są okłady z fusów..??sama jestem w szoku.
karcys2412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 15:51   #7
Navien
Wtajemniczenie
 
Avatar Navien
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 395
Dot.: cellulit

Ineov czy jakoś tak? Słyszałam i nawet wiele osób pozytywnie się o nich wypowiadało, tylko, że są drogie i trzeba regularnie je pić. Z tego co się orientowałam to miesięczna kuracja to koszt 150zł wzwyż (zależy gdzie się kupuje, na allegro jest zdecydowanie taniej). Osobiście wolę za te pieniądze na basen przez miesiąc pojeździć
__________________
Passion is my fashion!
Navien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-19, 16:37   #8
Effka9
Przyczajenie
 
Avatar Effka9
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Tam gdzie Zielono :]
Wiadomości: 28
GG do Effka9
Dot.: cellulit

a co myślicie o tym żelu/kremie z garniera, taki zółty z masagerem ?
__________________
Cinderella is Proof that aNew Pair ofShoes can TotallyChange yourLife...

Każdy Ma Niezmywalne Prawo Do Zmarnowania Sobie Życia .!

...i potrafię słodko - kwaśna być jak chilli gdy się wkurzę. !
Effka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 05:51   #9
mikawk
Raczkowanie
 
Avatar mikawk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 46
GG do mikawk
Dot.: cellulit

wlasnie wlasnie o sadzicie? probowal ktos? bo wlasnie wczoraj go zakupilam
__________________
mikawk
mikawk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 08:00   #10
Catarina71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: dębICa/NaPolI
Wiadomości: 289
GG do Catarina71
Dot.: cellulit

Cytat:
Napisane przez mikawk Pokaż wiadomość
wlasnie wlasnie o sadzicie? probowal ktos? bo wlasnie wczoraj go zakupilam
Od kilku tygodni używam GARNIERA ROLL-ON przeciw cellulitowi do tego bodytonic gel i powiem was ,że na udach widać różnicę ciało jest jędrne i gładkie ,a przez gel ubyło mi około 2 centymetry więc działa warto ten zestaw nabyć cena około 26 zł za jedno więc nie tak wiele!
__________________
Catarina71 Życie jest piękne jak żyć się umie Pięć kilo mniej------i prawo jazdy------mój cel
Catarina71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 20:36   #11
ulkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 10
Dot.: cellulit

Hej swego czasu uzywalam kremu z avonu - bylam zadowolona
ostatnio staram sie raczej czesciej cwiczyc i pic wiecej wody no i konczyc prysznic zimna wodą - choc to rzadko mi wychodzi bo uwielbiam goracy prysznic :P
moze wymysla wreszcie jakies cudo na cellulit
ulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-26, 09:04   #12
paulina2114
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: cellulit

cudu to raczej nigdy sie nie doczekamy, ale... nowością teraz na cellulit są te herbatki vitax antycellulitowe, ktore nawet widzialam na tej stronie ... i tak zakupilam je sobie i pije juz jakis czas i jest bardzo smaczna i nawet mam wrazenie ze jest lepeij,ale dodatkowo cwicze troche..
paulina2114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 09:50   #13
anusiaartura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 31
Dot.: cellulit

ja tez od jakis 3 tyg używam GARNIERA ROLL-ON przeciw cellulitowi, mam na posladkach celulit, moj facet mi masażyk taki mocny, porządny robi prawie codziennie i musze przyznac ze jest duza poprawa
anusiaartura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-26, 15:51   #14
Justuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: cellulit

Dziewczyny, mam 21 lat. Wzrost: 170 cm. Waga: 58 kg. Od kilku lat piję do 7 l.wody (w herbatach zielonych, czerwonych, mineralnej) na dzień. Jem bardzo dużo warzyw (surowych też), owoców. Generalnie rzadko pozwalam sobie na "skoki w bok" - czyli np. 3 kostki czekolady (do nauki). Nie jadam fast-foodów. Rezygnacja z białego pieczywa, żółtych serów, po wegetarianizmie 8-letnim wróciłam kilka miesięcy temu do mięsa (indyk, kurczak). Jadam dużo ryb.
Biegam regularnie kilka lat. Dodatkowo dużo maszeruję, nie jeżdżę komunikacją miejską, gdy nie muszę i ćwiczę (brzuch, pupę, nogi, ręce, plecy).
Biorę naprzemienne prysznice, wcieram balsamy...


A cellulit miałam i mam wrażenie, że już zawsze będę mieć... Uda, pupa (tu mnie najbardziej męczy), brzuch nawet (na brzuchu to wygląda paskudnie).

Rok temu zaczęłam pić kawę (do sesji) i od tego się zaczęło... Do roku wstecz - zero cellulitu. Myślę, że to właśnie wina kawy. No bo czego innego??

I na pewno tego, że ciągle skacze mi waga - kiedyś 75... potem 39... 55... teraz 58.


Jeśli już się chce odchudzać, to trzeba pamiętać, że skóra się niszczy. I to bardzo. Widzę po sobie. Prowadzę mega-zdrowy tryb życia (pomijam kawę). A mimo to moja skóra jest sucha, nieładna, "zacellulitowiona"...

Ale wiecie co? Przestałam już się tak tym przejmować. Każda z Nas miała, ma, będzie mieć prędzej czy później.. Wina cywiliazacji.. jedzenia (jesteś tym, co jesz)... środowiska... Zakładam krótkie spodenki, chodzę w bikini i i tak podobam się płci przeciwnej

Podsumowując: Nie martwcie się!! Pokochajcie siebie (tak, wiem, trudno z tym balastem pod skórą). Naprawdę są gorsze defekty urody...

A życie to nie photoshop
Justuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-27, 07:19   #15
Małgosia:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Małgosia:)
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 976
Dot.: cellulit

A mnie się celulit zmniejszył. Już nie stosuję niby pomagających balsamów... no może sporadycznie....

Ja zaczełam pić dużo wody i zielonej i czerwonej herbaty. Więcej się ruszam. Ćwiczę. Robię od czasu do czasu peeling kawowy, masaż gąbką pod prysznicem, który kończę letnią wodą.

Dawno nie jadłam chipsów, a i słodyczy raczej unikam. Kawę i owszem piję, ale od jakiś 3 tygodni przerzuciłam się na zbożową.


No i jestem na diecie białkowej (Redukcja). Faktem jest to że od zeszłego roku troszkę schudłam, a przez ostatnie 3 tygodnie schudła 1,5 kilo... Może niedużo, ale to nie waga się liczy... W każdym udze straciłam ok 2,5 cm.
Małgosia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-29, 09:49   #16
Justuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 62
Dot.: cellulit

Wow! No to gratuluję!! Brawo!!
Ciężko jest zrezygnować ze "śmieciowego" jedzenia, picia. A chyba jeszcze ciężej wytrwać.. na całe życie. Ta świadomość zakazanego owocu jest destrukcyjna

Ja już przestałam się łudzić co do idealnego wyglądu, takiego z okładek czasopism, bo to niemożliwe po prostu. Ale trzeba doceniać to, co się ma, nie?

Jeszcze tak od siebie dodam, że wieeeeeeeeelkie znaczenie mają geny! Chyba największe. Można jeść dużo, niezdrowo, a cellulitu nie mieć. Można też całe życie się katować, być szczuplaczkiem, a cellulitu nie móc zwalczyć..

Wytrwałości życzę!
Justuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.