Miłośniczki H&M - cz. XIII - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 11:45   #841
sweetdreams64
Raczkowanie
 
Avatar sweetdreams64
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 316
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
Czy dostanę jeszcze płaszcz puchowy z kapturem?
na płaszcze jest -50,u mnie było ich pełno
__________________
15.05.2012-aparat góry łuk
29.11.2012-aparat dolny łuk



***********************





sweetdreams64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 12:38   #842
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sweetdreams64 Pokaż wiadomość
na płaszcze jest -50,u mnie było ich pełno
mowicie o jakims konkretnym plaszczu puchowym ? spodobal mi sie jeden za 299 wiazany paskiem w tali, czarny z logg bodajze, ale jego chyba nie przecenili.... nie moge znalezc zdjecia na stronie
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 12:43   #843
Martha1616
Rozeznanie
 
Avatar Martha1616
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 710
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
mowicie o jakims konkretnym plaszczu puchowym ? spodobal mi sie jeden za 299 wiazany paskiem w tali, czarny z logg bodajze, ale jego chyba nie przecenili.... nie moge znalezc zdjecia na stronie
Chodzi Ci o parkę? U mnie było ich mnóstwo! -50%! Pasek a talii, kaptur z futrem..
Martha1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 12:45   #844
Martha1616
Rozeznanie
 
Avatar Martha1616
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 710
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

1. Kolczyki "złote piórka" 10zł z 22,90zł
2.Rękawiczki z 1/2 palca 10zł z 29,90zł
3.Kosmetyczka Zeberka 5zł z 14,90zł
4.Czapka z lekko opadającym tyłem 10zł z 19,90zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC134449.jpg (131,0 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC134448.jpg (111,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC134450.jpg (152,9 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC134451.jpg (151,9 KB, 47 załadowań)
Martha1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 13:06   #845
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Martha1616 Pokaż wiadomość
Chodzi Ci o parkę? U mnie było ich mnóstwo! -50%! Pasek a talii, kaptur z futrem..
chodzi mi o plaszczyk w sensie taki kutkowy, zwykly czarny puchowy z kapturkiem bez futerka z wizanym paskiem w tali, troche rozkloszowany tzn. moze inaczej, nie rozkloszowany ale tez nie prosty w dolnej czesci;p taki zwykly czarny, z logg za 299
zrobilam w paintcie polaczenie trzech zdjec z neta zeby wyszlo mniej wiecej to o co mi chodzi....
czy kto je widzial na wyprzedazy ? bede wdzieczna za info
ja je widzialam w zlotych tarasach ale tylko rozmiary 34, ale bylo to jeszcze przed rozpoczeciem wyprzedazy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plaszczzz.jpg (32,9 KB, 83 załadowań)
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 13:26   #846
sylwia7_89
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 500
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez atoja Pokaż wiadomość
Ja też jestem mega szczęśliwa i zawiedziona

Kupiłam dla mojej 5-latki:
-sweterek z angorą cudny pudrowy róż nietoperz w warkocze
-czarną bluzę z hello kitty,
-apaszkę w kratkę biało czarną z różową błyszczącą nitką
-szare w różowe kropki rękawiczki z wełną dla córki

a dla siebie czarne (to nic , że to moje czarne 8) spodnie takie z boku na suwak, jakby garniturowe rurki niby flokowane z wzorem centkowym. Nie moge ich znależć. Reg cena to 149 a na metce było -50% i druga 30zł - na pewno ktoś się pomylił w metkowaniu.
I wszystko przed rabatem wyszło 105zł, a z kartami zapłaciłam 55.
I dopiero w domu zorientowałam się, że kasjer pomylił się jeszcze na moją korzyść, ale 80km nie będę robić, by mu oddać 10zł.

A zła jestem na siebie, bo nie było już tych kobaltowych szpilek, były za to zielone ale z metką 60zł i odłozyłam. Ależ ja głupiaaaaa. Może się jeszcze gdzieś tam u Was uchowały jedne 36 niebieskie, albo zielone, jeszce w tej cenie Zależałoby mi. Służę kartą glamour i oczywiście płacę za nie i przesyłkę
jak swoje niebieskie kupowalam to widzialam jeszscze jedne wlasnie w rozmiarze 36 moge jutro sprawdzic czy sa jeszcze
sylwia7_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 13:45   #847
annah33
Zakorzenienie
 
Avatar annah33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 765
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
chodzi mi o plaszczyk w sensie taki kutkowy, zwykly czarny puchowy z kapturkiem bez futerka z wizanym paskiem w tali, troche rozkloszowany tzn. moze inaczej, nie rozkloszowany ale tez nie prosty w dolnej czesci;p taki zwykly czarny, z logg za 299
zrobilam w paintcie polaczenie trzech zdjec z neta zeby wyszlo mniej wiecej to o co mi chodzi....
czy kto je widzial na wyprzedazy ? bede wdzieczna za info
ja je widzialam w zlotych tarasach ale tylko rozmiary 34, ale bylo to jeszcze przed rozpoczeciem wyprzedazy

U mnie ich pełno.Kosztują 279 zł,ale jest -50 % + dwie karty GLAMOUR i koszt całkowity to 99,50.
annah33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 13:53   #848
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Kobietki, z góry przepraszam jeśli takie pytanie/problem już było, niestety chwilowo mam dostęp do wizażu tylko na telefonie i po prostu nie jest możliwym dla mnie przebrnięcie przez tyle stron w poszukiwaniu odpowiedzi no więc mam następujący problem.. Kupiłam spodnie skórzane za 129zł na początku grudnia, niestety mimo, iż miałam je na sobie kilka razy to skórka już popękała. Chciałam je wczoraj oddać do reklamacji, ale przy kasie wyszedł mały problem, gdyż robiąc wtedy zakupy korzystałam z kart Glamour. Robiłam większe zakupy, więc pozwoliło mi to na wykorzystanie 5 kart. Rabat odjęty od spodni 60zl, więc wyszły za 69zł i tutaj pojawia się przy reklamacji problem... mogą zwrócić mi na karte podarunkową tylko 69zł, a spodni nie chcą wymienić mi na drugie, takie same, mimo, iż są na sklepie bo jeśli chciałabym wymienić to musiałabym dopłacić te 60zl... pierwszy raz się z czymś takim spotkałama.. paranoja jakaś ! czy któraś reklamowała/zwracała już rzeczy przy zakupie których korzystała z kart? Aha, jeszcze chciałam zapytać czy kupując rzeczy z wyprzedaży mogę skorzystać z kart? Bo tak wynika z poprzedniej wypowiedzi, a mi w sklepie nie pozwolono ich użyć na rzeczy przecenione
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK


martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:02   #849
madziabw
Raczkowanie
 
Avatar madziabw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 320
GG do madziabw Send a message via Skype™ to madziabw
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez martunia-w Pokaż wiadomość
Kobietki, z góry przepraszam jeśli takie pytanie/problem już było, niestety chwilowo mam dostęp do wizażu tylko na telefonie i po prostu nie jest możliwym dla mnie przebrnięcie przez tyle stron w poszukiwaniu odpowiedzi no więc mam następujący problem.. Kupiłam spodnie skórzane za 129zł na początku grudnia, niestety mimo, iż miałam je na sobie kilka razy to skórka już popękała. Chciałam je wczoraj oddać do reklamacji, ale przy kasie wyszedł mały problem, gdyż robiąc wtedy zakupy korzystałam z kart Glamour. Robiłam większe zakupy, więc pozwoliło mi to na wykorzystanie 5 kart. Rabat odjęty od spodni 60zl, więc wyszły za 69zł i tutaj pojawia się przy reklamacji problem... mogą zwrócić mi na karte podarunkową tylko 69zł, a spodni nie chcą wymienić mi na drugie, takie same, mimo, iż są na sklepie bo jeśli chciałabym wymienić to musiałabym dopłacić te 60zl... pierwszy raz się z czymś takim spotkałama.. paranoja jakaś ! czy któraś reklamowała/zwracała już rzeczy przy zakupie których korzystała z kart? Aha, jeszcze chciałam zapytać czy kupując rzeczy z wyprzedaży mogę skorzystać z kart? Bo tak wynika z poprzedniej wypowiedzi, a mi w sklepie nie pozwolono ich użyć na rzeczy przecenione
Po 1 wolno Ci korzystać z kart Glamour kupując rzeczy przecenione, już nie jedna z nas robiła tak zakupy w tym ja też
Po 2 odnośnie problemu reklamacji to jest to dość skomplikowane i nie wiadomo jak do tego podejść. Bo to pracownik nabijając rzeczy na kasie sam wybrał rzecz, na którą nabił Ci rabat. Ja na Twoim miejscu udałabym się do innego H&M (żeby nie trafić na tego samego kierownika, który podejmuje decyzję). Ale racjonalnym w tym momencie rozwiązaniem dla mnie jest wymiana spodni, tym bardziej że były na sklepie.
madziabw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:03   #850
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez annah33 Pokaż wiadomość
U mnie ich pełno.Kosztują 279 zł,ale jest -50 % + dwie karty GLAMOUR i koszt całkowity to 99,50.
dziekujjjje.wydawal o mi sie ze 299... nawet bylam tego pewna, no ale ogladalam je po calym dniu pracy hehe wiec moglam sie pomylic...
dziekuje za info, cena koncowa jaka podalas satysfakcjonuje mnie o wiele bardziej,
czy gdzies w warszawie albo lublinie ktos je widzial?? bede bardzo wdzieczna za info.......... bo nawet w cenie regularnej nie moglam na nie trafic z rozmiarem....
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:05   #851
annah33
Zakorzenienie
 
Avatar annah33
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 765
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
dziekujjjje.wydawal o mi sie ze 299... nawet bylam tego pewna, no ale ogladalam je po calym dniu pracy hehe wiec moglam sie pomylic...
dziekuje za info, cena koncowa jaka podalas satysfakcjonuje mnie o wiele bardziej,
czy gdzies w warszawie albo lublinie ktos je widzial?? bede bardzo wdzieczna za info.......... bo nawet w cenie regularnej nie moglam na nie trafic z rozmiarem....
Na 100 % jego pierwotna cena to 279 zł,wiem,bo sama go wczoraj kupiłam .
annah33 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 14:11   #852
martunia-w
Organizatorka :)
 
Avatar martunia-w
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 4 880
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madziabw Pokaż wiadomość
Po 1 wolno Ci korzystać z kart Glamour kupując rzeczy przecenione, już nie jedna z nas robiła tak zakupy w tym ja też
Po 2 odnośnie problemu reklamacji to jest to dość skomplikowane i nie wiadomo jak do tego podejść. Bo to pracownik nabijając rzeczy na kasie sam wybrał rzecz, na którą nabił Ci rabat. Ja na Twoim miejscu udałabym się do innego H&M (żeby nie trafić na tego samego kierownika, który podejmuje decyzję). Ale racjonalnym w tym momencie rozwiązaniem dla mnie jest wymiana spodni, tym bardziej że były na sklepie.
No właśnie, gdy zapytałam o reklamację z wymianą spodni na takie same to powiedziano mi że musiałabym dopłacić te 60zł. A jak zapytałam jak to możliwe i poprosiłam o wytłumaczenie to powiedziano mi że spodni już nie ma. Poszłam do drugiego h&m, zadzwonili z pytaniem o dostępność spodni i okazało się, że są na sklepie, więc już nie rozumiem w czym jest problem.
__________________
Zamówienia z martunią-w -> KLIK


martunia-w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:12   #853
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez annah33 Pokaż wiadomość
Na 100 % jego pierwotna cena to 279 zł,wiem,bo sama go wczoraj kupiłam .
a powiedz mi jeszcze, on jest wypelniony puchem czy pierzem? i jest z logg prawda? bo tez nie wiem czy dobrze zapamietalam... musze chyba podzwonic po sklepach chociaz nie wiem czy udzielaja info na temat wyprzedazowych rzeczy
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 14:20   #854
madziabw
Raczkowanie
 
Avatar madziabw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 320
GG do madziabw Send a message via Skype™ to madziabw
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez martunia-w Pokaż wiadomość
No właśnie, gdy zapytałam o reklamację z wymianą spodni na takie same to powiedziano mi że musiałabym dopłacić te 60zł. A jak zapytałam jak to możliwe i poprosiłam o wytłumaczenie to powiedziano mi że spodni już nie ma. Poszłam do drugiego h&m, zadzwonili z pytaniem o dostępność spodni i okazało się, że są na sklepie, więc już nie rozumiem w czym jest problem.
Im dłużej nad tym się zastanawiam to dochodzę do wniosku że powinni zrobić tak: wymienić spodnie, na paragonie nabić ten nieszczęsny rabat żeby 'kosztowały' niby te 69 zł, nanieść adnotację że 60 zł jest z kart Glamour, a Tobie pozostało by się modlić żeby tym następnym nic się nie stało.
madziabw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 15:11   #855
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez martunia-w Pokaż wiadomość
Kobietki, z góry przepraszam jeśli takie pytanie/problem już było, niestety chwilowo mam dostęp do wizażu tylko na telefonie i po prostu nie jest możliwym dla mnie przebrnięcie przez tyle stron w poszukiwaniu odpowiedzi no więc mam następujący problem.. Kupiłam spodnie skórzane za 129zł na początku grudnia, niestety mimo, iż miałam je na sobie kilka razy to skórka już popękała. Chciałam je wczoraj oddać do reklamacji, ale przy kasie wyszedł mały problem, gdyż robiąc wtedy zakupy korzystałam z kart Glamour. Robiłam większe zakupy, więc pozwoliło mi to na wykorzystanie 5 kart. Rabat odjęty od spodni 60zl, więc wyszły za 69zł i tutaj pojawia się przy reklamacji problem... mogą zwrócić mi na karte podarunkową tylko 69zł, a spodni nie chcą wymienić mi na drugie, takie same, mimo, iż są na sklepie bo jeśli chciałabym wymienić to musiałabym dopłacić te 60zl... pierwszy raz się z czymś takim spotkałama.. paranoja jakaś ! czy któraś reklamowała/zwracała już rzeczy przy zakupie których korzystała z kart? Aha, jeszcze chciałam zapytać czy kupując rzeczy z wyprzedaży mogę skorzystać z kart? Bo tak wynika z poprzedniej wypowiedzi, a mi w sklepie nie pozwolono ich użyć na rzeczy przecenione
Powinni bez problemu wymienić Ci na drugie spodnie bez żadnej dopłaty. Pytałam w sklepie, jeszcze zanim dokonałam zakupu z kartami G i powiedziano mi, że wymiana na towar w tej samej cenie jest jak najbardziej możliwa, a jeżeli Ty chcesz wymienić na takie same spodnie to już zupełnie nie ma problemu. Trafiłaś na jakąś niekompetentną osobę. Powiedz, żeby pokazała Ci regulamin akcji, bo z tego, co słyszałaś właśnie w tym regulaminie jest napisane, że wymiana jest możliwa.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez madziabw Pokaż wiadomość
Im dłużej nad tym się zastanawiam to dochodzę do wniosku że powinni zrobić tak: wymienić spodnie, na paragonie nabić ten nieszczęsny rabat żeby 'kosztowały' niby te 69 zł, nanieść adnotację że 60 zł jest z kart Glamour, a Tobie pozostało by się modlić żeby tym następnym nic się nie stało.
I właśnie dokładnie tak robią. Ale jak widać zawsze znajdzie się jakaś niedoinformowana osoba i robi problemy.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 15:12   #856
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez annah33 Pokaż wiadomość
Na 100 % jego pierwotna cena to 279 zł,wiem,bo sama go wczoraj kupiłam .

Mogłabyś zarzucić jakieś zdjęcie tego płaszczyka. Np na wieszaku i na sobie? Powiedz mi jeszcze czy jest ciepły? iiiiii ewentualnie do kiedy jest -50% na płaszcze?

I czy np. w Żyrardowie jest dział LOGG - pytanie do Żyrardowianek jeśli tutaj jesteście

Edytowane przez b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Czas edycji: 2012-12-13 o 15:14
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 15:27   #857
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Udało mi się dorwać jeszcze 2 karty Glamour więc szybko pojechałam do H&M, póki nieprzebrane
Torebka, którą chciałam, została ostatnia! I przemetkowali bluzke, którą bardzo chciałam we wtorek kupić ale szkoda mi było 60zł, na 40zł
Dołączam zdjęcia, wszystko mnie wyniosło 65zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4181.jpg (129,9 KB, 305 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4182.jpg (128,0 KB, 144 załadowań)
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 15:51   #858
minika_69
Zakorzenienie
 
Avatar minika_69
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 592
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Udało mi się dorwać jeszcze 2 karty Glamour więc szybko pojechałam do H&M, póki nieprzebrane
Torebka, którą chciałam, została ostatnia! I przemetkowali bluzke, którą bardzo chciałam we wtorek kupić ale szkoda mi było 60zł, na 40zł
Dołączam zdjęcia, wszystko mnie wyniosło 65zł
też chciałam bluzkę, ale TŻ mi odradził
minika_69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:01   #859
madziabw
Raczkowanie
 
Avatar madziabw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 320
GG do madziabw Send a message via Skype™ to madziabw
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

na prośbę sweetdreams 64 wrzucam swoje zakupy
1. sweter 129,90 zł
2. sweter dla mamy na prezent 60 zł
3. koszula dla taty 40 zł
4. marynarka 75 zł
5. spodnie 59,90 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0002.jpg (102,0 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0011.jpg (95,5 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0012.jpg (213,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0013.jpg (115,5 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0014.jpg (46,5 KB, 76 załadowań)
madziabw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 16:08   #860
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez gozia Pokaż wiadomość
mam odłożone 4 rzeczy z przeceny na jutro i zamierzam kupic z kartami
I jak gozia, udało się kupić bez problemów?
Ja przedwczoraj odłożyłam 3 rzeczy z wyprzedaży i wczoraj kupiłam je z kartami Glamour

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Udało mi się dorwać jeszcze 2 karty Glamour więc szybko pojechałam do H&M, póki nieprzebrane
Torebka, którą chciałam, została ostatnia! I przemetkowali bluzke, którą bardzo chciałam we wtorek kupić ale szkoda mi było 60zł, na 40zł
Dołączam zdjęcia, wszystko mnie wyniosło 65zł
Patrzyłam na tę bluzeczkę, ale wybrałam czarną mgiełkę bez rękawów
Taka była mi potrzebna
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:09   #861
sweetdreams64
Raczkowanie
 
Avatar sweetdreams64
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 316
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madziabw Pokaż wiadomość
na prośbę sweetdreams 64 wrzucam swoje zakupy
1. sweter 129,90 zł
2. sweter dla mamy na prezent 60 zł
3. koszula dla taty 40 zł
4. marynarka 75 zł
5. spodnie 59,90 zł
dzięki super zakupy, te spodnie chyba też dzisiaj widziałam
__________________
15.05.2012-aparat góry łuk
29.11.2012-aparat dolny łuk



***********************





sweetdreams64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 16:50   #862
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madziabw Pokaż wiadomość
na prośbę sweetdreams 64 wrzucam swoje zakupy
1. sweter 129,90 zł
2. sweter dla mamy na prezent 60 zł
3. koszula dla taty 40 zł
4. marynarka 75 zł
5. spodnie 59,90 zł
moglabys sie pokazac w tej marynarce? wydaje mi sie dosyc "dluga" , polecasz ogolnie?



i czy u Was byly / sa te oto sukienki:
http://www.hm.com/gb/product/07129?a...#shopOrigin=SA ?

Edytowane przez wspaniala
Czas edycji: 2012-12-13 o 17:12
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:03   #863
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Irja czy widzialas moze w h&m w warszawie czarne puchowe plaszcze cos na wzor tego jak moje pieknie stworzone zdjecie w paintcie;p? kosztuja 279-50%
usilnie ich szukam.....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plaszczzz.jpg (32,9 KB, 29 załadowań)
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:18   #864
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

i ja dziś byłam na udanych zakupach
normalnie połowa sklepu przeceniona mnóstwo wszystkiego
kupiłam sobie spodnie od piżamy i 3 basicowe bluzki
a dla Tżta kupiłam koszulę, a że była w regularnej cenie to skorzystałam z tego kuponu -20% ))
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:18   #865
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Irja czy widzialas moze w h&m w warszawie czarne puchowe plaszcze cos na wzor tego jak moje pieknie stworzone zdjecie w paintcie;p? kosztuja 279-50%
usilnie ich szukam.....
Jaki rozmiar jest Ci potrzebny? Widziałam taki w rozmiarze 38 na Targówku.
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:31   #866
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Jaki rozmiar jest Ci potrzebny? Widziałam taki w rozmiarze 38 na Targówku.
36 najlepiej...obdzwonilam wszystkie sklepy w stolicy i nie ma juz nigdzie.... w jednym bylo 44
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:38   #867
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Irja czy widzialas moze w h&m w warszawie czarne puchowe plaszcze cos na wzor tego jak moje pieknie stworzone zdjecie w paintcie;p? kosztuja 279-50%
usilnie ich szukam.....
Spróbuj zadzwonić do Arkadii, wiem, że na początku tyg. były tam.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:44   #868
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Wkurzyłam się dziś na H&M. Wczoraj w M1 i bonarce sweter z reniferami kosztował 60zł, ale nie było mojego rozmiaru. Zadzwoniłam dziś do Krakowskiej, rozmiar jest, nie spytałam tylko o cenę. Specjalnie po niego pojechałam a tam co? Sweter 129,90! :/

Dziewczyny czy któraś ma może dobry numer do M1? Niestety ten znaleziony z internetu chyba jest jakiś felerny. Zależy mi na bluzie dla siostrzeńca na gwiazdkę.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:45   #869
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Spróbuj zadzwonić do Arkadii, wiem, że na początku tyg. były tam.
juz wszedzie dzwonilam w kazdym sklepie powiedzieli ze albo juz nie ma, albo w ogole nie bylo.......... no szkoda, a byla to kurtka idealna hehe tylko znalazlam z tydz. temu 34 i bylo za male i mialam sie za nia pozniej rozejrzec ale dopiero dzis sie dowiedzialam ze jest przeceniona wiec dlatego sie tak szybko rozeszla no szkoda...gdyby ktos gdzies widzial rozmiar 36/38 w warszawie i mogl mi odlozyc na jakies zmyslone nazwisko i pozniej mi je napisac na prv bede ogromnie wdzieczna, stawiam kawe))

Edytowane przez fir_anka
Czas edycji: 2012-12-13 o 17:46
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:52   #870
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
Irja czy widzialas moze w h&m w warszawie czarne puchowe plaszcze cos na wzor tego jak moje pieknie stworzone zdjecie w paintcie;p? kosztuja 279-50%
usilnie ich szukam.....
Niestety nie widzialam bo w sekcji z okryciami wierzchnimi patrzylam tylko za ramoneskami W sobote bede w Arkadii i moge wskoczyc do H&M i jak znajde ten plaszcz to odloze dla Ciebie
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:49.