Miłośniczki H&M - cz. XIII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 17:52   #871
kaskada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 17
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Widział ktoś może gdzieś w warszawie takie spodnie od piżamy jak w załączniku w rozmiarze M? przecenione z 59 na 40 zł.
http://www.hm.com/pl/product/03907?article=03907-C
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (133,9 KB, 28 załadowań)
kaskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:55   #872
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Ramoneski burgundowe były na Targówku
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 17:56   #873
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Irja Pokaż wiadomość
Niestety nie widzialam bo w sekcji z okryciami wierzchnimi patrzylam tylko za ramoneskami W sobote bede w Arkadii i moge wskoczyc do H&M i jak znajde ten plaszcz to odloze dla Ciebie
bede wdzieczna ja niestety pracuje w takich godzinach ze nie mam nawet kiedy wyjsc do galerii.....tylko dzwonienie mi zostaje.
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:01   #874
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Goniak2 Pokaż wiadomość
Ramoneski burgundowe były na Targówku
W Arkadii tez trafilam i to nawet rozmiar 34, ale nie wzielam bo stwierdzilam, ze jednak bardziej potrzebuje czarnej, bo w mojej popekala skora na rekawach

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
bede wdzieczna ja niestety pracuje w takich godzinach ze nie mam nawet kiedy wyjsc do galerii.....tylko dzwonienie mi zostaje.
Bede w sobote rano, wiec jest wieksza szansa ze znajde niz pozniej kiedy wszystko jest rozrzucone po sklepie
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:01   #875
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
juz wszedzie dzwonilam w kazdym sklepie powiedzieli ze albo juz nie ma, albo w ogole nie bylo.......... no szkoda, a byla to kurtka idealna hehe tylko znalazlam z tydz. temu 34 i bylo za male i mialam sie za nia pozniej rozejrzec ale dopiero dzis sie dowiedzialam ze jest przeceniona wiec dlatego sie tak szybko rozeszla no szkoda...gdyby ktos gdzies widzial rozmiar 36/38 w warszawie i mogl mi odlozyc na jakies zmyslone nazwisko i pozniej mi je napisac na prv bede ogromnie wdzieczna, stawiam kawe))
Jutro będę w Arkadii, to się rozejrzę.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:12   #876
melay
Zadomowienie
 
Avatar melay
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 093
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się dziś na H&M. Wczoraj w M1 i bonarce sweter z reniferami kosztował 60zł, ale nie było mojego rozmiaru. Zadzwoniłam dziś do Krakowskiej, rozmiar jest, nie spytałam tylko o cenę. Specjalnie po niego pojechałam a tam co? Sweter 129,90! :/

Dziewczyny czy któraś ma może dobry numer do M1? Niestety ten znaleziony z internetu chyba jest jakiś felerny. Zależy mi na bluzie dla siostrzeńca na gwiazdkę.
A może Galeria Kazimierz?
melay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:38   #877
fir_anka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 676
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez bbbeee Pokaż wiadomość
Jutro będę w Arkadii, to się rozejrzę.
rowniez dziekuje
mam nadzieje ze moje 'blagania' nie wydaja wam sie dziwne hehe ale tak to czasami chyba bywa szczegolnie u nas kobiet ze cos nam podpasuje i pozniej nie mozemy przestac o tym myslec, a ja jeszcze mam teraz same dlugie zmiany w pracy ze nawet nie mialam kiedy poszukac po galeriach..

sluze pomoca rowniez jesli komus cos trzeba odlozyc np. na targowku bo tam sie przesiadam wracajac z pracy to moge wyskoczyc miedzy autobusami;]
fir_anka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 18:40   #878
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

byłam w 3 H&M a Warszawie i moje wrażenia:

- Marszałkowska - dużo rzeczy przecenionych, rano mało ludzi, jest przeceniona kolekcja Margieli i resztki ADR, dużo bielizny!
- Nowy Świat - nic dla siebie nie znalazłam, ale jeśli nie ma czegoś na Marszałkowskiej, to zapewne swój rozmiar znajdzie się na Nowym Świecie, jest przeceniona kolekcja Margieli
- Arkadia - największy wybór, czasami pojedyncze sztuki odzieży fajnej, bielizna niefortunnie ułożona, cięzko cokolwiek znaleźć, dużo za to akcesoriów


czy ma któraś z was zdjęcie katalogowe czarnego kardiganu z turkusowym futrem z przodu?
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:41   #879
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

a ja mam takie pytanko (pewnie już było zadawane):
jeśli chce kupić np 6rzeczy po 30zł każda, wszystkie z wyprz. to mogę je mieć na jednym paragonie i dać 3 karty Glamour czy każda karta musi byc na innym paragonie (po 2 rzeczy i jedna karta na jednym paragonie)?
nie robią żadnych problemów z tymi kartami?
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:43   #880
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez fir_anka Pokaż wiadomość
bede wdzieczna ja niestety pracuje w takich godzinach ze nie mam nawet kiedy wyjsc do galerii.....tylko dzwonienie mi zostaje.
W Arkadii nie ma, moja siostra dzisiaj była i niestety ale nie było
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:46   #881
BBlondyneczkAA
Zakorzenienie
 
Avatar BBlondyneczkAA
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Domek
Wiadomości: 9 879
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

a jak z przecena bielizny duzo jest?
__________________
Żona

Zakochana
BBlondyneczkAA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 18:49   #882
aniap1991
Zakorzenienie
 
Avatar aniap1991
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 597
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Monis1992 Pokaż wiadomość
a ja mam takie pytanko (pewnie już było zadawane):
jeśli chce kupić np 6rzeczy po 30zł każda, wszystkie z wyprz. to mogę je mieć na jednym paragonie i dać 3 karty Glamour czy każda karta musi byc na innym paragonie (po 2 rzeczy i jedna karta na jednym paragonie)?
nie robią żadnych problemów z tymi kartami?
może być 1 paragon

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
a jak z przecena bielizny duzo jest?
we wrocławiu cała ściana, jest w czym wybierac
aniap1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 18:59   #883
Monis1992
Zadomowienie
 
Avatar Monis1992
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 296
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

dzięki za odpowiedź
czyli wystarczy dać odpowiednią ilość kart
Monis1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 19:05   #884
jutka555
Wtajemniczenie
 
Avatar jutka555
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 678
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

orientuje się któraś z Was czy ta torebka jest jeszcze do dostania? głównie interesuje mnie kraków
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (38,3 KB, 70 załadowań)
jutka555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 19:07   #885
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez melay Pokaż wiadomość
A może Galeria Kazimierz?
Nie mieli Sprawdzilam przy okazji przejazdzki po sweter.
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 19:11   #886
madziabw
Raczkowanie
 
Avatar madziabw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 320
GG do madziabw Send a message via Skype™ to madziabw
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
moglabys sie pokazac w tej marynarce? wydaje mi sie dosyc "dluga" , polecasz ogolnie?

nie mam za bardzo gdzie zrobić w chwili obecnej zdjęcia marynarka sięga mi do 'pupy' jest z tych a'la dresowych. Myślę że za taką cenę warto

i czy u Was byly / sa te oto sukienki:
http://www.hm.com/gb/product/07129?a...#shopOrigin=SA ?
Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się dziś na H&M. Wczoraj w M1 i bonarce sweter z reniferami kosztował 60zł, ale nie było mojego rozmiaru. Zadzwoniłam dziś do Krakowskiej, rozmiar jest, nie spytałam tylko o cenę. Specjalnie po niego pojechałam a tam co? Sweter 129,90! :/

Dziewczyny czy któraś ma może dobry numer do M1? Niestety ten znaleziony z internetu chyba jest jakiś felerny. Zależy mi na bluzie dla siostrzeńca na gwiazdkę.
zawsze w takich przypadkach najlepiej podejść do sprzedawcy powiedzieć, że w innym sklepie widziałaś przeceniony i czy mógłby to sprawdzić. Zawsze mógł ktoś akurat to pominąć przy sprawdzaniu. ja miałam tą samą informację spodnie z Logga na 3 Stawach wiszą sobie normalnie jak gdyby nigdy nic, a w M1 są na przecenie.
madziabw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 19:18   #887
agatkaao0
Wtajemniczenie
 
Avatar agatkaao0
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 725
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez hihihi Pokaż wiadomość
i ja dziś byłam na udanych zakupach
normalnie połowa sklepu przeceniona mnóstwo wszystkiego
kupiłam sobie spodnie od piżamy i 3 basicowe bluzki
a dla Tżta kupiłam koszulę, a że była w regularnej cenie to skorzystałam z tego kuponu -20% ))
W jakim H&M byłaś ? Jakieś ciekawe sweterki ? Przecenione buty, torebki ?
__________________
Budzić się rano i starać się odtworzyć sen po to, żeby uporać się z podejrzeniem, że sen powiedział o nas więcej, niż chcemy na jawie wyznać.

— Czesław Miłosz
agatkaao0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 19:19   #888
misiaq
Raczkowanie
 
Avatar misiaq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: warshau
Wiadomości: 188
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

To i ja podpytam, myślicie, że jest jeszcze szansa na złapanie tego męskiego kardiganu z kolekcji Grey? Obdzwaniam regularnie (dodzwonić się na męski dział to cud ), bywam często, ale jedynie duże rozmiary mi w łapki wpadały... a teraz to już w ogóle jakaś posucha. Babeczka w ZT stwierdziła, że czasem w dostawach je jeszcze dostają, stąd pytanie.

Potrzebuję dla TŻta na święta rozmiar XS lub S. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (39,2 KB, 61 załadowań)
__________________
Godmod grotesque burlesque drag
misiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 19:30   #889
monia8901
Rozeznanie
 
Avatar monia8901
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 752
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Dziewczynki gdzie znajde w Łodzi gazete Glamour z kartami do H&M?
monia8901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 19:35   #890
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
Wkurzyłam się dziś na H&M. Wczoraj w M1 i bonarce sweter z reniferami kosztował 60zł, ale nie było mojego rozmiaru. Zadzwoniłam dziś do Krakowskiej, rozmiar jest, nie spytałam tylko o cenę. Specjalnie po niego pojechałam a tam co? Sweter 129,90! :/

Dziewczyny czy któraś ma może dobry numer do M1? Niestety ten znaleziony z internetu chyba jest jakiś felerny. Zależy mi na bluzie dla siostrzeńca na gwiazdkę.
mówisz o tym? http://www.hm.com/pl/product/06369?article=06369-A
jeśli tak, to chyba trafiłaś na przypadkowo ometkowany, bo wczoraj kupiłam szary, a że leżał jeden jedyny w przecenach to zapytałam się przy kasie czy jest na niego zniżka, a pani powiedziała, że nieee W domyśle, jak w ogóle mogłam tak pomyśleć

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez monia8901 Pokaż wiadomość
Dziewczynki gdzie znajde w Łodzi gazete Glamour z kartami do H&M?
popatrz po kioskach, napewno znajdziesz, bo w tym roku nikt (chyba) nie kupował ich hurtowo
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 19:47   #891
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madziabw Pokaż wiadomość
5. spodnie 59,90 zł
ah, więc to jednak te o których tu pisałam! faktycznie, najpierw kosztowały 79,90, później była biała naklejka, że 59,90 a ja w końcu jakims cudem załapałam się na takiez czerwoną ceną 40
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 19:48   #892
monia8901
Rozeznanie
 
Avatar monia8901
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 752
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Obskoczylam mnostwo kioskow, kilka stacji, parenascie sklepow ... I nic ;(
monia8901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 19:57   #893
hihihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihihi
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 10 967
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez agatkaao0 Pokaż wiadomość
W jakim H&M byłaś ? Jakieś ciekawe sweterki ? Przecenione buty, torebki ?
w alfie swetrów baaardzo dużo, ale ja w sumie nic ciekawego nie znalazłam, takie fajne ze srebrną nitką przymierzałam, ale dziwnie leżały na mnie butów dużo przecenionych, nawet sporo było tych słynnych zamszowych szpilek torebek niewiele moim zdaniem, szukałam tych kopertówek co dziewczyny kupowały, ale chciałam czarną, a były tylko szare. ale w ogóle bardzo dużo ubrań przecenionych, w sklepie aż czerwono
__________________
Razem 26.07.2006
Narzeczona 28.07.2012
Ślub 26.07.2014

'-You still love her, huh?
-I can't imagine the day I won't.'


Dexter w spódnicy
hihihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 20:39   #894
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

ponawiam pytanie:
czy ma któraś z was zdjęcie katalogowe czarnego kardiganu z turkusowym futrem z przodu?
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 20:49   #895
mafda
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 969
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez martunia-w Pokaż wiadomość
Kobietki, z góry przepraszam jeśli takie pytanie/problem już było, niestety chwilowo mam dostęp do wizażu tylko na telefonie i po prostu nie jest możliwym dla mnie przebrnięcie przez tyle stron w poszukiwaniu odpowiedzi no więc mam następujący problem.. Kupiłam spodnie skórzane za 129zł na początku grudnia, niestety mimo, iż miałam je na sobie kilka razy to skórka już popękała. Chciałam je wczoraj oddać do reklamacji, ale przy kasie wyszedł mały problem, gdyż robiąc wtedy zakupy korzystałam z kart Glamour. Robiłam większe zakupy, więc pozwoliło mi to na wykorzystanie 5 kart. Rabat odjęty od spodni 60zl, więc wyszły za 69zł i tutaj pojawia się przy reklamacji problem... mogą zwrócić mi na karte podarunkową tylko 69zł, a spodni nie chcą wymienić mi na drugie, takie same, mimo, iż są na sklepie bo jeśli chciałabym wymienić to musiałabym dopłacić te 60zl... pierwszy raz się z czymś takim spotkałama.. paranoja jakaś ! czy któraś reklamowała/zwracała już rzeczy przy zakupie których korzystała z kart? Aha, jeszcze chciałam zapytać czy kupując rzeczy z wyprzedaży mogę skorzystać z kart? Bo tak wynika z poprzedniej wypowiedzi, a mi w sklepie nie pozwolono ich użyć na rzeczy przecenione
Podczas reklamacji żądasz wymiany na taki sam towar w pierwszej kolejności, i jeśli jest na sklepie to nie obchodzi cię to jak oni to sobie nabiją na kasie. Chcesz takie i już. Zapłaciłaś za pełnowartościowy towar i taki chcesz. Kartę przy zwrocie mogą ci dać tylko za twoją zgodą co jest napisane na tym ich wniosku reklamacyjnym. Ja bym się kłóciła na twoim miejscu
__________________
Laura my love
mafda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 20:53   #896
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez madziabw Pokaż wiadomość
zawsze w takich przypadkach najlepiej podejść do sprzedawcy powiedzieć, że w innym sklepie widziałaś przeceniony i czy mógłby to sprawdzić. Zawsze mógł ktoś akurat to pominąć przy sprawdzaniu. ja miałam tą samą informację spodnie z Logga na 3 Stawach wiszą sobie normalnie jak gdyby nigdy nic, a w M1 są na przecenie.
Byłam. Niestety w systemie było 129.90. Tylko strasznie dziwi mnie to, że dzień wcześniej w M1 był za 60zł - 100% na własne oczy, koleżanka spr w bonarce i wczoraj też tam był za 60zł. Za to dziś jak już zadzowniłam to był za 129,90. WTF?
Przy kasie powiedziałam, że jestem tym "lekko" zawiedziona, niestety nie mogą sprzedać po niższej cenie.
Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
mówisz o tym? http://www.hm.com/pl/product/06369?article=06369-A
jeśli tak, to chyba trafiłaś na przypadkowo ometkowany, bo wczoraj kupiłam szary, a że leżał jeden jedyny w przecenach to zapytałam się przy kasie czy jest na niego zniżka, a pani powiedziała, że nieee W domyśle, jak w ogóle mogłam tak pomyśleć

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------


popatrz po kioskach, napewno znajdziesz, bo w tym roku nikt (chyba) nie kupował ich hurtowo
Były dwa L-ka i M-ka, oba ometkowane. Tak samo było w Bonarce.

Jedyne wytłumaczenie jakie znajduje to błąd w systemie wczoraj (?) a dziś powrót do normalnej ceny...
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 21:36   #897
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 605
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Potrzebuję kolejnej informacji, czy szalik w kratkę o którym niedawno tu pisano jest jeszcze do dostania w h&m?
Widziałam na stronie sweterek z dziecięcego z kokardą z cekinów, orientuje się któraś z Was czy sweterek ten jest na wyprzedaży czy sprzedawany jest w regularnej cenie tj.59.90
b1bd50e8771e4d005ddabfab0757352dcbc0d4f7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 21:44   #898
bbbeee
Zakorzenienie
 
Avatar bbbeee
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 9 243
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nati360 Pokaż wiadomość
Byłam. Niestety w systemie było 129.90. Tylko strasznie dziwi mnie to, że dzień wcześniej w M1 był za 60zł - 100% na własne oczy, koleżanka spr w bonarce i wczoraj też tam był za 60zł. Za to dziś jak już zadzowniłam to był za 129,90. WTF?
Przy kasie powiedziałam, że jestem tym "lekko" zawiedziona, niestety nie mogą sprzedać po niższej cenie.

Były dwa L-ka i M-ka, oba ometkowane. Tak samo było w Bonarce.

Jedyne wytłumaczenie jakie znajduje to błąd w systemie wczoraj (?) a dziś powrót do normalnej ceny...
Nieraz przeceniają tak ostatnie sztuki, więc całkiem możliwe, że mieli tylko dwie sztuki i je przecenili, albo po prostu pomylili się.

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

[1=b1bd50e8771e4d005ddabfa b0757352dcbc0d4f7;3812562 1]Potrzebuję kolejnej informacji, czy szalik w kratkę o którym niedawno tu pisano jest jeszcze do dostania w h&m?
Widziałam na stronie sweterek z dziecięcego z kokardą z cekinów, orientuje się któraś z Was czy sweterek ten jest na wyprzedaży czy sprzedawany jest w regularnej cenie tj.59.90[/QUOTE]

Szaliczki są, ale szybko ich ubywa.
bbbeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 22:33   #899
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez BBlondyneczkAA Pokaż wiadomość
a jak z przecena bielizny duzo jest?
Dużo jest, aczkolwiek ja sobie 2 tygodnie temu wybrałam mnóstwo rzeczy w rozmiarze 34, a jak byłam dziś to nie zostało już nic praktycznie w tym rozmiarze. Przeważnie już same od 38 w górę.

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
moglabys sie pokazac w tej marynarce? wydaje mi sie dosyc "dluga" , polecasz ogolnie?
Bo jest długa.
__________________
Zapuszczanie włosów:

VI 2012 (start): 23 cm
X 2014: 60 cm
Dziś: 52 cm


Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2012-12-13 o 22:35
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 23:25   #900
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Miłośniczki H&M - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez sylwia7_89 Pokaż wiadomość
jak swoje niebieskie kupowalam to widzialam jeszscze jedne wlasnie w rozmiarze 36 moge jutro sprawdzic czy sa jeszcze
:roza :

ojejku, no pewnie, że jestem chętna! ale super
atoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:57.