Wspólne ŚWIĘTA - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-13, 01:23   #31
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

ja byłam na wigilii u TŻta po dwóch miesiącach związku z tym, że nie jechałam na całe święta, tylko na samą wigilię i potem bodajże na obiad w drugi dzień świąt

na całe święta bym nie pojechała, bo uwielbiam spędzać czas z moją rodziną i dlatego zawsze u nas są dwie wigilie - u jego i u moich rodziców
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 09:58   #32
mooonnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 33
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;4932408 3]ja byłam na wigilii u TŻta po dwóch miesiącach związku z tym, że nie jechałam na całe święta, tylko na samą wigilię i potem bodajże na obiad w drugi dzień świąt

na całe święta bym nie pojechała, bo uwielbiam spędzać czas z moją rodziną i dlatego zawsze u nas są dwie wigilie - u jego i u moich rodziców[/QUOTE]


Z tym ze KM nie pozwalaja nam wrocic do mnie na jeden dzien swiat.
mooonnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:45   #33
Charlotte York
Zadomowienie
 
Avatar Charlotte York
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 261
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Oczywiście, że wypada. Jesteś zaproszona, a nie wciskasz się na chama. I jak jednych świąt nie spędzisz ze swoją rodziną, to nic się nie stanie uważam.
Charlotte York jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 10:52   #34
mooonnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 33
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Cytat:
Napisane przez Charlotte York Pokaż wiadomość
Oczywiście, że wypada. Jesteś zaproszona, a nie wciskasz się na chama. I jak jednych świąt nie spędzisz ze swoją rodziną, to nic się nie stanie uważam.
Tez tak uwazam
mooonnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:02   #35
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

A ja nie rozumiem po co w ogóle założyłas ten watek. Spytałas co o tym myślimy a i tak już klamka zapadła. Dla mnie to nietakt i tyle.

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Pomijając fakt, że 9 mies znajomości to tyle co nic.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 11:13   #36
mooonnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 33
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Zamykam temat.
mooonnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 15:59   #37
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A ja nie rozumiem po co w ogóle założyłas ten watek. Spytałas co o tym myślimy a i tak już klamka zapadła. Dla mnie to nietakt i tyle.

Pomijając fakt, że 9 mies znajomości to tyle co nic.
Skoro za miesiąc planują razem zamieszkać to raczej nie jest to takie nic. Ja jestem ze swoim od 9 miesięcy, mieszkamy razem 5 miesiąc i planujemy wspólne życie. To o wiele poważniejsza relacja niż moje 3 lata z poprzednim spedzone na "chodzeniu ze sobą". A moja rodzina traktuje go jakby co najmniej już moim mężem był. Nie ma co uogolniac.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 16:39   #38
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Cytat:
Napisane przez Niawka Pokaż wiadomość
Skoro za miesiąc planują razem zamieszkać to raczej nie jest to takie nic. Ja jestem ze swoim od 9 miesięcy, mieszkamy razem 5 miesiąc i planujemy wspólne życie. To o wiele poważniejsza relacja niż moje 3 lata z poprzednim spedzone na "chodzeniu ze sobą". A moja rodzina traktuje go jakby co najmniej już moim mężem był. Nie ma co uogolniac.
Planują... a nie mieszkają, taki mały szczegół

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Ciekawa jestem ile autorka ma lat, padło pytanie ale nie odpowiedziała.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 16:43   #39
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Planują... a nie mieszkają, taki mały szczegół

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Ciekawa jestem ile autorka ma lat, padło pytanie ale nie odpowiedziała.
Ale plany świadczą jednak o tym że ten związek to coś poważnego, więc nie powinno być dziwnym spędzenie czasu z jego rodziną.
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 16:45   #40
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Cytat:
Napisane przez mooonnika Pokaż wiadomość
Z tym ze KM nie pozwalaja nam wrocic do mnie na jeden dzien swiat.
nie wiem od czego skrot jest KM. Ale to Ty decydujesz kiedy wyjedziesz, takie trzymanie na sile gosci nie wrozy nic dobrego i nie jest w dobrym tonie.

Najzgrabniej byloby pojechac skoro obiecalas, ale skrocic pobyt

Envoyé depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 17:54   #41
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Cytat:
Napisane przez Niawka Pokaż wiadomość
Ale plany świadczą jednak o tym że ten związek to coś poważnego, więc nie powinno być dziwnym spędzenie czasu z jego rodziną.
Spędzenie czasu nie jest dziwne, ale CAŁYCH świąt łącznie z wigilią - jest.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-13, 18:48   #42
Niawka
Raczkowanie
 
Avatar Niawka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 333
GG do Niawka
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Spędzenie czasu nie jest dziwne, ale CAŁYCH świąt łącznie z wigilią - jest.
Co dla kogo jest dziwne. U mnie w domu np tylko Wigilia to większe święto, pierwszy dzień świąt to lenienie się i objadanie a w drugi dzień świąt wszyscy idą do pracy. Więc de facto tylko Wigilia jest "odświętna" reszta to po prostu zwykłe wolne. Poza tym jak zapraszam mojego partnera do siebie i jest to daleko od jego domu, to byłoby mi głupio go puścić samego w święta i niech spędzi pół dnia sam w drodze. Wolałabym żeby został i wrócił ze mną.
Ja po 4 miesiącach spotykania się pojechałam na miesiąc do jego rodzinnego domu po raz pierwszy spotykając jego rodzinę. Bałam się że będę się czuła niezręcznie i planowałam wrócić najdalej po 2 tygodniach sama. Jak pojechałam i poznałam jego rodzinę i zobaczyłam że wszyscy są dla mnie mili, otwarci i traktują mnie prawie jak członka rodziny to nie miałam żadnych oporów żeby zostać z nimi okrągły miesiąc i szczerze mówiąc aż żal mi było wracać do domu.
Więc niekoniecznie trzeba zakładać że na 100% będzie dziwnie i będzie potrzebowała swojego laptopa, filmów, internetu i książek żeby to jakoś przetrwać
Niawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 19:17   #43
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
nie wiem od czego skrot jest KM. Ale to Ty decydujesz kiedy wyjedziesz, takie trzymanie na sile gosci nie wrozy nic dobrego i nie jest w dobrym tonie.

Najzgrabniej byloby pojechac skoro obiecalas, ale skrocic pobyt

Envoyé depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Mysle ze kilometry.

Moj TZ po pol roku polecial ze mna do moich rodzicow na cale swieta. 1600km utrudniało powrot wczesniej.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-13, 21:04   #44
mooonnika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 33
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Planują... a nie mieszkają, taki mały szczegół

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Ciekawa jestem ile autorka ma lat, padło pytanie ale nie odpowiedziała.

Jeżeli Cię tak bardzo interesuje to mam 19 lat. KM-kilometry,nie ma tu nic niezwyklego do rozszyfrowania. Nie ma co przewidywac ze bedzie zle. Przemyslalam ze pojade, skorobjego rodzina mnie zaprasza i pytala sie kilka razy czy bede. Moja rodzina nie ma nic przeciwko. Nie mieszkamy jeszcze razem ale juz od stycznia mamy wynajete mieszkanie wiec w czyn probelm poznac mi jego rodzine w takich okolicznosciach? Decyzje podjelam.

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

Cytat:
Napisane przez niawka Pokaż wiadomość
co dla kogo jest dziwne. U mnie w domu np tylko wigilia to większe święto, pierwszy dzień świąt to lenienie się i objadanie a w drugi dzień świąt wszyscy idą do pracy. Więc de facto tylko wigilia jest "odświętna" reszta to po prostu zwykłe wolne. Poza tym jak zapraszam mojego partnera do siebie i jest to daleko od jego domu, to byłoby mi głupio go puścić samego w święta i niech spędzi pół dnia sam w drodze. Wolałabym żeby został i wrócił ze mną.
Ja po 4 miesiącach spotykania się pojechałam na miesiąc do jego rodzinnego domu po raz pierwszy spotykając jego rodzinę. Bałam się że będę się czuła niezręcznie i planowałam wrócić najdalej po 2 tygodniach sama. Jak pojechałam i poznałam jego rodzinę i zobaczyłam że wszyscy są dla mnie mili, otwarci i traktują mnie prawie jak członka rodziny to nie miałam żadnych oporów żeby zostać z nimi okrągły miesiąc i szczerze mówiąc aż żal mi było wracać do domu.
Więc niekoniecznie trzeba zakładać że na 100% będzie dziwnie i będzie potrzebowała swojego laptopa, filmów, internetu i książek żeby to jakoś przetrwać


dokladnie!

---------- Dopisano o 22:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez niawka Pokaż wiadomość
co dla kogo jest dziwne. U mnie w domu np tylko wigilia to większe święto, pierwszy dzień świąt to lenienie się i objadanie a w drugi dzień świąt wszyscy idą do pracy. Więc de facto tylko wigilia jest "odświętna" reszta to po prostu zwykłe wolne. Poza tym jak zapraszam mojego partnera do siebie i jest to daleko od jego domu, to byłoby mi głupio go puścić samego w święta i niech spędzi pół dnia sam w drodze. Wolałabym żeby został i wrócił ze mną.
Ja po 4 miesiącach spotykania się pojechałam na miesiąc do jego rodzinnego domu po raz pierwszy spotykając jego rodzinę. Bałam się że będę się czuła niezręcznie i planowałam wrócić najdalej po 2 tygodniach sama. Jak pojechałam i poznałam jego rodzinę i zobaczyłam że wszyscy są dla mnie mili, otwarci i traktują mnie prawie jak członka rodziny to nie miałam żadnych oporów żeby zostać z nimi okrągły miesiąc i szczerze mówiąc aż żal mi było wracać do domu.
Więc niekoniecznie trzeba zakładać że na 100% będzie dziwnie i będzie potrzebowała swojego laptopa, filmów, internetu i książek żeby to jakoś przetrwać


dokladnie!

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Tak jak powiedzialan temat uwazam za zamkniety wiec prosze o ograniczenie sie od komentowania mojej decyzji Dzieki za te mile porady jak i negatywne
mooonnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-14, 12:16   #45
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wspólne ŚWIĘTA

A kilometry zmylily mnie duze litery. Myslalam ze to inicjaly jakies ciotki...

Miedzy Slaskiem a Podkarpaciem nie ma duzo kilometrow. Po prostu drogi sa zle czy wrecz nie ma tych drog.

Jak cos to dotlen sie tam i korzystaj z pieknej natury. Skoro decyzja podjeta.

Envoyé depuis mon GT-S5839i avec Tapatalk
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-14 13:16:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.