Dieta Kaszowa od 16.01.14 :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-16, 07:00   #1
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Exclamation

Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)


Witam serdecznie
Od dzisiaj zaczynam dietę kaszową,która ma na celu oczyszczenie organizmu z toksyn,jednoczenie będzie to mój start do dalszego odchudzania.
Jeśli chodzi o zasady diety to są proste:
Jemy nieosoloną ugotowaną kaszę,w dowolnej ilości ,chociaż nie zaleca się więcej niż 3 woreczki (najlepiej jęczmienną lub gryczaną). Dieta nie może trwać więcej niż 10 dni. Posiłki co 3-4 godziny. Dopuszcza się dodawanie warzyw,lecz to niestety spowolni/zmniejszy efekty. (?)
Jednakże mnie ta dieta do końca nie przekonała,ponieważ kilka lat temu przez dwa tygodnie (fakt,troszkę przeholowałam) jadłam tylko kaszę gryczaną i miałam BARDZO złe wyniki krwi,podejrzewano u mnie cukrzycę,lub chorą wątrobę.
Dzisiaj wpadłam na wspaniały pomysł,zaglądając do lodówki - mogę połączyć przyjemnie z pożytecznym Ostała mi się resztka zupy krem brokułowej,więc na śniadanko zjadłam kilka łyżek kaszy jęczmiennej z ową zupką I na tym będę bazować. Kasza,warzywa i kurczak (mięsko mielę razem z zupką na krem),dzięki czemu dieta szybko mi się nie znudzi,bo zupy mogę robić różne (cebulowa,pieczarkowa,pap rykowa itp itd)
Ktoś chętny do podjęcia ze mną tego wyzwania?
Mile widziane również dziewczyny na innych dietach dla wspierania siebie nawzajem
Pozdrawiam i liczę na Was Wizażanki!

Edytowane przez mroziq
Czas edycji: 2014-01-16 o 07:01
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 07:06   #2
mairi
Wtajemniczenie
 
Avatar mairi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 075
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Hmmm... napewno będę tu zaglądać chciaż na żadnej diecie nie jestem ale kasza stanowi zdecydowaną podstawę mojego wyżywienia

Powodzenia!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Friday I'm in love
mairi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 09:24   #3
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

o suuuper
ja mam dziś trzeci dzień na kaszy
teraz jestem w pracy ale potem napewno zajrze to będziemy się razem motywować
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 09:30   #4
krietka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

nie słyszałam jeszcze o takiej diecie! zaraz sobie poczytam o niej więcej, bo tak się składa, że kaszę uwielbiam
__________________
sub-maj.com.pl
krietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 12:17   #5
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

teraz się doczytałam, że Twoja dieta będzie polegać na jedzeniu różnych kasz z dodatkami?
ja jestem od trzech dni na monodiecie jaglanej- tzn jem tylko kaszę jaglaną około 800g ugotowanej dziennie, rozkładam to na pięć posiłków, kaszę jem samą bez soli, czasem tylko posypię koperkiem lub cynamonem. oprócz tego duzo piję wody i zielonej herbaty i zaopatrzyłam się w herbatę z bratka i pokrzywę czuję sie super-mam pełno energii pomino, że z kaszy wychodzi mi około 800kcal dziennie i od kiedy jem tylko kaszę- nie mam ochoty podjadać- co było moją największą zmorą
planuję być o samej kaszy do 25stycznia czyli 11 dni-jak sie uda-narazie zakładam na 6 dni ale idzie mi dobrze a potem kolejny tydzień do 1 lutego będę jadła też kaszę ale już z lekkimi dodatkami czyli pomidory, szpinak, jogurt, owoce, warzywa...a jak skończę wracam do swoich, zdrowych nawyków tylko zgodnych z dietą rozdzielną czyli nie łączenia białek z węglami-jest to bardzo zdrowe i poprawia działnie układu pokarmowego i ogólne samopoczucie-polecam Wam poczytać o tej diecie
może jest jakaś chętna na dietę jaglaną?
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 19:34   #6
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez Karolinek1987 Pokaż wiadomość
teraz się doczytałam, że Twoja dieta będzie polegać na jedzeniu różnych kasz z dodatkami?
ja jestem od trzech dni na monodiecie jaglanej- tzn jem tylko kaszę jaglaną około 800g ugotowanej dziennie, rozkładam to na pięć posiłków, kaszę jem samą bez soli, czasem tylko posypię koperkiem lub cynamonem. oprócz tego duzo piję wody i zielonej herbaty i zaopatrzyłam się w herbatę z bratka i pokrzywę czuję sie super-mam pełno energii pomino, że z kaszy wychodzi mi około 800kcal dziennie i od kiedy jem tylko kaszę- nie mam ochoty podjadać- co było moją największą zmorą
planuję być o samej kaszy do 25stycznia czyli 11 dni-jak sie uda-narazie zakładam na 6 dni ale idzie mi dobrze a potem kolejny tydzień do 1 lutego będę jadła też kaszę ale już z lekkimi dodatkami czyli pomidory, szpinak, jogurt, owoce, warzywa...a jak skończę wracam do swoich, zdrowych nawyków tylko zgodnych z dietą rozdzielną czyli nie łączenia białek z węglami-jest to bardzo zdrowe i poprawia działnie układu pokarmowego i ogólne samopoczucie-polecam Wam poczytać o tej diecie
może jest jakaś chętna na dietę jaglaną?
Ja też najpierw przymierzałam się do jaglanej! I to bardzo ostro Ale,że jestem osóbką niecierpliwą,kiedy rano zobaczyłam,że w domu jaglanej nie ma,ale za to mam ze 4 paczki rozpakowanych innych kasz (jęczmienna,gryczana,kusk us) to postanowiłam zacząć od czegoś takiego
Dodatki stąd,jak pisałam wcześniej,ponieważ boję się tych słabych wyników krwi i w ogóle,a chorowitek ze mnie straszny i z włosami problemy więc wolę nie ryzykować.

I ja za to mam mega problem z piciem dużej ilości wody...ogólnie rzadko piję,chyba,że mam w domu jakiś napój,ewentualnie wodę smakową - wtedy znika w kilka godzin i domownicy na mnie klną
Macie jakiś sposób na "zachęcenie" do picia?

PS.Właśnie jestem po kolacji W sumie to dzisiaj wyszła mi jednak monodieta trochę,bo cały dzień kasza jaglana z tą zupką Ale nie miałam czasu i weny na przyrządzenie czegoś innego
A na jutro: Cebulowa )




---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez krietka Pokaż wiadomość
nie słyszałam jeszcze o takiej diecie! zaraz sobie poczytam o niej więcej, bo tak się składa, że kaszę uwielbiam
Zapraszam do spróbowania wersji diet kaszowych jest kilka,wedle gustów
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 19:41   #7
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ja też najpierw przymierzałam się do jaglanej! I to bardzo ostro Ale,że jestem osóbką niecierpliwą,kiedy rano zobaczyłam,że w domu jaglanej nie ma,ale za to mam ze 4 paczki rozpakowanych innych kasz (jęczmienna,gryczana,kusk us) to postanowiłam zacząć od czegoś takiego
Dodatki stąd,jak pisałam wcześniej,ponieważ boję się tych słabych wyników krwi i w ogóle,a chorowitek ze mnie straszny i z włosami problemy więc wolę nie ryzykować.

I ja za to mam mega problem z piciem dużej ilości wody...ogólnie rzadko piję,chyba,że mam w domu jakiś napój,ewentualnie wodę smakową - wtedy znika w kilka godzin i domownicy na mnie klną
Macie jakiś sposób na "zachęcenie" do picia?

PS.Właśnie jestem po kolacji W sumie to dzisiaj wyszła mi jednak monodieta trochę,bo cały dzień kasza jaglana z tą zupką Ale nie miałam czasu i weny na przyrządzenie czegoś innego
A na jutro: Cebulowa )




---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------



Zapraszam do spróbowania wersji diet kaszowych jest kilka,wedle gustów
ja wogóle nie słyszałam o diecie zinnej kaszynarazie super się czuję na jaglanej bez żadnych dodatków więc ciągnę dalej
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 19:48   #8
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Ja chetnie dolacze. Od jutra zaczynam monodiete z jaglanki. To drugie podejscie, wczesniejsze bylo okolo rok temu, wytrzymalam wtedy 2 dni, ale bylam na niej sama ( z kolezanka, ktora wymiekla po pierwszym sniadaniu i ktora po 2 dniach dala mi czekolade)

Mam nadzieje, ze mi sie uda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 19:57   #9
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

mroziq Ale kasza kuskus to nie jest kasza Kasza kuskus to można powiedzieć taki trochę makaron Także nie wiem czy jeśli dieta ma być kaszowa, to kuskus się nadaje (choć osobiście uwielbiam i jest pycha )
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 20:07   #10
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Ja chetnie dolacze. Od jutra zaczynam monodiete z jaglanki. To drugie podejscie, wczesniejsze bylo okolo rok temu, wytrzymalam wtedy 2 dni, ale bylam na niej sama ( z kolezanka, ktora wymiekla po pierwszym sniadaniu i ktora po 2 dniach dala mi czekolade)

Mam nadzieje, ze mi sie uda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o świetnie z kimś zawsze raźniej jak długo planujesz być na niej? ja wstępnie do niedzieli ale plan mam do 25stycznia czyli do przyszłej soboty bo wtedy mam zaplanowane ważenie
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 20:20   #11
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Na razie planuje 5 dni, zobacze jak sie bede czula.
Jesli dobrze, to pociagne do 10, jesli zle to po 5 bede juz dodawac dodatki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-16, 20:47   #12
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Na razie planuje 5 dni, zobacze jak sie bede czula.
Jesli dobrze, to pociagne do 10, jesli zle to po 5 bede juz dodawac dodatki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
to trzymię kciuki, żeby Ci się udało bo jak wytrzymiesz 10 dni to razem będziemy prawie dodawały dodatki
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:06   #13
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

mroziq - jeśli liczysz na oczyszczenie z czegokolwiek, to zapomnij o mięsie.
Kasze są ogólnie b. zdrowe, jednak to właśnie jaglance przypisywane są szczególne właściwości, m.in. usuwa śluz z organizmu/jelit. A jedząc ją nie musisz się martwić o włosy, bo jest bogata w krzemionkę

Chętnie się dołączę do monodiety jaglanej, zastrzegam sobie jednak prawo do przeplatania jej od czasu do czasu surowymi warzywami chcę ten etap potraktować jako wstęp do kuracji dr Ewy Dąbrowskiej, może któraś z Was też ma chęć?
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:24   #14
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość
mroziq - jeśli liczysz na oczyszczenie z czegokolwiek, to zapomnij o mięsie.
Kasze są ogólnie b. zdrowe, jednak to właśnie jaglance przypisywane są szczególne właściwości, m.in. usuwa śluz z organizmu/jelit. A jedząc ją nie musisz się martwić o włosy, bo jest bogata w krzemionkę

Chętnie się dołączę do monodiety jaglanej, zastrzegam sobie jednak prawo do przeplatania jej od czasu do czasu surowymi warzywami chcę ten etap potraktować jako wstęp do kuracji dr Ewy Dąbrowskiej, może któraś z Was też ma chęć?
extra-kolejna jaglanka kiedy zaczynasz? i na jak długo planujesz?

ja o tej kuracji nigdy nie słyszałam...
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 21:58   #15
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

idę jutro po kasze! ;p
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:12   #16
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
idę jutro po kasze! ;p
to najlepiej z samego rano-bedziesz jeden dzień do przodu
na jak długo planujesz?
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 22:49   #17
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

O, cześć Anuszka

Karolinek - mogę w zasadzie od jutra - o ile mam kaszę, a nie chce mi się teraz złazić na dół, żeby sprawdzić :P jak nie od rana, to od połowy dnia, a rano jak co dzień na owocach. Nie planuję konkretnego dystansu, na pewno kilka dni, zobaczymy ile wyjdzie. Po dwóch pewnie nie będę mogła patrzeć na tę kaszę ale postaram się ze 3-4 dni chociaż wytrzymać, z rozsądku.. chociaż przesadnie smaczna to ona nie jest

A co do Dąbrowskiej, to polecam poczytać, w necie jest sporo info, dodatkowo jest też wątek tutejszy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324659

Przymierzam się do niej od lat i najwyższy czas ten plan zrealizować.
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 08:39   #18
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Sniadanie kaszowe zaliczone

O ile zdarza mi sie na codzien jadac jaglanke na sniadanie (z suszonymi sliwkami, morelami albo zurawina i orzechami) i zjadam pelna miske... tak takiej na wodzie bez soli i dodatkow zjadlam pol... wiecej nie bylam w stanie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 09:34   #19
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

tzn. ja na razie nie na samej kaszy, w sumie to nigdy nawet nie jadlam jaglanej wprowadze kasze do jadlospisu, a potem moze monodieta
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-17, 13:49   #20
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

a ja właśnie jem kaszany obiad-bez soli ale z odrobiną cynamonu
i już jest połowa czwartego dnia
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 13:52   #21
anuszka21
Zakorzenienie
 
Avatar anuszka21
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 3 237
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez Karolinek1987 Pokaż wiadomość
a ja właśnie jem kaszany obiad-bez soli ale z odrobiną cynamonu
i już jest połowa czwartego dnia
i jak to na wadze wyglada?
anuszka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 14:06   #22
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez anuszka21 Pokaż wiadomość
i jak to na wadze wyglada?
szczerze mówiąc nie mam p0jęcia, dzień ważenia mam dopiero 25 stycznia dokładnie w 12 i ostatni dzień na samej suchej kaszy-wtedy Wam powiem, czy jest różnica w wadze

ale widzę efekty-brzuch mam płaski pomimo @ a podczas zawsze miałam lekko wydęty-teraz nic
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 16:40   #23
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez Karolinek1987 Pokaż wiadomość
ale widzę efekty-brzuch mam płaski pomimo @ a podczas zawsze miałam lekko wydęty-teraz nic
Jesz tylko kaszę jaglaną?

Cześć dziewczyny. Ja od jakiegoś czasu jem kaszę gryczaną ale z warzywami na patelnię. Ogólnie bardzo ją lubię, bo jest smaczna i zdrowa Właśnie tak się przymierzam do tej jaglanej, bo słyszałam, że jest jeszcze bardziej zdrowsza i bardziej wspomaga odchudzanie:P Aaa i dobra jest na zatoki
Ale jak to jest z tymi jelitami? Od zawsze mam problemy z nimi i już wątpię, żeby kiedykolwiek się mi poprawiło :<
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 19:17   #24
Furry Sue
Zadomowienie
 
Avatar Furry Sue
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 027
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość
Ale jak to jest z tymi jelitami? Od zawsze mam problemy z nimi i już wątpię, żeby kiedykolwiek się mi poprawiło :<
Pytasz o wpływ jaglanej na jelita, czy o jakiekolwiek postępowanie "pro-jelitowe"?
__________________
Keep on rockin'!

78*77*76*75*74*73*72*71*7 0*69*68*67*66*65!

https://www.facebook.com/taauhandicraft/
Furry Sue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 19:26   #25
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez Furry Sue Pokaż wiadomość
Pytasz o wpływ jaglanej na jelita, czy o jakiekolwiek postępowanie "pro-jelitowe"?
I o kaszę jaglaną i gryczaną na jelita Choć inna wiedza o tym też mile widziana
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 19:43   #26
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość
Jesz tylko kaszę jaglaną?

Cześć dziewczyny. Ja od jakiegoś czasu jem kaszę gryczaną ale z warzywami na patelnię. Ogólnie bardzo ją lubię, bo jest smaczna i zdrowa Właśnie tak się przymierzam do tej jaglanej, bo słyszałam, że jest jeszcze bardziej zdrowsza i bardziej wspomaga odchudzanie:P Aaa i dobra jest na zatoki
Ale jak to jest z tymi jelitami? Od zawsze mam problemy z nimi i już wątpię, żeby kiedykolwiek się mi poprawiło :<
tak, jem tylko kaszę jaglaną-gotowaną bez soli, na podwieczorek posypuje sobie drobinką cynamonu a na kolację koperkiem suszonym
szczerze mówiąc to od drugiego dnia tej diety nie byłam w ubikacji...hmmm teraz to do mnie dotarło
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:13   #27
Paulettee
Raczkowanie
 
Avatar Paulettee
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 303
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Kasza jaglana z cynamonem? Dobra jest? Ja tylko cynamon jem z owsianką i jeśli piję kawę to właśnie tylko z tą przyprawą.

Hmm kasza niby powinna regulować jelita, niby.
__________________
♥21.06.2014
Najszczęśliwsza mężatka ♥
P ♥
Paulettee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-17, 20:27   #28
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cytat:
Napisane przez Paulettee Pokaż wiadomość
Kasza jaglana z cynamonem? Dobra jest? Ja tylko cynamon jem z owsianką i jeśli piję kawę to właśnie tylko z tą przyprawą.

Hmm kasza niby powinna regulować jelita, niby.
Bardzo dobra a zawsze to jakieś urozmaicenie
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 11:37   #29
Karolinek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Karolinek1987
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 5 755
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

i co? nie ma chętnych?
dla zachęty poczytajcie- http://www.nazdrowiesposob.com/monod...ecie-wiedziec/
spróbowałam posypać kaszę odrobiną stewii i jest pyszna myślicie,że używanie przypraw w minimalnej ilośc-cynamonu, kopru, suszonej pietruszki czy stewii nie zabuży tego oczyszczania?

Edytowane przez Karolinek1987
Czas edycji: 2014-01-18 o 12:16
Karolinek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:54   #30
edyta07
Zadomowienie
 
Avatar edyta07
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 102
Dot.: Dieta Kaszowa od 16.01.14 :)

Cześć dziewczyny!
Ja planuj od jakiegoś czasu oczyszczenie organizmu. Jako, że teraz mam ferie to czas idealny.
Odstawiam powoli produkty z glutenem, ale nie mogę za nic w świecie odstawić słodyczy. Sama świadomość, że są w domu
Dzisiaj muszę spokojnie usiąść i zaplanować moją dietkę. I na pewno kasza będzie głównym składnikiem. Może 2-3 dni z samą kaszą będą, ale myślę realnie-nie wytrzymam więcej.
Ech... właśnie sobie tak pomyślałam-ostawiam produkty z glutenem a godzinę temu wchłonęłam dwa kawałki andruta z masą w której są herbatniki
Od teraz mówię koniec! Dietkę robię dla własnego lepszego samopoczucia, na wagę nie wchodzę od miesiąca, korzystam tylko z metra krawieckiego i powiem Wam, że lepiej mi z tym


Boję się tylko o motywację, mój rekord to 4 dni na diecie podczas pobytu w domu

Przyjmiecie mnie do swojego grona mimo, że "czystokaszowa" nie jestem?
__________________
Dbam o włosy... od-01.2012
zdrowe odżywianie....walczę od dwóch lat i nadal nic
ćwiczę!

udo:
60-58-54 cm

mój blog
edyta07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-20 22:33:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:36.