Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-04-13, 15:12   #571
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomo¶ci: 2 352
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Podmuch_Wiosny Poka¿ wiadomo¶æ
Mam pytanie do osób które u¿ywaj± farby L'Oreal Feria Preference... Zafarbowa³am w³osy jaki¶ czas temu na ciemny br±z (ju¿ s± du¿o ja¶niejsze) czy gdy zafarbowa³abym je teraz farb± L'Oreal Feria Preference nr. 74 to pokry³oby mi br±zow± farbê?
duzo jasniejsze tzn? duzo zalezy od koloru jaki teraz masz. domyslam sie ze sredni braz, to wyjdzie ci ciemny rudy braz. taki jak z opakowania napewno nie. kwestia jeszcze tego, ze odrosty ci wyjda bardzo rude
__________________
do twardego st±pania po ziemi nie nadaj± siê buty z miekk± podeszw±. .. . ...
untouchable jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 15:22   #572
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ja w koñcu zesz³am z czerwieni na rudo¶æ , bardzo mi sie podoba tycjan , ktory zaprezentowa³a MYSTICA23 ,
my¶le , ¿e zafundujê sobie taki kolorek , chyba ze znajde cos takiego w UK, by nie tylko w s³oñcu moje w³oski by³y ogniste.

Mój kolor to mix kolestonu 6.4 i 7.43
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:38   #573
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kurcze dziewczyny rozpisa³y¶cie siê albo mnie d³ugo nie by³o na tym w±tku i mam sporo do przeczytania
baby_luv_gold ¶liczne masz te w³oski
a co do moich rudych w³osów no có¿ rosn± w bardzo szybkim tempie minê³y nie ca³e 2 tyg od mojego farbowania mango a mam ju¿ widoczne 0,5cm odrosty a kolor jest ¶liczny trochê siê wyp³uka³ ale nadal jest intensywny mogê spokojnie stwierdziæ ¿e mango nie wyp³ukuje siê do z³otego po tygodniu od farbowania a ja przecie¿ myje w³osy codziennie to wiem co mówiê
__________________
grunt to pozytywne myslenie
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:17   #574
martuska196
Raczkowanie
 
Avatar martuska196
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 328
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cze¶æ dziewczyny!
Od dawna podgl±dam ten w±tek, ale jako¶ nigdy nie mia³am ¶mia³o¶ci napisaæ, w koñcu siê odwa¿y³am, bo potrzebujê rady i mam nadziejê ¿e mi pomo¿ecie

Do tej pory farbowa³am w³osy tylko raz farb±, to by³o jaki¶ rok temu i ostatnio szamponetk± która ju¿ siê zmy³a...

chcia³abym uzyskaæ kolor taki, hmm, br±z z rudym po³yskiem, bo na taki prawdziwy rudy jeszcze nie mam odwagi

W zesz³y piatek pofarbowa³am w³osy Czerwieni± miedzian± garniera i rezultat by³ straszny, w³osy by³y dos³ownie czerwone. Teraz po 4 myciach troszkê zbr±zowia³y ale to i tak nie to..

Proszê doradzcie mi co mam teraz zrobiæ, jaki kolor dobraæ,. ¿eby uzyskaæ po¿±dany kolor...

Zdjêcia przed i po, to Po robione 2 dni po farbowaniu przy ¶wietle zachodz±cego s³oñca.


Twarz zas³oniêta oczywi¶cie
martuska196 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 19:38   #575
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez martuska196 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny!
Od dawna podgl±dam ten w±tek, ale jako¶ nigdy nie mia³am ¶mia³o¶ci napisaæ, w koñcu siê odwa¿y³am, bo potrzebujê rady i mam nadziejê ¿e mi pomo¿ecie

Do tej pory farbowa³am w³osy tylko raz farb±, to by³o jaki¶ rok temu i ostatnio szamponetk± która ju¿ siê zmy³a...

chcia³abym uzyskaæ kolor taki, hmm, br±z z rudym po³yskiem, bo na taki prawdziwy rudy jeszcze nie mam odwagi

W zesz³y piatek pofarbowa³am w³osy Czerwieni± miedzian± garniera i rezultat by³ straszny, w³osy by³y dos³ownie czerwone. Teraz po 4 myciach troszkê zbr±zowia³y ale to i tak nie to..

Proszê doradzcie mi co mam teraz zrobiæ, jaki kolor dobraæ,. ¿eby uzyskaæ po¿±dany kolor...

Zdjêcia przed i po, to Po robione 2 dni po farbowaniu przy ¶wietle zachodz±cego s³oñca.


Twarz zas³oniêta oczywi¶cie

Szkoda ze twoich oczu nie widac ale wnosze ze sa niebieskie , zobacz te farby na zalaczniku , te z³oto machoniowe

p.s zapomnialam dodac ze to faby prosalon sa na allegro
__________________
baby_luv_gold

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2010-04-13 o 19:43
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:00   #576
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kurcze a jak myslicie, mam naturalne sredni braz, w sobote malowalam bursztynem-wyszedl braz z poswiata rudego czy plomienna iskra z joanny lub ten tycjan z chantal da mi rudy a nie braz? pomalowalabym dopiero gdy mi sie ten bursztyn wyplucze, jak myslicie???
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:05   #577
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

evelyn fajnie, ¿e chocia¿ u Ciebie trzyma siê mango.
gingerbabe na nastêpny raz zastanawiam siê nad p³omienn± iskr± lub p³omiennym feniksem (mam go w szafie:P). Bojê siê tylko doszczêtnego wysuszenia w³osów.
trivial jest dok³adnie tak jak mówisz. Ja mam teraz jakby inny kolor na g³owie. Kurcze, a my¶la³am, ¿e kolor utrzyma siê z 2 tygodnie chocia¿.
***
No có¿, mo¿e ta farba nie jest mi pisana.:P
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 20:21   #578
martuska196
Raczkowanie
 
Avatar martuska196
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 328
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

baby_luv_gold tak, oczy mam niebieskie i raczej jasn± cerê, bojê siê tego mahoniowego z³ota, sama nazwa mnie przera¿a
martuska196 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:48   #579
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

niech ciê nie przera¿a, w³osami (a raczej kolorami) trzeba siê bawiæ i eksperymentowaæ, ¿eby w koñcu zobaczyæ w czym nam jest najlepiej albo po prostu co¶ w sobie raz na jaki¶ czas zmieniæ pamiêtaj tyko, ¿e jak masz parê farb do wyboru to wybieraj ja¶niejsze
__________________
We are linked in every way
And we're strong as our weakest fragment
Every word that we convey
Is an act with consequences

...szczê¶liwa
Mystica23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:19   #580
martuska196
Raczkowanie
 
Avatar martuska196
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 328
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

no tak, ale jak wezmê ja¶niejsz±, to na w³osach fakt, mo¿e wyjdzie ciemniejszy, ale na odrostach, które naturalne mam bardzo ja¶niutkie bo dopiero pó¼niej ciemniej±, wyjdzie marchewa
martuska196 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:20   #581
Agidudu
Raczkowanie
 
Avatar Agidudu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 201
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez gingerbabe Poka¿ wiadomo¶æ
Dobra wrzucê, zrobiê za dnia zdjêcie i wrzucê jako¶ wieczorem
pzdr
czekamy na fotki
Agidudu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:44   #582
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez martuska196 Poka¿ wiadomo¶æ
no tak, ale jak wezmê ja¶niejsz±, to na w³osach fakt, mo¿e wyjdzie ciemniejszy, ale na odrostach, które naturalne mam bardzo ja¶niutkie bo dopiero pó¼niej ciemniej±, wyjdzie marchewa

to nie bierz jasniejszej , dla twojego typu urody jak najbardziej pasuje machon , z drugiej strony zgadzam sie z poprzedniczka , nigdy sei nie dowiesz jak nie sprobujesz , ja probowalam wszystkiego i wiem jaki jest dla mnie kolor the best i w jakim dobrze sie czuje

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
kurcze a jak myslicie, mam naturalne sredni braz, w sobote malowalam bursztynem-wyszedl braz z poswiata rudego czy plomienna iskra z joanny lub ten tycjan z chantal da mi rudy a nie braz? pomalowalabym dopiero gdy mi sie ten bursztyn wyplucze, jak myslicie???

iskra ma mocniejsza wode wiec powinno byc dobrze , a prosciej masz z chantal bo jak zastosujesz mocniejsza wode 9% to pojdzie dobrze

pozdrawiam serdecznie bo pochodze z Tomaszowa
__________________
baby_luv_gold

Edytowane przez baby_luv_gold
Czas edycji: 2010-04-13 o 21:46
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:48   #583
nataliaaa88
Zadomowienie
 
Avatar nataliaaa88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Wiadomo¶ci: 1 587
GG do nataliaaa88
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

serio? zaraz sie oka¿e ¿e siê jeszcze znamy
znowu jestem w kropce, po pure paprika-braz, po bursztynie-braz, chyba sie zdecyduje na jasny tycjan tym razem.
__________________
mam takie my¶li na my¶li ¿e nawet moja pod¶wiadomo¶æ siê rumieni...

wymiana:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post27112875

Edytowane przez nataliaaa88
Czas edycji: 2010-04-13 o 21:50
nataliaaa88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:51   #584
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez martuska196 Poka¿ wiadomo¶æ
no tak, ale jak wezmê ja¶niejsz±, to na w³osach fakt, mo¿e wyjdzie ciemniejszy, ale na odrostach, które naturalne mam bardzo ja¶niutkie bo dopiero pó¼niej ciemniej±, wyjdzie marchewa

po pierwsze jak farbujesz wlosy z odrostami i chcesz rozjasnic wlosy uzywajac mocniejszej wody kladziesz mieszanke na wlosy farbowane , a dopiero potem na odrosty

to instrukcja uzycia kolestonu na przyklad

Step 1: Apply colour to lengths and ends only
For Pure Naturals/Riche Naturals/Deep Browns:
With heat: 10 mins
Without heat: 20 mins
For Vibrant Reds:
With heat: 15 mins
Without heat: 30 mins
Step 2: Apply colour to the roots
With heat: 15-25 mins
Without heat: 30-40 mins

jesli wybierasz farbe profesjonalna , masz komfort wyboru mieszanki utleniajcej co pomaga zejsc z koloru ale musisz dokladnei czytac instrukcje , ZAWSZE
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:55   #585
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez nataliaaa88 Poka¿ wiadomo¶æ
serio? zaraz sie oka¿e ¿e siê jeszcze znamy
znowu jestem w kropce, po pure paprika-braz, po bursztynie-braz, chyba sie zdecyduje na jasny tycjan tym razem.
hehe wszystko mozliwe )

jasna miedz tez calkiem calkiem ,ja sie waham nad tycjanem a jasna miedzia , a narazie moj TG¯ na mi przywiezc mango , choc z niem nigdy nec nie wiadomo , wsciekne sie jak przyleci bez tego cudownego "owocu"
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 05:49   #586
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Czy która¶ z Was k³ad³a sobie na w³osy jasny tycjan z palety podanej przez baby_luv_gold? £adny siê ten kolorek wydaje.
W ogóle mam pytanie co do tego zamawiania farb, za³ó¿my chantala. Czy ja zamawiam tylko farbê czy do tego jeszcze jaki¶ oxydant? Je¶li tak to czy te¿ z tej firmy czy to ju¿ bez znaczenia? Mo¿e i pytania s± ¶mieszne, ale naprawdê siê w tym nie orientujê.
***
Tak piszecie o tym eksperymentowaniu, ¿e zachcia³o mi siê feniksa od zaraz.:P
Szczególnie jak patrze na "to" co mam na g³owie <fuj>.
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 06:14   #587
gingerbabe
Raczkowanie
 
Avatar gingerbabe
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Red ja tez po 2 tyg mam ju¿ zupe³nie inny kolor, wiêc nie przejmuj siê, tak za bardzo
Nie wrzucia³am wczoraj foty bo wróci³am z pracy zrypana na maxa.
Ale pamiêtam
gingerbabe jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 07:40   #588
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Do farby trzeba kupiæ oxydant, w±tpiê ¿eby trzeba by³o zamawiaæ tej samej firmy ale jak ju¿ jest to czemu nie? 9% jak chcesz bardzo rozja¶niæ a 6% jak chcesz rozja¶niæ o jeden dwa tony albo przyciemniæ. Tak czyta³am
__________________
We are linked in every way
And we're strong as our weakest fragment
Every word that we convey
Is an act with consequences

...szczê¶liwa
Mystica23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 09:43   #589
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 1 305
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka¿ wiadomo¶æ
hehe wszystko mozliwe )

jasna miedz tez calkiem calkiem ,ja sie waham nad tycjanem a jasna miedzia , a narazie moj TG¯ na mi przywiezc mango , choc z niem nigdy nec nie wiadomo , wsciekne sie jak przyleci bez tego cudownego "owocu"
hmm ten tycjan jest swietny tylko ciekawe jak prezentuje siê na wlosach

mi to mango w ogole siê nie podoba a szkoda, bo ta farba jest raczej wszedzie dostepna ma taki dziwny odcien.. jakby lekko rozowawy na wlosach

mam problem z odnalezieniem w sklepach garniera w odcieniach rudych... dziwne, kiedys bylo ich mnostwo a teraz nic, widocznie kazdy kocha rudosc

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystica23 Poka¿ wiadomo¶æ
Edycia poczyta³am trochê, zobaczy³am kolor jaki chcesz i moim zdaniem 6% wystarczy, 9% rozja¶nia o parê tonów a skoro masz rude i pewnie trochê sprane to po co 9? Ja bym bra³a szóstkê Zreszt± biorê, a chcê jeszcze ja¶niejsze od ciebie przy czym mam takie w³osy jak na pocz±tku tej strony na zdjêciu
do tych farb CHANTAL cos sie dodaje?

jestem nowa i nie mam pojecia xD ciagle piszecie o rozjasnianiu wlosow

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystica23 Poka¿ wiadomo¶æ
Do farby trzeba kupiæ oxydant, w±tpiê ¿eby trzeba by³o zamawiaæ tej samej firmy ale jak ju¿ jest to czemu nie? 9% jak chcesz bardzo rozja¶niæ a 6% jak chcesz rozja¶niæ o jeden dwa tony albo przyciemniæ. Tak czyta³am
juz znalazlam odpoiedz
__________________
Od dzi¶ rado¶æ i pozytywne my¶lenie!



CherieK jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 10:34   #590
martuska196
Raczkowanie
 
Avatar martuska196
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 328
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez baby_luv_gold Poka¿ wiadomo¶æ
to nie bierz jasniejszej , dla twojego typu urody jak najbardziej pasuje machon , z drugiej strony zgadzam sie z poprzedniczka , nigdy sei nie dowiesz jak nie sprobujesz , ja probowalam wszystkiego i wiem jaki jest dla mnie kolor the best i w jakim dobrze sie czuje
Tylko w tym mahoniu jako¶ dziwnie siê czujê.. bo taki za czerwony
ale macie racjê, muszê popróbowaæ.

Polukam na te farby chantal, na niektóe mam chrapkê
martuska196 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 12:18   #591
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez CherieK Poka¿ wiadomo¶æ
hmm ten tycjan jest swietny tylko ciekawe jak prezentuje siê na wlosach

mi to mango w ogole siê nie podoba a szkoda, bo ta farba jest raczej wszedzie dostepna ma taki dziwny odcien.. jakby lekko rozowawy na wlosach
nie zapeszaj bo ja juz tak odwazna nie jestem jesli chodzi o farbowanie wloskow , mam mnostwo farb , ktore leza i czekaja na moja decyzje ale moj kochany przywiezie mi tez pure paprika farbowalam tym i mango jakies 10 latek temu ale z tego co pamietam ladnie mi wychodzily

Ciekawe czy ktos probowal tego kolorku z zalacznika , jest to jedyna rudosc dostepna w moim kraju
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 12:45   #592
nie pytaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

heju .
Mam pytanie czy jest osoba , ktora farbowala caly czas Lorealem Mango i nagle przeszla na Garniera i ma zdjecie z tej i z tej farby? Bo kurcze cos mi sie ten loreal szybko wyplukuje ostatnio. Farbowalam miesiac temu a juz nie moge patrzec sie w lustro. i moze najwyzsze pora zmienic farbe?
nie pytaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 13:00   #593
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Mystica23 Poka¿ wiadomo¶æ
Do farby trzeba kupiæ oxydant, w±tpiê ¿eby trzeba by³o zamawiaæ tej samej firmy ale jak ju¿ jest to czemu nie? 9% jak chcesz bardzo rozja¶niæ a 6% jak chcesz rozja¶niæ o jeden dwa tony albo przyciemniæ. Tak czyta³am

1 odcien w dó³ lub ciemniejszy - 6 %
2 odcienie w dó³ - 9%
3 odcienie w dól - 12 %
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:55   #594
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

W takim razie s± ró¿ne informacje, ja siê ci±gle natyka³am, ¿e 6% rozja¶nia do dwóch tonów
A ja teraz jestem trochê ponad dwa tygodnie po farbowaniu, mam odrosty eh czemu te farby (tak swoj± drog±) siê tak szybko wyp³ukuj±... tydzieñ po farbowaniu mam w³osy jak marzenie, sypkie, nie pusz± siê, ³adny kolor a potem czujê siê jakbym mia³a nie wiadomo co na g³owie chocia¿ nie jest ¼le w zasadzie to... jest dobrze, ale mog³oby byæ zawsze tak jak od razu po farbowaniu, o!
__________________
We are linked in every way
And we're strong as our weakest fragment
Every word that we convey
Is an act with consequences

...szczê¶liwa
Mystica23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:21   #595
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Mystica23 Poka¿ wiadomo¶æ
W takim razie s± ró¿ne informacje, ja siê ci±gle natyka³am, ¿e 6% rozja¶nia do dwóch tonów
A ja teraz jestem trochê ponad dwa tygodnie po farbowaniu, mam odrosty eh czemu te farby (tak swoj± drog±) siê tak szybko wyp³ukuj±... tydzieñ po farbowaniu mam w³osy jak marzenie, sypkie, nie pusz± siê, ³adny kolor a potem czujê siê jakbym mia³a nie wiadomo co na g³owie chocia¿ nie jest ¼le w zasadzie to... jest dobrze, ale mog³oby byæ zawsze tak jak od razu po farbowaniu, o!
ja tez tak mam , choc na moich wlosach jakosc i tak wyjatkowo farba sie trzyma , a minmo to sobie radze tonerami , colour touch na przyklad , bardzo fajnie odswieza kolorek i przedluza niewidocznosc odrostow do nastepnego farbowania trwala farba
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 15:25   #596
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

nie pytaj- ja tydzieñ po farbowaniu nie mogê patrzeæ na w³osy! Po miesi±cu to mam ju¿ zamiar nak³adaæ nastêpn± farbê.:P
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 16:23   #597
nie pytaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

no u mnie niestety tez tak to wyglada ...
a ten loreal po 30 a garnier za 15 tylko ze w lorealu jest w sumie jeszcze ta odzywka ,ale zastanawiam sie nad tym ganierem ;D
nie pytaj jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 18:56   #598
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja wzie³am z chantala jasny tycjan ju¿ do mnie dotar³, wzie³am oxydant 9procent bo mam br±zowe w³osy z rudym po³yskiem a liczê na ja¶niejsze rude.

Bojê siê farbowaæ bo instrukcja ca³a po francusku i nic nie rozumiem:/ ale w pi±tek farbujê wiêc dam znaæ
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:05   #599
Mystica23
Raczkowanie
 
Avatar Mystica23
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 318
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

wa¿ne, ¿e liczby s± w uniwersalnym jêzyku , bo czas trzymania farby jest najwa¿niejszy resztê robi³abym na oko
__________________
We are linked in every way
And we're strong as our weakest fragment
Every word that we convey
Is an act with consequences

...szczê¶liwa
Mystica23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:07   #600
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 7 326
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Mystica23 Poka¿ wiadomo¶æ
wa¿ne, ¿e liczby s± w uniwersalnym jêzyku , bo czas trzymania farby jest najwa¿niejszy resztê robi³abym na oko
tylko ¿e w tej instrukcji s± a¿ 4 opcje trzymania farby na g³owie z ró¿nym czasem, w zale¿no¶ci od efektu... ale przet³umaczê sobie
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.