Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-02, 23:20   #61
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Witam "stare" i nowe kobitki w tym wątku
Wpadłam tylko na chwile bo kompletnie brakuje mi czasu, własnie wróciłam do pracy i jakos cięzko mi to wszystko ogarnać, do tego maly budzi się w nocy :-( no już nie mam siły a to dopiero poczatek :-(

fryzurka nawet całkiem, całkiem
pozdrawiam buziaki
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 10:20   #62
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez kasia191273
To i ja poproszę o przyjęcie do grupy;-) Wprawdzie starania o baby jeszcze nie zaczęte, ale postanowione, że od nowego roku;-))))
To dla mnie przełomowy moment, bo od czasów, kiedy poczułam wolę bycia mamą do dziś, kiedy ta chwila może być bliska, minęło sporo lat. W międzyczasie zerwanie z ex, z którym już prawie widziałam swoją dalszą przyszłość do starości, poznanie mojego od -sierpnia -tego -roku- męża, co miało miejsce 7 lat temu, ale on ode mnie kilka lat młodszy, więc dorosnąć musiał, studia skończyć, pracę znaleźć, w dodatku wyemigrowaliśmy, więc znowu to ja musiałam się w nowej rzeczywistości odnaleźć...19 grudnia skończę 32 lata i prawie w 'wieku chrystusowym' zacznę starania o pierwsze dziecko. Marzę o tym, ale i strasznie wiele mam obaw: że jestem za stara, że będą problemy, że branie pigułek mogło wpłynąć na moją płodność, że tu w Holandii nie otrzymam tak fachowej opieki i troskliwości lekarzy, jak w Polsce ( temat na książkę ta holenderska służba zdrowia...), że, że. Jak Was czytam, od razu robi mi się cieplej. Pozwólcie więc na razie się pozytywnie nastrajać, a potem, mam nadzieję, dzielić z Wami swoimi konkretniejszymi radościami czy smuteczkami;-))) Pozdrawiam ciepło wszystkie przyszłe mamy!

Cześć Kasiu, my staranie o bobasa juz rozpoczeliśmy ale narazie mam okres więc nic z tego nie wyszło. Cieszę się że jest nas więcej,
może z brzuszkiem będziemy chodzić razem w jednym momencie.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 11:26   #63
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Ja jedynie moge pochwalic sie, iz moj TZ osiwadczyl mi dzisiaj iz do swiatecznego prezentu dolaczy wizyte do lekarza. Poza tym obiecalam mu, ze jak pojdzie w koncu na badania to ja rzuce palenie... cieeeeeeeezko bedzie ale slowo sie rzeklo.... Buziaki najslodsze dla wszystkich i powodzenia
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 12:58   #64
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Emu bardzo dobrze że rzucisz to palenie
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 18:10   #65
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Witam Was mile dziewczynki
Jestem po raz pierwszy na waszym temacie...
z ciekawosci przeczytalam caly watek w ktorym zawarte sa wasze historie.
Jestescie rewelacyjne....
Lumiaa jak przeczytalam wiadomosc o twojej ciazy to az mi sie oczka zaszklily trzymam kciuki.
Agoosia przeczytalam Twoj pamietnik : cudowny......-nie poddawaj sie juz niedlugo bedziesz miala swoje szczescie na swiecie i nic innego nie bedzie sie juz liczyc.
Za cala reszte trzymam kciuki i z wielka radoscia przeczytam radosna i tak dla Was wyczekiwana wiadomosc
Jestescie naprawde kochaniutkie.
Sciskam Was mocno.
Ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 18:29   #66
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Ola - nawet nie wiesz, jak to dobrze przeczytać kilka miłych słów, szczególnie wtedy, kiedy sił jest coraz mniej
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-03, 19:24   #67
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Olu, cudownego posta nam napisalas!!! Mam nadzieje, ze bedziesz zagladac do nas czesciej!!! Dziekujemy za slowa uznania i gorace zyczenia spelnienia marzen!! Podziwiam Cie, iz mialas cierpliwosc przebrnac przez "nasza historie" Zagladaj do nas czesciej-milutko jest czytac takie posty
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-03, 20:36   #68
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Ja też chcę buzi
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-04, 09:16   #69
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Agoosia
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-04, 18:14   #70
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

To ja tez Was wszystkie

Nie wiem czy zaglądacie na Plotkowy ? prosze zerknijcie na ten wątek
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85324
i przyłączcie się
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-04, 18:29   #71
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Widziałam, widziałam

jestem TAK STRASZNIE zmęczona tym wszystkim dziewczyny, życiem, brzuchem, uczelnią, jestem fizycznie i psychicznie zmęczona, żeby nie powiedzieć wypalona. Ehh...

Ciekawa jestem, jak wysłać tę kartkę, żeby była na czas.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-05, 21:50   #72
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Czesc dziewczynki
fajnie ze podobal Wam sie moj post. poprostu te slowa Wam sie nalezaly
jak tam sie czuja brzuchatki??? widze ze jedna z mam tutaj sie poddaje...Agoosiu nie wolno Ci. juz niedlugo Ci zostalo dzwigania brzusia w szkole mozesz masz gorszy moment tak bywa czasami. ale nie slabnij nie zalamuj sie bo dzidzia to czuje!
co do plotkowego i Krzysia to nie wyobrazam sobie takiej tragedii.....
a tak poza tym to nic ciekawego...bylam dzisiaj na tomografii komputerowej glowy i jestem ciutke zdenerwowana bo pani ktora ja wykonywala powiedziala mi cos tak dwuznacznego i miala taki wyraz twarzy ze chyba nie przezyje tych najblizszych dwoch dni oczekiwania na wynik!
i mialam byc na diecie i nie jestem i wcinam kanapy i w ogole..buu...
caluje Was mocno
Ola
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-05, 21:57   #73
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Dieta Ja też na diecie jestem.

Aha i chciałam się pochwalić, że zaliczyłam anatomię. Z nią są u nas największe problemy, prawie 50% robi "wyjazd" ze studiów właśnie przez anatomię. Więc chyba mogę być z siebie dumna

Ola ja też nie lubię takiego czekania. Ostatnio czekałam na dalsze badania Oliwci, bo lekarz stwierdził jakieś nieprawidłowości w sercu małej. Potem się to na szczęście nie potwierdziło.

Trzymam kciuki.

A co u Was dziewczynki?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 08:46   #74
lumiaa
Rozeznanie
 
Avatar lumiaa
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: totutotam
Wiadomości: 638
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Ja niestety przechwaliłam samopoczucie od 2 dni mam poważne problemy z porannym pozbieraniem się do pracy,z powodu mdłości...
Wczoraj tak wymiotowałam, że wróciłam z pracy już po godzinie zielona...dzisiaj na szczęście jest troche lepiej ale i tak średnio komfortowo - zmuszam się do jedzenia, bo bardzo chce by mojej kruszynce było jak najlepiej...ale to trudne...najbardziej martwie sie jak wezmę lekarstwa, bo to bardzo ważne,żeby ich nie zwrócić...

poza tym to zaczynamy 5 tydzień...
lumiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 08:56   #75
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez lumiaa
Ja niestety przechwaliłam samopoczucie od 2 dni mam poważne problemy z porannym pozbieraniem się do pracy,z powodu mdłości...
Wczoraj tak wymiotowałam, że wróciłam z pracy już po godzinie zielona...dzisiaj na szczęście jest troche lepiej ale i tak średnio komfortowo - zmuszam się do jedzenia, bo bardzo chce by mojej kruszynce było jak najlepiej...ale to trudne...najbardziej martwie sie jak wezmę lekarstwa, bo to bardzo ważne,żeby ich nie zwrócić...

poza tym to zaczynamy 5 tydzień...

Lumiaa, bidulko, nie męcz się w pracy, idz na zwolnienie ! ... ja tez cierpiałam z powodu koszmarnych mdłosci i wymiotów, nie wyobrażam sobie siedzenia wtedy w pracy. I tak by ze mnie żadnego pożytku nie mieli. Tabletki brałam zawsze wieczorem przed snem zeby zminimalizowac ryzyko zwrócenia, ale i tak mi sie zdarzało, bo w nocy tez wymiotowałam.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 11:13   #76
Nel70
Zadomowienie
 
Avatar Nel70
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 293
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Emu super,że założyłaś tę drugą część Waszych zwierzeń. Ja Was czytam i czasami coś tam skreślę. Ale ta pierwsza część już była tak rozbudowana,że dobrze jest druga, a potem 3,4,5................
Nel70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 18:09   #77
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Dziewczyny kochane muszę to komuś powiedzieć (napisać raczej) 4 dni spóźnia mi się okres, wczoraj przespałam cały dzień, a tydzień temu to myślałam, że jajniki i podbrzusze oraz krzyż mi wysadzi, temp.teraz mierzona 37. Boję się zrobić test- nawet niechcę go robić. Tak bardzo boję się rozczarowania , niechcę aby spotkało mnie to co w marcu br.chyba bym tego nie przeżyła, więc wolę poczekać, a nóż dostanę okres.Choć jeszcze inne objawy jak ładna cera, chęć na śledzia świadczą o czym innym ale się wszystko okaże. Na pewno Wam napiszę. Trzymajcie za mnie kciuki , ja także o Was ciągle myślę .

Lumiaa życzę zdrówka i dobrego samopoczucia
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 18:13   #78
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

?????????? To juz trzecia czesc zakladac mam ???? Ewuniu!!!! Daj koniecznie znac!!!! Trzymam za Ciebie kciuki kochana!!!!! No i zrob ten test kobieto!!!!!
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 18:18   #79
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez emurulez77
?????????? To juz trzecia czesc zakladac mam ???? Ewuniu!!!! Daj koniecznie znac!!!! Trzymam za Ciebie kciuki kochana!!!!! No i zrob ten test kobieto!!!!!

Emu kochana tak strasznie się boję, wolę poczekać, niechcę zapeszać.Nawet boję się o tym mówić. Poczekam cierpliwie.
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-06, 18:19   #80
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Dziewczyny kochane muszę to komuś powiedzieć (napisać raczej) 4 dni spóźnia mi się okres, wczoraj przespałam cały dzień, a tydzień temu to myślałam, że jajniki i podbrzusze oraz krzyż mi wysadzi, temp.teraz mierzona 37. Boję się zrobić test- nawet niechcę go robić. Tak bardzo boję się rozczarowania , niechcę aby spotkało mnie to co w marcu br.chyba bym tego nie przeżyła, więc wolę poczekać, a nóż dostanę okres.Choć jeszcze inne objawy jak ładna cera, chęć na śledzia świadczą o czym innym ale się wszystko okaże. Na pewno Wam napiszę. Trzymajcie za mnie kciuki , ja także o Was ciągle myślę .

Lumiaa życzę zdrówka i dobrego samopoczucia

rany Ewuniu, trzymam mocno jak diabli az mi palce zbielały - musi sie udac !!!! A test zrób bo po co sie trzymac w niepewnosci
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 18:35   #81
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Ewus!!!! Zrob tescik i podziel sie wspaniala wiadomoscia!! Poza tym, gdyby test mialby Cie rozczarowac to tak samo spozniony okres rowniez by Cie rozczarowal. Ale Ty i tak go nie dostaniesz hihihi
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 18:44   #82
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Kochane co ja bym bez Was poczęła , jeśli nie jutro to na pewno w czwartek zrobię i jaki wynik by nie był to na pewno Wam napiszę. Matko ale mam pietra .

Emu ja mam nadzieję, że Wy tez działacie .

Kasiula dziękuję Ci serdecznie i życzę Tobie i maluszkowi dużo zdrowia .

PS. Ale wiecie wogóle nie mam mdłości, piersi tylko lekko ciężkie to może to nie ciąża .
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 19:03   #83
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

ewunia niekoniecznie trzeba mieć mdłości, ja to sie cieszylam, ze nie miałam

trzymamy wszystkie dwie kciuki
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 19:10   #84
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Cytat:
Napisane przez ewunia2
Kochane co ja bym bez Was poczęła , jeśli nie jutro to na pewno w czwartek zrobię i jaki wynik by nie był to na pewno Wam napiszę. Matko ale mam pietra .

Emu ja mam nadzieję, że Wy tez działacie .

Kasiula dziękuję Ci serdecznie i życzę Tobie i maluszkowi dużo zdrowia .

PS. Ale wiecie wogóle nie mam mdłości, piersi tylko lekko ciężkie to może to nie ciąża .
Ewuniu, ja miałam mdłosci jak diabli ale pojawiły sie dopiero w 7 tygodniu, wczesniej nic nie czułam. Ale tez miałam powiekszone piersi i lekki stan podgorączkowy - myslałam ze mnie grypa bierze
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 19:19   #85
agatha_c
Rozeznanie
 
Avatar agatha_c
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 982
GG do agatha_c
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Agoosiu to jak się czujesz to normalne mi tez w ostatnie miesiace sie nic nie chciało w sumie co się dziwić jak takiego ruchliwego bobaska cały czas się nosi.
lumia podobno po pierwszych 3 miesiącach mija
Ewunia wiem jak to jest cięzko zrobić test ja ze zrobieniem swojego czekałam do ok 55 dnia cyklu a i wtedy byłam pewna że pewnie znowu organizm płata mi figla bo czułam się kompletnie normalnie no moze lekko senna

A u mnie dzisiaj Mikołaj i to w wydaniu innym niz dotychczas bo cały skupiony na moim szkrabie, ale zabawek dostał a ile radości biedny z ilości wrażeń zasnął na podłodze w trakcie zabawy, nie było szansy go wykąpać
__________________
Dom Misi http://www.dom-misi.org/
agatha_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 20:29   #86
emurulez77
Zadomowienie
 
Avatar emurulez77
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 598
Wyślij wiadomość przez ICQ do emurulez77 GG do emurulez77 Wyślij wiadomość przez Yahoo do emurulez77
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

ahahahahhaha... szkoda, ze zdjecia nie pstryknelas!!! Dobre!! A to musialo byc przezycie dla malca!!! Agoos, zdolniacho Ty jedna-glowa do gory!! Jeszcze troszeczke... Dasz rade!! Ewunia-melduj, melduj!!! Jaki wynik by nie byl... a ja cos mam przeciucia ale glowy obciac nie dam..! No teraz nie mozemy dzialas, trzeba poczekac az mi sie okresik skonczy
emurulez77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-06, 20:53   #87
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Agata - dobrze, że to normalne, mogę sobie ponarzekać i nie słuchać, że przesadzam (Emu - dramatyzuję )
Emu dzięki
dobrej nocki wszystkim.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 10:44   #88
agnieszka26a
Rozeznanie
 
Avatar agnieszka26a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 638
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Witajcie!
O trochę dni mnie nie było a tu tyle wydarzyło się.
Ewuniu trzymam również za Ciebie kciuki i życze aby Twoje pragnienie okazało sie prawdziwe. Emu ma racje zrób teścik a będziesz spokojniejsza i gdyby nic z niego nie wyszło to szybciej pogodzisz się z tym.
Ja jutro mam dostac okres. Jestem ciekawa czy go dostanę. Przez kilka dni pobolewał mnie dół brzucha, dzisiaj od rana cisza. Za to mam nabrzmiałe piersi, ale u nie to normalne przed okresem. Właściwie to co chwila biegam do ubikacji i sprawdzam czy przypadkowo nie dostałam okresu. Chyba musze czymś zająć sie bo od tego "gdybania" oszaleje.
Agoosia gratuluje zdanego egzaminu.
__________________
To człowiek człowiekowi najbardziej potrzebny jest do szczęścia.
agnieszka26a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 10:50   #89
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Dzięki Aga
Podoba mi się Twój opis
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-07, 12:17   #90
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: Part.2-a ja chcialabym byc juz mama :-)

Dziewczynki zrobiłam test

II krechy jak niewiem, ale ja się nie potrafię cieszyć, tak bardzo się boję, że to stracę.

Do ciężarówek ja przepraszam za to pytanie nawet niewiem jak to napisać, ale czy Wasza macica (tzn.szyjka) tez jest nisko lub była???? pytam bo moja ginekolog nie odbiera telefonu. Może ze mną coś nie tak.Dziewczyny ja zamiast latać z radości boję się jak smarkula. Przesyłam Wam moc uścisków i buziaków oraz bardzo ale to bardzo trzymam za Was kciuki
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.