Styl American Girl część VI - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-18, 20:34   #3211
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
nie no, koniecznie spróbuj, trzeba przyznać, że praca jest bardzo ciekawa. no i czasami młodzież potrafi być naprawdę rozczulająca może odkryjesz powołanie do nauczania
Masz racje , ale za pieniądze , które się tam zarabia nie da się żyć na żadnym poziomie
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:35   #3212
Cinderella5x
Zadomowienie
 
Avatar Cinderella5x
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Huntington Beach, CA
Wiadomości: 1 302
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
hehe rozbawiłas mnie głuptasku********** wiem wiem tylko ze ja sie przyzwyczaiłam do tamtego i ciezko mi teraz naciskac ten drugi

zazdroszcze ci ze mieszkasz w stanach
http://www.amiclubwear.com/ ten sklep jest tylko internetowy czy maja stacjonarny jakis sklepstraaasznei podobaja mi sie wszystkie sukienki z tego sklepu.
czekoladko gdybym była na twoim miejscu i miałą wiecej czasu to zamowila bym na bal jakas sukienke z tego skelpu straaasznie fajne i niespotykane ach ach ach))))))

Aaaa... teraz rozumiem . Dobrze, ze Cie rozbawialm, dobry humor to podstawa .
Tylko przez internet, niestety. Nie maja nigdzie lokacji. A szkoda.

Nie ma czego zazdroscic, naprawde. Miejsce jak kazde inne, lepiej i gorzej, plusy i minusy, jak wszedzie, idealu nie ma.
__________________
NOTHING IS FORGOTTEN... NOTHING IS EVER FORGOTTEN...

"But what is truth, Not easy to define,
We both have truths, Are yours the same as mine?"
Cinderella5x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:36   #3213
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Masz racje , ale za pieniądze , które się tam zarabia nie da się żyć na żadnym poziomie

a ile się zarabia ?
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:36   #3214
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część VI

Ten wątek obecnie przeglądają: 57 (55 użytkowników i 2 gości) WOW :P ILE FANEK
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:40   #3215
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
Ten wątek obecnie przeglądają: 57 (55 użytkowników i 2 gości) WOW :P ILE FANEK

Ja kiedys też tak przeglądałam, a teraz się udzielam (od dziś)
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:42   #3216
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Styl American Girl część VI

o kurde ale duuzo Ale to fajnie Moze parez dziewcyzn sie jeszcze przylaczy bedzie weselej .
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:42   #3217
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
moim zdaniem nauczanie początkowe jest zdecydowanie najciekawsze z tych wszystkich które wymieniłaś. ja też bym to wybrała na twoim miejscu.
A można być przedszkolanką ?

ciekawe tylko ile nauczyciele,przedszkolank i zarabiają...
wydaje mi sie ze przedszkolanki zarabia mniej, psycholog szkolny chyba tez, ale to tylko moje przypuszczenia.
Patrze tez na ilosc godzin, bo jednak jesli chodzi o nauczanie poczatkowe jest malo godz, do tego wakacje, swieta wszystko wolne.

Cytat:
Napisane przez eveline01 Pokaż wiadomość
hehe natural pokaze się pokaze jak tylko cyknę jakies photos
puki co wrzucam zdjecia w brązowych wlosach ( pierwsze 3.na tym trzecim to wygladają jak rude) i oceńcie czy zostawic brąz czy coś przyblizonego do czerni ? wklejam tez zdj. z czasów kiedy mialam czarne
ooo dziekuje slicznotko masz ladne wloski, nie wiedzialam ze takie dlugie.
fajna masz bluzeczke z serduchem
Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość
Ja po magisterce z padagogiki ( nauczanie wczesnoszkolne i przedszkolne z terapia padagogiczna)) moge uczyc w klasach 1-3 i przedszkolach, moge byc pedagogiem szkolnym oraz otworzyc wlasny gabinet np. z dla dzieci z trudnoscami w nauce.
Licencjat z resocjalizacji i terapii pedagogicznej "powinien" sprawic ze bede mogla bez problemy pracowac z osrodkach opiekunczo-wychowawczych, zakladach karnych itd
Tak przynajmniej powinno byc
Aaa no wlasnie. Juz skonczykam praktyki studenckie w 2 klasie podstawowki. Bylo swietnie Nawet dzieci zaprosily mnie na jutro na klasowa Gwiazdkę
wiec powiedz, gdzie wiecej sie zarabia w przedszkolu czy w szkole w klasach 1-3?
Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Hej a ja sie w ogóle nie udzielam tylko Was czytam.Tzn. ja akurat Czekoladke zrozumiałam i jej oburzenie. Czytam ja juz od 1,5 roku więc ja w pewien sposób 'znam'

Anullka ja czytam AG od pierwszej części
kurcze dziewczyny czemu sie nie udzielacie? Przeciez milo, jak jest wiecej osob, kazda ma swoje wlasne zdanie na rozne tematy, swoj gust itd. fajnie jest poznac kogos opinie i pogadac
Tyle juz czytacie, ja bym nie wytrzymala z samym czytaniem


Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
A skad te wiadomosci ? Nigdy o czyms takim nie slyszalam. Tez mam rodzicow po rozwodzie, ale akurat z orgazmem problemow nie mam zadnych .
Pisalam juz wczesniej, ze na wykladach byla o tym mowa, a takzde o psychice dzieci po rozwodzie rodzicow.

Cytat:
Napisane przez SaMa Pokaż wiadomość
ech, skończmy już ten spór, naprawdę nie warto. zaraz posypią się punkty i na tym skończy się cała zabawa. a poza tym... kobieta z klasą zawsze wie, kiedy powiedzieć: DOŚĆ .
dokladnie, zbyt wiele przykrych slow juz padlo...

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Jak tyle jadla to nie anoreksja. Moze po prostu miala znakomita przemiane materi. Jesli tak - super!
albo bulimie, tez tak moglo byc, bo takie opychanie sie, a szczupla sylwetka, ba nawet wuchudzona... rozne rzeczy mozna pomyslec ;]



Cytat:
Napisane przez justyss Pokaż wiadomość
wiesz to jest dla mnie nie ciekawa, bo ja nie lubie z bytnio dzieci
a nie wiem dlaczego marza slyszalam takich wiele opini i tam gdzie ja studiuje na tej samej studiuje Natural, z mojego roku jest duzo gr wczesno-szkol
jasne ze od upodoban bo tak samo osoba z wczesno mzoe powiedziec ze reso jest nie ciekawe jak dla niej a na pewno o wiele trudniejsze
tez slyszalam ze bardzo duzo ludzi idzie na nauczanie wczesnoszkolne, mnie sie jak narazie najbardziej to podoba, ale wszystko moze sie zmienic, w koncu do wyboru specjalizacji zostalo sporo czasu.
Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
Ale jeżeli TŻ Czekoladki duzo zarabia i ma na tyle pieniedzy, aby ona mogła sobie żyć an fajnym poziomie to po prostu za***iscie Nic tylko się cieszyć.
Gdybym miała dzidzię i faceta, który jest w stanie mnie utrzymać jaik najbardziej siedziałabym z dzieckiem w domu do wieku przedszkolnego.

No i Czekolada o czym często pisze na forum BARDZO intensywnie szuka pracy, a że nie chce zostać sprzątaczka czy układać towaru w markecie, bo tylko taką pracę można łatwo dostać) - cóż każdy ma inne ambicje. Ja póki co wole byc bezrobotna niż zarabiać grosze w nieciekawej pracy.
kazdy ma inne podejscie, ja juz wole miec kiepska prace, i zarabiac cokolwiek, a uzbiera sie jesli przepracuje kazdy weekend, w koncu wtedy mam te nie cale 500-600 zl za same weekendy, i cos moge sobie kupic, albo splacic kolejne raty aparatu. Wiec wychodze z zalozenia, ze lepiej miec cos, niz nic ;]
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 20:43   #3218
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Cinderella5x Pokaż wiadomość
Aaaa... teraz rozumiem . Dobrze, ze Cie rozbawialm, dobry humor to podstawa .
Tylko przez internet, niestety. Nie maja nigdzie lokacji. A szkoda.

Nie ma czego zazdroscic, naprawde. Miejsce jak kazde inne, lepiej i gorzej, plusy i minusy, jak wszedzie, idealu nie ma.

Ja jestem ogromna fanka tego sklepu , często zamawiam sukienki i buty. Ale jeśli chodzi o przesyłkę to nie wygląda to już tak różowo. W tym tygodniu doszło do mnie zamówienie które było złożone pod koniec września. problem z tym sklepem polega również na tym, że rzeczy które wystawiają szybko znikają często wystawią coś a po paru godzinach juz nie ma tego a ofercie nadal jest i otym,że tego nie ma dowiadujesz sie dopiero przy wrzucaniu rzeczy do koszyka albo co najgorsze jak przyjdzie do Ciebie zamówienie bez jakies rzeczy i to najczęściej na której Ci najbardziej zależało
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:43   #3219
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Styl American Girl część VI

.............
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 47dbf543d00a6.jpg (97,6 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47edabd05e097.jpg (29,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 475cea7fd81f6.jpg (63,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4684c87e76350.jpg (56,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4774fe60df9e1.jpg (38,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4915ea918a95b.jpg (32,1 KB, 66 załadowań)
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:46   #3220
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez LilyHoney Pokaż wiadomość
weegirl, ale nikt nikomu nie karze zostać nauczycielem. Jakie zarobi są wiadomo na czym praca polega też no więc w czym problem. Etat faktycznie wynosi 18 godzin a większość ludzi pracuje 40 do tego wolne całe wakacje, ferie i te inne przerwy świąteczne nikt inny tego nie ma. A praca z młodzieżą hmmm a co mają powiedzieć ludzie którzy pracują np. z chorymi psychicznie czy z przestępcami?

Każda robota ma swoje plusy i minusy ale w tym wypadku wiadomo na co się człowiek decyduje
ale ja nie twierdzę, że to takie straszne, bardzo lubię tę pracę, chodziło o to, że ma swoje dosyć specyficzne minusy. może jestem starej daty, ale dla mnie zachowania, które są teraz normą, są zupełnie nie do pomyślenia (i nie, nie całe wakacje są wolne- do końca czerwca są rady, a od połowy sierpnia wszelkie poprawki. ale tak, to duuużo wolnego, chociaż to ma do siebie wiele "ciepłych państwowych posadek").
Mój tż twierdził, że to bułka z masłem, ale jak mu dałam jedno wypracowanie przyszłego maturzysty do sprawdzenia, to stwierdził, że w życiu by się za to nie wziął. I wreszcie zdał sobie sprawę z tego, jak to wszystko wygląda On by wyrzucił te bazgroły do kosza a nie starał się je rozszyfrować.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:47   #3221
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
a ile się zarabia ?
W paru szkołach dostałam propozycje 750-800 zl w pierwszym roku. jak dla mnie to kpina wole iść do supermarketu na kasę więcej zarobię i mnie stresująca praca, ale to podobno i tak nieźle moje kolezanki dostawaly propozycje 650-700 zl kpina. Troche lepsza sytuacja jest w prywatnych szkołach ale tam ciężko sie wręcić jesli nie masz najomości
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 20:48   #3222
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez eveline01 Pokaż wiadomość
hehe natural pokaze się pokaze jak tylko cyknę jakies photos
puki co wrzucam zdjecia w brązowych wlosach ( pierwsze 3.na tym trzecim to wygladają jak rude) i oceńcie czy zostawic brąz czy coś przyblizonego do czerni ? wklejam tez zdj. z czasów kiedy mialam czarne
mi sie podoba w brązie a jak jeszcze będą długie będzie super ale taki średnik brązik nie za jasny ale tez nie ciemnyładnemu we wszystkim ładnie
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:49   #3223
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Styl American Girl część VI

masakra jakaś z tymi zarobkami
nie wiadomo już kim teraz zostać i na jakie studia iść aby dobrze zarabiać.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:51   #3224
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
a ile się zarabia ?

to zależy ja za cały etat dostawałam pół tysiąca na rączkę (z czego częsć stanowił tzw. dodatek motywacyjny, którego wielkość zależy od dyrektora szkoły). ale byłam bardzo zadowolona, bo zawsze mogłam sobie chociaż jedzenie kupić i telefon opłacić ale wiem, że nauczyciel mianowany może zarabiać nawet koło 2 tys. co prawda, nie wiem, jak się za to można w Warszawie utrzymać, ale to już jakieś pieniądze.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:57   #3225
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
te spodnie z gorsetem też kupiłam w tym sklepie co spódnicę ołówkową świetnie w pasie wyszczuplają


Cytat:
Napisane przez XS-ka Pokaż wiadomość
co do goldenrose to... widziałyście to ?

http://www.goldenrose.pl/art-r_ght-b..._odrostow.html
wow haha, szkoda ze nie maja do platyny

Cytat:
Napisane przez cytrynowa88 Pokaż wiadomość
Kurde dziewczyny pojechalam kupic prezent dla tz a kupilam wszytsko dla siebie a nic dla niego

Kupilam rewelacyjne buty czarne botki wysokie (12 cm obcas) za 49 zl i do tego sliczna bardotke z majtasami no i siostrze maly upominek noo i mała blyszczaca srebrna kopertowke loo ale sie ciesze
Jutro z rana musze jechac po prezent, mam nadzieje ze mi go nie wykupili.

AAA dla fanek dzisiaj Gotowe na wszytsko leca
gdzie wy kupujecie buty za 49zl? ja tylko takie tanie na allegro widze, kurcze i jeszcze takie wysokie ! ja tez chce! ehhh pochwal sie i pokaz je



Co do gotowych, to ogladam co tydz, i zawsze wyczekuje 22:30

ja juz dzis kupilam prezenty, wydalam 120 zl, same drobiazki, bo w tym roku bedzie skromnie. Tz kupilam satynowe czarne bokserki do spania z f&f, aniolka na choinke, i przywieszke serduszko do telefonu, mam nadzieje ze sie ucieszy, a to prezent bez rewelacji przez ograniczenia finansowe.


Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość
ale dzisiaj miala przypal.. wczoraj wieczorem nalozylam sobie waxa na leb i spac z nim poszłam rano ide myc glowe, a mama mowi ze dzis tylko zimna leci i taka rdzawa hahahaha...smutne to bylo

ale jakos to splukalam..ale nie dokonca bo mam takie jakby tluste wlosy fuuu :PP
hahaha
dobry ten tekst do tego "smutne to byla" haha smiac mi sie chce sorka



A sluchajcie, uzylam kalloska mlecznego, tego samego dnia albo dzien po nie pamietam juz, widzialam sie z TZ, i on ciagle mnie wachal i mowie ze czyms tak pieknie pachne, i mowie mu ze ja tak sama soba chyba bardzo mu sie podoba ten zapach,wiec znow siedze z kalloskiem w reczniku
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:58   #3226
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Styl American Girl część VI

XS-ka wlasnie...
ja myslalam o pedagogice/psychologii..teraz raczej o resocjalizacji..
w koncu pojde do tego supermarketu i tyle z tego bedzie........
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 44d864ab14097.jpg (59,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 47c8de3a09cc0.jpg (116,2 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 48a0f0eed57e5.jpg (115,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 451a08fca3252.jpg (36,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 489f8d410990d.jpg (50,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4619c6284edbc.jpg (37,3 KB, 37 załadowań)
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:58   #3227
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
1. Nie wolno się zwierzać nikomu bo prędzej czy później i tak ktoś to wykorzysta przeciwko nam (wczoraj to przerobiłam).
2. Większość tu sobie słodzi czasami tak bardzo że aż wydaje się to nie szczere na zasadzie ja jej powiem jaka ona piękna to i ona mi się czymś odwdzięczy. Kłótnia wychodzi z tego że ktoś powiedział coś innego coś co nie pasuje do schematu słodkości. Dlatego się nie udzielam, bo jednak pod tą przykrywką miłości coś tu jest nie tak.
Też zauważyłam słodzenie zwłaszcza ulubionym wizażynką czasami jest cisza i jedna z szanowanych i wręcz uwielbianych przez wszystkich wizazynek się odezwie i jest nadmiar odp dla niej ale też też tak jest w życiu rozmawiamy z tymi których lubimy (przez te Google tez się zrobił podział ale nie ważne )
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 20:59   #3228
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Styl American Girl część VI

justusia masz polskiego czy zagranicznego waxa?

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam słodzenie zwłaszcza ulubionym wizażynką czasami jest cisza i jedna z szanowanych i wręcz uwielbianych przez wszystkich wizazynek się odezwie i jest nadmiar odp dla niej ale też też tak jest w życiu rozmawiamy z tymi których lubimy (przez te Google tez się zrobił podział ale nie ważne )
masz racje.Jest tak...
ale czy przez gogle to akurat watpie;P
tak bylo od poczatku..
ja staram sie odpowiadac kazdemu(jesli mam cos do powiedzenia) no ale na te bardziej znajome zwracam wiecej uwagi..co nie znaczy ze inne nie maja szansy tu uczestniczyc .Trzeba sie "przebic":P
__________________


Edytowane przez kiiiciiia
Czas edycji: 2008-12-18 o 21:06
kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:04   #3229
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
to zależy ja za cały etat dostawałam pół tysiąca na rączkę (z czego częsć stanowił tzw. dodatek motywacyjny, którego wielkość zależy od dyrektora szkoły). ale byłam bardzo zadowolona, bo zawsze mogłam sobie chociaż jedzenie kupić i telefon opłacić ale wiem, że nauczyciel mianowany może zarabiać nawet koło 2 tys. co prawda, nie wiem, jak się za to można w Warszawie utrzymać, ale to już jakieś pieniądze.
W pierwszym, roku w szkole? razem z wychowawstwem? Niezle
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 21:05   #3230
SaMa
Zadomowienie
 
Avatar SaMa
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 205
Dot.: Styl American Girl część VI

wax naprawdę działa cuda? bo noszę się z zamiarem kupna już dobry rok i nie wiem czy warto.
i ponawiam moje pytanie, używała któraś farb l'oreal recital preference albo excell?
SaMa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:06   #3231
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam słodzenie zwłaszcza ulubionym wizażynką czasami jest cisza i jedna z szanowanych i wręcz uwielbianych przez wszystkich wizazynek się odezwie i jest nadmiar odp dla niej ale też też tak jest w życiu rozmawiamy z tymi których lubimy (przez te Google tez się zrobił podział ale nie ważne )
to tylko byla propozycja ze strony wizazanek, i szczerze mowiac na googlach malo kto siedzi, ja np. 3 razy przez tyle czasu sie tam logowalam.

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
W paru szkołach dostałam propozycje 750-800 zl w pierwszym roku. jak dla mnie to kpina wole iść do supermarketu na kasę więcej zarobię i mnie stresująca praca, ale to podobno i tak nieźle moje kolezanki dostawaly propozycje 650-700 zl kpina. Troche lepsza sytuacja jest w prywatnych szkołach ale tam ciężko sie wręcić jesli nie masz najomości
ojej powiedz ze zartujesz...!
Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
ale ja nie twierdzę, że to takie straszne, bardzo lubię tę pracę, chodziło o to, że ma swoje dosyć specyficzne minusy. może jestem starej daty, ale dla mnie zachowania, które są teraz normą, są zupełnie nie do pomyślenia (i nie, nie całe wakacje są wolne- do końca czerwca są rady, a od połowy sierpnia wszelkie poprawki. ale tak, to duuużo wolnego, chociaż to ma do siebie wiele "ciepłych państwowych posadek").
Mój tż twierdził, że to bułka z masłem, ale jak mu dałam jedno wypracowanie przyszłego maturzysty do sprawdzenia, to stwierdził, że w życiu by się za to nie wziął. I wreszcie zdał sobie sprawę z tego, jak to wszystko wygląda On by wyrzucił te bazgroły do kosza a nie starał się je rozszyfrować.
wlasnie to sa uroki tej posady, tym bardziej ze uczysz w LO tak? gimnazjum chyba jeszcze gorsze...
dlatego nauczanie poczatkowe, jest najlepszym rozwiazaniem
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:07   #3232
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
Też zauważyłam słodzenie zwłaszcza ulubionym wizażynką czasami jest cisza i jedna z szanowanych i wręcz uwielbianych przez wszystkich wizazynek się odezwie i jest nadmiar odp dla niej ale też też tak jest w życiu rozmawiamy z tymi których lubimy (przez te Google tez się zrobił podział ale nie ważne )
Ale to jest chyba normalne, że jednych lubimy bardziej, a drugich mniej, że z jednymi mamy więcej tematów rozmów niż z innymi,. Nie każdy ma ochotę każdemu pokazywać jak wygląda dla tego powstają miejsce dla niektórych gdzie można spokojnie pokazać swoje zdjęcia , ale to już było wałkowane parę postów wcześniej i nie wracajmy do tego
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:09   #3233
kiiiciiia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 3 336
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez SaMa Pokaż wiadomość
wax naprawdę działa cuda? bo noszę się z zamiarem kupna już dobry rok i nie wiem czy warto.
i ponawiam moje pytanie, używała któraś farb l'oreal recital preference albo excell?
dziala cuda
farby nie uzywalam

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
wlasnie to sa uroki tej posady, tym bardziej ze uczysz w LO tak? gimnazjum chyba jeszcze gorsze...
dlatego nauczanie poczatkowe, jest najlepszym rozwiazaniem
niby w gimnazjum jest najgorzej bo tam ida tacy "dorosli" i cwani Ale jakby patrzec na moja klase w liceum tez bym nie chciala uczyc Choc mysle ze to jednak wyjatki w tym wieku i takiej szkole...
Ale podstawowka tez rozowa raczej nie jest..male dzieci tez juz potrafia niezle dopiec...
najlepszy wiec bedzie zlobek

A ja bym chciala w domu dziecka pracowac.. Tylko ze to g.. nie pieniadze..
__________________

kiiiciiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:10   #3234
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez KlatkaNaPtaszka Pokaż wiadomość
W pierwszym, roku w szkole? razem z wychowawstwem? Niezle
no nie, bez póki co, nie mam jeszcze kwalifikacji, by zostać wychowawcą. z wychowawswem to by było tak 510 zł więc nie wiem, czy bym się skusiła, gdybym mogła. chociaż kto wie... pewnie tylko tak mówię, a tak naprawdę ja bym to mogła w ogóle za darmo robić. i te sprawdziany też za darmo sprawdzać ale tż mówi, że jestem nieżyciowa jakaś,a on zazwyczaj dobrze wie, co mówi
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:11   #3235
XS-ka
Zadomowienie
 
Avatar XS-ka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zgorzelec
Wiadomości: 1 744
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
XS-ka wlasnie...
ja myslalam o pedagogice/psychologii..teraz raczej o resocjalizacji..
w koncu pojde do tego supermarketu i tyle z tego bedzie........

ja myślałam o:
pedagogice i byciu przedszkolanką - ale właśnie zwątpiłam po usłyszeniu zarobków jakie ma się w szkolnictwie.

myślałam o anglistyce bo podobno w tych prywatnych szkołach się kokosy zarabia a i ang lubię bardzo.Do tego z tak perfekcyjną znajomością języka jaką ma się po tych studiach myślę że o pracę zagranicą łatwo.

myślałam o psychologi i specjalizacji na reklamę czy jak to tam się nazywa.
Bowiem wymyślanie kampanii reklamowych w moich oczach jest wspaniałą rzeczą.
Ale nie wiem jak z praca w tym zawodzie.

myślałam o prawie karnym ale znajomości brak więc nici z tego. A być prokuratorem pragnęłam już od młodych lat.
__________________
w drodze do doskonałości...
XS-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:12   #3236
cytrynowa88
Zadomowienie
 
Avatar cytrynowa88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z domu :)
Wiadomości: 1 529
Send a message via Skype™ to cytrynowa88
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
gdzie wy kupujecie buty za 49zl? ja tylko takie tanie na allegro widze, kurcze i jeszcze takie wysokie ! ja tez chce! ehhh pochwal sie i pokaz je

Co do gotowych, to ogladam co tydz, i zawsze wyczekuje 22:30

ja juz dzis kupilam prezenty, wydalam 120 zl, same drobiazki, bo w tym roku bedzie skromnie. Tz kupilam satynowe czarne bokserki do spania z f&f, aniolka na choinke, i przywieszke serduszko do telefonu, mam nadzieje ze sie ucieszy, a to prezent bez rewelacji przez ograniczenia finansowe.
W deichmanie byla przecena ze 119 na 49 zl jutro wkleje foto Albo w sobote.. bo jutro mam zalatany dzien, kurcze studia no a rano bede dawac korepetycje z matematyki Ale obiecuje ze pokaze bardzo mi sie podobaja

Hehe ja tez z F&F kupilam ale siostrze takie majciochy fajne
__________________
nie musisz być perfekcyjny na starcie, ale musisz wystartować,
by perfekcję osiągnąć kiedykolwiek

cytrynowa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:13   #3237
verzara
Wtajemniczenie
 
Avatar verzara
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 438
Dot.: Styl American Girl część VI

Co do tego nauczyciela manowanego to mozna zarobic 2 tys tylko że brutto . Moja mama wlasnie czy w klasach 1-3 . Ludzie mowia ze nauzyciele to maja tyle wolnego i malo godzin pracy . Ale to wcale nie prawda . Do kazdej lekcji trzeba sie przygotować , wymyslic cos zeby dieciaki sie nie nudzily , psychicznie nie jest to latwa praca wcale . A zarobki sae za siebie mowia ;/
verzara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:13   #3238
eveline01
Rozeznanie
 
Avatar eveline01
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Jastrząbie Zdrój
Wiadomości: 709
Dot.: Styl American Girl część VI

dziewczyny dziękuje za opinie , zastanaowię się jeszcze ale jak narazie nie robię czarnych tylko będę bazować na brązach kto wie moze odkryję jakąs perełke przy której zatrzymam się na dluzej :P

natural bluzeczka jest z Reserved
__________________

a6w 8/42





bo dwie połowy razem znaczą idealny stann <3






eveline01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:14   #3239
natural-love
Zakorzenienie
 
Avatar natural-love
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3 627
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez kiiiciiia Pokaż wiadomość
dziala cuda
farby nie uzywalam



niby w gimnazjum jest najgorzej bo tam ida tacy "dorosli" i cwani Ale jakby patrzec na moja klase w liceum tez bym nie chciala uczyc Choc mysle ze to jednak wyjatki w tym wieku i takiej szkole...
Ale podstawowka tez rozowa raczej nie jest..male dzieci tez juz potrafia niezle dopiec...
najlepszy wiec bedzie zlobek

A ja bym chciala w domu dziecka pracowac.. Tylko ze to g.. nie pieniadze..
Wyjatki zdarzaja sie wszedzie, nie ma reguly i nie ma tez co szufladkowac.
Mysle ze gimnazjum i na poczatku liceum (tak do 2 klasy), to ten sam poziom... tam tez wszyscy uwazaja sie za doroslych, widze zreszta po bracie TZ, jest teraz w 1 Licuem a takie dziecko... w gimnazjum byl taki sam, nic sie nie zmienia, a nawet chyba jest jeszcze gorszy pod wzgledem zachowania, ale uwazam ze to tez kwestia rozpieszczena.
Wiesz male dzieci moga byc niesforne, ale idzie sobie z nimi poradzic, nie uslyszysz takich slow jakie mozna uslyszec w gimnazjum...
__________________
Uwierz w Anioły... Nawet, Jeśli Mają Czarne Skrzydła…

Zaufanie to piękny dar - buduje się je latami, traci w ciągu sekundy...

natural-love jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 21:16   #3240
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Styl American Girl część VI

Cytat:
Napisane przez natural-love Pokaż wiadomość
wlasnie to sa uroki tej posady, tym bardziej ze uczysz w LO tak? gimnazjum chyba jeszcze gorsze...
dlatego nauczanie poczatkowe, jest najlepszym rozwiazaniem
aktualnie nie uczę, bo skupiłam się na studiach (w tym roku zmieniłam uczelnię i mam inny program, może głupio zrobiłam, ale czasami trzeba zaryzykować) ale uczyłam w technikum i zawodówce. niektórzy nauczyciele stamtąd uciekali z płaczem na pierwszych zajęciach ale bardzo dobrze wspominam tę pracę, kiedyś tam na pewno wrócę.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-09-28 23:38:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:40.