Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-23, 06:50   #1891
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Doberek
Dziewczyny, nie pytajcie z kim, ale zamiast pójść spać spędziłam miło czas na rozmowie na skype do godz. 2:30. Wiem, że mam prawdziwego Przyjaciela i jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwa. Nie chciałabym, bo cokolwiek czy ktokolwiek to zepsuł, bo jest to dla mnie zbyt cenne.

Sis, trzymam dzisiaj mocno kciuki za Ciebie.

Spokojnego dnia Truskaweczki.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 07:44   #1892
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cześć Kobietki
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
Nie mialysmy pojecia Przykro mi Oreczko
akrurat zazdroscisz mi i tyle
Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
I ja u siebie ogarnęłam jeszcze tylko sypialnia mi została i zabieram sie za ubieranie choinek.. Jezusku aż 3 musimy ubrać.. taka dziwna tradycja że dzieci mają tez choinki w swoich pokojach no i jedna wspólna..a ta wspólna taka wielgachna że az mi sie nie chce myśleć..
taka sama tradycja była u mnie w domu, jak Mamcia kiedyś chciała ubrać jedną to się zbuntowaliśmy i musiały być 3
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Doberek
Dziewczyny, nie pytajcie z kim, ale zamiast pójść spać spędziłam miło czas na rozmowie na skype do godz. 2:30. Wiem, że mam prawdziwego Przyjaciela i jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwa. Nie chciałabym, bo cokolwiek czy ktokolwiek to zepsuł, bo jest to dla mnie zbyt cenne.

Sis, trzymam dzisiaj mocno kciuki za Ciebie.

Spokojnego dnia Truskaweczki.
Cześć Asieńko
To zmarszczkami z niewyspania już się nie przejmujesz? hihihi, pewnie że nie
Asieńko przyjaźń piekna rzecz, ale liczymy na coś więcej........ a tak miłość zbudowana na przyjaźni to wogóle wspaniała sprawa
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 07:47   #1893
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Dzień dobry dziewczynki
Fantastyczna atmosfera takiego pozytywnego i energetyzujacego napięcia
Reese trzymam kciuki, żeby udało Ci się złożyć fajne życzenia...
Czasem wystarczy niewinne zdanie, które potrafi zaskoczyć.....
Wiem, bo sama tak zostałam zaskoczona i do dziś śmieję się z tego smsa z przyjacielem

Asiu, doskonale wiem co czujesz, to cudowne uczucie mieć kogoś tak bliskiego, że bliższego na prawdę nie można ( i nie ma to przeniesienia na związek w którym sie jest )

Więc żeby oddać trochę atmosferę napiszę coś, co przeczytałam kiedyś we WRÓŻCE( to słowa Szczepkowskiej) o przyjaźni i miłości i qrcze tyle w tym prawdy...

Przyjaźń jest miłością znacznie bardziej niepowtarzalną od tej namiętnej, z prostego powodu - przyjaciela znamy często znacznie lepiej niz kogoś, kogo kochamy. Właśnie przyjaciela bierzemy z całym bagażem wad, godząc się na nie, bez wzlędu na konsekwencje. Od przyjaciela możemy znieść znacznie więcej, niż od osoby kochanej. Przyjaciela rzucamy znacznie rzadziej i ze znacznie bardziej istotnych powodów, niż osobę, której powiedzieliśmy KOCHAM CIĘ.
Dlaczego????
Bo człowiek mówiąc KOCHAM CIĘ mówi tylko o sobie.
A trwa to tylko jedną sekundę ......

A tak jeszcze tym wrażliwym i może też silnym kobietom "święte słowa" mojej przyjaciółki- które podniosły mnie w chwili zwątpienia

Pamietaj, że jesteś kimś niepowtarzalnym. Nie czyń z siebie samego przedmiotu kompromisu. Bo jesteś wszystkim co masz....


Miłego dnia dziewczynki
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 07:48   #1894
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Cześć Kobietki

Cześć Asieńko
To zmarszczkami z niewyspania już się nie przejmujesz? hihihi, pewnie że nie
Asieńko przyjaźń piekna rzecz, ale liczymy na coś więcej........ a tak miłość zbudowana na przyjaźni to wogóle wspaniała sprawa
Cześć Oreczko
Nareszcie ktoś zajrzał, bo już myślałam że sama będę.
Powiem Ci, że wbrew temu że spałam niewiele, to wcale tego nie czuję. I naprawdę się wyspałam. A na moje zmarszczki znalazłam cudowny środek - RetinOx.

Ja mimo wszystko staram się podchodzić do sprawy delikatnie, bo nie chciałabym się oparzyć. Zresztą na pewno będę Was informować o stanie rzeczy.

Piękne słonko za oknem.

Gdzie moja Sis?
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 07:58   #1895
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Cześć Oreczko
Nareszcie ktoś zajrzał, bo już myślałam że sama będę.
Powiem Ci, że wbrew temu że spałam niewiele, to wcale tego nie czuję. I naprawdę się wyspałam. A na moje zmarszczki znalazłam cudowny środek - RetinOx.

Ja mimo wszystko staram się podchodzić do sprawy delikatnie, bo nie chciałabym się oparzyć. Zresztą na pewno będę Was informować o stanie rzeczy.

Piękne słonko za oknem.

Gdzie moja Sis?
Asieńko ja zawsze najpierw nadrabiam, a potem dopiero sie odzywam, jakoś nie umiem na odwrót, muszę ad tym popracować, bo potem po takim weekendziei przy pracowitym dniu witam się z Wami po 14.00

RetinOx nabędę i to nawet bez recepty (po znajomości)

Zmykam do banku i przy okazji może uda mi sie ostatnie zakupy zrobić, bo po południu może być kiepsko
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 08:12   #1896
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Patrzcie jakie znalazłam zyczenia hahah czego to ludzie nie wymyślą:
Błyszcząca choinka Zasiadła rodzinka Gotuje się szynka Nie mamy pingwinka!!! Upadła choinka Spaliła się szynka Zatruta rodzinka Wciąż nie ma pingwinka!!!

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Doberek
Dziewczyny, nie pytajcie z kim, ale zamiast pójść spać spędziłam miło czas na rozmowie na skype do godz. 2:30. Wiem, że mam prawdziwego Przyjaciela i jestem z tego powodu naprawdę szczęśliwa. Nie chciałabym, bo cokolwiek czy ktokolwiek to zepsuł, bo jest to dla mnie zbyt cenne.

Sis, trzymam dzisiaj mocno kciuki za Ciebie.

Spokojnego dnia Truskaweczki.
Asia, nie pisz juz o nim jako o przyjacielu, tylko wiesz, no


Nulka, pędzel do pudru trochę szorstki, ale ja takie lubie i trosze wypadaja włoski, do podkładu super, do różu super, do pudru brązującego (taki modelujący) super, do cieni niestety same słaskie, włos fajny milusi
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 08:17   #1897
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Asieńko ja zawsze najpierw nadrabiam, a potem dopiero sie odzywam, jakoś nie umiem na odwrót, muszę ad tym popracować, bo potem po takim weekendziei przy pracowitym dniu witam się z Wami po 14.00

RetinOx nabędę i to nawet bez recepty (po znajomości)

Zmykam do banku i przy okazji może uda mi sie ostatnie zakupy zrobić, bo po południu może być kiepsko
Ja też najpierw nadrabiam, tylko że ja mam na pewno dużo mniej rano do przeczytania niż Ty.

Na RetinOx nie musisz mieć recepty Asiu.

Mówimy o tym:
http://www.allegro.pl/item509231168_...ox_na_noc.html
Przykładowa aukcja. Ja kupiłam małą próbkę 15 ml, tego na noc i używam go pod oczy.

Papatki, trzymaj się cieplutko.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 08:26   #1898
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość

Asia, nie pisz juz o nim jako o przyjacielu, tylko wiesz, no
Cześć Karolciu
Nie, to jeszcze nie to. Rozmawialiśmy bardzo długo na ten temat w nocy i tak naprawdę oboje doszliśmy do tego samego wniosku. U mnie to też wszystko musi się ułożyć, On jest świeżo po przeżyciach, więc lepiej na razie żeby było tak jak jest. Nie chcemy się do niczego spieszyć, ja nie śmiałabym Go poganiać czy w jakiś sposób zmuszać. Podobnie jak Anusia boję się odrzucenia, itp.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 08:53   #1899
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Dzień dobry dziewczyny!

Zaraz nadrabiam wczorajsze posty,bowczoraj spotykałam się z koleżankami od razu po szkole i nie miałam czasu wejść. Muszę się pochwalić, że dostałam od szefa premię dzis do odbioru z wypłatą, a nasz cicik jest właśnie na kastracji, trzeba było przyspieszyć, bo obsikiwał dom :-( ja zaraz zmykam na siłkę chociaż spalić wczorajszy babski wieczór zajrzę do Was poźniej.

Nulka ten problem z pęcherzem tez przechodziałam z tych samych powodów-mi pomogł zestaw: furagina+ kefirki+ lacibios femina+ żel nawilżający, od czerwca nie powóciło...

Co do Urospetu, Urostinu, Urinalu itp, nie pomagałao, ja z takimi chrobami pęcherza zmagam się od dzieciństwa, tylko wtedy przeziębiłam że krew mi non stop leciała-miałam 8 lat, prawei bym w szpitalu wylądowałą

Edytowane przez phdwao
Czas edycji: 2008-12-23 o 09:01
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 08:56   #1900
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Dziendoberek piekne slonko na dworku

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
I dopisz tu ja zyczę wandzia bończek siostra wawela tego od smoka i niemca co go nie chciała. I za karę na pole truskawek została zesłana....hihihi wywiezli mnie na szczurach. hihihihi



Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość

Więc żeby oddać trochę atmosferę napiszę coś, co przeczytałam kiedyś we WRÓŻCE( to słowa Szczepkowskiej) o przyjaźni i miłości i qrcze tyle w tym prawdy...

Przyjaźń jest miłością znacznie bardziej niepowtarzalną od tej namiętnej, z prostego powodu - przyjaciela znamy często znacznie lepiej niz kogoś, kogo kochamy. Właśnie przyjaciela bierzemy z całym bagażem wad, godząc się na nie, bez wzlędu na konsekwencje. Od przyjaciela możemy znieść znacznie więcej, niż od osoby kochanej. Przyjaciela rzucamy znacznie rzadziej i ze znacznie bardziej istotnych powodów, niż osobę, której powiedzieliśmy KOCHAM CIĘ.
Dlaczego????
Bo człowiek mówiąc KOCHAM CIĘ mówi tylko o sobie.
A trwa to tylko jedną sekundę ......

A tak jeszcze tym wrażliwym i może też silnym kobietom "święte słowa" mojej przyjaciółki- które podniosły mnie w chwili zwątpienia

Pamietaj, że jesteś kimś niepowtarzalnym. Nie czyń z siebie samego przedmiotu kompromisu. Bo jesteś wszystkim co masz....


Miłego dnia dziewczynki
bmoniq, piekne slowa!! i jakie prawdziwe...

Cytat:
Napisane przez Orka Pokaż wiadomość
Asieńko ja zawsze najpierw nadrabiam, a potem dopiero sie odzywam, jakoś nie umiem na odwrót, muszę ad tym popracować, bo potem po takim weekendziei przy pracowitym dniu witam się z Wami po 14.00

RetinOx nabędę i to nawet bez recepty (po znajomości)
ja tak samo zawsze najpierw nadrabiam, a czasem schodzi troszke czasu na to hihih

a retinox to i ja chyba nabede, po kuracji Locacidem i kwasami

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość


Nulka, pędzel do pudru trochę szorstki, ale ja takie lubie i trosze wypadaja włoski, do podkładu super, do różu super, do pudru brązującego (taki modelujący) super, do cieni niestety same słaskie, włos fajny milusi
dziekuje smyku chyba sie skusze na ktorys zestawik, bo ceny fajne i ladnie wygladaja te pedzle

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Cześć Karolciu
Nie, to jeszcze nie to. Rozmawialiśmy bardzo długo na ten temat w nocy i tak naprawdę oboje doszliśmy do tego samego wniosku. U mnie to też wszystko musi się ułożyć, On jest świeżo po przeżyciach, więc lepiej na razie żeby było tak jak jest. Nie chcemy się do niczego spieszyć, ja nie śmiałabym Go poganiać czy w jakiś sposób zmuszać. Podobnie jak Anusia boję się odrzucenia, itp.
Asiu nigdy nie wiadomo co z tego wyniknie przyjazn to swietny poczatek, a nawet jesli zostanie tylko przyjazn to i tak super
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:01   #1901
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Dzień dobry
Zaraz uciekam do TŻ i jedziemy jeszcze po ostatnie zakupy
Miłego dnia życzę wszystkim
chise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 09:03   #1902
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość

Asiu nigdy nie wiadomo co z tego wyniknie przyjazn to swietny poczatek, a nawet jesli zostanie tylko przyjazn to i tak super

Cześć Nuleczko
Wolę podchodzić ostrożniej by się nie oparzyć. A z Przyjaźni już bardzo się cieszę.

Moni, piękne, niezwykle mądre słowa.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:08   #1903
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez chise Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Zaraz uciekam do TŻ i jedziemy jeszcze po ostatnie zakupy
Miłego dnia życzę wszystkim
uff ja juz po zakupach dzis tylko male sprzatanko i pieczenie, szykowanie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Nulka ten problem z pęcherzem tez przechodziałam z tych samych powodów-mi pomogł zestaw: furagina+ kefirki+ lacibios femina+ żel nawilżający, od czerwca nie powóciło...

Co do Urospetu, Urostinu, Urinalu itp, nie pomagałao, ja z takimi chrobami pęcherza zmagam się od dzieciństwa, tylko wtedy przeziębiłam że krew mi non stop leciała-miałam 8 lat, prawei bym w szpitalu wylądowałą
achh widze ze prawie wszystkie mamy ten problem...
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:28   #1904
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Mam Resku zyczenia dla Ciebie Krótkie miłe i przyjemne:
Niech spadające gwiazdki śniegu,
jak spełniające się życzenia.
Rozświetlą cały Nowy rok,
w dniu Bożego Narodzenia.

I dopisz tu ja zyczę wandzia bończek siostra wawela tego od smoka i niemca co go nie chciała. I za karę na pole truskawek została zesłana....hihihi wywiezli mnie na szczurach. hihihihi



Dzisiaj kolega przywitał mnie słowami: "Nie udało się ukryć" Musiał poprosić jeszcze jednego kolegę, który był wtedy w klubie i on się domyślił Pewnie on już wie że wzięłam jego numer Kolega się śmieje i mówi że to przecież normalna rzecz że wzięłam numer Faceci mają naprawdę inne postrzeganie
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:31   #1905
smyk03
Zakorzenienie
 
Avatar smyk03
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 3 474
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość



Dzisiaj kolega przywitał mnie słowami: "Nie udało się ukryć" Musiał poprosić jeszcze jednego kolegę, który był wtedy w klubie i on się domyślił Pewnie on już wie że wzięłam jego numer Kolega się śmieje i mówi że to przecież normalna rzecz że wzięłam numer Faceci mają naprawdę inne postrzeganie
Reesiaku, niczym się nie przejmuj, on powinien być dumny, że chciałaś jego numer
smyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:32   #1906
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

NULKO w moim zestawie pędzli są różne do cieni nie tylko płaskie, skośne, kuleczki, do rozcierania .....
Naczytałam się najpierw jakie mają być a potem wybrałam dlatego mam zestaw 24 szt. Czytałam też z jakiego włosia najlepiej, tego największego nie używam akurat ale pozostałe do pudru i skośny do różu tak. Do pudru mam po prostu inny i jeszcze tego nie tknęłam. Mam zestaw białych pędzli z ciemnym paskiem ze srebrną rączką, jest też pędzel do podkładu. Jestem nim zachwycona i malowaniem też. Z tego największego wylatują włoski.

Co do słów o przyjaźni....cóż jednak samo życie

Reese, a nie mówiłam, że faceci mają inną konstrukcję ??? To my tak bardzo się przejmujemy a nimi nie warto aż tak ;-))
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.

Edytowane przez bmoniq
Czas edycji: 2008-12-23 o 09:34
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:36   #1907
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
Reesiaku, niczym się nie przejmuj, on powinien być dumny, że chciałaś jego numer
no ba

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
Reese, a nie mówiłam, że faceci mają inną konstrukcję ??? To my tak bardzo się przejmujemy a nimi nie warto aż tak ;-))
I jeszcze się dopytuje czy już skorzystałam
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:38   #1908
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość



Dzisiaj kolega przywitał mnie słowami: "Nie udało się ukryć" Musiał poprosić jeszcze jednego kolegę, który był wtedy w klubie i on się domyślił Pewnie on już wie że wzięłam jego numer Kolega się śmieje i mówi że to przecież normalna rzecz że wzięłam numer Faceci mają naprawdę inne postrzeganie
o kurcze... no to kolega sie nie popisal

ale skoro mowi ze to normalne, to chyba nic sie nie stalo a moze tamten sie jednak nie dowiedzial?

wez tu zrozum facetow

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
NULKO w moim zestawie pędzli są różne do cieni nie tylko płaskie, skośne, kuleczki, do rozcierania .....
Naczytałam się najpierw jakie mają być a potem wybrałam dlatego mam zestaw 24 szt. Czytałam też z jakiego włosia najlepiej, tego największego nie używam akurat ale pozostałe do pudru i skośny do różu tak. Do pudru mam po prostu inny i jeszcze tego nie tknęłam. Mam zestaw białych pędzli z ciemnym paskiem ze srebrną rączką, jest też pędzel do podkładu. Jestem nim zachwycona i malowaniem też. Z tego największego wylatują włoski.
bmoniq, w takim razie jestem juz zdecydowana na te pedzlemusze tylko wybrac jakis fajny zestaw, bo jest ich mnostwo!!


lece na sniadanko i kawke bo z lozeczka klikalam
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:41   #1909
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość



Dzisiaj kolega przywitał mnie słowami: "Nie udało się ukryć" Musiał poprosić jeszcze jednego kolegę, który był wtedy w klubie i on się domyślił Pewnie on już wie że wzięłam jego numer Kolega się śmieje i mówi że to przecież normalna rzecz że wzięłam numer Faceci mają naprawdę inne postrzeganie
Cześć Sis

Hehe, no i dobrze. Mają przynajmniej faceci o kim i o czym rozmawiać.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 09:43   #1910
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Dzień dybry. Powinnam jak Paulinka zmykać na trening, ale chwilowo mam lenia. Jeszcze chwilkę powizażuję
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:48   #1911
bmoniq
Zakorzenienie
 
Avatar bmoniq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 774
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Reese podpytałam własnie swojego przyjaciela o tą sytuację.
orzekł, że skoro nie wziął nr to albo nie jest do końca zainteresowany
albo jest zadufany w sobie i czeka na aktywnośc kobiety

ale nie jest niczym nietaktownym wzięcie nr telefonu i złożenie życzeń
ale chyba bardzo ostrożnie i "bezuczuciowo" bo może to źle odebrać - znaczy, że się "laska napaliła"......

ech te chłopy......

no i dodał, ze z drugiej strony jest to fajny pretekst do zmylenia przeciwnika - zyczenia świateczne ;-) a on wtedy dostanie twój nr tel i jak jest zainteresowany to może kontynuować i odpwiedzieć. Jeśli odpowie i złapie kontakt to dobra Twoja, najważniejsze to wciągnąć do rozmowy.
__________________
Bywają straty będące nieocenioną korzyścią sięgającą w przyszłość.

Edytowane przez bmoniq
Czas edycji: 2008-12-23 o 09:53
bmoniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:50   #1912
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cześć Dziewczyny

Ależ się dzieje u Was Trzymam kciuki za wszystkie zakochane i zauroczone Ja też jestem zdania, że czasem warto dopomóc losowi

Nie mogę się wyrobić z niczym, Święta przyszły za szybko, nie jestem gotowa. Wczoraj w nocy zrobiłam piernik i zapomniałam dodać cukru
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:55   #1913
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny

Ależ się dzieje u Was Trzymam kciuki za wszystkie zakochane i zauroczone Ja też jestem zdania, że czasem warto dopomóc losowi

Nie mogę się wyrobić z niczym, Święta przyszły za szybko, nie jestem gotowa. Wczoraj w nocy zrobiłam piernik i zapomniałam dodać cukru
Serenitko, czyli zrobiłaś piernik wytrawny. Słowo piernik pochodi od pieprzu i kiedyś to były pieprze ciastka podawane do piwa. Co się przejmujesz, najwyżej będą Święta bez piernika, trudno.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:59   #1914
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Serenitko, czyli zrobiłaś piernik wytrawny. Słowo piernik pochodi od pieprzu i kiedyś to były pieprze ciastka podawane do piwa. Co się przejmujesz, najwyżej będą Święta bez piernika, trudno.
Obawiam się Ukryciorku, że muszę zrobić drugi... Ten nie jest taki zły, bo jest w nim miód, ale nie da się ukryć, że powinien być dużo słodszy. A jeszcze mam zrobić sernik, muffinki i ciasteczka a to wszystko jak wrócę z pracy czyli ok 20''
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:01   #1915
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Cześć Sis

Hehe, no i dobrze. Mają przynajmniej faceci o kim i o czym rozmawiać.
cześć

Cytat:
Napisane przez bmoniq Pokaż wiadomość
Reese podpytałam własnie swojego przyjaciela o tą sytuację.
orzekł, że skoro nie wziął nr to albo nie jest do końca zainteresowany
albo jest zadufany w sobie i czeka na aktywnośc kobiety

ale nie jest niczym nietaktownym wzięcie nr telefonu i złożenie życzeń
ale chyba bardzo ostrożnie i "bezuczuciowo" bo może to źle odebrać - znaczy, że się "laska napaliła"......

ech te chłopy......

no i dodał, ze z drugiej strony jest to fajny pretekst do zmylenia przeciwnika - zyczenia świateczne ;-) a on wtedy dostanie twój nr tel i jak jest zainteresowany to może kontynuować i odpwiedzieć. Jeśli odpowie i złapie kontakt to dobra Twoja, najważniejsze to wciągnąć do rozmowy.
dziekuję

No dla mnie ten sms to bedzie rozpoznanie sytuacji, albo złapie przynęte albo nie i przynajmniej będzie wiadomo
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:04   #1916
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Obawiam się Ukryciorku, że muszę zrobić drugi... Ten nie jest taki zły, bo jest w nim miód, ale nie da się ukryć, że powinien być dużo słodszy. A jeszcze mam zrobić sernik, muffinki i ciasteczka a to wszystko jak wrócę z pracy czyli ok 20''
A jakby tak trzasnąć mu polewę i jeszcze jakąś fajną marmoladą przełożyć???
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:08   #1917
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A jakby tak trzasnąć mu polewę i jeszcze jakąś fajną marmoladą przełożyć???
taka bardzo słodką marmoladą I byłoby ok
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:26   #1918
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Ja też najpierw nadrabiam, tylko że ja mam na pewno dużo mniej rano do przeczytania niż Ty.

Na RetinOx nie musisz mieć recepty Asiu.

Mówimy o tym:
http://www.allegro.pl/item509231168_...ox_na_noc.html
Przykładowa aukcja. Ja kupiłam małą próbkę 15 ml, tego na noc i używam go pod oczy.

Papatki, trzymaj się cieplutko.
wróciłam
Asieńko ja wiem że on jest bez recepty, tylko pisałam parę dni temu jak przez pomyłke, bez sprawdzenia co to, poprosiłam znajomego pana doktora o recepę i mi potem wstyd było
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
cześć



dziekuję

No dla mnie ten sms to bedzie rozpoznanie sytuacji, albo złapie przynęte albo nie i przynajmniej będzie wiadomo
Dokładnie tak jak mówisz, będzie wiadomo czy jest zaintresowany czy nie.
Jeśli okaże sie faktycznie zadufanym w sobie osiołkiem to krzyżyk na drogę, znaczy nie jest Ciebie wart
Orka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:27   #1919
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
A jakby tak trzasnąć mu polewę i jeszcze jakąś fajną marmoladą przełożyć???
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
taka bardzo słodką marmoladą I byłoby ok

Właśnie się nad tym zastanawiałam, myslicie, że pomoże?
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:27   #1920
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Ploty i pogaduchy Truskawkomaniaków i Truskawkoholików cz. VII

czesc dziewczynki ja od rana przy garach
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:03.