Prace pseudostylistek. - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-04, 21:53   #1201
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Penelopa47 Pokaż wiadomość
http://fantazyjnepazurki.blog.onet.p...-30,index.html
Macie tu trochę "kwiatków" do pooglądania w wykonaniu pani plastyk...Nie wszystkie są pokraczne ale niektóre zasługują na "złote maliny"
Ten pierwszy french z suszonymi kwiatkami, który widnieje po otworzeniu strony jest "śliczny". ta linia uśmiechu, hmm i te kwiatki, ciekawe jak długo będą się trzymały na paznokciu
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:01   #1202
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Ten pierwszy french z suszonymi kwiatkami, który widnieje po otworzeniu strony jest "śliczny". ta linia uśmiechu, hmm i te kwiatki, ciekawe jak długo będą się trzymały na paznokciu
nie pomijajmy sposobu aplikowania:
Kwiatki przyklejamy na jeszcze mokrym lakierze ,mocno przyciskamy np.patyczkiem do uszu.

To ważna kwestia nie zapominajcie o patyczkach do uszu jak będziecie kiedyś chciały spróbować
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:04   #1203
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
nie pomijajmy sposobu aplikowania:
Kwiatki przyklejamy na jeszcze mokrym lakierze ,mocno przyciskamy np.patyczkiem do uszu.

To ważna kwestia nie zapominajcie o patyczkach do uszu jak będziecie kiedyś chciały spróbować
Fakt, tyle tego było, że o aplikacji zapomniałam. Ciekawe czy wykałaczką tez można?
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:13   #1204
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Fakt, tyle tego było, że o aplikacji zapomniałam. Ciekawe czy wykałaczką tez można?
Oszalałaś !
absolutnie!
przecież wykałaczka nie ma tych ślicznych wacikowych kudełek które później będą się plątać po pazurkach!
chcesz żeby paznokcie były nieskazitelnie gładkie?
No co ty
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:13   #1205
Tholie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 308
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1231071896

myslę że przy tych paznokciach ktos chciał przepycham ukryć wady techniczne
Tholie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 22:32   #1206
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Prace pseudostylistek.

Gdy patrze na te to chciałabym je po bokach przypiłować. Bo łopatki z nich są niezłe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9defae84d7.jpg (26,9 KB, 139 załadowań)
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 23:19   #1207
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Tholie Pokaż wiadomość
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...0&d=1231071896

myslę że przy tych paznokciach ktos chciał przepycham ukryć wady techniczne
przecudowny pomysl-pomyslcie tylko jakie to bylyby paznokcie,gdyby je wykonala Leila....na przyklad....
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-04, 23:26   #1208
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Prace pseudostylistek.

Spójrzcie na te i każde następne pazury..nawet pisać mi się nie chce
http://brasiliana-paznokcie.blog.one...-31,index.html
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-04, 23:40   #1209
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Prace pseudostylistek.

a co w nich takiego złego? bo ja serio nie wiem, laik jestem. wyglądają estetycznie.

tzn widze ze niektore sie nadaja do podpilowania itp ale tragedii to tam nie ma...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam



Edytowane przez sabbatha
Czas edycji: 2009-01-04 o 23:41
sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 07:14   #1210
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
a co w nich takiego złego? bo ja serio nie wiem, laik jestem. wyglądają estetycznie.

tzn widze ze niektore sie nadaja do podpilowania itp ale tragedii to tam nie ma...
Z tym się zgodzę...Wyglądają estetycznie..Ale wszystkie są do podpiłowania, poza tym niektóre za grube...I skórki pozalewane..
Na tej samej stronie są galerie innych dziewczyn..tam znajdziesz większość książkowych..

Edytowane przez Penelopa47
Czas edycji: 2009-01-05 o 07:15
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 08:10   #1211
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3387670

widzialyscie to??????????????????????? rece mi opadly:/............ najbardziej kiedy przeczytalam, ze ta co to umiescila jest samoukiem(zaskoczenie ohohoho) i argumentacja czemu:
Cytat:
BESZCZELNOŚC PAN PO KURSACH JA JESTEM SAMOUKIEM ;p
Cytat:
USÓWANIE PAZNOKCI AKRYLOWYCH
kurs stylizacji?coz to w porownaniu z 8 latami podstawowki:/...


i moze kots wie co oznacza slowo "beszczelnosc"?..... bo nie moge jakos sama dojsc... pewnie tak samo jak z ta swieRZynka jakis mlodziezowy slang pfrrr

ps. a po nickach poznaje, ze niektore z naszych siwezynek, ktore tutaj maja problemy, tam sa doradzajacymi profesjonalistkami. A niektore z tych co sie obrazily na nas i poszly tam szukac ratunku dostaja od nich "wyczerpujace" odpowiedzi. np, zeby klej klasc takze na wierzch na prog tipsa, to sie bedzie lepiej trzymal, a na to zelu i hop siup! lub dostaja gotowe filmiki z kursow(i mysle, ze to akurat powinien byc problem) -bo ostatnio rozmawialam ze znajoma. spytala po co laduje tyle kasy w kursy, skoro filmy sa w internecie. myslalam, ze chodzi o te z youtuba, ale sie pomylilam!uswiadomila mnie, ze na kafeterii panienki sobie rozsylaja gotowe filmiki ze szkolen odbytych w roznych firmach EF, spn, itd. do wyboru do koloru brawo!!!swietny pomysl. szkoda, ze kopii dyplomow nie rozsylaja:/
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.

Edytowane przez anick88
Czas edycji: 2009-01-05 o 08:28
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 08:58   #1212
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3387670

widzialyscie to??????????????????????? rece mi opadly:/............ najbardziej kiedy przeczytalam, ze ta co to umiescila jest samoukiem(zaskoczenie ohohoho) i argumentacja czemu:
kurs stylizacji?coz to w porownaniu z 8 latami podstawowki:/...


i moze kots wie co oznacza slowo "beszczelnosc"?..... bo nie moge jakos sama dojsc... pewnie tak samo jak z ta swieRZynka jakis mlodziezowy slang pfrrr

ps. a po nickach poznaje, ze niektore z naszych siwezynek, ktore tutaj maja problemy, tam sa doradzajacymi profesjonalistkami. A niektore z tych co sie obrazily na nas i poszly tam szukac ratunku dostaja od nich "wyczerpujace" odpowiedzi. np, zeby klej klasc takze na wierzch na prog tipsa, to sie bedzie lepiej trzymal, a na to zelu i hop siup! lub dostaja gotowe filmiki z kursow(i mysle, ze to akurat powinien byc problem) -bo ostatnio rozmawialam ze znajoma. spytala po co laduje tyle kasy w kursy, skoro filmy sa w internecie. myslalam, ze chodzi o te z youtuba, ale sie pomylilam!uswiadomila mnie, ze na kafeterii panienki sobie rozsylaja gotowe filmiki ze szkolen odbytych w roznych firmach EF, spn, itd. do wyboru do koloru brawo!!!swietny pomysl. szkoda, ze kopii dyplomow nie rozsylaja:/
O FUCK ! Ale kto im pozwolił te filmiki nagrać w ogóle?

Pozwolę sobie zebrać kilka perełek i cennych rad dot. przedłużania paznokci:

Za kadym razem po nałoeniu żelu uv myjemy pedzelek w acetonie, pedzelek powinien miec czysty włos to
gwarantuje nam, że aplikujac żel na płytke nie pozostawimy brzydkich sladów w postaci nierównosci na powierzchni żelu!

Nakładamy na całej powierzchni paznokcia kolejna tym razem gruba warstwe przezroczystego żelu budujacego.
Warstwa ta musi byc dosc gruba ponieważ bedzie piłowana pilnikiem w celu uformowania ładne podwójnej krzywej C.

RADA NA PIĘKNĄ KRZYWĄ C:
swoją drogą mają stare nazewnictwo ale nic. Za pomoca pilnika prostego 180/180 piłujemy krawedzie tym samym pilnikem piłujemy nadmiar
materiału z powierzchni paznokcia modelujac krzywa C : przede wszystkim piłujemy nadmiar materiału w okolicy
wału paznokciowego i wzdłuż paznokcia ,oraz przy jego wolnym brzegu! w tych miejscach warstwa żelu musi byc najciensza ! Wówczas srodkowa czesc paznokcia pozostanie wypukła! I nadamy jej kształt krzywej C


Na koniec białym blokiem szlifujemy powierzchnie usuwajac tym samym zarysowania powstałe po
wczesniejszej obróbce pilnikiem.

Odtłuszczamy wacikiem bezpyłowym nasaczonym cleanerem/spirytusem cała powierzchnie

Mój komentarz:
bardzo interesująca kolejność wykonywania czynności

Paznokcie skracamy do opuszka palca ( nastepnie lekko matowimy pilnikiem drobnoziarnistym 180/180
Je-eli na paznokciu pozostaja nierównosci – paznokiec nie jest gładki, należy je wypełnic żelem budujacym i utwardzic pod
lampa uv, nastepnie przemyc spirytusem i zmatowic białym blokiem. Cała powierzchnia paznokcia musi byc gładka!
W przeciwnym razie klej nie bedzie trzymał tipsa!
Nastepnie patyczkiem z drzewa pomaranczowego odsuwamy skórki.

Reszty nie przeglądam bo muszę się popodniecać przesyłką nową


__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 10:11   #1213
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Red face Dot.: Prace pseudostylistek.

moja sąsiadka wczoraj pokazała mi jaka masakrę zrobiła jej koleżanka na paznokciach.. założyła jej pazurki żelowe. miałbyś french ale to co zobaczyłam poraziło mnie i na dodatek kazała jej 40 zł zapłacić za to co zrobiła. zaczęłam ja pytać dlaczego chce jej zapłacić za takie coś a ta panna nie ma ani kursu ani talentu do tego. i czy nie widziała od razu ze to jest złe zrobione. no i pokazałam jej jak powinny wyglądać ładnie zrobione pazurki na necie( ona 1 raz miała takie założone i nawet nie wiedziała jaki powinien być efekt). w końcu dala się przekonać żeby do niej poszła i jej pokazała co zrobiła źle. a ona do niej ze tak miało być ze np. na frenczu nie widać linii uśmiechu i ze są cienkie i płaskie bo są z żelu zrobione ze akrylem to by jej cudeńka zrobili a jak ta moja sąsiadka powiedziała ze ma jej to poprawić to jej zapłaci te 40 zl to ona jej powiedziała ze poprawi jak jej zapłaci za te co ma 40zl i za poprawienie 20
dzisiaj postaram się zdjęcie zrobić i wam pokaże.
__________________


Edytowane przez proana005
Czas edycji: 2009-01-05 o 10:19
proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 10:32   #1214
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez proana005 Pokaż wiadomość
moja sąsiadka wczoraj pokazała mi jaka masakrę zrobiła jej koleżanka na paznokciach.. założyła jej pazurki żelowe. miałbyś french ale to co zobaczyłam poraziło mnie i na dodatek kazała jej 40 zł zapłacić za to co zrobiła. zaczęłam ja pytać dlaczego chce jej zapłacić za takie coś a ta panna nie ma ani kursu ani talentu do tego. i czy nie widziała od razu ze to jest złe zrobione. no i pokazałam jej jak powinny wyglądać ładnie zrobione pazurki na necie( ona 1 raz miała takie założone i nawet nie wiedziała jaki powinien być efekt). w końcu dala się przekonać żeby do niej poszła i jej pokazała co zrobiła źle. a ona do niej ze tak miało być ze np. na frenczu nie widać linii uśmiechu i ze są cienkie i płaskie bo są z żelu zrobione ze akrylem to by jej cudeńka zrobili a jak ta moja sąsiadka powiedziała ze ma jej to poprawić to jej zapłaci te 40 zl to ona jej powiedziała ze poprawi jak jej zapłaci za te co ma 40zl i za poprawienie 20
dzisiaj postaram się zdjęcie zrobić i wam pokaże.
Ooooooooo! Pomysłowa panienka...Najpierw schrzani a potem każe sobie płacić za poprawianie!No....drobne w kieszeni przestają się zgadzać jak coś takiego się czyta...
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 10:45   #1215
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Prace pseudostylistek.

A teraz chciałam Wam zaprezentować pazurki robione przez stylistkę w mojej miejscowości..Zaznaczę że jak sam wspomina , pazurami zajmuje się od 6 lat..http://www.dorisstudio.com/images/1%203901.jpg
http://www.dorisstudio.com/galerie/galeria-6.html
http://www.dorisstudio.com/galerie/galeria-4.html
Dziewczyny...napiszcie mi proszę czy jestem złośliwa?czy to wymysł jakiś mj jest? Wydaje mi się jednak że dziewczyna po tylu szkoleniach nie powinna chyba przepiłwywać każdej płytki..Albo te skórki biedne..brrrr..I łopatki są...

Edytowane przez Penelopa47
Czas edycji: 2009-01-05 o 11:11
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 11:01   #1216
EwaFran81
Raczkowanie
 
Avatar EwaFran81
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 184
Dot.: Prace pseudostylistek.

yyy...to chyba jakiś dowciap...widziałam tu może z 3 zdjęcia "przyzwoitych" szponków..a reszta? ekhm..no cóż ma się czym chwalić kobiecina
EwaFran81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 11:09   #1217
proana005
Raczkowanie
 
Avatar proana005
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 290
GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005
Dot.: Prace pseudostylistek.

dokładnie
__________________

proana005 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 12:01   #1218
Helka 20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 126
Dot.: Prace pseudostylistek.

Ja mam wrażenie jakby tamte paznokcie były robione przez 2 różne osoby. Taka rozbieżność między tymi dobrze zrobionymi a łopatami.
Helka 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:00   #1219
Kathrinesss
Raczkowanie
 
Avatar Kathrinesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa
Wiadomości: 138
Dot.: Prace pseudostylistek.

A ja kiedyś n a internecie znalazłam tekst o uzupełnianiu: (co mnie zszokowało)

- "Aby skrócić tipsa (w czasie uzupełnienia) skrócić go GILOTYNKĄ" (o piłowaniu nie mówili) - było zdjęcie
Przecież to może naruszyć cały paznokieć !


- " Jeśli nie możesz iść na uzupełnienie do kosmetyczki bo np. jesteś na wakacjach... spiłuj tipsa z wierzchu i pokryj lakierem bezbarwnym.
Widać że opis jest kierowany do osób bynajmniej nie zajmujących się tym zawodowo.
Kathrinesss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-05, 13:08   #1220
Tesss32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 24
Dot.: Prace pseudostylistek.

A ja sie Wam pochwale bo wczoraj i w sobotę bylam na kursie u fantastycznej Eweliny Roli w Sosnowcu
Tesss32 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 13:42   #1221
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez anick88 Pokaż wiadomość
ze na kafeterii panienki sobie rozsylaja gotowe filmiki ze szkolen odbytych w roznych firmach EF, spn,
Jak to filmiki?!

Cytat:
Napisane przez Penelopa47 Pokaż wiadomość
Dziewczyny...napiszcie mi proszę czy jestem złośliwa?czy to wymysł jakiś mj jest?
Nie jesteś złośliwa.
Paznokcie są brzydkie.
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 16:17   #1222
lauracrow
Rozeznanie
 
Avatar lauracrow
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: kielce
Wiadomości: 609
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Tesss32 Pokaż wiadomość
A ja sie Wam pochwale bo wczoraj i w sobotę bylam na kursie u fantastycznej Eweliny Roli w Sosnowcu
oooo, gratuluję ewelinka jest fajna
__________________
moja pasja, moje życie-
http://crowstudiock.blogspot.com/
lauracrow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 17:10   #1223
Kathrinesss
Raczkowanie
 
Avatar Kathrinesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa
Wiadomości: 138
Dot.: Prace pseudostylistek.

Teksty z forum;-) Pisownia oryginalna

- Przed nakładanien pierwszej warstwy żelu, boki paznokcia nie zostały dokładnie starte blokiem polerskim.

- przy pierwszym modelażu, (uzupełnieniu) zaleca się założyć tipsy (o co chodzi? - nie wiem)

- Należy także pamiętać że żel musi być nakładany grubiej niż lakier

- Nie należy mieszać różnych materiałów, mogą zajść nieoczekiwane reakcje. (Wybuchnąć?)

- Nie modelujemy paznokci na słoncu, to prowadzi do powstawania pęcheżyków. (?)

- najpierw nakladam warstewke akrylu,potem klade brokaty itd jak troche podeschnie nakladam kilka kulek akrylu znowu az zrobia sie takie grubaski a potem piluje.

- Blokiem szlifierskim ostroznie scieramy cieniutka warstwe paznokcia.

- Odtluszczamy cleaner (?)

- Jak zaznaczyć linie uśmiechu? kup sobie psaki do frencha i wyjdzie ci wtedy ładna linia usmiechu. (W metodzie żelowej)
Kathrinesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 17:40   #1224
Penelopa47
Raczkowanie
 
Avatar Penelopa47
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 391
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Kathrinesss Pokaż wiadomość
Teksty z forum;-) Pisownia oryginalna

- Przed nakładanien pierwszej warstwy żelu, boki paznokcia nie zostały dokładnie starte blokiem polerskim.

- przy pierwszym modelażu, (uzupełnieniu) zaleca się założyć tipsy (o co chodzi? - nie wiem)

- Należy także pamiętać że żel musi być nakładany grubiej niż lakier

- Nie należy mieszać różnych materiałów, mogą zajść nieoczekiwane reakcje. (Wybuchnąć?)

- Nie modelujemy paznokci na słoncu, to prowadzi do powstawania pęcheżyków. (?)

- najpierw nakladam warstewke akrylu,potem klade brokaty itd jak troche podeschnie nakladam kilka kulek akrylu znowu az zrobia sie takie grubaski a potem piluje.

- Blokiem szlifierskim ostroznie scieramy cieniutka warstwe paznokcia.

- Odtluszczamy cleaner (?)

- Jak zaznaczyć linie uśmiechu? kup sobie psaki do frencha i wyjdzie ci wtedy ładna linia usmiechu. (W metodzie żelowej)
A to nie nowość jest kochana z tym pisakiem do frencha...Do mnie przyszła kobitka i pyta mnie ile ja warstw żelu kładę na pazurek i czym ja tego frencha dziergam..Więc ja jej że 3 warstwy i że to białe to też żel..hihi..Takie oczy wywaliła na mnie że już biegłam po miskę żeby je łapać..Bo jej pani stylistka powiedziała że nie można kłaść więcej niż jedną warstwę bo więcej uszkadza płytkę i grozi chorobami..A ten french..Usiądzcie lepiej..to ona lakierem po żelu i gotowe..Teraz to ja oczy zrobiłam mało nie wypadły..
Skąd te ludzie takie informacje czerpią? Przecież wystarczy odpalić kompa i już..Wiecie co..Ja mam 47 lat( prawie starsza jestem od węgla..heh..) ale pęd do wiedzy każdej chyba mam 100razy większy niż niejedna 17 latka( nie obrażając nikogo)..Przecież to powala na kolana..
Penelopa47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 17:42   #1225
agatacia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Irl
Wiadomości: 914
Dot.: Prace pseudostylistek.

nie, no te psaki do frencha to ja musze mieć

A jak ktokolwiek jeszcze nie odtłuścił cleanera to marsz mi to zrobić jak najszybciej

Jesli to jakies skróty myślowe, to ja chyba za mało inteligentna jestem by je zalapać
__________________
Willows whiten, aspens quiver,
Little breezes dusk and shiver
Thro' the wave that runs for ever
By the island in the river
Flowing down to Camelot
agatacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 17:47   #1226
Kathrinesss
Raczkowanie
 
Avatar Kathrinesss
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lubliniec/Częstochowa
Wiadomości: 138
Dot.: Prace pseudostylistek.

Racja, mam wrażenie że to jakieś 13 latki piszą. Co się dzieje na tym świecie.
Nowe fotki;-) Jedna z nk;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg naszaklasa.jpg (34,7 KB, 124 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ee (2).jpg (16,5 KB, 99 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ee (3).jpg (23,6 KB, 249 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ee (1).jpg (85,3 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ee (5).jpg (56,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ee (4).jpg (44,8 KB, 250 załadowań)
Kathrinesss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 17:57   #1227
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1231177595
co to za krogulce???
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 18:09   #1228
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Prace pseudostylistek.

A jak zdobyc taki profesjonalny filmik? Sprobuje zdobyc jakies cudo Zakamuflowałam się i zobacze czy bedzie jakas pomocna dusza z filmikiem za free. Bo dopoki nie zobacze to nie uwierze, ze to "profeska"

Edytowane przez Niffer
Czas edycji: 2009-01-05 o 18:14
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 18:43   #1229
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Niffer dobra myśl.
Też bym to chciała zobaczyć
później ewentualnie będzie można dojść do instruktorki i powiedzieć jej co i jak
Wtedy chyba bez problemu będzie sobie mogła wyciągnąć konsekwencję rozpowszechniania za darmo informacji za które się płaci.
No ja bym chyba wpadła w szał jakby się okazało że ktoś mi na szkoleniu filmiki kręcił.
Ręka noga mózg na ścianie.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-05, 19:43   #1230
anick88
Wtajemniczenie
 
Avatar anick88
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 547
Dot.: Prace pseudostylistek.

nie, czemu? ja bez problemu moglam uwieczniac caly swoj pierwszy kurs. pani nie miala nic przeciwko. podpisalam kartke, ze na uzytek wlasny i nie bede rozpowrzechniac.
druga pozwolila mi robic zdjecia tylko.

natomiast widzialam filmik u kolezanki ze szkolenia z spn chyba 2006rok, i jeden krecony z ukrycia. pokazywala mi jeszcze z mistrzostw jak kobieta tworzy swoja prace...

a zdobyc nie probowalam:/... zalamalam sie samym prawdobodobienstwem wystepowania takiej patologii:/
__________________
"Niektórym ludziom należałoby wytoczyć proces myślenia. "

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.