pomocy - nieudana koloryzacja ;( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-22, 14:19   #1
ata4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14

pomocy - nieudana koloryzacja ;(


Chcialam odmiany po ciazkich przejsciach losowych i postanowilam zmienic kolor wlosow. Mialam dotychczas blond balejaż (przeplatany z jasno-brazowymi pasmami). Wczoraj postanowilam zmienic kolor na CIEMNY braz. Pokazalam pani o jaki kolor mi chodzi i prosilam o dobor odpowiedniej farby by taki wlasnie wyszedl na blondzie. Efekt jest tragiczny - jak latwo sie domyslic: rudy. Z placzem wrocilam z prosba o zmiane tego. Zrezygnowana odpuscilam sobie juz przyciemnianie i poprosilam o blond balejaz (by wrocic do sprawdzonego jasnego). Pani zrobila mi kilka pasemek twierdzac, ze wiecej nie moze bo bardzo to obciazy moje wlosy. Powiedziala zeby czekac az bede nastepnym razem farbowac wlosy (jak pojawia sie odrosty czyli za jakies 6 tyg.) i wowczas zwiekszyc ilosc blondu na wlosach. Prosze powiedzcie mi czy faktycznie zwiekszenie blondu juz teraz tak bardzo obciazy wlos? Czuje sie w tym kolorze okropnie (w dodatku boje sie, ze zmywajac sie ten rudy zrobi sie pomaranczowy) ale jesli powiecie, ze to bedzie bardzo zle dla kondycji moich wlosow (ktora i tak nie jest najlepsza ze wzgledu na dlugi okres blond balejazu) to przeczekam to 6 tyg.
ata4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 14:25   #2
justyna:)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: nowhere
Wiadomości: 246
Dot.: pomocy - nieudana koloryzacja ;(

posłuchaj a może idź do innego, lepszego fryzjera po radę bo z tego co słyszę to nie najlepszym fachowcem była ta kobieta skoro zrobiła ci rudy kolor Najlepiej żeby fryzjer obejrzał włosy i ocenił ich stan. Może p. Grażyna nam podpowie co trzeba zrobić
justyna:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 15:09   #3
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: pomocy - nieudana koloryzacja ;(

Hmmm szczerze mówiąc ja się nie znam, ale tak na chłopski rozum - nie dało by się tych rudych pociągnąc jakąś czekoladą? Taki balejaż blond - czekoladowy całkiem ładnie wygląda a z tego co wiem ciemne farby mniej obciążają włoski... Ale to tylko sugestia - specjalistką nie jestem...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 15:33   #4
Guni
Wtajemniczenie
 
Avatar Guni
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Gliwice, Pyskowice
Wiadomości: 2 505
GG do Guni
Dot.: pomocy - nieudana koloryzacja ;(

Mi rowniez wydaje sie, ze u dobrego fryzjera zrobic z wlosow blond - brazowe to nie jest problem, czyz nie?
__________________
"Prawdziwa Wizażanka wychodzi na podwórko gdy nie ma prądu!"

Jestem na: http://www.amundsen.pl/home/ Etap oceaniczny
http://nwpass.qnt.pl/
Guni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 18:13   #5
a la Milla
Przyczajenie
 
Avatar a la Milla
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3
Dot.: pomocy - nieudana koloryzacja ;(

Podpiszę się pod moimi poprzedniczkami ... wymiana fryzjera konieczna Nie widzę problemu z przejściem na brąz ... W ub.r. przechodziłam przez to. Miałam przez 5- m-cy regularnie odnawiany balejaż na całych włosach i mój fryzjer bez żadnego problemu zmienił mi kolor na ciemną czekoladę ... Fakt, że z czasem kolor się trochę zmył i prześwitywały jasne ale to fajowo wyglądało. Pewnie potrzebne będzie 2-krotne nałożenie farby ale jeśli ktoś zrobi ci koloryzację bardzo dobrą farbą, odpowiednio odżywi włosy to powinno być ok.
Pozdr i nie załamuj się
a la Milla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-22, 20:54   #6
ata4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: pomocy - nieudana koloryzacja ;(

Dziekuje Wam Postanowilam przecierpiec jakies 2 tyg i zobaczyc jak to sie bedzie zmywac (myje wlosy co drugi dzien). Pozniej (to "pozniej" w zaleznosci od tego co bedzie sie dzialo na glowie) dorobie u jakiegos dobrego fryzjera wiecej pasemek blond. No coz, za glupote sie placi... Pozdrawiam Was serdecznie
ata4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-26, 10:54   #7
atrilla89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5
Nieudana koloryzacja

Naturalnie mam jasno brązowe włosy, niedawno zrobiłam sobie pasemka blond ale teraz chciałam się ich pozbyć. Razem z fryzjerką wybrałyśmy kolor chyba migdałowy kasztan (całe szczęście to był szampon koloryzujący a nie farba) ale wyszedł... bordo! Bordo, miedziany a u nasady włosów nawet taki rudawy kolor, który zupełnie do mnie nie pasuje! Jak to naprawić i znów wrócić do naturalnego koloru?
atrilla89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-26, 11:28   #8
anulka_211
Raczkowanie
 
Avatar anulka_211
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 136
Dot.: Nieudana koloryzacja

Jeśli to szampon koloryzujacy to po kilku myciach się zmyje choc pewnie nie dokońca i pozostanie jakiś ciemniejszy odcień. Żeby uzyskać jany brąz wypróbuj farbe o kolorze ciemnego blondu- przekonałam sie kiedyś że często ciemny blond wychodzi na włosach jasno brązowy. Bo wiem że jeśli użyjesz brązu to mogą wyjść ciemne.
anulka_211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 14:37   #9
gusiaa
Przyczajenie
 
Avatar gusiaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 11
Dot.: pomocy - nieudana koloryzacja ;(

ja mam rowniez problem z nieudana koloryzacja...jestem z natury blondynka i chaialam zrobic balejaz z brazem i jasniejszym blondem.fryzjerka zrobila mi z brazu rudy!!wygladalam fatalnie wiec poprosilam ja o rozjasnienie tych rudych i teraz mam wlosy za jasne.boje sie cokolwiek teraz z nimi robic zeby ich jeszcze bardziej nie zniszczyc.Zastanawialam sie nad naturalnymi plukankami ale boje sie co wyjdzie z tego na farbowanych wlosach...prosze doradzcie mi cos!!
gusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 12:18   #10
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
nieudana koloryzacja

witam.

niedawno chciałam zafarbować sobie włosy na rudo. Niestety kolor jaki chciałam otrzymać nie wyszedł mi i moje włosy są czerwono-pomarańczowe. chcę jak najszybciej powrócić do naturalnego koloru (blond) z jak najmniejszymi szkodami dla włosów.
Mam świadomość tego, że zniszczę włosy, ale chciałabym znów być blondynką

dlatego mam pytanie, czy gdybym kupiła farbę ciemny blond, to czy wyszedłby mi kolor bez zbędnych komplikacji (obecna koloryzacja przyciemniła mi włosy) czy mogłabym jeszcze bardziej oszpecić kolor (mógłby mi wyjść żółty kolor)?

Wiem, ze powinno się czekać przynajmniej dwa tygodnie od farbowania, ale chciałabym natychmiast naprawić to, co mi nie wyszło

Słyszałam też o dekoloryzacji. na czym ona polega? ile kosztuje?

z góry dziękuję za odpowiedzi
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-25, 12:26   #11
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: nieudana koloryzacja

mysle ze kolor wyjdzie ci ciemny i mysle tez ze moze byc nawet wpadajacy w braz a nawet brazowy z pomaranczowo-czerwonego koloru bedzie ci bardzo ciezko wrocic do blondu radze ci udac sie do fryzjera i niech zrobi to co nalezy
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-26, 12:39   #12
amandi
Raczkowanie
 
Avatar amandi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 55
Dot.: nieudana koloryzacja

dekoloryzacja to ściąganie koloru z włosów czyli pewnego rodzaju sposób rozjaśnienia ale jest to zabieg który niszczy włosy jak zresztą każde rozjaśnienie (sama miałam niedawno dekoloryzację i teraz muszę dobrze odżywiać włosy )przeczytaj jest o dekoloryzacji cały wątek.Ja na Twoim miejscu bym nie ryzykowała z próbami rozjaśnienia samodzielnego.
amandi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 15:05   #13
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: nieudana koloryzacja

Niestety ciężko pozbyć się rudego. Te farby mają bardzo mocne pigmenty i czasami nawet po zafarbowaniu na ciemny kolor "wychodzą" po kilku myciach. Ciężko będzie wrócić do koloru blond, ale to jest możliwe. Jednak nie od razu się to uda. Możesz zrobić gęste pasemka u fryzjera, wyjdzie Ci coś w stylu balejażu. Możesz też poprosić fryzjera o ufarbowanie na rudy, tak żeby wyszedł równomierny kolor.
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 22:44   #14
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: nieudana koloryzacja

Nie kombinuj sama. Możesz poczekać, aż Ci się kolor spierze i wtedy zrobić dekoloryzację, ale u fryzjera. I karm włosy dobrze, żeby nie zniszczyły się strasznie.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-28, 21:02   #15
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: nieudana koloryzacja

nieudana koloryzacja... skad ja to znam... ;]
naturalne wlosy blond chcialam zafarbowac bezowym blondem.... a kolor wyszedl mi rudawy... ;d
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-29, 20:49   #16
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: nieudana koloryzacja

dziękuję za rady...
Jednak zauważyłam, że kolor bardzo szybko schodzi mi przy każdym myciu głowy.

Myślę, że najlepszą rzeczą na kiepską fryzurę jest.... zaakceptowanie jej
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 12:03   #17
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: nieudana koloryzacja

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
dziękuję za rady...
Jednak zauważyłam, że kolor bardzo szybko schodzi mi przy każdym myciu głowy.

Myślę, że najlepszą rzeczą na kiepską fryzurę jest.... zaakceptowanie jej
eee nie sadze

ciekawe co powiesz za miesiac jak bedziesz miala na glowie splukany rudy z odrostem mysle ze jednak fryzjer to dobre wyjscie...
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 18:33   #18
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Nieudana koloryzacja u fryzjera (koszmar)-co zrobić z włosami??

Dziewczyny, mam duuuży problem.

Byłam przedwczoraj czyli w czwartek u fryzjerki, ponieważ chciałam rozjaśnić włosy. Naturalny mój kolor, to chyba ciemny blond, zawsze rozjaśniałam włosy, a ponieważ były już trochę zniszczone, postanowiłam przyciemnić włosy na ciemny brąz. I tak od pół roku miałam taki właśnie kolor. Nie było mi w nim źle, ale po prostu źle sie czułam w tym kolorze, aż w końcu tak miałam go dosyć, ze postanowiłam rozjaśnić. Nie chciałam sama tego robić, wiec poszłam do fryzjerki. Była chwalona przez znajomą, więc poszłam.
Zdjęła mi kolor jakimś płynem ziołowym i została taka jasna miedź (a kolor zszedł bardzo ładnie i naprawdę można było coś fajnego zrobić na nich).

Jednak mi w rudościach nie jest najlepiej,ale w za chłodnych również nie. Fryzjerka postanowiła zatem 'podbić' ten kolor jakimś kolorem, ale chłodniejszym niż miedź i jednocześnie zrobiła mi platynowe pasemka. Wszystko byłoby spoko gdyby...gdyby ten kolor nie wyszedł taki mysi,szczurowaty i ciemny!!!

Po prostu się załamałam Na szczęście nałozyła mi bez amoniaku i na pare minut. Powiedziała, że się zmyje trochę za pierwszym myciem już, ale umyłam już 5 razy i nic!Raczej zrobił sie troszkę taki matowy, jak jakieś pomyje.

Pasemka są nawet ok.


Sama nie wiem co z nimi zrobić??Będę myła i myła, stosuję jednoczesnie maseczki, odżywki, olejek rycynowy, ale po 2 tyg. jesli mi nie zejdzie to paskudztwo,to będę musiała coś z tym zrobić-nie chcę ich pokrywać ciemną farbą, bo jednak chodziło mi o rozjaśnienie, ale chciałabym,żeby odcien był cieplejszy, jednocześnie boję sie o pasemka-żeby mi się nie pourywały od jasnej farby.


Co powinnam zrobić??Doradźcie mi coś proszę Nie chcę iść do kolejnego fryzjera, bo nie ma u nas dobrego, obleciałam już wiele salonów i niestety mam nieciekawe doświadczenia.


Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2009-01-24 o 18:36
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 20:40   #19
kasia OOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudana koloryzacja u fryzjera (koszmar)-co zrobić z włosami??

Moze sprobuj sciagnac kolor tzw.szamponem oczyszczajacym lub dekoloryzatorem (sciagacz koloru) czy cos takiego widzialam taki na necie firmy elgon.Slyszalam ze farbe sciaga tez szampon przeciwlupiezowy lub szampon z kwasami owocowymi
Jezeli byla to farba bez amoniaku to pewnie mialas robione tonowanie lub krem koloryzujacy a takie specyfiki na wlosach wczesniej rozjasnianych schodza .
Ja mialam podobny problem: mialam wlosy naturalne sredni blond, zaczelam je rozjaniac rozjasniaczem w sprayu joanny a raz sie polasilam na farbe bardzo bardzo jasny platynowy blond to mi wyszedl szaro fioletowy-taka brudna szmata.Poszlam do fryzjera on mi to troche spral.jasny kolor wrocil dopiero po okolo 3 tyg, wiec wydaje mi sie ze powinnas poczekac az kolor sie wyplucze i dopiero za okolo miesiac poprosic o jasny blond.
Z doswiadczenia wiem ze tak naprawde jesli ciemna blondynka chce byc bardzo jasna blondynka to najlepszym wyjsciem jest rozjasniacz ( dobry ) i plukanka fioletowa.ja do uzyskania bardzo jasnego zlotawego blondu potrzebuje rozjasnienia odzielnie odrostow i stonowania calej glowy luo kolorem zeby cos wyszlo .Farby wychodza zawsze szare bo wczesniej wlosy robione byly rozjasniaczem a po nim farba lubi wychodzic szara.
takze czekaj narazie, pierz je moze kup ten sciagacz koloru .
kasia OOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 21:00   #20
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Nieudana koloryzacja u fryzjera (koszmar)-co zrobić z włosami??

trudno tak naprawdę doradzic...nie widzac tego co tam wymodzone masz
masz juz sciagany kolor...na to pasemka... nie radze raz jeszcze dekoloryzcji...pasemka mga nie wytrzymac
jednak raczej poszukaj narawde dobrego fryzjera od koloryzacji...
mozesz pare razy pzremyc szamponem przeciwlupiezowym...(po spienieniu potrzymaj tak 5 min) potem od razu kuracja ..i tak pare razy
wiesz ..moze podejmie sie jakis fachowiec takiej parcy, ze pasemka pochowa w folie a reszta wlosow zafarbuje na inny kolor , mozna pomyslec tez o delikatnej "kapieli odbarwiajacej " ia wlasnei potem pasemka wlozyc w folie ireszte wlosow na inny kolor..ale po takich zabuiegach absolutnie nie powinno sie robic nic z zimnych odcieni ,ponieważ wlasnie wtedy wlosy najchetniej lapia te "brudne "pigmenty" i kolor wychodzi niepozadany
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 21:11   #21
kasia OOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudana koloryzacja u fryzjera (koszmar)-co zrobić z włosami??

Silva poczekaj troche , kolor zimny napewno zejdzie,zneutralizuje sie płucz go w przeciwłupiezowym .A nastepnym razem jak bedziesz sla do fryzjera to powiedz ze twoje wlosy sa po rozjasniaczu i ze nie mozesz miec robionej farby z popielem , bo niestety wlosy rozjasniane tak jak napisala aga wyjda szare najlepiej wychodzi blond neutralny albo zlotawy .ja tak prosze moja fryzjerke i od pol roku mam wkoncu taki kolor jak chce - odrosty rozjasniacz , cala glowa luo kolor (szampon toner) odcien zlotawy
kasia OOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:58   #22
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Nieudana koloryzacja u fryzjera (koszmar)-co zrobić z włosami??

Kasiu i Gago-dziękuję bardzo za rady

Tak właśnie myślałam, żeby zaczekać, bo moje włosy i tak są dosć slabe,a ostatnio dodatkowo przeżyły dość poważne zabiegi fryzjerskie. Ale i tak się zdziwiłam, że nie osłabiły się tak bardzo, praktycznie nie widzę różnicy-jedynie są bardziej suche. :/
Problem jest tylko taki, że miesiąc to dość długo, a kolor jest naprawdę FE. Jeżeli tak po dwóch tyg. mi nie zejdzie trochę, to będę musiała coś nałożyć i teraz pytanie-co?Jakiś ciepły kolor prawda?Tylko blond, czy może coś ciemniejszego...Bo boję sie nakładać bardzo jasny kolor, nie wiem jak zareagują na to platynowe pasemka.:/ I jesli bym nakładała farbę to jaka będzie mniej szkodliwa?Np. z L'Oreala jakaś czy może z Garniera??Zawsz e używałam Garniera, bo nie szczypie w odróżnieniu od L'Oreal, no ale może L'Oreal lepiej złapie?

Gago, Ty jesteś fryzjerką, to może orientujesz się czy BIOSILK - jedwab w płynie jest rzeczywiście taki skuteczny?Fryzjerka wspominała o nim,w internecie też czytałam dobre recenzje, no ale nei mam pewności. Z tego co zdążyłam sie zorientować, to można go kupić tylko w salonach fryzjerskich tak?
Aha, nie wiem czy zejdzie mi tak szybko ta farba, ponieważ podobno Goldwell mocno trzyma się na włosach, a fryzjerka ponadto dodała, że włos jak to nazwała 'przetrawiony zabiegami' mocno łapie i to dlatego tak mi farba złapała.
Ja bym wrzuciła fotkę, ale niestety na fotce nie wiem czemu nie wychodzi taki chłodny odcień, choć ewidentnie taki jest, aparat mi przekłamuje kolory.

PS Kasiu, ja własnie miałam wcześniej taki lekko złotawy blond, a teraz normalnie mysz, popiel brrr.

Edit:Miałam saszetkę-próbkę szamponu przeciwłupieżowego i umyłam właśnie nim włosy,a kolor...zrobił się jakis bardziej zielonkawy

Edytowane przez 201701160947
Czas edycji: 2009-01-25 o 01:47
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 11:43   #23
kasia OOO
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3
Dot.: Nieudana koloryzacja u fryzjera (koszmar)-co zrobić z włosami??

Jesli juz to ratowalabym się jakims srednim zoltawym blondem zeby zneutralizowac ten szary kolor .Wtedy wlosy wyjda albo bardzo ciemny blond , albo jasny braz.
Slyszalam tak wogole ze jesli wlosy sa przetrawione to kolor farby wychodzi na nich ciemniejszy niz przewidywany i ze wlosy wlasnie nie lapia koloru a jesli zlapia to szybko z nich schodzi ta farba .
Sprobuj moze jakiegos lagodnego szamponu koloryzujacego jesli tak cie korci.Albo wybierz sie do hurtowni fryzjerskiej po diacolor albo luo color one tak nie niszcza wlosow a zmienic mozna odcien .Sa rowniez zmywalne .
Ja np farby juz nigdy sama nie tkne taki mam uraz .Teraz mam bardzo bardzo jasny blond i jesli tylko mi wyjdzie troszke ciemniejszy niz chcialam ( u fryzjera) to czekam, bo wiem ze za jakis czas ta farba zejdzie troche i kolor bedzie jasniejszy.
kasia OOO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:58   #24
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Nieudana koloryzacja u fryzjera (koszmar)-co zrobić z włosami??

Cytat:
Napisane przez kasia OOO Pokaż wiadomość
Jesli juz to ratowalabym się jakims srednim zoltawym blondem zeby zneutralizowac ten szary kolor .Wtedy wlosy wyjda albo bardzo ciemny blond , albo jasny braz.
Slyszalam tak wogole ze jesli wlosy sa przetrawione to kolor farby wychodzi na nich ciemniejszy niz przewidywany i ze wlosy wlasnie nie lapia koloru a jesli zlapia to szybko z nich schodzi ta farba .
Sprobuj moze jakiegos lagodnego szamponu koloryzujacego jesli tak cie korci.Albo wybierz sie do hurtowni fryzjerskiej po diacolor albo luo color one tak nie niszcza wlosow a zmienic mozna odcien .Sa rowniez zmywalne .
Ja np farby juz nigdy sama nie tkne taki mam uraz .Teraz mam bardzo bardzo jasny blond i jesli tylko mi wyjdzie troszke ciemniejszy niz chcialam ( u fryzjera) to czekam, bo wiem ze za jakis czas ta farba zejdzie troche i kolor bedzie jasniejszy.
Pochodzę po drogeriach, zobaczę kolory, nie wiem, ale poczekam chyba trochę faktycznie, żeby kolor mi się chociaż trochę sprał i wtedy zdecyduję.
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 14:03   #25
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Nieudana koloryzacja u fryzjera (koszmar)-co zrobić z włosami??

Cytat:
Napisane przez kasia OOO Pokaż wiadomość
Sprobuj moze jakiegos lagodnego szamponu koloryzujacego jesli tak cie korci.Albo wybierz sie do hurtowni fryzjerskiej po diacolor albo luo color one tak nie niszcza wlosow a zmienic mozna odcien .Sa rowniez zmywalne .
Luo color nie jest zmywalny to normalna farba - tak jak majirel, tylko ze troche inny efekt kolorystyczny, mniej kryje, daje efekt refleksów
natomiast Richesse de Diacolor(koloryzacja ton w ton) i H.I Richesse (lekko może rozjaśnić, ok.1 tonu) są szamponami profesjonalnymi bez amoniaku i one się wymywają trochę z czasem
A i to są profesjonalne farby l'oreala i można je dostać tylko w hurtowniach fryzjerskich (albo na allegro)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:13   #26
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Nieudana koloryzacja u fryzjera (koszmar)-co zrobić z włosami??

silva

wiecej niz napisalam juz nie umiem...zreszta i tak powtarzasz
zoltawy na chlodne tony zazwyczaj daje zielony...
biosilk zalezy jak komu sluzy sa watki o tym srodku i innych srodkach nablyszczajacych i wygladzajacych wiec moze poczytaj to sie zorientujesz co byloby dla Ciebie oki
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 19:37   #27
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Nieudana koloryzacja u fryzjera (koszmar)-co zrobić z włosami??

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
silva

wiecej niz napisalam juz nie umiem...zreszta i tak powtarzasz
zoltawy na chlodne tony zazwyczaj daje zielony...
biosilk zalezy jak komu sluzy sa watki o tym srodku i innych srodkach nablyszczajacych i wygladzajacych wiec moze poczytaj to sie zorientujesz co byloby dla Ciebie oki
Ok
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:36   #28
nesaya11
Raczkowanie
 
Avatar nesaya11
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
Nieudana koloryzacja

Witam
Mam takie pytanie. Moja koleżanka pomalowała 6 dni temu włosy z bardzo ciemnego blondu(prawie brąz)na blond i wyszedł jej żółty. Teraz chce pomalować znowu wlosy ale boi sie że jej wypadną.
Malowała wlosy dwiema farbami z Joanny jeden jaśniejszy blond, drugi ciemniejszy i chyba się dwie farby zmieszały. Kiedy może pomalować włosy ? I najlepiej na jaki kolor zeby wyszedł brąz?

Edytowane przez nesaya11
Czas edycji: 2009-07-03 o 13:40
nesaya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 16:30   #29
marteCka001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Nieudana koloryzacja

no jak joanna bedzie znowu malowac to szanse na kupe siana zamiast wlosow sa spore.
marteCka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 23:39   #30
nesaya11
Raczkowanie
 
Avatar nesaya11
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 53
Dot.: Nieudana koloryzacja

Tym razem kupiła Palette :p Zobaczymy co z tego wyjdzie
nesaya11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:41.