Stepper - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 19:52   #4981
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper

Melduję że:
2x30min steppera
2dzień A6W
ćwiczenia siłowe dzisiaj odpuściłam, ale jutro wracam że Mi na łapkach nie wisiało
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:07   #4982
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Stepper

melduję:
rozciągnko
stepper 40 min i 7 poty wylane
rozciaganko
a6w dzień 8
agrafka 3x30
rozciagnko
razem około godzinę

jeszcze muszę opracować ćwiczenia na ręce i będzie super
no i te przeklęte słodycze MUSZE odstawić,ale powoi je ograniczam
zaraz kompu kompu i do łóżeczka bo ostatnio jestem niewyspana i chyba przed @ mam niezłe huśtawki nastrojów-raz smutno-raz wesoło

Madzia,cieszę się,że robisz szósteczkę-zobaczysz,że ona daje świetne rezultaty
pozdrawiam!!
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:12   #4983
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez sylwusia3688 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedź
Ja właśnie wróciłam na stancję po 10 godzinach zajęć Chwilę odsapnę i wezmę się za stepper.


Godzina zaliczona, 5800 kroków.

Coś Ty nie ma za co

iwon trochę mnie pocieszyłaś...dobrze wiedzieć,że komuś innemu tez się nic nie chce..tylko Ty ćwiczysz ,więc masz prawo być zmęczona a ja to się całkowicie lenie...masakra. Jutro cały dzień pracuje ,jak wrócę pewnie też nic mi się nie bedzie chciało.. chyba faktycznie brakuje słońca Może jeszcze w tym tygodniu cos zrobię..


madzia,dygotka cieszę się ,że się zawziełyście..normalnie dumna z Was jestem trzymajcie tak dalej
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:41   #4984
iwon1
Raczkowanie
 
Avatar iwon1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 74
Dot.: Stepper

cytuję: "iwon trochę mnie pocieszyłaś...dobrze wiedzieć,że komuś innemu tez się nic nie chce..tylko Ty ćwiczysz ,więc masz prawo być zmęczona a ja to się całkowicie lenie...masakra. Jutro cały dzień pracuje ,jak wrócę pewnie też nic mi się nie bedzie chciało.. chyba faktycznie brakuje słońca Może jeszcze w tym tygodniu cos zrobię.."

Kochana jak czujesz, że musisz odpocząć to zrób tak, jak nabierzesz sił, ochoty i motywacji to znowu zaczniesz ćwiczyć. Ja się Tobie wcale nie dziwię, tyle miesięcy naginasz, że to już jest godne podziwu, a do tego jeszcze taki efekt osiągnęłaś - to mi się tylko marzy, jesteś najlepszą motywacją - dlatego podążam (co prawda na skróty bo tylko stepper).
Madziarelka jesteś wielka Trzymaj się kochana
__________________
Im więcej mądrości, tym mniej złośliwości

Edytowane przez iwon1
Czas edycji: 2009-02-17 o 20:43
iwon1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:57   #4985
Madziarella
Zadomowienie
 
Avatar Madziarella
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Ateny
Wiadomości: 1 282
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez iwon1 Pokaż wiadomość
cytuję: "iwon trochę mnie pocieszyłaś...dobrze wiedzieć,że komuś innemu tez się nic nie chce..tylko Ty ćwiczysz ,więc masz prawo być zmęczona a ja to się całkowicie lenie...masakra. Jutro cały dzień pracuje ,jak wrócę pewnie też nic mi się nie bedzie chciało.. chyba faktycznie brakuje słońca Może jeszcze w tym tygodniu cos zrobię.."

Kochana jak czujesz, że musisz odpocząć to zrób tak, jak nabierzesz sił, ochoty i motywacji to znowu zaczniesz ćwiczyć. Ja się Tobie wcale nie dziwię, tyle miesięcy naginasz, że to już jest godne podziwu, a do tego jeszcze taki efekt osiągnęłaś - to mi się tylko marzy, jesteś najlepszą motywacją - dlatego podążam (co prawda na skróty bo tylko stepper).
Madziarelka jesteś wielka Trzymaj się kochana


dziękuję iwon zawsze fajnie usłyszeć coś miłego..i motywującego
buziaczki
Madziarella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 20:59   #4986
Saffi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Stepper

Witam, dwa dni temu zakupiłam stepper, ale nie bardzo wiem ile kroków dziennie powinnam zrobić... Narazie ćwiczę 30 min.dziennie, wychodzi mi jedynie 1600 kroków :-( Jednak wczytuję się w Wasze wypowiedzi i z min. na min. załamuję się coraz bardziej , gdy widzę, że większość osób wyciąga po 3000 kroków w tym samym czasie :-( Pomóżcie....
Saffi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 21:16   #4987
sylwusia3688
Rozeznanie
 
Avatar sylwusia3688
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 579
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Saffi Pokaż wiadomość
Witam, dwa dni temu zakupiłam stepper, ale nie bardzo wiem ile kroków dziennie powinnam zrobić... Narazie ćwiczę 30 min.dziennie, wychodzi mi jedynie 1600 kroków :-( Jednak wczytuję się w Wasze wypowiedzi i z min. na min. załamuję się coraz bardziej , gdy widzę, że większość osób wyciąga po 3000 kroków w tym samym czasie :-( Pomóżcie....
Rób tyle ile możesz, nic na siłę. Z czasem na pewno będzie więcej
__________________
Zaczynam nowe życie...

Jillian
Tiffoczki
Mel B
Zumba
sylwusia3688 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 21:29   #4988
hopit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Stepper

Melduje 35 min
hopit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 07:29   #4989
Katrina5
Raczkowanie
 
Avatar Katrina5
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 67
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez Saffi Pokaż wiadomość
Witam, dwa dni temu zakupiłam stepper, ale nie bardzo wiem ile kroków dziennie powinnam zrobić... Narazie ćwiczę 30 min.dziennie, wychodzi mi jedynie 1600 kroków :-( Jednak wczytuję się w Wasze wypowiedzi i z min. na min. załamuję się coraz bardziej , gdy widzę, że większość osób wyciąga po 3000 kroków w tym samym czasie :-( Pomóżcie....
Witamy w klubie Saffi Może ustawiłaś sobie za duże obciążenie? Generalnie jak chcesz schudnąć to powinnaś robić bardzo dużo szybkich kroków na niewielkim obciążeniu.
Pozdrawiam i dobrego dnia
Katrina5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:31   #4990
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Stepper

melduje Wam, laseczki, zem wcozraj wykonala 4000 podwojnych krokow (8000 pojedynczych, a jak wasze 'obliczarki' dzialaja, spalilam 500 kcal!!
oprocz stepperka jakies 10 minut hoola hopa
i dzis z rana 19 dzien a6w!!
Ale juz idzie mi ciezko i ledwie, ledwie ciagne
Mam nadzieje, ze sie jednak nie poddam!
buziaki
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 09:35   #4991
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
melduje Wam, laseczki, zem wcozraj wykonala 4000 podwojnych krokow (8000 pojedynczych, a jak wasze 'obliczarki' dzialaja, spalilam 500 kcal!!
oprocz stepperka jakies 10 minut hoola hopa
i dzis z rana 19 dzien a6w!!
Ale juz idzie mi ciezko i ledwie, ledwie ciagne
Mam nadzieje, ze sie jednak nie poddam!
buziaki
Anyolek pięknieMasz dużo samozaparciaJa tyle nie mam ale staram sięNiestety moja obliczarka nie działa
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 12:30   #4992
kubus puchatek
Rozeznanie
 
Avatar kubus puchatek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 673
Dot.: Stepper

ja nie liczę kroków,więc nie powiem Wam ile robię w czasie moich standardowych 30 min,które właśnie melduję.Może następnym razem zobaczę co wskazuje licznik
kubus puchatek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:09   #4993
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Stepper

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Anyolek pięknieMasz dużo samozaparciaJa tyle nie mam ale staram sięNiestety moja obliczarka nie działa
Dziekuje
Ale prawda jest niestety taka, ze naleze do tej najbardziej leniwej grupy leni, co zdecydowanie nie pomaga w trzymaniu rygoru
Do cwiczen przekonala mnie moja ukochana siostrzyczka (bonigaro, moje Ty slonce), ktora dzien w dzien cwiczy po 2.5- 3 godziny i ma motywacje jak nikt inny
No coz, zobaczymy jak to bedzie, tym bardziej, ze ostatnio lekko zdenerwowal mnie fakt, ze pomimo tego, ze dzis byl juz 19 dzien, to efekty bardziej widoczne byly po kilku pierwszych dniach, niz teraz...A staram sie trzymac diety 1200 kcal...
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:18   #4994
magda270
Rozeznanie
 
Avatar magda270
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 833
GG do magda270
Dot.: Stepper

Cześć laseczki

Mój licznik się popsuł i teraz też nie wiem ile dokładnie kroków. Ale to nie ważne od kąt zaczęłam ćwiczyć na stepperze dwa razy dziennie to dopiero zaczęłam czuć uda i pupę.

dygotko wiem że daje świetne rezultaty, ale najpierw trzeba dojść do końca .
A Ja dzisiaj po drugim dniu nie mogę brzucha naprężyć, tak Mnie bolą mięśnie.
Nie wiem jak zaliczę dzisiaj następny dzień.Podziwiam Ciebie i inne dziewczyny, które wytrwały do samego końca. Chyba zacznę na jakiś cud liczyć Jeszcze walczę A słodycze to już dawno powinny iść w odstawkę. Co Ty biedulko w tłusty czwartek zrobisz? Zresztą nie wiem jak Ja ten dzień przetrzymam
Na wizażu są fajne ćwiczonka na barki , biceps i triceps. Zaczęłam je ćwiczyć , tylko zrobiłam błąd. Wszystkie w jednym dniu, dopiero Madziarella (jak zwykle, zresztą) Mnie uświadomiła,że muszę je rozłożyć


Madziarellko to dzięki Tobie , ale z tą dumą to poczekaj jak schudnę.
Wtedy będziesz mogła być dumna że Mnie tak nakręciłaś i doprowadziłaś do wylaszczenia się


iwon coś Mi się zdaje że to słynne przesilenie wiosenne Was dopada.
Bo po ćwiczeniach właśnie powinnaś mieć więcej energii. Przynajmniej tak jest w Moim przypadku. Ale jeszcze trochę i będzie więcej słońca, a Twoje samopoczucie na pewno się polepszy. Życzę dużo energii i lepszego samopoczucia


anyolek musisz mocno sobie postanowić , że dasz radę. A dobrze Ci idzie i szkoda żebyś sobie odpuściła. Trzymam za Ciebie kciuki


Saffi jaki masz ten stepper ?
Z obciążeniem czy z regulacją wysokości pedałów?
magda270 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:25   #4995
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Stepper

Watek osiagnal 5000 postow, zapraszam wiec do drugiej czesci
Stepper II
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.