Obrączki z tytanu - wasze opinie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-01, 21:47   #31
sunshain
Wtajemniczenie
 
Avatar sunshain
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 2 179
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

w innym temacie ktos pisał, że białe złoto jest jasniejsze niż srbro - tylko gdy jest rodowane. Białe złoto bez rodowania ma odcień lekko zółtawy (kremowy) - coś w tym stylu. W większości salonów jest białe złoto rodowane. Rodowanie z czasem się ściera
sunshain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 22:46   #32
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez sunshain Pokaż wiadomość
w innym temacie ktos pisał, że białe złoto jest jasniejsze niż srbro - tylko gdy jest rodowane. Białe złoto bez rodowania ma odcień lekko zółtawy (kremowy) - coś w tym stylu. W większości salonów jest białe złoto rodowane. Rodowanie z czasem się ściera
potwierdzam.
mam pierscionek zareczynowy z bialego i zoltego zlota i biale jest rodowane. Wiem, bo juz mi sie sciera a pierscionek miesiaca jeszcze nie ma.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 21:11   #33
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Ja i mój mąż mamy obrączki tytanowe (ze srebrnymi wstawkami)- Zebry A. Hadrysia. Jak najbardziej się rysują (a zdejmuję ją w domu, podczas zmywania itd)- ale dostaliśmy taką ostrą matującą gąbeczkę do obrączek i ona zaciera te ryski.
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 08:48   #34
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

jaga rod nie ma prawa scierac sie tak szybko... Tzn. jezeli biały element jest wykonany z bialego zlota i dodatkowo rodowany - nie zetrze sie tak szybko i nie bedzie to bardzo dlugo widoczne, a jesli pierscionek jest w calosci wykonany z zoltego zlota i rod polozony jest na zolte zloto to zetrze sie baaaardzo szybko niestety ale tak nie powinno sie wykonywac pierscionkow
__________________


How people treat you is their karma, how you react is yours.

Wayne Dyer
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 18:17   #35
potoczanka
Raczkowanie
 
Avatar potoczanka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław ( Brzeg)
Wiadomości: 265
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Obrączek, ich wzorów, kolorów sposobów wykonania jest mnóstwo . A ile par młodych tyle gustów

Razem z TŻtem oglądaliśmy wzory i nie wykluczamy wstawek tytanowych lub z białego złota.

Oczywiście problemem jest to, że mogą nie dać się w przyszłości powiększyć.

Dylematów jest sporo, ale każdy problem można przecież obejść
__________________
Mówią że, kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i rozpada się na dwie części... Jedna z nich trafia do kobiety druga do mężczyzny... Natomiast całe życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy... połowy swojej własnej duszy... połowy samego siebie...

15.08.2009
potoczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:31   #36
Linkier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 90
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

A mnie się obrączki tytanowe bardzo podobają.
Chciałabym właśnie takie, z małym brylancikiem.
Jestem uczulona na złoto, szczególnie nie mogę nosić żółtego, tak że mały problem z wyborem obrączek jest... A tytanowe ponoć nie uczulają, przynajmniej tak czytałam w opisie na jakiejś stronie... i pisali także, że można je powiększyć o 1-2 rozmiary, ale zmniejszyć juz niestety nie.
eh a jeszcze żeby było śmieszniej mój mężczyzna właśnie za prawdziwe obrączki uważa tylko te z żółtego złota ... Ciężko sie porozumieć w tej sprawie, a przecież dwóch różnych nie kupimy
Może "babskimi" sposobami uda mi się go namówić na tytanowe Urzekł mnie ten wzór:
Linkier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-05, 13:37   #37
Linkier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 90
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Może znajdzie się jakaś jeszcze szczęśliwa posiadaczka tytanowych obrączek, która wyrazi swoją opinię o nich i pomoże mi przekonać lubego do takiego wyboru??

Proszę o pomoc
Linkier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 07:48   #38
margaryt
Rozeznanie
 
Avatar margaryt
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 642
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Też szukamu obrączek tytanowych. Niestety niewiele jubulerów je ma w swojej ofercie. W Warszawie tylko YES. Może któraś z Was gdzie można je szukać. Wiem że jest sporo w necie, ale wolałabym je przymierzyć "na żywca". Aha...przymierzałąm jedne, są bardzo lekkie, bedzie się chyba wygodnie nosić. Pozdrawiam.
margaryt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 00:39   #39
Linkier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 90
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Szukałam różnych sklepów z tytanowymi obrączkami w necie, bo nie bardzo sie orientowałam, gdzie w ogóle można kupić takie obrączki... ale doszłam do wniosku, że to nie ma sensu. Przede wszystkim dlatego, że wzory sie powtarzają i niektóre modele są identyczne jak w sklepie YES. Tylko ich cena jest często nawet dwa/trzy razy wyższa. Kupując w YES przynajmniej jest jakaś gwarancja jakości i ewentualnych zwrotów.
Pisałam do nich w sprawie obrączek i wiem, że nawet przy zamawianiu przez internet, i po wygrawerowaniu dowolnego napisu oczywiście, przewidują możliwość wymiany rozmiaru, gdyby coś się jednak nie zgadzało.
Dla mnie to duży plus, bo ukochany za granicą więc rozmiar obrączki znamy właściwie tylko "na słowo". Niech szybciej przyjeżdża - przynajmniej bedę mogła sprawdzić dokładny rozmiar przyszłego GPS-a
A na obrączki tytanowe już prawie sie zgodził, czyli przynajmniej problem mam z głowy
Linkier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 21:09   #40
Eloa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

A mi się bardzo podobają tytanowe obrączki. Zamarzyły mi się czarne, takie jak ma yes:
http://www.yes.pl/bizuteria/AY-Y-000-MEN-T19003

Tylko nie rozumiem dlaczego dopiero od rozmiaru 18 je sprzedają- niby dla facetów, ale... jakoś nie widzę, żeby dużo facetów chciało obrączkę z kamyczkiem...
Eloa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 23:26   #41
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Dla mnie odpadaja Dla faceta moze ok bo bardziej nie zniszczalne
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 13:38   #42
Linkier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 90
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

te czarne też są fajne - powiem szczerze, że skusiłabym się zwłaszcza na ten model z czarną wstawką, bo całe czarne dla mnie raczej odpadają... no ale niestety rozmiarowo ani dla mnie ani dla mego Skarba nie pasują - ja mam 13, on 26 czyli za mało i za dużo jednocześnie.
Mogliby cos pomyśleć o dodatkowych rozmiarach, kobiety przecież często mają szczupłe paluszki, a faceci nie raz osiągają większe rozmiary niż te 24 ;-)
Linkier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 08:33   #43
justytutka
Raczkowanie
 
Avatar justytutka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 280
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Eloa Pokaż wiadomość
A mi się bardzo podobają tytanowe obrączki. Zamarzyły mi się czarne, takie jak ma yes:
http://www.yes.pl/bizuteria/AY-Y-000-MEN-T19003

Tylko nie rozumiem dlaczego dopiero od rozmiaru 18 je sprzedają- niby dla facetów, ale... jakoś nie widzę, żeby dużo facetów chciało obrączkę z kamyczkiem...
piękne! niestety faktycznie rozmiary fatalne.
ale dzięki twojemu linkowi trafiłam na
http://www.yes.pl/obraczki_slubne/ZO-T-000-OBR-617
i już wiem, że to "prawie to", gdyby jeszcze dało się zamiast żółtego paska zrobić biały to byłby ideał

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Migdał Pokaż wiadomość
Ja i mój mąż mamy obrączki tytanowe (ze srebrnymi wstawkami)- Zebry A. Hadrysia. Jak najbardziej się rysują (a zdejmuję ją w domu, podczas zmywania itd)- ale dostaliśmy taką ostrą matującą gąbeczkę do obrączek i ona zaciera te ryski.
mam jedno pytanie - czy logo AH jest wygrawerowane na zewnątrz?
bo tak patrzę i to jest właśnie ideał, o którym pisałam przed chwilą.. ale jeśli się rysują to chyba zrezygnuję

Edytowane przez justytutka
Czas edycji: 2010-02-26 o 08:35
justytutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 11:41   #44
Keyofwilderness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez justytutka Pokaż wiadomość
piękne! niestety faktycznie rozmiary fatalne.
ale dzięki twojemu linkowi trafiłam na
http://www.yes.pl/obraczki_slubne/ZO-T-000-OBR-617
i już wiem, że to "prawie to", gdyby jeszcze dało się zamiast żółtego paska zrobić biały to byłby ideał

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------



mam jedno pytanie - czy logo AH jest wygrawerowane na zewnątrz?
bo tak patrzę i to jest właśnie ideał, o którym pisałam przed chwilą.. ale jeśli się rysują to chyba zrezygnuję
Cześć ) Ja mam Beczkę i mam logo na zewnątrz, fakt, obrączki się trochę rysują, ale Hadryś dodaje takie cuś szorstkie i samemu można odświeżyć i ona znów jest jak nowa ;o) Pierścionek zaręczynowy (białe plus żółte złoto i kilka malutkich brylancików) porysował się jeszcze szybciej, a ja przecież nie mam maszyny wybłyszczającej w domu Tylko brylanciki po umyciu są błyszczące, w ogóle nic się z nimi nie dzieje...

Edytowane przez Keyofwilderness
Czas edycji: 2010-04-25 o 13:50
Keyofwilderness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 01:00   #45
kura aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 54
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Nam się bardzo tytanowe obrączki podobają, ślub mamy w sierpniu więc dam znać jak się noszą. A upatrzony mamy wzór najbardziej klasyczny
http://www.yes.pl/obraczki_slubne/ZO-T-000-OBR-602

Faktem jest natomiast że wyglądają bardziej "surowo" jak złote. Koleżanka ze studiów nosi tytanową, bo mąż pracuje w wojsku, do niej też pasuje (ostra blondynka ), jest z niej bardzo zadowolona.
kura aga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 23:29   #46
Keyofwilderness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez kura aga Pokaż wiadomość
Nam się bardzo tytanowe obrączki podobają, ślub mamy w sierpniu więc dam znać jak się noszą. A upatrzony mamy wzór najbardziej klasyczny
http://www.yes.pl/obraczki_slubne/ZO-T-000-OBR-602

Faktem jest natomiast że wyglądają bardziej "surowo" jak złote. Koleżanka ze studiów nosi tytanową, bo mąż pracuje w wojsku, do niej też pasuje (ostra blondynka ), jest z niej bardzo zadowolona.
Fajne )
A mi się te podobają
http://www.hadrys.pl/index.php?mod=2...ruchomy_srebro
http://www.hadrys.pl/index.php?mod=2...zka_Black_Jack
http://www.hadrys.pl/index.php?mod=2...obraczka_zebra
i jeszcze te
http://www.allegro.pl/item986190369_...s.html#gallery
Miodzio
Keyofwilderness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 13:14   #47
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Czy można gdzieś kupić te "ściereczki" do polerowania tytanu? Po 3 latach już mi się zużyły te, które dostałam przy zakupie....
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 10:03   #48
Keyofwilderness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Czy można gdzieś kupić te "ściereczki" do polerowania tytanu? Po 3 latach już mi się zużyły te, które dostałam przy zakupie....
A gdzie kupowałaś? Zadzwoń tam może mają w sprzedaży, albo powiedzą skąd wziąć...
Keyofwilderness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 11:59   #49
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Nie mają, pytałam już jakiś czas temu w kilku salonach jubilerskich.

Ale wczoraj wpadłam na pomysł, aby przetrzeć obrączki "ostrą" stroną gąbki do zmywania naczyń. Jan Niezbędny ma takie żółte gąbki, jedna strona pokryta jest ciemno zieloną, ostrą powłoką.

Genialne! Obrączki jak nowe, idealnie gładkie i matowe, czyli takie jakie powinny być.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-21, 22:03   #50
niezapomniane
Raczkowanie
 
Avatar niezapomniane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 98
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

[QUOTE=Agamtb;

rozwaliłaś mnie swoim patentem
Ale potrzeba matką wynalazku.
__________________
Wiara w piękno pozostanie niezmienna...
niezapomniane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:12   #51
Dzenna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Wiadomości: 8
GG do Dzenna
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

No nieźle... jednak to forum na coś się przydaje Ja z narzeczonym mamy ślub we wrześniu i też zdecydowaliśmy się na tytanowe obrączki ale z domieszką białego złota są piękne!!
Słyszałam też dużo o tym kolesiu z Tych-Hardys ale jakoś nazwy ; typu "odbyt szczura" nie pociągają mnie do zakupu obrączek na jedyny dzień w swoim życiu .
Czy ktoś z Was orientuje się gdzie można kupić takie obrączki i są warte polecenia u tegoż właśnie złotnika ?? W okolicach Jastrzębia lub Cieszyna.
Pozdrówki!!

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

www.zespolimage.icieszyn.pl
POLECAM!!!!
Dzenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-26, 21:18   #52
AnulkaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Mam obrączkę tytanową od 3 lat. Rewelacja Mój mąż ma zwykłą, ja mam z diamentem. Wyglądają jak nowe, może troszkę bardziej się błyszczą ale wystarczy przetrzeć kostką do matowienia tipsów i wyglądają jak nówki (czyli takie satynowe), ale nawet jak błyszczą wyglądają super. Nie lubię żółtego złota, białe z tego co wiem wyciera się. Tytan jest bardzo trwały, nie odkształca się, nie rysuje. Nie można ich pomniejszać ale można zwiększyć rozmiar. Grawer w środku obrączki wygląda jak nowy, nigdzie się nie wytarł. Ja osobiście bardzo polecam. Zresztą cena jak dla mnie też była rewelacyjna, za dwie obrączki w tym jedna z brylantem zapłaciłam 600zł.
AnulkaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 12:50   #53
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Mnie równiez podobają sie obrączki tytanowe. ale obawiam sie. że będa mniej trwale niż zlote . Wybór obrączek jest tak duży. że powoli dostaje oczopląsu
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-06, 11:03   #54
Keyofwilderness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Cytat:
Napisane przez Dzenna Pokaż wiadomość
No nieźle... jednak to forum na coś się przydaje Ja z narzeczonym mamy ślub we wrześniu i też zdecydowaliśmy się na tytanowe obrączki ale z domieszką białego złota są piękne!!
Słyszałam też dużo o tym kolesiu z Tych-Hardys ale jakoś nazwy ; typu "odbyt szczura" nie pociągają mnie do zakupu obrączek na jedyny dzień w swoim życiu .
Czy ktoś z Was orientuje się gdzie można kupić takie obrączki i są warte polecenia u tegoż właśnie złotnika ?? W okolicach Jastrzębia lub Cieszyna.
Pozdrówki!!

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

www.zespolimage.icieszyn. pl
POLECAM!!!!
No z Cieszyna do Tychów chyba nie jest daleko tak przynajmniej na mapie jest prawie obok No ja odbytu szczura też bym raczej nie założyła, ale inne ma super! Pozdrawiam!

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez AnulkaG Pokaż wiadomość
Mam obrączkę tytanową od 3 lat. Rewelacja Mój mąż ma zwykłą, ja mam z diamentem. Wyglądają jak nowe, może troszkę bardziej się błyszczą ale wystarczy przetrzeć kostką do matowienia tipsów i wyglądają jak nówki (czyli takie satynowe), ale nawet jak błyszczą wyglądają super. Nie lubię żółtego złota, białe z tego co wiem wyciera się. Tytan jest bardzo trwały, nie odkształca się, nie rysuje. Nie można ich pomniejszać ale można zwiększyć rozmiar. Grawer w środku obrączki wygląda jak nowy, nigdzie się nie wytarł. Ja osobiście bardzo polecam. Zresztą cena jak dla mnie też była rewelacyjna, za dwie obrączki w tym jedna z brylantem zapłaciłam 600zł.
Ja słyszałam, że białe złoto jest twardsze od żółtego i wolniej się wyciera. Widzę, że w ogóle jest tu wylęgarnia pomysłów: szorstka strona gąbki Jan Niezbędny, kostka do tipsów

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kobieta_słonecznik Pokaż wiadomość
Mnie równiez podobają sie obrączki tytanowe. ale obawiam sie. że będa mniej trwale niż zlote . Wybór obrączek jest tak duży. że powoli dostaje oczopląsu
Ale nie są! Na Allecośtam kupiliśmy sobie obrączki tytanowe (zaręczynowe), takie szerokie. Potem potrzebowaliśmy powiększyć męską i okazało się, że "tradycyjni" złotnicy tego w ogóle nie robią ...bo tytan ma twardość stali i niszczą im się narzędzia. Zwróciłam się do sprzedawcy z zapytaniem czy może coś poradzić, a on że nie ma na stanie już tego modelu, potrzebny rozmiar musiałby z Azji sprowadzić, a następna partia przybywa do Europy dopiero za dwa mies. Zadzwoniłam do Tych, do p. Hadrysia, żeby coś poradził Zaprosił nas do siebie, pojechaliśmy, powiększenie TEGO MODELU nie było dla nich problemem, chociaż przyznał, że obrączka wykonana została z tytanu utwardzonego. Opowiedział, że swoje modele wykonuje z tytanu, który używany jest używany w medycynie (jakieś endoprotezy czy coś). A tytan wykorzystywany w przemyśle może zawierać jakieś domieszki utwardzające czy poprawiające własności i one moga nie być całkiem neutralne dla organizmu. Tak sie zastanawiam, jeśli mam obrączki z Azji (prawdopodobnie made in China)to jakie dodatki w nich siedzą, obrączki były tanie (niecałe 200zł /para) Na obrączki ślubne wybraliśmy ślubną z brylantem i sabinę, dostaliśmy ustną dożywotnią gwarancję ( jeśli cokolwiek będzie z obrączkami nie tak, mamy się skontaktować i na pewno uzyskamy pomoc). A z tymi pierwszymi? Sprzedawca z Allecośtam się wypiął, i do kogo mam dzwonić z reklamacją? do Chin?

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------


Edytowane przez Keyofwilderness
Czas edycji: 2010-11-07 o 14:26 Powód: Błędy
Keyofwilderness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-13, 00:38   #55
Keyofwilderness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 11
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Pewnie ładne, szkoda tylko, ze mi sie link nie otwiera...ale złote obrączki, zółte, 14stokaratowe złoto, do tego biała suknia, biały welon, biały bukiet, jak dla mnie to dosyć konwencjonalna rzecz...To właśnie to czego wolałam uniknać, dlatego obrączki są tytanowo złote, suknia burgund i zamiast welonu - pióra czarne z burgundem D
Keyofwilderness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 12:50   #56
booziaczek
Zadomowienie
 
Avatar booziaczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 605
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

a my sobien upatrzylismy tytanowe obraczki w kruku bodajze roma
__________________
You must have known that I was lonely
Because you came to my rescue
And though I know that this is heaven
How could so much love be inside of you






booziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-10, 16:26   #57
zimak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 58
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

My tez sie rozgladamy za obraczkami powoli i najbardziej jestem przekonana co do tytanowych. Sa zupelnie inne i maja duzo roznych wzorow.
Kruk ma calkiem duza selekcje i calkiem przystepne ceny, wiec moze sie skusimy
zimak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-15, 18:44   #58
kasandrrra
Raczkowanie
 
Avatar kasandrrra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 396
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Mojemu TŻowi podobają się obrączki z tytanu. Ja nie jestem do końca przekonana, ale mamy jeszcze trochę czasu do namysłu.
kasandrrra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 21:21   #59
verumka
Wtajemniczenie
 
Avatar verumka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 200
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Mój narzeczony też miał przez jakiś czas ochotę na obrączki z tytanu, ale mnie się one kompletnie nie podobają. Ani trochę. Ustaliliśmy że jednak nie będą tytanowe
__________________


verumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 06:50   #60
rabarbar985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Obrączki z tytanu - wasze opinie

Potrzebuje porady. Planujemy z narzeczonym tytanowe obrączki. Jasne nie ciemne, ani nie kolorowe(łączone z innymi surowcami). nie wiecie gdzie można wybrać ładny wzór i żeby niebyły zbyt drogie. Przegladnełam sporo stron z galeriami itd. obrączek, albo jestem mega wybredna, albo nie wiem co, bo nie mogę znaleźć nic fajnego....
Ratujcie!!!!!!!!!!
rabarbar985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:16.