Ciepłe Brązy - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-30, 09:10   #241
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

ha ostatnio rzadko tu wchodzę weszłam dzisiaj i patrzę, a tu pytanie osobiście do mnie też
więc postaram się pomóc na ile będę mogła..

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
1. Jak to pomalować....w sensie na same odrosty i ściągnąć ile się da farby na resztę włosów? Bo przecież będzie różnica, teraz mam pozostałości Londy Mokki co raz jak czarna, raz jak ruda wygląda... ech
ja bym wcięła tylko odrosty, resztę farby przeciągnęła po długości włosów dosłownie na pięć minut przed spłukiwaniem, potem nad wanną trochę wody na głowę, pomasować dwie minuty i spłukać. ale i przy tym bała bym się że końce złapią za ciemno w stosunku do odrostów.
lepiej zawsze poprawić [zwłaszcza jeśli masz dwie farby które chcesz zmieszać, więc zmieszaj po połowie każdej i zostaną połówki na poprawkę ewentualną albo drugi raz no chyba że masz baaaaaardzo długie włosy ]

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
2. Czy można mieszać kolory? bo nie kcę by sam Szlachetny u nasady wyszedł rudy jasny , a dół dalej czarno-ciemno-rudy został od Londy
3. Czy ten Szlachetny sam nie wyjdzie za jasny? końce, (a właściwie cale włosy nie licząc góry 10cm około, która jakby szybciej sie sprała), mam ciemne dosyć...
to zawsze jest eksperyment naukowy ale farby z tej samej firmy/serii jak dla mnie można bezpiecznie mieszać. ja mieszałam wellatony i nic dziwnego się nie działo
używałam szlachetnego brązu i używałam naturalnego brązu, który jest dość podobny chyba do aksamitnego. jeśli masz takie "prawie czarne" na dole, sam szlachetny to zły pomysł - on jest jednak dość jasny. ja ze dwa razy użyłam i darowałam sobie, bo rude odrosty zostawały ale przy zmieszaniu może wyjść ciekawy kolor...

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
4. Opakowanie Szlachetnego straszy rudością, a Aksamitny zdaje się być ciemny i czerwony, i prawie czarny, jak ta moja Mokka.
Mieszać to to? czy same odrosty robic tylko Szlachetnym [czyli tym jaśniejszym]? a jak źle wyjdzie, to zamalować na ciemny, czyli Aksamitny..
jak dla mnie nie ma sensu robić samych odrostów szlachetnym brązem, bo te odrosty zrobią się właśnie rudawe i jasniejsze dużo niż reszta i poprawka będzie nieunikniona. ja bym zmieszała po połowie i trzasnęła same odrosty. a resztę to nawet tylko pod kranem rozmasowała bez dodatkowego nakładania
ostatnio tak właśnie zaczęłam robić i końce włosów przestały czernieć mimo farbowania brązem i w końcu kolor jest jako-tako równy [czarne mam tylko włosy nad czołem, przy skroniach, są strasznie delikatne i łapią mocno kolor ]


a teraz pytanie ode mnie - któraś z pań nakładała casting praline 530 na casting brąz 400?
pralinka jaśniejsza i boję się, że będzie różnica.. potraktuję jeszcze włosy resztką odżywki do blondu so blonde, może mi CIUT przejaśni

i czy to jest normalnie czy tylko ja tak mam - po pierwszych farbowaniach kolor jest fajny a po następnych się zmienia? casting 400 był ładnym brązem ze złotym połyskiem, teraz mam bordowe i fioletowe refleksy
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 18:54   #242
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ciepłe Brązy

czy komuś wyszedł farbą ciepły orzechowy brąz?
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:21   #243
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
czy komuś wyszedł farbą ciepły orzechowy brąz?
Dla mnie mimo iż nie był to zamierzany kolor ale wyszedł Bałam się czarnego i na swoje jasno brązowe włosy położyłam farbe Verona....jasny brąz. Myślałam że wyjdą trochę ciemne a tu masz jak na złość orzechowy Ale kolor ładny.
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-15, 19:47   #244
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Dla mnie mimo iż nie był to zamierzany kolor ale wyszedł Bałam się czarnego i na swoje jasno brązowe włosy położyłam farbe Verona....jasny brąz. Myślałam że wyjdą trochę ciemne a tu masz jak na złość orzechowy Ale kolor ładny.
Farba Verona mówisz a ile kosztowała? dzieki za cynk
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 08:49   #245
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez judge Pokaż wiadomość
Farba Verona mówisz a ile kosztowała? dzieki za cynk

Nie ma za co Kupiłam ją w takiej małej drogerii coś za 8zł.
Jest i w necie: http://www.e-kosmetyki.eu/index.php?products=produc t&prod_id=279

Bardzo trwała, jak później myłam włosy to prawie nic nie spływało w przeciwieństwie do wellatona ( bo tylko taką wcześniej używałam )
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-16, 10:55   #246
judge
Zadomowienie
 
Avatar judge
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Deborah100 Pokaż wiadomość
Nie ma za co Kupiłam ją w takiej małej drogerii coś za 8zł.
Jest i w necie: http://www.e-kosmetyki.eu/index.php?products=produc t&prod_id=279

Bardzo trwała, jak później myłam włosy to prawie nic nie spływało w przeciwieństwie do wellatona ( bo tylko taką wcześniej używałam )
tylko 8zł?wow dzięki
judge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-18, 23:16   #247
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Ciepłe Brązy

Dziękuję, Black Sun za odpowiedź
wyczerpującą i dokładną...
A ja z kolei jak zwykle sie w ostatniej chwili wystraszyłam i zamieniłam w drogerii Aksamitny brąz na drugi Szlachetny. Tym oto sposobem, na spłowiałą mokkę Londy, jutro położę sam Szlachetny Brąz. Ten jaśniejszy...bo znów się czarnych boje. Jak wyjdzie ryżo, to wiem już gdzie ratunku szukać.
Napiszę co wyszło, liczę na ładny, ciepły, może być nawet lekko czerwonawy brąz.
Dam znać, trzymajcie kciuki, bo ja zawsze ciężko przestraszona z tym malowaniem
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-19, 22:19   #248
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Ciepłe Brązy

Już. Relację zatem zdaję [Brillance Szlachetny Brąz no.852]
Rzeczywiście, farba za 17zł [choć kupiłam w Rossmanowej promocji po 13] daje radę. Brillance to rzeczywiście łagodna farba, po spłukaniu włosy nie były sianowate nawet bez odżywki. I nie wżera się w nozdrza amoniakiem, nic a nic. Zaskoczenie, bo skóra głowy nie ucierpiała.
A warto powiedzieć, że odżywka w pakiecie rewelacyjna, włosy po pięknie pachną [poważnie, wcale nie chemią]. No i po raz pierwszy wystarczyło jedno opakowanie , mimo, że nałożyłam na całość.
Chyba kwestia tego aplikatora, bo włosy mam długie do połowy pleców.
Co do koloru, to na ile sztuczne światło może przekłamywać kolory, na tyle mam wrażenie, że udało się nieco zbić ciemnobrązowy/prawie czarny z długości, po tej MokkaLondzie. To na plus. Odcień jest ładny, ciepły, w świetle żarówki mieni się na czerwono. No jednak mam wrażenie, że z odrostami to sobie średnio poradziła, fakt, mam jasne włosy, ale spodziewałam się, że pokryje je na ciemniej. Są jaśniejsze od reszty [plus, że mam taką fryzurę, że przedziałek to tylko takie kółeczko na czubku głowy i nie widać tego (prawie-)pomarańczu]
Zostało mi całe drugie opakowanie, więc za czas jakiś znów pomaluję tym odcieniem... chyba, że zmieszam z Aksamitnym [idąc za radą Black_Sun].
Tymczasem, mogę polecić farbę śmiało, bo odczuwam jednak różnicę w jakości [porównanie mam z Londą i Wellatonem, choć te właściwie zbyt niszczycielskie też nie były ]. Chyba przy niej zostanę nawet. Na pewno Brillance, bo za tą cenę lepiej nie trzeba.
Brąz- jak w temacie- ciepły, nie czarny, ale polecam kłaść na ciemniejsze wyjściowe, bo z jasnymi wyjdzie marchewka jak na opakowaniu
Nie rozpisując się już zatem, pozdrawiam
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-20, 07:19   #249
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

anibiaa, cieszę się że wyszło nieźle na pewno zgodzę się z tym, że farba jest świetna jako farba i jeszcze ta odżyweczka.. po każdym farbowaniu włoski śliczne miękkie lśniące.. tylko te kolory po 3 czy 2 razie miałam dość marchewki szlachetnego, a naturalny brąz wychodził na czarno.. teraz robię castingiem, włosy gorsze, ale nie czarne.. może wrócę do brillance i też pomieszam?...
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-18, 07:44   #250
datlies
Raczkowanie
 
Avatar datlies
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krs
Wiadomości: 131
Dot.: Ciepłe Brązy

Czy któraś z was otrzymała taki kolor z farb na polskim rynku?
To raczej dość rudawy brąz...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (8,8 KB, 317 załadowań)
__________________
..zakochana w pięknych włosach <3
więc zapuszczamy i dbamy!
datlies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 12:12   #251
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Ciepłe Brązy

Witam po dłuższej przerwie!
Postanowiłam zdać relację z farbowań w tzw. międzyczasie.
Po Brillance Szlachetnym Brązie [tym rudym na opakowaniu] rzeczywiście moje włosy pojaśniały z czarno-czerwonej Mokki Londy, ale odrosty po kilku myciach to się zrobiły wściekle pomarańczowe a wreszcie żółto blond! heheh, przyszedł czas na przyciemnienie.
I zdawałoby się znalazłam piękny, nie za ciemny, ciepły brąz: Wellaton- Kasztanowy. Wyszedł świetny. Kolor jak kasztan prawdziwy. I już bym nic więcej nie szukała, bo wymarzony ten odcień, ale ...tak, zawsze jest jakieś "ale": spłukał się jakoś szybko, [ze 3 tygodnie może] i odsłonił to, co namieszał Brillance- rudy blond pomarańcz na czubku głowy. Bleh.
No i teraz jest akcja Casting Creme Gloss- Mroźny Kasztan. Opakowanie kupione, czeka na swoją kolej. Koleżanka kiedyś-dawno temu u fryzjera farbowała tym kolorem [wtedy ta farba ściągana była z USA] i wychodził pięknie, zatem się skusiłam na nasz Casting. Naczytałam się dziś z kolei, że wychodzi nawet czarny, i znów mam mieszane uczucia, bo z niechcianej czerni to sie długo wychodzi...No nic, jak pomaluję- nie omieszkam się pochwalić [albo pożalić] co wyszło.
Chyba, że macie jakieś doświadczenia z tym kolorem, to podzielcie się zanim się sama na sobie przekonam
Pozdrawiam !
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 19:59   #252
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Ciepłe Brązy

Casting Mroźny Kasztan no. 415
Ciepły brąz z czerwonym połyskiem, genialny!
I żeby się tylko chciał trzymać na włosach.
Polecam póki co
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:16   #253
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez jenny87 Pokaż wiadomość
Mam pytanie jakiej farby mozna uzycie by uzyskac efekt jak na zdjeciu ponizej?z gory dziekuje za odpowiedzi

palette średni brąz N3 INTENSIVE COLORS -chłodny bez rudawych refleksów
wybierz nowszą palette z olejkiem pomarańczowym
wtedy uzyskasz efekt śliskich jedwabistych włosów, nakładałam ją na swoje białe siano na głowie, wyszło równomiernie i zdrowo wyglądają, tylko przy platynie myłam włosy raz na 2-3 dni i stosowałam odżywki, maski, a teraz muszę myć codziennie i stosować lekkie odżywki
nienawidzę palette, ale ta jedna farba /przynajmniej ten odcień N3/ im się udała
jest to też w miarę neutralny odcień doskonale maskujący niezbyt udane eksperymenty
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-18, 15:19   #254
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Czy któraś z was otrzymała taki kolor z farb na polskim rynku?
To raczej dość rudawy brąz...
taki kolor najlepiej osięgniesz i najzdrowiej stosując farbki na chnie, hennie, basmie robione
VENITA ma je w swojej ofercie
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 11:14   #255
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: Ciepłe Brązy

Jeśli chodzi o ciepłe brązy to polecam Safirę, nowy odcień - opalowy brzask. Sama użyłam niedawno i jestem zakochana w swoim kolorku
__________________

Tym razem to będziesz TY!


vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 20:57   #256
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o ciepłe brązy to polecam Safirę, nowy odcień - opalowy brzask. Sama użyłam niedawno i jestem zakochana w swoim kolorku
a moze jakies fotki? bo widziaalm ten kolor i wachalam sie nad nim
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 22:27   #257
vanesia1
Zadomowienie
 
Avatar vanesia1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 1 686
Dot.: Ciepłe Brązy

Jasne - proszę bardzo
Przepraszam, że te zdjęcia takie śmieszne trochę ale te są najbardziej aktualne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ania1.jpg (69,1 KB, 476 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ania4.jpg (48,3 KB, 546 załadowań)
__________________

Tym razem to będziesz TY!



Edytowane przez vanesia1
Czas edycji: 2008-11-22 o 22:32
vanesia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-22, 23:18   #258
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 907
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez nika672 Pokaż wiadomość
Tulipanno ja też lubie cieple brązy.
Zazwyczaj używałam farb w kolorze;czekolada,gorzka czekolada,mleczna czekolada i wychodzily mi włosy bardzo ciemne.

W reklamie zobaczyłam propozycje ciepłych brązów i zaryzykowałam
kupiłam ''olśniewający brąz'' Brillance.ktory rozjasnił mi włosy o kilka odcieni.Spodabało mi sie i teraz stosuję ''świetlisty brąz'' Brillance.Już nie rozjaśnia tylko koloryzuje na stały kolor.

Cieszę sie ,ze podjełam taką decyzje,myśle że zdecydowanie jest mi lepiej w tym ocieniu brązu.
W słońcu lekko wpada w kasztan.Ciekawy odcień.
Polecam.Koleżankom moim też sie podoba.
mam do Ciebie pytanie czy połozyłas farbę na włosy juz wcześniej farbowane ??? Pytam bo podobno ta farba "działa" tylko na włosy nie poddane wcześniejszemu farbowaniu jak to było u Ciebie ??
__________________
życie jest piękne
metaxa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 21:43   #259
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Ciepłe Brązy

ja dzis chciałam sobie pofarbowac włoski. wszystko ładnie pięknie, farba palete sredni braz(750). na obrazku śliczny kolorek jakis tam z rudym. farbuje, susze włosy a tu wychodzi mi kolor czarno-śliwkowy i ogolnie jestem lekko załamana mam tylko nadzieje że się szyyybko wybarwi.
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-24, 22:34   #260
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez vanadis Pokaż wiadomość
ja dzis chciałam sobie pofarbowac włoski. wszystko ładnie pięknie, farba palete sredni braz(750). na obrazku śliczny kolorek jakis tam z rudym. farbuje, susze włosy a tu wychodzi mi kolor czarno-śliwkowy i ogolnie jestem lekko załamana mam tylko nadzieje że się szyyybko wybarwi.
nie liczylabym z palette...
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 09:34   #261
jaskuleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 101
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez vanesia1 Pokaż wiadomość
Jasne - proszę bardzo
Przepraszam, że te zdjęcia takie śmieszne trochę ale te są najbardziej aktualne

śliczny kolor. Jak się wypłukiwał? Możesz wstawić więcej zdjęć

czy ktoś jeszcze używał ten kolor i mógłby wstawić fotki?
jaskuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:55   #262
monicalol2
Przyczajenie
 
Avatar monicalol2
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: kielce/londyn
Wiadomości: 10
GG do monicalol2
Dot.: Ciepłe Brązy

Pozwoliłam sobie dołączyć do tej dyskusji...
Też podobają mi się ciepłe brązy... Sama farbowałam włosy, żeby uzyskać ciepły brąz... (chciałam dodać, że moje naturalne włosy są trochę rude, ale to od słońca...
O toż wracając do tematu.. Raz farbowałam włosy szamponetka Marion 52 nazwa aksamitny brąz...
Włosy wyszły po prostu boskie... Ale już po drugim myciu na moich włosach zaczęły pojawiać się prześwity moich pasemek...
Po jakimś czasie postanowiłam przefarbować się na stałe. Użyłam farby nice n easy kolor nr 112A Farbę trzymałam godzinę... (chciałam dodać, że strasznie śmierdzi) gdy wysuszyłam włosy, doznałam szoku... Moje włosy zamiast ściemnieć to zjaśniały... Kolor wyszedł lekko rudawy... Jestem strasznie zawiedziona... Przesyłam fotkę farby nice n easy 112A
Nie polecam tej farby
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 112a.jpg (9,2 KB, 113 załadowań)
monicalol2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 20:09   #263
monicalol2
Przyczajenie
 
Avatar monicalol2
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: kielce/londyn
Wiadomości: 10
GG do monicalol2
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez Blondyneczka17 Pokaż wiadomość

Ja prawdopodobnie w wakacje będę farbować włosy tą środkową (romantyczna czerwień) Chyba, że się rozmyśle, albo znajdę fajniejszą farbę...
monicalol2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 06:03   #264
gabi86
Raczkowanie
 
Avatar gabi86
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 418
Dot.: Ciepłe Brązy

Dziewczeta uzywała któraś tej farby ??? Albo wie czym można taki kolorek uzyskać ?? Śliczny... Obok załączam kolor moich farbowanych włosów (farba podobno rozjasniajaca ale do naturalnych brązowych... )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg feriaf.jpg (13,1 KB, 311 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg moje.jpg (13,6 KB, 300 załadowań)
__________________
he
gabi86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 07:43   #265
MaGniFiQue
Raczkowanie
 
Avatar MaGniFiQue
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 121
Dot.: Ciepłe Brązy

Ja podobny kolor uzyskałam farbując farbami fryzjerskimi ARTEGO It's Color - kolor: Tabacco Cuba. Właśnie taki brązik lekki kasztan wychodzi. Na początku dość ciemny się wydaje, ale jakto brązy, dość szybko się lekko rozjaśnia. Poza tym ta farba zawiera podobno mniejszą ilość amoniaku.
__________________
"Gdybyś była burgerem z mc donalda byłabyś mc gorgeous! " - najlepszy komplement tej zimy
MaGniFiQue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:36   #266
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Ciepłe Brązy

witajcie mam takie pytanie ..... teraz mam wloscy w kolrze jasny bezowy braz ..... cos podobnego do Evy longorii a chcialabym uzyskac efekt brązu a'la Jennifer Lopez .... czy wecie moze jakie korki mam ta gwiazda na glowie tak oentacujnie i co mam zrobic na moich wloskch zeby miec taki efekt
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:38   #267
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
witajcie mam takie pytanie ..... teraz mam wloscy w kolrze jasny bezowy braz ..... cos podobnego do Evy longorii a chcialabym uzyskac efekt brązu a'la Jennifer Lopez .... czy wecie moze jakie korki mam ta gwiazda na glowie tak oentacujnie i co mam zrobic na moich wloskch zeby miec taki efekt
wrzuc moze fotke bysmy wiedzialy o jakia konkretnie fryzure Ci chodzi
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:40   #268
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez datlies Pokaż wiadomość
Czy któraś z was otrzymała taki kolor z farb na polskim rynku?
To raczej dość rudawy brąz...



ja mialam taki po farbie z FAROUK kolor 6B na oxydancie 20 volume czyli 6 %
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:52   #269
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Ciepłe Brązy

dodam ze uzywam farb z firmy FAROUK i chodzi mi o cos w stylu na tych fotkach .... bojetnie z ktorych bo wszystkie na tych fotkach sa ładne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jennifer_lopez_72.jpg (77,0 KB, 123 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg avatar309554_1.jpg (3,4 KB, 1283 załadowań)
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 09:55   #270
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Ciepłe Brązy

w sumie na drugiej fotce to ciemniejsze brazy .... ale podoba mi sie rowniez .... nie wiem czy ta pierwsza jasna czy druga ciemniejsza lepsza ......
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.