WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 20:16   #3001
kadzia001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Włosy-problem!!

Mam dopiero 17 lat i strasznie wypadają mi włosy, normalnie wychodzą mi garściami
najgorzej jest po umyciu i czesaniu ich. Mam długie ciemne blond włosy, nie prostuje włosów ani ich nie kręcę nawet po umyciu ich nie suszę a i tak strasznie wypadają
Co mam robić doradźcie
kadzia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:01   #3002
justipe
Raczkowanie
 
Avatar justipe
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 138
Dot.: Włosy-problem!!

Moim zdaniem badania bo może nie jest to problem kosmetyczny a zdrowotny...byc może masz zaburzenia hormonalne albo np. anemię czy niedobór jakiegoś pierwiastka w organiźmie
justipe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 21:15   #3003
Vahina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 102
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

A co myslicie o masce Nano Effects? Ponoc hamuje wypadanie juz po pierwszym uzyciu,oraz odrastaja po niej wlosy....mam ja ale jeszcze nie zdazylam uzyc...kupilam tez szampon Joanna z rzepy...to znaczy sprzedawczyni mi ja wcisnela doslownie gdy poszlam kupic nastepna opakowanie wiesiolka
Vahina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:30   #3004
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Vahina Pokaż wiadomość
A co myslicie o masce Nano Effects? Ponoc hamuje wypadanie juz po pierwszym uzyciu,oraz odrastaja po niej wlosy....mam ja ale jeszcze nie zdazylam uzyc...kupilam tez szampon Joanna z rzepy...to znaczy sprzedawczyni mi ja wcisnela doslownie gdy poszlam kupic nastepna opakowanie wiesiolka

Slyszalam cos o te masce ... tez zastanawialam sie nad jej kupnem, w sumie nie jest droga... ale jakos stwierdzilam ze najpierw wykorzystam to co mam .. bo moje zapasy wystarcza conajmniej na rok ... Jak zaczniesz uzywac, to pochwal sie efektami mam nadzieje, ze bedziesz zadowolona
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 20:06   #3005
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

moje zakupy dzis to magnez z B6, zielona herbata, zincas, szampon dermena
w czwartek ide prywatnie do endo, a w poniedzialek robie badania poziomu magnezu i zelaza
cosmaaaa
co u Ciebie?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-03-06 o 22:06
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 17:43   #3006
scholastyka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 38
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Witam Dziewczyny! końcu po 7 miesiącach ciągłego wypadania włosów przestały mi lecieć, a to za sprawa magicznego olejku do włosów Dabur alma , z początku byłam do tego nastawiona tak jak do innych środków które mi nie pomogły, ale po około 2 tyg. stosowania zauważyłam że leci mi w ciagu dnia tak 15 włosów a przy myciu i czesaniu ciagle dużo około 60, minęły koleje dwa tygonie i teraz przy czesaniu leci mi tak do 13 włosów dziennie , na tomiast przy myciu 25, mam długie włosy do pupy koloru blond olejek mi ich nie przyciemnił tylko nabrały złotego połysku, jestem szczsliwa, kobieta która sprzedała mi to cudo na allegro twierdziła ze też jej włosy wypdaały tak ze bała sie je czesac a dzisaj kiedy cały czas go stosuje mowi ze wcale jej włosy nie lecą. Polecam dziewczyny wyprobojcie moze i wam pomoże Pozdrawiam ! i mam nadzieje że za pare miesiecy nie bede tutaj pisac żadnego posta....
scholastyka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 17:57   #3007
malicious intent
Przyczajenie
 
Avatar malicious intent
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mam 17 lat, od ponad 2 miesięcy strasznie wypadają mi włosy, straciłam już ok 1/4 objętości. Dla mnie to duzo bo zawsze były gęste i grube, to jest jedyny atut mej osoby i strasznie mi na nich zależy. Włosy sięgają połowy pleców i jestem w trakcie zapuszczania. 3 lata temu stwierdzono łojotok i raz znikał raz wracał, teraz wrócił. Jutro będe miała wyniki badań hormonalnych. Jeśli tarczyca nie jest przyczyną to co może byc nie tak? Może moja dieta nie jest bogata w warzywa i owoce ale włosy zaczęły mi lecieć kiedy zaczęłam jeść ich więcej. Pamiętam że w podstawówce miałam podobny problem, ściełam włosy za ucho i przestały wypadać. Z drugiej strony słyszałam, że podcinanie końcówek nie ma związku z ich wzrostem- ale czy to to samo co wypadanie? czy dla świętego spokoju ściąć je lekko za ramiona (dalej sie nie odważe) ma to sens?

ja już głupieje
__________________
-2kg
-1/4 objętości moich włosów
+walka ze słabościami

malicious intent jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 21:12   #3008
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

A uzywałyście może produktów z nowej serii Schwarzkopf na wypadanie Activ F toniku albo szamponu? Na kwc nic o nich jeszcze nei ma, a ja zastanawiam sie czy warto zainwestować, bo są dosyć drogie (sam szampon 29 zł). Może ktoś używa i się podzieli opinią?
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 00:42   #3009
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
A uzywałyście może produktów z nowej serii Schwarzkopf na wypadanie Activ F toniku albo szamponu? Na kwc nic o nich jeszcze nei ma, a ja zastanawiam sie czy warto zainwestować, bo są dosyć drogie (sam szampon 29 zł). Może ktoś używa i się podzieli opinią?

słyszałam ze nic specjalnego....ale wypróbuj
ja ostatnio zaczęłam myc dermena włoski

widzę mała poprawę-ale za krótko stosuje by byc obiektywną
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 12:54   #3010
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
moje zakupy dzis to magnez z B6, zielona herbata, zincas, szampon dermena
w czwartek ide prywatnie do endo, a w poniedzialek robie badania poziomu magnezu i zelaza
cosmaaaa
co u Ciebie?

u mnnie jakos ... nie powiem zebym widziala niesamowite efekty, ale wlosy wypadaja mniej, te ktore odrosly po placencie wygladaja na mocniejsze humorek mam ostatnio lepszy, taki mozna powiedziec dobrej nadziei ... juz nie mysle tyle o wlosach, tylko robie cos dla nich. Staram sie byc systematyczna i codziennie lykam tabletki i staram sie tez codziennie wcierac placente. Tylko ... z jedzeniem znowu mam cyrki, jem tyle co by tabletki moc wziac ... jeden w sumie maly posilek ...
teraz i ja musze poswiecic troche wiecej uwagi swojemu pieskowi, bo dostala pierwsza cieczke i ciagle chce sie tulic, miziac.. taka pieszczotliwa sie zrobila. Poza tym musze jej pilnowac, zeby nie zdjela majteczek i nie pobrudzila kanap
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 15:12   #3011
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Zaczeły mi wypadać włosy... Nie są to może takie wielkie ilości jak u was, ale u mnie może były tylko pojedyńcze włoski natomiast teraz leci ich dużo... W ciągu dnia nie mam z nimi problemu, natomiast koszmar zaczyna się gdy myję włosy - w całej wannie pływa mnóstwo włosów, potem przy zmywaniu maski bądź odżywki widzę jak lecą albo całe włosy albo kawałki... Na oko myślę że to do 100 szt, ale nigdy nie liczyłam. I najgorsze ze w jednym miejscu, tam gdzie zawsze robiłam przedziałek robi się placek...

Nie wiem czemu tak się dzieje, czy jest to spowodowane np wypadaniem włosów po zimie (linieniem) czy czymkolwiek innym?

Stosuję naftę, olejek rycynowy, olejek kokosowy, piję pokrzywę j skrzyp, wcieram w skórę głowy odżywkę regenerujace radicala, włosy myję o jakiegoś miesiąca szamponami ziołowymi (brzoza i 3 zioła) oraz stosuję maski regenerujące bądź nawilżające. Teraz czekam na dostawę olejki Amla i Vatiki więc to dojdzie mi do stosowania.

Mam nadzieję, że to tylko przejściowe, bo jak tak mi będą wypadać to będzie nieciekawie...

Spisałam sobie wasze porady, to co stosujecie i myślę że będę w jakiś sposób to wdrażać.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-09, 16:26   #3012
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
Zaczeły mi wypadać włosy... Nie są to może takie wielkie ilości jak u was, ale u mnie może były tylko pojedyńcze włoski natomiast teraz leci ich dużo... W ciągu dnia nie mam z nimi problemu, natomiast koszmar zaczyna się gdy myję włosy - w całej wannie pływa mnóstwo włosów, potem przy zmywaniu maski bądź odżywki widzę jak lecą albo całe włosy albo kawałki... Na oko myślę że to do 100 szt, ale nigdy nie liczyłam. I najgorsze ze w jednym miejscu, tam gdzie zawsze robiłam przedziałek robi się placek...

Nie wiem czemu tak się dzieje, czy jest to spowodowane np wypadaniem włosów po zimie (linieniem) czy czymkolwiek innym?

Stosuję naftę, olejek rycynowy, olejek kokosowy, piję pokrzywę j skrzyp, wcieram w skórę głowy odżywkę regenerujace radicala, włosy myję o jakiegoś miesiąca szamponami ziołowymi (brzoza i 3 zioła) oraz stosuję maski regenerujące bądź nawilżające. Teraz czekam na dostawę olejki Amla i Vatiki więc to dojdzie mi do stosowania.

Mam nadzieję, że to tylko przejściowe, bo jak tak mi będą wypadać to będzie nieciekawie...

Spisałam sobie wasze porady, to co stosujecie i myślę że będę w jakiś sposób to wdrażać.

rozmawiałam z dermatologiem-powiedzial ze nie ma czegoś takiego jak linienie....sa fazy zycia włosków
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 17:07   #3013
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
rozmawiałam z dermatologiem-powiedzial ze nie ma czegoś takiego jak linienie....sa fazy zycia włosków[/size]
wcześniej nie zauważyłam, żeby mi aż tyle ich wypadało. Może to jakieś wiosenne przesilenie?

Czytam daje początkowe strony wątku i doczytałam, że wypadnie włosów może też być spowodowane zabiegu pod pełną narkozą? Ja w lipcu miałam zabieg usunięcia pustego jaja płodowego co było robione podczas narkozy, ale od tego czasu minęło 8 miesięcy. Możliwe, że dopiero teraz włosy reagują?

Acha, zapomniałam dodać do tych wszystkich specyfików, że łykam jeszcze kwas foliowy (1 tabl. dziennie) i komplet wit. B (2 tabl. dziennie).
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 17:44   #3014
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez PatkaM84 Pokaż wiadomość
wcześniej nie zauważyłam, żeby mi aż tyle ich wypadało. Może to jakieś wiosenne przesilenie?

Czytam daje początkowe strony wątku i doczytałam, że wypadnie włosów może też być spowodowane zabiegu pod pełną narkozą? Ja w lipcu miałam zabieg usunięcia pustego jaja płodowego co było robione podczas narkozy, ale od tego czasu minęło 8 miesięcy. Możliwe, że dopiero teraz włosy reagują?

Acha, zapomniałam dodać do tych wszystkich specyfików, że łykam jeszcze kwas foliowy (1 tabl. dziennie) i komplet wit. B (2 tabl. dziennie).
zabieg pod narkoza-jak najbardziej mógł miec wpływ na wypadanie włosków-wiele wizaznek opisywało jak wypadały im włoski po operacjach
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 09:31   #3015
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
zabieg pod narkoza-jak najbardziej mógł miec wpływ na wypadanie włosków-wiele wizaznek opisywało jak wypadały im włoski po operacjach
hmmm, no to nieciekawie... wczoraj zauważyłam, że dodatkowo trochę włosów leży na ziemi... Niedużo, ale są. Czyli teraz wypadają podczas mycia włosów i w czasie dnia, a podczas czesania nic...
Mam nadzieję, że ten okres jak najszybciej przejdzie.
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 16:47   #3016
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

No lecą lecą po narkozach jednym szybciej innym później...może wczesniej też Ci trochę wypadały ale nie zauważyłaś. Nie martw się to minie chociaż na początku to horror wiem bo przeżyłam. Polecam inneov, bo rozeznaniu w innych cudach wiem, że on jest najlepszy,kup 3 opakowania serio działają
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:25   #3017
gissh
Raczkowanie
 
Avatar gissh
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 490
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez strzyga77 Pokaż wiadomość
No lecą lecą po narkozach jednym szybciej innym później...może wczesniej też Ci trochę wypadały ale nie zauważyłaś. Nie martw się to minie chociaż na początku to horror wiem bo przeżyłam. Polecam inneov, bo rozeznaniu w innych cudach wiem, że on jest najlepszy,kup 3 opakowania serio działają
Strzyga77, piszesz o inneov... Ja też stosuję ten preparat, kończę właśnie trzecie opakowanie i zastanawiam się czy kupować następne czy już nie? Na ulotce pisze żeby stosować minimum przez trzy miesiące, no i sama nie wiem... Z moimi włosami jest już o niebo lepiej po tej zmasowanej kuracji którą im zafundowałam, a inneov "trochę" niestety kosztuje i tak się właśnie zastanawiam... A Ty jak długo łykasz te tabletki? I co jeszcze oprócz nich stosujesz jeśli można wiedzieć? Pozdrawiam
gissh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 19:53   #3018
Bawol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

witam, mam problem z wlosami- otoz na wakacjach zauwazylem, ze wypadaja mi one nadmiernie przy myciu (w ilosciach od 40 do 80). wlosy myje dwa razy tygodniowo. w dni, podczas ktorych ich nie myje wypada mi zaledwie ok. 5-10 wiec chyba nie ma sie czym martwic (gorzej z myciem). moje wlosy sa geste, ale boje sie, ze tracac taka ilosc po umyciu moze ich niedlugo troche ubyc prosze o pomoc
Bawol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:06   #3019
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Wlosy wypadajace w ilosci do 100 dziennie to norma.
Jesli nie masz przerzedzen, widocznych ubytkow wlosow, to wdyaje mi sie ze nie ma sie czym martwic. Lykaj moze jakies suplementy profilaktycznie, np skrzyp, merz spezial, zabdaj o diete i unikaj stresu...
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-10, 20:17   #3020
Bawol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

No ubytkow zadnych raczej nie ma, na linii grzywki wyrasta mi sporo wloskow ok. 2-3 cm, niemniej strasznie mnie to wkurza ;/ a co w przypadku, gdybym mial jakies ubytki?
Bawol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:21   #3021
strzyga77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 477
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

założyłam kuracje inneov na poł roku, zażywam też żelazo , potem zrobie sobie przerwę
strzyga77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-10, 20:35   #3022
aven
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 227
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

co o tym sądzicie?

http://snobka.pl/artykul/5592/krem_z...malaya_herbals
aven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 06:54   #3023
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Bawol Pokaż wiadomość
No ubytkow zadnych raczej nie ma, na linii grzywki wyrasta mi sporo wloskow ok. 2-3 cm, niemniej strasznie mnie to wkurza ;/ a co w przypadku, gdybym mial jakies ubytki?

Hm gdybys mial ubytki, to bylby po prostu powod do zmartwien. Wtedy najlepiej zebys wybral sie do dermatologa. Skoro ich nie masz wystarczy taka kuracja profilaktyczna, lykanie witamin np. Twoja utrata wlosow moze byc spowodowana przesileniem wiosennym. Jak juz pisalam wypadanie w ilosci do 100 wlosow dziennie jest normalne i nie budzi powodow do obaw. A wiele ludzi uskarza sie na wiosenne tracenie wlosow, co szybko mija i nie jest nawet widoczne.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 11:44   #3024
PatkaM84
Zakorzenienie
 
Avatar PatkaM84
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 630
GG do PatkaM84
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mam pytanie o stosowanie biostyminy.

Wiem, że można albo stosować samodzielnie albo z innymi wcierkami, ale nie znalazłam informacji czy jakby stosować ją samodzielnie to można ją zostawić na całą noc czy wystarczy np godzinka a potem umyć włosy?
__________________
Natusia - 25.01.2010

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 13:37   #3025
aga18heh
Przyczajenie
 
Avatar aga18heh
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 5
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mam 19 lat . Od kilku lat moje włosy wypadają i są coraz bardziej suche.<prostowałam je i malowałam> Mam rzadkie włosy, byłam u dermatologa który powiedział że mam martwe włosy. Czy wie ktoś coś na ten temat?? Bardzo bym prosiła o odpowiedz, ponieważ słyszałam od fryzjerki że takich włosów nie da się odratować. pomóżcie....jeśli można to co da sie zrobić z nimi
aga18heh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:38   #3026
gissh
Raczkowanie
 
Avatar gissh
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 490
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez aga18heh Pokaż wiadomość
Mam 19 lat . Od kilku lat moje włosy wypadają i są coraz bardziej suche.<prostowałam je i malowałam> Mam rzadkie włosy, byłam u dermatologa który powiedział że mam martwe włosy. Czy wie ktoś coś na ten temat?? Bardzo bym prosiła o odpowiedz, ponieważ słyszałam od fryzjerki że takich włosów nie da się odratować. pomóżcie....jeśli można to co da sie zrobić z nimi
Włosy to każdy ma martwe... żywe są tylko ich cebulki. Ale z tego co wiem zawsze istnieją jakieś sposoby żeby poprawić ich stan... Jeśli chodzi o wypadanie to poczytaj sobie trochę ten wątek - jest tutaj mnóstwo porad dotyczących tego problemu (preparaty, suplementy itp) A co do suchości włosów... Porządna odżywka po każdym myciu, dobra maska na włosy kilka razy w tygodniu, zaniechanie prostowania i z czasem powinno się poprawić... Pozdrawiam
gissh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 16:42   #3027
Vahina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 102
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez aga18heh Pokaż wiadomość
Mam 19 lat . Od kilku lat moje włosy wypadają i są coraz bardziej suche.<prostowałam je i malowałam> Mam rzadkie włosy, byłam u dermatologa który powiedział że mam martwe włosy. Czy wie ktoś coś na ten temat?? Bardzo bym prosiła o odpowiedz, ponieważ słyszałam od fryzjerki że takich włosów nie da się odratować. pomóżcie....jeśli można to co da sie zrobić z nimi

Wydaje mi sie ze sa dwa wyjscia Jedno to sciecie martwych wlosow i czekac na odrost.....lub uzywac b.dobrych (czyli raczej tych drogich) srodkow pielegnacyjnych moze zabiegi Kerastase z salonie fryzjerskim.Wiem ze nie jest latwo sciasc wlosy,my kobiety chcemy za wszelka cene zachowac jeden z naszych tak zwanych wabikow,dlatego ty sama musisz zadecydowac czy odwazysz sie na tak radykalna zmiane.

Lub tak jak mowie uzywaj profesjonalne maski do zniszczonych wlosow,moze olejek rycynowy na noc na cala dlugosc wlosow??

Sa dwie super i ponoc skuteczne srodkiiszczone wlosy : serum na noc do zniszczonych wlosow firmy Frederic Fekkai,lecz c.h.o.l.e.r.n.i.e drogie.Podaje ci linka http://www.fekkai.com/collection/proteinrx oraz Alterna ( to mask ktora polecil mi fryzjer ktory sam ja stosowal) http://www.alternahaircare.com/

A u mnie co nowego,ostatnio s.t.r.a.s.z.n.i.e sie opuscilam w walce o zadbane wloski, z braku czasu..dalej lykam witaminki...
Vahina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 18:37   #3028
Bawol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 16
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

ok, dziekuje za odpowiedzi. mam kolejne pytanie: dlaczego nie myjac dzisiaj wlosow
stracilem ich kilka/kilkanascie,a gdybym postanowil je umyc to
polecialoby kilkadziesiat? dlaczego tak jest? strach je myc
Bawol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:27   #3029
och
Rozeznanie
 
Avatar och
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 763
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez aven Pokaż wiadomość
Wydaje mi się kuszace...jak placenta nie posziala to chyba to sobie sprawie.
__________________
blog

Edytowane przez och
Czas edycji: 2009-03-11 o 19:36
och jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-11, 19:34   #3030
Cosmaaaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: We wlasnym niebie ... :)
Wiadomości: 2 912
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Bawol Pokaż wiadomość
ok, dziekuje za odpowiedzi. mam kolejne pytanie: dlaczego nie myjac dzisiaj wlosow
stracilem ich kilka/kilkanascie,a gdybym postanowil je umyc to
polecialoby kilkadziesiat? dlaczego tak jest? strach je myc

Ludzie traca wlosy. To nie norma, jesli do tej pory zauwazales je tylko podczas mycia.
Cosmaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.