Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-12, 17:26   #241
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Cytat:
Napisane przez arinitti Pokaż wiadomość

i komplet na zamówienie - wpis pt. Biały komplet z 7 sierpnia
http://blog.rosemary-manufacture.com/2008/08/

Byłam bardzo zadowolona.
.
arinitti a jak sie skontaktowalas z wykonawczynia tych cudow ? Na stronie jest jest niby wyslac wiadomosc, ale ja wyslalm juz jakis czas temu i nie mam odpowiedzi . Moze ten sysytem nie dziala .

Edit

Juz dostalam odpowiedz , wiec system jak najbardziej dziala

Edytowane przez Paula07
Czas edycji: 2009-03-13 o 10:40
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-14, 17:41   #242
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Witajcie Dziewczynki!
To jak to w końcu jest, czy do sukni ecru srebrna biżuteria pasuje? Bo ja złotej nie noszę, nie lubię. Podpowiedzcie, proszę, jaka biżu do tej sukni by pasowala( dodatkowe utrudnienie mam takie, że kolczyki u mnie odpadają, tylko klipsy mogą być) oraz jakie oprawki okularów, bo muszą pasować do biżuterii...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blanca mystic.jpg (30,0 KB, 81 załadowań)

Edytowane przez maria28
Czas edycji: 2023-12-20 o 21:49
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 11:27   #243
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Maria28 - nie musi być widać tego srebrnego koloru - zobacz np.
http://butik.bialamagia.pl/289,chocolaterie.html
http://butik.bialamagia.pl/261,kompl...smietanka.html

a nawet jak widac, to ładnie wygląda:
http://butik.bialamagia.pl/index.htm...ype=1&iPhoto=1
http://butik.bialamagia.pl/index.htm...ype=1&iPhoto=1
http://butik.bialamagia.pl/425,krem-i-karmel.html


klipsy
http://butik.bialamagia.pl/216,katedra-notre-damme.html

Ta sukienka jest skromna i elegancka, wiec biżu może być tego typu jjak w załączonych linkach, kolory wybierałam też pod kolor ecrue, na stronach białej magii znajdziesz więcej. Jeśli zdecydujesz się na zakup tej biżu - raczej nie zamawiaj, tylko kupuj to, co jest - ze mną nie skontaktowali się w ogóle, mimo iż pisałam do nich w sprawie projekty indywidualnego bodajże 2 -3 razy i kilka osób też tak miało. Chyba że masz jeszcze dużo czasu i w razie czego możesz kupić/zamówić u kogoś innego.

Edytowane przez arinitti
Czas edycji: 2009-03-16 o 11:33 Powód: dopisek
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 18:22   #244
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Cytat:
Napisane przez arinitti Pokaż wiadomość
Maria28 - nie musi być widać tego srebrnego koloru - zobacz np.
dziękuję arinitti A tak gdzieś zachwalali ta białą magię...
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:08   #245
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Cytat:
Napisane przez arinitti Pokaż wiadomość
Jeśli zdecydujesz się na zakup tej biżu - raczej nie zamawiaj, tylko kupuj to, co jest - ze mną nie skontaktowali się w ogóle, mimo iż pisałam do nich w sprawie projekty indywidualnego bodajże 2 -3 razy i kilka osób też tak miało. Chyba że masz jeszcze dużo czasu i w razie czego możesz kupić/zamówić u kogoś innego.
Zgadzam sie w 100%. Tez tak mialam, probowalam sie z nimi skontaktowac na 3 miesiace przed slubem w zwiazku z projektem indywidualnym . W koncu po 3 tygodniach braku reakcji z ich strony ( a moich kilkukrotnych probach przypomnienia sie mailowo) sie wkurzylam i projekt indywidualny zamowilam gdzie indziej.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 19:16   #246
Mgławica
Rozeznanie
 
Avatar Mgławica
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 736
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

ja też nastawiałam się na biała magię i projekt indywidualny ale po moich 2-3 mailach ( starałam się skontaktować gdzieś od połowy listopada) rozczarowana poddałam się, co prawda bizu też nie mam i mało czasu zostało ale liczę ze jeszcze coś mi wpadnie w oko
Mgławica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-16, 20:04   #247
liwaczka
Raczkowanie
 
Avatar liwaczka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 231
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczynki!
To jak to w końcu jest, czy do sukni ecru srebrna biżuteria pasuje? Bo ja złotej nie noszę, nie lubię. Podpowiedzcie, proszę, jaka biżu do tej sukni by pasowala( dodatkowe utrudnienie mam takie, że kolczyki u mnie odpadają, tylko klipsy mogą być) oraz jakie oprawki okularów, bo muszą pasować do biżuterii...
2 i 3 komplet z tych podanych przez arinitti byłby najlepszy z tego co tu widzę ale cena- hmmm.....
zastanowiłabym się też np nad jakąś kolią bo też mogłaby tu pasować zwłaszcza że suknię masz prostą i z tego co widzę bez żadnych haftów czy aplikacji,
równie dobrze mógłby być też dekoracyjnie wykończony długi sznur pereł lub kilka sznurów (o różnej średnicy)...zdjęć takiego naszyjnika niestety nie mam ale wrzucam kilka innych pasujących do twojej sukni
A bukiet...kolorystycznie najlepiej dobierz do twojego typu urody, w kwestii kształtu ze względu na krój i prostotę sukni masz olbrzymi wybór, jeśli jesteś niska polecam kroplę lub bukiet okrągły z czymś spływającym (wstążki, trawa, druciki itd), łuk lub coś odważnego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (21,4 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (80,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (64,7 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 19.jpg (19,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 32.jpg (54,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5423.jpg (23,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg n.jpg (17,6 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 632.jpg (27,1 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 432949186_4.jpg (28,6 KB, 36 załadowań)
__________________
Jestem jedną z tych szczęśliwych osób,
którym udało się w życiu połączyć pracę z pasją


Nasza mała niespodzianka
liwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 21:05   #248
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

dziękuję, Liwaczko, podobają mi się Twoje propozycje Choć co do bukietów, to preferuję bardziej te kulkowe, chyba taka niska znowu to nie jestem, raczej przeciętna
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 19:40   #249
IzabelDog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Hejka, czy mogłybyście mi pomóc jaką wybrać biżuterię do mojej sukienki? Bo myślę o jakiś kryształkach, ale nie jestem pewna

[img=http://img21.imageshack.us/img21/8711/img1924m.th.jpg]
IzabelDog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:09   #250
liwaczka
Raczkowanie
 
Avatar liwaczka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 231
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Bardzo dobry pomysł z tymi kryształkami, będą nawiązywać do kryształków na sukni, może coś takiego???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif converts2.gif (95,4 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: gif modeldanica.gif (39,5 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 498_2.jpg (29,3 KB, 73 załadowań)
__________________
Jestem jedną z tych szczęśliwych osób,
którym udało się w życiu połączyć pracę z pasją


Nasza mała niespodzianka
liwaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 10:36   #251
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Cytat:
Napisane przez daget Pokaż wiadomość
Zgadzam sie w 100%. Tez tak mialam, probowalam sie z nimi skontaktowac na 3 miesiace przed slubem w zwiazku z projektem indywidualnym . W koncu po 3 tygodniach braku reakcji z ich strony ( a moich kilkukrotnych probach przypomnienia sie mailowo) sie wkurzylam i projekt indywidualny zamowilam gdzie indziej.
Ja tez tak mialam z biala magia, i sie wkurzylam, wiec napisalam do rosemary-manufacture i jest wszystko w porzadku .

A szczerze to nienawidzę nieprofesjonalizmu, jesli na stronie jest informacja, ze mozna wysylac emaila, wykonuja projekty indywidualane to cholera niech odpisuja . Jesli nie odpisuja, to po co wogole jest ten caly cyrk, z projektami indywidualanymi itp.
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-31, 12:29   #252
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

A ja zamówiłam takie.Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0366.jpg (61,1 KB, 99 załadowań)
__________________
Nazwałam Twoim imieniem każdy dzień
i tak już będzie, do skończenia świata...

jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 17:52   #253
arinitti
Raczkowanie
 
Avatar arinitti
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 461
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Jeanne8, bardzo ładny komplecik. Jeśli ktoś chce troszkę mniej wydać na biżu, nie zależy mu koniecznie na całkiem naturalnych kamieniach czy srebrze, to spokojnie może zamawiać u dodomi czy w onyxie. Ładne i cenowo konkurencyjne. Teraz chyba sama bym tak zrobiła.
arinitti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-07, 21:45   #254
judith8
Rozeznanie
 
Avatar judith8
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 905
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Cytat:
Napisane przez Paula07 Pokaż wiadomość
Ja tez tak mialam z biala magia, i sie wkurzylam, wiec napisalam do rosemary-manufacture i jest wszystko w porzadku .

A szczerze to nienawidzę nieprofesjonalizmu, jesli na stronie jest informacja, ze mozna wysylac emaila, wykonuja projekty indywidualane to cholera niech odpisuja . Jesli nie odpisuja, to po co wogole jest ten caly cyrk, z projektami indywidualanymi itp.
ja z biala magia tez mam zle doswiadczenia, wlasnie zakonczylam z nimi wspolprace, trafilam an ten watek i pracuje z Ana z Rosmary nad moja bizuteria; widze ze dobrze zrobilam
biala magia nie odpowiedziala na przeslany formularz, po moim telefonie pani przeslala propozycje bedace kopiuj wklej produktami, ze srony; po czym zalegla miesieczna cisza i zero odzewu na maile, wiec sie zdenerwowalam i dla kwestii formalnych napisalam maila ze wspolpraca nie uklada sie po mojej mysli w zwiazku z czym rezygnuje itd. i wiecie co......nic, zero odzewu
teraz z rosemaru amm wybrany projekt, ustalilysmy koszty i dzialalym, i zajelo nam to 1-2tygodnie - goraco polecam
judith8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 14:00   #255
vilya
Zadomowienie
 
Avatar vilya
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 214
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Witam serdecznie
Chciałabym się Was poradzić, bo ja się w ogóle nie znam na kupowaniu ciuchów a tym bardziej biżuterii. W sumie to sukienkę po wejściu do drugiego sklepu wybrałam i jest to ta: http://www.we-dwoje.pl/margaret;-;so...html?foto_id=1
ale nie mam zupełnie pomysłu co mogę ubrać do niej. Jak już wspomniałam w innym wątku chciałabym welon (ale jaki???), diadem/opaskę i nie wiem co pomyślałam że na szyję to już za dużo a więc kolczyki i bransoletka ew. opaska na ramię??? Pomóżcie, proszę co może pasować do takiej sukienki? Ja jestem już
vilya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-13, 18:17   #256
kasiaaX
Rozeznanie
 
Avatar kasiaaX
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 554
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Cytat:
Napisane przez judith8 Pokaż wiadomość
ja z biala magia tez mam zle doswiadczenia, wlasnie zakonczylam z nimi wspolprace, trafilam an ten watek i pracuje z Ana z Rosmary nad moja bizuteria; widze ze dobrze zrobilam
biala magia nie odpowiedziala na przeslany formularz, po moim telefonie pani przeslala propozycje bedace kopiuj wklej produktami, ze srony; po czym zalegla miesieczna cisza i zero odzewu na maile, wiec sie zdenerwowalam i dla kwestii formalnych napisalam maila ze wspolpraca nie uklada sie po mojej mysli w zwiazku z czym rezygnuje itd. i wiecie co......nic, zero odzewu
teraz z rosemaru amm wybrany projekt, ustalilysmy koszty i dzialalym, i zajelo nam to 1-2tygodnie - goraco polecam
Podpisuje sie pod narzekaniami na biała magię. widać pani Kati czy ktoś tam selekcjonuje klientki i niektóre nie zasługują na uwagę autorki. Jak widac na zdjeciach i w opiniach na stronie większośc klientek jest a Wa-wy lub jej rodzinnego Krakowa, a ja stamtad nie jestem więc...tez nie rozumiem po co caly te cyrk zprojektem indywidualnym itd. Ba! nawet w kwestii gotowych projektow nie otrzymalam odpowiedzi ktory dobrac. i pomyslec ze pod kazdym produktem w butiku jest napisane - prosze o kontakt w celu dokonania zakupu... Jak sobie nie radzi ziloscia zamowien to niech zaznaczy, ze odpowiada na wybrane zapytania. ale za chwile, w sezonie slubnym na stronie znow pojawia sie usmiechniete twrze wyslelkcjonowanych, zadowolnych panien mlodych ...
Uff, ulzoło mi...
A ja szukam dalej, byc moze zdecyduje sie na rosemary's skoro tak polecacie...
__________________
Zosia
26.06.2010
kasiaaX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 08:39   #257
jeanne8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 251
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Ja polecam Dodomi.
Zostałam obsłużona bardzo sprawnie i szybko. Nie mogłam się zdecydować , więc wybrałam dwa komplety(niedrogo). A jeden zaprojektowano specjalnie dla mnie, i jestem zadowolona.
__________________
Nazwałam Twoim imieniem każdy dzień
i tak już będzie, do skończenia świata...

jeanne8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-17, 16:41   #258
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Ale tu macie propozycji, że też nie znalazłam tego wątku na swój ślub teraz wpadłam tu woli informacji czego poszukuje potencjalna Panna Młoda .

viya- zdecydowanie do Twojej sukienki zaproponowałabym tylko bransoletkę, welon mnie by pasował krótki ale to kwestia gustu przymierz sobie w salonie kilka i zobaczysz jak się poczujesz, zdecydowanie też bez żadnych aplikacji . W załączniku dwie propozycje na bransoletkę do tej sukni przy czym zdecydowanie w pierwszej proponowałabym 2 rzędy, a w uszy gronka z kwiatkiem do tego zestawu obowiązkowo.

jeanne8 przyjemny i delikatny ten twój komplet.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MIA BRACELET.jpg (27,4 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wedding-bracelet.jpg (3,2 KB, 52 załadowań)
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 12:44   #259
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Dziewczyny, proszę Was o pomoc
Jaka biżuteria pasuje do mojej sukni?

malvasia.jpg

Suknia jest biała zdobiona kryształkami, a zatem chciałabym srebrną biżuterię, ale już mam mętlik w głowie, nie wiem, czy wybrać łańcuszek z zawieszką jakąś, czy sznur pereł... I jakie kolczyki? A może macie inne pomysły?
Plisss
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-19, 18:30   #260
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Śliczna suknia, pozwole sobie wrzucić kilka propozycji dla mnie do niej może być sznur prostych pereł, kolczyki delikatne jeśli chodzi o te drugą propozycję kolorem można nawiązać do wiązanki. Lub jeśli uznasz, że perła przynosi nieszczęście na ślub pasował by do tego szklany komplecik. Może Ty coś upatrzyłaś to wrzuć, chętnie obejrzę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pearl_1.jpg (12,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dark_amethyst_clusters.jpg (20,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Łezki 2.jpg (67,1 KB, 12 załadowań)
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 19:29   #261
klocuszek27
Raczkowanie
 
Avatar klocuszek27
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 371
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

hmm... nie słyszałam, żeby perły miały przynosić nieszczęście i nawet chyba się na nie skuszę, ale zastanawiałam się również nad srebrnym łańcuszkiem z zawieszką z kryształkiem lub czymś podobnym, niestety nie mam zdjęcia, żeby pokazać o co mi chodzi. Sama już nie wiem, tyle jest ładnej biżuterii
klocuszek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 09:33   #262
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Myślę że kwestja biżuterii dla Ciebie nie będzie najwiiększym bólem jak już jesteś zdecydowana na materiał. Pamiętaj jednak że im większe coś na szyi tym większe skupienie na twoim dekolcie, będzie przyciągać to uwagę mniejsza biżuteria będzie się skromniej prezętować. Musisz pomyśleć jaki efekt chcesz osiągnąć.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 21:57   #263
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

nasz dzień ślubu też zbliża się nieubłaganie... nie chciałam kupowac wszystkiego na ostatnią chwilę dlatego wybrałam się do sklepów i ...totalna porażka...nic sensownego nie znalazłam, pełno jest świecidełek, sztucznych cyrkonii czy posrebrzanych naszyjników..wiadomo jednak jak wyglądają na szyi po kilku godzinach Na szczęście przeglądając internet znalazłam coś idealnego dla siebie...subtelne, nieoklepane, delikatne i z klasą teraz tylko muszę się zdecydowac na któryś z nich i zamówic te cudeńka

nr. 87.jpg nr.42.jpg
__________________


mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 18:24   #264
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Nie ujmując nic bizuterii którą pokazałaś, ale to właśnie takiej biżuterii jest pełno w sklepach.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 19:34   #265
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Cytat:
Napisane przez lubomirka Pokaż wiadomość
Nie ujmując nic bizuterii którą pokazałaś, ale to właśnie takiej biżuterii jest pełno w sklepach.
w takim razie baaaaardzo żałuję, że nie mieszkam tam gdzie Ty... ja niestety nigdzie nie znalazłam TAKIEJ biżuterii...wszędzie pełno mega świecącej tandety, która po godzinie zostawia czarne ślady na szyi....byc moze mamy inny gust...a jak wiadomo o tym się nie dyskutuje
__________________



Edytowane przez mka1987
Czas edycji: 2009-05-08 o 19:36
mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:10   #266
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Nie czepiam się zerknij na forum biżuteryjne chociażby na ostatni wyczyn kasi: link, mało po prostu ambitny wzór i tylko z czysto biżuteryjnego punktu widzenia .
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:39   #267
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

A to moje cudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg getAttachment.jpg (53,1 KB, 13 załadowań)
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:47   #268
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Cytat:
Napisane przez lubomirka Pokaż wiadomość
mało po prostu ambitny wzór i tylko z czysto biżuteryjnego punktu widzenia .
to Twoje zdanie i Twój punkt widzenia....jak dla mnie ten wzór jest bardzo "ambitny". Proponuję zakończyc dyskusje na ten temat, gdyż do niczego ona nie prowadzi....
__________________


mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 21:51   #269
anialaura
Raczkowanie
 
Avatar anialaura
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Grevenbroich
Wiadomości: 452
GG do anialaura
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

Cytat:
Napisane przez mka1987 Pokaż wiadomość
to Twoje zdanie i Twój punkt widzenia....jak dla mnie ten wzór jest bardzo "ambitny". Proponuję zakończyc dyskusje na ten temat, gdyż do niczego ona nie prowadzi....
Mi sie podobaja te komplety ale wiadomo kazdy ma inny gust to ma sie Tobie podobac
__________________
Jestesmy razem od 14.08.05
Narodziny Laury 21.07.07
Zareczylismy sie 24.01. 09
Slub 1.08.09
Fasolka 15.05.12
anialaura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 02:02   #270
mka1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 193
Dot.: Biżuteria ślubna: naszyjniki, bransoletki itp.

dokładnie
__________________


mka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-23 17:34:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:04.