Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-04, 20:53   #331
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: prośba o pomoc w wyborze podkładu

Cytat:
Napisane przez diabolic Pokaż wiadomość
dziękuję

może być coś droższego bo cena nie gra roli dla mnie ... za bardzo jestem załamana heh
Jeżeli cena nie gra roli to spokojnie znajdziesz idealny dla siebie podkład . Wystarczy trochę poszperać w necie i poczytać opinie, znaleźć próbki (można kupić np. na allegro), dobrać odpowiedni odcień i będzie elegancko .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-04, 21:46   #332
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: prośba o pomoc w wyborze podkładu

Czytałam dużo o tym Astorze, którego tu wymieniłyście - musi być niezły. Tylko ma same ciemne odcienie, więc dla bladej skóry odpada, bo przyglądałam mu się ostatnio w Rossmannie Ale koniecznie weź próbkę, może dla Ciebie będzie strzałem w dziesiątkę.

Zachęcałabym też do sprawdzenia Revlona Colorstay z Softflexem, jest bardzo fajny. Sama mam starszą wersję do skóry tłustej/mieszanej i niestety mnie wysusza, więc już nie używam (a poza tym przerzuciłam się na minerały). Ale maznęłam się ostatnio tym z Softflexem i... ach więc też polecam zorganizowanie sobie próbki.

Może jakieś prawdziwe minerałki? Sama zauroczyłam się EDM formułą Intensive i teraz każdą znajomą namawiam Próbki nie są drogie (z reguły kilkanaście zł za zestaw kilku sampli), a może odnajdziesz podkład idealny
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 06:04   #333
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: prośba o pomoc w wyborze podkładu

Cytat:
Napisane przez v-x-n Pokaż wiadomość
Tylko ma same ciemne odcienie, więc dla bladej skóry odpada, bo przyglądałam mu się ostatnio w Rossmannie
Może kolory nie są dla tak bardzo bladych, ale dla osób o średnio jasnej karnacji . Dla mnie minimalnie jest za ciemny, ale nie widać tego .
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną


Edytowane przez Katelicious
Czas edycji: 2009-05-05 o 06:30
Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 13:27   #334
IloveShopping
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 43
Unhappy Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam! Mam wielki problem z doborem podkładu. Czy moglibyście doradzić jakiś podkład dla bardzo bladej, młodej cery? Mam cere tłustą ze skłonnością do tradziku więc dobrze gdyby był kryjący . Próbowałam już mineralnego rimmela 103, max factor lasing performance 100, najjaśniejszego astora w pędzelku (wszystkie były za ciemne), pani w drogeri pokazywała mi też podkłady bourjous i loreala ale po wypróbowaniu najjaśniejszych odcieni również znacznie odróżniały się od szyi
IloveShopping jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:17   #335
tsukino
Przyczajenie
 
Avatar tsukino
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Police
Wiadomości: 3
GG do tsukino
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja również mam wielki problem z podkładem. Jestem nierównomiernie blada. Na polikach i czole biała, na nosie, żuchwie i przy włosach ciemniejsza. Na czole mam 'kaszkę' jak to zwykł mawiać mój ojciec - czyli prawda trądzik, choć dzięki spcjalnemu żelowi coraz mniejszy. Co jakiś czas wylezie mi pryszcz. Dodatkowo skóra jest tłusta w strefie T. Używałam podkładu Under Twenty i pudru "Under Twenty Never Ever", z którego jestem bardzo niezadowolona, oraz fluidu matującego Lirene (całkiem niezły, ale problem z zaciemnym odcieniem).

Zastanawiam się, czy niewystarczyłby mi tylko krem do wyrównania kolorytu skóry i korektor, czy muszę się bawić w podkłady, żeby wyglądać jako tako.
__________________
"Nothing sucks as much as feeling all alone, no matter how many people are around you."

John “J.D.” Dorian, Scrubs
tsukino jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-05, 16:40   #336
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Moze gdybys dala zdjecie to bylybysmy w stanie to osadzic, ale tak naprawde to Ty sama musisz wiedziec czy potrzebujesz tych kamuflarzy. Moze wystarczy np sam puder. Wydaje mi sie, ze jesli nie czujesz potrzeby to nie musisz sie meczyc. Ale np na jakas impreze itd warto sie postarac. Ja nie mam jakis szczegolnie widocznych problemow z cera a i tak nakladam podklad, puder, korektor i cala mase innych upiekszaczy Cera wyglada wtedy ladniej-oczywiscie jesli zrobimy to umiejetnie

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Albo po prostu znajdz jakis lepszy podklad. Poszukaj w mineralnych np na allegro. Przegladnij cale podforum mineralne.
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=113
Mozna je kupic nawet na allegro.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-06, 18:26   #337
kamalaska
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 446
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

creme puff nr 41 od kilku dni
kamalaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 16:36   #338
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej,musze kupić nowy podkład i jak za każdym razem mam problem. Już myślałam że udało mi się kupić idealny-Astor Mat­ti­tu­de 16 h,dobrze kryje,kolor idealny, cera się nie świeci,matuje na bardzo długo i właściwie trzyma się cały dzień,tylko niestety podkreśla każdą suchą skórke. Mam cere mieszaną,bardzo jasną,świeci się w strefie T za to na policzkach i brodzie skóra mi się przesusza. Kupiłam ostatnio Rimmel Lasting Finish 16h Fundation, ale niestety nie dojść że skóra niemiłosiernie mi się świeci po nim to jeszcze wogóle nie kryje, mam przebarwienia i mój podkład musi mieć właściwości kryjące, zastanawiam się nad
Astor Mineral Match i Clinique Almost Powder Makeuphttp://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24322 , a może macie jakieś inne propozycje?
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 16:49   #339
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

sprobuj revlon colorstay i zadbaj o nawilzenie - nawilzona skora mniej sie swieci i ma mniej suchych skorek.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:07   #340
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja mam clinique almost powder-ma male krycie, nie wyglada bardzo ladnie na skorze. Ja nie polecam, chyba ze do szybkiego codziennego makijazu. Sama mam taka cere i z doswiadczenia wiem, ze nie powinnas uzywac silnie matujacych i kryjacych podkladow. Po pierwsze zadbaj o cere. Najpierw oczyszczanie, peeling 2 razy w tygodniu, nie mecz jej za bardzo wyciskaniem itd bo od tego jest tyko gorzej. Łuszczy sie i sa te glupie suche skorki. No i nie wolno Ci uzywac kremow matujacych. Raczej nawilzajace do skory suchej. Wtedy praca gruczolow sie ustabilizuje. Ja uzywam raczej drozszych podkladow wiec tylko takie moge polecic- ostatnie odkrycie Givenchy photo perfexion (okolo 170zl) , estee lauder double wear light (134zl). Moja skora wyglada duzo lepiej od czasu jak mocno ja nawilzam i nakladam nie matujace a wrecz nawilizajace podklady. A od matowienia mam puder sypki. I jest super. Cera sie nie blyszczy.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:08   #341
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Nawilżam skóre, jakoś nigdy nie mogłam się zdecydować na revlon,boje się że jest "ciężki",a ja molałabym jakiś lekki podkład,nietworzący maski
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 17:11   #342
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja bardzo lubie tez clinique supermoisture makup-ale odcienie sa raczej ciemne-tylko w salonie clinique jest nr 4-najjasniejszy z dostepnych w polsce ale jesli piszesz ze jestes blada to odpada. On ma troche rozsiwetlajacych drobinek wiec to tez nie kazdemu odpowiada.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:23   #343
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dbam o skóre, oczyszczam,robie peelingi,używam kremu nawilżającego i wydaje mi się że to nie tutaj leży problem, chyba ten podkłas Astor dodatkowo wysusza mi skóre, wyciskać raczej nie mam czego,nieraz mi coś niewielkiego wyskoczy, i zwykle po tych krostkach zostają mi na długo plamy na mojej bladej cerze i dlatego potrzebuje czegoś kryjącego, wolałabym znaleść podkład do 100zł ponieważ już miałam okazje wypróbować pare droższych i niebyłam zbyt zadowolona
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 17:27   #344
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Nawilżam skóre, jakoś nigdy nie mogłam się zdecydować na revlon,boje się że jest "ciężki",a ja molałabym jakiś lekki podkład,nietworzący maski
revlon nie tworzy maski. a co do zluszczania 2 razy w tygodniu to moim zdaniem za duzo - im bardziej przesuszy sie twarz tym wiecej bedzie produkowac sebum. Pelling owszem, sciera skore ale rowniez niepotrzebnie sciaga i podraznia. Raz w tygodniu powinno wystarczyc (lub tzw. wedle potrzeb). Ja aby nie wysuszac ograniczam do minimum mycie twarzy zelami (uzywam pianki lirene bez sls, wiec nie wysusza), tylko codziennie oczyszczam mleczkiem i potem przecieram twarz tonikiem. I z mieszano-suchej tak dorobilam sie stanu zwanego skora normalna (no prawie)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:27   #345
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja tez zaczynam sie przestawiac powoli ale u mnie to chyba narazie niemozliwe. Mam jeszcze sporo zaskornikow i czasem wyskakuja pryszcze. Ale z drugiej strony obawiam sie o naczynka ktore mocno podraznilam. Juz od tygodnia uzywam toniku do suchej skory i jak narazie to zauwazylam ze mnoza sie zaskorniki natomiast znikaja podraznienia. I co zrobic? Albo albo Od lat zmagam sie z zaskornikami i powiedzialam sobie ze ich nie dotke. Same niech sie goja-jak przez tyle lat ich nie usunelam wyciskajac i maltretujac to moze sie same zagoja.

Ja polecam podklad nawilzajacy i matowanie pudrem.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 18:40   #346
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja postawilam na pielegnacje i dobrze mi to wyszlo. a teraz chyba przestawie sie na mineraly, bo ich na twarzy prawie nie czuc ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:05   #347
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja też stawiam na pielęgnacje, ale jakoś niemoge odstawić żelu(może kupie sobie pianke),jak przetre twarz mleczkiem samym mleczkiem i tonikiem to mam wrażenie że jednak skóra nie jest tak oczyszczona jak powinna, następny problem to dobry krem który by nawilżał i matował jednocześnie Revlon ma duży wybór jasnych odcieni?
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:09   #348
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

polecam te pianke lirene - kosztuje ok. 20 zł, ale nie wysusza cery. Nie ma sls. Bardzo jestem zadowolona
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 19:15   #349
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

dzięki,już sprawdzałam w KWC, napewno sobie kupie, a co do podkładu to pewnie w tygodniu pójde do drogeri i zobacze color stay
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-09, 19:24   #350
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Tzn jak najpierw poprawisz stan cery moze sie okazac ze nawet poprzednie podklady beda pasowac
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:16   #351
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

zobaczymy,chętnie pozostałabym przy Mattiude Astora
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-09, 20:18   #352
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Najlepiej rusz na biochemię albo poczytaj wątki o pielęgnacji i najpierw pielęgnuj, potem ukrywaj. Kremy są relatywnie tańsze;d
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 13:26   #353
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=17500
Dziewczyny, czy mówicie o tej piance?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 14:07   #354
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

tak, ja mam do cery wrazliwej http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16880 tą ło.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 14:43   #355
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziękuję
Zastanawiam się sama którą wypróbować-mam cerę mieszaną..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 21:48   #356
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja chyba kupie tą do cery wrażliwej, jeszcze tylko musze upolować dobry kremik,najlepiej nawilżający chociaż fajnie by było żeby troszke matował Przeszukałam KWC i chyba się zdecyduje na AA Young antybakteryjny http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...=10111,chociaż kusi też L'Oreal Pure Zone http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15610
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-10, 22:13   #357
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
ja chyba kupie tą do cery wrażliwej, jeszcze tylko musze upolować dobry kremik,najlepiej nawilżający chociaż fajnie by było żeby troszke matował Przeszukałam KWC i chyba się zdecyduje na AA Young antybakteryjny http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=10111 ,chociaż kusi też L'Oreal Pure Zone http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15610
Miałam pierwszy-strasznie mnie zapychał. Mam cerę mieszaną, z zaznaczeniem bardzo przetłuszczającej się strefy T.

Obecnie mam krem Humektan, do kupienia w aptece. Fajny, lekki, nie zapycha. Trochę zapach nie fajny ale po aplikacji ulatnia się
Mam już 5 opakowanie ale myślę nad zmianą go. Szukam czegoś bardziej 'konkretnego'
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-12, 13:22   #358
surykatka87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: rzeszów
Wiadomości: 22
Dot.: Podkład-cera problemowa/zniszczona/z niedoskonałościami JESIEŃ/ZIMA

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Nie widzę powodu, dla którego miałabym uznać Twoje słowa za niegrzeczne Nigdzie nie napisałam, że 'amatorskie' zabiegi są lepsze niż profesjonalne - napisałam, że zbrodnią jest wyciskanie wszelkich krostek zarówno samemu, jak i u kosmetyczki - a wiadomo, że oczyszczanie mechaniczne u kosmetyczki w większości przypadków to właśnie wyciskanie
Kobito o aksamitnej cerze co ty mozesz wiedziec o wyciskaniu? oczyszczanie u kosmetyczki uratowalo mnie. Wiadomo że trzeba rozpoznać typ tradziku bo nie kazda cera nadaje sie na wyciskanie ale takich jednoznacznych opinii balabym sie rozpowzechniac. tszus
surykatka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-13, 21:09   #359
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Ja też się zgłaszam z pytaniem...

Podkładów/fluidów nigdy nie używałam. Cera raczej w porządku, chociaż ostatnio trochę mi szaleje (prawdopodobnie skutek odstawienia tabletek). Potrafię się wysuszyć na wiór, jak i trochę poświecić (co mi się nigdy nie zdarzało).
Trochę częściej przytrafi sie jakaś niespodzianka.
Na co dzień radzę sobie korektorem i minerałami TBS - chociaż one w sumie nie kryją, tylko wyrównują koloryt skóry, dodatkowo rozświetlając. W sumie tyle mi wystarcza, ale...
Niebawem idę na wesele, nie mam pojęcia w jakim stanie będzie moja cera, choc będę przed (lub w trakcie ) okresu... Przydałoby się z jakimś tam kryciem... Nie chcę tapety, ale krycie mile widziane - wiadomo, całe popołudnie i noc na weselu, w sztucznym oświetleniu, w ciągłym ruchu. Miło by było mieć na twarzy coś, co pozwoli mi się pobawić nie myśląc o tym, czy moją przedokresową cerę ktoś właśnie fotografuje

Dodam, że cerę mam raczej wrażliwą, dość skłonną do zapychania (choć to różnie). Do tej pory miałam normalną w kierunku suchej - teraz to zależy od dnia (ech te odstawione tabsy)....

Polecicie coś ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 15:31   #360
evak1988
Zadomowienie
 
Avatar evak1988
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ....
Wiadomości: 1 518
GG do evak1988
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

i ja mam pytanie, opalam się, używam podkładu lirene citty matt odcień tiramisu, nie umię znaleźć żadnego innego matującego ktory był by w cenie do 30 zł, mam jeszcze dream matte mousse ale ten ciemny odcień jakoś dziwnie niekiedy wygląda, używam tylko podkładu na calą twarz, pod oczami, na niespodzianki daję go troche wiecej bo nie mam pojecia jak do ciemniejszego podkładu dobrać korektor pod oczy i jak to wszystko nakładać jaki też ma być puder sypki?
evak1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:28.