Chomiki wszystkich krajów - łączmy się! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 19:03   #61
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Cytat:
Napisane przez Olaola
Olciu - KOREK?! Toż to w ogóle nie oddaje istoty.
Byłabym wdzięczna za próbkę, ale za jakiś czas - gdy będę Ci się w stanie czymś odwdzięczyć.
Tak na marginesie - czy ten zapach jest wycofywany w ogóle, czy z Polski? Niebawem wybieram się do Anglii i ostrzę sobie ząbki m.in. na Safari, którego u nas ponoć nie uświadczysz. Mogłabym rozejrzeć się za Ceruttim dla Ciebie
Hmm.. nie byłam na tyle dociekliwa, nie wiem czy wszędzie jest wycofywany (wydaje mi się, że tak, ale nie jestem pewna). Na marginesie, zupełnie tego nie rozumiem, to taki piękny zapach! Narazie jest w promocjach w Rossmannie 90 zł/ 50 ml, więc chyba nie ma potrzeby Cię kłopotać (chyba, ze byłyby dużo tańsze- jest jakaś możliwość to sprawdzić?). Wybierasz się do Anglii... hmmm.. Ja na promie zakupiłam swoje pierwsze perfumy Joop! All about Eve (też już w Polsce nieuchwytne )

A za próbkę nie musisz się rewanżować Jakbyś chciała to wal!

Cytat:
Napisane przez eiri
Nie ma go już? Ja sobie wypraszam, śnił mi się ostatnio i chcę go poznać osobiście Nie chcę go przegapić, tak jak NM (nie daruję sobie tej opieszałości!)
Nie ma, nie ma! Jeszcze rok temu widziałam go w Marionnaudzie, ale cena była mało konkurencyjna. Teraz już tylko w Rossmannie, ale bez testu, czyli albo w ciemno, albo dla maniaków. I jeszcze w perfumeriach internetowych, ale jest coraz tańszy, a więc koniec chyba bliski.
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696

Edytowane przez tulipanka
Czas edycji: 2007-10-08 o 20:09 Powód: post pod postem
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:07   #62
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: chomiki wszystkich krajów - łączmy się!!!!!

Hmmm, u mnie 121zł za 75ml...
Ciekawa jestem, czy ja z tych, co w ciemno, czy z maniaków hihi
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 22:29   #63
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: chomiki wszystkich krajów - łączmy się!!!!!

Eiri, co do mnie to chyba nie ma wątpliwości...
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 18:18   #64
Sylwieta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 34
Zapasy,zapasy ...

Drogie Chomiczki,
mam pytanie czy zapasy, które robicie, dotyczą tylko perfum wycofywanych lub takich których nie można dostać, czy również tych, które bez problemu można kupić.

Jeśli wtedy też robicie zapas to dlaczego ?
A co jeśli zanim odpalicie zapasową butelkę zapach wam się znudzi i zostaniecie z niepotrzebnym balastem, na który wydałyście kawałek grosza ?
Sylwieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 18:37   #65
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Zapasy,zapasy ...

Cytat:
Napisane przez Sylwieta Pokaż wiadomość
Drogie Chomiczki,
mam pytanie czy zapasy, które robicie, dotyczą tylko perfum wycofywanych lub takich których nie można dostać, czy również tych, które bez problemu można kupić.

Jeśli wtedy też robicie zapas to dlaczego ?
A co jeśli zanim odpalicie zapasową butelkę zapach wam się znudzi i zostaniecie z niepotrzebnym balastem, na który wydałyście kawałek grosza ?
..to wtedy zawsze można taki zapach komuś odsprzedać np. na allegro,albo się zamienić z kimś na coś innego. Ja obecnie chomikuję 3 zapachy :dodatkową 30-stkę "libertine" ,jil sander No.4 i Fidji - wszystkie z większymi lub mniejszymi problemami są dostępne,ale boję się po prostu,że...no,że zabraknie dla mnie! Akurat te zapachy bardzo mi się podobają ,a i pojemności chomikuję niewielkie,bo tylko 30-stki
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 19:24   #66
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zapasy,zapasy ...

No, libertine to warto chomikować , bo chyba zaprzestali produkcji.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-01, 19:27   #67
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Zapasy,zapasy ...

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
No, libertine to warto chomikować , bo chyba zaprzestali produkcji.
podobno tak,chociaż słyszałam już że zaprzestali, a potem że jednak nie..kto to może wiedzieć...
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 19:40   #68
marmota
Raczkowanie
 
Avatar marmota
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 426
Dot.: chomiki wszystkich krajów - łączmy się!!!!!

Szukałam tego wątku i cieszę się, że znalazłam. Nie jestem sama!!! W obawie przed tym, że wycofają, że nie bedzie mnie później stać na taką fanaberię kupuję na zapas. Miałam zamiar zapytać jak duże miewacie zapasy ulubionych zapachów, ale przeczytałam, że bywają większe niż moje. Poznałam poza tym rozpoznanie i pasuje mi zespół chomika. Myślałam, że to poprostu efekt wychowania w realnym socjalizmie, kiedy wszystkiego brakowało i kupowało się na zapas.
marmota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 05:08   #69
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Chomiki wszystkich krajów - łączmy się!

Podnoszę wątek, bo stwierdzam, że jestem nieuleczalnym chomikiem Po prostu muszę mieć choć niewielki zapas ukochanych zapachów. W innym wypadku szkoda by mi było ich uzywać(wiem, wiem nie jestem całkiem normalna). Powiem po cichu, że w czeluściach swojej perfumowej szafeczki mam podwójne(czyli jedna w uzyciu, a jedna sobie czeka) flachy Coco M, Addicta klasyka i Eau Fraiche, Słonia. Resztę mam po jednej sztuce. Wy też chomikujecie?
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 12:14   #70
marmota
Raczkowanie
 
Avatar marmota
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 426
Dot.: Chomiki wszystkich krajów - łączmy się!

Oczywiście!
W zapasie mam: Mitosouko, BC, Nu, Theo Leggero, Desnuda, Czarna Mania - więcej grzechów nie pamiętam... Ale dzięki temu bez oporów używam tych skarbów ;-)
marmota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 13:28   #71
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Chomiki wszystkich krajów - łączmy się!

Mój chomiczyzm włącza się, gdy widzę Cristobala.
Bo co będzie, gdy skończę swą ledwie zaczętą pięćdziesiąteczkę ?

A tu nigdzie nie widać EDP cristobalowego !!!!!!!!!!!!!
Wszędzie EDT i EDT....
BigMama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-19, 18:31   #72
angel 310
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dragonheart
Wiadomości: 567
GG do angel 310
Dot.: Chomiki wszystkich krajów - łączmy się!

odświeżam wątek
ja mam manie chomikowania zapachów które aktualnie kocham- ostatnio zrobiłam zapsy Słonika, wcześniej Angel la Rose, teraz korci mnie Parfum Sacre, ale na necie jest tylko na pulpa.pl a nie mam pojęcia co to za instytucja
angel 310 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 13:24   #73
Estell
Rozeznanie
 
Avatar Estell
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 695
Chomik - to ja

Po zakupieniu flakonika zapachu, który już mam stwierdziłam, że zaryzykuję i założę wątke. Przepraszam z góry, jeśli coś podobnego już było, przekopałam forum wiele razy i nic takowego nie pamiętam.
Każda z nas kocha zapachy, każda ma swoją kolekcję i wiele z nas ma w swojej kolekcji ten sam zapach w kilku flakonach. Mania perfumeryjna ma to do siebie, że zdrowy rozsądek często się gdzieś gubi, przeważa miłość do zapachu. Co takiego chomikujecie Drogie Wizażanki i dlaczego akurat ten konkretny zapach?
Ja sama posiadam 2 flakony Dune: 50ml w użyciu i 100ml zapasu
Chanel Allure mam w wersji EDP, EDT i czystych perfum
właśnie kliknęłam drugi flakonik klasycznego Angela, oba mają po 25ml, niby niedużo, ale używam Angela bardzo oszczędnie i będę miała na parę lat.
Żaden z tych zapachów nie jest wycofany, żaden trudny do zdobycia, ale lubię je tak mocno, że chciałabym, żeby dominowały w mojej kolekcji.
Estell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 13:32   #74
piroksena
Zadomowienie
 
Avatar piroksena
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Puszka Pandory
Wiadomości: 1 507
Dot.: Chomik - to ja

Sama na razie jeszcze chomikowania nie praktykuję, ale podoba mi się ta idea Zwłaszcza jeśli tyczy to ukochanego zapachu, którego przyszłość produkcyjna wisi na włosku...

Na razie jednak skupiłam się na gromadzeniu różnorodnego dobrodziejstwa, ale ze dwa zapachy chętnie bym już zdublowała, już-już mam klikać na all i zawsze nadlatuje wtedy myśl, że z tym zdążę zawsze (nooo ), a tu tyle flaszencji których jeszcze nie mam w kolekcji.
__________________

piroksena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 13:43   #75
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Chomik - to ja

W sumie chomikuję tylko wycofane rzeczy - mam 3 flaszki tygrysa Kenzo (i dezodorant) i 4 krążki hokejowe NU edp (w różnych wielkosciach )
Nie mam pojęcia, kiedy to zużyję, ale na samą myśl, że nie będę mogła kupić w przyszłości tych zapachów, przebiegają mnie dreszcze
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 13:50   #76
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Chomik - to ja

Coś dla mnie
Wiele już razy pisałam o swoim chomikowaniu i walce z nim(przegranej oczywiście).
Chomikowanie zaczełam od Nature Millenaire,które to poznałam jak już zostały wycofane,a ceny rosły i rosły.Kiedy upolowałam pierwszy flakon stwierdziłam,że mało to będzie,zbyt szybko zużyję,a później już nie dostanę itd.....Przeniosłam swe łowy na ebay,gdzie w ciągu 2 m-cy upolowałam 4 kolejne flakony(zgrozo) i 2 flakony Nature Millenaire PH z pielęgnacją.
Pozbyłam się tych zapasów (zostawiając 1 butelkę) z obawy,że prędzej zapach się zepsuje niż zużyję to wszystko,ale......
Ostatnio upolowałam jednak 1 flakonik na malutki zapasik
Podobna historia z Winter Delice,na które polowałam tak skutecznie,że oprócz butelki w użyciu,mam 2 butelki w zapasie.Wszystkie 125ml:0

Pozostałe zdobycze są już pojedyńcze Oby tak zostało :0
Chomikuję zapachy w 100% moje,ukochane,które są wycofane,lub używane często(Cedre) w miksach z innymi zapachami.
Choć mało używany ostatnio Cocon nie jest wycofany,to lepiej jednak się czuję mając jego zapasy.....
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 14:05   #77
vesenka
Zakorzenienie
 
Avatar vesenka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 8 885
Dot.: Chomik - to ja

ja mam czasem jednocześnie po 2 lub 3 flaszki tego samego zapachu. Najczęściej gdy to coś co lubię, a jest wycofywane.
A tak w ogóle to podobne wątki były. Przejrzyj sobie

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ghlight=chomik

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ighlight=zapas

a naocznie można się o tym przekonać przeglądając wątek moja kolekcja perfum
__________________


vesenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 14:29   #78
lady_poison
Zakorzenienie
 
Avatar lady_poison
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Mszczonów/Warszawa
Wiadomości: 4 489
Dot.: Chomik - to ja

Mam manię chomikowania jeśli chodzi o Belle de Minuit, które poznałam jak już były wycofane i popadłam w absolutną miłość do tego zapachu. Mam jedną 50 ml. flaszkę w użyciu, a schomikowane jeszcze dwie 50ml. W tym piękny zestaw z miniaturą Na razie nie wyobrażam sobie świąt Bożego Narodzenia i zimy bez BdM. Ale więcej nie kupię prawdopodobnie, bo boję się, że nie zdążę zużyć i się zepsują, a wtedy bym się załamała - tyle kasy do śmieci...
Podobną trwogę w używaniu budzi we mnie moja flaszka 125 ml. Winter Delice. Każdą kropelkę dozuję z namiastką świętego rytuału i myślę o upolowaniu jakiegoś zapasu, mimo iż dopiero ją otworzyłam
Reasumując - chomikuję to co już niedostępne. Więc jeszcze mam nadzieję nie jest ze mną tak źle
__________________
Instagram
lady_poison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 14:46   #79
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Chomik - to ja

Zauważyłam że ja nie jestem chomikiem. Zamiast mieć w swojej kolekcji kilka flaszek tych samych perfum wolę kupić kilka różnych i mieć w czym wybierać, delektować się każdego dnia innym zapachem. Nawet nie kupuję 100 czy 50 ml.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 14:58   #80
Velvet Acid Kitty
Wtajemniczenie
 
Avatar Velvet Acid Kitty
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 811
Dot.: Chomik - to ja

Moja miłość do zapachów nie jest trwała, tak więc nie czuję potrzeby chomikowania...

Uff
__________________

Velvet Acid Kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:03   #81
camelia111
Zakorzenienie
 
Avatar camelia111
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 603
Dot.: Chomik - to ja

Cytat:
Napisane przez lady_poison Pokaż wiadomość
Mam manię chomikowania jeśli chodzi o Belle de Minuit, które poznałam jak już były wycofane i popadłam w absolutną miłość do tego zapachu. Mam jedną 50 ml. flaszkę w użyciu, a schomikowane jeszcze dwie 50ml. W tym piękny zestaw z miniaturą Na razie nie wyobrażam sobie świąt Bożego Narodzenia i zimy bez BdM. Ale więcej nie kupię prawdopodobnie, bo boję się, że nie zdążę zużyć i się zepsują, a wtedy bym się załamała - tyle kasy do śmieci...
Podobną trwogę w używaniu budzi we mnie moja flaszka 125 ml. Winter Delice. Każdą kropelkę dozuję z namiastką świętego rytuału i myślę o upolowaniu jakiegoś zapasu, mimo iż dopiero ją otworzyłam
Reasumując - chomikuję to co już niedostępne. Więc jeszcze mam nadzieję nie jest ze mną tak źle
Zazdroszczę zapasu bdm Ja od kilku lat staram się zdobyć flaszkę lub odlewkę. Na zawsze tylko 30 ml za 249 zł. Nawet na wspólnozakupowym ciężko podzielić taką ilość.

Ja nie chomikuję niczego z prostej przyczyny - cały czas poznaję coś nowego Muszę zakupić kolejną butlę I love love i envy me, a tyle nowo poznanych zapachów na wish liście
camelia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:06   #82
beata11
Rozeznanie
 
Avatar beata11
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 932
Dot.: Chomik - to ja

Ja jestem chomik straszny.
Właśnie przymierzam się do zakupu Rush2 na zapas ( miałam 3, ale jeden mi się gdzieś zapodział)
beata11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:28   #83
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Chomik - to ja

Nie chomikuję.
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:47   #84
mamba
Zadomowienie
 
Avatar mamba
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 1 006
Dot.: Chomik - to ja

Ja jestem chomikiem ale trochę pod innym względem. Otóż chomikuję zapachy, które kiedyś tam mi się podobały, teraz już niezbyt, ale nie jestem w stanie się ich pozbyć. Po prostu nie mam serca, sama nie wiem dlaczego. I tak stoi kilka zapachów na mojej półce (np. Miracle czy Promesse), mama czasem się psiknie, ja raz na rok, ale i tak się ich nigdy nie pozbędę.
mamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 15:58   #85
czarny flamaster
Zadomowienie
 
Avatar czarny flamaster
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ze swojego pokoju
Wiadomości: 1 143
Dot.: Chomik - to ja

też nie chomikuję, ale owszem, mam perfumy, których używam tylko kiedy uważam iż dana chwila jest wyjątkowa, bo są dla mnie zbyt cenne akurat to Kate Moss i Velvet Hour
__________________
...mówi się "trudno" i płynie się dalej..

27.11.2009 - pierwsza randka
02.08.2012 - nasz ślub
25.03.2013 - me + you = Sławek
czarny flamaster jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 16:26   #86
kroliczek190
Zadomowienie
 
Avatar kroliczek190
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 020
Dot.: Chomik - to ja

W tych dniach miałam założyć taki sam wątek... ale zbieg okoliczności
JESTEM chomikiem i z reguły mam po 2 flakony tego co lubię - jeden w domu a drugi w pracy.
Ostatnio - Live oraz Live Luxe (oba mnie zauroczyły), Miss Dior Cherie (sama nie wiem po co bo są cały czas w sprzedaży), Provocative Woman kupione w promocjach...
Zawsze - Cabotine i Envy bo to moje kultowe zapachy...
Niektóre flakony dlatego są zdublowane bo dostaję perfumeryjne prezenty. Stąd Dune i Hypnose w dwóch egzemplarzach
kroliczek190 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:23   #87
fergieunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 697
GG do fergieunia
Dot.: Chomik - to ja

Ja nie jestem z tych co chomikują. Może dlatego, że swoją miłość do perfum zaczęłam całkiem niedawno. Znam niewiele zapachów, co do tych mało dostępnych nie będę się wypowiadać. Jednak szybko nudzą mi się perfumy i jeżeli po skończeniu jakiś zapach nadal mi się podoba to jest cud! Zdecydowanie nie chomikuję, nie natknęłam sie jeszcze na taki zapach, który byłby tego wart.
fergieunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:41   #88
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Chomik - to ja

A ja nie chomikuję. Nie potrafiłabym mieć nawet jednej butelki w zapasie. Zastanawiałam sie nawet, czy nie zaczęłabym chomikować, wiedząc, że jeden z moich ukochanych zapachow został już wycofany, ale chyba i wtedy nie. Po prostu powzdychalabym z utęsknieniem, a nastepnie życie potoczyłoby się swoim torem.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 17:49   #89
GothicAristocrat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 765
Dot.: Chomik - to ja

Cytat:
Napisane przez mamba Pokaż wiadomość
Ja jestem chomikiem ale trochę pod innym względem. Otóż chomikuję zapachy, które kiedyś tam mi się podobały, teraz już niezbyt, ale nie jestem w stanie się ich pozbyć. Po prostu nie mam serca, sama nie wiem dlaczego. I tak stoi kilka zapachów na mojej półce (np. Miracle czy Promesse), mama czasem się psiknie, ja raz na rok, ale i tak się ich nigdy nie pozbędę.
dokładnie, mam tak samo

a po za tym mam cztery Theoremy, dwa flakony Wenge, dwa Bc, dwa Bdm, dwie mini Oi, dwa smoki...
no chyba niezły ze mnie chomik

a najgorsze jest to że chomikować mam ochotę cały czas. Jam mam dubelka to sie nie martwie że może mi zabraknąć ukochanego zapachu i mogę się nim bez zadnych wyrzutów sumienia dosłownie zlewać (tak jak czynie)
GothicAristocrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-23, 18:33   #90
just green
Rozeznanie
 
Avatar just green
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 880
GG do just green
Dot.: Chomik - to ja

Ja (na szczęście?) nie chomikuję zapachów z 2 prostych przyczyn:
1. nie mam tak ukochanego zapachu, by robić zapasy
2. nawet gdybym miała, to i tak nie miałabym pieniędzy na kolejne flakoniki
Uwielbiam mieć dużo, duużo różnych zapachów
__________________

just green jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-16 23:02:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.