Rzucić palenie - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 21:05   #3961
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Rzucić palenie

U mnie na liczniku 242 pięknych dni bez fajki
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 15:09   #3962
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Rzucić palenie

Dziś dzień bez papieroska. Gratuluję wszystkim rzucaczkom, zwłaszcza tym, które towarzyszyły mojej niedoli w pierwszych dniach. Jestem pełna optymizmu i wierzę, że skoro udało mi się przez 151 uda mi się wytrzymać dalej. Z plusów to chyba mi się troszkę poprawił koloryt buźki, ale najbardziej się cieszę z tego, że nie śmierdzę. Mam w planie wybielić sobie ząbki żeby się na całego cieszyć wolnością od nałogu ( o ile tak mogę o sobie powiedzieć). Czasem jednak wszystkie wysiłki wydają mi się być bez sensu. Zaraz jednak próbuję sobie wybić wątpliwości z głowy. Całuski i uściski dziewczynki.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 15:19   #3963
violka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 61
Dot.: Rzucić palenie

no więc 8 dzień mijacieszę się bardzo ,ale też boję się przyszłości,bo tak jak czytam niektóre wypowiedzi ,to mozna wywnioskowac ,że to już zawsze będzie trzeba walczyć....dziewczyny z dłuzszym stażem powiedzcie proszę ,czy później jest łatwiej?czy ta nawracajaca mysl o zapaleniu jest ciagle tak silna ,czy w koncu kiedys przestaje się o tym myslec...ja wiem ,że te natrętne mysli można zwalczyć,ale ich pojawianie się jest męczące
violka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 19:25   #3964
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
U mnie na liczniku 242 pięknych dni bez fajki
Gratuluje, piekny wynik Gosiu


Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Dziś dzień bez papieroska. Gratuluję wszystkim rzucaczkom, zwłaszcza tym, które towarzyszyły mojej niedoli w pierwszych dniach. Jestem pełna optymizmu i wierzę, że skoro udało mi się przez 151 uda mi się wytrzymać dalej.
....
Majreg, nie rozumiem zaczęłaś palić? Czy jestes bliska? Mam nadzieję, że nie musze łoić Ci tyłka


Cytat:
Napisane przez violka123 Pokaż wiadomość
....dziewczyny z dłuzszym stażem powiedzcie proszę ,czy później jest łatwiej?czy ta nawracajaca mysl o zapaleniu jest ciagle tak silna ,czy w koncu kiedys przestaje się o tym myslec...ja wiem ,że te natrętne mysli można zwalczyć,ale ich pojawianie się jest męczące

Myśl nawraca ale z czasem nie jest już tak częsta, intensywna i nie powoduje ssania i żalu. Moja mama nawet teraz, po pięciu latach niepalenia łapie się na mysli - "zaraz, gdzie są moje papierosy" a potem sobie przypomina, ze przecież juz nie pali

Violko, głowa do góry Z każdym dniem będzie lepiej
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 07:32   #3965
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Rzucić palenie

Nie, absolutnie nie zaczęłam palić. Wczoraj było święto "Dzień bez papierosa". Ja jestem czyściutka. Od 01.01.2009 nie zapaliłam ani jednego śmierdziela Tymenko. Przecież trzymamy się razem już do końca i ja Cię nie mam zamiaru opuścić.
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 08:10   #3966
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Nie, absolutnie nie zaczęłam palić. Wczoraj było święto "Dzień bez papierosa". Ja jestem czyściutka. Od 01.01.2009 nie zapaliłam ani jednego śmierdziela Tymenko. Przecież trzymamy się razem już do końca i ja Cię nie mam zamiaru opuścić.
No to dobrze, grzeczna dziewczynka Ja też nawet maszka nie wziełam od 2 stycznia

tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 08:31   #3967
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Rzucić palenie

Moje kolejne podejście, tym razem na Tabexie. Dziś jest 5 dzień i zarazem pierwszy bez papierosa. Myślę, że będzie lepiej bo przy tych tabletkach papierosy wogóle nie smakują.
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 17:33   #3968
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Rzucić palenie

Drugi dzień bez papierosa. Narazie jest ok, ten Tabex naprawdę daje rade.
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 22:02   #3969
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Rzucić palenie

Hej dziewczyny
Wracam do Was, pamietacie mnie jeszcze? Wypalam przed północa fajkę i od jutra koniec. Wiem, jak to brzmi, ale obiecałam, że chociaż chociaz miałabym się po***ć to nie zapalę Męczy mnie to i już nie chcę, wiem, ze będzie na początku trudno, ale samam tego chciałamJutro się melduję pachnąca

Edytowane przez syla-78
Czas edycji: 2009-06-02 o 22:15
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 07:11   #3970
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez kzabeczka Pokaż wiadomość
Drugi dzień bez papierosa. Narazie jest ok, ten Tabex naprawdę daje rade.

Kzabeczko, trzymam kciuki


Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wracam do Was, pamietacie mnie jeszcze? Wypalam przed północa fajkę i od jutra koniec. Wiem, jak to brzmi, ale obiecałam, że chociaż chociaz miałabym się po***ć to nie zapalę Męczy mnie to i już nie chcę, wiem, ze będzie na początku trudno, ale samam tego chciałamJutro się melduję pachnąca

Syluś, jasne, że pamiętam Rzuciłaś kiedyś palenie No ale dzisiaj jesteś już pachnaca, prawda??

tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 07:19   #3971
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wracam do Was, pamietacie mnie jeszcze? Wypalam przed północa fajkę i od jutra koniec. Wiem, jak to brzmi, ale obiecałam, że chociaż chociaz miałabym się po***ć to nie zapalę Męczy mnie to i już nie chcę, wiem, ze będzie na początku trudno, ale samam tego chciałamJutro się melduję pachnąca


Sylcia odezwij się

Właśnie sprawdziłam, że w następny poniedziałek stuknie mi 9 miechów ale zleciało
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-06-03 o 07:20
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 08:11   #3972
Alida
Raczkowanie
 
Avatar Alida
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
GG do Alida
Dot.: Rzucić palenie

dzien 23 oficjalnie rozpoczety nie palę i nie śmierdzę
Alida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 13:22   #3973
<<magda>>
Raczkowanie
 
Avatar <<magda>>
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Irlandia, Tralee
Wiadomości: 66
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez syla-78 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Wracam do Was, pamietacie mnie jeszcze? Wypalam przed północa fajkę i od jutra koniec. Wiem, jak to brzmi, ale obiecałam, że chociaż chociaz miałabym się po***ć to nie zapalę Męczy mnie to i już nie chcę, wiem, ze będzie na początku trudno, ale samam tego chciałamJutro się melduję pachnąca
właśnie ostatnio myślałam o Tobie Sylciu.Fajnie,że znowu jesteś z nami
Oshine i Tymenka to już wyjadacze i wzory do naśladowania!!
Alida i Kzabeczka trzymajcie się dalej a nie pożałujecie

---------- Dopisano o 13:22 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez majreg Pokaż wiadomość
Dziś dzień bez papieroska. Gratuluję wszystkim rzucaczkom, zwłaszcza tym, które towarzyszyły mojej niedoli w pierwszych dniach. Jestem pełna optymizmu i wierzę, że skoro udało mi się przez 151 uda mi się wytrzymać dalej. Z plusów to chyba mi się troszkę poprawił koloryt buźki, ale najbardziej się cieszę z tego, że nie śmierdzę. Mam w planie wybielić sobie ząbki żeby się na całego cieszyć wolnością od nałogu ( o ile tak mogę o sobie powiedzieć). Czasem jednak wszystkie wysiłki wydają mi się być bez sensu. Zaraz jednak próbuję sobie wybić wątpliwości z głowy. Całuski i uściski dziewczynki.
Majreg Ty wiesz,że jesteś dla mnie jednym z najwiekszych wzorów do nasladowania w tym wątku??Nie rób nic głupiego przypadkiem...
<<magda>> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:30   #3974
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: Rzucić palenie

Majreg Ty wiesz,że jesteś dla mnie jednym z najwiekszych wzorów do nasladowania w tym wątku??Nie rób nic głupiego przypadkiem...[/quote]


Dziękuję bardzo za miłe słowa. Nie zrobię nic głupiego, bo zależy mi żeby Was również nie zawieść. Myślę,że czyjaś porażka potrafi bardzo zniechęcić. Rzucałam już parę razy, ale nigdy tak poważnie jak teraz. Myślę,że razem zawsze jest łatwiej. Ponoć dzielone cierpienie jest połową cierpienia, a dzielona radość podwójną radością. A więc naprawdę bardzo, bardzo się cieszę,że przynajmniej części z nas się udaje, a reszcie uda się wkrótce.:jupi :
majreg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 22:56   #3975
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Rzucić palenie

Gratulacje dla wszystkich rzucaczek!!!!!


u mnie czwarty miesiąc niepalenia

nawet skręcam ręcznie znajomym papieroski i lolki i nie ciągnie mnie do zapalenia! poza tym dym na mieszkaniu mi zaczął przeszkadzać.

Dziewczyny!!! Trzymać się tej myśli i żadnych papierochów śmierdziochów!
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 09:56   #3976
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Rzucić palenie

Dalej nie palę Dziś jest 6 dzień, te tabletki Tabex są naprawdę rewelacyjne.
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 14:48   #3977
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Rzucić palenie

i nie ciągnie cię do palenia?
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-06, 18:59   #3978
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez janina1984 Pokaż wiadomość
i nie ciągnie cię do palenia?
Są momenty, że mam mały apetyt na papieroska, ale to naprawdę szybko mija. Najgorzej jest w pracy bo większość pali - ale daję radę. Jak narazie jestem z siebie dumna
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 02:40   #3979
janina1984
Rozeznanie
 
Avatar janina1984
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 888
Dot.: Rzucić palenie

nie poddawaj się, gdy oni wychodzą na przerwę na papierosa, czy coś.. nie pal, ciesz sie, że ty już nie musisz tego robić.
__________________
ile starożytnych umów już dziś złamałeś, pijąc swoją poranną codzienna herbatę?
janina1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-08, 06:13   #3980
smolista
Raczkowanie
 
Avatar smolista
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 102
Dot.: Rzucić palenie

325 dbp:jup i:

19 lipca będzie rok
smolista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 08:54   #3981
Nonna
Raczkowanie
 
Avatar Nonna
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 33
Dot.: Rzucić palenie

Czytam wasze posty i zazdroszcze... Potrzebuje takich autorytetów jak Wy. W zeszłym roku udało mi się rzucić na 4 miesiące, ale przybyło mi troszkę problemów i dzisiaj siedzę z fajkiem i kieliszkiem wermuta Jeśli uda mi się nie palić conajmniej tydzień to na bank się pochwale
Nonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-08, 15:52   #3982
Wioletta28
Raczkowanie
 
Avatar Wioletta28
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: New Life:) Poland
Wiadomości: 253
GG do Wioletta28
Dot.: Rzucić palenie

Witam!
Ja sie melduje z 90 dniami - 2 (zgrzeszylam wtedy, ale nie wrocilam do palenia) czyli 88dni bez palenia Pozdrawiam!
Wioletta28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 08:57   #3983
Alida
Raczkowanie
 
Avatar Alida
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 209
GG do Alida
Dot.: Rzucić palenie

ja zaczęłam 29 dzień wcz byłam na bro, koleżanki paliły a ja nawet nie pomyślałam o faju :
Alida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-09, 21:23   #3984
<<magda>>
Raczkowanie
 
Avatar <<magda>>
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Irlandia, Tralee
Wiadomości: 66
Dot.: Rzucić palenie

A we mnie od kilku dni coś wstapiło...nie wiem co się dzieje ale zaczęłam od kilku dni zazdrościć palaczom,mój entuzjazm minął jakby rozpłnął się w powietrzu.Nie wiem czemu i bardzo mnie taki stan rzeczy denerwuje.Nie chcę wrócić do nałogu,szkoda mi tych prawie 4 miesięcy ale coś niedobrego sie dzieje ze mną, jakbym od kilku dni nie była sobą a inna osobą...
<<magda>> jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 09:07   #3985
kzabeczka
Zadomowienie
 
Avatar kzabeczka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 036
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez <<magda>> Pokaż wiadomość
A we mnie od kilku dni coś wstapiło...nie wiem co się dzieje ale zaczęłam od kilku dni zazdrościć palaczom,mój entuzjazm minął jakby rozpłnął się w powietrzu.Nie wiem czemu i bardzo mnie taki stan rzeczy denerwuje.Nie chcę wrócić do nałogu,szkoda mi tych prawie 4 miesięcy ale coś niedobrego sie dzieje ze mną, jakbym od kilku dni nie była sobą a inna osobą...
Mam nadzieję, że się nie złamiesz i nie zapalisz, trzymam kciuki.
Ja narazie jestem z siebie dumna jak skończę brać tabex to akurat na urlop będziemy jechać, więc nikt nie będzie mnie kusił papierochami i mam nadzieję, że przetrwam
__________________
Życie to nie bajka...
kzabeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 10:23   #3986
oshinek
Wtajemniczenie
 
Avatar oshinek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 847
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez <<magda>> Pokaż wiadomość
A we mnie od kilku dni coś wstapiło...nie wiem co się dzieje ale zaczęłam od kilku dni zazdrościć palaczom,mój entuzjazm minął jakby rozpłnął się w powietrzu.Nie wiem czemu i bardzo mnie taki stan rzeczy denerwuje.Nie chcę wrócić do nałogu,szkoda mi tych prawie 4 miesięcy ale coś niedobrego sie dzieje ze mną, jakbym od kilku dni nie była sobą a inna osobą...
no niestety takie kryzysy nawet po kilkunastu miesiącach przychodzą.
Mnie tydzień temu chodziły po głowie fajki, ale oczywiście odgoniłam te głupie mysli, też się zastanawiam kiedy nadejdzie taki czas, że całkiem zapomnę o dymku - możliwe, że nigdy.
Madzia nie poddawaj sie, nie ma czego zazdrościć - ostatnio siadła koło mnie w autobusie kobieta, od której tak niemiłosierne "waliło" fajami, że myslalam, ze autentycznie zwymiotuję i od razu miałam w głowie myśli: "czy ode mnie też tak śmierdziało " albo jak widzę młodą dziewczynę, która wsiada do autobusu jedną nogą, a jeszcze bierze "macha" to aż mam obrzydzenie to tego wszystkiego

Cytat:
Napisane przez kzabeczka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się nie złamiesz i nie zapalisz, trzymam kciuki.
Ja narazie jestem z siebie dumna jak skończę brać tabex to akurat na urlop będziemy jechać, więc nikt nie będzie mnie kusił papierochami i mam nadzieję, że przetrwam
Kabzeczko gratulacje
to będzie również mój pierwszy od 8 lat urlop bez papierosów
__________________
Nie palę
http://www.suwaczek.pl/cache/d98bd85f35.png


Bycie konfidentem to najgorsza forma upodlenia człowieka



Edytowane przez oshinek
Czas edycji: 2009-06-10 o 10:27
oshinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 20:34   #3987
palacz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: Rzucić palenie

mam problem zaciągnąłem raz herbaciankę i nie moge przestać palić

pomocy piszcie na e-mail karolik@buziaczek.pl



palacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 21:28   #3988
poziomka61
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wieś mazowiecka
Wiadomości: 863
Dot.: Rzucić palenie

Poczytałam i ... straszne wnioski
Palę w sumie jak głupia. Uwielbiam papierosy, kocham każdy gest związany z tym rytuałem. Od jakiegoś czasu myślimy z mężem o rzuceniu. Nawet zainwestowaliśmy w e-papierosy. To coś dziwnego, nowego, ale... może pomoże. W nowym samochodzie nie palimy "analogów", możemy "popalać" w niepalących domach. Jeszcze trochę silnej woli i może...?
poziomka61 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 11:30   #3989
violka123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 61
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez kzabeczka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się nie złamiesz i nie zapalisz, trzymam kciuki.
Ja narazie jestem z siebie dumna jak skończę brać tabex to akurat na urlop będziemy jechać, więc nikt nie będzie mnie kusił papierochami i mam nadzieję, że przetrwam
Kzabeczka bardzo bardzo powodzenia tak się troche zTobą integruję ponieważ w podobnym czasie zaczęłyśmy "walkę" i obie z Tabexem mi dziś mija 19 dzień.....też uważam ,że początek przetrwałam dzięki tabexowi i bardzo bałam sie na poczatku co bedzie jak mi się skonczą tabletki....a tutaj niespodziankao kazało się ,że nawet nie musiałam kończyć opakowania....odstawiałam tabletki jakoś w momęcie kiedy brało sie je co 3 godz....poprostu nie czulam juz potrzeby....choć tabletki noszę jeszcze cały czas przy sobie....zabezpieczenie



wiem ,że to dopiero początek walki.....ale mślę,że dobry początek .....wczoraj byłam na szkoleniu ....10 godz z przerwami na papierosa.....zawsze wiekszość z nas pędziła na fajkę....a wczoraj stałam z nimi...palili...a gryzłam ciacho i popijałam kawkę i nie czułam potrzeby zapalenia......no własnie....to ciacho no niestety....tłuszczyk rośnie.....ale na początku powiedziałam sobie ,że rzucenie fajek wazniejsze i na starcie pogodziłam się ztym ,że przytyję......przyjdzie czas na walkę ztłuszczykiem....nieste ty aż tyle samozaparcia nie mam w sobie aby prowadzić dwie wojny jednocześnie
violka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 14:43   #3990
tymena
Zakorzenienie
 
Avatar tymena
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 15 280
GG do tymena
Dot.: Rzucić palenie

Cytat:
Napisane przez poziomka61 Pokaż wiadomość
Poczytałam i ... straszne wnioski
Palę w sumie jak głupia. Uwielbiam papierosy, kocham każdy gest związany z tym rytuałem. Od jakiegoś czasu myślimy z mężem o rzuceniu. Nawet zainwestowaliśmy w e-papierosy. To coś dziwnego, nowego, ale... może pomoże. W nowym samochodzie nie palimy "analogów", możemy "popalać" w niepalących domach. Jeszcze trochę silnej woli i może...?

Poziomko, ja też uwielbiałam każdy gest, każde pociągnięcie, miałam ulubioną zapalniczkę zippo i stylowe popielnice. Paliłam w gorączce, podczas kataru kiedy nic nie czułam i podczas grypy żołądkowej kiedy każdy mach kończył się nad klozetem Nie nawidziłam tylko tego smrodu. Kiedy zaczął mi bardzo mocno przeszkadzać podjęłam walkę.

To, że tu zajrzałaś to już pierwszy krok Trzymam kciuki za nastepne
tymena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:21.