biała perła - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 14:29   #871
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mi dzisiaj wlasnie przyszla zamowiona biala perła z allegro
tylko aplikatory nie sięgaja mi do ostatnich zebow,i na dolnej i na gornej zostaje po jednym ząbku to normalne?
w zwiazku ze ide do nowej szkoly,postanowilam zainwestowac troche w siebie zaraz wyprobuje po raz pierwszy.

ja tam nie pamiętam czy miałam na tyłach zakryte, ale chyba ostatnie nie były zakryte.
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 15:53   #872
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Czarnaroe Pokaż wiadomość
ja tam nie pamiętam czy miałam na tyłach zakryte, ale chyba ostatnie nie były zakryte.
dziekuje za odpowiedz
Nalozylam dzisiaj po 2 razy i widze delikatna roznice.Mam nadzieje ze im dluzsza kuracja,tym ladniejsze bede miala ząbki Marzą mi sie biale...
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:16   #873
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: biała perła

a na mnie to NIE DZIAŁA! stosuję ją tydzień (raz dziennie na powiedzmy godzinę, w weekend rozkładam to na 3 razy po godzinę lub pół) i NIC. zero różnicy. jak nałożę to czuję czasami jakby "lekkie mrowienie na zebach, nie wiem jak to opisać co nie zmienia faktu że efektu wybielenia nie zaobserwowałam ani trochę! dolegliwości tez nie mam najmniejszych (bolowych czy cos)... chyba wywaliłam pieniądze w błoto ;/
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 19:51   #874
marlenkarr
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 680
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_ja Pokaż wiadomość
a na mnie to NIE DZIAŁA! stosuję ją tydzień (raz dziennie na powiedzmy godzinę, w weekend rozkładam to na 3 razy po godzinę lub pół) i NIC. zero różnicy. jak nałożę to czuję czasami jakby "lekkie mrowienie na zebach, nie wiem jak to opisać co nie zmienia faktu że efektu wybielenia nie zaobserwowałam ani trochę! dolegliwości tez nie mam najmniejszych (bolowych czy cos)... chyba wywaliłam pieniądze w błoto ;/
moim zdaniem mineło za mało czasu jeszcze by zauwazyc widoczne efekty mi wzieło w drugim tygodniu (kiedy nie paliłam i nie piłam kawy, herbaty) pozatym przyczepiłabym sie stosowania - na opakowaniu pisze ze czas nie ma wpływu na szybkosc wybielania ja stosuje 3 razy dziennie po 20-30 minut efekty są rozjasniły sie 3-4 tony ale ja dąże oczywiscie do jedynki na pasku
marlenkarr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:22   #875
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: biała perła

tak mi będzie ciężko, bo wstaję o 4:30 i idę do roboty, wracam o 15, jem coś i zwykle śpię... a jeszcze w domu trzeba coś zrobić itp i nie jest moim marzeniem po 8 godzinach sprzątania pieprzyć się z tymi nakładkami i żelem 3 razy w ciągu króciutkiego dnia jaki mi zostaje .
zreszta nie piję kawy ani alkoholu, nie palę papierosów. nie chodzi mi o efekt hollywodzkiej gwiazdy, ale one ani troszkę nie drgnęły. zresztą dziewczyny pisały o jakichś dolegliwościach bólowych itp... u mnie nic. Heh, z 1 strony to dobrze
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:35   #876
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: biała perła

u mnie pierwszy dzien stosowania,bralam 2 razy po pol godziny i raz okolo godziny i lekki efekt jest.to chyba dobrze wroży
bo niby cala kuracja to 14-21 dni to wydaje mi sie ze bedzie ladnie
taka sobie ja musisz stosowac ja dluzej,u niektorych nie ma efektow od razu.na opakowaniu pisze,ze to proces stopniowy i moze trwac do 3 tygodni.badz cierpliwa.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 12:44   #877
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: biała perła

postaram się
powodzenia w wybielaniu!
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 13:43   #878
summerpink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 64
Dot.: biała perła

Ja już w sumie skończyłam chyba moje wybielanie. Jestem zadowolona z obecnego koloru. Później wstawię jeszcze zdjęcie. I życzę wszystkim powodzenia. Mi się udało
summerpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 16:59   #879
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_ja Pokaż wiadomość
postaram się
powodzenia w wybielaniu!
a dziekuje i nawzajem
summerpink to czekamy
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 18:25   #880
anjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: biała perła

ja stosuję b.perłę już 12 dzień i efekty takie sobie
może za tydzień coś zacznie się dziać
bo jak nie to kasa w błoto
wiele osób pisze, że widzą efekty
a ja nadal żadnych
a używam 2 razy dziennie po 1h, wczesniej 3x30 min.
anjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 19:30   #881
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: biała perła

ooo to może też jesteś beznadziejnym przypadkiem jak ja
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 10:36   #882
Czarnaroe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: z Pokoju :)
Wiadomości: 620
Dot.: biała perła

Ja również stosowałam, calutki miesiąc i efekty minimalne, na jednych działa, na innych nie :P ja się chyba wybieram na wybielanie u dentysty :P
Powodzenia laski
Czarnaroe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 12:38   #883
buluqta
Przyczajenie
 
Avatar buluqta
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

ja stosuję dzien i już widać super efekty także mysle, ze bedzie jeszcze lepiej
Używam jej 3 razy dziennie po 30 min.
Moim zdaniem naprawdę zainwestować

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

tam mialo byc 5 dzien
__________________
Dorotka
buluqta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 16:51   #884
summerpink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 64
Dot.: biała perła

U góry zdjęcie przy słabym świetle ale fakt straszne te zęby ;/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pagetg.jpg (21,4 KB, 843 załadowań)
summerpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:06   #885
aggie3
Rozeznanie
 
Avatar aggie3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 534
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez summerpink Pokaż wiadomość
U góry zdjęcie przy słabym świetle ale fakt straszne te zęby ;/
wow niezly efekt. Jak dlugo stosowalas BP zeby miec takie zeby jak na dolnym zdjeciu
aggie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 18:22   #886
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez summerpink Pokaż wiadomość
U góry zdjęcie przy słabym świetle ale fakt straszne te zęby ;/
wow sliczne masz zabki
ile dni wybielalas?i po ile minut?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:03   #887
Ann80
Raczkowanie
 
Avatar Ann80
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: kraina wielkich jezior;)
Wiadomości: 208
Dot.: biała perła

faktycznie zadziwiajaca zmiana ja wlasnie siedze pierwszy raz z perła na zebach.. slinie sie jak cholera ehh mam tez wrazenie ze wciaz to sie pieni i ten zel wypłynie z nakładek, czy to normalne?
Ann80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 19:19   #888
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez Ann80 Pokaż wiadomość
faktycznie zadziwiajaca zmiana ja wlasnie siedze pierwszy raz z perła na zebach.. slinie sie jak cholera ehh mam tez wrazenie ze wciaz to sie pieni i ten zel wypłynie z nakładek, czy to normalne?
to normalne,ale ma zanikac wraz z uzwaniem.ja uzywam od 4 dni i zaczelam sie slinic masakrycznie biore chusteczki i robie takie "wałki",troche pomaga.
Albo ostatnio kladlam sie na łóżku,z glowa i gardlem wyzej wiec nie leci tyle sliny do aplikatorow
tylko uwaga zeby nie zasnąc! ja zasnelam i chcialam trzymac godzine a zasnelam na 2 ;/ i poparzylam sobie dziasla doslownie.są opuchnięte i porobily sie takie "dziurki"a na drugi dzien ropa w nich wiec narazie dam sobie spokoj,az sie zagoi.Jutro kupie sachol i bede smarowac.
Nie dokucza mi na szczescie nadwrazliwosc zebow,tylko te dziąsla chwiolowo
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 10:59   #889
summerpink
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 64
Dot.: biała perła

Ja się przyznam że używałam bardzo nieregularnie. Po 2 godziny dziennie, ale czasami zapominałam, w końcu 2 tygodnie z przerwami, ale jak to wszyscy mówią, "wybielanie zębów to proces, stopniowy".
summerpink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 11:22   #890
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez summerpink Pokaż wiadomość
Ja się przyznam że używałam bardzo nieregularnie. Po 2 godziny dziennie, ale czasami zapominałam, w końcu 2 tygodnie z przerwami, ale jak to wszyscy mówią, "wybielanie zębów to proces, stopniowy".
oo tak...cala prawda
ja chwilowo przez 3 dni nie wybielałam bo mialam doslownie poparzone dziąsła ale mam sachol i od dzisiaj smaruje i jest lepiej.
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 20:47   #891
MartaS1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 185
Post Dot.: biała perła

Od bardzo dawna marze o olśniewająco białym uśmiechu... zawsz jak patrze na zdjęcia jakichś aktorek/modelek to pierwsze co mi sie rzuca w oczy to ich biały uśmiech
Zaryzykowałam i kupiłam dzisiaj BP!

Nadwrażliwości chyba nie mam bo jak narazie mnie nic nie boli
Tylko mam problem z trzymaniem tego..
Nalozylam raz ale wydawalo mi sie ze za molo tego zelu ize chyba slina mi sie dostala do nakladek...
wyjelam umylam i zalozylam jeszcze raz.... Ale znowu to samo... trzymam juz z pol godziny ale mam wrazenie ze tam jest mnóstwo śliny i to nie dziala jak potrzeba
MartaS1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 14:49   #892
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez MartaS1992 Pokaż wiadomość
Od bardzo dawna marze o olśniewająco białym uśmiechu... zawsz jak patrze na zdjęcia jakichś aktorek/modelek to pierwsze co mi sie rzuca w oczy to ich biały uśmiech
Zaryzykowałam i kupiłam dzisiaj BP!

Nadwrażliwości chyba nie mam bo jak narazie mnie nic nie boli
Tylko mam problem z trzymaniem tego..
Nalozylam raz ale wydawalo mi sie ze za molo tego zelu ize chyba slina mi sie dostala do nakladek...
wyjelam umylam i zalozylam jeszcze raz.... Ale znowu to samo... trzymam juz z pol godziny ale mam wrazenie ze tam jest mnóstwo śliny i to nie dziala jak potrzeba
nie martw sie,nadmierne wydzielanie sliny jest zupełnie normalne
tez mialam,ale juz przechodzi,stosuje tydzien, z małą przerwa bo poparzylam dziąsłą i juz widac efekt i nie tylko ja,ale takze brat
Zelu wystarczy naprawde niewielka ilosc, jesli bedzie za duzo to podraznisz sobie dziąsla.
Ja najpierw palcem nakladam zel na ząbki i przestrzenie międzyzębowe a pozniej jeszcze minimalna ilosc do aplikatorow,i jest lepiej.
Tylko trzeba pamietac o umyciu dloni (tam wkoncu jest kwas)umyciu ząbkow przed uzyciem i oplukaniu po.
pozdrawiam
__________________

Edytowane przez Czarna Orchidea
Czas edycji: 2009-07-18 o 14:50
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 21:19   #893
EdzikK
Raczkowanie
 
Avatar EdzikK
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 199
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez summerpink Pokaż wiadomość
Ja się przyznam że używałam bardzo nieregularnie. Po 2 godziny dziennie, ale czasami zapominałam, w końcu 2 tygodnie z przerwami, ale jak to wszyscy mówią, "wybielanie zębów to proces, stopniowy".
Wow Jak wy możecie to tak długo trzymać na tych zębach.
Mi od tej śliny aż się wszystko luzuje... Niby pierwszy raz, ale marnie to widzę...
EdzikK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 11:31   #894
MartaS1992
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 185
Dot.: biała perła

Kurcze... używam tej białej perły od czwartku(6 dni) 2x dziennie po ok godzinie czasami naweet dłużej... czyli już razem około 15 godzin(nawet moze więcej) a efekty....mizerne... Trace juz motywacje... bo zakladanie tych aplikatorow nie jest dla mnie takie latwe i długo mi sie przy tym schodzi... A jak tam u was z efektami? Po jakim xczasie stosowania?

*ALe mnie dzisiaj po drugim nałożeniu w południe zaczeły bolec zeby!! Bola mnie do teraz!!

Edytowane przez MartaS1992
Czas edycji: 2009-07-22 o 18:23 Powód: dopisek
MartaS1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 14:18   #895
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: biała perła

haj
i ja zaplanowalam sobie wybielanie przed slubem BP.
Zakupilamw aptece, i jedyne co mnei wnerwia po 3 dnia stosowania, to beznadziejne aplikatory.
Tworzywo z ktorych sa zrobione jest okropne, i do tego są kiepsko fabrycznie zorbione. Nie powinno byc na formie tych 'katow' prostych
w kazdym badz razie nie doppasowalomi sie to mimo wielu prob tak jkabym tego oczekiwala, czyli ciasno i zwarcie.
{mam szynę retencyjną po aparacie ortodontycznym, i ona jest dopasowana prawie na zatrzask, czego takiego oczekiwalam po tych szynach z BP ale nic to. A tej ortodontycznej boje się zastosowac z BP 150zł piechota nie chodzi, a tyle kosztowala ta szyna )

Tż moj stosuje już BP, u niego widac mala poprawe, ale u niego to sie nie dziwie bo on ma specyficzne zeby
Sam patrzac sie na moje po 2 godzinach noszenia (stosuje po godzinie z minutami, raz dziennie) mowi ze juz widac poprawe.

Ale mam jeszcze jeden minus, otóz nie wiem czy doczytalyscie na ulotce, ale BP powinno sie trzymac w lodowce
I jak pierwszy raz nalozylam sobie z lodowki to myslalam ze mi zeby odpadna
Tak więc nie bede juz stsowac z lodowki, bio mnie to za duzo zrdowia bedzie kosztowalo.
Jedyna dolegliwosc jaka zarejestrowalam są podraznione dziąsła. Myjac je szczoteczką czuje jakbym iglami myla dziąsła

Ale czego sie nie robi by byc piekną
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 17:44   #896
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: biała perła

Cytat:
Napisane przez kliwia Pokaż wiadomość
haj
i ja zaplanowalam sobie wybielanie przed slubem BP.
Zakupilamw aptece, i jedyne co mnei wnerwia po 3 dnia stosowania, to beznadziejne aplikatory.
Tworzywo z ktorych sa zrobione jest okropne, i do tego są kiepsko fabrycznie zorbione. Nie powinno byc na formie tych 'katow' prostych
w kazdym badz razie nie doppasowalomi sie to mimo wielu prob tak jkabym tego oczekiwala, czyli ciasno i zwarcie.
{mam szynę retencyjną po aparacie ortodontycznym, i ona jest dopasowana prawie na zatrzask, czego takiego oczekiwalam po tych szynach z BP ale nic to. A tej ortodontycznej boje się zastosowac z BP 150zł piechota nie chodzi, a tyle kosztowala ta szyna )

Tż moj stosuje już BP, u niego widac mala poprawe, ale u niego to sie nie dziwie bo on ma specyficzne zeby
Sam patrzac sie na moje po 2 godzinach noszenia (stosuje po godzinie z minutami, raz dziennie) mowi ze juz widac poprawe.

Ale mam jeszcze jeden minus, otóz nie wiem czy doczytalyscie na ulotce, ale BP powinno sie trzymac w lodowce
I jak pierwszy raz nalozylam sobie z lodowki to myslalam ze mi zeby odpadna
Tak więc nie bede juz stsowac z lodowki, bio mnie to za duzo zrdowia bedzie kosztowalo.
Jedyna dolegliwosc jaka zarejestrowalam są podraznione dziąsła. Myjac je szczoteczką czuje jakbym iglami myla dziąsła

Ale czego sie nie robi by byc piekną
kup sachol,ja mialam doslownie poparzone dziąsla przez BP i pomoglo
ja stostuje jakos 2 tygodnie,brat mowi ze juz mam biale zeby
ale narazie są kremowobiale,nie snieznobiale,wiec stosuje sie i modle zeby pomoglo pomogloby mi to w walce z kompleksami
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 18:28   #897
kliwia
Zakorzenienie
 
Avatar kliwia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 16 907
Dot.: biała perła

oo mam sachol to sobie na nos posmaruję dziekuję
kliwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 23:05   #898
aguaguxp
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7
Dot.: biała perła

Cześć!
Chciałam oświadczyć że... stosuję białą perłę od... mianowicie 3 dni Patrzę w każde lusterko, które mam pod ręką. Stosowałam wiele past i nigdy nie osiągnęłam nawet takiego minimalnego efektu jak teraz! Nadal mam żółte zęby ale jest malutka poprawa chociaż do bieli mi brakuje... a nie chce mieć żółtych zębów! idę właśnie do nowej szkoły i chcę ładnie wyglądać. Od 2,5 roku zapuszczam włosy i grzywę więc myślę że nie będzie problemu z nakładaniem tego "paskudztwa" przez np miesiąc a i stwierdziłam że nie jest aż taka obrzydliwa w smaku, myślę że są o wiele gorsze rzeczy od wybielającego żelu
Dzisiaj zaopatrzyłam się w pastę do zębów, która chroni je przed nadwrażliwością a sachol posiadam od zawsze. Zawsze jak z moimi dziąsłami coś się działo to go nakładałam i ból przechodził

Edytowane przez aguaguxp
Czas edycji: 2009-07-23 o 23:08
aguaguxp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 14:28   #899
carolina96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń ; )
Wiadomości: 14
Dot.: biała perła

a ja mam okropnie żółte zęby..
i liczę że BP mi pomoże
niczego jeszcze nie próbowałam, ale mam dopiero 13 lat i zaczynam myśleć o moich zębach..
TYLKO DLACZEGO DOPIERO TERAZ MI SIE PRZYPOMNIAŁO!?
myślicie że może mi ona pomóc?
carolina96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 14:48   #900
anjjj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: biała perła

powiem Wam, że jeszcze jakiś czas temu nie widziałam kompletnie efektów
stosować zaczęłam pod koniec czerwca, po dwoch tygodniach byłam zmarnowana, że nie ma żadnych efektów, potem kiedy zobaczyłam się z przyjaciółkom po 2 miesiącach, ona spytała się mnie, czy nie robiłam coś z zębami, bo mam białe, po tygodniu przerwy zaczęłam znowu, z tym,że juz nie 2-3 x po 1h tylko raz dziennie po 30 min i efekty dopiero się pojawiają, zeszłam z tonu 5tego na między 2 a 3-cim.
mam nadzieję, że do końca lipca moje ząbki będą białe, a chociaż za 2 tyg.
Nie poddawajcie się, że po 3 dniach tygodniu czy 2 ów wasze zęby są nadal takie jakie były, wy sami nie zauważacie efektu, ale także do bieli potrzeba czasu
Pozdrawiam
anjjj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-27 21:36:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.