Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-19, 16:29   #3841
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

mają 65, w moim rozm. 65E znalazłam 9 modeli
dopiero się rozkręcają
z tego co wiem niebawem mają się pojawić 60 i więcej 65
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 16:31   #3842
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Bez przesady, jest tam trochę staników w rzadziej dostępnych rozmiarach, typu 70FF lub 65E.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 16:36   #3843
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

70H brak. 70GG jeden, maksymalnie zabudowany. Ja nie chcę się cieszyć, gdy "coś dają", chcę w końcu móc wymagać. O.

Widzę ładny, ba, śliczny! model i jest on w rozmiarze dostępnym w każdym innym "nieuświadomionym" sklepie? - no chyba nie jestem JESZCZE ich targetem...
poczekam, może z czasem coś się zmieni. Na razie zostaje mi Yoshi i Effuniak, jak ostatnia uwzględni większy obwód+większy biust+neutralny kolor. Amen
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 17:01   #3844
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

No własnie mnie też troszkę denerwuje, że np te effuniaki- robią po 2 staniki w bardzo rozchwytywanych rozmiarach i jeżeli nie śledzisz ich strony przez cały dzień to nie masz szans żeby cos kupić. Np ja mam 60 E i po prostu niemożliwością jest żeby zarezerwować sobie jakis normalny stanik...ale może jak ruszą ze sklepem internetowym to sytuacja sie troszkę poprawi mam nadzieję
__________________
neroza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 17:07   #3845
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

effuniaki warto wypróbować ale nie przesadzałabym z ich doskonałością
może wkrótce minie ta zbiorowa histeria i będzie można normalnie kupować
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 17:09   #3846
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny a ta romantica to.. jest half cup? bo ja sie nie znam a widze na tych zdjęciach ze jakoś dużo jest tej miseczki:P I ten model w ogole nadaje sie na moje male piersi? zbliży je do siebie? bo chcialabym taki rowek mieć Pierwszy raz bede coś zamawiać przez net i dlatego sie stresuje znalazlam go jeszcze taniej na evene.pl Chyba wezme 65E bo 60G nie ma, jest 60f ale boje sie ze sie nie dopne..
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 17:14   #3847
AguniaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do AguniaT
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Witam wszystkie Panie,
czuję się wywołana do tablicy jako właścicielka czy reklama sklepu została już opłacona?
OBIECUJĘ, że będzie więcej rozmiarów właśnie takich, o jakich się tu rozmawia. Już wkrótce. Muszę powiedzieć, że sklep działa dopiero drugi tydzień, do tego rozwydrzona czterolatka i ssak czteromiesięczny
Będą wkrótce dwie nowe marki oraz będę robiła domówienia rozmiarów marek Ruby Pink, już jutro oraz Pour Moi na początku sierpnia. Gdyby były jakieś potrzeby z Ruby Pink, to proszę o informację na priv.
Gdyby były pytania dot. rozmiarów, wymiarów, obwodów itp. chętnie odpowiem.
U mnie nie będzie marek Panache czy Freya, ponieważ tego jest już mnóstwo na rynku i nie ma co się powielać. Każdy powinien znaleźć swoje ulubione marki i modele.
Serdecznie pozdrawiam z wietrznego Wrocławia

Edytowane przez Jelonek
Czas edycji: 2009-07-19 o 18:15
AguniaT jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 17:43   #3848
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
effuniaki warto wypróbować ale nie przesadzałabym z ich doskonałością
może wkrótce minie ta zbiorowa histeria i będzie można normalnie kupować
dokładnie mam plunga i w sumie sporo mogę mu zarzucic :P ale przynajmniej jest naprawdę wygodny więc mu wybaczam - na codzienny stanik się nadaje
Ja wciaż czekam na halfcupy i straplessy - wydaje mi się że będą lepsze dla mnie niż plunge.
A szał musi minąć - jak już wiem, że są dostępne to teraz jestem wybredna i czekam na coś co będzie mi się w 100% podobało :P
ten beżowy świetny był, nie załapałam się no cóż... ale skoro i takie zaczęły powstawać to już i tak postęp

Cieszy za to fakt, że już naprawdę łatwo można dorwać stanik za około 100zł , na allegro ceny też coraz fajniejsze
ja dzisiaj zamówiłam z dopasowanej 3 staniki: 1 comexim za 65zł, curvy kate za 85 i masquerade za 109 - nie wiem czy będą pasować, konstrukcyjnie wciąż nie znalazłam ideału, ale takie ceny już są do zniesienia
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 17:48   #3849
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
effuniaki warto wypróbować ale nie przesadzałabym z ich doskonałością
może wkrótce minie ta zbiorowa histeria i będzie można normalnie kupować
Ciekawe kiedy nadejdzie taka chwila
Zresztą trochę sobie nie wyobrażam jak będzie wyglądał ich asortyment. Z tego co mi się obiło o uszy to oni szyją staniki na bieżąco (dlatego jest ich mało),to co mają zamiar wystawiać na sklep po kilka sztuk w danym rozmiarze,wzorze? Przecież nagle nie zaczną szyć nie wiadomo jakich ilości Zresztą te staniki szyje tylko sama Ewa czy jak? Jakoś nie wydaje mi się,że na przykład za m-c ruszy sklep,a w nim wszelkie kroje,wzory, rozmiary tak że starczy dla wszystkich.
Tak samo ciekawi mnie cena,chyba nie będzie tak jak teraz że wszystkie w tej samej cenie?
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 17:51   #3850
mara_m
Rozeznanie
 
Avatar mara_m
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 916
GG do mara_m
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Dziewczyny, mam prośbę znalazłam kiedyś na allegro staniczek taki jak w załączniku i niestety nie mój rozmiar. Nie wiem jaki to model wiem tylko że Panache. Mam prośbę może wiecie jaki to model? Ja normalnie jestem zauroczona
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg panache.jpg (56,4 KB, 39 załadowań)
__________________
Gdyby została Ci tylko jedna godzina życia, i mógłbyś zadzwonić tylko do jednej osoby, lub tylko z jedna osoba mógłbyś spędzić tą godzinę, do kogo byś zadzwonił? z kim byś spędził ten czas?
I dlaczego jeszcze zwlekasz?
mara_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 17:53   #3851
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Staników nie szyje Ewa, a szwalnia/szfaczka (lub coś w tym stylu). Zresztą pewnie dlatego zdarzają się te niedoróbki. W zasadzie wystarczy zatrudnić jeszcze kilka/kilkanaście osób do szycia i staników będzie dużo więcej, ale czy się tego doczekamy to trudno powiedzieć.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 17:54   #3852
freyah
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 165
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez TeaHouseMoon Pokaż wiadomość
A wiesz może, czy był ten model z fiszbinami i czy pełna rozmiarówka? No i jak z ceną? Właśnie do mnie dotarło, ile by mnie kosztował taki kostium Frei i niestety, ale nie stać mnie na tak ogromny wydatek, prawie 400zł Przecież to rozbój w biały dzień, z skrawek materiału jakim są majtki żądać 150zł. Chyba zostało mi pogodzić się z tym, że nie będę miała kostiumu w ogóle :/
Model z fiszbinami był na pewno, ale co do rozmiarówki to pewna nie jestem. Najlepiej do nich zadzwonić, powiedzieć o jaki model i rozmiar chodzi i panie chętnie odpowiadają Wydaje mi się, że fiszbinowa góra jest droższa od tej trójkątowej. Ja wzięłam sobie do góry szorty. Majtki kosztowały 150zł, ale teraz kostiumy są przecenione o 30% i kosztują ok.100zł. Ja za cały kostium zapłaciłam chyba 214zł po przecenie (pierwotna cena t0 ok. 310zł).
freyah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 17:56   #3853
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Staników nie szyje Ewa, a szwalnia/szfaczka (lub coś w tym stylu). Zresztą pewnie dlatego zdarzają się te niedoróbki. W zasadzie wystarczy zatrudnić jeszcze kilka/kilkanaście osób do szycia i staników będzie dużo więcej, ale czy się tego doczekamy to trudno powiedzieć.
O dzięki za odpowiedź,tak się właśnie zastanawiałam nad tym
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 18:14   #3854
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Ryjek Pokaż wiadomość
dziewczyny chcę kupić Masquerade Isis i zastanawiam się jaki rozm.będzie odpowiedni,
jeden ze sprzedawców podał mi takie oto informacje o rozm.
30E
szerokość fiszbin - 12,5 cm
obwód - 62, rozciąga się do 77 cm
głębokość miseczki 22 cm.

30 F
szer.fiszbin 14cm
głębokość 22 cm
obwód 61cm


czy to możliwe??? zwłaszcza jeśli chodzi o szer.fiszbin i głębokość miseczki?
a może któraś z Was ma Isis w takich rozmiarach?
zmierzyłam Isis w rozmiarze 30F
szer.fiszbin 13,5cm
głębokość 23cm
obwód minimalny63cm
maksymalny 83cm (kurcze, jak ją przymierzałam to nie wydawala mi się taka rozciągliwa).

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------

Cytat:
Napisane przez AguniaT Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie,
czuję się wywołana do tablicy jako właścicielka ☠☠☠☠☠☠☠☠☠pl
OBIECUJĘ, że będzie więcej rozmiarów właśnie takich, o jakich się tu rozmawia. Już wkrótce. Muszę powiedzieć, że sklep działa dopiero drugi tydzień, do tego rozwydrzona czterolatka i ssak czteromiesięczny
Będą wkrótce dwie nowe marki oraz będę robiła domówienia rozmiarów marek Ruby Pink, już jutro oraz Pour Moi na początku sierpnia. Gdyby były jakieś potrzeby z Ruby Pink, to proszę o informację na priv.
Gdyby były pytania dot. rozmiarów, wymiarów, obwodów itp. chętnie odpowiem.
U mnie nie będzie marek Panache czy Freya, ponieważ tego jest już mnóstwo na rynku i nie ma co się powielać. Każdy powinien znaleźć swoje ulubione marki i modele.
Serdecznie pozdrawiam z wietrznego Wrocławia
Fajnie, że coraz więcej sklepów powstaje, wybrałaś bardzo ciekawe marki. Mój najładniejszy stanik jaki kiedykolwiek miałam to Ruby Pink, podoba mi się ich wzornictwo, tylko, że mojej rozmiarówki nie produkują
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 18:41   #3855
Ryjek
Zakorzenienie
 
Avatar Ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 548
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
zmierzyłam Isis w rozmiarze 30F
szer.fiszbin 13,5cm
głębokość 23cm
obwód minimalny63cm
maksymalny 83cm (kurcze, jak ją przymierzałam to nie wydawala mi się taka rozciągliwa).

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:09 ----------



Fajnie, że coraz więcej sklepów powstaje, wybrałaś bardzo ciekawe marki. Mój najładniejszy stanik jaki kiedykolwiek miałam to Ruby Pink, podoba mi się ich wzornictwo, tylko, że mojej rozmiarówki nie produkują
Luizka dzięki za podpowiedz, trochę mi to rozjaśniło sytuację
byłam zdziwiona, ze między E a F nie ma praktycznie różnicy w głębokości miseczki a fiszbiny są szersze o 1,5cm

co do Ruby Pink to zgadzam się są świetne
Ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 19:12   #3856
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

to ja też mam prośbę, czy posiadaczka La Senzy 70E lub 70E z linii Girly&Gorgeous lub Lullaby mogłaby mi zmierzyć głębokość miseczki? bo na ebayu już sie zarejestrowałam i nie wiem jaki rozmiar, bo mam z Lullaby 70DD i jest za małe tylko mi ciężko ocenić czy o jedną czy o dwie miski

na all dopasowana.pl sprzedaje majtki od Curvy Kate w cenach 9-16zł więc można sobie tanio skompletować
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2009-07-19 o 19:15
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 19:13   #3857
AguniaT
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 84
GG do AguniaT
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Fajnie, że coraz więcej sklepów powstaje, wybrałaś bardzo ciekawe marki. Mój najładniejszy stanik jaki kiedykolwiek miałam to Ruby Pink, podoba mi się ich wzornictwo, tylko, że mojej rozmiarówki nie produkują [/QUOTE]

A próbowałaś 65 pod biustem? One są naprawdę bardzo ciasne. Dwie klientki, które mają 62 pod biustem wzięły 65 i są dla nich dobre.

Rozmiar 60 ma Pour Moi w modelu St. Tropez. Będę domawiać inne miseczki w 60. Jest też kilka Mimi Holliday, która ma obwody 60 i miseczki na mniejsze biusty. W tej chwili cena tej marki jest dość niska, zwykle kosztuje ponad 200 zł.
A dwie nowe marki będą miały również obwody 60. Poinformuję o nowościach na pewno
AguniaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 19:34   #3858
cocoa_butter
Raczkowanie
 
Avatar cocoa_butter
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 132
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
To ty dodałaś zdjęcie robyn na balkonetce (ten sam avatar)? śliczna ta robyn, szkoda, że w trakcie noszenia odstawała.
co do effuniaka, to zobaczymy. mam nadzieję, że nam podpasuje (też wahałam się z miseczkami między g a gg i wzięłam mniejszą).
Tak, to ja Właściwie to planowałam początkowo też wziąć 60g ale jakoś wszystkie g (brytyjskie) które mierzyłam dotychczas jakoś gorzej leżały niż ff mimo że biust lepiej się w nich mieścił;] Teraz pozostaje tylko czekać!
cocoa_butter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 19:37   #3859
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

kurcze, poszukalam torche i znalazłam 4 staniki, ale nie wiem ktory wybrać bo ta romantica podobno bardzo sie rozsciąga...poza tym na zdjęciach tych real;p to ja tam widze takie troche trąby;p i w bardzo wielu komentarzach mówią ze dzioby robią
Możecie cos mi powiedzieć o tych stanikach? Może ktoraś z was je ma, albo macie real zdjecia, najlepiej na czyimś biuściku

http://milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=401
http://milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=374
http://milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=158
http://milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=167

Ten 3 wydaje mi sie że będzie spłaszczał piersi... A bardotka nadaje sie do dekoltów?
Rozwiejcie moje wątpliwości... Zalezy mi na tym, żeby zbierał moje małe piersi i robił rowek i żeby sprawił by mi tam coś zmigrowało
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 20:40   #3860
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Aniolusiek - tak tanio doły ? Muszę zamówić

Wylicytowałam Effuniaka na All Używany, uwaga, za 81 zł (ponoć niewiele używany) Wysoka cena, ale nie mogłam się powstrzymać bo jest naprawdę śliczny Żeby jeszcze ślicznie za duży nie był Jeśli będzie ok, zamówię jeszcze cielisty, już u Ewy, bo coś mi mówi że nie będzie masakrował skóry pod pachami

Dzisiaj próbowałam zmierzyć mamę w zwisie, ale się nie dała... A szkoda, bo od dźwigania dużego biustu bolą ją plecy Jeden Jej namiot to 56DD A pod ma 84 cm...
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 21:15   #3861
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez Julkakulkaa Pokaż wiadomość
Aniolusiek - tak tanio doły ? Muszę zamówić



Dzisiaj próbowałam zmierzyć mamę w zwisie, ale się nie dała... A szkoda, bo od dźwigania dużego biustu bolą ją plecy Jeden Jej namiot to 56DD A pod ma 84 cm...
nawet od 5zł
http://www.allegro.pl/item689403901_...urvy_kate.html
http://www.allegro.pl/item689404891_...urvy_kate.html
http://www.allegro.pl/item689590223_...kate_12_m.html

a mamę może w biuście spróbuj zmierzyć, bo 56DD to jakiś strasznie duży rozmiar, chyba 130DD, więc ja bym spróbowała zmierzyć w biuście i zamówiła stanik większy o 2-3 miseczki, a potem najwyżej wymieniła
edit: według tabelki 56DD jest na 151 w biuście i najwyżej mogłabyś zaproponować jej 105K, więc będzie ciężko, zostaje raczej kupowanie większych obwodów z odpowiednio dużą miską i ich zwężanie
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2009-07-19 o 21:25
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 22:15   #3862
nxxy
Raczkowanie
 
Avatar nxxy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 218
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

witam
zakupiłam wczoraj (z ogromną przyjemnością) biały staniczek Esotiq 70A jest idealny biały, z niedużą koronką, świetnie przylega, nie jest za mały, ani za duży, nie zostawia śladów, wygodny, jeśli chcecie mogę wstawić zdjęcia. Piersi są rzeczywiście cudne Odczułam wielką ulgę po noszeniu za dużego (obwód i miseczka), bezkształtnego cielistego Atlantica klasyka
__________________
Krople dotykają ust
Płyną strumieniem
Tak czekałam
na ten deszcz
Nasze zbawienie
nxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 22:47   #3863
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez nxxy Pokaż wiadomość
witam
zakupiłam wczoraj (z ogromną przyjemnością) biały staniczek Esotiq 70A jest idealny biały, z niedużą koronką, świetnie przylega, nie jest za mały, ani za duży, nie zostawia śladów, wygodny, jeśli chcecie mogę wstawić zdjęcia. Piersi są rzeczywiście cudne Odczułam wielką ulgę po noszeniu za dużego (obwód i miseczka), bezkształtnego cielistego Atlantica klasyka
witamy,
jesteś pewna że to jest dobry rozmiar? kalkulator

wstaw zdjęcia to ocenimy
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:07   #3864
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
dzięki, to naprawdę okazja!

niestety w moim rozmiarze nie widziałam, pewnie nie produkują 28

za to kupiłam sobie wczoraj na ebayu różową Freye Darcey za ok.80zł
Simeri kupujesz staniki 28 na ebayu, a na którym polskim czy angielskim? Kurczę jak ja próbuje coś znaleźć to wyskakuje tylko jeden i to używany, nie ma w czym powybierać.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:13   #3865
nxxy
Raczkowanie
 
Avatar nxxy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 218
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez simeri Pokaż wiadomość
witamy,
jesteś pewna że to jest dobry rozmiar? kalkulator

wstaw zdjęcia to ocenimy
wychodzi mi 65B, aczkolwiek mierzyłam i ewidentnie był za mały (piersi wylewały się z miseczki, ledwo się zapięłam na pierwszą chaftkę) zdjęcie wstawię popołudniem.
__________________
Krople dotykają ust
Płyną strumieniem
Tak czekałam
na ten deszcz
Nasze zbawienie
nxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:13   #3866
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Simeri kupujesz staniki 28 na ebayu, a na którym polskim czy angielskim? Kurczę jak ja próbuje coś znaleźć to wyskakuje tylko jeden i to używany, nie ma w czym powybierać.
na angielskim jest duuuużo więcej ofert
tak swoją drogą- kiedyś myślałam, że skoro na polskim ebayu są też zagramaniczne aukcje, to powinno być automatycznie to samo co np na angielskim - a wcale tak nie jest
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:14   #3867
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Niniejszym chciałam odszczekać wczorajsze marudzenie na onlyher Kontakt z właścicielką sklepu jest przegenialny, okazało się, że poszukiwany przeze mnie rozmiar mogę sobie zamówić i będzie dostępny i to baaardzo szybko. Teraz sobie oczekuję na Ruby Pink.

No, to jeszcze tylko Effuniak powinna wrzucić nową porcję jednolitych staniczków (uparcie czekam na czerń bez esów-floresów na bokach), (bo mój czarny effuniak się już nie nadaje do noszenia ) i miałabym pełnię szczęścia. Ale jak znam własnego pecha to 70h się nie pojawi, albo pojawi się jedna sztuka, albo następny model będzie w krasnoludki
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:17   #3868
Julkakulkaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 758
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość

a mamę może w biuście spróbuj zmierzyć, bo 56DD to jakiś strasznie duży rozmiar, chyba 130DD, więc ja bym spróbowała zmierzyć w biuście i zamówiła stanik większy o 2-3 miseczki, a potem najwyżej wymieniła
edit: według tabelki 56DD jest na 151 w biuście i najwyżej mogłabyś zaproponować jej 105K, więc będzie ciężko, zostaje raczej kupowanie większych obwodów z odpowiednio dużą miską i ich zwężanie

Przepraszam, to jest 46D... Ma też 85G i ten też jest ponoć dobry Chętnie zamówiłabym Jej jakieś 80JJ albo 75K Myślę że byłoby dobre, dobre lecz nie idealne... Jakoś nie mogę się zebrać żeby coś Mamie zamówić - wspierajcie mnie w tym i gońcie do tego, bo to dla Mamy dobra
Julkakulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:34   #3869
simeri
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: fotel
Wiadomości: 2 003
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Simeri kupujesz staniki 28 na ebayu, a na którym polskim czy angielskim? Kurczę jak ja próbuje coś znaleźć to wyskakuje tylko jeden i to używany, nie ma w czym powybierać.
na brytyjskim, ale jak na polski ebay wpiszesz brytyjski rozmiar to powinny wyskoczyć te same

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
na angielskim jest duuuużo więcej ofert
tak swoją drogą- kiedyś myślałam, że skoro na polskim ebayu są też zagramaniczne aukcje, to powinno być automatycznie to samo co np na angielskim - a wcale tak nie jest
hmm, a może pokazują się tylko te które sprzedawca wysyła do Polski? bo niektórzy wpisują wysyłka tylko do uk, to na takie nawet nie wchodzę ja ustawiam zawsze żeby mi szukało po cenie z przesyłką, wtedy te w których nie jest podana cena przesyłki do Polski lądują na końcu i najczęściej nawet ich nie oglądam.

Cytat:
Napisane przez nxxy Pokaż wiadomość
wychodzi mi 65B, aczkolwiek mierzyłam i ewidentnie był za mały (piersi wylewały się z miseczki, ledwo się zapięłam na pierwszą chaftkę) zdjęcie wstawię popołudniem.
to trzeba było zmierzyć 65C i 65D rozmiar z tabelki jest tylko umowny, a na dodatek kalkulator na początku tabelki jakoś zaniża rozmiary a może się źle zmierzyłaś i w rzeczywistości masz więcej w biuście

podaj nam swoje wymiary
luźno pod biustem
bardzo ciasno i na wydechu pod biustem
luźno w biuście
w zwisie w biuście (pochylasz się i mierzysz)

Edytowane przez simeri
Czas edycji: 2009-07-20 o 09:38
simeri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 09:49   #3870
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A TY? cz. II

Cytat:
Napisane przez ineczka7 Pokaż wiadomość
Niniejszym chciałam odszczekać wczorajsze marudzenie na onlyher Kontakt z właścicielką sklepu jest przegenialny, okazało się, że poszukiwany przeze mnie rozmiar mogę sobie zamówić i będzie dostępny i to baaardzo szybko. Teraz sobie oczekuję na Ruby Pink.

No, to jeszcze tylko Effuniak powinna wrzucić nową porcję jednolitych staniczków (uparcie czekam na czerń bez esów-floresów na bokach), (bo mój czarny effuniak się już nie nadaje do noszenia ) i miałabym pełnię szczęścia. Ale jak znam własnego pecha to 70h się nie pojawi, albo pojawi się jedna sztuka, albo następny model będzie w krasnoludki
Lepiej nie kracz
Swoją drogą ... nie zdziwiłabym się.
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.