chciałabym zapisać się do fitness clubu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-27, 12:05   #1
loopa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7

chciałabym zapisać się do fitness clubu


i mam taki problem... bo nie wiem jakie ćwiczenia stosować... nie mam nawet pojęcia od czego zacząć... Jakie ćwiczenia byłyby najlepsze... a nie chcę wyjść na idiotkę...
Nie zależy mi na wielkich mięśniach czy coś takiego...
Mam do zrzucenia sporo kilogramów bo przez studia (chyba i przez zasiedzenie się w domu przybyło mi ich trochę. No i muszę pozbyć się cellulitu... Diety i głodzenie się to nie dla mnie. Kiedyś w taki sposób schudłam ale po pewnym czasie przestałam się pilnować z jedzeniem i wróciłam do poprzedniego stanu. No i moja skóra nie jest zbyt elastyczna więc nieciekawie wyglądałam gdy już schudłam... Dlatego też wolałabym normalnie się odżywiać i zacząć poprostu coś ze sobą robić, żeby spadek wagi był wolniejszy i trwalszy... Wiem że może mi się udać bo mój metabolizm masakrycznie przyspiesza gdy mam więcej ruchu.
loopa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:21   #2
Amoura
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 310
Dot.: chciałabym zapisać się do fitness clubu

Cytat:
Napisane przez loopa88 Pokaż wiadomość
i mam taki problem... bo nie wiem jakie ćwiczenia stosować... nie mam nawet pojęcia od czego zacząć... Jakie ćwiczenia byłyby najlepsze... a nie chcę wyjść na idiotkę...
Nie zależy mi na wielkich mięśniach czy coś takiego...
Mam do zrzucenia sporo kilogramów bo przez studia (chyba i przez zasiedzenie się w domu przybyło mi ich trochę. No i muszę pozbyć się cellulitu... Diety i głodzenie się to nie dla mnie. Kiedyś w taki sposób schudłam ale po pewnym czasie przestałam się pilnować z jedzeniem i wróciłam do poprzedniego stanu. No i moja skóra nie jest zbyt elastyczna więc nieciekawie wyglądałam gdy już schudłam... Dlatego też wolałabym normalnie się odżywiać i zacząć poprostu coś ze sobą robić, żeby spadek wagi był wolniejszy i trwalszy... Wiem że może mi się udać bo mój metabolizm masakrycznie przyspiesza gdy mam więcej ruchu.
Przejdz sie do fitness klubu ktorym jestes zainteresowana i sie zapytaj co i jak, jakie cwiczenia proponuja, jakie karnety. Zazwyczaj tez sa ustalone godziny konsultacji z instruktorami wiec mozesz sie zapytac co by ci polecili. Na pewno nie potraktuja cie jak idiotke wiec sie nie boj.
Amoura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 07:19   #3
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: chciałabym zapisać się do fitness clubu

profesjonalny instruktor zawsze chętnie dobierze ci trening
doradzi
ale jeśli masz sporą nadwage to warto iśc na aqua albo na aeroby na siłownie albo zajecia tbc

zalęzy też o jakie konkretnie efekty ci chodzi
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 09:34   #4
loopa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: chciałabym zapisać się do fitness clubu

chciałabym trochę się naprawić że tak powiem... bo po schudnięciu i utyciu zrobiłam się taka sflaczała... no i cellulit... bleh okropny... A myślę że nie ma sensu się głodzić tylko lepiej wziąć się za ćwiczenia
dziękuję za odpowiedzi
loopa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:08   #5
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: chciałabym zapisać się do fitness clubu

Ja bym Ci proponowała zajęcia aerobowe np rower albo fatburn step o łatwej choreografii albo na początek zwykłe aero np taneczne jeśli lubisz i taki fatburn połączyłabym z ćwiczeniami siłowymi. Od obciążenia 7kg czy 15kg mięśnie Ci nie urosną a Twoje ciało napewno nabierze jędrności i stanie się twardsze i smuklejsze. Do tego oczywiście racjonalna dieta. Jasne, że głodzić się nie ma sensu ale bez diety też nie za dużo się zdziała. Chyba, że już teraz zdrowo się odżywiasz.
__________________


Edytowane przez klatka
Czas edycji: 2009-07-29 o 10:09
klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 17:35   #6
loopa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: chciałabym zapisać się do fitness clubu

Z dietą nie ma problemu... powoli wdrażam zmiany tylko właśnie nie chcę żeby tylko i wyłącznie zrucić wagę... chcę tez dobrze wyglądać
naprawdę dzięki trzymajcie za mnie kciuki musi się udaać
loopa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:08.