Wrocław !!:-) - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-17, 08:45   #4201
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Wrocław !!:-)

o dzięki zobaczę tam kiedyś czytałam cos ze w rynku obok Empiku ale w rynku to chyba mają drogo
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 08:49   #4202
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: Wrocław !!:-)

Nie wiem jakie ceny maja w Superpharmie na Olawskiej- calkiem mozlwie ze znosne- ceny w drogerii sa okDuzo jest w necie informacji ze ponoc na Joannitow jest jakas apteka z tanimi lekami- moze jeszcze tam zerknij
Hmmm kolo Empiku taka na rogu??Szczerze mowiac nie wiemMysle ze moze byc drogawo, to samo centrum
__________________
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta..."
http://www.lastfm.pl/user/Vampirria_85
www.azja.edu.pl
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 08:52   #4203
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Vampirria Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie ceny maja w Superpharmie na Olawskiej- calkiem mozlwie ze znosne- ceny w drogerii sa okDuzo jest w necie informacji ze ponoc na Joannitow jest jakas apteka z tanimi lekami- moze jeszcze tam zerknij
Hmmm kolo Empiku taka na rogu??Szczerze mowiac nie wiemMysle ze moze byc drogawo, to samo centrum
tak zerknę jeszcze tam , gdzies tez obok promyku słońca za dworcem tez chyba tam lukne , no a w rynku to faktycznie tam to pewnie drożyzna.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 09:56   #4204
Kociak85
Zadomowienie
 
Avatar Kociak85
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 569
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Vampirria Pokaż wiadomość
NDuzo jest w necie informacji ze ponoc na Joannitow jest jakas apteka z tanimi lekami- moze jeszcze tam zerknij
Też o tym słyszałam od koleżanki
Kociak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 18:37   #4205
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

pytanie do wrocławskich STUDENTEK i całej reszty, która może mi pomóc
a więc czy istnieje taka opcja, abym zrobiła licencjat na uniwersytecie wrocławskim\przyrodniczym i na 2 lata magisterskie przeniosła się na politechnikę? Czy politechnika uzna mi te trzy lata u konkurencji? czy uzna, że to inny poziom i ten pomysl nie przejdzie ?

tak ogólnie dostałam się na ochronę śrowiska wszędzie, ale obawiam się matmy i fizyki na polibudzie, dlatego kombinuję i proszę o szybką pomoc
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 18:42   #4206
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław !!:-)

Sprawdź w wymaganiach rekrutacyjnych... Ja myślę o czymś takim za rok i jedyny kierunek, na który mogę iść po moich studiach to zarządzanie - ale akurat to chcę W serwisie rekrutacyjnym jest napisane co trzeba skończyć!
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 18:57   #4207
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
pytanie do wrocławskich STUDENTEK i całej reszty, która może mi pomóc
a więc czy istnieje taka opcja, abym zrobiła licencjat na uniwersytecie wrocławskim\przyrodniczym i na 2 lata magisterskie przeniosła się na politechnikę? Czy politechnika uzna mi te trzy lata u konkurencji? czy uzna, że to inny poziom i ten pomysl nie przejdzie ?

tak ogólnie dostałam się na ochronę śrowiska wszędzie, ale obawiam się matmy i fizyki na polibudzie, dlatego kombinuję i proszę o szybką pomoc
plywoku- ze względu na to, że wprowadzono od jakiegoś czasu system boloński, to tak- możesz studiować najpierw na Uni, potem na Politechnice Jednak jeśli dostałaś się na Politechnikę, to po co się bawić w takie skakanie? Wiem, że pierwszy rok na politechnice to odsiew i jest ciężko, ale dasz radę
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 18:59   #4208
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław !!:-)

Tylko że na Politechnice często trzeba mieć inżyniera (w sumie na prawie wszystkie kierunki), więc to może trochę utrudniać
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 19:20   #4209
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
plywoku- ze względu na to, że wprowadzono od jakiegoś czasu system boloński, to tak- możesz studiować najpierw na Uni, potem na Politechnice Jednak jeśli dostałaś się na Politechnikę, to po co się bawić w takie skakanie? Wiem, że pierwszy rok na politechnice to odsiew i jest ciężko, ale dasz radę
no właśnie boję się tego odsiewu, dlatego komibunuję trochę życie chcę sobie ułatwić. mój brat się ze mnie śmieje, że jeszcze na studia nie poszłam a kombinuje jak prawdziwy student, byleby było łatwiej
mam czas ostatecznie do wtorku, aby zdecydować co wybrać.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 00:31   #4210
zuczek89
Raczkowanie
 
Avatar zuczek89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 149
Dot.: Wrocław !!:-)

Na przyrodniczym po 3.5 roku jest inż., a potem rekrutacja na mgr i możesz iść gdzie chcesz. Jeśli dostaniesz się na mgr na polibudę to myślę, że powinno przejść. Ale nie wiem czy jest sens robienia sobie ewentualnych zaległości, bo jednak zakres materiału będzie inny po przyrodniczym i po polibudzie... nie wiem jak jest z uniwerkiem wroc. Ja na Twoim miejscu próbowałabym od razu na polibudzie
__________________
..::Nie szukaj szczęścia: nie pozwoli się odnaleźć. Przygotuj się do przyjęcia go, a nadejdzie::..
zuczek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 18:15   #4211
scatty princess
Zadomowienie
 
Avatar scatty princess
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 350
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
pytanie do wrocławskich STUDENTEK i całej reszty, która może mi pomóc
a więc czy istnieje taka opcja, abym zrobiła licencjat na uniwersytecie wrocławskim\przyrodniczym i na 2 lata magisterskie przeniosła się na politechnikę? Czy politechnika uzna mi te trzy lata u konkurencji? czy uzna, że to inny poziom i ten pomysl nie przejdzie ?

tak ogólnie dostałam się na ochronę śrowiska wszędzie, ale obawiam się matmy i fizyki na polibudzie, dlatego kombinuję i proszę o szybką pomoc
Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
plywoku- ze względu na to, że wprowadzono od jakiegoś czasu system boloński, to tak- możesz studiować najpierw na Uni, potem na Politechnice Jednak jeśli dostałaś się na Politechnikę, to po co się bawić w takie skakanie? Wiem, że pierwszy rok na politechnice to odsiew i jest ciężko, ale dasz radę
Ja bym na Twoim miejscu nie kombinowala. Owszem na Polibudzie jest odsiew na 1 roku, ale jesli zdasz inz na przyrodniczym, a matmy nie bedziesz umiala to i tak Cie z pwr wywala z mgr. Dostajac dyplom PWr dostajesz dyplom jednej z najlepszych uczelni w kraju, a to zobowiazuje do znajomosci matematyki

Pozatym te matmy nie sa takie straszne. Jesli sie ktos uczy chociaz troche to zdaje
Ja mysle, ze dasz rade !

A i potem o prace bedziesz miala wieksze szanse, bo wiem, ze dyplom PWr jest bardziej uznawany od np. UP ... co jest przykre, bo wiem, ze na pwr czesto wymagaja a niewiele daja od siebie...

Idz na PWr !
I 3mam kciuki :P
scatty princess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 20:18   #4212
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez scatty princess Pokaż wiadomość
Ja bym na Twoim miejscu nie kombinowala. Owszem na Polibudzie jest odsiew na 1 roku, ale jesli zdasz inz na przyrodniczym, a matmy nie bedziesz umiala to i tak Cie z pwr wywala z mgr. Dostajac dyplom PWr dostajesz dyplom jednej z najlepszych uczelni w kraju, a to zobowiazuje do znajomosci matematyki

Pozatym te matmy nie sa takie straszne. Jesli sie ktos uczy chociaz troche to zdaje
Ja mysle, ze dasz rade !

A i potem o prace bedziesz miala wieksze szanse, bo wiem, ze dyplom PWr jest bardziej uznawany od np. UP ... co jest przykre, bo wiem, ze na pwr czesto wymagaja a niewiele daja od siebie...

Idz na PWr !
I 3mam kciuki :P
heh. dziękuje za dobre rady, ale jednak politechnice mówie dziękuje. i składam jutro papiery na uniwersytet przyrodniczy.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 13:34   #4213
Sweet lemon
Raczkowanie
 
Avatar Sweet lemon
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Masovia
Wiadomości: 271
Dot.: Wrocław !!:-)

Kto z Was wybiera się na germanistykę na UWroc??
Wiecie może, czy jest bardzo ciężko?
Sweet lemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:19   #4214
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Wrocław !!:-)

dziewczynki gdzie kupujecie bieliznę dobra a zarazem w przystępnych cena no i z dużym wyborem rozmiarów takich np. jak pod bisutem 60lub 65
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:52   #4215
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

ruska sklep mila. sklep z dużym wyborem. ale staników poniżej 100 złotych raczej tam nie znajdziesz.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-21, 14:57   #4216
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
ruska sklep mila. sklep z dużym wyborem. ale staników poniżej 100 złotych raczej tam nie znajdziesz.
no właśnie słyszałam o tym sklepie no raz na jakiś czas można sobie pozwolić na taką bielizne ale na codzienne noszenie to mi szkoda choc zamierzam sie tam wybrac ale szukam sklepiku jeszcze jakiegos, słyszałam tez ze w nocie na dole ale nie wiem czy tam te sklepy nie są już zlikwidowane
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-23, 10:37   #4217
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Wrocław !!:-)

Szukam fajnego, taniego mieszkania do wynajęcia:
pokój 1 lub 2
winda
balkon lub taras
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 15:45   #4218
nomileczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 236
GG do nomileczka
Dot.: Wrocław !!:-)

podbijam raz jeszcze.
wraz z przyjaciolka (Sweet lemon na wizaz.pl) od października podejmujemy studia na UWr (polonistyka i germanistyka plac Nankiera) w związku z tym poszukujemy mieszkania,pokoju,czegoko lwiek (: najlepiej Stare Miasto ;> cena max 550 zl od osoby z oplatami ;> mieszkanie musi byc umeblowane (pochodzimy z miejscowosci oddalonej prawie 500 km ),obie spokojne,porządne,jedna paląca,ale za to bardzo utalentowana kulinarnie (ja ;D) (: moze byc pokoj,2 pokoje,plec ewentualnych wspollokatorow nie gra roli.
A ratujcie nas !
nomileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-29, 22:06   #4219
Sweet lemon
Raczkowanie
 
Avatar Sweet lemon
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Masovia
Wiadomości: 271
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez nomileczka Pokaż wiadomość
podbijam raz jeszcze.
wraz z przyjaciolka (Sweet lemon na wizaz.pl) od października podejmujemy studia na UWr (polonistyka i germanistyka plac Nankiera) w związku z tym poszukujemy mieszkania,pokoju,czegoko lwiek (: najlepiej Stare Miasto ;> cena max 550 zl od osoby z oplatami ;> mieszkanie musi byc umeblowane (pochodzimy z miejscowosci oddalonej prawie 500 km ),obie spokojne,porządne,jedna paląca,ale za to bardzo utalentowana kulinarnie (ja ;D) (: moze byc pokoj,2 pokoje,plec ewentualnych wspollokatorow nie gra roli.
A ratujcie nas !
Przyłączam się do prośby
Sweet lemon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 14:10   #4220
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Wrocław !!:-)

A czy któraś z was dostała się na pedagogikę na UWr?
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-31, 09:17   #4221
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

pytanie do ZAKUPOHOLICZEK

poszukuje czarnych spodenek, długość do kolana. najlepiej z mankietem u dółu, ale niekoniecznie. bez żadnych kantów, ozdób, napisów. nie dzinsowe ani lniane. no takie zwykłe, materiałowe . no i najlepiej w cenie do 50 złotych choć minimalnie droższe propozycję też usłyszę

a więc pomóżcie
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 11:06   #4222
Sweet lemon
Raczkowanie
 
Avatar Sweet lemon
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Masovia
Wiadomości: 271
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
pytanie do ZAKUPOHOLICZEK

poszukuje czarnych spodenek, długość do kolana. najlepiej z mankietem u dółu, ale niekoniecznie. bez żadnych kantów, ozdób, napisów. nie dzinsowe ani lniane. no takie zwykłe, materiałowe . no i najlepiej w cenie do 50 złotych choć minimalnie droższe propozycję też usłyszę

a więc pomóżcie
Hmmm musisz poszukać w różnych sklepach. Ja rok temu kupiłam takie o jakich Ty mówisz tyle ze czerwone. Były na targowisku za jakieś niewielkie pieniądze
Sweet lemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 11:28   #4223
iskierkaola
Raczkowanie
 
Avatar iskierkaola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
pytanie do ZAKUPOHOLICZEK

poszukuje czarnych spodenek, długość do kolana. najlepiej z mankietem u dółu, ale niekoniecznie. bez żadnych kantów, ozdób, napisów. nie dzinsowe ani lniane. no takie zwykłe, materiałowe . no i najlepiej w cenie do 50 złotych choć minimalnie droższe propozycję też usłyszę

a więc pomóżcie
Jakis czas temu w Troll'u widzialam takie materialowe, tyle ze w kratke, a Ty chyba wolisz calkiem gladkie
iskierkaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 11:59   #4224
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Sweet lemon Pokaż wiadomość
Hmmm musisz poszukać w różnych sklepach. Ja rok temu kupiłam takie o jakich Ty mówisz tyle ze czerwone. Były na targowisku za jakieś niewielkie pieniądze
sieciówki raczej przejrzałam. przynajmniej w łodzi bo akurat tam szukałam w tym tygodniu. jedyne co mi się rzuciło w oczy to spodenki w h7m, ale ciutkę za krótkie. a co do targowiska to właśnie planuje jutro się przejśc na świebodzki z nadzieją zakupienia czarnych i tanich a jak nie to w poniedziałek wizyta na zielińskiego.

Cytat:
Napisane przez iskierkaola Pokaż wiadomość
Jakis czas temu w Troll'u widzialam takie materialowe, tyle ze w kratke, a Ty chyba wolisz calkiem gladkie
w którym trollu? w pasażu? (bo w magnoli chyba dalej nie czynny albo w ogóle zlikwidowany). bo w łódzkim trollu nie było żadnych a wyszłam ze sklepu jedynie z bluzeczką . ewentualnie w kratkę mogę zobaczyć, jednak wolałabym czarne.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 12:41   #4225
iskierkaola
Raczkowanie
 
Avatar iskierkaola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: Wrocław !!:-)

Tak, w pasazu
iskierkaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-01, 22:10   #4226
sikoreczka111
Zakorzenienie
 
Avatar sikoreczka111
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 3 915
GG do sikoreczka111
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez Vampirria Pokaż wiadomość
Nie wiem jakie ceny maja w Superpharmie na Olawskiej- calkiem mozlwie ze znosne- ceny w drogerii sa okDuzo jest w necie informacji ze ponoc na Joannitow jest jakas apteka z tanimi lekami- moze jeszcze tam zerknij
Hmmm kolo Empiku taka na rogu??Szczerze mowiac nie wiemMysle ze moze byc drogawo, to samo centrum
na joanitów tania apteka////???!!!! w zyciu ! też slyszałam takie plotki, że tam niby tanio , poszłam z receptą , spytałam o cenę to się przeraziłam ...juz taniej ( i to o 10 zł na sztuce!!) wyszło mi korzystanie z apteki iternetowej ☠☠☠☠☠☠☠ i odbiór osobisty w aptece.... szczerze mówiąc teraz zawsze tam kupuję
__________________
Jeśli chce się być szczęśliwym, nie wolno gmerać w pamięci...





iskierka zgasła...
sikoreczka111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 13:14   #4227
ytkjtk
Raczkowanie
 
Avatar ytkjtk
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 387
Dot.: Wrocław !!:-)

Witam Wizażanki
Mam do Was kochane pytanie. Planuję wybrać się na zakupy do Magnolii, tylko niebardzo wiem jak tam dojechać z Dworca Głównego, bo zawsze jeździłam samochodem. Szukałam w internecie i wyczytałam, że można z ul. Stawowej tramwajem 22 do Niedźwiedziej. Czy to prawda? Mogę spokojnie tym tramwajem dojechać z powrotem w okolice Głównego?
ytkjtk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 14:51   #4228
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
pytanie do ZAKUPOHOLICZEK

poszukuje czarnych spodenek, długość do kolana. najlepiej z mankietem u dółu, ale niekoniecznie. bez żadnych kantów, ozdób, napisów. nie dzinsowe ani lniane. no takie zwykłe, materiałowe . no i najlepiej w cenie do 50 złotych choć minimalnie droższe propozycję też usłyszę

a więc pomóżcie
orsay lub Camaieu czy jak mu tam ;P !
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:18   #4229
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez ytkjtk Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki
Mam do Was kochane pytanie. Planuję wybrać się na zakupy do Magnolii, tylko niebardzo wiem jak tam dojechać z Dworca Głównego, bo zawsze jeździłam samochodem. Szukałam w internecie i wyczytałam, że można z ul. Stawowej tramwajem 22 do Niedźwiedziej. Czy to prawda? Mogę spokojnie tym tramwajem dojechać z powrotem w okolice Głównego?
Dojedziesz Możesz też jeszcze autobusem 122

Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
dziewczynki gdzie kupujecie bieliznę dobra a zarazem w przystępnych cena no i z dużym wyborem rozmiarów takich np. jak pod bisutem 60lub 65
Ja kupuję w okolicach nowego dworu na muchoborze. Jest to bielizna firmy Konrad. Babka, która tam sprzedaje jest świetna. Zawsze dobrze doradzi, dopasuje
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-05, 18:33   #4230
mmm87
Zadomowienie
 
Avatar mmm87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 847
Dot.: Wrocław !!:-)

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
Ja kupuję w okolicach nowego dworu na muchoborze. Jest to bielizna firmy Konrad. Babka, która tam sprzedaje jest świetna. Zawsze dobrze doradzi, dopasuje
A możesz napisać, w którym konkretnie miejscu, na jakiej ulicy albo jak ten sklep się nazywa? To nie są moje rejony i słabo tam się orientuję.
mmm87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:23.