Fryzura Amy Lee - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-10, 22:56   #1
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984

Fryzura Amy Lee


Jak zrobić i dbać o fryzurę jaką ma Amy Lee w 'Fallen'?
http://www.girodivite.it/IMG/jpg/evanescence.jpg
będzie to dobrze wyglądać przy grzywce?
Moje włosy zazwyczaj gdzieś mają lakier, są dość sztywne. 'Wracają' do przedziałka i zawsze wyglądają tak samo.
Jak zrobić żeby wyszedł taki 'artystyczny nieład'?
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 16:45   #2
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Fryzura Amy Lee

to ja podbiję wątek. Skoro już mowa o fryzurkach Amy Lee, to mnie interesowałaby taka:
http://i207.photobucket.com/albums/b...ol/amy-lee.jpg

czy ktoś wie, jak to jest zrobione, żeby te włosy były tak "wysokie"? No i jak ona może mieć z tyłu podpięte?

Szukałam (zresztą gdybym nie szukała to bym dała nowy wątek a nie podbiła stary :P), ale o tę konkretną fryzurę chyba nikt nie pytał?
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 17:08   #3
BrigitteBardot
Zadomowienie
 
Avatar BrigitteBardot
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 144
Dot.: Fryzura Amy Lee

Jigoku, na pewno nie doradzę ci tak dobrze, jak dziewczyny z zacięciem fryzjerskim, ale wydaje mi się, że włosy są podzielone na dwie części, tzn. część włosów nad czołem/grzywki jest zebrana oddzielnie. Pozostała część włosów (z tyłu, z boków i czubka głowy) jest zebrana do tyłu i jakoś związana, ale one nie są zaczesane gładko tylko jakoś natapirowane, więc może najpierw po umyciu głowy szamponem zwiększającym objętość zadbasz o ich odbicie od głowy? Są na pewno takie kosmetyki i sposoby, np. suszenie włosów głową w dół, odbijanie ich palcami od głowy w czasie suszenia albo nawinięcie ich na grube wałki. A tą "przednią" część włosów wystarczy chyba ułożyć tak jak na zdjęciu (oczywiście pianka przed modelowaniem, lakier po, no i przedziałek na boku tu masz) i podpiąć dużą ilością wsuwek. Powodzenia w kombinowaniu

taka_sobie_ja, przyznam że też kiedyś byłam zauroczona tą fryzurą, ale kiedy później oglądałam zdjęcia Amy z koncertów, zza kulis etc. doszłam do wniosku, że to jest jakieś zaprzeczenie praw grawitacji a tak na poważnie, ta fryzura jest typową fryzurą z sesji, ta dziewczyna nie ma w rzeczywistości tak gęstych włosów, tutaj widać doczepiane z tyłu dredy(?), włosy na pewno były sztucznie zagęszczone na potrzeby sesji (nie wiem czy istnieją jednorazowe "doczepki", ale jeśli tak, to mogły być użyte) i utrzymane za pomocą ogromnych ilości lakieru. Myślę, że to fryzura niepraktyczna, ale jeśli chcesz spróbować, to na twoim miejscu zadbałabym jak wyżej o objętość włosów, przedziałek na boku, grube pasma włosów znad czoła zaczesała do tyłu, ale raczej z boku (musisz się dokładnie przyjrzeć na zdjęciu) i spięła wsuwkami. Gorzej z tym tyłem, bo to są chyba doczepione pasma. Ale może dobre obcięcie włosów (coś a'la emo, gdzie włosy na czubku głowy są krótsze) pozwoliłoby na uzyskanie takiego efektu? Tutaj niestety nie mogę za bardzo pomóc...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post45174983 LUTY wymienię
BrigitteBardot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-10, 17:14   #4
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Fryzura Amy Lee

dzięki i za to tajemnicza ta fryzura nie ma co . A skoro widziałąś jakieś zdjęcia zza kulis, to może pamiętasz, gdzie je można znaleźć? właśnie interesuje mnie bardzo, jak ta fryzurka z tyłu wygląda, a żadnych fotek nie znalazłam.
że fryzura niepraktyczna to się zgadzam ale ładna
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 09:33   #5
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Fryzura Amy Lee

Cytat:
Napisane przez taka_sobie_ja Pokaż wiadomość
czy ktoś wie, jak to jest zrobione, żeby te włosy były tak "wysokie"? No i jak ona może mieć z tyłu podpięte?
Żeby włosy były tak "wysokie" to można użyć tego -> Bumpits
Nie widziałam fotek jak ta fryzura faktycznie wyglada u niej z tyłu, ale taki efekt można uzyskać podpinając tak jak jest pokazane na filmikach na tej aukcji, tyle że trzeba dołozyć do tego nieład artystyczny
I raczej nie potrzeba żadnych doczepianych włosów, bo końcówki wcale nie są u niej zbyt gęste, jedynie musi mieć włożone jakieś wypełnienie podnoszące włosy

Edytowane przez kati81
Czas edycji: 2009-08-12 o 09:34
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 13:54   #6
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Fryzura Amy Lee

dzięki! nawet nie wiedziałąm że istnieje coś takiego jak to Bumpits
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 11:44   #7
kati81
Raczkowanie
 
Avatar kati81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ღ♥ღLUBLINღ♥ღ
Wiadomości: 484
Dot.: Fryzura Amy Lee

Mogłaś nie wiedzieć, ja też dowiedziałam o tym niedawno i całkiem przez przypadek Nie wiem jak u Ciebie w Finlandii, ale w Polsce raczej nie ma tego w sklepach (przynajmniej w moim mieście) - jedynie na Allegro.
kati81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-14, 13:48   #8
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Fryzura Amy Lee

a ja nie patrzyłam. Tu w ogole jest masakra z kosmetykami itp. - z tego co wiem nie ma wynalazku typu drogeria, nie ma zadnych rossmanów ani nic. Kosmetyki kupuje się w marketach albo sklepach "z wszystkim". Oj, tęskno mi do takiego rossmana
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.