Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-04, 18:12   #3901
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
no właśnie tego nie chcę poza tym, no. Pierwsze sprawdzanie obecności a mnie nie ma!
podanie złożone, więc i tak już po ptOkach a zawsze to fajnie, mieć wcześniejszy termin.

Agnes140489 a zakład, że następnym razem zdasz?

wchodzę w to o co ??hehe

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość

Agnes, nosek do góry. Walczymy do końca, pamiętasz? Nie warto się poddawać
nie zamierzam się poddać tylko tak jakoś sobie zażartowałam bo tyle razy już zdawałam
__________________


It is the first step that is troublesome

Edytowane przez Agnes140489
Czas edycji: 2009-09-04 o 18:15
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:16   #3902
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to nie ma dobrego czasu na kurs, takze idz poki masz taki impuls ja troche zalowalam, ze poszlam w wakacje, ale z drugiej strony jakbym poszla jesienia, egzamin bylby zima, co mi sie nie widzi, a jakbym poszla wiosna, to egzamin bylby latem, a ze mieszkam w miejscowosci turystycznej gdzie latem jest ogromny ruch to tez takie srednie sie wydaje, no ale nie wiadomo ile tych egzaminow przede mna, moze dotre do lata


nie ma chyba jakies okreslonych terminow na zdawanie prawa jazdy, ja zalowalam ze poszlam w styczniu bo mialam szkole mase nauki a do tego teorie i pozniej jazdy ale jakos wytrwalam
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:28   #3903
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
nie ma chyba jakies okreslonych terminow na zdawanie prawa jazdy, ja zalowalam ze poszlam w styczniu bo mialam szkole mase nauki a do tego teorie i pozniej jazdy ale jakos wytrwalam
Też tak uważam że nie ma, zdawałam w zime i źle tak bardzo nie było. Wykłady zaczeły mi się we wrzesniu później po szkole jazdy i do domu wracałam padnięta i przespałam się i do nauki. Ale wytrzymałam od stycznia miałam już luz
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 19:40   #3904
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez madzioonia18w Pokaż wiadomość
Też tak uważam że nie ma, zdawałam w zime i źle tak bardzo nie było. Wykłady zaczeły mi się we wrzesniu później po szkole jazdy i do domu wracałam padnięta i przespałam się i do nauki. Ale wytrzymałam od stycznia miałam już luz


Madziu a Ty pewnie juz śmigasz ostro samochodem ?
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:07   #3905
calinosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warm-Mazurskie
Wiadomości: 27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Witam Kochaniutkie!W poniedziałek odebrałam plasticzek,jaka ulga uff.... że mam to już za sobą.Dzisiaj mąż zabrał mnie na przejażdzkę, oczywiście ja za kierownicą.Powiedział ,że zdałam u egzaminatora to jeszcze nic ,muszę zdać u niego.Mąż również wystawił mi pozytywny.Jutro jadę sama do rodziców,trochę się stresuję bo mieszkają 25 kl od Mrągowa i będę zdana na siebie.Zresztą za ładne oczy nie otrzymałam prawka,tylko za umiejętności.Prawda!?Pozd rawiam wszyskich
__________________
calinosia
calinosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:13   #3906
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez calinosia Pokaż wiadomość
Witam Kochaniutkie!W poniedziałek odebrałam plasticzek,jaka ulga uff.... że mam to już za sobą.Dzisiaj mąż zabrał mnie na przejażdzkę, oczywiście ja za kierownicą.Powiedział ,że zdałam u egzaminatora to jeszcze nic ,muszę zdać u niego.Mąż również wystawił mi pozytywny.Jutro jadę sama do rodziców,trochę się stresuję bo mieszkają 25 kl od Mrągowa i będę zdana na siebie.Zresztą za ładne oczy nie otrzymałam prawka,tylko za umiejętności.Prawda!?Pozd rawiam wszyskich


witam witam a ile calinosiu czekalas na ten plasticzek?
za ktorym razem zdawalas i gdzie zdawalas???
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-04, 20:24   #3907
calinosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warm-Mazurskie
Wiadomości: 27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
witam witam a ile calinosiu czekalas na ten plasticzek?
za ktorym razem zdawalas i gdzie zdawalas???
Zdawałam w Ostrołęce. Oj kochana za 6 razem zdałam i nie chciałabym przechodzić tego jeszcze raz.Z 5 prób nieudanych tylko raz udało mi się wyjechać na miasto ,a tak ciągle na łuku oblewałam.Stres był okropny i wszystkim radzę oby za pierwszym razem zdawały,bo im więcej prób tym gorszy stres.Na plasticzek czekałam tylko tydzień.Jestem happy,ze to już za mną.Dla ciebie również moje gratulację i szerokiej drogi moja driver.
__________________
calinosia
calinosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-04, 23:41   #3908
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
Oblalam wewnetrzny. Drugi raz. Jakim trzeba byc tumanem, zeby dwa razy oblac wewnetrzny....... Podziwiam dziewczyny, ktore sie nie poddaja i zdaja. Ja nie wiem czy bede miala tyle sily.

Gratuluje wszystkim

Na czym oblałaś?

Kurcze a złapałam jakąś niechęć do jazdy strasznie.
Piersze 4 godziny jeździłam Corsą na 5 przesiadłam się do 6-biegowej Toyoty i jakiś koszmar był poprostu, Corska zgasła mi może ze 3 razy podczas 4 godzin a Toyota z 10 podczas jednej masakra, strasznie się zniechęciłam.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 00:25   #3909
deska123
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 2 112
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Na czym oblałaś?

Kurcze a złapałam jakąś niechęć do jazdy strasznie.
Piersze 4 godziny jeździłam Corsą na 5 przesiadłam się do 6-biegowej Toyoty i jakiś koszmar był poprostu, Corska zgasła mi może ze 3 razy podczas 4 godzin a Toyota z 10 podczas jednej masakra, strasznie się zniechęciłam.

Nie ma co się zniechęcać Pojeździsz trochę i przyzwyczaisz się Zobaczysz
__________________
dieta!
56...54...53...52...51...50

21.08.09 - zdane prawko.
deska123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 08:26   #3910
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez Sag etwas Pokaż wiadomość
Gratuluje
Cytat:
Napisane przez deska123 Pokaż wiadomość
Również gratuluję.

Słyszałam, że w Łomży jest bardzo łatwo zdać
Cytat:
Napisane przez sylabud Pokaż wiadomość
Gratuluję Ten wrzesień to naprawdę szczęśliwy jest wszyscy zdają

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------


.
Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Witam



Gratuluję.



Ja też tak słyszałam

Agnes, nosek do góry. Walczymy do końca, pamiętasz? Nie warto się poddawać
Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
onemaja to COŚ w sobie ze przyciagaja wzrok masz talent

kiedys mialam okzaje "pozowac" do zdjec robionych przez znajoma jest to super przezycie i radosc dla fotografa ze potrafi uchwycic cos pieknego <nie chodzi tu o mnie>






GRATULUJE bardzo dobrze ze nie sugerowalas sie tym ze inni nie zdaja tak samo mi instruktor powiedzial przed tym 5 podejsciem zebym nie sluchala ludzi ktorzy sie stresuja i mowila teksty typu "a ten egzaminator podobno ładnych dziewczy nie przepuszcza" bo juz mialam okzaje uslyszec taki tekst a najlepsze jest to ze byla kobieta ktora 13 raz podchodzila i mowila ze jakis tam egzaminator nie lubial dziewczyn z niebieskimi oczami i je oblewal to ona specjalnie kupila sobie soczewki kolorowe zeby wrazie W nie oblal ja ja jak to uslyszalam to myslalam ze padne ze smiechu






na prawde po dupie chcesz dostac! nie wolno tak myslec!!! moj TŻ testy zdal za 3 razem! a kolezanka "kujon" zdala za 4 razem bo NIBY kilka razy zle przeczytala pytania, podejdz do tego spokojnie bez nerwow, a zobaczysz ze zdasz...




a ja bylm dzisiaj zaplacic za prawo jazdy 70 zl i 50 gr tak sie zastanawialm za co te 50 gr jakby nie moglo byc te rowne 70 zl babka w kasie powiedziala ze do 2 tygodnii sie czeka ale tak po tygodniu moge dzwonic i sie dopytywac o odbiór

---------- Dopisano o 17:23 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------






a ktora juz jazde masz???? ja tez mialam chwile zalamania ze z wielkim trudem chodzilam na jazdy mialam dosc tego ze czeka mnie znowu jakies parkowania <a najbardziej nie wychodzilo mi z uzyciem infrastruktury z prawej strony> ale w koncu przelamalam sie bo stwierdzilam ze nie ja jedna to przechodze i nie mi jednej to nie wychodzi, uwierz w siebie po potrafisz a z kreceniem kierownicy tez mialam problemy ale uporalam sie bedzie dobrze
Cytat:
Napisane przez sideritis Pokaż wiadomość
witamy

gratki

Witam wszystkich, dawno mnie nie było w tym temacie. Gratuluję wszystkim dziewczynom, które zdały i trzymam kciuki za zdające
ja egzamin mam już w środę... Cóż, narazie się nie denerwuję zobaczymy, co będzie za te kilka dni
kochane dzięki za gratulacje , bardzo sięcieszę,że mam to z głowy zawsze dobrze mi się jeździło a na egzaminie super się skupiłam patrzyłam na wszystkie znaki i udało się dostałam tylko uwagę żeby jechać szybciej hehe
a co do opinii innych nie trzeba brać tego do siebie ktoś to ktoś a ja to ja i tego trzeba się trzymać tak samo jest na studiach... bardzo życzę wam zdobycia prawka jeśli jeszcze nie macie!!!!!!!!
__________________
...Tylko Ty Kochany ...bo być piękną to czuć się dobrze we własnym ciele...

Aparatka od 27 maja 2008r.
góra-metal
dół-metal od 4 marca 2009r.

Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!!!!-04.09.2009.
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 08:55   #3911
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
Madziu a Ty pewnie juz śmigasz ostro samochodem ?
Tak, teraz codziennie jezdze 16 km. Bo kiedyś to mnie mama podrzucała na przystanek i zabiearała, a teraz sobie sama jezdze.

Cytat:
Napisane przez calinosia Pokaż wiadomość
Witam Kochaniutkie!W poniedziałek odebrałam plasticzek,jaka ulga uff.... że mam to już za sobą.Dzisiaj mąż zabrał mnie na przejażdzkę, oczywiście ja za kierownicą.Powiedział ,że zdałam u egzaminatora to jeszcze nic ,muszę zdać u niego.Mąż również wystawił mi pozytywny.Jutro jadę sama do rodziców,trochę się stresuję bo mieszkają 25 kl od Mrągowa i będę zdana na siebie.Zresztą za ładne oczy nie otrzymałam prawka,tylko za umiejętności.Prawda!?Pozd rawiam wszyskich
Prawda. Ja sama jechałam tylko 2 km, nawet się nie bałam, ale mama tak bo zaraz zadzwoniła czy już dojechałam i czy wszystko ok .
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 10:07   #3912
Jadziura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 84
Wyślij wiadomość przez MSN do Jadziura
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez calinosia Pokaż wiadomość
Witam Kochaniutkie!W poniedziałek odebrałam plasticzek,jaka ulga uff.... że mam to już za sobą.Dzisiaj mąż zabrał mnie na przejażdzkę, oczywiście ja za kierownicą.Powiedział ,że zdałam u egzaminatora to jeszcze nic ,muszę zdać u niego.
ehehee jak bym swojego słyszała . ja czekam aż odbiorę plasticzek i rzucam się na głęboką wodę obiecałam dzieciom wypad do Warszawy chyba mnie pogięło , ale obiecałam muszę dotrzymać
__________________
17,09.09 odebrałam wymarzony plasticzek
Jestem kierowcą

[ori_bas]463438[/ori_bas]
Jadziura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 10:56   #3913
s4bin4
Rozeznanie
 
Avatar s4bin4
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 704
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

a ja mam pytanko bo zdalam o czym juz wiecie no ale co ja mam teraz zrobic? mam isc do urzedu komunikacji czy moge im przelewem wyslac kase? jak to jest?
__________________
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200703083237.png

Maturzystka 2010

Jestem Kierowcą! od 3.09.09



Konsultantka Oriflame 6%
s4bin4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:26   #3914
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez KochamMichasia Pokaż wiadomość
Na czym oblałaś?

Kurcze a złapałam jakąś niechęć do jazdy strasznie.
Piersze 4 godziny jeździłam Corsą na 5 przesiadłam się do 6-biegowej Toyoty i jakiś koszmar był poprostu, Corska zgasła mi może ze 3 razy podczas 4 godzin a Toyota z 10 podczas jednej masakra, strasznie się zniechęciłam.
oj chyba wszystkim lepiej jeździ się corsą, jest znacznie łatwiejsza w obsłudze, rzadziej gaśnie (jak sama zauważyłaś), łatwiej utrzymać stałą prędkość itd itp. ja na jazdach tylko 3 razy jeździłam corsą, na szczęście u nas facet skupił się na 'trudniejszej' toyocie - i całe szczęście ;] tzn myślę tak teraz bo wcześniej nie znosiłam tego, że wciąż podjeżdżał toyotą ;p może poproś swojego o to samo? lepiej teraz się nauczyć dobrze obsługiwać, by na egz nie było problemu
okihh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:26   #3915
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
samica kubica
z opóźnieniem ale jest
uwaga WULGARNY JĘZYK

http://img34.imageshack.us/gal.php?g=img026hn.jpg
Moja mama czytała ten artykuł w "Angorze" i płakała ze śmiechu.
Ja zresztą też
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:29   #3916
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez madzioonia18w Pokaż wiadomość
Tak, teraz codziennie jezdze 16 km. Bo kiedyś to mnie mama podrzucała na przystanek i zabiearała, a teraz sobie sama jezdze.



Prawda. Ja sama jechałam tylko 2 km, nawet się nie bałam, ale mama tak bo zaraz zadzwoniła czy już dojechałam i czy wszystko ok .
dobrze, że puściła Cię samą moja chciała bym najpierw pół roku jeździła z kimś (bo jej koleżanki synowie tak mieli), ale równałoby się to przecież niejeżdżeniu wcale ;/ ale od października nie dam się ;p bo przecież moją główna motywacją był szybko dojazd z uczelni do pracy, domu itd

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez s4bin4 Pokaż wiadomość
a ja mam pytanko bo zdalam o czym juz wiecie no ale co ja mam teraz zrobic? mam isc do urzedu komunikacji czy moge im przelewem wyslac kase? jak to jest?
to zależy od miasta, w Łodzi np płacisz przy odbiorze, w innych chyba najpierw płacisz a dopiero potem się zajmują tym Twoim dokumencikiem
okihh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:36   #3917
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez calinosia Pokaż wiadomość
Zdawałam w Ostrołęce. Oj kochana za 6 razem zdałam i nie chciałabym przechodzić tego jeszcze raz.Z 5 prób nieudanych tylko raz udało mi się wyjechać na miasto ,a tak ciągle na łuku oblewałam.Stres był okropny i wszystkim radzę oby za pierwszym razem zdawały,bo im więcej prób tym gorszy stres.Na plasticzek czekałam tylko tydzień.Jestem happy,ze to już za mną.Dla ciebie również moje gratulację i szerokiej drogi moja driver.


eee to nie tak strasznie ja zdalam za 5 razem

wiem co znaczy ten stres na prawde i ta obawa ze kolejny raz sie nie zda na szczescie mam juz to za soba i czekam na plasticzek
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 11:58   #3918
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
Moja mama czytała ten artykuł w "Angorze" i płakała ze śmiechu.
Ja zresztą też
mi kolega w pracy ten artykuł podrzucił, wiedząc, że niedawno zdawałam
okihh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 12:15   #3919
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

a ja mam taka obawe niby nie moge sie doczekac tego plasticzku a z jednej strony strasznie sie boje ze jak bede sama jezdzila to nie bedzie mi wychodzic itp...na jazdach instruktor wrazie W nacisnal hamulec a teraz kumpel ktory zdal prawko miesiac temu rozbil samochod tacie.. boje sie ze ze mna bedzie tak samo...
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-05, 13:57   #3920
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
a ja mam taka obawe niby nie moge sie doczekac tego plasticzku a z jednej strony strasznie sie boje ze jak bede sama jezdzila to nie bedzie mi wychodzic itp...na jazdach instruktor wrazie W nacisnal hamulec a teraz kumpel ktory zdal prawko miesiac temu rozbil samochod tacie.. boje sie ze ze mna bedzie tak samo...
ej, ej, syyluusiiaa, co to za myślenie?! Kobieto! Zdałaś prawko, umiesz jeździć i wszystko będzie w jak najlepszym porządku! Zobaczysz, odbierzesz plastik, pojeździsz trochę i potem się będziesz tylko głośno śmiała z tych swoich obaw. No już, uśmiech proszę
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 14:01   #3921
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
a ja mam taka obawe niby nie moge sie doczekac tego plasticzku a z jednej strony strasznie sie boje ze jak bede sama jezdzila to nie bedzie mi wychodzic itp...na jazdach instruktor wrazie W nacisnal hamulec a teraz kumpel ktory zdal prawko miesiac temu rozbil samochod tacie.. boje sie ze ze mna bedzie tak samo...
Ale to facet,pewnie się popisywał przed kolegami czy coś kobitki są ostrożniejsze heh.
Na początku przecież możesz jeździć z kimś kto ma już dłuższy czas prawo jazdy. Będzie dobrze szerokiej drogi życzę
__________________


It is the first step that is troublesome

Edytowane przez Agnes140489
Czas edycji: 2009-09-05 o 14:02
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 14:57   #3922
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

dziewczyny musze rozwiac swoje wątpliwości...

Przed znakiem S-2 czyli tzw. strzałka warunkowa (pali nam sie na zielona) MUSZE się przed nią zatrzymać a później EWENTUALNIE jesli sytuacja wymaga zatrzymac sie np. przed pasami. tak? ale jeśli nikogo nie ma to jade spokojnie?

Z kolei przed znakiem S-3 nie zatrzymujemy sie, jedziemy normalnie jak na zwyklych swiatlach pamiętając, że na nich NIE WOLNO ZAWRACAĆ!

czy dobrze mówie?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:02   #3923
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
dziewczyny musze rozwiac swoje wątpliwości...

Przed znakiem S-2 czyli tzw. strzałka warunkowa (pali nam sie na zielona) MUSZE się przed nią zatrzymać a później EWENTUALNIE jesli sytuacja wymaga zatrzymac sie np. przed pasami. tak? ale jeśli nikogo nie ma to jade spokojnie?

Z kolei przed znakiem S-3 nie zatrzymujemy sie, jedziemy normalnie jak na zwyklych swiatlach pamiętając, że na nich NIE WOLNO ZAWRACAĆ!

czy dobrze mówie?

tak na strzalce warunkowej koniecznie musisz sie zatrzymac, nie tylko zwolnic, upewinic sie ze nic nie jedzie i nie ma nikogo na przejsciu i jechac, a na s3 jedziesz i nie zawracasz ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:13   #3924
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasiekasiek Pokaż wiadomość
ej, ej, syyluusiiaa, co to za myślenie?! Kobieto! Zdałaś prawko, umiesz jeździć i wszystko będzie w jak najlepszym porządku! Zobaczysz, odbierzesz plastik, pojeździsz trochę i potem się będziesz tylko głośno śmiała z tych swoich obaw. No już, uśmiech proszę



Cytat:
Napisane przez Agnes140489 Pokaż wiadomość
Ale to facet,pewnie się popisywał przed kolegami czy coś kobitki są ostrożniejsze heh.
Na początku przecież możesz jeździć z kimś kto ma już dłuższy czas prawo jazdy. Będzie dobrze szerokiej drogi życzę



Kochane dziekuje za wsparcie
tak marzylam o tym prawku ze teraz mosze pokazac wszytskim ze skoro je zdalam to umiem jezdzic

tak spojrzalam na te http://kierowca.pwpw.pl/ czy moze juz cos pisze na temat "sprawy w toku" czy cos takiego ale niestety nie pisze jeszcze nic... mozliwe ze w poniedzialek juz zaczną dzialac a takie ładne zdjecia zrobilam do tego prawka nie moge sie juz doczekac odbioru ja to jestem w goracej wodzie kompana
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:15   #3925
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
Kochane dziekuje za wsparcie
tak marzylam o tym prawku ze teraz mosze pokazac wszytskim ze skoro je zdalam to umiem jezdzic

tak spojrzalam na te http://kierowca.pwpw.pl/ czy moze juz cos pisze na temat "sprawy w toku" czy cos takiego ale niestety nie pisze jeszcze nic... mozliwe ze w poniedzialek juz zaczną dzialac a takie ładne zdjecia zrobilam do tego prawka nie moge sie juz doczekac odbioru ja to jestem w goracej wodzie kompana

a ja jeszcze nie zaplacilam ;] to sobie poczekam
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:24   #3926
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
a ja mam taka obawe niby nie moge sie doczekac tego plasticzku a z jednej strony strasznie sie boje ze jak bede sama jezdzila to nie bedzie mi wychodzic itp...na jazdach instruktor wrazie W nacisnal hamulec a teraz kumpel ktory zdal prawko miesiac temu rozbil samochod tacie.. boje sie ze ze mna bedzie tak samo...
ja trochę też się tego boję.. na jazdach ciągle jeździłam za szybko, a teraz nie przekraczam prędkości dopuszczalnej
po prostu musimy uważać.. wielu rzeczy możnaby się bać w życiu wychodzenia po ciemku, bo ktoś Cię może napaść ;p schodzenia ze schodów, bo można spaść itd itp ale jednak to się robi
ja się boję głównie nie o siebie, ale o innych, bo wiem jak niektórzy jeżdżą no i parkowania, że wtedy komuś coś uszkodzę

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
dziewczyny musze rozwiac swoje wątpliwości...

Przed znakiem S-2 czyli tzw. strzałka warunkowa (pali nam sie na zielona) MUSZE się przed nią zatrzymać a później EWENTUALNIE jesli sytuacja wymaga zatrzymac sie np. przed pasami. tak? ale jeśli nikogo nie ma to jade spokojnie?

Z kolei przed znakiem S-3 nie zatrzymujemy sie, jedziemy normalnie jak na zwyklych swiatlach pamiętając, że na nich NIE WOLNO ZAWRACAĆ!

czy dobrze mówie?
przed strzałką warunkową jak ktoś idzie na pasach to nie ruszasz dopiero jak masz puste przejście całkowicie, i jak widzisz że ktoś się zbliża i będzie chciał przejść lepiej też się nie ruszaj, bo zatrzyma się, wymusisz pierwszeństwo, no i klops :/
okihh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:28   #3927
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

wlasnie to jest to bo co z tego jak my jezdzimy spokojnie, w miare przepisowo jak ludzie wokolo szaleja jak nie wiem...
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:42   #3928
sylabud
Raczkowanie
 
Avatar sylabud
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 163
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez alufa Pokaż wiadomość
samica kubica
z opóźnieniem ale jest
uwaga WULGARNY JĘZYK

http://img34.imageshack.us/gal.php?g=img026hn.jpg
Ten artykuł jest super od razu humor mi sie poprawił jak go przeczytałam. Dawno już tak sie nie śmiałam
__________________
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.

17.09.09 zdany egzamin



Matura 2010
sylabud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 15:52   #3929
Jadziura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 84
Wyślij wiadomość przez MSN do Jadziura
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

syyluusiiaa ja też się boje ,alew końcu po co się tyle męczyłyśmy
najgorszy to ten stresior podczas tych pierwszych samodzielnych jazd a parkować chyba nie będę hihiiii chociaż zawsze mi to dobrze wychodziło
__________________
17,09.09 odebrałam wymarzony plasticzek
Jestem kierowcą

[ori_bas]463438[/ori_bas]
Jadziura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-05, 16:14   #3930
okihh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 279
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez Jadziura Pokaż wiadomość
syyluusiiaa ja też się boje ,alew końcu po co się tyle męczyłyśmy
najgorszy to ten stresior podczas tych pierwszych samodzielnych jazd a parkować chyba nie będę hihiiii chociaż zawsze mi to dobrze wychodziło
hihi no mi też, ale wtedy za nic nie odpowiadałam, a teraz uszkodzę autko i swoje i czyjeś :/ ale nie no, będzie dobrze
okihh jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.