Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-07, 12:35   #3991
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Oblałam na mieście.


Nie jest mi smutno, bardziej zła jestem. Ale przejdzie mi. Nie pytajcie na razie na czym oblałam, muszę ochłonąć troszkę

Następny 24 września o 7.30.
Zdam jak nie trafię na tego debila
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 12:36   #3992
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

drusia - mialam podobna sytuacje - kurs i pierwsze podejscie 2006/7, a teraz od nowa. kurs oczywiscie wazny jest bezterminowo.
ja musialam pójśc do Urzedu Miasta i wypelnic tam taka karteczke ze swoimi danymi z prosba o przeslanie dokumentacji do WORDu (na to przeslanie czeka sie ok. tygodnia, potem mozesz juz sie zapisac na egzamin. i najlepiej zapisz sie od razu, bo przeciez czeka sie ok miesiaca a i teorie sobie zdazysz przypomniec i jazdy - mi po takiej przerwie wystarczylo 10 godzin, zeby poczuc sie w miare pewnie)

jazdy mozesz zaczac kiedy tylko chcesz do tego zadne papiery nie sa potrzebne

jutro o 10 mam egzam - udalo sie jeszcze zalatwic godzinke jazd na 7 rano, no ale lepsze to niz nic, bo termin mialam zalatwiany na szybko, a szkola jazdy mala i bardzo oblozona.
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:42   #3993
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez girl99 Pokaż wiadomość
Tylko nie zgadzam się do jednego... Bo jechałam i już byłam pod sygnalizatorem i sie pomaranczowe zaswiecilo. A on powiedzial, ze na czerownym przejechalam. Jasne jeszcze czego. I mu mowie. A on tak, ale w momencie jak byla pani na skrzyzowaniu bylo czerwone. TAk to moglam dac po hamulcach i sie zatrzymac, jesli tak bardzo chcial miec rozwalone auto z tylu. Albo zatrzymac sie na przejsciu dla pieszych, za co tez by sie czepial. Albo jak powiedzial ,,za przejsciem powinna sie pani zatrzymac"
sama mialam na kursie nieraz taka sytuacje gdzie wjezdzlama na pomaranczowym i nikt mi nie wmoi ze bylo czerwone, po to jtes pomarancz zeby w te 5 sekund "uciec" ze skrzyzowania...a nie ze stawac nagle na przejsciu czy z aprzejsciem..choc i tak nieraz sie staje jak obserwuje sie samochody. ja oosbiscie jak pomaranczowe sie wlacza to zwiewam z krzyzowki i jest spokoj...dzis jak z pracy wracam tak mialam i nic sie wielkiego nie stało..

Kamenka ochłon ochłoń. Jejku nie mam kiedy was podczytywac bo praca sie zaczela;/ bezsensu.

Martus gratulacje
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:45   #3994
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Oblałam na mieście.


Nie jest mi smutno, bardziej zła jestem. Ale przejdzie mi. Nie pytajcie na razie na czym oblałam, muszę ochłonąć troszkę

Następny 24 września o 7.30.
Zdam jak nie trafię na tego debila
nie martw się. Pierwsze koty za płoty. widzę, że egzaminator okropny, tak? iii masz bardzo szybki drugi termin!
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:56   #3995
sylabud
Raczkowanie
 
Avatar sylabud
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 163
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!


Ale jestem szczęśliwa Ale może po kolei Egzamin miałam zaplanowany na 7.40 więc z mojego miasta wyjechałam 6.15. Zdawała jeszcze jedna dziewczyna ze mną więc drogę do ośrodka podzielił nam na 2 i tak jakieś 30 min przed egzaminem mogłam sobie pojechac, powiem Wam że to chyba dobrze bo całkowicie przestałam sie stresowac Na placu byłyśmy o 7.30 więc te 10 min to była modlitwa o to aby Renault jeździc No i jako 5 byłam na liscie. Przedemną 4 osoby na łuku padły... No ale spokoj, egzaminator bardzo miły, powycierał mi wszystkie szyby bo skroplone były powiedział że mam pokazac wlew płynu do spryskiwaczy i światła drogowe. Więc z tym bez problemu. No i potem na łuk Okazało się że autko było dużo czulsze niż to instruktora a poza tym słupki były niższe... Więc łuk na czuja praktycznie zrobiony, ale poszło z górką też nie było problemów... No więc plac zaliczony i jedziemy na miasto. Ja już w duchu tylko nie w lewo, tylko nie w lewo, oczywiście zanim dobrze pomyślałam już osłyszałam że w lewo :P Więc głupi wyjadz, potem tory, wyjechanie na główna i starówka... Tam straszne zamieszanie bo samochodów dużo. Jakas L-ka wymusiała pierwszeństwo, ale zdążyłam zahamowac ( pan egzaminator tylko sie pod nosem usmiechnal:P) Potem ronda dwa, siedemdziesiątka, zawracanie ( tu nie ten kierunkowskaz wlaczylam :P) potem powrót na siedemdziesiątke i znowu ktoś na mnie wymusił Bez rzadnego kierunku wwalił mi się na pas i też w ostatniej chwili zdążyłam wyhamowac. Potem kazał mi się zatrzymac w wybranym przez niego miejscu, no i na koniec parkowanie prostopadłe przodem
Egzaminator świetny, powiedział że jeżdże bardzo dobrze technicznie i zrobiłam dwa małe błędy ten z kierunkowskazem i na starówce raz się zbyt mało oglądałam. Ale wpisał pozytywny więc super
Więc teraz czekam na odbiór


Dzięki wielkie kochane za trzymanie kciuków
Gratuluję

---------- Dopisano o 14:56 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Oblałam na mieście.


Nie jest mi smutno, bardziej zła jestem. Ale przejdzie mi. Nie pytajcie na razie na czym oblałam, muszę ochłonąć troszkę

Następny 24 września o 7.30.
Zdam jak nie trafię na tego debila
Rozumiem Cie ja też po swoim oblanym egzaminie zawsze jestem zła na siebie i nie chce z nikim gadaćNie martw się najważniejsze to mieć nadzieje że następnym razem się uada a napewno się uda
Mój ostatni egzaminator też był debilem więc wiem co to znaczy
__________________
Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia.

17.09.09 zdany egzamin



Matura 2010
sylabud jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 13:59   #3996
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez MyszkaMini Pokaż wiadomość
Nie zdalam, ale mimo wszystko wyszlam z usmiechem na twarzy. egzanimator super sympatyczny. oblalam na luku a jego sie w ogole nie obawialam. mam nadzieje, ze nastepnym razem sie uda

przykro mi bardzo łuk jest straszny ale nie martw sie bedzie dobrze



Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!

Ale jestem szczęśliwa Ale może po kolei Egzamin miałam zaplanowany na 7.40 więc z mojego miasta wyjechałam 6.15. Zdawała jeszcze jedna dziewczyna ze mną więc drogę do ośrodka podzielił nam na 2 i tak jakieś 30 min przed egzaminem mogłam sobie pojechac, powiem Wam że to chyba dobrze bo całkowicie przestałam sie stresowac Na placu byłyśmy o 7.30 więc te 10 min to była modlitwa o to aby Renault jeździc No i jako 5 byłam na liscie. Przedemną 4 osoby na łuku padły... No ale spokoj, egzaminator bardzo miły, powycierał mi wszystkie szyby bo skroplone były powiedział że mam pokazac wlew płynu do spryskiwaczy i światła drogowe. Więc z tym bez problemu. No i potem na łuk Okazało się że autko było dużo czulsze niż to instruktora a poza tym słupki były niższe... Więc łuk na czuja praktycznie zrobiony, ale poszło z górką też nie było problemów... No więc plac zaliczony i jedziemy na miasto. Ja już w duchu tylko nie w lewo, tylko nie w lewo, oczywiście zanim dobrze pomyślałam już osłyszałam że w lewo :P Więc głupi wyjadz, potem tory, wyjechanie na główna i starówka... Tam straszne zamieszanie bo samochodów dużo. Jakas L-ka wymusiała pierwszeństwo, ale zdążyłam zahamowac ( pan egzaminator tylko sie pod nosem usmiechnal:P) Potem ronda dwa, siedemdziesiątka, zawracanie ( tu nie ten kierunkowskaz wlaczylam :P) potem powrót na siedemdziesiątke i znowu ktoś na mnie wymusił Bez rzadnego kierunku wwalił mi się na pas i też w ostatniej chwili zdążyłam wyhamowac. Potem kazał mi się zatrzymac w wybranym przez niego miejscu, no i na koniec parkowanie prostopadłe przodem
Egzaminator świetny, powiedział że jeżdże bardzo dobrze technicznie i zrobiłam dwa małe błędy ten z kierunkowskazem i na starówce raz się zbyt mało oglądałam. Ale wpisał pozytywny więc super
Więc teraz czekam na odbiór

Dzięki wielkie kochane za trzymanie kciuków


GRATULUJE
e tam takie maludkie bledy chociaz mam kolezanke ktora egzaminator oblal za to ze nie wlaczyla 2 razy kierunkowskazu.. ale to zalezy od egzaminatora bo jak chce oblac to obleje na byle czym ..


Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Oblałam na mieście.


Nie jest mi smutno, bardziej zła jestem. Ale przejdzie mi. Nie pytajcie na razie na czym oblałam, muszę ochłonąć troszkę

Następny 24 września o 7.30.
Zdam jak nie trafię na tego debila


Ojj kochana nie martw sie bylas blisko ale nastepnym razem zdasz na pewno
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:03   #3997
201604200942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 19 651
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

cześć dziewczęta, dawno tutaj się nie udzielałam

Dzisiaj instruktor zapisał mnie na egzamin. Termin mam 28.09.09 o godzinie 13:00

Trzymajcie kciukasy!!
201604200942 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 14:06   #3998
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
GRATULUJE
e tam takie maludkie bledy chociaz mam kolezanke ktora egzaminator oblal za to ze nie wlaczyla 2 razy kierunkowskazu.. ale to zalezy od egzaminatora bo jak chce oblac to obleje na byle czym ..
Tzn mi zaznaczył na tej karcie jako jeden błąd przy negatywnym ale obok pozytywny, więc podejrzewam że jakbym drugi raz to zrobiła to też by mnie musiał oblac...
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:09   #3999
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam takie pytanko, może ktoiś się orientuje w temacie.
Prawko robiłam 5 lat temu, niestety nie zdałam i się poddałam (głupia byłam), teraz znow chcę zapisać się na jazdy i zdawać egzamin. Z tego co się dowiedziałam kursu nie musze robić nowego, starostwo wyślę papiero do wordu, że mam kurs ukończony,ale czy mogę się tak po prostu od razu zapisać na jazdy i ćwiczyć a w między czasie zdać testy, tzn zapisac się na egzamin i zdać;-)
Zadzwoniłabym do wordu,ale nie umiem się tam od piątku dodzwonić a sprawa ta mnie męczy. może ktoś wie
Najlepiej zapisz się od razu na egzamin, a podczas oczekiwania na niego jeździj i rób testy
Wszędzie możesz się 'z miejsca' zapisywać

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!
Gratki

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Oblałam na mieście.


Nie jest mi smutno, bardziej zła jestem. Ale przejdzie mi. Nie pytajcie na razie na czym oblałam, muszę ochłonąć troszkę

Następny 24 września o 7.30.
Zdam jak nie trafię na tego debila


Zdasz za drugim, kochana Szybki termin masz

---------- Dopisano o 15:09 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Nie zacytowało mi wcześniej

Cytat:
Napisane przez MyszkaMini Pokaż wiadomość
Nie zdalam, ale mimo wszystko wyszlam z usmiechem na twarzy. egzanimator super sympatyczny. oblalam na luku a jego sie w ogole nie obawialam. mam nadzieje, ze nastepnym razem sie uda


Zapisałaś się na kolejny termin?
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:10   #4000
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
Tzn mi zaznaczył na tej karcie jako jeden błąd przy negatywnym ale obok pozytywny, więc podejrzewam że jakbym drugi raz to zrobiła to też by mnie musiał oblac...

no to tak jakbys robila to drugi raz dobrze ze zdane











nioo dziewczyny u mnie juz "Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne."
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:14   #4001
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

ja dostalam smsa z urzedu, ze maja moje papiery z wordu i zapraszaja do zaplaty, wiec musze sie zebrac na drugi koniec miasta
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 14:17   #4002
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez SamaraMorganx Pokaż wiadomość
cześć dziewczęta, dawno tutaj się nie udzielałam

Dzisiaj instruktor zapisał mnie na egzamin. Termin mam 28.09.09 o godzinie 13:00

Trzymajcie kciukasy!!
Nareszcie

Cytat:
Napisane przez syyluusiiaa Pokaż wiadomość
nioo dziewczyny u mnie juz "Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne."


Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
ja dostalam smsa z urzedu, ze maja moje papiery z wordu i zapraszaja do zaplaty, wiec musze sie zebrac na drugi koniec miasta
No to co Ty tu jeszcze robisz?
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:19   #4003
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

odpoczywam po obiedzie
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:40   #4004
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Jezuuuuu! Ja w piątek już zdaję (drugi raz), a tak kiepsko mi wszystko idzie, że nie wiem jak się zmobilizować, żeby znów nie oblać
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:45   #4005
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Jezuuuuu! Ja w piątek już zdaję (drugi raz), a tak kiepsko mi wszystko idzie, że nie wiem jak się zmobilizować, żeby znów nie oblać


Kobitoooo uwierz ty w siebie! ZDASZ !!!!


Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
odpoczywam po obiedzie


A ty juz jedz zaplacic
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:51   #4006
madzioonia18w
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin:)
Wiadomości: 2 368
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez MyszkaMini Pokaż wiadomość
Nie zdalam, ale mimo wszystko wyszlam z usmiechem na twarzy. egzanimator super sympatyczny. oblalam na luku a jego sie w ogole nie obawialam. mam nadzieje, ze nastepnym razem sie uda


Cytat:
Napisane przez martus9191 Pokaż wiadomość
ZDAŁAM!


Gratuluje
Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Oblałam na mieście.


Nie jest mi smutno, bardziej zła jestem. Ale przejdzie mi. Nie pytajcie na razie na czym oblałam, muszę ochłonąć troszkę

Następny 24 września o 7.30.
Zdam jak nie trafię na tego debila
__________________
30.11.2010 Mój na zawsze
27.11.2011 Nasze zaręczyny
Kocham<3
madzioonia18w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 14:51   #4007
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez benia1169 Pokaż wiadomość
Jezuuuuu! Ja w piątek już zdaję (drugi raz), a tak kiepsko mi wszystko idzie, że nie wiem jak się zmobilizować, żeby znów nie oblać


Musisz sobie powidziec "ZDAM! jestem dobrze przygotowana" mi to pomoglo
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:00   #4008
syyluusiiaa
Rozeznanie
 
Avatar syyluusiiaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 831
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

a ja wam powiem tak , na ostatni egzamin poszlam w sumie z totalna olewka myslalam sobie ze bedzie co ma byc <ale na pewno jakbym nie zdala tym razem to bym sie bardzo zalamala i rozryczala na amen> myslalam tez sobie ze przeciez umiem jezdzic i poprostu postaram sie poczuc w tym egzaminacyjnym samochodzie jakbym jechala ze swoim instruktorem L-ka, postanowilam sobie ze bede jechala najlepiej jak umiem z pelnym skupieniem no i udalo sie do dzisiaj to przezywam
__________________



KCŁ

Na ZAWSZE Tylko Ty







2 wrzesień 2009 - ZDAŁAM prawo jazdy






Ciche szczęście w zakątku, obok galopującej wieczności...
syyluusiiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:37   #4009
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

tak sobie Was podczytuję.. bo już w czwartek zaczynam prawko.
Stąd mam 2 pytanka: czy na 1szym organizacyjnym są odrazu robione badania? (Ja na 2 i 3 przyszłym spotkaniu nie mogę być bo wyjeżdżam i nie wiem jak sprawa z badaniami ma wyglądać)
i czy miałyscie egzamin wewnętrzny przed przystąpieniem do własciwego? Co jeżeli się wewnętrzny obleje? Nie dopuszczą?

I GRATULEJSZYN dla dzisiejszych zdających
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 15:56   #4010
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
Musisz sobie powidziec "ZDAM! jestem dobrze przygotowana" mi to pomoglo
No, pewnie pomaga, kiedy jest się dobrze przygotowanym! A ja po prostu muszę dać z siebie wszystko, tylko, że niewiele tego mam, niestety . A tu już tylko 2 godzinki jazdy mi zostały w przeddzień egzaminu. I tak sobie myślę uczciwie, że bezpieczniej byłoby dla ludzkości gdybym jeszcze nie jeździła sama po drogach. Ale przecież MUSZĘĘĘĘĘ!!!!!!!!!!!
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 15:59   #4011
Kenyaa
Raczkowanie
 
Avatar Kenyaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Away:)
Wiadomości: 181
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Ja badania mialam wlasnie na 2 spotkaniu. I wewnetrzny teoretyczny mialam, jednak jesli ktos nie zdal to porobowal do skutku:P
Kenyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 16:24   #4012
agiii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Hongkong
Wiadomości: 1 490
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

" zatrzymac w wybranym przez niego miejscu"
na czym to dokladnie polega? moj egzaminator nic mi o tym nie mówił, chodzi o to ze sie rozpędzasz i nagle dajesz po hamulcach? czy zwykłe delikatne zatrzymanie się?
agiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 16:37   #4013
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kenyaa Pokaż wiadomość
Ja badania mialam wlasnie na 2 spotkaniu. I wewnetrzny teoretyczny mialam, jednak jesli ktos nie zdal to porobowal do skutku:P
a nie wiesz czy jak ktos może być nieobecny to może gdzies indziej zrobić te badania? Czy z tego osrodka ponownie przychodzi lekarz..?
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 16:39   #4014
drusia
Zakorzenienie
 
Avatar drusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 680
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Dziękuję dziewczyny za tak szybką odpowiedź, czyli mogę spokojnie zacząc jazdy a na egzamin zapisac się na jeden dzień na testy i na jazdę tak? wolę być pewna
__________________




Nie liczę dni,
Sprawiam, że to dni się liczą...

drusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 16:41   #4015
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
" zatrzymac w wybranym przez niego miejscu"
na czym to dokladnie polega? moj egzaminator nic mi o tym nie mówił, chodzi o to ze sie rozpędzasz i nagle dajesz po hamulcach? czy zwykłe delikatne zatrzymanie się?

bylam zaplacilam do odebrania bedzie po 16stym

a zatrzymanie u nas albo jest na miescie albo na placu jest spacjalne miejsce, u mnie wygladalo to tak ( plac), ze jest tabliczka gdzie masz sie zatrzymac i rozpedzasz auto do 50 albo wiecej ( pi razy oko) i masz sie zatrzymac, a na miescie to jakis znak czy cos moze byc, ma nie zgasnac, ja normalnie zahamowalam, po prostu masz mniejszy odcinek i z wiekszej predkosci, jak masz jeszcze jazde przed to popros o przecwiczenie, na egzamie sa 2 podejscia do tego
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 16:43   #4016
martus9191
Zakorzenienie
 
Avatar martus9191
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 315
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez agiii Pokaż wiadomość
" zatrzymac w wybranym przez niego miejscu"
na czym to dokladnie polega? moj egzaminator nic mi o tym nie mówił, chodzi o to ze sie rozpędzasz i nagle dajesz po hamulcach? czy zwykłe delikatne zatrzymanie się?
Miałam 70 na liczniku a on do mnie żebym się zatrzymała przy zielonej tablicy. Po prostu sprawdzał czy potrafię zatrzymac sie w okreslonym miejscu
__________________
Czas i tak przeminie


01.06.2020
62 kg


01.01.2021
54 kg


cel: 46 kg
martus9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 16:55   #4017
Jadziura
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 84
Wyślij wiadomość przez MSN do Jadziura
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

martus9191 brawo kochana GRATULUJE
__________________
17,09.09 odebrałam wymarzony plasticzek
Jestem kierowcą

[ori_bas]463438[/ori_bas]
Jadziura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 17:12   #4018
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
Najlepiej zapisz się od razu na egzamin, a podczas oczekiwania na niego jeździj i rób testy
Wszędzie możesz się 'z miejsca' zapisywać
BeaS - mylisz sie. po tak dlugim czasie od ostatniej próby i jakiejkolwiek 'aktywnosci' danej osoby w miejscowym wordzie, papiery sa odsylane do wlasciwego urzedu (w moim przypadku - miejskiego, bo miasto, pewnie w przypadku mniejszych miejscowosci jest to urzad gminy), takze nie mozna sie zapisac 'z miejsca'

drusia - spokojnie zapisuj sie na egzamin i jazdy - to czy wolisz łączony (teorie + praktyke w jednym dniu) zalezy od ciebie. bo jesli nie zdasz teorii, nie dopuszcza cie do praktycznego i przepadnie połowa opłaty (tak jest w kazdym przypadku nie stawienia sie na egzamin).

ja bym na twoim miejscu najpierw poczekala, az bedziesz mogla zapisac sie na egzamin i po ustaleniu terminu zaczac jazdy (bo czekac bedziesz kolo miesiaca, a na pewno w miesiac nauczysz sie jezdzic od nowa, wiec ustaw sobie jazdy pod termin egzaminu)
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 17:13   #4019
milunia27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: mazury
Wiadomości: 251
GG do milunia27
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
ja dostalam smsa z urzedu, ze maja moje papiery z wordu i zapraszaja do zaplaty, wiec musze sie zebrac na drugi koniec miasta
hej Kasieczek Ty też na prawko chodziłaś??? hehe super zdawałaś 2 dni przedemną ja też mam się dowiadywać po 16- tym a opłatę zrobiłam w ten sam dzień co zdałam egzamin nikt mi nie powiedział że to się opłaca przy odbiorze hehe
__________________
...Tylko Ty Kochany ...bo być piękną to czuć się dobrze we własnym ciele...

Aparatka od 27 maja 2008r.
góra-metal
dół-metal od 4 marca 2009r.

Zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!!!!!!-04.09.2009.
milunia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-07, 17:15   #4020
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VI

Cytat:
Napisane przez drusia Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny za tak szybką odpowiedź, czyli mogę spokojnie zacząc jazdy a na egzamin zapisac się na jeden dzień na testy i na jazdę tak? wolę być pewna
Dziewczyny mówiły, że nie w każdym Wordzie są egzaminy łączone, więc musiałabyś zapytać w swoim

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
bylam zaplacilam do odebrania bedzie po 16stym
No
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:04.