POMOC w napisaniu listu po Francusku! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Nauka języków obcych - kącik językowy

Notka

Nauka języków obcych - kącik językowy Nauka języków obcych - kącik językowy, to miejsce wymiany informacji o kursach, podręcznikach, materiałach i ciekawostkach językowych. Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-18, 09:26   #1
magdzia13
Przyczajenie
 
Avatar magdzia13
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23

POMOC w napisaniu listu po Francusku!


Moje kochane wizażanki! Potrzebuję pomocy w napisaniu listu po francusku! 2 tygodnie temu byłam we Francji i poznałam mega przystojnego Francuza... obiecałam mu ,że napisze do niego list. Na początku miał to być list po angielsku ale chcę mu zrobić niespodziankę i dlatego proszę was o pomoc.... jest to dla mnie bardzo ważne: pytałam już wszystkich znajomych i ich znajomych ale nikt nie zna aż tak dobrze francuskiego :/ więc liczę na was...

Oto ten list:

Kochany Tony!

Po powrocie z Cachą nie potrafię o Tobie zapomnieć!Zawsze gdy kładę się spać wspominam naszą ostatnią noc.Nie potrafię normalnie funkcjonować bez Ciebie.Nie jestem już z moim chłopakiem ponieważ po powrocie pokłóciliśmy się...on nie miał do mnie szacunku i dlatego musialam zakończyć ten związek!Teraz gdy wszystko jest bardzo trudne dla mnie , czuję się samotna...strasznie pragnę twojej bliskości , czułości, pocałunków , wygłupów poprostu chcę Cię mieć przy sobie.Bardzo bym chciała żebyś przyjechał do mnie, do polski! Moja mama i przyjaciele bardzo chca Cię poznać, dużo im opowiadałam o Tobie. Gdybyś przyjechał moje życie choć na chwilę stałoby się piękniejsze.Chodzilibyśmy na długie spacery, spędzali całe dnie i noce razem, tylko we dwoje..Zapraszam Cię do siebie , dla mnie twój przyjazd nie byłby problemem!Wiem , że Marysia planuje jechać do Djamela zimą,pytała mi się czy nie pojechałabym razem z nią gdyż ona sama by nie chciała.Nie wiem co Ty na to skoro masz dziewczynę to ja nie będę robiła Ci problemu!Wiem ,że ja nie wytrzymam bez Ciebie cały rok...to dla mnie zbyt długoJa uschnę z tęsknoty!Jesteś i będziesz do końca mojego życia na dnie mego serca. Proszę Cię spróbój wszystko załatwić i przyjedź do mnie!Jestes bardzo ważną osobą w moim życiu.Z Tobą wszystko wydaje się takie proste a świat jest taki piękny.Bardzo Cię kocham. Jesteś miłością mojego życia! Mineło zaledwie kilka tygodni gdy się ostatni raz widzieliśmy a dla mnie to jak wieczność! Czekam na Ciebie w Polsce!Duży buziak! I pamiętaj że to ja kocham Cię mocniej!

Twoja Madzia
magdzia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:39   #2
h2o0
Zakorzenienie
 
Avatar h2o0
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 910
Dot.: POMOC w napisaniu listu po Francusku!

http://translate.google.com ta strona może Ci pomóc, a jeśli kochasz go najmocniej, zacznij uczyć się francuskiego już teraz
h2o0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 21:33   #3
magdzia13
Przyczajenie
 
Avatar magdzia13
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: POMOC w napisaniu listu po Francusku!

hmm...tak tylko , że tłumacz w internecie robi straszne błędy...a ja francuskiego nic a nic nie umiem:/Będę musiała poszukać tłumacza w moim mieście....chyba że któraś z wizażanek mi jeszcze pomoże
magdzia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-22, 22:55   #4
Soleilka
Zakorzenienie
 
Avatar Soleilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Tarnobrzeg, woj. podkarpackie
Wiadomości: 15 098
Dot.: POMOC w napisaniu listu po Francusku!

Ucze sie francuskiego 10 lat, al ciezko mi pomoc. To bardzo trudny jezyk, ktory ma skompliowane czasy. Niby mam te 4+ i 5 ale robie duzo błędów. Wydaje mi sie, ze nawet jakbys miala na tej stronce napisac, to zawsze bedzie to od Ciebie i mimo wszystko sie ucieszy. Mozesz przeciez na koncu listu dopisac, ze staralas sie specjalnie dla niego, chociaz nie znasz tego jezyka. I polecam zapisac sie na kurs
Soleilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 00:42   #5
deadly doll
Raczkowanie
 
Avatar deadly doll
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 30
Dot.: POMOC w napisaniu listu po Francusku!

Chere Tony!

Depuis quand je suis revenue avec Cacha, je ne peux pas t'oublier. Toujours quand je vais dormir, je me souviens notre derniere nuit. Je ne sais pas comment fonctionner sans toi. Je ne suis plus avec mon mec car apres la venue on s'etait disputes... Il n'avait aucun respect pour moi et pourtant je devais finir cette relation. Maintenant quand tout est tres difficile pour moi, je me sens tout seule... Je reve que tu est proche de moi, je reve de ta tendresse, tes bisous, simplement - je veux que tu soies ici avec de moi. Je voudrais beaucoup que tu arrives chez moi, en Pologne! Ma mere et mes amis veulent te connaitre, je leur ai parle bcp de toi. Si tu arrives, ma vie est plus belle pendant un instant. On pourrait faire les promenades, passer les jour et les nuits ensemble, seulement nous. Je t'invite chez moi, ton arrivee c'est aucun probleme! Je sais que Marysia planifie d'arriver chez Djamel en hiver, elle m'avait demander si je vais avec elle, parce qu'elle ne veut pas aller seule. Je ne sais pas quelle est ton opinion, tu as une petite amie, je ne veux pas te faire les problemes. Mais je sais que je ne peux pas etre une annee sans toi... C'est trop. Je mourrai de langueur! Tu es et tu seras jusqu'a la fin de ma vie dans mon coeur. S'il te plait, essaie tout arranger et viens chez moi! Tu es une personne tres importante dans ma vie. Avec toi tout parrait etre simple, le monde parrait etre merveilleux. Je t'aime beaucoup. Tu es l'amour de ma vie! Ca fait seulement quelques semaines depuis quand on s'etait vus la derniere fois, et pour moi c'est comme l'eternite! Je t'attends en Pologne. Un grand bisou! Et n'oublie pas -c'est moi qui t'aime plus fort!

Ton Madzia


Tak trochę byle jak przetłumaczyłam - ale zawsze coś. Widzę, że nikt Ci nie pomógł jeszcze, może na coś się przydałam Bez francuskich znaków - jak chcesz mogę poprawić, ale po prostu starałam się napisać w miarę szybko, dlatego jest bez tych wszystkich "e" z akcentami itp.
deadly doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-06, 12:17   #6
magdzia13
Przyczajenie
 
Avatar magdzia13
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: POMOC w napisaniu listu po Francusku!

Jejuuuu jesteś kochana Bardzoo bardzooo Ci dziękujeę:j upi:

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Wiesz kurdeee jednak poproszę Cię o napisanie tego ze znakamii francuskimi to dla mnie bardzo ważnee będę bardzoo wdzięczna!!
magdzia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 15:50   #7
deadly doll
Raczkowanie
 
Avatar deadly doll
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 30
Dot.: POMOC w napisaniu listu po Francusku!

W porządku

Wieczorem Ci napiszę list z fr. znakami, czekaj cierpliwie ;D
deadly doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-07, 19:51   #8
magdzia13
Przyczajenie
 
Avatar magdzia13
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: POMOC w napisaniu listu po Francusku!

poczekam kuredee cieszy mnie to że są jeszcze na tym świecie tacy ludzie jak Tyyy cieszy mnie to naprawde! możesz być z siebie dumna że zrobiłaś dla mnie tak wiele
magdzia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 22:01   #9
deadly doll
Raczkowanie
 
Avatar deadly doll
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 30
Dot.: POMOC w napisaniu listu po Francusku!

WERSJA POPRAWIONA Z FRANCUSKIMI ZNAKAMI:

Chère Tony!

Depuis quand je suis revenue avec Cacha, je ne peux pas t'oublier. Toujours quand je vais dormir, je me souviens notre dernière nuit. Je ne sais pas comment fonctionner sans toi. Je ne suis plus avec mon mec car après ma venue on s'était disputés... Il n'avait aucun respect pour moi et pourtant je devais finir cette rélation. Maintenant quand tout est très difficile pour moi, je me sens toute seule... Je rêve que tu es proche de moi, je rêve de ta tendresse, tes bisous, simplement - je veux que tu soies ici avec de moi. Je voudrais beaucoup que tu arrives chez moi, en Pologne! Ma mère et mes amis veulent te connaître, je leur ai parlé beaucoup de toi. Si tu arrives, ma vie est plus belle pendant un instant. On pourrait faire les promenades, passer les jour et les nuits ensemble, seulement nous deux. Je t'invite chez moi, ton arrivée c'est aucun problème! Je sais que Marysia planifie d'arriver chez Djamel en hiver, elle m'avait demandé si je vais avec elle, parce qu'elle ne veut pas aller seule. Je ne sais pas quelle est ton opinion, tu as une petite amie, je ne veux pas te faire les problèmes. Mais je sais que je ne peux pas être une année sans toi... C'est trop. Je mourrai de langueur! Tu es et tu seras jusqu'à la fin de ma vie dans mon coeur. S'il te plait, essaie tout arranger et viens chez moi! Tu es une personne très importante dans ma vie. Avec toi tout parraît être simple, le monde parraît être merveilleux. Je t'aime beaucoup. Tu es l'amour de ma vie! Ca fait seulement quelques semaines depuis quand on s'était vus la dernière fois, et pour moi c'est comme l'éternité! Je t'attends en Pologne. Un grand bisou! Et n'oublie pas -c'est moi qui t'aime plus fort!

Ton Madzia


Kurde - widzę, że nie wyświetlają się te znaki... Może podaj mi lepiej swojego maila?
deadly doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-10, 17:38   #10
magdzia13
Przyczajenie
 
Avatar magdzia13
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 23
Dot.: POMOC w napisaniu listu po Francusku!

magda837@op.pl jeju ile ja Ci kłopotuu robie ale naprawdę jestem bardzo wdzięczna!
magdzia13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Nauka języków obcych - kącik językowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:07.