Wszystko o Oriflame cz. III - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-13, 18:10   #3811
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Hej Dziewczyny Mam prośbę. Wchodziłam dzisiaj na swoje konto z innego komputera no i zajrzałam do alertów, bo dostałam nowy. I zaintrygował mnie jego tytuł "I TY możesz mieć wpływ na ofertę Oriflame". Pamiętam że był tam jakiś banner. Jednak teraz weszłam już mojego komputera i nic mi się nie wyświetla Czy któraś mogła by podać linka gdzie ten banner prowadzi? Bo naprawdę chciałabym mieć wpływ na ofertę Ori :P Z góry dzięki
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 18:18   #3812
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

http://badania.smgkrc.com.pl/990/?ti...83775b464d189d
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:11   #3813
revontulet_
Zadomowienie
 
Avatar revontulet_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 117
GG do revontulet_
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez 135nudziara Pokaż wiadomość
Dziękuję
Wypełniłam ankietę i postanowiłam wziąć udział w tym całym IdeaBlogu czy jakoś tak Może wymyślę jakiś nowy kosmetyk hehehe
__________________





revontulet_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-13, 19:55   #3814
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

A ja zaznaczyłam, że mam powyżej 23 lat (tak będzie za miesiąc) i nie przyjęli mnie do projektu ;/.

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
tak się zastanawiam, bo zamówiłam dwie próbki pomadek colourfull i na szczęscie potrafie je rozróznic i pamiętam te kolory. Jednak jak po tych oznaczeniach domyslić się, która pomadka to ten a ten odcien?
Było już w wątku . Poszukaj .

Cytat:
Napisane przez sunik1
Witam.
Mam pytanko może któras z Was sie orientuje jak to jest odnośnie katalogu 14..
Zamówiłam zestaw Enigma : kulka , krem i zapach. W sumie za zestaw miałam zapłacić 74,90 po cenach katalogowych ale krem mam w brakach, a za pozostałwe dwie rzeczy policzyli mi normalnie jakbym kupiła osobno, czyli za kulkę 9,15, a za zapach51,46= 60,61 zł już z upustem.
Jak bym wiedziała że tak to będzie to bym nie zamawiała całego zestawu.
Jakie pytanko?
Jest tak jak na fakturze masz. I nasza orientacja nic tu nie zmieni.

Edytowane przez SdC
Czas edycji: 2009-10-13 o 20:00
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 10:12   #3815
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
A ja zaznaczyłam, że mam powyżej 23 lat (tak będzie za miesiąc) i nie przyjęli mnie do projektu ;/.



Było już w wątku . Poszukaj .


znalazłam;d jak dobrze, ze jest taki watek
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 14:09   #3816
mrowkamrowka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 173
GG do mrowkamrowka
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cześć dziewczyny!

Nie jestem jeszcze konsultantką ale już mam przygotowane wszystkie papiery i niedługo to nastąpi . Mam w związku z tym kilka pytań do Was.

Katalog obecnie obowiązujący (czyli 14 bodajże) moje 'przyszłe klientki' już widziały i zamówiły z niego od kobiety, która odchodzi z firmy i ja wskakuję na jej miejsce.
Jak się dowiedziałam 14kat jest ostatnim, w którym wpisowe wynosi 1zł.

Teraz mam dylemat. Chciałabym brać udział w programie WITAJ ale musiałabym złożyć zamówienie w katalogu, w którym się zapisałam.

Lepiej zapłacić jednorazowo 19zł czy stracić możliwość zdobycia bonów?
I ile to jest 100PP? Tak około, bo nie mam zielonego pojęcia :0

Będę wdzięczna za radę.
Pozdrawiam!
mrowkamrowka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 14:42   #3817
Asgoja
Rozeznanie
 
Avatar Asgoja
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 511
GG do Asgoja
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Bony bedziesz też mieć w następnym katalogu w progrmaie witamy, jednak wpisowe wtedy jest za 19 zł i niema portfela.

Ale może porozmawiaj ze sponsorem co on ci doradzi może pomoze ci w tym kataloguy zrobić to 100 pp

A 100 pp to zmóienie za ok 300 zł w cenach katalogowych
Asgoja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 18:29   #3818
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

A ja dostalam dzis swoje pierwsze zamowienie
kurier obudzil mnie juz o 8... zamowilam sobie torbe z probkami i teraz zaczne dzialac (mam nadzieje )
a poza tym udalo mi sie zapisac 1 osobe
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 18:46   #3819
arsuper
Raczkowanie
 
Avatar arsuper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 124
GG do arsuper
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Paulinaizabela - brawo, gratuluję dobrego startu i życze sukcesów. Uważam, że jeśli naprawdę będziesz chciała, to możesz sporo osiagnąć. Trzeba tylko naprawde chcieć, a nie ogladac się na innych
Pozdrawiam
__________________
tak to ja
arsuper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 19:21   #3820
wrzaskulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Hej
Mam pytanie - ostatnio w ulotce w promocji dostałam paczkę, brakowało dwóch pudrów pyłkowych (były w zestawie z pędzlami). 2 pędzle w paczce były, pudry nie, ale na fakturze był cały zestaw doliczony. Złożyłam reklamację, a dziś dowiedziałam się, że odrzucili, bo waga się zgadzała... ale tych pudrów nie było, ani żadnych innych kosmetyków poza zamówionymi Co teraz mogę zrobić? Bez sensu, że mam płacić za coś, czego nie dostałam. To przecież nie zachęca do dalszej współpracy z firmą... Czy ktoś miał podobną sytuację? Dziewczyny, co radzicie, pliss?
wrzaskulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 20:39   #3821
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Mam pytanko - zrobiłam zwrot, ale nie dostałam żadnego potwierdzenia. To normalne? Zapytałam przyjmującego i powiedział "to wszystko". Trochę dziwne, bo mogę stracić i produkt, i kasę, nie mam żadnego dowodu.
_________

Byłam dziś na szkoleniu z nowości, Grace całkiem nieźle się trzyma, zapach przeciętny, przyjemny, świeży, nie odrzuca. Czekam na nowy męski od kat.16

Lineru w żelu całkiem sporo, brąz ładny, czekoladowy (Ori ma dużo miedzi, a ten jest faktycznie jak mleczna czekolada), zieleń trochę jaśniejsza niż w katalogu, trochę bardziej zielona niż khaki. Nie testowałam.

Kremy Essentials testowałam na przedramieniu, dość intensywnie pachną kwiatkami, najmniej tłusty jest o dziwo ten dla suchej cery, najprzyjemniejsze zrobił na mnie wrażenie. Reszta pozostawia warstewkę, ale nie jest tłusta.

Nowy Time Reversing wygląda przyzwoicie, nie świeci się tak jak stary TR na noc.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-14, 21:00   #3822
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez wrzaskulec Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanie - ostatnio w ulotce w promocji dostałam paczkę, brakowało dwóch pudrów pyłkowych (były w zestawie z pędzlami). 2 pędzle w paczce były, pudry nie, ale na fakturze był cały zestaw doliczony. Złożyłam reklamację, a dziś dowiedziałam się, że odrzucili, bo waga się zgadzała... ale tych pudrów nie było, ani żadnych innych kosmetyków poza zamówionymi Co teraz mogę zrobić? Bez sensu, że mam płacić za coś, czego nie dostałam. To przecież nie zachęca do dalszej współpracy z firmą... Czy ktoś miał podobną sytuację? Dziewczyny, co radzicie, pliss?
Z tego co mi wiadomo jeśli waga się zgadza nie uwzględniają reklamacji
Też tak kiedyś miałam i to w oddziale i nie uwzględnili...
No cóż taki nasz żywot
Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 21:02   #3823
Jul084
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

ja mam pytanie natury technicznej. Miałam dostać dziś paczkę jednak nie dostałam powiadomienia e-mail od dhl tylko od jakiejś dziwnej innej firmy. I moje pytanie czy Ori zmieniło firmę kurierską? Oczywiście paczki nie dostałam
Jul084 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-14, 22:24   #3824
paulinaizabela
Zakorzenienie
 
Avatar paulinaizabela
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 935
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez arsuper Pokaż wiadomość
Paulinaizabela - brawo, gratuluję dobrego startu i życze sukcesów. Uważam, że jeśli naprawdę będziesz chciała, to możesz sporo osiagnąć. Trzeba tylko naprawde chcieć, a nie ogladac się na innych
Pozdrawiam
dzieki

Kiedys w Polsce bylam konsultantka a tu w Irlandii dopiero ok miesiac jestem
Chcialabym zapisac jeszcze pare osob ale nie wiem zabardzo gdzie ich znalezc no ale bede probowac, wkoncu dopiero zaczela sie moja kariera w Ori
moze poradzicie jak przyciagnac troche osob? jakie sa Wasze sposoby??
Pozdrowionka
__________________
Calineczka
paulinaizabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 08:34   #3825
anntab
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tam, gdzie rosną poziomki...
Wiadomości: 3 788
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Mam pytanko - zrobiłam zwrot, ale nie dostałam żadnego potwierdzenia. To normalne? Zapytałam przyjmującego i powiedział "to wszystko". Trochę dziwne, bo mogę stracić i produkt, i kasę, nie mam żadnego dowodu.
_________

Byłam dziś na szkoleniu z nowości, Grace całkiem nieźle się trzyma, zapach przeciętny, przyjemny, świeży, nie odrzuca. Czekam na nowy męski od kat.16

Lineru w żelu całkiem sporo, brąz ładny, czekoladowy (Ori ma dużo miedzi, a ten jest faktycznie jak mleczna czekolada), zieleń trochę jaśniejsza niż w katalogu, trochę bardziej zielona niż khaki. Nie testowałam.

Kremy Essentials testowałam na przedramieniu, dość intensywnie pachną kwiatkami, najmniej tłusty jest o dziwo ten dla suchej cery, najprzyjemniejsze zrobił na mnie wrażenie. Reszta pozostawia warstewkę, ale nie jest tłusta.

Nowy Time Reversing wygląda przyzwoicie, nie świeci się tak jak stary TR na noc.

Ja jak robiłam zwroty, to w oddziale i od razu dostawałam fakturę korektę (jeśli zwracałam coś już przy odbiorze paczki). A jak coś zwracałam w ramach reklamacji czy gwarancji satysfakcji po jakimś czasie od odbioru paczki, to też nie dostawałam żadnego potwierdzenia, ale zawsze miałąm odliczoną wartość zwracanego produktu przy następnej fakturze.

A "macałaś" może ten nowy korektor trójkolorowy w pudełku? Jestem bardzo go ciekawa

Edytowane przez anntab
Czas edycji: 2009-10-15 o 08:36
anntab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 08:57   #3826
Ania1367
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: RUDA ŚLĄSKA
Wiadomości: 528
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Dziewczyny jest ulotka
https://pl.secure.oriflame.com/prod/...tFkFlyer.jhtml
Ania1367 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 13:38   #3827
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

anntab - zwracałam w oddziale i nic nie dostałam, ale spoko, upomnę się jakby co, a i kwota niewielka...
Korektor widziałam, ale nie testowałam, więc nie wiem, jak kryje. Wygląda kremowo i dość połyskliwie (ale to może być tylko wierzchnia warstwa).
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 17:43   #3828
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Hej dziewczyny ja też jestem konsultantką, wprawdzie dopiero od początku września, ale się wprawiam

sunik1 - też zamawiałam ten zestaw i wprawdzie czekałam na dostawę kremu, jednak gdy go nie było to pozostałe produkty były liczone w "kompletowej" cenie, z upustem.

mrowkamrowka - bardziej się opłaca Program Witamy


i pytanko od siebie:
poszukuję fajnego szamponu dla koleżanki, która często prostuje włosy (kręcą jej się pod wpływem wilgoci itp.). Pytała się mnie, czy mamy coś takiego w ofercie, chodzi o szampon i odżywkę, które ułatwiałyby stylizację i chociaż trochę ograniczały skręt. Poza tym używa kosmetyków do utrwalania fryzury itp. Przejrzałam ofertę, ale żaden z szamponów nie ma 'domyślnie' pożądanego przez nią działania, jednak chciałam spytać, czy może któraś z Was nie odkryła, że któryś ze standardowych szamponów ma takie magiczne właściwości
Zależy mi na tym, żeby była zadowolona, ale niestety postawiła przede mną trudne zadanie :P
Będę wdzięczna za wszelkie informacje
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 22:43   #3829
justysiek
Zadomowienie
 
Avatar justysiek
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 1 400
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Moja Mame ciekawi ten przyrzad elektryczny do paznokci z katalogu 15. Pewnie za wczesnie na to, zeby ktos z Was go widzial i macal, ale moze bylo juz cos takiego w Ori wczesniej i macie jakies opinie? Bo ja sie troche obawiam, ze to jednak bubelek... Kiedys bylo cos podobnego u konkurencji i opinie byly fatalne.
justysiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 08:31   #3830
wrzaskulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Napisałam wczoraj odwołanie odnośnie odrzuconej reklamacji, i jeszcze tego samego dnia dostałam odpowiedź, że brakujące artykuły jednak mi wyślą... Na fakturze była widoczna różnica wag, nawet ja to widziałam, ok 20 g czyli dwa pudry pyłkowe. Ale przy pierwszej reklamacji jakos im wyszło, że wszystko się zgadza...
Nie kumam, ale dobrze, że dostanę moje puderki
wrzaskulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 08:35   #3831
bernatunia
Raczkowanie
 
Avatar bernatunia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 257
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Witam
rosyjska 15
http://www.oriflame.ru/prod/offers/N...rontpage.jhtml

a ja już się napaliłam ze to będzie 16. Ale i dobrze bo mi się nie podoba a w tamtym roku 16 była już świateczna
__________________
konsultantka Oriflame 6%






Edytowane przez bernatunia
Czas edycji: 2009-10-16 o 08:38
bernatunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:10   #3832
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Chciałam dziś zarejestrować nową konsultantkę w naszej filii. Zaniosłam wypełniony wniosek, ksero dowodu osobistego i pani nie zarejestrowała bo od razu trzeba mieć zamówienie.
Wiedziałam, że jak wpisowe jest za 1zł to trzeba zamówienie złożyć w ciągu 5 dni ale nie wiedziałam, że już w momencie rejestracji Myślałam, że ją zarejestruję a ona sobie potem przez internet jutro albo w poniedziałek, czy wtorek złoży sama zamówienie
No i . Bo jeszcze raz w tym celu, z wnioskiem, ksero dowodu i drukiem zamówienia będę musiała tam drałować a nie mam blisko .
Czy u Was też tak jest???
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:16   #3833
wrzaskulec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 9
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

A nie możesz zarejestrować jej przez internet? A ksero dowodu i resztę wysłac faksem? Ja tak zrobiłam, i nie było żadnego problemu... a zamówienie w ciągu 5 dni.
wrzaskulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:20   #3834
Annanel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 25
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Chciałam dziś zarejestrować nową konsultantkę w naszej filii. Zaniosłam wypełniony wniosek, ksero dowodu osobistego i pani nie zarejestrowała bo od razu trzeba mieć zamówienie.
Wiedziałam, że jak wpisowe jest za 1zł to trzeba zamówienie złożyć w ciągu 5 dni ale nie wiedziałam, że już w momencie rejestracji Myślałam, że ją zarejestruję a ona sobie potem przez internet jutro albo w poniedziałek, czy wtorek złoży sama zamówienie
No i . Bo jeszcze raz w tym celu, z wnioskiem, ksero dowodu i drukiem zamówienia będę musiała tam drałować a nie mam blisko .
Czy u Was też tak jest???
Jesli chcialas oddac wniosek bez zamowienia to trzeba najpierw zarejestrowac osobe przez internet, musisz to zrobic na swoim koncie. Dopiero jak zarejestrujesz to zanosisz dokumenty i wtedy ta osoba moze skladac juz sobie sama przez internet. A dopoki nie zaniesiesz dokumentow to ona tez moze zamawiac, ale tylko do domu za pobraniem. A zeby miec za 1zl wpisowe to musi w ciagu 5 dni zlozyc jakies zamowienie. No i przez internet mozesz rejestrowac tylko osoby pelnoletnie.
Annanel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:31   #3835
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Dziewczyny, bardzo dziękuję za szybką odpowiedź

A numer nowego konsultanta przy takiej internetowej rejestracji generuje się automatycznie czy jak???
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:42   #3836
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez Annanel Pokaż wiadomość
Jesli chcialas oddac wniosek bez zamowienia to trzeba najpierw zarejestrowac osobe przez internet, musisz to zrobic na swoim koncie. Dopiero jak zarejestrujesz to zanosisz dokumenty i wtedy ta osoba moze skladac juz sobie sama przez internet. A dopoki nie zaniesiesz dokumentow to ona tez moze zamawiac, ale tylko do domu za pobraniem. A zeby miec za 1zl wpisowe to musi w ciagu 5 dni zlozyc jakies zamowienie. No i przez internet mozesz rejestrowac tylko osoby pelnoletnie.
A jak to zrobić ze swojego konta?
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:48   #3837
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość

sunik1 - też zamawiałam ten zestaw i wprawdzie czekałam na dostawę kremu, jednak gdy go nie było to pozostałe produkty były liczone w "kompletowej" cenie, z upustem.
Dzięki za odpowiedź . W takim razie muszę złożyć reklamcję.
__________________



sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 13:54   #3838
BogaczKa22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 851
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez SdC Pokaż wiadomość
A jak to zrobić ze swojego konta?
Logujesz się na Ori swoim numerem, wchodzisz w rejestrację i rejestrujesz nowego konsultanta

Ponawiam pytanie, bo jeszcze tego nie robiłam, czy numer nowego konsultanta tworzy się automatycznie przy internetowej rejestracji , czy jakoś inaczej???
__________________
Oriflame Wrocław

Dukan

BogaczKa22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 14:26   #3839
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez BogaczKa22 Pokaż wiadomość
Logujesz się na Ori swoim numerem, wchodzisz w rejestrację i rejestrujesz nowego konsultanta

Ponawiam pytanie, bo jeszcze tego nie robiłam, czy numer nowego konsultanta tworzy się automatycznie przy internetowej rejestracji , czy jakoś inaczej???
Automatycznie, masz od razu podany
__________________
Moje wzorki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=85963
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 14:30   #3840
SdC
Zakorzenienie
 
Avatar SdC
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 705
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. III

Cytat:
Napisane przez sunik1 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź . W takim razie muszę złożyć reklamcję.
Ale reklamację, że co? Bo zawsze tak było przecież .
SdC jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.