która pofarbowała brwi farba do włosów ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 21:08   #1
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325

która pofarbowała brwi farba do włosów ?


przyznac sie
na każdej farbie jest napisane jak wół, zeby nie farbowac brwi , ale w sumie dlaczego , wiadomo, zeby nie dostało sie do oczu ale brwi od oczu oddalone sa kilka centymetrów
wczoraj farbowałam na rudo i mnie kusiło normalnie, zeby farbną sobie tez brwi, zeby pasowały lepiej do włosów, ale sie pochamowałam, bo kilka dni temu robiłam na brwiach henne ....
czy ktos farbował brwi farba do włosów i co sie stało :confu sed:
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:42   #2
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

Przyznam się, ze też miałabym ochotę, ale skóra na twarzy (pod brwiami) mogłaby za mocno chwycić i mogłoby to dziwnie wyglądać. Nie mówiąc o jakimś uczuleniu.
Ale z drugiej strony to nigdy się nie odważyłam. Może nie byłoby tak źle...
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 21:52   #3
ulver
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 25
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

farbowałam włosy na rudo przez 1,5 roku u fryzjera i przez ten czas farbowałam również zwykłą drogeryjną farbą - garnierem - brwi (naturalnie ciemny brąz) co miesiąc. nic się złego nie działo, raz mi nawet farba spłynęła do oka skóra pod brwiami na następny dzień po farbowaniu była czysta. generalnie polecam, ciemne brwi zazwyczaj tragicznie wyglądają z rudymi włosami.
ulver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:03   #4
betika
Rozeznanie
 
Avatar betika
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 752
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
przyznac sie
na każdej farbie jest napisane jak wół, zeby nie farbowac brwi , ale w sumie dlaczego , wiadomo, zeby nie dostało sie do oczu ale brwi od oczu oddalone sa kilka centymetrów
wczoraj farbowałam na rudo i mnie kusiło normalnie, zeby farbną sobie tez brwi, zeby pasowały lepiej do włosów, ale sie pochamowałam, bo kilka dni temu robiłam na brwiach henne ....
czy ktos farbował brwi farba do włosów i co sie stało :confu sed:
ja kiedyś farbowałam brwi farbą i muszę powiedzieć, że efekt był naturalny i nie miałam żadnego uczulenia
betika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:07   #5
karojen24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 439
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

przyciemnialam i rozjasnialam farba....nic sie nie stalo a kolor nie wymyl sie tak szybko jak henna... skora tez sie bezproblemowo domyla...
karojen24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 22:09   #6
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

lepiej nie ryzykowac, szczegolnie z farba z zawartoscia amoniaku, pomijajac mozliwosci splyniecia do oka, alergii, zwyczajnie brwi moga zaczac wypadac i sie przerzedzic.

jak juz cos, bezpieczniejsza opcja jest uzycie farby bez amonaku

firma Refectocil ma w swej ofercie zelowe farby (syntetyczna "henna") do brwi i rzes- odcienie: kasztan i czerwony, to na pewno bezpieczniejsza opcja, mozna je kupic w hurotwniach kosmetycznych lub na Allegro
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 10:57   #7
Mrrówcia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 506
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

w życiu bym sie nie odważyła..szkoda by mi było moich słabiutkich brwi..i tak mam ich malo a co dopiero po potraktwaniu ich farbą
Mrrówcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 20:05   #8
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

Cytat:
Napisane przez Mrrówcia Pokaż wiadomość
w życiu bym sie nie odważyła..szkoda by mi było moich słabiutkich brwi..i tak mam ich malo a co dopiero po potraktwaniu ich farbą
Jeśli ktoś ma jasne i cienkie brwi to po co farbować je farbą chemiczną w ogóle? Takie brwi są według mnie najlepsze. Nie wyglądają brzydko, nie wyostrzają rysów twarzy, wyglądają dziewczęco, schludnie, nie widać odrastająych. Jeśli są za rzadkie można pogrubić je np. olejkiem rycynowym czy mnóstwem innych naturalnych bądź mniej naturalnych środków, jeśli za jasne, mozna użyc henny, kredki do brwi, ciemnego pudru i innych kosmetyków, są do tego specjalne.
Uff, musiałam się wypisać
Nie to co okropne, czarne brwi ja takie posiadam i od zawsze mam z nimi problem. Chyba sobie je w końcu zafarbuje, jak wreszcie i włosy zafarbuje na rudo.
A do ciemnych i grubych i gęstych brwi to w ogóle trzeba mieć delikatne rysy twarzy, bo inaczej się wygląda jak facet.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 06:46   #9
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

ja mam raczej delikatne brwi ciemny blond złotawy, ale na włosy rzuciłam sobie miedz i te brwi troche nie pasują miedziane pasowałyby bardziej
a nie henny w takim kolorze przynajmniej ja nie widziałam, tylko brazowa, czarna i grafitowa, rudej brak
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-20, 12:11   #10
eva875
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 28
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

Ja farbowałam brwi farbą do włosów. Robie tak po to żeby brwi pasowały do koloru włosów, szczególnie gdy odcien jest mahoniowy lub miedziany żeby się nie gryzło. Nigdy nie pojawiła się u mnie reakcje alergiczna. Stosowałam farby Loreal i Garnier
eva875 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-01, 16:21   #11
patkapatka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

aja chce to zrobić ale sie boje bo jeszcze wyjdą brzydkie
patkapatka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 01:13   #12
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

Hej 😊 wlasnie pofarbowalam brwi farba do wlosow i jest ok 😉 mam nadzieje ze ta farba nie wyblaknie zbyt szybko i w koncu bede mogla miec normalne brwi 😛 a nie ze jak sobie ich nie namaluje to tak jakby ich nie bylo...
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 21:33   #13
EwelinaBobek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

ja chyba bym sie farba do włosow bała malowac
__________________
reklama
EwelinaBobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-15, 16:29   #14
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

Te moje brwi to jest jakas porazka mojego zycia... dwa tygodnie po pofarbowaniu trwala farba znowu sa takie jakie byly... caly kolor juz zszedl...

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Nie chce robic permamentnego ale czasem juz mam wrazenie ze nie mam wyjscia.. bo tak to ja nigdy nie bede wygladac normalnie, wlosy ciemne a brwi k**** jakbym chemie przeszla..
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 15:08   #15
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

Moje włosy to naturalny ciemny blond farbowane na brąz, a brwi średni blond więc bez przyciemnienia kiepsko wyglądają.

Co 2 miesiące podczas farbowania odrostów (używam tylko loreal) delikatnie nakładam farbę na brwi tak aby nie dotykała mocno skóry i nic się nie dzieje

Edytowane przez victorion
Czas edycji: 2015-10-17 o 15:12
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-17, 23:14   #16
Bruneteczka90
Raczkowanie
 
Avatar Bruneteczka90
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 109
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Moje włosy to naturalny ciemny blond farbowane na brąz, a brwi średni blond więc bez przyciemnienia kiepsko wyglądają.

Co 2 miesiące podczas farbowania odrostów (używam tylko loreal) delikatnie nakładam farbę na brwi tak aby nie dotykała mocno skóry i nic się nie dzieje
A trzyma Ci sie ta farba na tych brwiach? Bo mi po dwoch tygodniach zeszla ale to pierwszy raz i moze dlatego. Moze jak regularnie bede farbowac to juz nie bedzie tak schodzic?
Bruneteczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-18, 09:38   #17
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

Cytat:
Napisane przez Bruneteczka90 Pokaż wiadomość
A trzyma Ci sie ta farba na tych brwiach? Bo mi po dwoch tygodniach zeszla ale to pierwszy raz i moze dlatego. Moze jak regularnie bede farbowac to juz nie bedzie tak schodzic?
Trzyma się prawie jak na włosach, tzn pierwszy tydzień bardzo ciemna i się spiera, potem miesiąc jest ok. Kolejny miesiąc to już czekanie na kolejne farbowanie, ale nie zadręczam ich niczym więcej.

Warto wiedzieć, że cykl życia włosków na brwiach to 4 mce i po takim czasie wszystkie pofarbowane zdążą wypaść.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 09:59   #18
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: która pofarbowała brwi farba do włosów ?

Hehe śmieszna ta nazwa wątku "przyznać się" wywołało to uśmiech na mojej twarzy to tak jaby kazda z nas nie używła rozjasniacza mając ciemne włosy bo jest niezalecany itd. Ja też cały czas używam farby na brwi (nie rzęsy) i wszystko jest okej nic się dzieje włosy nie wypadają nie są przerzedzone itd. Myślę że chodzi tutaj bardziej o skóre niż o włoski czy ich cebulki. Robię to raz w miesiącu i jest to bardzo wygodne i szybsze niż tradycyjne medtody
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-22 10:59:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.