Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-09, 17:42   #2761
margaritaa
Wtajemniczenie
 
Avatar margaritaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 932
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

DJ GUCIEK ,Agnes-gratulacje dziewczynki
ania ze wzgórza marzeń-wcale nie dziwię się Tobie, że się zdenerwowałaś.Ludzie są po prostu czasem tacy... wredni. Czasem za dużo wiedzą, ale nie warto sie przejmować. Głowado góry i do przodu
Czy jak kto woli koko dżambo i do przodu, więc nie martwcie się te dziewczyny, które nie zdałyście
A jutro moje chwila prawdy. Wierzę, że zdam
Połowa sukcesu to pozytywne nastawienie
przeca. Wiecie to bardzo fajnie, ze jest taki wątek
__________________
Znamy wiele przypadków kobiet posiadających nieskazitelnie czyste mieszkania i wyjątkowo brudne dusze.
margaritaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 17:55   #2762
kociaczeq17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 186
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

gratulacje wielkie
__________________
Serdecznie zapraszam do przeczytania moich rad i doświadczeń i proszę o ocenę mojego wątku o domowym farbowaniu włosów:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469524
kociaczeq17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:02   #2763
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Agnes, Guciek - gratulacje;*


a mi dzisiaj miglnela elka z moim instruktorem... jednak mam ochote do niej wsiasc posmiac sie troche;D
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:07   #2764
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez anitek_15 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki Często Was podczytuję Jutro moj dzien...
Witamy.
Pierwsze podejście?

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
a mnie denerwuje jedna rzecz: moja kolezanka z pracy, ma/miala mniej wiecej egzaminy w takim samym terminie jak (róznica 2-3 dnI). Obie oblalysmy 1 podejscie. I na pytanie wspolpracownikow: dlaczego ona taka zadowlona, a ania (ja) byla przygnebiona powiedziala:
-no bo ja przynajmniej wyjechalam na miasto

powiedziala mi tez, ze probuje tylko raz jeszcze, a jak sie nie uda, to sobie zalatwi (pochwalila się jakimis znajomosciami). Dzis opowiadalam o swoich 2 ostatnich jazdach: mowilam, ze na 1 bylo super, a na 2 zaczełam robic podstawowe blędy. NA co ona: widzę, ze nie zdasz. Zbieraj pieniądze na 3 egzamin>
Pfff...żal mi osób, które muszą komuś pojechać, żeby poczuć się lepiej.
Olej to jej gadanie. Fartnęło jej się na łuku i już myśli, że superowo jeździ.
Nie przejmuj się nią.

Cytat:
Napisane przez DJ Guciek Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to ja też zdałam!!!!!!!!!
Brawo.

Cytat:
Napisane przez lovecassie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja tu piszę pierwszy raz, ale podczytuję Was od baaardzo dawna
jutro mam egzamin :boisie: ja już teraz męczę się strasznie i się boję, a jak tak czyatm, że ktoś miał bardzo niemiłego instruktora, albo nie zmieścił się w kopercie, to zaczynam się bać coraz bardziej

właśnie, mam pytanie: jeżeli robię łuk i zatrzymam się w kopercie, ale stwierdzę, że mam jeszcze parę mertów do pachołka i mogę jeszcze cofnąć, to czy mogę 'kontynuować łuk'? wiem, że to tak głupio brzmi, ale chodzi mi o to, czy jak już się zatrzymam tzn że koniec, tak?:p
Cześć.

Jeśli się zatrzymasz to musisz powtarzać. Nie można sobie podjeżdżać na raty.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:35   #2765
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

ja mam 17 listopada, już się zaczynam bać jak za 1 razem czułam się pewnie to teraz kompletna klapa. Wykupiłam sobie jazdę na czwartek bo nie można było na inny dzień- a wolałabym przed samą jazdą. Boję się że koleś który mnie uczył powie że do niczego się nie nadaję a wtedy to już w ogóle załamka będzie, znów na egzaminie nerwy zapanują nade mną i klapa
julka610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:40   #2766
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Dziewczyny, sprawdźcie listę, proszę, bo chyba całkiem popierniczyłam.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 18:43   #2767
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

dziękuję wszystkim, dużo by mi tu się zeszło wymieniać kto trzymał kciuki i mnie wspierał. na prawdę teraz wiem że warto było się pomęczyć
a teraz relacja.
egzamin miałam mieć o 9 wyczytana zostałam o 11 już się martwiłam że może zapomnieli dziś o mnie ale w końcu usłyszałam swoje nazwisko w głośniku najpierw przerażenie w oczach,a później już luzik, na egzaminatora musiałam długo czekać...nie spieszyło mu się do mnie....ale co tam . miałam do pokazania sygnał dźwiękowy i światła cofania, zapaliłam silnik i chciałam żeby to on pokazał ale kazał mi go zgasić i włączyć na zapłon i sama zobaczyć no już niech mu tam będzie. łuk - na pierwszej próbie stwierdziłam że się nie wyrobię na zakręcie i się zatrzymałam druga poszła już idealnie, górka super i na miasto
byłam gdzieś strasznie daleko od wordu sama nie wiem już gdzie raz jak skręcaliśmy w prawo przegapiłam strzałkę warunkową bo najpierw zajęłam się wycieraczkami a później wypatrzyłam mojego instruktora że jedzie a skoro miałam czerwone to się rozglądałam i tak widziałam tylko jak gaśnie warunkowa
wpisał mi jeden błąd ale później mnie wziął znowu tam gdzie była strzałka i tam już na nią uważałam jeździłam jakieś 45 min dokładnie to nie wiem ale to było moje najdłuższe 45 minaby spoglądałam na zegarek i tak powoli ten czas leciał uwierzyłam w to że zdam jak znalazłam się na ulicy pod wordem i skręt do woru, tam to dopiero miałam cykora żęby czegoś nie schrzanić pod samym wordem ale udało się zobaczyłam na kartce WYNIK POZYTYWNY i wyleciałam z uśmiechem na twarzy z samochodu....cała drogę do domu się sama do siebie cieszyłam

jescze raz dziękuję za trzymanie kciuków
__________________


It is the first step that is troublesome
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 19:07   #2768
pasazerka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 71
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Agnes140489 i DJ Guciek gratulacje

masterpiece i ashlix następnym razem się uda

anitek_15 trzymam kciuki
pasazerka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:16   #2769
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

SamotnoscMnieDoluje
margaritaa
lovecassie
anitek_15
klaaa

Dajcie jutro czadu!


Z takimi kolorami nie ma opcji, żebyście nie zdały.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:27   #2770
lovecassie
Raczkowanie
 
Avatar lovecassie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 304
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
SamotnoscMnieDoluje
margaritaa
lovecassie
anitek_15
klaaa

Dajcie jutro czadu!


Z takimi kolorami nie ma opcji, żebyście nie zdały.
ojej.. zrobię co w mojej mocy, oby stres mnie nie zjadł.
powodzenia dla reszty dziewczyn!
lovecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 19:44   #2771
suuszarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Najpierw się przywitam, a potem pożalę. Zdawałam dziś pierwszy raz w życiu, byłam tak zdenerwowana, że jak cofałam na luku, to najechałam na pachołek. Nigdy mi się to jeszcze nie zdarzyło:/, ale wtedy stres mnie dosłownie zjadł.
I tu moje pytanie. Co polecacie na uspokojenie?? Ja kupiłam już jakieś środki relamax, ale nie wiem czy to najlepszy wybór.
Macie jakieś triki na uspokojenie się?
Pozdrawiam wszystkie zdające
suuszarka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 19:51   #2772
niiikiita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 7
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

GRATULACJE dla wszystkich dziewczyn które dzisiaj zdały

I oczywiście trzymam kciuki za te które zdają jutro
niiikiita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 20:20   #2773
wenus2029
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 389
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cześć dziewczyny
Czytałam to forum już ale dopiero postanowiłam napisać

Dla mnie dziewiątka nie była szczęśliwa... Oblałam na łuku. Pierwszy raz, ale załamka i tak... Gratuluję wszystkim i powodzenia tym co będą zdawać
wenus2029 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 20:28   #2774
Yvette Rouge
Raczkowanie
 
Avatar Yvette Rouge
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Dziś miałam pierwsze jazdy od skończenia kursu (czyli po pół roku). Wykupiłam sobie 4 dodatkowe godziny przed egzaminem, mam nadzieję że wystarczy. Na początku trochę niepewnie wszystko robiłam, ale jednak jak któraś z dziewczyn na forum powiedziała - jazdy samochodem się nie zapomina Całkiem nieźle szło mi parkowanie równoległe, łuk też nie najgorzej. Oczywiście, jest jeszcze trochę do zrobienia, ale liczę na to, że następne dwie godziny pozwolą mi doszlifować niedociągnięcia. Ale nie o tym chciałam tak naprawdę.
Jadąc sobie w najlepsze, z daleka zauważyłam koguty policyjne tak więc domyśliłam się, że musiał być jakiś wypadek. Trzeba było zwolnić jak to bywa w takich sytuacjach, a więc z duszą na ramieniu zbliżałam się coraz bardziej do całego miejsca zdarzenia bo coraz bardziej bałam się, co ukaże się moim oczom. Okazało się, że auto potrąciło pieszego, niestety ze skutkiem śmiertelnym. Potrącona osoba była już w czarnym worku, a wokół niej było mnóstwo krwi. Nie wiem, czy któraś z Was była w podobnej sytuacji, ale ja poczułam się cholernie nieswojo. Przejeżdżałam obok zwłok, obok człowieka, który jeszcze przed chwilą żył. Cieszę się tylko, że ominął mnie widok tego kogoś bezpośrednio po wypadku, aczkolwiek muszę powiedzieć że taki worek ze zwłokami robi wielkie wrażenie. W negatywnym tego słowa znaczeniu oczywiście. Ech, przepraszam za przydługawy post ale jakoś to mną wstrząsnęło.

A tak z innej beczki, gratuluję wszystkim, którzy zdali egzaminy, a tym, którym się nie powiodło życzę powodzenia przy następnym podejściu
Yvette Rouge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 20:53   #2775
anitek_15
Rozeznanie
 
Avatar anitek_15
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 992
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

tak pierwsze podejście... zobaczymy jak to będzie dziewczynki trzymam za Was kciuki

D A M Y R A D Ę
__________________


anitek_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:06   #2776
Czekoladkaa
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladkaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 169
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Yvette Rouge wyobrażam sobie jakie to na tobie zrobiło wrażenie, mi przy każdych pasach instruktor napominał o zwalnianiu i teraz mam to już we krwi, zdając ten egzamin stajemy się też odpowiedzialni za życie innych ludzi...Przecież ten kto prowadził też musiał podchodzić do egzaminu i zdawać sobie z tego sprawę...straszne to wszystko, jedna chwila a zmienia tak wiele w życiu tylu osób...

SamotnoscMnieDoluje
margaritaa
lovecassie
anitek_15
klaaa


Good luck !
__________________
12.05.2012 godz. 15
Czekoladkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:08   #2777
BeaS
Zakorzenienie
 
Avatar BeaS
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 4 855
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez suuszarka Pokaż wiadomość
Najpierw się przywitam, a potem pożalę. Zdawałam dziś pierwszy raz w życiu, byłam tak zdenerwowana, że jak cofałam na luku, to najechałam na pachołek. Nigdy mi się to jeszcze nie zdarzyło:/, ale wtedy stres mnie dosłownie zjadł.
I tu moje pytanie. Co polecacie na uspokojenie?? Ja kupiłam już jakieś środki relamax, ale nie wiem czy to najlepszy wybór.
Macie jakieś triki na uspokojenie się?
Pozdrawiam wszystkie zdające
Hej.
Przykro mi, że się nie udało.
Triki na uspokojenie? Melisa i wsparcie najbliższych osób.

Cytat:
Napisane przez wenus2029 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Czytałam to forum już ale dopiero postanowiłam napisać

Dla mnie dziewiątka nie była szczęśliwa... Oblałam na łuku. Pierwszy raz, ale załamka i tak... Gratuluję wszystkim i powodzenia tym co będą zdawać
Cześć.

Następnym razem podaj nam termin, a my będziemy trzymać kciuki.

Cytat:
Napisane przez Yvette Rouge Pokaż wiadomość
Dziś miałam pierwsze jazdy od skończenia kursu (czyli po pół roku). Wykupiłam sobie 4 dodatkowe godziny przed egzaminem, mam nadzieję że wystarczy. Na początku trochę niepewnie wszystko robiłam, ale jednak jak któraś z dziewczyn na forum powiedziała - jazdy samochodem się nie zapomina Całkiem nieźle szło mi parkowanie równoległe, łuk też nie najgorzej. Oczywiście, jest jeszcze trochę do zrobienia, ale liczę na to, że następne dwie godziny pozwolą mi doszlifować niedociągnięcia. Ale nie o tym chciałam tak naprawdę.
Jadąc sobie w najlepsze, z daleka zauważyłam koguty policyjne tak więc domyśliłam się, że musiał być jakiś wypadek. Trzeba było zwolnić jak to bywa w takich sytuacjach, a więc z duszą na ramieniu zbliżałam się coraz bardziej do całego miejsca zdarzenia bo coraz bardziej bałam się, co ukaże się moim oczom. Okazało się, że auto potrąciło pieszego, niestety ze skutkiem śmiertelnym. Potrącona osoba była już w czarnym worku, a wokół niej było mnóstwo krwi. Nie wiem, czy któraś z Was była w podobnej sytuacji, ale ja poczułam się cholernie nieswojo. Przejeżdżałam obok zwłok, obok człowieka, który jeszcze przed chwilą żył. Cieszę się tylko, że ominął mnie widok tego kogoś bezpośrednio po wypadku, aczkolwiek muszę powiedzieć że taki worek ze zwłokami robi wielkie wrażenie. W negatywnym tego słowa znaczeniu oczywiście. Ech, przepraszam za przydługawy post ale jakoś to mną wstrząsnęło.
To super, że dobrze Ci idzie. Oby postępy były dalej odczuwalne.

Współczuję tej sytuacji. Strasznie mi przykro.
__________________
"Jeśli chcesz zerwać owoc, musisz się wspiąć na drzewo."

~ Thomas Fuller ~
BeaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 21:50   #2778
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

tak się zastanawiałam czy da radę jakoś sprawdzić ile zdawał prawko kat. B rekordzista w Polsce...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-09, 22:53   #2779
KochamMichasia
Rozeznanie
 
Avatar KochamMichasia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 681
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Beatko dopisz mnie na 30.11.
__________________
Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
KochamMichasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 23:12   #2780
julka610
Raczkowanie
 
Avatar julka610
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 320
Thumbs up Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez beas Pokaż wiadomość
samotnoscmniedoluje
margaritaa
lovecassie
anitek_15
klaaa

dajcie jutro czadu! :d


z takimi kolorami nie ma opcji, żebyście nie zdały. :d
powodzenia!!!!!!!
julka610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:05   #2781
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez BeaS Pokaż wiadomość
SamotnoscMnieDoluje
margaritaa
lovecassie
anitek_15
klaaa

Dajcie jutro czadu!


Z takimi kolorami nie ma opcji, żebyście nie zdały.
Powodzenia, dacie rade!!!!


__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:27   #2782
pasazerka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 71
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

SamotnoscMnieDoluje
margaritaa
lovecassie
anitek_15
klaaa

Trzymam kciuki
pasazerka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 07:47   #2783
DJ Guciek
Zadomowienie
 
Avatar DJ Guciek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 380
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Dopiszę teraz relację w drugim poście, bo i tak się połączą Modliłam się, żeby mnie tylko @ nie złapał na egzamin i udało się - opóźnienie idealne, przyszły dziś

No więc jak już wcześniej pisałam miałam jazdy przed samym egzaminem od 11 do 13. I bardzo się z tego cieszę, bo robiłam dokładnie takie same manewry w dokładnie tych samych miejscach co na tych jazdach Teorię miałam wyznaczoną na 13:15. O 13:10 w głośniku usłyszeliśmy, że grupa na egzamin teoretyczny o tej godzinie proszona jest do sali 1. Sprawdzili nam dowody, odhaczyli na liście i do sali. Teorię napisałam bezbłędnie, ufff Wyszłam z bananem na twarzy, pochwaliłam się tacie i wysłałam sms do znajomych, którzy wiedzieli o moim egzaminie. Od tego momentu zaczęło się nerwowe oczekiwanie na praktykę. Około 13:45 zawołali nas przez głośnik do sali 4, gdzie dobierali nam egzaminatorów i losowali elementy do pokazania. Mnie egzaminator zawołał około 14:10, wyszłam chyba jako szósta. Weszli grupą 5 czy 6 osobową i tamten rzucił mi się w oczy, bo z twarzy wyglądał na chama i takiego, który tylko czeka, aby udupić, w dodatku młody - a w naszym WORDzie większość młodych to takie cwaniaki. I zgadnijcie, kto mnie wywołał?! ON!!! Potem się okazało, że może i wygląd chama ma, milczek totalny, ale jest spoko i nie ma misji żeby udupić wszystkich w koło. W ogóle to modliłam się o deszcz na egzaminie i kiedyś sobie pomyślałam, że miło by było pokazać klakson. I kurcze miałam deszcz (wiecie, mniej pieszych, wolniejsza jazda), sygnał dźwiękowy do pokazania i światło tylne przeciwmgłowe Z radością zasiadłam za kółkiem, trąbnęłam i z uśmiechem mówię, że działa, światło pokazałam i kazał mi usiąść po prawo, a ja sru za kółko i olśniło mi, że to nie jest wcale prawa strona auta...Pojechaliś my na łuk, kazał mi wszystko sobie poustawiać i wykonać manewr. Nie mówił nic o gaszeniu świateł, więc wolałam jechać na zapalonych, żeby potem o nich nie zapomnieć. W ostatnim momencie sobie przypomniałam o zagłówku, bo też był opuszczony na maks Zrobiłam łuk, wracając na zakręcie byłam masakrycznie blisko prawej linii, ale ratowanie się z takich opresji opanowałam całkiem przyzwoicie, więc dojechałam do końca i udało się, zaliczył. Górka też ok, więc wyjechaliśmy na miasto. Nie odzywał się NIC oprócz poleceń i spraw związanych z egzaminem. Przy wyjeździe z WORDu kazał mi jechać w lewo - korek był straszny! Jakiś dobry kierowca z wypasionej audicy mnie przepuszczał, ale nie pytałam się egzaminatora o pozwolenie, tylko głośno i pewnie powiedziałam żeby się nagrało "Korzystam z uprzejmości kierowcy czarnego audi, ponieważ mnie przepuszcza" i po tym zdaniu jedyny raz w trakcie egzaminu uśmiechnął się i powiedział "Dobra, dobra". Dawał mi proste rzeczy - na rondach byłam 5 razy (tyle sobie przypomniałam do tej pory), gdzie miałam lewoskręty i zawracania (2 razy miałam całkiem puste rondo, ufff, nienawidzę rond tak swoją drogą). Na światłach kazał mi zazwyczaj jechać prosto, miałam sporo prawoskrętów i bardzo mało lewoskrętów (jeden mi się trafił na dużych światłach, gdzie dojeżdża się do środka i czeka na możliwość przejazdu, ale akurat z naprzeciwka stali, więc luz był). Z manewrów miałam zawracanie w bramie po lewej stronie i parkowanie prostopadłe przodem oraz zatrzymanie z prędkości 50km/h przy ogrodzeniu, na jezdni, tak jakbym chciała wysadzić pasażera. Przy zawracaniu zapomniałam o kierunku w lewo, więc miałam powtórkę - na szczęście już bezbłędną. Parkowanie zrobiłam prawidłowo, zatrzymałam się, egzaminator pyta czy to koniec manewru, ja lekki zonk na twarzy czy przypadkiem o czymś nie zapomniałam, ale mówię, że tak. Więc powiedział, że wyjeżdżamy Mokro było, ja się starałam utrzymać prędkość między 40 a 50 i w pewnym momencie powiedział, żebym dostosowała prędkość do warunków panujących na drodze. Zwolniłam i pojechaliśmy dalej. Bałam się, ze za powtórkę zawracania da mi zawracanie na trzy, między krawężnikami, ale na szczęście było zajęte to miejsce i pojechaliśmy na osiedle, dróżką jednokierunkową, z której skręcałam - uwaga - w prawo - na osiedla z równorzędnymi, kazał mi jechać prosto i w ostatnim momencie dałam hamulec, look w prawo i jazda. Zawróciłam na podjeździe po lewej i na równorzędnym kazał w prawo. Miał dwie okazje żeby mnie oblać, ale tego nie zrobił, kocham tego człowieka normalnie Pierwsza, to ja miałam jechać w prawo, gość z lewej strony skręcał w swoje prawo, więc już miałam jechać, ale tamten zrezygnował i w ostatnim momencie depnęłam na hamulec, ale poczułam, że dobiłam go do końca niestety już z egzaminatorem, bo ja tak głośno nie tupię pedałem raczej Uznałam, że jak powie, że przesiadka no to trudno, przesiądę się. Ale facet nie powiedział dosłownie NIC, więc nawet się na niego nie spojrzałam, tylko obserwowałam lewą stronę kiedy będę mogła jechać (wiecie, jakbym się spojrzała, coś powiedziała o tym hamulcu to mógłby mnie oblać, bo na kamerze już by się nagrało...), gdy było wolne to ruszyłam i na tym koniec stresu, nie mówił nic, ufff. Potem zabrał mnie w miejsce, gdzie jest nakaz jazdy w lewo (w prawo nie ma drogi), ale można jechać prosto do FIRM (czyli LIDL i stacja benzynowa) i nie mówił nic, więc teoretycznie mogłam prosto do tego lidla jechać, bo na jazdach tak robiłam w swoim OSK czasem, ale skręciłam w lewo i zastanawiałam się czy dobrze, nic nie mówił, więc uznałam, że o to mu chodziło. Tylko zanim skręciłam, to jechałam prawym pasem, na którym stało auto na awaryjnych, więc musiałam je minąć lewym pasem, na którym był korek... Wrzuciłam kierunek i już miałam odbić w lewo, ale zauważyłam, że to auto na lewym jest za blisko mnie, odbiłam w prawo z cichym "ojć.." i czekałam na reakcję egzaminatora żebym się przesiadła - CISZA Kierowca z tyłu mnie puścił, więc dopiero sobie wjechałam... Potem kierowaliśmy się już do WORDu, gdy poznałam trasę, to uważałam jeszcze bardziej, żeby na finiszu już nie schrzanić, bo może jednak jest wynik pozytywny... Dojechaliśmy do bramy, kazał mi przepuścić dwie wyjeżdżające w lewo eLki egzaminacyjne (korek był, a na drugim pasie nie chciał ich nikt puszczać), i w tym momencie jakiś cham i prostak STRĄBIŁ EGZAMIN!!! Egzaminator się odwrócił, coś facetowi pokazał i zaraz skręciliśmy do WORDu, gdzie usłyszałam, że z jego strony to już wszystko, wynik pozytywny i plastik do odbioru za 1-2tyg i, że ma jedo pytanie - gdzie mi się tak spieszyło? Na co ja, że stres robi swoje (a poziom stresu miałam prawie zerowy) i na kursie kazali jeździć dynamiczniej, bo ponoć wolno mi to szło. Dostałam kartkę do ręki, powtarzałam w koło z łzami w oczach dziękuję i wybiegłam z tej L z okrzykami dzikiej radości skacząc i machając kartką do taty, który czekał na mnie i wypalił ponoć nieziemską ilość fajek w ciągu tych 40-50 minut

Sorry, że się tak rozpisałam, ja zawsze relacjonuję dokładnie i dłuuugoooo
__________________
Baba za kierownicą - 09.11.2009 zdałam prawko za 1 razem!
kat. B - 09.11.2009
kat. C - 08.10.2011
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 09:51   #2784
kociaczeq17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 186
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

hahaha wyobrazilam sobie twojego tate jak ciagle pali fajki i sie denerwuje
super gratuluje CI
__________________
Serdecznie zapraszam do przeczytania moich rad i doświadczeń i proszę o ocenę mojego wątku o domowym farbowaniu włosów:

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=469524
kociaczeq17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:08   #2785
anitek_15
Rozeznanie
 
Avatar anitek_15
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 992
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
__________________


anitek_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 10:41   #2786
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez anitek_15 Pokaż wiadomość
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

gratuluję!!!!!!!!!!!!kl aski:

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Dj Guciek najbardziej podoba mi się to: "Korzystam z uprzejmości kierowcy czarnego audi, ponieważ mnie przepuszcza"hehehe dobra jesteś.
i gratuluję zdania egzaminu
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 11:04   #2787
Agnes140489
Zadomowienie
 
Avatar Agnes140489
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 438
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez anitek_15 Pokaż wiadomość
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gratuluję
ja jeszcze żyję wczorajszym dniem, wiem wiem co czujesz

Cytat:
Napisane przez travirra Pokaż wiadomość
Kobieto podziwiam Cię. 11 raz a Ty się nie poddałaś. GRATULACJE!
Tak jak już wcześniej pisałam opłaca się walczyć do końca
Prawie zawsze ustalałam egzamin od razu po oblaniu(a po 3,6 i 9 parę dni później) i tak żyłam od miesiąca do miesiąca czekając na kolejne egzaminy i w końcu mogę się cieszyć, że udało mi się osiągnąć to co chciałam

Dziewczyny Wam też się to uda

dziś trzymam kciuki za
SamotnoscMnieDoluje
margaritaa
lovecassie
klaaa
__________________


It is the first step that is troublesome

Edytowane przez Agnes140489
Czas edycji: 2009-11-10 o 11:06
Agnes140489 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:06   #2788
benia1169
Zadomowienie
 
Avatar benia1169
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 162
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez anitek_15 Pokaż wiadomość
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdałam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
GRATULACJE!!! No, no i to pierwszy raz klask i:
chyba zacznę już projektować napis "zdałam", żeby Cię prześcignąć w kolorach, jak już przyjdzie co do czego

Edytowane przez benia1169
Czas edycji: 2009-11-10 o 12:07
benia1169 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:07   #2789
lovecassie
Raczkowanie
 
Avatar lovecassie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 304
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

ZDAŁAM !!!

Dziękuję wszystkim dziewczynom tutaj, które trzymały kciuki!
A ja teraz trzymam kciuki za resztę
lovecassie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-10, 12:32   #2790
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków ;) cz. VII

Cytat:
Napisane przez lovecassie Pokaż wiadomość
ZDAŁAM !!!

Dziękuję wszystkim dziewczynom tutaj, które trzymały kciuki!
A ja teraz trzymam kciuki za resztę
gratuluję
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.