"Taniec z gwaizdami"- edycja X - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-29, 20:11   #211
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Co wy wszyscy macie do Urbańskiej? Przecież nie da się ocenić człowieka przez pryzmat telewizji..

to ze sie lansuje...i ze poprstu jej wypowiedzi mnie denerwuja
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 20:25   #212
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

No cóż, dla mnie nieporozumieniem jest udział Nataszy, której osobę silnie kojarzę ze scena muzyczną - w takim programie. . Nie ogladałam z kolei Jak oni spiewaja, ale tam też wystepowała, jak dla mnie, przegięcie.

Nazwiska Muchy i Urbanskiej kojarzę już lat ładnych, szczególnie Muchę (ale Urbanska tez, choc bardziej, przyznam, z lansem , bo nie jestem wielka fanką działalności pana Józefowicza np.), jest jaka jest, dosyć ją lubię, ale jak dla mnie pani Natasza w tym konkretnie programie przechodziła samą siebie. Mnie osobiscie brakowało dosłownie opowiadań przy mryganiu rzeskami, jak to np. niebożątko ważyło kiedyś ze 100 kilo. Tak, wiemy, nie ważyło.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 20:42   #213
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

czy mucha znow tanczyla z tylkiem na wierzchu? bo czytam ze rumbe tanczyla...
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 20:53   #214
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Natasza też ciała mocno nie zasłaniała, przy sambie np.

W kwestii Nataszkowego nieprofesjonalizmu, która przecież owszem, z tancem miała do czynienia, ale towarzyskim nie (wierzę) - no, najlepiej o słodkim amatorstwie jak dla mnie świadczy, jak się rozwinęła przez parę odcinków programu (ile trwa program, 3 miesiące?) - do tego stopnia, że i Pavlovic i Galinski są przezachwyceni - no geniusz tanca, po prostu.
Wygląda na to, że każdy może się super nauczyc tanczyc przez kilka czy kilkanaście odcinkow telewizyjnego szoł, a zawodowi tancerze, którzy wirują na parkietach od dziecka czy nastolatka, po prostu tracą czas na coś, czego mogą znakomicie nauczyć się w rok.

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:49 ----------

he he , a na oficjalnej stronie tanca wyniki nie takie ksiazkowo równe- przeslodkie to z tym 50/50.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-11-29 o 20:58
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 20:55   #215
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Ale przecież Alan Andersz też tańczył w formacjach Egurroli i wtedy jakoś nikomu to nie przeszkadzało
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 20:56   #216
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

A wiecie może tytuł piosenki do której dziś tańczyła Dorota Gardias? Albo chociaż z jakiego filmu?


ps. Kibicuję Nataszy
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 20:57   #217
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

e, chyba nie tak bardzo, skoro nie wygrał.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 21:02   #218
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
A wiecie może tytuł piosenki do której dziś tańczyła Dorota Gardias? Albo chociaż z jakiego filmu?
z Gladiatora
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:02   #219
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Ale przecież Alan Andersz też tańczył w formacjach Egurroli i wtedy jakoś nikomu to nie przeszkadzało
Hmm, czyżby na pewno? Bo przypominam sobie również wiele komentarzy na ten temat

Zresztą w Nataszy najbardziej denerwujące jest jej zachowanie przed kamerą i robienie z siebie osoby, która z tańcem nie miała nigdy nic wspólnego.. Pff.. Darowałaby sobie już z tym udawaniem.
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:04   #220
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

wiele z tanczacych juz kiedys osob miala skonczone szkoly taneczne, kursy taneczne. kiedys o tym czytalam ze z 4 -5 osob na pewno. i nikt nie mowil. ja uwazam ze tzg wygrywa zawsze osoba popularniejsza (niestety) tak bylo z guzik ktora tanczac znacznie slabiej wygrala. sklamie ten kto powie ze mucha tanczy lepiej. ale osobiscie nie glosuje nie wysylam smsow.to tylko program

i znow wygrala popularniejsza i znacznie słabsza nadrabiajaca chichotkiwym smiechem ijedynie talentem aktorskim
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png




Edytowane przez kamila2006
Czas edycji: 2009-11-29 o 21:10
kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:09   #221
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

bueeeee
Mucha wygrała

obiektywnie - Urbańskiej do pięt nie dorasta.
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 21:09   #222
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

ufff...
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:12   #223
nietypowynick
Zakorzenienie
 
Avatar nietypowynick
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 11 079
GG do nietypowynick
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

baaardzo dobzre, że Mucha wygrała
__________________
04.07.2011
7 lat 6 miesięcy 28 dni


Chyba zjedzą mnie koty...
nietypowynick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:13   #224
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Wygrała popularniejsza, bo napewno nie lepiej tańcząca.
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:15   #225
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

dziwia mnie wasze komentarze. to tak jakby w szansie na sukces wygrala osoba najladniejsza a nie ktora potrafi spiewac. mucha tanczyla słabo. no w porownaniu z natasza to marniutko.a to program taneczny. mucha jak dla mnie moglaby wygrac jedynie konkurs kabaretowy w jarocińcu. jestem obiektywnym widzem. nie oceniam ich szczerych(nieszczetych) usmieszkow, tekstow do kamery wypowiadanych, przeszlosci, przyszlosci, itd. oceniam taniec.


ale koemnatrz mam jeden. jak powiedzial K.wojewodzki w programie mam talent odrzucajac piekny talent wokalny - polskie spoleczenstwo nie ma totalnie gustu.
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:17   #226
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
obiektywnie - Urbańskiej do pięt nie dorasta.
zgadzam się...
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:18   #227
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Natasza była na pewno lepsza, ale Mucha prawdziwsza i z całego serca życzyłam wygranej właśnie jej.
I odstawiła szoł z krzykami, gwiazdą i piskami, rozbawiła mnie- dla samego tego warto było dać kryształową kulę Musze właśnie.

Nataszka byłaby do urzygania skromna i wysłodzona w swoich podziekowaniach.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:19   #228
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
Napisane przez ancia19 Pokaż wiadomość
z Gladiatora
Dziękuję

No cóż, Mucha wygrała. Tańczyła pięknie, ale jak przedmówczyni mówi, do pięt Nataszy nie dorasta. Fanowie serialu S jak Sraj dali radę dziś
Nie lubię Anny jako aktorki, jako osoby (z tego co można ją było poznać z wypowiedzi, z tego co robi w tv), denerwuje mnie jej sztuczność i tembr głosu (mój tata - dobrze że tego nie czyta bo wielbi Muszkę, ale on dalej tkwi w erze 'Psów' )

Natasza to artystka i bardzo żałuję, że tak piękna, utalentowana kobieta przez swojego męża despotę, który zniszczył jej, rozpoczynającą się w kraju karierę, jest blokowana...
Mam nadzieję, że dostanie jakieś propozycje ról na Broadway'u Jest stworzona do tańca i choreografii, to co dziś pokazała w freestyle'u - ja miała jak to mówili jurorzy 'ciary'

I mimo, że nie oglądałam niegdyś tańca z gwiazdami, muszę powiedzieć, że to była znakomita edycja
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:19   #229
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Ciekawa jestem ile z tych "obiektywnie" oceniających zna się na tańcu towarzyskim..

Ja osobiście bardzo się cieszę z wygranej Muchy i uważam, że zasłużyła, bo widać było u niej duży progres w tańcu, to ja zmieniała się z odcinka na odcinek i ile przez ostatnie miesiące osiągnęła
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-29, 21:21   #230
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Racja, Mucha nie dorasta w tańcu Nataszy do pięt.. ale co poradze jak mnie ta dziewoja ( w sensie Natasza) drażni .. a Mucha jak zwykle zachowuje się jakby miała ADHD .. ;]] a z tymi wynikami to akurat pomyślałby kto .. 50/50 już to widze <żenada>

ps. jak będzie XI edycja to będzie przegięcie, ja się na to nie godze !! jako obywatelka tego kraju nie mam ochoty oglądać w kółko tego samego, chce żadam domagam się nowości
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:21   #231
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Natasza była na pewno lepsza, ale Mucha prawdziwsza i z całego serca życzyłam wygranej właśnie jej.
I odstawiła szoł z krzykami, gwiazdą i piskami, rozbawiła mnie- dla samego tego warto było dać kryształową kulę Musze właśnie.

Nataszka byłaby do urzygania skromna i wysłodzona w swoich podziekowaniach.

jesli takie cos to dla ciebie szoł to ty chyba prawdziwego szoł nie widzialas zachowala sie totalnie bez klasy. nie jak kobieta tylko jak bachor rozwydrzony. rozumiem radosc i emocje ale to był popił godny 3latka zal...
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:22   #232
Motylicaja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: KRAKÓW:):) MY city...
Wiadomości: 5 953
GG do Motylicaja
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Ypupi!!!!!!!!!1 super....:jup i:

bidna Urbanska.....2 razy juz przegrala.....i w Jak oni spiewaja i TU.....
Motylicaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:23   #233
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
jesli takie cos to dla ciebie szoł to ty chyba prawdziwego szoł nie widzialas zachowala sie totalnie bez klasy. nie jak kobieta tylko jak bachor rozwydrzony. rozumiem radosc i emocje ale to był popił godny 3latka zal...
Może nie show jeśli już ale przynajmniej spontaniczna i zgodna z jej charakterem reakcja.
To, że jej nie lubisz, nie musi koniecznie oznaczać, że masz kogoś obrażać.
Lepsze to niż jakby zachowywała się tak, jakby kija połknęła
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:24   #234
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Pani Natalia Lesz też była zdaje się po szkole baletowej.

mnie nie przeszkadza to, że ktoś ma do czynienia z tancem czy muzyką, bo sobie tanczy prywatnie, ale gdy było nie było z tancem jest powiązany jakoś już zawodowo - może tak. To jest dla mnie dośc oczywiste, że osoby pracujące w szoł biznesie, stawiają na rozwijanie umiejętności wokalnych, ruchowych, itd.
Nie śledzę kariery pani Nataszy, ale widziałam kiedys parę razy Przebojową noc czy jakieś inne coś, i jak dla mnie pani Natasza bynajmniej tam nie stała.
Co innego dla mnie ktoś, kogo kojarzę z serialem, a kto sobie w wolnych godzinach tanczy, a co innego ktoś, kto mi się z wygibasami na ekranie czy gdzieś kojarzy. Wtedy jeszcze rozumiem ideę, jestem sobie aktorką, tanczę sobie.
Ale to moja prywatna opinia.

Pamiętam tą skromnośc Urbanskiej, gdy Galinski czy ktoś tam zaczął gadać o tej jej gimnastyce artystycznej. Natasza była tak skromna, że myslałam wręcz, że nie miała żadnych konkretniejszych osiągnięć w tej dziedzinie, a tu się okazało, że była mistrzynią Warszawy, wierząc netowi - niejeden raz.
Jak dla mnie, takie coś jest niepoważne.

Co z tego, że Natasza jest lepszą tancerką. Moim skromnym zdaniem, takie np. trenowanie gimnastyki artystycznej i tego typu rzeczy - to nie są psu na budę.
Dla mnie to tak, jakby ktoś jeździł na łyżwach, i potem, ojej, szok wielki, piruet wykręci szybciej i bardziej stabilnie niż taki, co zaczyna od próby utrzymania równowagi.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:24   #235
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
Napisane przez kamila2006 Pokaż wiadomość
jesli takie cos to dla ciebie szoł to ty chyba prawdziwego szoł nie widzialas zachowala sie totalnie bez klasy. nie jak kobieta tylko jak bachor rozwydrzony. rozumiem radosc i emocje ale to był popił godny 3latka zal...
Dokładnie... jakież to było żałosne.. odrazu mi się przypomniały jej wyczyny w jak oni śpiewają Niby taaak się zmieniła, poczuła kobietą.. a tu takie dziecko, aż sami prowadzący i inni po ujęciach z kamer byli zniesmaczeni
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:26   #236
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Natasza była na pewno lepsza, ale Mucha prawdziwsza i z całego serca życzyłam wygranej właśnie jej.
I odstawiła szoł z krzykami, gwiazdą i piskami, rozbawiła mnie- dla samego tego warto było dać kryształową kulę Musze właśnie.

Nataszka byłaby do urzygania skromna i wysłodzona w swoich podziekowaniach.

nie napisalam ze muchy nie lubie. nie znam jej wiec nie moge oceniac. oceniam tylko to co widze na ekranie. mucha tanczy slabiej niz natasza. i nie podoba mi sie charakter muchy. takie popisy na ekranie. darcie sie całą japą. to nie jest w moim stylu i nie lubie osob ktore na sile sie lansuja. ktore sa zauwazalne tylko wtedy jak zaczna krzyczec (patrz : mucha) albo wyskocza na parkiet z posladami na wierzchu (patrz : mucha) co do nataszy. tak wiem ze tanczyla i jest pare aspektow z jej zycia ktore mi sie nie podobaly (patrz: jej reakcja po ogloszeniu wynikow eurowizji).
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:26   #237
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Pani Natalia Lesz też była zdaje się po szkole baletowej.

mnie nie przeszkadza to, że ktoś ma do czynienia z tancem czy muzyką, bo sobie tanczy prywatnie, ale gdy było nie było z tancem jest powiązany jakoś już zawodowo - może tak. To jest dla mnie dośc oczywiste, że osoby pracujące w szoł biznesie, stawiają na rozwijanie umiejętności wokalnych, ruchowych, itd.
Nie śledzę kariery pani Nataszy, ale widziałam kiedys parę razy Przebojową noc czy jakieś inne coś, i jak dla mnie pani Natasza bynajmniej tam nie stała.
Co innego dla mnie ktoś, kogo kojarzę z serialem, a kto sobie w wolnych godzinach tanczy, a co innego ktoś, kto mi się z wygibasami na ekranie czy gdzieś kojarzy. Wtedy jeszcze rozumiem ideę, jestem sobie aktorką, tanczę sobie.
Ale to moja prywatna opinia.

Pamiętam tą skromnośc Urbanskiej, gdy Galinski czy ktoś tam zaczął gadać o tej jej gimnastyce artystycznej. Natasza była tak skromna, że myslałam wręcz, że nie miała żadnych konkretniejszych osiągnięć w tej dziedzinie, a tu się okazało, że była mistrzynią Warszawy, wierząc netowi - niejeden raz.
Jak dla mnie, takie coś jest niepoważne.

Co z tego, że Natasza jest lepszą tancerką. Moim skromnym zdaniem, takie np. trenowanie gimnastyki artystycznej i tego typu rzeczy - to nie są psu na budę.
Dla mnie to tak, jakby ktoś jeździł na łyżwach, i potem, ojej, szok wielki, piruet wykręci szybciej i bardziej stabilnie niż taki, co zaczyna od próby utrzymania równowagi.
No ale przepraszam Cię, są tam chyba w produkcji ludzie, którzy dopuszczają uczestników, to mogli Nataszy nie brać i byłby koniec i nie byłoby dyskusji
Mi się bardziej podobała, nawet nie chodzi o taniec sam w sobie, ale każdy jej taniec kipiał ekspresją i przekazem. Coś pięknego.
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:27   #238
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
Napisane przez mademoiselle jeanne Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem ile z tych "obiektywnie" oceniających zna się na tańcu towarzyskim..

Ja osobiście bardzo się cieszę z wygranej Muchy i uważam, że zasłużyła, bo widać było u niej duży progres w tańcu, to ja zmieniała się z odcinka na odcinek i ile przez ostatnie miesiące osiągnęła
nie trzeba się znać, żeby zauważyć przepaść między nimi

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Natasza była na pewno lepsza, ale Mucha prawdziwsza i z całego serca życzyłam wygranej właśnie jej.
I odstawiła szoł z krzykami, gwiazdą i piskami, rozbawiła mnie- dla samego tego warto było dać kryształową kulę Musze właśnie.

Nataszka byłaby do urzygania skromna i wysłodzona w swoich podziekowaniach.
Mucha prawdziwa??? hehehehe
toż to było mizerne show z jej strony, żenada.

A że Natasza przesłodzona to fakt.
Ale to konkurs taneczny, a nie ocenia wypowiedzi.........
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:28   #239
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Cytat:
ale koemnatrz mam jeden. jak powiedzial K.wojewodzki w programie mam talent odrzucajac piekny talent wokalny - polskie spoleczenstwo nie ma totalnie gustu.
widziałam dzisiaj ten fragment, i występ tej Ani i myślałam, że z krzesła spadnę. :-D
Owszem, uzdolniona dziewczyna, wiadomo, ale jak dla mnie kolejna z ładnych ładnie spiewających dziewczątek, której płyta zginie (mi) wśród tysiąca innych gdzieś na półce w sklepie muzycznym.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Cytat:
No ale przepraszam Cię, są tam chyba w produkcji ludzie, którzy dopuszczają uczestników, to mogli Nataszy nie brać i byłby koniec i nie byłoby dyskusji
Zgadzam się.
Dlatego za nieporozumienie uważa(ła)m jej tam obecność i dlatego ja osobiście bardziej się cieszę z wygranej pani Muchy.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 21:30   #240
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: "Taniec z gwaizdami"- edycja X

Wpadlam napisac, ze siem zniesmaczylam werdyktem ludu
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:56.