Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-08, 08:15   #1951
reed28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 15
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Witam sczesliwe dukanki wszystkie wygladacie super... JA nietety nie waga znowusz do gory bylo juz tak ladnie jest +2 niewiem co sie znowusz dzieje nie grzesze jem niewiele pracuje fizycznie k**** naprawde mam dosc . Zycze milego dnia


stozynka44 przytulam cieplutko....

Edytowane przez reed28
Czas edycji: 2009-12-08 o 08:17
reed28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:20   #1952
Arienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 125
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez stozynka44 Pokaż wiadomość

A wogóle to witam wszystkie u mnie dziś poranek nie za fajny... brat się na mnie obraził, bo się bratankiem nie moge dzisiaj zająć i tak mi teraz głupio-a ja na prawdę nie mogę bo mam zajęcia a potem do pracy eh...no i jeszcze miałam nocną pobudkę od ex-dupka- sms z wielkimi przeprosinami za to jak mnie kiedyś potraktował, że na to nie zasłużyłam i czy mu to kiedyś wybaczę... ja chcę dziś leżeć i ryczeć czemu tak jest że jak już się podniesiemy to zawsze się zjawi taki ktoś kto da Ci kopniaka, żeby leżeć i lizać ziemie
Ci bracia to dziś wkurzają ludzi, nie ma co

mam nadzieję, że poprawi Ci się humorek w ciągu dnia
Arienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:31   #1953
PINKinside
Raczkowanie
 
Avatar PINKinside
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 128
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Isabelll, lanka, Wiolqn, agus - wyglądacie świetnie!
Isabelll, można wiedzieć ile masz wzrostu? Ja wagę mam podobną do Twojej, a na pewno nie wyglądam tak dobrze.

stozynka44
- zobaczył ex, jak świetnie teraz wyglądasz, to go wzięło. Trzymaj się Kochana, dzielna bądź. Niech teraz on cierpi, a co!


a u mnie dzisiaj znów +1,8 kg, ale to 5 dzień warzywek i przed @, więc jestem w stanie wadze wybaczyć...
PINKinside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:48   #1954
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

witajcie kobity

agus30 - rewelacja, brak mi slow

stozynka44 - pokaz mu fakju i zakrec tylkiem, niech dostanie zawalu to ci sie humor poprawi a tak w ogole to pomysl kobieto: dlaczego akurat teraz mu przyszlo na te przeprosiny? bo zobaczyl baranisko co stracil powinnas miec satysfakcje a nie ryczec
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:48   #1955
stozynka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 467
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Kochane dziękuje za słowa otuchy bardzo mi teraz potrzebne! Ja z tego wszystkiego calkiem stracilam apetyt
__________________
Było - 60 kg
Jest - 55,2

Anything that’s worth having is sure enough worth fighting for !
stozynka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:56   #1956
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez reed28 Pokaż wiadomość
Witam sczesliwe dukanki wszystkie wygladacie super... JA nietety nie waga znowusz do gory bylo juz tak ladnie jest +2 niewiem co sie znowusz dzieje nie grzesze jem niewiele pracuje fizycznie k**** naprawde mam dosc . Zycze milego dnia


stozynka44 przytulam cieplutko....
moze wlsnei dlatego ze jesz za malo. Organizm probuje wyciagnac z kazdej dostarczanej kalorii maksimum a ogranicza spalanie energii do minimum wiec nie chudniesz. Tu nalezy jesc, tyle ile chcesz, kiedy chcesz byle dozwolone rzeczy.

chleb wczoraj byl niesamowity. pol godziny go chyba zulam i rozkoszowalam sie jego smakiem. mniam. poczytalam o III fazie i cos sie we mnei buntuje jak pomysle ze mam juz nie robic naprzemiennych dni i tylko jeden proteinowy w tygodniu. Jakos nei umiem sie jeszcze a to przestawic. Na razie chyba z rozpedu bede leciec jak zwykle po prostu dolaczajac chleb i wegle 2x w tyg i jakos sie wciagne. Na sama mysl ze tyle rzeczy mi teraz wolno to mam ochote bardziej trzymac sie scislych zasad
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 08:57   #1957
Aulija
Raczkowanie
 
Avatar Aulija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cześć Dukanki,
No to widzę(czytam) że nie jestem dzisiaj osamotniona w złym nastroju. Może to ta ponura pogoda tak na mnie wpływa Dzisiaj mam jakiś kompletny spadek formy, wstałam rano żeby iść na siłownie i po spacerze do łazienki, umyciu twarzy i zębów szybko wróciłam do łóżka przytuliłam się do Mężusia i zasnęłam. Teraz siedzę i duzzzoooo pracy na mnie czeka a ja się jakoś zabrać nie mogę 3majcie się bo w taki dzień najłatwiej grzeszyć !
Aulija jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 08:57   #1958
madzo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 48
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Dzień dobry!
Powiedzcie mi proszę, czy ta dieta ma wpływ na @?
Wiem, że większość ma, ale niepokoję się, ponieważ powinien przyjść lada dzień a tu nic!
Proszę o odpowiedź.
madzo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 09:00   #1959
kaaania
Raczkowanie
 
Avatar kaaania
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 161
GG do kaaania
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Wita, Kochane Dizewczynki i ukryci Chłopcy

Kilka dni mija, a na forum rewolucje takie że (jak widać) oczy z orbit wychodzą.
Isabelll, lanka, Wiolqn, agus - oczywiście powiem tylko, że wyglądacie rewelacyjnie
Pomysł z fotkami bardzo dobry, teraz widać, że jest o co walczyć, a pokus tyle w około

W koszalinie pochmurno, ale nie pada i jest bardzo ciepło jak na początek grudnia. KOniec roku wielkimi krokami się zbliżą, więc i pracy dużo, ale żeby nadrobić zaległości na forum zawsze chwilka się znajdzie .

wczoraj zobaczyłam w sklepie jakiś nowy serek z Piątnicy, co wy na to?
Serek Wiejski z probiotykiem
Wartość odżywcza produktu w 100 g:
wartość energetyczna – 97 kcal / 406 kJ,
białko – 11 g,
węglowodany – 2 g,
w tym cukry – 1,7 g,
tłuszcz – 5 g,
w tym kwasy tłuszczowe nasycone – 3,5 g,
sód – 0,2 g.
kaaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 09:08   #1960
kaaania
Raczkowanie
 
Avatar kaaania
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 161
GG do kaaania
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez madzo Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Powiedzcie mi proszę, czy ta dieta ma wpływ na @?
Wiem, że większość ma, ale niepokoję się, ponieważ powinien przyjść lada dzień a tu nic!
Proszę o odpowiedź.
Kilka dziewczyn mówiło, że im się @ spóźnia przez tę dietę, a mnie wręcz przeciwnie się - wszystko się wyregulowało, bo wcześniej to @ była jakaś niezdycyplinowana
kaaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 09:09   #1961
Aulija
Raczkowanie
 
Avatar Aulija
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 36
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez stozynka44 Pokaż wiadomość
A wogóle to witam wszystkie u mnie dziś poranek nie za fajny... brat się na mnie obraził, bo się bratankiem nie moge dzisiaj zająć i tak mi teraz głupio-a ja na prawdę nie mogę bo mam zajęcia a potem do pracy eh...no i jeszcze miałam nocną pobudkę od ex-dupka- sms z wielkimi przeprosinami za to jak mnie kiedyś potraktował, że na to nie zasłużyłam i czy mu to kiedyś wybaczę... ja chcę dziś leżeć i ryczeć czemu tak jest że jak już się podniesiemy to zawsze się zjawi taki ktoś kto da Ci kopniaka, żeby leżeć i lizać ziemie
Całkowicie zgadzam się z Didier!!!
Stożynka44 ciesz się że tak działasz na faceta a nie płacz i że on wkońcu zrozumiał co stracił. 3MAJ SIĘ nie smuć się tylko badź dzielna.
Aulija jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 09:20   #1962
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez warm Pokaż wiadomość
kurcze dziewczyny jak zaraz nie zjem czegos slodkiego to zwariuje, nie mam w domu słodzika, przegladalam przepisy...a tam wiekszosc ze slodzikiem rzeczy jest

macie na to jakis sposob?cos kiedys pisalyscie o budyniu??taki z paczki sie nadaje? błagam pomocy!!!!!:p liz:
ja kupuje Budyn bez cukrowy i robie ze słodzikiem na mleku 0,5 jak już mam wielką potzrebę zjedzenia coś takiego

Cytat:
Napisane przez lanka Pokaż wiadomość
Hejka. Juz po lunchu - jeszcze nie zdarzylam przeczytac co tam napisalyscie No ale, kolezanka zrobila mi zdjecia przed chwila, wiec wrzucam - swiezutkie, cieplutkie, prosto z realu
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=46026
https://wizaz.pl/forum/picture.php?a...ictureid=46027

Oceniajcie.
jejku super wyglądasz

Cytat:
Napisane przez agus30 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny.
Nie odzywałam się,ale na bieżąco czytam wasze poczynania.
No jak tak na te zdjęcia wasze patrze to fiu,fiu.Nic dodać nic ująć.Rewelka jednym słowem.Mi jakoś ciężko się było zdecydować na wstawienie fotek bo ja taka niefotogeniczna i dlatego mało swoich zdjęć mam ,ale wygrzebałam w końcu 2 zdjęcia z przed diety i po.Jakieś dziwne plamy na zdjęciu wyszły,nie wiem dlaczego.
o matko według mnie nie tylko straciłaś kilosy no i lata poprostu odmłodniałaś!!!!

Co dotyczy wypowiedzi ćmy to uważam, że nie trzeba przesadzać z białkowymi dniami wiadomo że organizm potrzebuje warzyw nie ma zlituj się. Ja posadziłam na dietę mamy koleżankę powiedziałam jej że może mieć tylko 5 dni ona zaserwowała sobie 10 nawet jak ją namawiałam żeby tego nie robiła piła mało wody i oczywiście była chora żołądek jej wysiadł itd ale to nie ze złej diety a z przesady
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 09:28   #1963
stozynka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 467
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez madzo Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
Powiedzcie mi proszę, czy ta dieta ma wpływ na @?
Wiem, że większość ma, ale niepokoję się, ponieważ powinien przyjść lada dzień a tu nic!
Proszę o odpowiedź.
Tak ma! Mi sie okres spóźnił o 2 tyg!!! Nie martw sie przyjdzie... teraz juz mi sie ustabilizowało bo organizm przystosował sie do diety
__________________
Było - 60 kg
Jest - 55,2

Anything that’s worth having is sure enough worth fighting for !
stozynka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 09:47   #1964
vlada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

witam ,
alez dzis brzydka pogoda - szaro, mokro, i zimno.
No nic, moze jutro bedzie lepiej...
Wczoraj byl moj pierwszy dzien III fazy, waga dzis bez znian. To dobrze, choc po cichu licze jeszcze na kilogram spadku.

Parvati - jest nas coraz wiecej, miauuu
wiolqn - roznica d i a m e t r a l n a, super!

Zycze Wam udanego dnia.

Edytowane przez vlada
Czas edycji: 2009-12-08 o 09:51
vlada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:00   #1965
lanka
Rozeznanie
 
Avatar lanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 700
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Witam dziewczyny! Ja dzis w humorze swietnym, Aktualny siedzi u mnie w chacie od piateku po poludniu, kiedy to (zapomnialam Wam opowiedziec) przyszedl po mnie do pracy z wielgachnym wiechciem kwiatow w jedynym slusznym kolorze, czyli czerwonym Ehhh gapily sie chlopaki z niedowierzaniem w biurze ...
Ale o czyms innym chcialam. Wczoraj jak bylam w pracy wzial i mi chalupe wysprzatal, tak ze jak wrocilam do domu to tylko herbatka i jedzonko zamiast lapania za mopa... Zazartowalam sobie z niego, ze powodem pewnie bylo to, ze nie mogl spokojnie sie odprezyc w moim balaganie i musial zadbac o swoj spokoj wewenetrzny Tak czy siak - skarb nie chlop

Cytat:
Napisane przez stozynka44 Pokaż wiadomość
no i jeszcze miałam nocną pobudkę od ex-dupka- sms z wielkimi przeprosinami za to jak mnie kiedyś potraktował, że na to nie zasłużyłam i czy mu to kiedyś wybaczę... ja chcę dziś leżeć i ryczeć czemu tak jest że jak już się podniesiemy to zawsze się zjawi taki ktoś kto da Ci kopniaka, żeby leżeć i lizać ziemie
Cytat:
Napisane przez Didier Pokaż wiadomość

agus30 - rewelacja, brak mi slow

stozynka44 - pokaz mu fakju i zakrec tylkiem, niech dostanie zawalu to ci sie humor poprawi a tak w ogole to pomysl kobieto: dlaczego akurat teraz mu przyszlo na te przeprosiny? bo zobaczyl baranisko co stracil powinnas miec satysfakcje a nie ryczec
Stozynka44 zgadzam sie z Didier - no dokladnie - zamiast ryczec wez sie w garsc i popatrz na to z wlasciwej perspektywy! Chlop oszalal jak dotarlo co stracil Tu sie kochana swietuje zwyciestwo w takich sytuacjach, a nie zalobe odprawia
__________________
80kg 29 IX 2009 -67.4 kg 23 lI 2010
I od nowa 75,3-74,6 - 73,7- 72,8- 71,9-71,2 - i znowu 74,1 i tak do usmiechnietej smierci... Cel 62 kg

lanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:00   #1966
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Jeju Wy juz tak daleko z ta dieta i wagowo..
zazdroszcze..i to bardzo
ja natomiast dzisiaj stracilam motywacje...5dnia bylo -2.3 i od tamtej pory waga stoi w miejscu...dzisiaj juz 8dzien Ifazy i nadal tyle ile bylo.
to co to jest strata 2.3 jak musze zrzucic 12-15kg....myslalam ze na uderzeniowej spadnie mi choc 3-3.5
jeju..czy jest sens ciagnac to dalej???
prosze o odpowiedzi....

dodam ze grzechow nie popelniam, stosuje sie w pelni do zalecen.

Edytowane przez olla22
Czas edycji: 2009-12-08 o 10:03 Powód: literowka
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:00   #1967
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Witam w ten piękny dzionek!

Wiolqn to się wydaje tylko, że możemy nagle tyle więcej ja i tatko jak wczoraj wszamaliśmy chlebek z serem, a potem po połowie jabłka (tylko jedno było w domu :P) to tak się zaśmialiśmy, że "i tyle nowości na dziś"

vlada, gdyby była tu jakaś minka pokazująca, że jestem głodna-wstawiłabym ją :P miau

Ok spadam na uczelnie, do zobaczenia wieczorkiem!
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:08   #1968
vlada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Europa
Wiadomości: 14
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Pozwole sobie jeszcze powtorzyc pytanko

Czy otreby w owsiance - ugotowane i napeczniale, spelniaja takze swoja pozadana funkcje w zoladku? Zastanawialam sie, ze moze lepiej jesc je na zywca np. w jogurcie, bo wtedy pecznieja i zeluja dopiero w zoladku, a nie na talerzu.
Jak sadzicie, jest jakas roznica?

Edytowane przez vlada
Czas edycji: 2009-12-08 o 10:10
vlada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:11   #1969
warm
Raczkowanie
 
Avatar warm
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 198
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

HEEEEEEJ dzisiaj humor lepszy

Też mi się @ spóźnia, ale miesiąc temu odstawiłam tabletki anty i mi organizm szaleje. Ale mógłby przyjść bo czuję się strasznie napuchnięta...

Straszne nudy mam w pracy dzisiaj więc jesteście moją jedyną rozrywką
__________________

warm jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 10:16   #1970
Arienna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 125
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez Aulija Pokaż wiadomość
Cześć Dukanki,
No to widzę(czytam) że nie jestem dzisiaj osamotniona w złym nastroju. Może to ta ponura pogoda tak na mnie wpływa Dzisiaj mam jakiś kompletny spadek formy, wstałam rano żeby iść na siłownie i po spacerze do łazienki, umyciu twarzy i zębów szybko wróciłam do łóżka przytuliłam się do Mężusia i zasnęłam. Teraz siedzę i duzzzoooo pracy na mnie czeka a ja się jakoś zabrać nie mogę 3majcie się bo w taki dzień najłatwiej grzeszyć !
Ja miałam iść biegać rano... ale też wolałam poleżeć w łóżeczku godzinkę, no i bieganie odłożyłam na wieczór... (eh, przynajmniej nie ma wtedy na mieście starszych panów, którzy cię zaczepiają, mówiąc, że za wolno biegniesz)

Cytat:
Napisane przez olla22 Pokaż wiadomość
Jeju Wy juz tak daleko z ta dieta i wagowo..
zazdroszcze..i to bardzo
ja natomiast dzisiaj stracilam motywacje...5dnia bylo -2.3 i od tamtej pory waga stoi w miejscu...dzisiaj juz 8dzien Ifazy i nadal tyle ile bylo.
to co to jest strata 2.3 jak musze zrzucic 12-15kg....myslalam ze na uderzeniowej spadnie mi choc 3-3.5
jeju..czy jest sens ciagnac to dalej???
prosze o odpowiedzi....

dodam ze grzechow nie popelniam, stosuje sie w pelni do zalecen.
Nic się nie martw
Po pierwsze: nie jest to dieta cud, na której schudniesz milion kilo w tydzień. Tutaj chudnie się powoli, a to jest zdrowe i zapobiega nieco efektowi jojo.
Po drugie: ja miałam zastój 13 dni, a z tego, co wiem, to zdarzają się i dłuższe. Nie może być tak, że zastój będzie Twoją wymówką, aby zrezygnować z diety. Powolutku, powolutku i na wszystko przyjdzie czas
A po trzecie: wydaje mi się, że skoro chcesz schudnąć 12-15 kg to 8 dni I fazy to już wystarczająco i możesz spokojnie przejść na fazę z warzywami. Tak jak pisał Dukan, optymalna długość I fazy to 5 dni, a więcej to najlepiej pod okiem lekarza. Ostatnio miałyśmy tu za i przeciw naszej kochanej dietce i chyba wszystkie zgodnie doszłyśmy do tego, że warzywa są bardzo ważne Tak że ja na Twoim miejscu (oczywiście to tylko koleżeńska rada) już bym przeszła na P+W.
Pozdrawiam i trzymam kciuki
Arienna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:21   #1971
eliza40
Zakorzenienie
 
Avatar eliza40
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 7 039
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez olla22 Pokaż wiadomość
Jeju Wy juz tak daleko z ta dieta i wagowo..
zazdroszcze..i to bardzo
ja natomiast dzisiaj stracilam motywacje...5dnia bylo -2.3 i od tamtej pory waga stoi w miejscu...dzisiaj juz 8dzien Ifazy i nadal tyle ile bylo.
to co to jest strata 2.3 jak musze zrzucic 12-15kg....myslalam ze na uderzeniowej spadnie mi choc 3-3.5
jeju..czy jest sens ciagnac to dalej???
prosze o odpowiedzi....

dodam ze grzechow nie popelniam, stosuje sie w pelni do zalecen.
Przejd na II fazę bo już za długo.Też tak miałam spadło mi przez 5 dni 2,3 kg i dalej stało.Ja robiłam 8 dni uderzeni~ówki nie potrzebnie.
__________________
eliza40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:31   #1972
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez olla22 Pokaż wiadomość
Jeju Wy juz tak daleko z ta dieta i wagowo..
zazdroszcze..i to bardzo
ja natomiast dzisiaj stracilam motywacje...5dnia bylo -2.3 i od tamtej pory waga stoi w miejscu...dzisiaj juz 8dzien Ifazy i nadal tyle ile bylo.
to co to jest strata 2.3 jak musze zrzucic 12-15kg....myslalam ze na uderzeniowej spadnie mi choc 3-3.5
jeju..czy jest sens ciagnac to dalej???
prosze o odpowiedzi....

dodam ze grzechow nie popelniam, stosuje sie w pelni do zalecen.
zastoj to sie ma jak ci nic nie spada przez miesiac, a kilka dni to normalna reakcja organizmu. Przejdz juz na PW i uzbroj sie w cierpliwosc.

zbyt dluga uderzeniowka nie ma sensu. Ja wiem ze korci bo na niej sie szybko leci w dol, ale to tylko zludzenie. na uderzeniowej traci sie TYLKO nadmiar wody z organizmu, nie tluszcz. Jezeli stracilas 2.5kg i dalej nic to znaczy ze faza pierwsza juz spelnila swoje zadanie i wiecej na niej nie zrzucisz bo wiecej nadprogramowej wody nie ma. Teraz przechodzisz na II faze i dopiero zaczyna sie walka z opornym tluszczem.

lanka nie wiem czy mi to kucharzenie jutro wyjdzie. ZAczynaja mi sie Xmas party w hotelu i chyba trzeba bedzie chlopakom pomoc w dekorowaniu sal itd, wiec moze byc tak ze bede musiala zostac po pracy dluzej. rozkoszuj sie Aktualnym
dostalam wczoraj od TaZa te zapazarke/spieniarke do mleka i rozkoszujemy sie pienistym latte z Rysiem. Jak mu przynioslam to nei mogl sie nadziwic jak ja to zrobilam. hihi. Mowie ze jestem genialna i juz.

stozynka - a wart cos ten Twoj eks? jakies powody musialy byc ze przestaliscie byc razem, naprawde chcialabys go odzyskac? jezeli zostawil Cie i nagle probuje wracac jak zauwazyl ze troche schudlas to chyba lepiej dac sobie spokoj z takim. A co jak zmarszczek dostaniesz, za pare lat cycek obwisnie, tylek sie rozplaszczy, to wtedy znowu wymieni cie na mlodszy model? Chlop nie jest ciebie wart
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:42   #1973
stozynka44
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 467
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez lanka Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! Ja dzis w humorze swietnym, Aktualny siedzi u mnie w chacie od piateku po poludniu, kiedy to (zapomnialam Wam opowiedziec) przyszedl po mnie do pracy z wielgachnym wiechciem kwiatow w jedynym slusznym kolorze, czyli czerwonym Ehhh gapily sie chlopaki z niedowierzaniem w biurze ...
Ale o czyms innym chcialam. Wczoraj jak bylam w pracy wzial i mi chalupe wysprzatal, tak ze jak wrocilam do domu to tylko herbatka i jedzonko zamiast lapania za mopa... Zazartowalam sobie z niego, ze powodem pewnie bylo to, ze nie mogl spokojnie sie odprezyc w moim balaganie i musial zadbac o swoj spokoj wewenetrzny Tak czy siak - skarb nie chlop


Stozynka44 zgadzam sie z Didier - no dokladnie - zamiast ryczec wez sie w garsc i popatrz na to z wlasciwej perspektywy! Chlop oszalal jak dotarlo co stracil Tu sie kochana swietuje zwyciestwo w takich sytuacjach, a nie zalobe odprawia
No to masz prawdziwy skarb dbaj o niego
Z jednej syrony jest to zwycięstwo, bo zawsze chciałam zeby żałował a z drugiej strony serduszko dalej puka w jego strone... tak czy siak-biorę się w garść kto świętuje ze mna?!
__________________
Było - 60 kg
Jest - 55,2

Anything that’s worth having is sure enough worth fighting for !
stozynka44 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:52   #1974
Didier
Rozeznanie
 
Avatar Didier
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 889
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez stozynka44 Pokaż wiadomość
No to masz prawdziwy skarb dbaj o niego
Z jednej syrony jest to zwycięstwo, bo zawsze chciałam zeby żałował a z drugiej strony serduszko dalej puka w jego strone... tak czy siak-biorę się w garść kto świętuje ze mna?!
Didier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 10:58   #1975
Assafi
Raczkowanie
 
Avatar Assafi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 73
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Witam z rana a moze i z popludnia

Ja jak zwykle troche sie ociagalam z pisaniem. Niestety moja praca cos ostatnio mnie pochlania.
Nio ja nadal zero ruchu w mojej wadze, nic w gore ni w dol. Choc musze sie przyznac, ze dzis zalozylam spodnie, ktore moze 2 miesiace wczesniej kupilam niz zaczelam diete i na dzien dzisiejszy moge je sciagac bez rozpinania guzika z czego jestem bardzo zadowolona.
Pozdrawiam i milego dnia zycze
Assafi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 11:07   #1976
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Cytat:
Napisane przez stozynka44 Pokaż wiadomość


cocci pewnie wyjechała tak jak mówiła..miejmy nadzieje że jak do nas wróci to już wszystko będzie u niej w porządku
kochana stożynk i kasiulku, nie wyjechałam, wszystko sie pieprzy dokumentnie. R jutro wyjeżdża jednak do roboty do Danii i zostanę sama z dziecmi w domu. Depresja mnie nie opuszcza. Ten jego wyjazd w gorszym momencie się nei mógł trafić...
Pobijecie mnei, ale musiałam zrezygnowć z diety. Może ze względu na syt psychiczną, a moze i nei, dalej chudłam i prz 49,1 stwierdziłąm, ze muszę zacząć jeść więcej skrobii. W zasadzie trzymam sie zasad III fazy, ale nie stosuję ograniczenia odnośnie 2 porcji skrobii w tyg. Jem zwykle jedną porcję skrobii dziennie (makaron, ryż, czasem ziemniaki lub kasza) Wróciłąm też do zwykłej mąki (jako zagęszczacza do sosów, panierkę itd), której i tak nei stosuję jakoś bardzo dużo. Poza tym oczywiście małe ilości tłuszczu, bezolejowo i czarny chlebek. Owoce jakoś mnie nie ciągną wcale. No i wróciłam do ok. 50kg. Jeśłi skoczy mi powyżej 51 znowu odrzucę moją modyfikację.
Z moim wyjazdem w kwestii oderwania sie wszytsko stoi pod wielkim znakiem zapytania. Pzrepraszam, ze nei zaglądam, ale jakoś juz nei czuję sie na dukajacą.... Za to często o Was myślę i cieszy mnei, gdy zaglądam po tyg i widzę piękne spadki Do nastepnego razu.
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 11:10   #1977
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

hmm....motywujecie babiszony..no ja w goracej wodzie kapana...
czyli 8 dni I fazy to jest ok. no dobra. to zaczynam w takim razie II
czyli wszystko to co jadlam do tej pory plus warzywa, zgadza sie?
jaki system zastosowac? 3/3, 5/5?
pytam bo macie doswiadczenie...
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 11:14   #1978
warm
Raczkowanie
 
Avatar warm
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 198
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

NOWA WAGA DO MNIE JEDZIE!!!!!!!!!:jup i:

ciekawe czy juro rano tez bede sie tak cieszyc


ola22 wg Dukana najlepiej 5/5. Jak już masz czas z warzywami to jedz ich sporo!!
__________________


Edytowane przez warm
Czas edycji: 2009-12-08 o 11:17
warm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 11:16   #1979
cocci
Zakorzenienie
 
Avatar cocci
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kiel DE
Wiadomości: 12 235
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

a własnie: kasiulka, pw masz ode mnie jak nie chcesz pisać o tym, to też napisz, że mi nei napiszesz nic
__________________
Moje wpadki "twórcze":
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=501734

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

cocci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-08, 11:22   #1980
olla22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 235
GG do olla22
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 3

Aha. dzieki wielkie ;-)
olla22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.