Kosmetyki dla mężczyzn-męska kosmetyczka, kremy, balsamy. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-16, 15:38   #331
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: Zadbany Facet :)

Cytat:
Napisane przez Kica. Pokaż wiadomość
a ja uważam że wystarczy jak facet się myje.
peeling? krem pod oczy? nie no.... proponuje jeszcze tipsy i puder brązujący...
ja uwielbiam taki `szorstki' wygląd u mężczyzny, a delikatna cera po kremach czy manicure czy wydepilowane cokolwiek (poza goleniem twarzy...) jest dla mnie zabawne

i jakie względy higieniczne? przecież włosy natura dała nam min w celach ochronnych, co jest niehigienicznego we włosach pod pachami u faceta? depilacja to estetyka a nie higiena

(na koniec dodam, żeby nie było wątpliwości, że ja dbam o swój wygląd i uważam, że u kobiet jest to jak najbardziej pożądana cecha...)
To przepraszam, ale natura Tobie też dała włosy pod pachami i na nogach. Po co je usuwasz? Wystarczy że się umyjesz :P
Ironicznie, ale coś mnie trafia jak czytam takie posty. :/ Każdy człowiek powinien być wg mnie zadbany. Nie mówię o makijażu u mężczyzn itd., ale o podstawowej pielęgnacji. I nie uważam, że jest to niemęskie. To świadczy tylko o tym, że facet jest zadbany i pociągający. Nie potrzebuję buszmena z dżunglą pod pachami i w miejscach intymnych.
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489


Edytowane przez Queen
Czas edycji: 2008-04-16 o 18:09
Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 16:43   #332
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: Zadbany Facet :)

Cytat:
Napisane przez Queen Pokaż wiadomość
To przepraszam, ale natura Tobie też dała włosy pod pachami i na nogach. Po co je usuwasz? Wystarczy że się umyjesz :P
Ironicznie, ale coś mnie trafia jak czytam takie posty. :/ Każdy człowiek powinien być wg mnie zadbany. Nie mówię o makijażu u mężczynz itd., ale o podstawowej pielęgnacji. I nie uważam, że jest to niemęskie. To świadczy tylko o tym, że facet jest zadbany i pociągający. Nie potrzbuję buszmena z dżunglą pod pachami i w miejscach intymnych.
Racja! Mój TŻ chętnie bierze ode mnie wszystko co mu podsunę (kremy, peelingi, witaminy) i ogromnie mnie to cieszy. Dba o cerę i dłonie, zawsze ladnie pachnie. I moj tata też! i nie ma w tym nic złego ani niemęskiego.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 11:25   #333
p0lianna
Raczkowanie
 
Avatar p0lianna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 35
Dot.: Zadbany Facet :)

z wielką przyjemnością muszę stwierdzić, że większość facetów chodzących na siłownie ma zgolone włosy pod pachami większość oczywiście to nie wszyscy, ale to już coś!
gdy miałam problem z owłosieniem u mojego faceta wzięłam go na bieżnię na siłownię i zwróciłam jego uwagę na to, że "prawdziwi sportowcy" golą się by zachować higienę (i to jest męskie) przeszło bezboleśnie i teraz elegancko skraca włosy

Jeśli chodzi o kremy.. często robimy sobie "zabiegi" w niedzielę wieczorem przed telewizorem, korzystamy z peelingów, maseczek kremowych, kremów kiedy widzi, że przez kolejne dni ma skórę nawilżoną jemu też to sprawia radość.. w wieku chrystusowym (33 lata) dostrzega już wiotkość skóry np. pod oczami.

Zachęcam do skorzystania z zabiegów w kapsułach SPA,, zaproście swoich facetów na uroczy relaksujący weekend, będziecie oboje zachwyceni
__________________
"robię to, czego by nie robił nikt, gdyby robił to, co ja robię"
p0lianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 13:16   #334
intermanka
Recenzentka Miesiąca - Luty 2020
 
Avatar intermanka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 127
Dot.: Zadbany Facet :)

Moj facet tez bronil uparcie swojej "męskości" ale robi teraz juz znaczne postepy pod pachami sie golil zawsze, ze wzgledów higienicznych, a jak juz to robi to przycina(nie goli!) sobie przy okazji tez wlsoki tu i uwdzie,skraca tylko ale od razu lepiej wyglada...nie musialam go do tego namawiac balsam do ust to była juz moja inicjatywa, czesto mial kiedys popękane usta i nie chcialam sie wtedy z nim całowac,a on nie chcial widziec sztyftu ochronnego dla kobiet wiec poslzismy na kompromis-kupiłam mu w Avonie taki dla facetów, juz na sam napis "for men" spojzal inaczej,a do tego jest niewielki,dyskretny i pryzjemny w uzyciu wiec teraz sam wola jak Mu sie konczy do tego ma swoj szampon,krem do twarzy i preparat na porost włosów (bo ma obsesje ze wylysieje) wiec mnie to w zupełnosci wystarcza.Pewnie,ze czasem z maslanymi oczami patrzy sie na tych opalonych facetów z nienaganna fryzura i idealnymi paznokciami ale i tak swojego faceta nie oddam-jak to sie mówi -ciasny ale własny hahhaha
__________________
Zapraszam:

https://www.instagram.com/dankakosmetycznie/
intermanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 13:50   #335
ciupa
Raczkowanie
 
Avatar ciupa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 104
Dot.: Zadbany Facet :)

nom fajnie ... czas plynie dobrze ze uczucia nie przemijają
ciupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 14:51   #336
legumina80
Raczkowanie
 
Avatar legumina80
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Rzeszowskie klimaty
Wiadomości: 58
Dot.: Zadbany Facet :)

Według mnie faceci, którzy przesadnie dbają o wygląd nie są atrakcyjni. Ważne, żeby używał antyperspirantu, zwracał uwagę na pielęgnację paznokci, chodził w czystym ubraniu i wypastowanych butach. Krem pod oczy też się przyda i raz na jakiś czas jakaś maseczka upiększająca.. krem nivea na usta i twarz i krem z filtrem - to wystarczy, żeby w moich oczach był atrakcyjny
legumina80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-23, 18:51   #337
silia82
Raczkowanie
 
Avatar silia82
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 297
Dot.: Zadbany Facet :)

podbijam wątek. Może ktoś się wypowie nt. kosmetyków z linii L'oreal men expert?
Chciałabym kupic swojemu mężczyżnie na prezent jakiś zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry, ale nie bardzo wiem jaki. Może coś doradzicie?
silia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-04, 09:28   #338
bartosz0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Krem do cery tłustej dla mężczyzny

Witam
SZukam jakiegoś kremu do twarzy dla mężczyzn do cery tłustej. Teraz używam emulsji niemieckiej firmy Balea ale niestety mam problem z pryszczami i ta emulsja natłuszcza skóre.
Używam także żelu (codziennie) oraz pilingu (2-3 razy w tyg) do twarzy tej firmy. Dodatkowo zacząłem uzywać także Acnosanu. Chcialbym używać jakiegoś kremu do twarzy po którym nie bede mieć syfów. Prosze o porade.
bartosz0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-04, 16:22   #339
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Krem do cery tłustej dla mężczyzny

przede wszystkim nie rób peelingu, bo tylko roznosisz to wszystko po całej twarzy i pogarszasz. a acnosan to dziadostwo totalne, wybierz się do dermatologa po coś porządnego co Ci pomoże, a nie zaszkodzi. a jeśli chodzi o krem, to polecam Iwostin sensitia - jedyny, po którym nie wyskakują mi nowe pryszcze. i myj twarz jakimś łagodnym żelem NIE ZAWIERAJĄCYM MYDŁA.
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 13:11   #340
bartosz0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Krem do cery tłustej dla mężczyzny

U dermatologa byłem i dostałem jakies kremy tabletki w sumie to straciłem tylko kase bo nic nie pomogło.

Teraz chodze na solarium troche wysuszyć skóre i działa to lepiej niz te leki.

Nie mam jakiś super problemów z pryszczami ale kilka ich tam mam. Szczególnie jak przychodzi zima :/

Nie znacie jakiegoś typowego kremu dla facetów ?? Nie wiem czy np nivea czy seria dla facetów z Loreal nie natłuszcza skóry.
bartosz0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 21:02   #341
wertusia
Zakorzenienie
 
Avatar wertusia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 028
Dot.: Krem do cery tłustej dla mężczyzny

Nie chodź na solarium bo to jest kołko zamknięte. Będzie chwilowa poprawa i wypryski się wysuszą. Jednak po jakimś czasie skóra zacznie sie bronić i bedzie produkować wiecej sebum.

Z serii męskiej z Dermiki jest krem matujący.

Mój facet używa od bardzoooo długiego czasu krem z Garniera matujący antybakteryjny i jest zadowolony. Do mycia twarzy używa żelu też z Garniera. Taki zielony z pompką.
__________________
WYMIANA - WYMIANA
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1159181


WISH - głównie ubranka i zabawki dla dziewczynki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=50710904
wertusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-01, 10:10   #342
terthin
Przyczajenie
 
Avatar terthin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
kosmetyki dla mężczyzn - wątek zbiorczy

Witam szukam kosmetyków dla mężczyzn do twarzy zęby twarz mial byc bardziej miłą i atrakcyjną .. z góry dziękuje za pomoc
terthin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 11:15   #343
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: kosmetyki dla mezczyzn

Ja uważam, że lepiej w ogóle smarować buzię czymkolwiek niż niczym. Ostatnio zrobiłam prezent mojemu TŻ z Nivei: Krem intensywnie nawilżający z Q10 i roll-on pod oczy przeciw oznakom zmęczenia. Mój szwagier jest koneserem męskich kremów i chwali sobie Dermikę (teraz była jakaś promocja na te kremy: krem pod oczy + do twarzy + świetna, praktyczna kosmetyczka) i Biotherm. Uwielbia też żel Garniera, który "pomaga mu się obudzić".
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 13:58   #344
terthin
Przyczajenie
 
Avatar terthin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: kosmetyki dla mezczyzn

czyli Nivea tez ? dzieki ... a cos co nie trzeba było używać codziennie ?
terthin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 15:28   #345
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: kosmetyki dla mezczyzn

Nivea for men oczywiście. Teraz praktycznie większość firm kosmetycznych ma serie dla mężczyzn. Jeśli się chce mieć ładną twarz, to można się poświęcić i smarować codziennie . Dobór kremu zależy od rodzaju cery. Niecodziennie można stosować maseczki (to też zależy od rodzaju cery), no ale poza tym i tak krem to podstawa oczywiście na starannie oczyszczoną skórę...
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 09:17   #346
terthin
Przyczajenie
 
Avatar terthin
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: kosmetyki dla mezczyzn

dziekuje za pomoc... a gdzie to kupie ? sprawdziłem allegro tam nie ma
terthin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-07, 17:59   #347
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: kosmetyki dla mezczyzn

W każdej drogerii np. w Rossmannie
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 10:45   #348
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Krem dla TŻ

Przepraszam jeżeli powtarzam wątek,ale szukałam i nic nie znalazłam w tej tematyce.

Chciałam Was poprosić o poradę w kwestii kremu dla mężczyzny Może którejś chłopak ma podobną cere i coś pomoże mi wybrać, bo mam szeroką wiedzę na temat kremów ale skóra meska jest zdecydowanie inna. Otóż mój luby ma cere 100% faceta, czyli rozszerzone pory, grubą skórę skłonna do podrażnień i czasem jednorazowych niedoskonałości( np po goleniu). Dodam że nie chodzi tutaj o kremy antytrądzikowe bo na takie niespodzianki ma maść a są one sporadyczne. Najwiekszym problemem jest wieczne przesuszenie, wynikające głownie z niewiedzy na temat pielegnacji (nie smaruje sie kremem po myciu twarzy tylko jak juz się zacznie sypać skóra). Używa teraz kremu nivea soft ale widze ze kiepsko działa i szukam czegoś skutecznego.

Reasumując - skóra sucha, rozszerzone pory, skłonna do podraznien i wyprysków. Myślalam o jakimś dobrze nawilżającym kremie hypoalergicznym który nie zapycha. Jakieś propozycje?
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:46   #349
Kamilka125p
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka125p
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 71
Dot.: Krem dla TŻ

Mój TŻ używał kremu Nivea MEN ale nie pamiętam, żeby był on do konkretnego typu cery, ale ogólnie był zadowolony, z tym że intensywnie pachniał. Muszę dodać że w ogóle namówienie go do używania jakiegokolwiek kremu to masakra - prawie na siłę na początku musiałam mu nakładać krem ...a skórę miał baaardzo suchą....
Teraz ze względu na moją pracę (sklep Yves Rocher) zaczął używać kremu tej firmy 3w1 nawilżającego z gamy Ginseng dla mężczyzn. Kupiłam mu go bo szkolenia szkoleniami ale klienci bardzo chwalili sobie tę linię mówiąc właśnie o właściwościach łagodzących podrażnienia i nawilżających. Mój TŻ ma cerę suchą i pasuje mu ten nawilżający ale jeśli chodzi o cerę mieszaną i tłustą jest też z tej gamy krem nawilżająco - matujący. W sklepach często dostępne są próbki więc zawsze można poprosić i przetestować
Kamilka125p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 20:50   #350
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Krem dla TŻ

Dzieki za odpowiedz! Moja mama nalogowo kupuje YR.Faktycznie wybiore sie do sklepu i poprosze o probke. Mojego TZta nie trzeba namawiac na krem.. sam sie smaruje po 6 razy dzienie :/
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 15:07   #351
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Krem dla TŻ

Moj sobie chwali krem loreal z serii men expert(swietnie pachnie) i co wazne- szybko sie wchlania i nie lepi sie. Polecam rowniez kremy z firmy Oriflame. Tez ladnie nawilzaly i szybko sie wchlanialy(wazne zeby kupic krem a nie balsam).
Pozdrawiam
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 08:46   #352
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Krem dla TŻ

Ciekawe czy w drogerii dostane probki loreala bo w sumie najlepiej chyba jakby sprobowal... chociaz zbliza sie mikolaj.. to cos tak czuje ze na sile go uszczesliwie jakims mazidlem
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 10:01   #353
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Krem dla TŻ

Mój używa jakiegoś kremu Nivea, ale tylko dlatego, że ja mu go kupiłam. Sama nie lubię Nivei, ale ten krem jest wyjątkowo dobry i ładnie pachnie w przeciwieństwie do innych kosmetyków Nivei dla mężczyzn. Niestety TŻ często zapomina o użyciu. Jak wrócę do domu to sprawdzę dokładnie nazwę
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 21:45   #354
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Krem dla TŻ

Cytat:
Napisane przez chemiczka21 Pokaż wiadomość
Mój używa jakiegoś kremu Nivea, ale tylko dlatego, że ja mu go kupiłam. Sama nie lubię Nivei, ale ten krem jest wyjątkowo dobry i ładnie pachnie w przeciwieństwie do innych kosmetyków Nivei dla mężczyzn. Niestety TŻ często zapomina o użyciu. Jak wrócę do domu to sprawdzę dokładnie nazwę

ale z lini dla mezczyzn? i czy twoj tz ma w miare podobne cechy skory jak moj? bo moj stosuje softa nivei i jakis plyn po goleniu tez nivea i widze ze to do niczego kompletnie
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 15:27   #355
chemiczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 144
Dot.: Krem dla TŻ

Nivea for men intensywnie nawilżający + roll-on pod oczy z Q10. Mój TŻ ma podobną skórę do Twojego. Jak używał regularnie kremów i swojego żelu do twarzy z Garniera, to nie mogłam się na niego napatrzeć. Ostatnio zapomina o kremach, a przy myciu bierze pierwszy lepszy żel, który akurat stoi najbliżej (najczęściej jakiś mój, który jest dla niego zbyt delikatny) i cera się zepsuła...
chemiczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 17:40   #356
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 684
Dot.: Krem dla TŻ

ech cenna informacja :P jak jestem w poblizu to pilnuje.. ale jak mnie nie ma to wpada na rozne pomysly np wysmarowania twarzy balsamem chlodzacym do ciala dove z ogorkiem ... bo mu sie szybko wchalnia. W sumie to ma teraz ladna cere ale martwi mnie to przesuszenie. Szkoda ze od wiekow wpaja sie facetom ze dbanie np o cere to niestosowna rzcz dla mezczyzny Zeby nie bylo.. jestem przeciwna metrosexualnosci.. ale wiedza o pielegnacji powinna byc powszechna.
Tyris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 16:36   #357
Cono91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Smile KOSMETYK OCZYSZCZAJĄCY TWARZ dla mężczyzny

Cześć,

kupiłem produkt Garniera peeling czysta skóra active, z którego zadowolony nie jestem. Wcześniej używałem Clean & Clear 2w1 żel/maseczka. Spodziewałem się podobieństw a nawet większej wydajności i lepszych efektów po stosowaniu Garniera, natomiast wypadł znacznie gorzej.

Polećcie mi jakiś żel/maseczke/cokolwiek na zaskórniki, wągry i dziwne lekkie czerwone plamki. Tylko nie używajcie jakiejś kobiecej terminologii, tak bym mógł zrozumieć w czym rzecz Pozdrawiam
Cono91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 17:25   #358
pinaa
Zadomowienie
 
Avatar pinaa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 930
Dot.: KOSMETYK OCZYSZCZAJĄCY TWARZ dla mężczyzny

Garniera Czysta skóra? Clean & Clear? Tosz to zuuoo.

Ja Ci powiem, że jak dla mnie najlepszy żel to taki z La Roche Posay, Effaclar. Kocham go . Świetnie oczyszcza .

A tak nawiasem mówiąc to sam żel Ci wągrów nie usunie...
__________________
pinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 17:39   #359
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: KOSMETYK OCZYSZCZAJĄCY TWARZ dla mężczyzny

wysuszy - wiecej sebum - wiecej pryszczy. powodzenia. zelem czy maseczka nic nie uzyskasz.
kup sobie kwasy (np. glyco-a 12%) na noc, i na dzien jakis nawilzajacy krem (np. z iwostinu), oraz bardzo lagodny zel do mycia twarzy.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 18:03   #360
Cono91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Smile Dot.: KOSMETYK OCZYSZCZAJĄCY TWARZ dla mężczyzny

Effaclar- żel czy co to jest? Podaj dokładną nazwę Pinno.

A co do drugiej wypowiedzi, gdzie i pod jaką nazwą dostanę te kwasy, rozwiń swoją wypowiedź abym miał obrazowo przedstawione co i jak z tym
Cono91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-28 22:13:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.