Agencje modelek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 17:37   #1
olaay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22

Agencje modelek


Przeszukałam forum i nie natrafiłam na taki wątek, który poruszyłby następujący problem. Otóż interesują mnie zasady współpracy agencji modelek z modelką. Czy osoby zainteresowane tą branżą ponoszą jakieś koszty związane z przystąpieniem do agencji? Jakie dobre, sprawdzone agencje polecacie(+jakie są zasady współpracy)? Buszowałam po wielu stronach agencji, lecz nigdzie takich informacji się nie doszukałam. Byłabym wdzięczna, gdybyście wypowiedziały/eli się poniżej
olaay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 18:33   #2
Amens
Raczkowanie
 
Avatar Amens
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 113
Dot.: Agencje modelek

Przy agencjach możesz mieć taki problem, że będą chciały Cię na wyłącznosć, czyli twój wizerunek np. w reklamie będzie mógł być wykorzystany tylko poprzez agencję, ona pobierze sobie opłatę, a tobie będzie się należało mniej niż dostałabyś 'na czysto'. Różnie to dziś bywa, ale jeżeli masz naprawdę ciekawą urodę, to życze Ci dostania sie do agencji która sama opłaci twoje pierwsze sesje zdjęciowe czy jakieś szkolenia. Warto się tymi kwestiami zainteresować przy umowie...

Znane agencje to orange czy gaga...

Oczywiście, łatwiej Ci będzie dostać jakąkolwiek prace będąc w agencji, ale nie przy wszystkich agencjach warto godzić się by tylko przez agencje mogli się z Tobą kontaktować fotografowie... czasem to hamuje rozwój.
Amens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:04.