Turcja - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-09, 17:57   #2551
Żanetsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: Turcja

A co chcesz dokładnie wiedziec? bo tak ogolnie to moge gadac i gadac :d
Generalnie pokochalam to miejsce straaaasznie i marze, żeby tam wrócic

Marmaris to dość duże miasto położone w takiej zatoczce, otoczone jest z jednej strony gorami, a z drugiej morzem. Jest to miasto typowo turystyczne, ale nie pozbawione uroku. Tubylcy - jak to tureccy tubylcy - mili, usmiechnieci, otwarci, serdeczni... jesli jestes imprezowiczka - nie bedziesz sie nudzic i jest to miejsce dla Ciebie! wzdłuż plazy - dluuuugo dluuugo ciagna sie same kluby, puby, dyskoteki, jak dojdziesz do końca ulicy - wejdziesz na Bar
street - tam znajdziesz najleeeepsze dyskoteki ;D zabawa na calego.......
W miescie jest zameczek - warto go zwiedzic. ja niestety nie zdarzylam ale widzialam zdj znajomych i piekne widoki sie z niego rozciagaja. Tak samo warto wybrac sie na wycieczke - rej stakiem z jakiegos lokalnego biura podrozy. Na tej wycieczce niestety tez jeszcze nie bylam, ale wsyztsko mozna nadrobic ;D wiem, ze jednym z punktow programu jest wplyniecie do jakiejs jaskinii, mozna skakac do morza i poplywac na głębokiej wodzie;D znajomi byli bardzo zadowoleni z tej wycieczki

Pytaj o co chcesz, chetnie odpowiem
Żanetsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:24   #2552
PolarLights
Raczkowanie
 
Avatar PolarLights
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 127
Dot.: Turcja

A w jakim hotelu byłaś ??
Ja mega imprezowiczka ale tez taka ze z chęcia zaszylabym się w jakimś spokojnym miejscu . Jak widokowo ?? Pewnie pytanie retoryczne bo przepięknie , co ??

ahhhh jak mi się strasznie marzy tam pojechać
PolarLights jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 20:41   #2553
Żanetsa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 73
Dot.: Turcja

Bylam w hotelu Class Family - hotel ***, poziom jak najbardziej satysfakcjonujacy (przynajmniej mnie). wszystko czyste, ladne, zadbane, mila obsluga

Widoki sliczne - plaza moze Cie troche rozczarowac, tylko w jednym miejscu znalazlysmy plaze z piaskiem, reszta to typowy zwirek. poza tym wszedzie lezaki i parasole - bo sa to plaze albo nalezacedo hoteli albo przybrzeznych barow i restauracji.

no i co do widokow - warto pojechac chyba na ta wycieczke i zwiedzic ten zameczke o czym juz mowilam

Jak dla mnie - BOMBA! najlepsze wakacje w moim zyciu.....
Żanetsa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 17:20   #2554
vice_aligator
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Turcja

Zapraszam. Relacja, kosztorys i 440 fotek

http://vicealigator.geoblog.pl/podro...zedsionek-azji









vice_aligator jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-28, 18:46   #2555
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Turcja

o! o! o! jak ja lubie Twoje relacje z podróży
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 20:43   #2556
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Witam
Marmaris to żyjące w sezonie miasto. Ulica z dyskotekami. Jesli chodzi o rejs statkiem to polecam bardzo. Na statku dostaje się jedzenie. Kilka razy zatrzymuje sie przy ciekawych miejscach.Sa statki ze zjezdzalnia do wody. Mozna plywac wokol statku. Podczas postoju mozna poplywac na bananie albo motorówka wodna. Ja bylam w czerwcu na tym statku i koszt to 20YTL.
Polecam miejscowośc kilka kilometrów oddaloną od Marmaris-Icmeler. Bardziej spokojniejsza i lepsze plaze. Mozna dojechac dolmusem(mini busem) za 1ytl.
Pozdrawiam
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 21:14   #2557
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Kilka fotek z rejsu statkiem mam inne ale ze mna
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 11:50   #2558
ane_ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Turcja

Witam!
Szukałam w google informacji o Turcji i trafiłam na bardzo miłe forum
Troszkę poczytałam jednak tych informacji jest tyle, że nie wiem czy jest możliwością przeczytać to wszystko w jeden dzień, więc postanawiam zadać parę pytań i będę cierpliwie czekać na odpowiedź mam nadzieję, że ją uzyskam i że się nie pogniewacie na mnie, że zdam pytania które za pewne były już zadane, a więc do dzieła!
W czerwcu wybieram się z chłopakiem do Turcji, patrzyliśmy oferty jest ich pełno, niestety nie wiemy co mamy wybrać. Oczywiście chcemy być blisko centrum (puby, stragany, dyskoteki) i plaży. Może możecie polecić miejscowość, ewentualnie hotel? Kolejne pytanie chcemy w hotelu opcje all jaki jest alkohol? Będę wdzięczna jeśli otrzymamy pomoc, wskazówki.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
ane_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:08   #2559
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez ane_ta Pokaż wiadomość
Witam!
Szukałam w google informacji o Turcji i trafiłam na bardzo miłe forum
Troszkę poczytałam jednak tych informacji jest tyle, że nie wiem czy jest możliwością przeczytać to wszystko w jeden dzień, więc postanawiam zadać parę pytań i będę cierpliwie czekać na odpowiedź mam nadzieję, że ją uzyskam i że się nie pogniewacie na mnie, że zdam pytania które za pewne były już zadane, a więc do dzieła!
W czerwcu wybieram się z chłopakiem do Turcji, patrzyliśmy oferty jest ich pełno, niestety nie wiemy co mamy wybrać. Oczywiście chcemy być blisko centrum (puby, stragany, dyskoteki) i plaży. Może możecie polecić miejscowość, ewentualnie hotel? Kolejne pytanie chcemy w hotelu opcje all jaki jest alkohol? Będę wdzięczna jeśli otrzymamy pomoc, wskazówki.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Alanya
a co do alkoholu w opcji All. to jest najczęściej piwo, wódka, wino, gin - ale wszystko ich, tureckie.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 12:57   #2560
ane_ta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Alanya
a co do alkoholu w opcji All. to jest najczęściej piwo, wódka, wino, gin - ale wszystko ich, tureckie.
Dziękuję, odnośnie wódki ich to jest wódka Boukha czy zwykła wódka może się orientujesz? Jeszcze pytane odnośnie alkoholu często w opisie hotelu pisze w opcji all alkohol, piwo, wino, gin. Słowo alkohol jest w sensie również wódka czy po prostu po przecinku jest wymieniony alkohol dostępny w hotelu? Bo w sumie my chcemy opcje all ze względu na alkohol i jeśli będzie tylko gin, wino i "pyszne" piwo to ja dziękuję...
ane_ta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 14:50   #2561
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez ane_ta Pokaż wiadomość
Witam!
Szukałam w google informacji o Turcji i trafiłam na bardzo miłe forum
Troszkę poczytałam jednak tych informacji jest tyle, że nie wiem czy jest możliwością przeczytać to wszystko w jeden dzień, więc postanawiam zadać parę pytań i będę cierpliwie czekać na odpowiedź mam nadzieję, że ją uzyskam i że się nie pogniewacie na mnie, że zdam pytania które za pewne były już zadane, a więc do dzieła!
W czerwcu wybieram się z chłopakiem do Turcji, patrzyliśmy oferty jest ich pełno, niestety nie wiemy co mamy wybrać. Oczywiście chcemy być blisko centrum (puby, stragany, dyskoteki) i plaży. Może możecie polecić miejscowość, ewentualnie hotel? Kolejne pytanie chcemy w hotelu opcje all jaki jest alkohol? Będę wdzięczna jeśli otrzymamy pomoc, wskazówki.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Ja zdecydowanie polecam kurort Alanya. Byliśmy tam we wrześniu i nadal jestem pod jej wrażeniem
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 15:03   #2562
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez ane_ta Pokaż wiadomość
Dziękuję, odnośnie wódki ich to jest wódka Boukha czy zwykła wódka może się orientujesz? Jeszcze pytane odnośnie alkoholu często w opisie hotelu pisze w opcji all alkohol, piwo, wino, gin. Słowo alkohol jest w sensie również wódka czy po prostu po przecinku jest wymieniony alkohol dostępny w hotelu? Bo w sumie my chcemy opcje all ze względu na alkohol i jeśli będzie tylko gin, wino i "pyszne" piwo to ja dziękuję...
wódka też Istanblue rozrabiane z wodą nie no a tak poważnie to zależy wszystko od hotelu, ale w opcji all. jest wódka ich turecka.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 13:27   #2563
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
wódka też Istanblue rozrabiane z wodą nie no a tak poważnie to zależy wszystko od hotelu, ale w opcji all. jest wódka ich turecka.
co znaczy, ze np. nie dostaniesz Bolsa, Absolwenta itp. Nie sa to jakieś wódki smakowe, tylko zwykłe czyste .

Ile chcecie wydać na wakacje? Zalezy Wam bardziej na jakości, czy cenie? Bo jak jakosć nie musi być najwyzsza, to polecam Gunes Sun hotel . Fakt byłam tam dwa lata temu, ale bardzo miło wspominam. ładnie czysto, na plażę tylko przez ulicę (szeroka, piaszczysta), do ścisłego centrum jakieś 10 min spacerkiem. Sklepy wszędzie w koło, a jednocześnie hotel w bocznej uliczce, wiec nie jest głośno.
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-23, 15:30   #2564
Joanna2117
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Okolice Katowic
Wiadomości: 10
Smile Dot.: Turcja

Hej a wybiera się może ktoś w lipcu do Mahmutlar, hotel Astor Beach ?
Albo może wie ktoś coś o tej miejscowości, czy fajnie jest?

Edytowane przez Joanna2117
Czas edycji: 2010-01-23 o 15:32
Joanna2117 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:50   #2565
Aniuuuula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 69
GG do Aniuuuula
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez lulina Pokaż wiadomość
No więc teraz o moim pobycie. Wiem że niektóre rzeczy będę powtarzać. Byłam na uboczach Alanii(tak mi się zdaje bo do miasta było daleko, w drugą stronę nie jeździłam ). CO do cen....w sklepach nie było tak drogo, ale w knajpach to się zgodzę. BYłam 3 lata temu w hotelu "Club Big Blue", niestety wykupiła go jakaś inna firma a hotel był super i tanio pojechaliśmy . Wtedy, hmmmm...jakie ja miałam włosy. CHyba ciemny blond i to mi się nie podobało. Pisałyście ze atmosfera tam super, a mi się to nie podobało. Np.gdy szłam do sklepu, jakiś koleś jadący na rowerze złapał mnie za tyłek i uciekł, inny znowu dorwał mnie i jakby nigdy nic zaczął mi czyścić buty, jak powiedziałam że nie chce to powiedział że za to co już wyczyścił należy mu się buziak. Fe...był obleśny i wtedy to ja uciekłam. Wieczorami też się bałam gdziekolwiek sama wychodzić, bo zaraz się ktoś doczepiał. Gdy byłam na bazarku, stanęłam przy stoisku z perfumami i sprzedawca momentalnie wyznał mi miłość i spytał czy wyjde za niego za mąż . To już i tak było milesze, bo koleś nie był dość fajny. A co do minusów, to skały w wodach i wielkie fale, przez które często się nie można było kąpać. A i jeszcze że jak się idzie po targu, czy jak to się tam nazywa i tylko się czegoś dotknie, alboprzystanie przy stoisku, to zaraz sprzedawca podbiega i namawia do kupna,przez co jest tam straszny huk!!!I to chyba tyle.

A co do miłych rzeczy...No na pewno pogoda. Bosko. Wróciłam opalona jak czekoladka, chociaż wcale na słońcu całe dnie się nie wylegiwałam. Pozatym gdzie niegdzie(w sumie w wielu miejscach) traktują Polaków fajnie. Jak się dowiadują że jesteś z Polski to szczególnie na bazarku coś zagadają w naszym języku-to na plus. Pozatym można się nieźle wytargować. Znowu o całusach. Na jednym stoisku bardzo spodobała mi się bluza, gdy tylko ją dotknęłam pojawił się sprzedawca. Od razu mi wpadł w oko. Po prostu cukiereczek, był przystojny niesamowicie , no i zaczęłam się o tą bluzę targować. W przeliczeniu na POlskie kosztowała coś ok 230 zł. Była niby Nike-nie wiem czy naprawde-metkę ma. No i koleś powiedział że jak go pocałuje będzie moja za 60 zł. Wtedy wcale nie miałam nic przeciwko. A jak on pachniał .(Dobrze że mój TŻ tu nie zagląda-ale wtedy TŻ nie miałam).

A co mnie zadziwiło. W sklepach bardzo często sprzedawały dzieci mające po 8-9 lat...I tak mówiły po angielsku że czasem mnie zaginały...I to chyba na tyle. Jak masz jakieś pytania to pisz. Pewnie nie tylko ja ale wszystkie chętnie odpowiemy. I jak mi się coś jeszcze przypomni to też napisze



hej ja sie w sierpniu wybieram na wycieczkę do Turcji. Wycieczka będzie objazdowa, i stąd moje pytanie?? jaka walutę lepiej zabrać euro czy dolary??
Aniuuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:55   #2566
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Aniuuuula Pokaż wiadomość
hej ja sie w sierpniu wybieram na wycieczkę do Turcji. Wycieczka będzie objazdowa, i stąd moje pytanie?? jaka walutę lepiej zabrać euro czy dolary??
poczytaj trochę wątek
najlepiej wymienić na miejscu na liry tureckie, najbardziej się opłaca wtedy.
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 19:50   #2567
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

ja polecam bardziej Marmaris od Alanyi
Jak juz ktos powiedział najlepiej placic w lirach a kantory w takich turystycznych miejscach są wszedzie, ja moze tez w tym roku zawitam na kilka miesiecy do Turkiye
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 20:51   #2568
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kabira Pokaż wiadomość
ja polecam bardziej Marmaris od Alanyi
Jak juz ktos powiedział najlepiej placic w lirach a kantory w takich turystycznych miejscach są wszedzie, ja moze tez w tym roku zawitam na kilka miesiecy do Turkiye
ach już nie pamiętam czy to z Tobą gadałam, ale.. mam rozumieć, że Ci się udało?
chyba, że coś pomieszałam, to nieważne
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 09:13   #2569
tygrysia
Rozeznanie
 
Avatar tygrysia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 994
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Aniuuuula Pokaż wiadomość
hej ja sie w sierpniu wybieram na wycieczkę do Turcji. Wycieczka będzie objazdowa, i stąd moje pytanie?? jaka walutę lepiej zabrać euro czy dolary??
Zarówno Euro jak i Dolary bez problemu wymienisz. Jednak płać w lirach, bo inaczej na kursie będą Ciebie "przekręcać".
Jeśli chodzi o wycieczkę objazdową to wypowiem się, gdyż byłam. Zawsze jeżdżę sama, ale coś mnie podkusiło (pomyślałam, że nic nie będę musiała załtwiać i w ogóle ) i wykupiłam tydzień pobyt i tydzień objazd. Pobyt miałam w hotelu w Marmaris. Miejscowość piękna, chociaż typowo turystyczna. Jest śliczna promenada, twierdza, w której mieści się muzeum i oczywiście dużo restauracji i sklepików. Hotel to Pineta Club, niby 4*. Jednak te gwiazdki to on miał gdy go otwierali. Nie będę opisywać hotelu, ale zadowolona nie byłam. Jeśli chodzi o objazd to oczywiście zobaczyć można wiele, ale dla mnie to była męczarnia. Wszędzie szybko i szybko, żeby z planem zdążyć. Zdecydowanie wolę sama zwiedzać. Po powrocie byłam bardziej zmęczona niż wypoczęta. Turcja bardzo mi się podobała, warto ją zobaczyć, ale nie w takim tempie
tygrysia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-25, 09:19   #2570
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Aniuuuula Pokaż wiadomość
hej ja sie w sierpniu wybieram na wycieczkę do Turcji. Wycieczka będzie objazdowa, i stąd moje pytanie?? jaka walutę lepiej zabrać euro czy dolary??
Najlepiej zabrać pół na pół. My tak zrobiliśmy i nie żałujemy Napiwki dajesz w dolarach, w sklepach też lepiej tak płacić, a wycieczki i inne atrakcje w euro. Warto jednak wymieniać tam w kantorach i płacić w lirach, bo to najkorzystniej wychodzi.
__________________

Edytowane przez alamig
Czas edycji: 2010-01-25 o 09:21
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 09:55   #2571
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Najlepiej zabrać pół na pół. My tak zrobiliśmy i nie żałujemy Napiwki dajesz w dolarach, w sklepach też lepiej tak płacić, a wycieczki i inne atrakcje w euro. Warto jednak wymieniać tam w kantorach i płacić w lirach, bo to najkorzystniej wychodzi.
o to samo chciałam napisać
chociaż nam też w porcie w alanyi proponował gościu rejs statkiem za 20$ lub 20EUR więc tu też się opłacało bardziej w $ płacić
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 10:06   #2572
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
o to samo chciałam napisać
chociaż nam też w porcie w alanyi proponował gościu rejs statkiem za 20$ lub 20EUR więc tu też się opłacało bardziej w $ płacić
Oni tam przeliczają jak im się chce, dlatego lepiej mieć po trochu każdej waluty, samemu przeliczyć i płacić jak wychodzi najkorzystniej. Innej rady nie ma

PS. W Alanyi polecam wypożyczyć sobie Jeepy i zwiedzać na własną rękę. Niezapomniane przeżycie
__________________

Edytowane przez alamig
Czas edycji: 2010-01-25 o 10:08
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 12:46   #2573
rock_and_roll_queen
Raczkowanie
 
Avatar rock_and_roll_queen
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 172
Dot.: Turcja

Ja również przerabiałam przed wyjazdem kwestię waluty. Myślałam o euro i wymianie ich na liry, jednakże tam gdzie byłam przyjmowali głównie euro- tak więc przy tej walucie zostałam i nie czułam się jakaś kantowana na walucie ;-) w razie W zawsze można wymienić w kantorze
rock_and_roll_queen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 19:41   #2574
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Princeska jeszcze nie wiem czy mi się udało ale jest taka możliwość.


co do kasy jaką zabrać; ja mieszkałam i studiowalam w Turcji i nigdy nie płaciłam w euro bo lepiej mi było w lirach bo zawsze taniej jak płacicie w obcej walucie to zawsze przepłacicie

Pozdrawiam podróżniczki
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 19:56   #2575
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kabira Pokaż wiadomość
Princeska jeszcze nie wiem czy mi się udało ale jest taka możliwość.


co do kasy jaką zabrać; ja mieszkałam i studiowalam w Turcji i nigdy nie płaciłam w euro bo lepiej mi było w lirach bo zawsze taniej jak płacicie w obcej walucie to zawsze przepłacicie

Pozdrawiam podróżniczki

czyli jesteś przed egzamem państwowym?
To potem nam poprzesyłaj smakołyki tureckie jak wyjedziesz hehehe
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 19:19   #2576
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Turcja

Witam wszystkich Wykupiliśmy z mężem wakacje 2 tyg Turcja hotel Joy Pegasos Planet Incekum .. Może zna ktoś ten hotel??? Czyatłam opinie na holiday check i jestem zachwycona a może tu ktoś zna ten hotel i ma jakieś porady??? chętnie posłucham porad.. Lecimy od 19 maja mam nadzieję że będzie już cieplutko i uda się opalić na czekoladkę Lecimy z dzieckiem i chcieliśmy oszczędzić mu mega upałów jakie panują w lipcu dlatego taki termin ale teraz mnie nurtuje czy dobrze zrobiliśmy i czy będzie ciepło pod koniec maj?? prosze o opinie .. Z góry dziękuję
kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 09:25   #2577
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kejsiii Pokaż wiadomość
Witam wszystkich Wykupiliśmy z mężem wakacje 2 tyg Turcja hotel Joy Pegasos Planet Incekum .. Może zna ktoś ten hotel??? Czyatłam opinie na holiday check i jestem zachwycona a może tu ktoś zna ten hotel i ma jakieś porady??? chętnie posłucham porad.. Lecimy od 19 maja mam nadzieję że będzie już cieplutko i uda się opalić na czekoladkę Lecimy z dzieckiem i chcieliśmy oszczędzić mu mega upałów jakie panują w lipcu dlatego taki termin ale teraz mnie nurtuje czy dobrze zrobiliśmy i czy będzie ciepło pod koniec maj?? prosze o opinie .. Z góry dziękuję
Cieplutko będzie na pewno O to się nie martw
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 11:02   #2578
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Oj my też własnie zarezerwowalismy ze znajomymi dwutygodniowe wczasy w Turcji...na 19 maja i zastanawiam sie jak temperaturka w tym okresie pobyt na Riwierze Tureckiej, blisko Alanyi hotel Santana...ma rózne opinie w necie odnosnie jedzenia...ale moja kumpela byla i bardzo sobie chwaliła pobyt. To bedzie moja pierwsza wizyta w tym kraju Juz sie nie moge doczekac...a do maja jeszcze tyle czasu

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2010-01-28 o 11:03
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 12:55   #2579
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Oj my też własnie zarezerwowalismy ze znajomymi dwutygodniowe wczasy w Turcji...na 19 maja i zastanawiam sie jak temperaturka w tym okresie pobyt na Riwierze Tureckiej, blisko Alanyi hotel Santana...ma rózne opinie w necie odnosnie jedzenia...ale moja kumpela byla i bardzo sobie chwaliła pobyt. To bedzie moja pierwsza wizyta w tym kraju Juz sie nie moge doczekac...a do maja jeszcze tyle czasu
A skąd lecicie my z Poznania może się w samolocie spotkamy bo hotele mamy różne... Aj ja też juz odliczam do maja szkada że to tak długo.. No a pogoda mam nadzieje że się sprawdzi i będzie siii
kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 14:03   #2580
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Lecimy z Wrocławia.. wiec sie chyba nie spotkamy
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.