Do Basi-krem Erisa z filtrem 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-01, 20:46   #1
joaska22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 158

Do Basi-krem Erisa z filtrem 30


Czy orientujesz się Basiu, czy warto go kupić i czy ma skuteczne filtry? Poza tym, czy macie może jakieś informacje lub opinie na temat kosmetyków firmy Rilastil? Pozdrawiam serdecznie wszystkie Forumowiczki.
joaska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 21:45   #2
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: Do Basi-krem Erisa z filtrem 30

aaa co tam - wtrace opinie laika; niedawno zaopatrzylam sie w ten krem i jestem zadowolona. dla mnie jest on dobry ze wzgledu na dwie rzeczy: nie musze juz nakladac na niego kremu matujacego (pomimo mieszanej cery) i latwo rozprowadza sie na nim podklad. wydaje mi sie ze SPF 30 to wystarczajacy filtr (chociaz na pewno im wyzszy tym lepszy [img]icons/icon7.gif[/img] ), ale ta kwestie pozostawiam juz naszym specjalistkom [img]icons/icon7.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 22:11   #3
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: Do Basi-krem Erisa z filtrem 30

Gdzieś w newsach kosmetycznych był opis tego kremiku i zdołałam zapamiętać, że zawiera skuteczne filtry anty- UVB, ale nie chroni w wystarczający sposób przed UVA, bo jego ochrona kończy się na falach krótkich, a bardziej jeszcze niebezpieczne dla głębszych warstw skóry są fale długie UVA. To tyle, więcej na pewno gdzieś w newsach [img]icons/icon10.gif[/img]
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 22:15   #4
kreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 364
Re: Do Basi-krem Erisa z filtrem 30

Szpilka napisał(a):
> Gdzieś w newsach kosmetycznych był opis tego kremiku i zdołałam zapamiętać, że zawiera skuteczne filtry anty- UVB, ale nie chroni w wystarczający sposób przed UVA, bo jego ochrona kończy się na falach krótkich, a bardziej jeszcze niebezpieczne dla głębszych warstw skóry są fale długie UVA

oops.. [img]icons/icon10.gif[/img]
kreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:53.