Podkarpackie Panny Młode... - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-01, 20:06   #871
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam jeszcze taką prośbę, zrobiłam sama księgę gości, co o niej myślicie, nie za skromna?
Może macie jakieś rady, co w niej umieścić w początkowych stronach?
ładna możesz wkleić zaproszenie jakie miałaś, jakieś specjalne wytyczne jak goście mają sie wpisać, nie wiem co jeszcze
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:11   #872
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
nooo stroik sliczny podoba mi sie a fryzurka jaka do tego??
Właśnie się zastanawiam nad fryzurką .. mam troszkę okrąglęjszą twarz - więc myślałam coś o pół spiętych włoskach.. pokazuje kilka propozycji :
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 09:37   #873
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
czaszka, kiedyś chodziłam do vogue- bardzo fajny i profesjonalny salon, więc myślę że byłabyś zadowolona z fryzurki. Do DM studio, chodzę obecnie, niestety Damian nie czesze fryzur ślubnych, dlatego przed ślubem idę do niego na farbowanie, natomiast na ułożenie fryzurki idę do salonu Parisette (kiedyś też tam chodziłam jednak ze względu na wysokie ceny musiałam zrezygnować ). Fryzura ślubna kosztuje około 80-150zł więc myślę że cena raczej normalna.
Dziewczyny mam jeszcze taką prośbę, zrobiłam sama księgę gości, co o niej myślicie, nie za skromna?
Może macie jakieś rady, co w niej umieścić w początkowych stronach?
Dzieki to pewnie udam sie do Vogue

a co do ksiegi gosci to bardzo ladna a co tam do srodka mozna wpisac hmmm nie mam pojecia nigdy nie wpisywalam sie do takiej ksiegi, tez bym sobie cos takiego zrobila ale niestety nie mam zadmnych zdolnosci plastycznych hehe

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez aanukaa Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam nad fryzurką .. mam troszkę okrąglęjszą twarz - więc myślałam coś o pół spiętych włoskach.. pokazuje kilka propozycji :
ale super te fryzurki, tez chce taka z rozpuszczonymi wlosami i tylko troche podpieta, szczegolnie 3cia mi sie podoba
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:12   #874
Purszi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Mi sie podoba pierwsza fryzura. chce cos podobnego. W sukni mam brazową wstawkę, wiec mysłałam o jakimś kwiatku, ozobie do wlosów w kolorze braz/ecri..

natknelyscie sie gdzies na cos takiego? przeszukam na allegro, zobaczymy...
Purszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 11:04   #875
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez aanukaa Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam nad fryzurką .. mam troszkę okrąglęjszą twarz - więc myślałam coś o pół spiętych włoskach.. pokazuje kilka propozycji :
mi się 3 podoba, ale ja nie chcę rozpuszczonych, będę miała jak na razie takiego hiszpańskiego koka
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 12:08   #876
Strazaksam
Raczkowanie
 
Avatar Strazaksam
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 379
GG do Strazaksam
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez AntenkA86 Pokaż wiadomość
czaszka, kiedyś chodziłam do vogue- bardzo fajny i profesjonalny salon, więc myślę że byłabyś zadowolona z fryzurki. Do DM studio, chodzę obecnie, niestety Damian nie czesze fryzur ślubnych, dlatego przed ślubem idę do niego na farbowanie, natomiast na ułożenie fryzurki idę do salonu Parisette (kiedyś też tam chodziłam jednak ze względu na wysokie ceny musiałam zrezygnować ). Fryzura ślubna kosztuje około 80-150zł więc myślę że cena raczej normalna.
Dziewczyny mam jeszcze taką prośbę, zrobiłam sama księgę gości, co o niej myślicie, nie za skromna?
Może macie jakieś rady, co w niej umieścić w początkowych stronach?
Jeżeli masz gości z poczuciem humoru to może to http://www.styloweauto.republika.pl/...7c2b25474.html. ..my mieliśmy właśnie takie przykazania weselne na drugiej stronie bo na pierwszej były nasze imiona,data i miejsce ślubu,imiona świadków...
Strazaksam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 11:13   #877
cucaracha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 139
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez aanukaa Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiam nad fryzurką .. mam troszkę okrąglęjszą twarz - więc myślałam coś o pół spiętych włoskach.. pokazuje kilka propozycji :
Pierwsza!! Trzecia też ładna ale nie każdemu będzie pasować. Poza tym pierwsza jest bardziej upięta nie będzie ci przeszkadzała i chyba będzie bardziej trwalsza
cucaracha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-03, 12:05   #878
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez Strazaksam Pokaż wiadomość
Jeżeli masz gości z poczuciem humoru to może to http://www.styloweauto.republika.pl/...7c2b25474.html. ..my mieliśmy właśnie takie przykazania weselne na drugiej stronie bo na pierwszej były nasze imiona,data i miejsce ślubu,imiona świadków...
super pomysł ja myślałam nad tym, żeby zrobić dla każdego gościa takie mini-książeczki, w których będą napisane te przykazania weselne i kiedy jakie danie będzie podawane (bo czasmi ktoś gdzieś pójdzie, a jest w tym czasie gorące danie) i kiedy jaka zabawa będzie
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 22:23   #879
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez cucaracha Pokaż wiadomość
Pierwsza!! Trzecia też ładna ale nie każdemu będzie pasować. Poza tym pierwsza jest bardziej upięta nie będzie ci przeszkadzała i chyba będzie bardziej trwalsza

a mi sie wlasnie wydaje ze 1sza nie dla kazdego bedzie pasowac...bo ja np zle wygladam z wlosami zaczesanymi do gory
znalazlam na necie kilka fryzurek co myslicie?
ogolnie tutaj duzo fryzur slubnych, dla kazdego sie cos znajdzie
http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 12:59   #880
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

http://www.wedding.w8w.pl/index.html#200
to ja wam jeszcze wklwję link do stronki, gdzie jest pełno różnych fotek (zwłaszcza bukiety) i w ogóle stronka jest świetna
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 13:21   #881
cucaracha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 139
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
a mi sie wlasnie wydaje ze 1sza nie dla kazdego bedzie pasowac...bo ja np zle wygladam z wlosami zaczesanymi do gory
znalazlam na necie kilka fryzurek co myslicie?
ogolnie tutaj duzo fryzur slubnych, dla kazdego sie cos znajdzie
http://ikf.styl.fm/fryzury-slubne/
Ja szukam czegoś pomiędzy rozpuszczonymi lokami a upiętymi. W kokach wyglądam źle, w zupełnie luźnych chyba trudno byłoby mi wytrzymać cały dzień. Z twoich podoba mi się nr 3.
cucaracha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-04, 22:16   #882
cucaracha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 139
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Dziewczyny mam pytanie o pokrowce. Czy wiecie gdzie można pożyczyć w okolicach Krosna pokrowce matowe. Poniżej wklejam przykładowe zdjęcie. Chodzi mi o to żeby te pokrowce się nie świeciły, czyli nie były atłasowe.

I drugie pytanie o dekoratora który dekoruje żywymi kwiatami. Szukam i szukam a tu dekoracje typu balony, jakieś materiały a ja chcę tylko i wyłącznie żywe kwiaty.
cucaracha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:34   #883
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez cucaracha Pokaż wiadomość
Ja szukam czegoś pomiędzy rozpuszczonymi lokami a upiętymi. W kokach wyglądam źle, w zupełnie luźnych chyba trudno byłoby mi wytrzymać cały dzień. Z twoich podoba mi się nr 3.
no pol rozpuszczone pol spiete dla mnie tez chyba najlepsza opcja ale tŻ stwierdzil ze sie ze mna nie ozeni jesli nie bede miec rozpuszczonych wlosow hehe.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
http://www.wedding.w8w.pl/index.html#200
to ja wam jeszcze wklwję link do stronki, gdzie jest pełno różnych fotek (zwłaszcza bukiety) i w ogóle stronka jest świetna
a co do stronki to rzeczywiscie fajna duzo rzeczy mi sie juz podoba hehe
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 22:36   #884
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez cucaracha Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o pokrowce. Czy wiecie gdzie można pożyczyć w okolicach Krosna pokrowce matowe. Poniżej wklejam przykładowe zdjęcie. Chodzi mi o to żeby te pokrowce się nie świeciły, czyli nie były atłasowe.

I drugie pytanie o dekoratora który dekoruje żywymi kwiatami. Szukam i szukam a tu dekoracje typu balony, jakieś materiały a ja chcę tylko i wyłącznie żywe kwiaty.
No to ja się podpisuję pod twoje pytanie o pokrowce... bo szukałam i nigdzie nie widziałam żeby były gdzieś matowe...Już w sumie chyba dałam sobie z nimi spokój ale jakby co... to wiadomo ... kobieta zmienną jest...

Hmm a co do kwiatów to wydaje mi się że każda kwiaciarnia powinna Ci ustroić .. zapytaj w kwiaciarni w carefurze w polance.. bodajże właścicielem jest Pan Niepokój.. i jeszcze słyszałam że jakaś Pani w Zręcinie zajmuję się właśnie dekorowaniem żywymi kwiatami ale nie mam kontaktu do niej niestety, gdyż my sami będziemy dekorować żywymi, moja przyszła teściowa ma zmysł florystyczny więc tak będzie lepiej i taniej

a tak na marginesie to gdzie będziesz miała przyjęcie weselne??
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 13:03   #885
cucaracha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 139
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez aanukaa Pokaż wiadomość
a tak na marginesie to gdzie będziesz miała przyjęcie weselne??
Sala jest sama w sobie wystarczająco strojna dlatego wystarczy trochę żywych kwiatów. Rzeczywiście popytam w kwiaciarniach, ewentualnie sami przystroimy.

Edytowane przez cucaracha
Czas edycji: 2010-10-09 o 09:45
cucaracha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-05, 15:51   #886
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Melduje dziewczynki że dziś zakupiłam kielichy ślubne:
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 14:19   #887
Purszi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

własnie kielichy - mam pytanie - kupujecie takie na wódke/wode do tłuczenie i na szampana/wino na stół? zy jak to sie robi?

A w ogóle jak sie ogarne bardziej to bede Was prosić o parę rad stylizacyjnych. dodatki do sukni i takie tam....
Ale to pozniej.

I melduję, ze zaproszenia zamówione. Miałam robic sama, ale skoro znalazłam takie za 2 zł to stwierdziłam, ze na jedno mi wyjdzie i nie bede musiała nic wycinać, przyklejac i t p. Ale winietki sama bede robić

Edytowane przez Purszi
Czas edycji: 2010-02-06 o 14:22
Purszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-06, 17:41   #888
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Purszi pokaz zaproszenia kurcze ja juz mialam niby wybrane, ale kazdy z rodziny mi co innego mowi i mi maci w glowie i jak nie wzor to znowu tekst nie taki jak ma byc i znowu jestem w punkcie wyjscia....
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 10:43   #889
Purszi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

http://zaproszenia-slubne.com/slubne...3.01&katalog=1

nie da rady skopiowac zdjecia ze strony
jestem bardzo zadowolona, bo kolorystycznie akurat pasuje
Problem w tych zaproszeniach jest taki, ze niektore sa tylko w jednym kolorze. Ten akutar mi pasuje, ale sa takie, ktore tez mis ie podobaly a byly np bordowe abo niebeskie.

Aco do tekstu to mamy najprostszy, bez zadnych wierszykow itp. ze my, wraz z rodzicami zapraszamy sz p.... wtedy i wtedy i potem na wesele.

Edytowane przez Purszi
Czas edycji: 2010-02-07 o 10:57
Purszi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 12:09   #890
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez Purszi Pokaż wiadomość
http://zaproszenia-slubne.com/slubne...3.01&katalog=1

nie da rady skopiowac zdjecia ze strony
jestem bardzo zadowolona, bo kolorystycznie akurat pasuje
Problem w tych zaproszeniach jest taki, ze niektore sa tylko w jednym kolorze. Ten akutar mi pasuje, ale sa takie, ktore tez mis ie podobaly a byly np bordowe abo niebeskie.

Aco do tekstu to mamy najprostszy, bez zadnych wierszykow itp. ze my, wraz z rodzicami zapraszamy sz p.... wtedy i wtedy i potem na wesele.
Przecudowne zaproszenia, twoje jak i większość na tej stronie!! chyba zrezygnuję z allegro i tam zakupię.
Widziałam także przepiękne zawieszki na alkohol i bardzo niedrogie!! Zawsze byłam przeciw temu a teraz chyba zmienię zdanie!!
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:28   #891
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez Purszi Pokaż wiadomość
http://zaproszenia-slubne.com/slubne...3.01&katalog=1

nie da rady skopiowac zdjecia ze strony
jestem bardzo zadowolona, bo kolorystycznie akurat pasuje
Problem w tych zaproszeniach jest taki, ze niektore sa tylko w jednym kolorze. Ten akutar mi pasuje, ale sa takie, ktore tez mis ie podobaly a byly np bordowe abo niebeskie.

Aco do tekstu to mamy najprostszy, bez zadnych wierszykow itp. ze my, wraz z rodzicami zapraszamy sz p.... wtedy i wtedy i potem na wesele.

bardzo ladne, podobaja mi sie, ale ja szukam w innym kolorze, szare albo cos tego, z reszta sama nie wiem co bys chciala jestem strasznie niezdecydowana.
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 12:59   #892
Purszi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Na allegro miałam obawy zamawiac - moja kolezanka zamawiala i przyszły jej takie wstretne, nadrukowane na zwyklym bialym kartonie.. fuj. Ona mowi ze sie jej podobaly - rzecz gustu, a ona nie ma go zbyt rozwiniętego.
Dala 1,3 zł bez nadruku. Ja mam te, porzadne, grube i swiecace z koperta i nadrukiem i naprawde polecam, bo warto.

Czaszka, srebrne tez mozna tam znalezc. Mi zależało na tym, żeby były do 2 zł - wtedy mi sie bedzie opłacac. Jakbym tych nie znalazła, robiłabym sama.
te są ładne srebrne, ale 2,95 zł - nie na moja kieszeń
http://zaproszenia-slubne.com/slubne...F922&katalog=5
Purszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-07, 22:45   #893
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez Purszi Pokaż wiadomość
Czaszka, srebrne tez mozna tam znalezc. Mi zależało na tym, żeby były do 2 zł - wtedy mi sie bedzie opłacac. Jakbym tych nie znalazła, robiłabym sama.
te są ładne srebrne, ale 2,95 zł - nie na moja kieszeń
http://zaproszenia-slubne.com/slubne...F922&katalog=5

no te srebrne ladne moglabym takie miec tylko tez cos szukam do 2 zł wlasciwie to zaproszen jest pelno co mi sie podoba....tylko dlaa mnie problem to tekst chce cos zwykłego, a zarazem zeby nie byl to jakis zwykły oklepany tekst, hmm myslalam zeby tam cos bylo zartobliwego juz sama nie wiem, co nie wymysle to zaraz albo sie tŻowi nie podoba albo mamie albo ciotka sie wtrąci ze beznadzieja
juz tyle sie tych tekstow oczytalam ze mam dosc
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 10:11   #894
cucaracha
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 139
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
co nie wymysle to zaraz albo sie tŻowi nie podoba albo mamie albo ciotka sie wtrąci ze beznadzieja
juz tyle sie tych tekstow oczytalam ze mam dosc
Oj dziewczyny ja tam się takimi rzeczami nie przejmuje. Zawsze się jakaś maruda znajdzie. To wasz ślub i to wam ma się podobać.
cucaracha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 11:46   #895
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
no te srebrne ladne moglabym takie miec tylko tez cos szukam do 2 zł wlasciwie to zaproszen jest pelno co mi sie podoba....tylko dlaa mnie problem to tekst chce cos zwykłego, a zarazem zeby nie byl to jakis zwykły oklepany tekst, hmm myslalam zeby tam cos bylo zartobliwego juz sama nie wiem, co nie wymysle to zaraz albo sie tŻowi nie podoba albo mamie albo ciotka sie wtrąci ze beznadzieja
juz tyle sie tych tekstow oczytalam ze mam dosc
ja bym chciała mieć kilka wariantów tekstu, dla znajomych takie żartobliwe, a dla rodzinki zwykłe, eleganckie
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 12:30   #896
Purszi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

My tam chcieliśmy najzwyklejszy tekst, bez wierszyków.

Powracam do pytania o kieliszki - kupujecie do wódki, do potłuczenia i do wina/szmpana na impreze? czy jak to sie tam robi?
Purszi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 18:21   #897
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez Purszi Pokaż wiadomość
Powracam do pytania o kieliszki - kupujecie do wódki, do potłuczenia i do wina/szmpana na impreze? czy jak to sie tam robi?
Kupujemy kieliszki do potłuczenia, ale takie najzwyklejsze
i takie ozdobne do szmapana (można już za 10 zł kupić), i jeszcze zastanawiam się nad ozdobnymi kieliszkami do wódki dla nas i dla świadków, tzn. z grawerem (na allegro można kupić)
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 22:05   #898
czaszka_
Zakorzenienie
 
Avatar czaszka_
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 132
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez cucaracha Pokaż wiadomość
Oj dziewczyny ja tam się takimi rzeczami nie przejmuje. Zawsze się jakaś maruda znajdzie. To wasz ślub i to wam ma się podobać.
Cytat:
Napisane przez joanwi Pokaż wiadomość
ja bym chciała mieć kilka wariantów tekstu, dla znajomych takie żartobliwe, a dla rodzinki zwykłe, eleganckie
noo...ja na poczatku chcialam te wezwania dla znajomych a dla rodziny jakies takie normalne, ale kazdy mi tu narzeka i juz sama nie wiem co mam wybrac juz 3ci tydzien siedze nad zaproszeniami i dalej nic hehe
Cucaracha no niby moj slub....ale takze mojego tŻa...raz cos ględzi a raz mowi zebym sama wybrała, i wszystko a mojej glowie a ja juz sama mam mętlik

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Purszi Pokaż wiadomość
Powracam do pytania o kieliszki - kupujecie do wódki, do potłuczenia i do wina/szmpana na impreze? czy jak to sie tam robi?
a co do kieliszkow to nawet nie wiem czy moja knajpa mi to zapewnia dzieki ze przypomnialas ...radze wam dziewczyny przed slubem sie wybrac do hurtowni ślubnej w łancucie...tam jest tyle rzeczy(
wszystko co potrzeba lub nie potrzeba)ze az glowa boli... i rozne kieliszki, szampanowki itd tez tam znajdziecie, a ceny jak na allegro.
__________________
Razem od 04.12.2004
Zaręczeni od 27.12.2008
Zaobrączkowani od 11.09.2010

Nasz skarb...Julka... 06.10.2013




czaszka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-08, 22:39   #899
joanwi
Zakorzenienie
 
Avatar joanwi
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 12 048
GG do joanwi
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

Cytat:
Napisane przez czaszka_ Pokaż wiadomość
a co do kieliszkow to nawet nie wiem czy moja knajpa mi to zapewnia dzieki ze przypomnialas ...radze wam dziewczyny przed slubem sie wybrac do hurtowni ślubnej w łancucie...tam jest tyle rzeczy(
wszystko co potrzeba lub nie potrzeba)ze az glowa boli... i rozne kieliszki, szampanowki itd tez tam znajdziecie, a ceny jak na allegro.
a masz jakieś głębsze namiary na tę hurtownię
__________________
Send Me a Postcard

2016: 29
joanwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-09, 04:27   #900
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Podkarpackie Panny Młode...

subs
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.