Wszystko o Avonie - część 10 - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-17, 19:09   #271
kasiuniap7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Oczywiście, że można zwracać i netto i demo
od kiedy to można ?? pierwszy raz słysze
kasiuniap7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:09   #272
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

dziewczyny juz wiem co bedzie mozna kupic w kat 4 w programie lojalnosciowym jesli w kat 3 zrobilo sie zakupy za 1000zl bedzie to nowy zapach perfum in bloom by rw 30ml za 24zl
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:15   #273
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez kasiuniap7 Pokaż wiadomość
od kiedy to można ?? pierwszy raz słysze
Od zawsze.

Dziewczyny pisały też o tym np. w poprzednim wątku
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:16   #274
83evelinka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: kraina jezior ;)
Wiadomości: 1 934
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dziewczyny,jak otworzyłam paczkę to padłam
kosmetyki zawalone makulaturą,na podgladzie faktury było 10 gratisów 03,dostałam 20!!! Przez to niektóre opakowania kosmetyków się pogniotłyNo i dostałam prezent przeprosinowy dla klientki za czekanie na wymiane bizuterii- a mianowicie tonik solution do cery tłustej.
Wąchałam toniki do ciała z serii sss z netto- fuj, istny alkoholpaść mozna od zapachu...

ech... tyle katalogów
__________________
uzależniona od kawy latte
szczęśliwa mama Kubusia ....zakochana żona
83evelinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:17   #275
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Złożyłam zamówienie - dawno tak kiepsko nie było Raptem 160 zł w tym dla mnie większość - zegarek Devi i naszyjnik Adima. Od klientek z katalogu, a wiec z zarobkiem zamówienie mam tylko na cienie poczwórne (tak tak Pink Sands Spodobały się koleżance, po tym jak jej pokazałam swoje) , a reszta - z netto.

Kremu do ciala SSS jednak nie wziełam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2010-02-17 o 19:18
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:18   #276
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez jblaszczyk11 Pokaż wiadomość
dziewczyny juz wiem co bedzie mozna kupic w kat 4 w programie lojalnosciowym jesli w kat 3 zrobilo sie zakupy za 1000zl bedzie to nowy zapach perfum in bloom by rw 30ml za 24zl
Kurcze, niby to perfumy, więc wiadomo, że droższe, ale z cena to wg mnie jednak trochę przesadzili. W końcu to demo, powinno byc jak najtańsze
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:20   #277
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

@malka
Nie mozna dokonywac zwrotow z netto i demo. Na samym dole oferty netto jest to napisane. Poza tym w strefie konsultantki jest to wyszczegolnione:



Zasady zwrotu produktów
Zasady ogólne
Konsultantki, których Klienci nie są zadowoleni z produktu, w myśl gwarancji Avonu, mogą dokonać zwrotu w przeciągu 3 miesięcy od daty zakupu. Produkt powinien być przysłany przez Konsultantkę do Działu Zwrotów Avon na adres: ulica Stacyjna 77, 08 – 400 Garwolin. Zwrot powinien być wysłany pocztą, jako przesyłka polecona, z zadeklarowaną wartością. Taki sposób nadania przesyłki gwarantuje jej bezpieczeństwo oraz możliwość reklamowania paczki w Urzędzie Pocztowym, w którym dokonano nadania przesyłki. Avon nie ponosi odpowiedzialności za zwroty zaginione.
Koszt nadania paczki ze zwrotami ponosi Konsultantka; przesyłki za pobraniem lub inne, za które płaci odbiorca nie będą przez Avon przyjmowane. Okręgowe Menadżerki Sprzedaży nie mają obowiązku przyjmowania zwrotów.
W przekazywaniu produktów do Działu Zwrotów nie pośredniczą Centra Obsługi Konsultantek.
Do każdej przesyłki zwrotnej konieczne jest dołączenie czytelnie wypełnionego “Formularza Przesyłki Zwrotnej”.
Szczegóły dotyczące zwrotu produktów
Zwroty niespełniające warunków gwarancji zawartych na Formularzu Przesyłki Zwrotnej mogą zostać odesłane na koszt Konsultantki. Informacja o nieuznaniu zwrotu i prośba o kontakt w sprawie ewentualnego odesłania produktu, wysyłana jest pocztą. W przypadku braku odpowiedzi, po 7 dniach od daty powiadomienia Konsultantki produkt poddany jest utylizacji.
Kwota rozliczonych zwrotów pomniejsza saldo, należność ta jednak nie zostanie przesłana do Konsultantki. Kolejny wystawiany na danym koncie dowód wpłaty będzie pomniejszony o wartość zwróconego produktu. Jednocześnie Konsultantka otrzyma wraz z następnym zamówieniem (lub w przypadku nieaktywności - pocztą) fakturę korygującą, czyli pisemne potwierdzenie odliczenia z tytułu reklamacji, wraz z opisem, czego korekta dotyczy - ilość, nazwa, wartość produktów.
Zwrotowi nie podlegają:

  • produkty zniszczone/uszkodzone świadomie lub wskutek niewłaściwego ich stosowania
  • produkty których zużycie przekracza 25%
  • biżuteria uszkodzona w wyniku noszenia
  • produkty nadesłane po upływie 3-miesięcznego okresu gwarancji
  • produkty z ofert netto
  • produkty demo
  • próbki
Wymiana

Wymiana dotyczyć może wyłącznie kosmetyków wadliwych:

Wymiana polega na zwrocie produktu uszkodzonego wraz z zaznaczeniem na Formularzu Przesyłki Zwrotnej numeru artykułu, na który ten wadliwy powinien być wymieniony.
Wymieniony produkt zostanie automatycznie dołączony do najbliższego zamówienia. Konsultantka zostanie obciążona jego wartością. Jednocześnie firma dokona korekty salda o wartość zwracanego produktu
Wymiana nie jest transakcją bezgotówkową.
Wymiana obejmuje wyłącznie produkty z tej samej kategorii np.:
Pomadka z serii Beyond Colour może zostać wymienioną na inną z tej samej serii, po cenie z katalogu, w którym został zamówiony produkt podlegający wymianie.
W przypadkach, kiedy produkty nie mogą być dosłane w ramach wymiany (np.: zaznaczenie na formularzu Przesyłki Zwrotnej wymiany Tuszu do rzęs na Wodę toaletową, Pomadki z jednej serii na Pomadkę z innej serii np.: Beyond Colour na Avon Colour, czy też Wody toaletowej jednego rodzaju na Wodę toaletową innego rodzaju), dokonujemy korekty salda o wartość zwracanego produktu.
Zasady realizacji gwarancji Avon zamieszczane są także na drugiej stronie “Formularza Przesyłki Zwrotnej”.
Zasady zwrotu produktów z ofert łączonych
W przypadku ofert łączonych typu:
Kup 2 produkty ze stron od ... do ... za kwotę X, a produkt Z otrzymasz gratis" lub “Kup 2 produkty ze stron od ... do ... za kwotę X, a produkt Z będziesz mogła kupić za 0,50 groszy” lub "Kup jeden, drugi otrzymasz za darmo" należy pamiętać, aby:

  • w przypadku zwrotu - przesłać komplet zakupionych produktów w ramach oferty (łącznie z produktem otrzymanym gratis lub zakupionym za 0,50 groszy);
  • w przypadku wymiany jednego składnika z oferty łączonej - przysłać tylko produkt i zaznaczyć jego wymianę, wpisując na formularzu taki kod produktu, jaki widnieje na fakturze, z której pochodzi zwracany produkt.

Przykład:
Twoja Klientka w katalogu 08 skorzystała z następującej oferty łączonej: kupiła jeden balsam do ust, a drugi dostała gratis.
Co zrobić, gdy Klientka deklaruje zwrot jednego produktu z oferty na balsam?
Podczas przyjmowania od Klientki zwrotu jednego balsamu, poproś ją o drugi balsam - gratisowy, ponieważ produkty zakupione w opisanym przykładzie traktujesz jako komplet.
Co zrobić, gdy Klientka deklaruje wymianę jednego z produktów oferty na balsam?
Prześlij tylko jeden reklamowany produkt i zaznacz wymianę, wpisując na "Formularzu Przesyłki Zwrotnej" taki kod produktu, jaki widnieje na Twojej fakturze, z której zwracasz produkt.
Wyżej opisane zasady dotyczą wszystkich ofert proponowanych przez Avon, także indywidualnych promocji w sklepach Centrów Obsługi Konsultantek i gwarantują właściwe rozliczenie zwrotu. Wynikają one z faktu, że w chwili zwrotu produktów uprawniających do zakupu produktu promocyjnego nie jest ważna podstawa prawna sprzedaży produktu promocyjnego po niższej cenie.
Konsultantka zwracająca produkty uprawniające do promocyjnego zakupu, zobowiązana jest do zwrotu produktu promocyjnego lub zapłaty jego rzeczywistej wartości, ponieważ warunkiem uzyskania przez nią tego produktu po niższej cenie był zakup innych produktów.
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 19:22   #278
kasiuniap7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Od zawsze.

Dziewczyny pisały też o tym np. w poprzednim wątku
ja nie pamietam że od zawsze jestem w avon 5lat i zawsze mi mówiono że z netto i demo nie można oddawać , serio można??
kasiuniap7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:27   #279
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
@malka
Nie mozna dokonywac zwrotow z netto i demo. Na samym dole oferty netto jest to napisane. Poza tym w strefie konsultantki jest to wyszczegolnione:

Jejku, po co taki ogromny cytat i to jeszcze na czerwono ?? Bez przesady, mam dostęp do strefy i wiem, co tam jest napisane.

A co do zwrotów - powtórzę się, że oczywiście można ich dokonywać. I są korygowane lub wymieniane na 100%. Koniec tematu
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:29   #280
violka42
Raczkowanie
 
Avatar violka42
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 183
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

gdzieś czytałam, że można oddawać netto
zamówiłam czerwoną szminkę Potęga koloru, poeksperymentuję trochę z kolorem na ustach, to będzie moja pierwsza czerwona szminka, z reguły używam błyszczyków
__________________
zapraszam
natura i ja
violka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:32   #281
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez kasiuniap7 Pokaż wiadomość
ja nie pamietam że od zawsze jestem w avon 5lat i zawsze mi mówiono że z netto i demo nie można oddawać , serio można??
Mnie tez tak mówiono jak się zapisywałam - to czysta asekuracja liderów, żeby nie obniżać sprzedaży. Więc dowiedziałam się jak jest naprawdę i to nieprawda. Nie raz zwracałam/wymieniałam te rzeczy i nigdy nie było z tym najmniejszego problemu.
malka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 19:35   #282
kasiuniap7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Mnie tez tak mówiono jak się zapisywałam - to czysta asekuracja liderów, żeby nie obniżać sprzedaży. Więc dowiedziałam się jak jest naprawdę i to nieprawda. Nie raz zwracałam/wymieniałam te rzeczy i nigdy nie było z tym najmniejszego problemu.
dzięki , to dobrze wiedzieć
kasiuniap7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:37   #283
ololufe
Zakorzenienie
 
Avatar ololufe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa/Stavanger
Wiadomości: 3 049
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

A to ciekawe... Ktos jeszcze dokonywal zwrotow netto i demo?
ololufe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:39   #284
gosiekj
Raczkowanie
 
Avatar gosiekj
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 51
GG do gosiekj
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Czy była któraś z was na dniach kobiecości w Coku?? ciekawa jestem czy warto iść i czy duże tłumy są?
gosiekj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:47   #285
kasiuniap7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

dziewczyny czy widziałyscie , albo macie torebke z katalogu 4 taka mała niebieska strona chyba 85 ??
kasiuniap7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:50   #286
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
A to ciekawe... Ktos jeszcze dokonywal zwrotow netto i demo?
Może nie zwrot, ale kiedyś przyszedł do nas z netto niekompletny komplet biżuterii- miał być naszyjnik+kolczyki a brakowało kolczyków.
Bratowa napisała ze strefy meila i odpisali, że kolczyków nie ma i nie doślą. Miałyśmy 2 możliwości: odesłać im naszyjnik lub zostawić sobie go nie płacąc za niego- oczywiście wybrałyśmy drugą opcję

Katalog 3 słabiutki- na razie brak zamówień
A tak napaliłam się na złociste perełki do twarzy i ten zestaw zimowy
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 19:56   #287
smerfetka25
Zakorzenienie
 
Avatar smerfetka25
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 6 815
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez malbar Pokaż wiadomość
Zdjęcia czarnej są na katalogowym, niestety nie ma czerwonej http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...&postcount=870
Dziekuje

---------- Dopisano o 20:56 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ololufe Pokaż wiadomość
A to ciekawe... Ktos jeszcze dokonywal zwrotow netto i demo?
He he, ostatnio jak dzwoniłam do biura Avon to przy okazji zapytałam się czy można zrobić zwrot z netto, to mi Pan odpowiedział że jak zrobię taki zwrot to mi te produkty z powrotem do paczki włożą i odeślą
__________________
Dieta "cud" czas Start... 91,5 - 87,5 - 85,0 - ??
smerfetka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:10   #288
meakeangel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Sulmierzyce
Wiadomości: 512
GG do meakeangel
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

witam dziewczyny w nowej części, na początek musze pochwalić pana paczkowego, że znów przyjechał dzień wcześniej czyli wczoraj.

moje krople sa wypełnione też w polowie, napisałam ze strefy zobaczymy co odpiszą(napisałam zanim przeczytałam wasze posty)
Pierścionek ISOBEL moim zdaniem śliczny a komplet VIVIANA oczywiście do zwrotu chyba wezmę 6, bo 10 za duża nawet na mojego TŻ.

I co do tego UPS, że nie wszystkie dostajemy e-maile ze statusem naszej paczki dostałam taką odpowiedź>>

Szanowna Konsultantko,

W odpowiedzi na zapytanie informujemy, że paczki dostarczane są do Pani
przez dystrybutora lokalnego a nie firmę Ups . Podajemy numer do osoby która
zajmuje się rozwozem paczek. Jest to Pan S***** Paweł numer telefonu 667
777 ***.

Z pozdrowieniami,
__________________
W prezencie urodzinowym dostałam Jego,
http://suwaczki.slub-wesele.pl/200802183338.html

Edytowane przez meakeangel
Czas edycji: 2010-02-17 o 20:11
meakeangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:23   #289
nocandy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 229
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Agrippinilla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy miałyście ostatnio problem z kroplami przyspieszającymi wysychanie lakieru a dokładnie z pojemnością opakowania? Klientka uważa, że buteleczka jest zapełniona w 3/4, czyli zawiera mniej niż 5ml, mnie się jednak wydaje, że butelka jest większa celowo, aby nie pękła. Co myślicie o tym?
U mnie też była pełna w ok 3/4. Według mnie wynika to z aplikatora w formie zakraplacza
Kropelki przyśpieszają wysychanie ale są bardzo malutkie...

Braków na fakturze nie mam
O dziwo mam tylko jeden gratisowy katalog 3/2010
Tylko tak sobie myślę, że skoro komuś przysłali 20 a na fakturze było 10 to może jednak też dostanę jakąś większą ilość zbędnej makulatury...
__________________
"Egoista - ten, który więcej dba o siebie niż o mnie."
— Julian Tuwim


Edytowane przez nocandy
Czas edycji: 2010-02-17 o 20:24
nocandy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 20:23   #290
Ewlyn
Zakorzenienie
 
Avatar Ewlyn
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Portugalia
Wiadomości: 3 483
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

meakeangel kiedyś już cos było o tych kropelkach. One tak przychodzą po prostu. Tez je zamówiłam przyszły i jakby w 1/3 puste.
O ile dobrze pamiętam ktoś już pisał, że pojemniczki są większe niż na 5ml i dlatego nie są do końca napełniane.
__________________
Storczyki
Ewlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:24   #291
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

A więc średnica tego pierścionka jest 17 mm(chyba, że coś źle zmierzyłam:P)
W sumie jest dokładnie taki jak moja obrączka, która pasowała idealnie do 6, a pierścionki jednak za luźne. Nie wiem czym to idzie :/
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:25   #292
malka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 999
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez smerfetka25 Pokaż wiadomość
Dziekuje


He he, ostatnio jak dzwoniłam do biura Avon to przy okazji zapytałam się czy można zrobić zwrot z netto, to mi Pan odpowiedział że jak zrobię taki zwrot to mi te produkty z powrotem do paczki włożą i odeślą
Jest już czerwona na katalogowym.

Pan trochę ma fantazje wybujałą Nigdy nie wrzucają zwrotów do paczki, co najwyżej KK może zarządać ich zwrotu na własny koszt płacąc za kuriera

Edytowane przez malka
Czas edycji: 2010-02-17 o 20:30
malka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:27   #293
201702060926
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 93
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Witajcie Dziewczyny,
dawno tutaj nie zaglądałam. Trochę znudzona używaniem żeli Senses (wypróbowałam już wszystkie zapachy) postanowiłam się Was poradzić. Otóż mam normalną skórę z tendencją do przetłuszczania, ale w związku ze zbliżającą się wiosną chciałabym wypróbować coś bardziej pielęgnującego (ale nie tłustego!). Zastanawiam się nad migdałowymi Naturalsami, złotą serią SSS.
Poradźcie i piszcie czego Wy używacie pod prysznicem i za co kochacie swój żel
201702060926 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:40   #294
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Zamieściłam zdjęcia torebki, ale chyba nie działają(przynajmniej u mnie...). Nie wiem czemu.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:49   #295
Pilkus27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Mam ten zlocisty zelik z serii SSS i jestem bardzo zadowolona,wydajny w miare sie pieni i bardzo ladnie pachnie-ogolnie polecam cala serie zlocista SSS.
Pilkus27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:52   #296
anulkaandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 261
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Dzięki za rozmiarówke pierścionka zdjęc rzeczywiście nie widać jakiś błąd
anulkaandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:54   #297
jblaszczyk11
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 255
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez malka Pokaż wiadomość
Kurcze, niby to perfumy, więc wiadomo, że droższe, ale z cena to wg mnie jednak trochę przesadzili. W końcu to demo, powinno byc jak najtańsze
dokladnie tez tak uwazam ze juz troche przesadzaja z tymi cenami tym bardziej ze to ma byc nagroda przeciez i wogole powinna byc za 1zl a nie tyle a przeciez zeby miec ten 1000zl niezle trzeba sie napracowac a tu coraz drozsze te ''prezenty''
jblaszczyk11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 20:56   #298
Yorki
Rozeznanie
 
Avatar Yorki
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Różnie :)
Wiadomości: 851
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

taka jedna U mnie też zdjęcia się nie wyświetlają
__________________
Spring is coming
***Marzec bez prostownicy i słodyczy ***

Yorki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 21:15   #299
kasiuniap7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

ja własnie co dostalam paczke , mysle kto to dzwoni o tej godzinie domofonem a tu avon , nawet nie pomyslalam ze to bedzie avon , ale sie ciesze ze dzis nawet ze tak pozno
kasiuniap7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 21:29   #300
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - część 10

Cytat:
Napisane przez Yorki Pokaż wiadomość
taka jedna U mnie też zdjęcia się nie wyświetlają
Właśnie nie wiem w czym rzecz Pliki są ok, a nie chcą się załączyć:/

tzn. załączają się, a ich nie widać...

Edytowane przez taka jedna
Czas edycji: 2010-02-17 o 21:43
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:31.