Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010 - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-07, 04:52   #4621
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Oj chwal sie chwal dziewczyno bo masz czym!!!! Sliczne zdjecia....ale to dlatego ze modelka pierwsza klasa....
Super wygladasz...TZ powinien chodzic dumny jak paw
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 06:05   #4622
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

Jeszcze 390 postów i zakłądamy NOWY WĄTEK.........
Czy propozycja poprzednia ma zostać czy jakies nowe ktos podrzuci???

"MARZEC-KWIECIEŃ dwa miesiące gdy Witamy Nasze Brzdące- 2010"

mi sie tez podoba

a my dzisiaj wchodzimy wedlug mooich obliczen na 36 tydzien a wedlug poloznej na 37 i badz tu madry hehe

a tak apropo to dzien dobry
ja po dziwnej nocce spalam dobrze ale malo rowno co 2 godziny sie budzilam bo lapaly mnie straszne bole brzucha przy okazji maz sie przy mnie nie wyspal bo stekalam a on dzisiaj ma sluzbe a ja zas sama w domu w dodatku mamy straszna zime -15 za oknem wiec nawet nigdzie sie nie wybieram bo zamarzne po drodze zwlaszcza ze wczoraj przestalam sie miescic w moim ostatnim plaszczyku i kurtka meza tez zamala wiec szanowny snieg i mroz mogli by juz odpuscic

Dziewczyny na wywolanie porodu to znaczy na skurcze macicy dobry jest jeszcze napar z kory cynamonu tak nam polozna mowila ze powoduje skurcze macicy zalecany pic po przeterminowaniu
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 07:01   #4623
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Jupi
Mamy łóżeczko dla Oli, nasze własne

anakazar- żyrafka i tak na wpół zasłonięta. Mrowak - chyba podobnie jak u Ciebie, z braku miejsca. Nasz pokój ma tylko 15m, Ola będzie spała z nami. Mały pokój jest naszego 12 latka. Na pewno tak musimy sobie poradzić do czasu kupna większego mieszkania, na co w najbliższym czasie się nie zanosi. TŻ ciągle bez pracy
a przybornik powiesiłam na tej części, na której są szczebelki.
Anakazar-Dobrze, że paczka wreszcie dotarła

aneczkaaa- fajnie mieć takich przyjaciół. Ale jak widać po moim przykładzie są przyjaciele i przyjaciele. Wszystkie ubranka dla Małej dostałam od koleżanki, która w wakacje urodziła bliźnięta (chłopca i dziewczynkę). Sama kupiłam dosłownie kilka ciuszków. Wczoraj dostałam od niej kolejną paczkę ubranek, z której wyrosła jej córcia. I nic za to nigdy nie chciała.

minka 26 - łączę się w bólu (bioder). Mnie dziś humor poprawiło składanie łóżeczka. Jesli masz jeszcze coś do zrobienia co potrzebne jest Amelce, to spróbuj. mnie takie rzeczy sprawiają radość. Albo słusznie -na spacer. Dziś jest całkiem ładnie, mimo, że zimno to jednak słonecznie.
madziwnia - kupiłam w sklepie zielarskim suszone liście malin - kiedy powinnam zaczać robić sobie taką herbatkę? W 38/39 tygodniu?
pl_madzia - co o tym (Wiesiołek i liście malin) mówiła położna na SR?
JoannM, AniaP - pościel i przewijak są dostępne na oddzielnej aukcji. Ja juz ich nie potrzebowałam - mam kilka kompletów pościeli, w tym Drewexu - misia na chmurce (na zdjęciach). Przewijak już miałam, nie z żyrafką, taki zwykły. Kupiłam do niego dwa prześcieradełka.

Darusiaaa- gratuluję zaliczenia semestru
Dzień dobry Wszystkim.
Dopiero dzisiaj odpisuję, bo wczoraj nieszczęsna impreza po SR u koleżanki wśród palaczy ( 3 godziny wytrzymałam, ale mi włosy śmierdzą)
No to liście malin położna kazała pić od 36 TC, wiesiołek od 36 TC po 2 tab 4 razy dziennie. Nie tyle to skurcze powoduje, co przyspiesza sam poród. Dawała przykład jednej dziewczyny ze szkoły rodzenia co już 3 dziecko rodziła, to dwójkę pierwszych po kilkanaście godzin, a trzecie jej zajeło 4 godzinki.
Jako przyspieszacz i samego porodu jak już się te pierwsze skurcze zaczną, lub jak chce się już urodzić kazała łyżkę oleju rycynowego (apteka)ze szczyptą soli żeby przez gardło przeszło.
Oj wymęczyły mnie wczoraj na szkole rodzenia, bo się okazało że najstarsza stażem ciążowym jestem, i musiałam dodatkowe ćwiczenia mieć. Najfajniejsze że mój M. znalazł czas żeby ze mną iść, a uczyły jak robić masarze pleców, pomocne przy bólach krzyżowych(oj jak mi dobrze było)
Jak będziecie mieć jakieś pytania na które położne mogą odpowiedzieć, lub trenerka z kursem ćwiczeń dla ciężarnych, to będę tam teraz chodziła w środy.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 07:05   #4624
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

heh dzien dobry Wy powstawaly a ja jeszcze sie nie polozylam nawet..nie moge zasnac, 2 w nocy a ja siedze z kubkiem herbaty przed laptopem....
hmmmm przterminowana kora cynamonu- skad ja mam to wziasc hehe
ja juz w 39 tyg wg @...i cisza..ciagle ta dobijajaca cisza....kazdego dnia po przebudzeniu zastanawiam sie czy to moze juz dzis...ale mija dzien za dniem i nic sie nie dzieje ;/ ja juz nawet przysiady dzis robilam (fakt ze nie duzo bo z kondycja slabo, ale wyczytalam ze dobre i kilka ), spacer do sklepu tez zaliczylam (a ze mam kawalek i to nawet spory to sie zeszlo troche)...z sexowania nici bo wojna w domu a sprzatalam cale mieszkanie wczoraj.... POMYSLOW BRAK ja chyba potrzebuje pomocy....PSYCHIATRY
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 07:11   #4625
Baobabek
Zakorzenienie
 
Avatar Baobabek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 576
GG do Baobabek Send a message via Skype™ to Baobabek
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Zgadza się wiesiołek i liście malin nie przyspieszają nadejścia porodu a przyspieszają skracanie i rozwieranie się szyjki jak już poród się zacznie (podobno) dlatego często są polecane już po skończeniu 35tc żeby trochę na tą szyjkę wpłynąć bo to tak hop siup nie będzie

Nazwa wątku super
A ja się boje że nie zdążę pojechać do Kielc i będę musiała w Wawie rodzić Brzuch mnie boli, syn mi naciska główką strasznie i mam gęste żółte upławy ... Mam nadzieje że nie są to fragmenty czopu "przedzierające się" przez pessar A w ogóle dzisiaj mój syn który generalnie ma adhd w brzuchu malutko się rusza

Baobabek nie daj się wysłać do szpitala!! Niech Ci zdejmie w gabinecie, ubłagaj Go!! O której masz wizytę?? Ja 19:15 ... więc pewne 21 wejdę ehehehehe (daj Bóg dotrwać piątku ...)
wiesz jak u mnie, jak sobie zajmę kolejkę to tak wejdę liczę, że najpóźniej koło 18 będę już po wizycie...ja się boję jak diabli tego ściagania...i boję się, czy nie odejdą mi wody od razu bo mnie tak juz ciśnie strasznie...dzisiaj w nocy się obudziłam bo mnie strasznie dół brzucha bolał jak na @...ale naszczęśćie zmieniłam pozycję i przeszło...a czy ty też tak masz, że jak sikasz to Cię boli podbrzusze???bo mnie potwornie i strasznie się wyginam podczas sikania z bólu gdzieś od tygodnia tak mam
mloda ale z ciebie yummy mummy będzie
__________________
K & I

Baobabek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 07:21   #4626
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Jak już tematy nieprzespanych nocek się zaczynają. To ja w sumie bym się wyspała, ale o 4 rano mój M coś prawie krzyczy przez sen (takie jęki jakieś), więc obudził mi synka w drugim pokoju, i to dziecko w brzuchu też. Obudziłam go delikatnie, bo jeszcze w tym sennym horrorze mi przez sen oberwie. No i mi opowiadał że śniło mu się że już dziecka w brzuchu nie miałam, jakiś wirus mnie zaatakował( ala żywe trupy), i jak reszta tych już nie ludzi nas chciała dopaść, to on musiał sam walczyć, bo ja się położyłam na podłodze, i powiedziałam że nie walcze bo i tak już po mnie.
Tak tu dać facetowi na imprezie popić.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 07:31   #4627
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
uwaga chwale sie...tezet w koncu zrobil mi zdjecia...masz 36 tydzien
zdjęcia boskie prosimy więcej śliczna z ciebie dziewczyna
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 07:36   #4628
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Mi to az sie zazdrosc wlaczyla
A co w brzuszku siedzi? ja obstawiam faceta....przez ten BLASK i to wcale nie efekty aparatu....

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

2:36 am.... czy ze mna oby wszystko ok? zaczynam sie zastanawiac ...
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 07:42   #4629
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Natala w zwyklym sklepie spozywczym powinna byc ta kora albo w markecie jakims na dziale z ciastami do robienia
Mloda sliczne zdjecia
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 07:45   #4630
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Tylko jak to cos wytlumaczyc amerykancowi :P a watpie zeby w polskim sklepie mieli takie cus....bo szczerze mowiac ja pierwszy raz slysze o czyms takim + jeszcze przeterminowana ehe :/
Chyba pozostaje mi czekanie jednak.....
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 07:57   #4631
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

zakochalam sie....
znajomej znajomej i jej znajomej cora Aaliah...czyz nie jest cudowna???
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 08:01   #4632
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
zakochalam sie....
znajomej znajomej i jej znajomej cora Aaliah...czyz nie jest cudowna???
slodziutka a jakie ma przecudne oczka
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:06   #4633
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Mama polka.... ahhh te nasze geny
Wszystkie 'zmiksowane' dzieci sa slodkie.... a juz z polskimi genami to tylko do zjedzenia
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:29   #4634
ania p
Zakorzenienie
 
Avatar ania p
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 451
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
uwaga chwale sie...tezet w koncu zrobil mi zdjecia...masz 36 tydzien
Piękne foteczki super wygladasz

Cytat:
Napisane przez Gmyrelka Pokaż wiadomość
Nazwa wątku super
A ja się boje że nie zdążę pojechać do Kielc i będę musiała w Wawie rodzić Brzuch mnie boli, syn mi naciska główką strasznie i mam gęste żółte upławy ... Mam nadzieje że nie są to fragmenty czopu "przedzierające się" przez pessar A w ogóle dzisiaj mój syn który generalnie ma adhd w brzuchu malutko się rusza

Baobabek nie daj się wysłać do szpitala!! Niech Ci zdejmie w gabinecie, ubłagaj Go!! O której masz wizytę?? Ja 19:15 ... więc pewne 21 wejdę ehehehehe (daj Bóg dotrwać piątku ...)
A czemu tak właściwie musisz tu siedziec nie możesz tam wczesniej jechac ?

Ja się dzis średnio wyspałam bbuuu ale nie żebym się budziła tylko obudzilam się poprostu niedospana jakaś .
Miłego dnia .
My do saturna jedziemy bo aparat mi się rozwalił i nie naprawili ani nie wymienili tylko oddali mi kase . No i muszę coś nowego nabyć .
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny
ania p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:35   #4635
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

mloda super zdjecia! jestes bardzo fotogeniczna! jak modelka

Natalala Ty chyba zartujesz z ta przeterminowana kora ,co :P
__________________

Razem z Gabrysią

JoannM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:38   #4636
dusiaka
Rozeznanie
 
Avatar dusiaka
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 927
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez sismuerte Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny

Dusiaka śliczne łóżeczko, a powiedz gdzie kupiłaś ochraniacze? Czy razem z pościelą czy może jakoś osobno?
O co chodzi z tym wiesiołkiem i malinami??
sismuerte - tą pościel i całą resztę kupiłam na allegro. U dwóch sprzedawców. Oprócz poscieli mam przybornik, ochraniacz, rożek i śpiworek do spania. Nie mam baldachimu, ale ja od początku nie chciałam. W sklepie "stacjonarnym" dokupiłam w ubiegłym tygodniu duży mięciutki kocyk do kompletu, też Drewexu z misiem. Drewex ma jeszcze karuzelki do łóżeczka, ale nie specjalnie mi się podobają.

Ten wiesiołek (oeparol) i herbatka z liści malin tak ogólnie uwrażliwiają receptory w szyjce macicy przez co poród trwa krócej (szyjka robi się miękka, szybciej się rozwiera). Tylko z tymi liścmi malin - niektórzy mówią, że herbatka z tych liści działa wczesnoporonnie, więc we wczesnej ciąży nie wolno. Ale w zaawansawanej powinna pomóc.

Madziwnia- nazwa wątku super

Młoda1989 - brak i słów, piękne zdjęcia. Ale śliczna pamiątka
pl_madzia- dzięki za informacje.
NaTaLaLa - głowa do góry, już bliżej niż dalej.
__________________
OLEŃKA
02.04.2010
Marriage is a relationship in which one person is always right, and the other is a husband

Dzienniki budowy:
http://forum.muratordom.pl/showthrea...ghlight=anatol
http://www.anatol.mojabudowa.pl/
dusiaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:51   #4637
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

dusiaka...wiem wiem tylko te oczekiwanie i niepewnosc mnie dobija....zeby to bylo cc bylabym hmmm jak to okreslic.. spokojniejsza?nastawiona? przygotowana?...data, godzina itp..... a ja poprostu NIENAWIDZE czekac...

JoannM...to chyba nie zart:P trzeba by bylo dokladnie wypytac drcron...

3:50 rano...a ja ciagle oczy otwarte....
za to jak pojde spac,przespie pol dnia to jutro bede miala 10 stron do nadrobienia tak?;P to moze sie nie bede kladla ?;P
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 08:59   #4638
Gmyrelka
Wtajemniczenie
 
Avatar Gmyrelka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 2 020
GG do Gmyrelka
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

mloda jakaś Ty śliczna i fotogeniczna !! Imię dla syna wybrane??
Baobabek ogólnie czuje dyskomfort brzuszny ... nie wiem jak to wytłumaczyć Też pobolewa mnie jak na okres, ale się nie nasila więc może po prostu macica szykuje się do porodu ... A podczas sikania boli tylko wtedy jak długo potrzymam ...
Aniu chciałabym żeby Hania jeszcze ten tydzień do szkoły pochodziła bo później będzie miała dłuuuugą przerwę ... a poza tym mąż pracuje więc nie chciałabym Go już opuszczać, samej mi się autem nie chce jechać, a On mnie może zawieść po pracy w piątek - wprost na wizytę To tylko 5 dni więc może wytrzymam (skończy się tak że mam stresa że urodzę za wcześnie a później będę przeterminowana )
Ciekawe jak tam dzisiaj nasze terminowe Mamusie, może coś się ruszyło
__________________

Gmyrelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:04   #4639
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez dusiaka Pokaż wiadomość
Jupi
Mamy łóżeczko dla Oli, nasze własne


minka 26 - łączę się w bólu (bioder). Mnie dziś humor poprawiło składanie łóżeczka. Jesli masz jeszcze coś do zrobienia co potrzebne jest Amelce, to spróbuj. mnie takie rzeczy sprawiają radość. Albo słusznie -na spacer. Dziś jest całkiem ładnie, mimo, że zimno to jednak słonecznie.
łóżeczko śliczne, świetnie się prezentuje z pościelą

włąśnie chodzi o to, że wszystko dla Małej już zrobiłam, naszykowane jest i tylko czeka na Księżniczkę wybyłam trochę z domu, na szczęście nie jestem w Polsce bo ta pogoda by mnie dobiła... u nas może nie jakoś super ciepło, ale śniegu nie ma... i słońce świeci... wiosna idzie


Cytat:
Napisane przez Baobabek Pokaż wiadomość
ale Ci dobrze....ja idę tak trochę w ciemno bo już przywykłam, że jak jest grubsza robota to mój gin daje skierowanie do szpitala, a ja tego chyba już nie przeżyję
Mnie też napiera strasznie, nie mogę dużo chodzić...dzisiaj pojechaliśmy za spodniami mojemu tż i jeszcze kilka sklepów chciałam zaliczyć i jak wróciliśmy do domu to tak mnie dół bolał strasznie, że aż mi się płakać chciało ale może jeszcze ze 2 tygodnie i będziemy już po ja na "akcje" się nie szykuję, bo za nisko mi chyba mały siedzi i ciągle mam wrażenie że mi tam gmera łapką
znam to uczucie... czasem aż za krok się łapię, bo mam wrażenie, że rękę wystawiła


Cytat:
Napisane przez ASIULEK_23 Pokaż wiadomość
A ja dziś najadłam się strachu z mężem, a zaraz po tym ubaw po pachy Przeważnie zamykamy drzwi jak siedzimy w domu ale dziś jak tz wrocił z zakupow to mu się zapomniało. No i tak po obiadku sobie leżeliśmy na łożeczku i nam się usnęło. I nagle słyszymy, że ktoś wchodzi do mieszkania. Z tego miejsca nie widać kto wchodzi wiec tż jak nie wyskoczy, a ja za nim... pikawa mi prawie stanęła. Patrzymy a tam jakaś starsza pani o kulach. Zamknela drzwi, patrzy na nas zsapana i mówi, że tak się zmęczyła i zaczyna się rozbierac. My na nia patrzymy pytamy o co chodzi a ta dalej się rozbiera (i wciąz sapie ). na co mój tż mowi "chce pani sobie odpocząc? proszę bardzo... ona nagle tak spojrzała na mnie, rozejrzala sie dookoła i mowi... "oj, a ja chyba nie tu weszlam, ja do Asi". Ja zgłupiałam bo ja przecież też Asia No ale skumalam, że pewnie chodzi jej o sasiadkę z góry. Przeprosila i wyszla. Pewnie załamana ze musi pokonać jeszcze jedno pietro... ale się uśmialiśmy. Ale już drzwi nie zapomnimy nigdy zamknąć
niezła akcja
kiedyś mój wujek po imprezce z kolegami pomylił mieszkania i zamiast do nas, wbił się do sąsiadów 3 piętra niżej, położył się w ich syna pokoju i usnął był po dobrych kilku głębszych i obudzić go nie mogli, na szczęście znali go i przyszli po mojego ojca, żeby go zabrał

Cytat:
Napisane przez madziwnia Pokaż wiadomość

Jeszcze 390 postów i zakłądamy NOWY WĄTEK.........
Czy propozycja poprzednia ma zostać czy jakies nowe ktos podrzuci???

"MARZEC-KWIECIEŃ dwa miesiące gdy Witamy Nasze Brzdące- 2010"

dla mnie bomba

Cytat:
Napisane przez ita83 Pokaż wiadomość
Witam....my po wizycie - cali i zdrowi....
MAly wazy juz prawie 3 kg....lekarka twierdzi ze bedzie wazyl od 3,5 do max 4 kg jak sie urodzi....
Dalej ma jaja i fiutka wiec synalek.....
Co po za tym mamy juz rozwarcie, szyjka skrocona i rozpulchniona i jedyne co nas jeszcze trzyma w calosci to lozysko......
jeszcze nie jest dojzale do porodu.....
Mialam wymaz i cytologie - ale bol.....ponoc normalne bo pod koniec ciazy szyjka jest wrazliwa
O malo nie zemdlalam w gabinecie
Ciekawe jak ja wytrzymam masaz szyjki przy porodzie buhahahaha

Ginka twierdzi ze powinnam urodzic ok 27 marca - czyli w sumie w terminie
To tyle.....
super

Cytat:
Napisane przez mloda1989 Pokaż wiadomość
uwaga chwale sie...tezet w koncu zrobil mi zdjecia...masz 36 tydzien
super fotki... śliczna z ciebie mamusia

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
zakochalam sie....
znajomej znajomej i jej znajomej cora Aaliah...czyz nie jest cudowna???
ahhh te oczka... zjadłoby się w całości
Natala a przeterminowana masz być ty pewnie, a nie kora dębu

ja znów tańcowałam na łóżku, ból bioder powoduje, że co 20minut przerzucam się z boku na bok, sprawdzam zegarek co chwila, wyczekując ranka, żeby można było już wstać... masakra jakaś... ja dziś zaczynam 39tydz. Może już starczy??
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-07, 09:08   #4640
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
zakochalam sie....
znajomej znajomej i jej znajomej cora Aaliah...czyz nie jest cudowna???

wow to jest cud natury

no nie mogę oboje z mężem jesteśmy zachwyceni jej urodą
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:12   #4641
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Haha no to super sie doczytalam (BLONDYNKA):P ale zglupialam juz.....to kora debu czy kora cynamonu? ja przeterminowa czy kora?
I badz tu madry hehe szczegolnie o 4 rano ;P
ja naprawde chyba poczekam sobie spokojnie na moja kolej...przede mna jeszcze MEGI i reszta gromadki... ;P
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:22   #4642
minka26
Wtajemniczenie
 
Avatar minka26
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 516
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Haha no to super sie doczytalam (BLONDYNKA):P ale zglupialam juz.....to kora debu czy kora cynamonu? ja przeterminowa czy kora?
I badz tu madry hehe szczegolnie o 4 rano ;P
ja naprawde chyba poczekam sobie spokojnie na moja kolej...przede mna jeszcze MEGI i reszta gromadki... ;P
teraz ja dowaliłam z tą korą dębu chyba o cynamon chodziło
__________________
Amelka
minka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:27   #4643
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez NaTaLaLa Pokaż wiadomość
Haha no to super sie doczytalam (BLONDYNKA):P ale zglupialam juz.....to kora debu czy kora cynamonu? ja przeterminowa czy kora?
I badz tu madry hehe szczegolnie o 4 rano ;P
ja naprawde chyba poczekam sobie spokojnie na moja kolej...przede mna jeszcze MEGI i reszta gromadki... ;P
: hahaha: dobre jestescie
kora cynamonu ma byc dwie paleczki trzeba rozdrobnic i zalac 200 ml wrzacej wody zaparzyc odcedzic i pic chlodne kilka razy dziennie ponoc powoduje skurcze macicy a to chodzilo o to ze jak nam termin minie < czyli bedziemy przeterminowane :P > to wtedy taki specyfik mzna wypijac i czekac na rezultaty ja nie mam zamiaru probowac ale olej z wiesiolka juz lykam od wczoraj a lisci malin u nas nie ma moze w aptece beda jutro podejde to sprawdze a jak nie to w zielarskim kolo mojego gina moze beda mieli to we wtorek przed wizyta popatrze

ide na dlugi spacerek do sklepu po jogurt naturalny i krakersy mam ochote na zaziki z krakersami slonymi :P ale musze opatulic ise jak balwanek zeby nie zmarznac
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 09:40   #4644
NaTaLaLa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: NJ, USA
Wiadomości: 591
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

haha super ;P zesmy sie dogadaly wszystkie trzy
a ja juz dumala jak kora cynamonu moze sie przeterminowac;P
u mnie bedzie ciezko z takimi specyfikami....do polskiej apteki bardzo daaaaaleko , trzeba specjalnie planowac wypad a z tym raczej problem teraz...
wiec ja poczekam na wasze rezultaty....przespieszac mi sie tam i rozluzniac szyjki ino myk
lece spac bo juz prawie 5 rano... a na dobranoc jeszcze zgaga mnie dopadla
nadrobie Was pozniej (o ile dam rade po calym dniu)
Dobranoc/ Dzien dobry (dostosowac;P)
NaTaLaLa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:31   #4645
sismuerte
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Joli Bord
Wiadomości: 559
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Hej
Madziwna mi się podoba nazwa wątku

Ita jak ci dobrze, że już coś wiesz, że coś się dzieje. A tak zapytam ogół: To jak to jest z tym masażem macicy?? Każdy musi przez to przejść?

Młoda przepiękne te zdjęcia i ty taka śliczna. Super pamiątka. A czy Twój tż nie mógł by i mi zrobić Może też bym lepiej wyszła niż jak mój mi robi

Natalala słodziutka ta mała Piękne oczka ma

A ja dziś spałam jak susel, tylko pobudki na siusiu. Za to obudziłam się ze zdrętwiałym brzuchem i przez kolejne pół godziny sprawdzałam czy mały się rusza, ufff co za poranek
__________________
Antoni Stanisław 30.03.2010:dz iekuje:
Je suis le content l`homme
sismuerte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 10:42   #4646
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Dziewczyny czytałyscie... http://deser.pl/deser/1,97052,763417...g__WIDEO_.html ?
Az łezka się w oku kręci...
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:16   #4647
drcron
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 410
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Mysia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czytałyscie... http://deser.pl/deser/1,97052,763417...g__WIDEO_.html ?
Az łezka się w oku kręci...
niesamowite ale komentarze mnie dobijaja co poniektorych ach.... ludzie maja dziwne podejscie do zycia to smutne

a ja wrocilam ze sklepiku kurcze droga ktora autkiem pokonuje w obydwie strony z zakupami w 5 minut zajela mi na piechote ponad godzine czulam sie jak stara babcia chyba ze sto razy sie zatrzymywalam by odpoczac ale pogoda genialna jest wsam raz na spacer tylko szkodas ze nie wymyslili jeszcze takich chodnikow tasmociagow gdzie by mozna bylo stanac albo usiasc i by nas samo wiozlo tam gdzie chcemy ale mam marzenia hehe
__________________
I w taką piękną wiosnę przyleciał do nas bociek, i przyniósł maleńką dziecinę, a razem z nią - sto pociech.
Juleczka 08.04.2010
nasz mały wielki cud TP 05.11.2013

drcron jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:49   #4648
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

NaTaLaLa... dlaczego nam pokazałaś ta mała? ja jestem gotowa spakować sie i pojechać po nią... nawet te moje 2 dni po terminie mi w tym nie przeszkodzą

ehh zastanawiamy się z mężem jak będzie wyglądała nasza mała... bo ja mam włosy kręcone... mąż też by miał gdyby zapuścił tyle że jak będzie podobna do mnie to urodzi się łysa

a co do tego mojego przeterminowania... to chyba w końcu coś ruszyło... bo co godzinę mnie chyba skurcze łapią 'chyba skurcze' bo nie wiem jak te właściwe wyglądają...
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 11:56   #4649
Mysia1234
Raczkowanie
 
Avatar Mysia1234
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 476
GG do Mysia1234
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Machaj zazdroszcze tych ''skurczy'' ja mam termin za dwa dni i nic zadnych skurczy, czopów itp... pewnie tez się przeterminuje.
A tak wogóle dziewczyny to boje się porodu bo moja dzidzia z usg wyszła na ponad 4KG i to duzooo ponad... nie chce zeby mnie porozrywało przy porodzie... Eh nie lubie zyc w niepewnosci... ja chce JUZ rodzic... :P
__________________
Wiktoria 21.03.2010 4190g, 57cm

Razem od 18.03.2005
Zaręczyny 29.07.2009
Ślubowaliśmy 12.02.2011
Mysia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-07, 12:13   #4650
machaj
Raczkowanie
 
Avatar machaj
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 495
Dot.: Torby sie pakują-brzuszki się szykują MAMUSIE marzec-kwiecień 2010

Cytat:
Napisane przez Mysia1234 Pokaż wiadomość
Machaj zazdroszcze tych ''skurczy'' ja mam termin za dwa dni i nic zadnych skurczy, czopów itp... pewnie tez się przeterminuje.
A tak wogóle dziewczyny to boje się porodu bo moja dzidzia z usg wyszła na ponad 4KG i to duzooo ponad... nie chce zeby mnie porozrywało przy porodzie... Eh nie lubie zyc w niepewnosci... ja chce JUZ rodzic... :P
hmm moja mała tydzień temu ważyła 3,6kg... ja mam nadzieje ze do 4kg jednak nie dociągnie zanim się urodzi... bo lekarz mi powiedział że oni robią CC jak dziecina waży więcej niż 4kg...
a w gazecie regionalnej były zdjęcia dzieciątek urodzonych w zeszłym tyg i znowu był chłopczyk który ważył ponad 5kg;/ jakoś te dzieci na śląsku duże rosną... mam nadzieje ze moja nie będzie taka wyrośnięta... bo mam takie cudne małe śpioszki
machaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.