Anglia cz. III - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 20:54   #3991
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Lori - our personal crime scene investigator
w sumie bardzo lubie wszelkie CSI itp .

W pracy wymagaja zebym rozwiazywala problemy - to sobie nadgodziny zrobilam . Dziewczyna zostawila mnostwo sladow za soba , az sie prosilo isc za tropem .



Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Lori - uuuu, widze ze faktycznie lepiej z toba nie zadzierac Az nie chce myslec, jak mnie przeswietlilas ZANIM dostalam pozwolenie na zaopiekowanie sie kotem
Jak mi zaproponowalas, ze wyslesz mi ksero dowodu to wymieklam i nie mialam wiecej pytan .
Super ze Adas rosnie zdrowo .



Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
Lori a może Tż kupił Tobie nowy?
Niestey nie, ale moze kiedys , juz wie co lubie .

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Lori, toz to pelne dochodzenie! Brawo
Wiesz, szczoteczka ma sie nijak do tego cudownie cytrynowo pachnocego mydelka

Lori, moze wypatrzylas cos ciekawego u nas na polkach z ksiazkami (chociaz wiekszosc ich mamy ustawionych w stosy w sypialni )?? Daj znac to Ci podesle co zechcesz. Ja jestem strasznie niedomyslna i trzeba mi prosto z mostu mowic
Mydelko jedno z moich ulubionych .

A wiesz ze nie pomyslalam o tym? Sierota rasowa jestem jednak .

Ostatnio sobie przypomnialam o sadze Rogera Zelaznego o Ksiazetach Avalonu - moze sprobuje w oryginale. Czytala ktoras? Kiedys mi sie bardzo podobalo .

Sapkowski nigdy mi sie nie znudzi, uwielbiam klimat i specyficzny jezyk.

Cytat:
Napisane przez konik polny Pokaż wiadomość
Witam was dziewczyny
Witam, witam .
Koniku polny napisz cos o sobie, co robisz, gdzie mieszkasz.
Mam nadzieje ze nie jestes facetem w srednim wieku, piszacym gdzies z pomorza. Sorki za zart, chyba jestem troche przewrazliwiona po ostatnich wydarzeniach


Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
a u mnie tez szaro i brzydko, pada deszcz, wiosny nie widac a ja przypomnialam sobie o kultowej grze Heroes III i siedze i sobie gram
Uwielbiam Heroesow teraz czekam na Wiedzmina na PlayStation.


U nas pada, ale to zadna nowosc .

Uwielbiam zupy - dzis jadlam batatowo- pietruszkowa . Pycha .
Chyba sobie ugotuje krem z dyni jutro .

Peorth - mam nadzieje ze naprawia wam to.

Anka - gratulacje .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 20:59   #3992
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
Ja tez tak myslalam a tu sie okazalo ze to w tylek tak daje ze aerobik mnie tak nie wykancza jak yoga/pilates!! A hopsasa mam w czwartki
ja nie przeczę, że nie wykańcza. mi się po prostu na jodze nudzi

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj u lekarza, kolejny tydzien zwolnienia i kolejne antybiotykiale za to sie dowiedzialam, ze w mojej przychodni racuje bardzo przystojny lekarz, ktory pochodzi ze Lwowa i mowi plynnie po polsku, Tz zabronil mi do niego chodzicciekawe dlaczego

a tak w ogole to przyszlam sie pochwalic wiadomoscia dnia, mianowicie dzisiaj rano moja siostra poinformowala mnie, ze po raz drugi zostane ciocia
aniele Ty to pecha masz z tymi chorobami i nieszczęściami.
gratulacje dla cioci


Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
hej

ja tylko na chwile wpadam pochwalic sie, ze dostalam prace

zaczynam po swietach i do tego czasu to juz na pewno sie odzwyczaje od wstawania rano

ale dobrze jest, normalnie kamien z serca, bo wiem jak teraz ciezko z praca

pozdrawiam wszystkie babeczki, milego dnia
gratulacje
a ja co dzień obiecuję sobie, że po pracy zabiorę się za poszukiwania nowej pracy a jak do czego dochodzi to jest wizaż, TV a potem już spać trzeba iść. A jedynym postanowieniem noworocznym było znalezienie nowej, satysfakcjonującej pracy do maja zła jestem na siebie.

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
koculek (dlaczego właśnie taki nick?) dla Ciebie to samba,rumba i te sprawy,a nie joga
no właśnie: samba to bardziej moje rytmy niż...joga
a nicka takiego wymyśliłam w liceum, i tak słodko brzmiało

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1808936 1]Nasze kolezanki juz sa pomaranczowe

Plany na wieczor: One born every minute w akompaniamencie frytek i malibu z cola [/QUOTE]

co masz na myśli z tymi pomarańczowymi koleżankami??
moje plany podobne aczkolwiek z cytrynowym serniczkiem, którego kupiłam dziś w M&S mniam mniam

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość

Nie wiem czy skarga przejdzie, bo takie właśnie są angielskie zupy - zupelnie inne niż polskie. Mi akurat Leek&Potato smakuje, lubię też Cream of Tomatoes, mniam mniam. No i pyszną kremową zupę z soczewicy mniam mniam. A ja dziś gotuję jarzynową, taką "na winie", czyli co sie nawinie to w zupie bedzie. Dużo zielonej fasolki w każdym razie.

______________
A wogóle to wiecie co, cieknie mi woda z jakiejś rurki w domu I kapiw w przedpokoju.... Hydraulik już w drodze, mam nadzieję że dotrze dziś I wogóle mamy taki placek wypukły napuchnięty od wody na suficie w tym miejscu gdzie kapie i wyszedl grzyb
ja też lubię angielskie zupy, bardziej konkretne są
i współczuję przecieku. 3 lata temu tydzień przed świętami, w dzień przed wizytą rodziców TZta, sąsiad z góry nas zalał i mieliśmy metr na metr dziurę w suficie Najpierw się zrobił wielki bąbel (w trakcie nocy) i jak go rano przebiliśmy to od razu całe wiadro wody się wylało.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:09   #3993
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
kofika mam nadzieję że będziesz bawić się dobrze pewnie kofikowe gardło będzie zdarte po koncercie, bo z tego co wiem to teksty Alicii ma w większości w pamięci
chyba musze sprostowac, bo moja wina, Kofika nie jest na koncercie tylko na filmie Alice in Wonderlandprzynajmn iej tak na FB pisala

dziekuje za gratulacje, ja juz bym chciala wiedziec, czy to chlopczyk czy dziewczynka

Peorth to nie za ciekawa sytuacja, mam nadzieje, ze hydraulik szybko przyjedzie i wszystko na prawi i ze uda wam sie pozbyc grzyba
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:18   #3994
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

troche mnei alicja rozczarowala. za malo mroczna jak na Burtona za bardzo Disneyowska. Jonny i Helena sa za to fantastyczni. I marcowy zajac
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 21:31   #3995
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Anglia cz. III

ja tam wiosny nie widze, Wiedzmina tez uwielbiam, czytalyscie ksiazke "Przeminelo z Wiatrem"? Uwielbiam ja

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
Bylam wczoraj u lekarza, kolejny tydzien zwolnienia i kolejne antybiotykiale za to sie dowiedzialam, ze w mojej przychodni racuje bardzo przystojny lekarz, ktory pochodzi ze Lwowa i mowi plynnie po polsku, Tz zabronil mi do niego chodzicciekawe dlaczego

a tak w ogole to przyszlam sie pochwalic wiadomoscia dnia, mianowicie dzisiaj rano moja siostra poinformowala mnie, ze po raz drugi zostane ciocia
wspolczuje, ja tez jeszcze sie nie czuje swietne, ale mam nadzieje ze za tydzien lece do PL

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
hej

ja tylko na chwile wpadam pochwalic sie, ze dostalam prace

zaczynam po swietach i do tego czasu to juz na pewno sie odzwyczaje od wstawania rano

ale dobrze jest, normalnie kamien z serca, bo wiem jak teraz ciezko z praca

pozdrawiam wszystkie babeczki, milego dnia
Gratulacje!!!

Jedziecie do polski na Wielkanoc? ja ma dylemat, nie wiem czy pisalam, ze moj program w pracy polega na tym, ze po pol roku przenosze sie do innej roli, na pewno gdzies sie przeniose, ale na te lepsze pozycje jest mega duza konkurencja, wiec sa rozmowy kwalifikacyjne, najbarrdziej mi zalezy na roli analityka w dziale ktorym jestem, jest 40 osob chetnych i rozmowy maja sie odbywac przez najblizsze dwa tygodnie, a ja mam w srode leciec do PL, juz bilet przelozylam, mialam leciec w niedziele, ale teraz mysle, zeby wogole zrezygnowac, tylko muisalabym urlop przelozyc, bilet... no i chcialabym jechac do domu, poczekam pewnie do piatku i pomysle
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-23, 23:19   #3996
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III


nasza trolencja ma bana stałego

Anka - GRATULACJE - mozna zapytac co to za praca
Anioł - GRATULACJE - mozna zapytac czy to ta sama siostra ktora urodzila Twoja chrzesnice?
Peorth
na koncert alici jade w maju a dzis moj tz zabral mnie na Alicie in Wonderland
na poczatku wcale nie mialam ochoty nigdzie isc .... szczegolnie bo dosyc ciezkim dniu z dziecmi z piekla rodem
ale dobrze ze sie zgodzilam - ogladalismy to w 3D i podobalo mi sie niesamowicie
filmem nie jetsem rozczarowna nic a nic
a johnny podobnie jak helena, mia i anne rewelacyjni !!!!

serio polecam !!!!

ktos tu pytał o steamer - ja polecam cookworks - dobry i tani

sweete nie wiem co zrobilabym na twoim miejscu - ale jak by mi bardzo zalezalo to chyba bym zostala .......
ja do polski nie jade - ale z rodzinka i tak sie zobacze juz za tydzien

a i peorth mam nadzieje ze hydraulik dotarl na czas

ok czas spac pa

aaaa zapomniałanym
poczytajcie na prawde warto - dobry wywiad i "swieta prawda"
wprawdzie na onecie - ale coz czasem i oni zamieszcza cos dobrego
http://wiadomosci.onet.pl/1604506,720,1,kioskart.html
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-03-23 o 23:38 Powód: dodanie linka/u
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:29   #3997
***luna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 8 190
Dot.: Anglia cz. III

sweety to chyba zaeży jaką masz relację z rodziną. Sprawa dość trudna i indywidualna.
Ja bym zrezygnowała z Polski.


Ja jestem po niemalże nieprzespanej nocy ( i wcale nie mam tu na myśli powdów przyjemnych)
A kolejna będzie jeszcze gorsza
No cóż może chociaż dzień będzie super udany
__________________
Blogi są dwa
blogowo: poradnik emigranta nowy post:
14/10/2012 Obyście tego postu nie potrzebowali
blogowo:
aktywnie
nowy post 12/09/2012 Veni Vidi Vici
***luna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 07:42   #3998
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
hej

ja tylko na chwile wpadam pochwalic sie, ze dostalam prace

zaczynam po swietach i do tego czasu to juz na pewno sie odzwyczaje od wstawania rano
gratulejszon

ja wciaz szuka .. juz mam depresje z tego powodu :/

Cytat:
Napisane przez Kasienka :) Pokaż wiadomość
U mnie też wiosennie pod oknem, żonkile rosną a poza tym to by było na tyle co do wiosny,bo pogoda raczej szarawa i niezbyt przyjemna. Mam tylko nadzieję, że na długi weekend wyjdzie słonko
u mnie tez wiosennie ale tylko na parapecie.. deszcz juz od 3 dni siapi, szaro i brzydko

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
troche mnei alicja rozczarowala. za malo mroczna jak na Burtona za bardzo Disneyowska. Jonny i Helena sa za to fantastyczni. I marcowy zajac
mnie w tej samej kwesti Alicia rozczarowala chociaz mroczna scena z oczkiem na igle mnie powalila , ale za to byla lepiej dopracowana pod wzg 3d niz avatar.. Jonny rewelacyjny nie podobala mi sie biala krolewna i te jej raczki ą ę

teraz czekam na Zmierzch Tytanow
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:44   #3999
maatra
Wtajemniczenie
 
Avatar maatra
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 444
Dot.: Anglia cz. III

Anka gratulacje , to kiedy zaczynasz ?
Aniele gratulacje
Kofika z 6-o latkami pracowalas wczoraj ?
Vedma dobrze,ze z Adasiem wszystko ok
Luna dlaczego nie spalas,synek,sasiedzi ?
sweety ja bym zostala w Angli.

*****************
Kofika,Twoja tarta jest bajeczka . martwi mnie,ze tak latwo sie robi
na nastepny raz pokroje papryke w drobna kosteczke(zeby latwiej sie kroilo) i podam jako przystawke

Podobnie jak Koculek stawiam na bardziej aktywny sposob spalania kalorii. Moze i joga dziala tak samo na miesnie,ale ja wole energiczna muzyke w tle,podskoki,tance

Wczoraj bylam na cwiczeniach godzine. Ta zumba niezle mi pomogla. zero problemow z zalapaniem rytmu Dzis tez ide i w piatek
To kiedy nastepne spotkanie... nie poznacie mnie

Milego dnia
__________________
-7kg
maatra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 07:45   #4000
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Jedziecie do polski na Wielkanoc? ja ma dylemat, nie wiem czy pisalam, ze moj program w pracy polega na tym, ze po pol roku przenosze sie do innej roli, na pewno gdzies sie przeniose, ale na te lepsze pozycje jest mega duza konkurencja, wiec sa rozmowy kwalifikacyjne, najbarrdziej mi zalezy na roli analityka w dziale ktorym jestem, jest 40 osob chetnych i rozmowy maja sie odbywac przez najblizsze dwa tygodnie, a ja mam w srode leciec do PL, juz bilet przelozylam, mialam leciec w niedziele, ale teraz mysle, zeby wogole zrezygnowac, tylko muisalabym urlop przelozyc, bilet... no i chcialabym jechac do domu, poczekam pewnie do piatku i pomysle
Ja do Pl jadę w ten weekend, a ta wielkanoc będzie 5 spędzoną w Niemczech.

Możesz z kimś porozmawiać, aby Twoja rozmowa była albo przed albo po wyjeździe? Mój Tż zrezygowałby z wyjazdu gdyby zależała na tym jego kariera, ja nie jestem pewna co bym zrobiła

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

dzis moj tz zabral mnie na Alicie in Wonderland
kofika mówię Ci coś się święci, Twój Tż taką przemianę jakoś przeżywa - wiosenną

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Ja jestem po niemalże nieprzespanej nocy ( i wcale nie mam tu na myśli powdów przyjemnych)
A kolejna będzie jeszcze gorsza
No cóż może chociaż dzień będzie super udany
dlaczego nie spałaś i skąd wiesz, że następna będzie gorsza?

miłego dnia wszystkim
ale szaro
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 08:09   #4001
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: Anglia cz. III

Luna; oj wspolczuje, pewnie synek chory

Lece do pracy, wczoraj sie strasznie splakalam na OBEM i dzis mam oczy zapuchniete
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 09:22   #4002
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Anglia cz. III

Dzis szybka kawa (edit: ale posta pisac zaczelam godzine temu )
Dzien dobry

Luna, co sie stalo?

Lori, Zelaznego to Mark ma chyba 2 stosy, trzeba bylo mowic Poczekasz do nastepnego razu czy cos Ci wyslac? Jakies konkretne tytuly?

Vedma, to ja moge cos innego zamowic w Merlinie (na Swieta juz chyba nie zdarze :/), cos co obie chcetnie przeczytamy i pozniej sie wymienimy, co Ty na to? Szczerze mowiac, to nie jestem az tak zauroczona Wiedzminem, zeby od razu musiec miec go na polce.

Ktoras z Was pytala o bledy. Odpowiem na podstawie Miecza przezneczenia, bo to wlasnie skonczylam czytac. Nie zauwazylam nic powaznego, takie tylko przekrecenia literek, gdzies byl tez uzyty przymiotnik w zlym rodzaju.. nie winie autora, tylko niestarannego wydawce

Znowu steamery (sugerujac sie nazewnictwem w nagrodach wizazu to chyba parowar ) Ja mam taki najprostszy Tefala i sprawdzal sie przez 3-4 lata.. niestety polamal mi sie jeden koszyk ostatnio i teraz jest za maly. Teraz chodzi mi po glowie slowcooker Ma ktos moze? Poza tym, ze oszczedza energie sa jakies plusy? I jak sie w tym wogole gotuje?
I konia z rzedem temu, kto mi powie jak sie to ustrojstwo po polsku nazywa

Spadamy na zajecia Milego dnia.
__________________

Edytowane przez szperrr
Czas edycji: 2010-03-24 o 09:23
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 11:01   #4003
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
w sumie bardzo lubie wszelkie CSI .
mnie tylko w Majami ten rudy gosc denerwuje. Gra aktorska rowna Modzi ena sukces, zawsze rzuca takim samym bezwyrazowym spojrzeniem spod przekrzywionej glowy i ton glosy nie zmienia mu sie nie zaleznie czy pyta, dziwi sie itd. No ale Las Vegas...

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
I konia z rzedem temu, kto mi powie jak sie to ustrojstwo po polsku nazywa
wolnowar, powaznie
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 11:14   #4004
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość

nasza trolencja ma bana stałego
bardzo zalezalo to chyba bym zostala .......
ja do polski nie jade - ale z rodzinka i tak sie zobacze juz za tydzien

poczytajcie na prawde warto - dobry wywiad i "swieta prawda"
wprawdzie na onecie - ale coz czasem i oni zamieszcza cos dobrego
http://wiadomosci.onet.pl/1604506,720,1,kioskart.html
Artykul przeczytalam i zgadzam sie z wieloma poruszonymi tam zagadnieniami. Zawsze twierdzilam, ze jesli w PL zaproponuja mi takie warunki zycia, jak w UK, moge pakowac walizeczke i wracac. Chociaz po ostatniej zimie sie waham - w UK jednak klimat jest lagodniejszy

Bardzo dobrze, ze ja zablokowano, moze jakos to wplynie na "zjednoczenie" jej rozlicznych osobowosci

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Ja jestem po niemalże nieprzespanej nocy ( i wcale nie mam tu na myśli powdów przyjemnych)
A kolejna będzie jeszcze gorsza
Wspolczuje, ale czemu?
I zgadzam sie, tez bym nie pojechala do PL gdyby bardzo mi zalezalo na rozmowie w sprawie pracy.

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1809995 8]
Lece do pracy, wczoraj sie strasznie splakalam na OBEM i dzis mam oczy zapuchniete [/QUOTE]

Fajny byl odcinek

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Vedma, to ja moge cos innego zamowic w Merlinie (na Swieta juz chyba nie zdarze :/), cos co obie chcetnie przeczytamy i pozniej sie wymienimy, co Ty na to? Szczerze mowiac, to nie jestem az tak zauroczona Wiedzminem, zeby od razu musiec miec go na polce.
Napisz mi na PW co juz czytalas, a ja Ci przesle cala reszte - powinna dojsc przed Swietami.
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 11:29   #4005
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
mnie tylko w Majami ten rudy gosc denerwuje. Gra aktorska rowna Modzi ena sukces, zawsze rzuca takim samym bezwyrazowym spojrzeniem spod przekrzywionej glowy i ton glosy nie zmienia mu sie nie zaleznie czy pyta, dziwi sie itd. No ale Las Vegas...
hehe - widze ze kolejne fanki CSI - ja sie troche odkochalam od kiedy Grissom odszedl z Las Vegas - a Rudy to rzeczywiscie jak z Mody na sukces.
Teraz sie katuje Without the Trace i Law & Order SVU - chyba nawet lepsze niz CSI bo prawdziwsze (bez tych szmerow bajerow)

Ja znowu brak komletnie wyobrazni, i scifi czy fantasy wogole mnie nie beirze. Jedyne co przeczytalam to Lord of the Rings (wogole zalicza sie? )

to co ja jedna tylko z ta yoga/pilatesem? nie znajde kolezanki do pomarudzenia o zakwasach? eh

u mnie dzisiaj krupnik - co kto gotuje?

kolejny durny artykul w DM - i kolejny najazd na polakow - kiedy to sie wreszcie skonczy...

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ocks-down.html

przeczytajcie komentarze ponizej - normalnie rece opadaja!!!

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-03-24 o 11:38
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:16   #4006
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Anglia cz. III

Aniele dziekuje i tez gratuluje!! wracaj szybko do zdrowia

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość


GRATULACJE
ja po dwumiesięcznej przerwie od pracy przez pierwsze dwa tygodnie wstawania rano byłam ledwo żywa tak do ok. 13



______________
A wogóle to wiecie co, cieknie mi woda z jakiejś rurki w domu I kapiw w przedpokoju.... Hydraulik już w drodze, mam nadzieję że dotrze dziś I wogóle mamy taki placek wypukły napuchnięty od wody na suficie w tym miejscu gdzie kapie i wyszedl grzyb
dziekuje

pamietacie ta moja historie z hydraulikiem, przeciekiem, tym jak zgonili wszystko na nasza pralke? Stwierdzilismy z TZ, ze nie ma sensu sie szarpac o 50 funtow i tak sobie pomyslelismy, ze jakby chcieli nas przewalic to zrobiliby to na wieksza kwote (byc moze naiwne myslenie, nie wiem )
W kazdym razie TZ napisal do landlorda maila wyjasniajac, ze jak tylko zauwazylismy przeciek, to sprawdzilismy pralke, bo to byla pierwsza nasza mysl i wydaje nam sie malo prawdopodobne, ze to przez pralke. Ale koszty pokryjemy, tylko nie mozemy wystawic czeku (o to nas poprosili) i czy mogliby nam przekazac nr konta na ktore przelac pieniadze itp.
TZ dostal na to odpowiedz...przepraszajac a i tlumaczaca, ze hydraulik to byl tak wlasciwie od agencji, ze to oni im go doradzili, ze naprawde nie probuja nas oszukac itp. Wiec znowu my odpisalismy, ze to nie mialo zabrzmiec jak oskarzenie, ze oni chca nas naciagnac tylko po prostu wyjasnienie naszego punktu widzenia. Od tamtej pory cisza, nie upominaja sie o kase

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
anka gratulacje
dzieki
a Ty Luna juz chyba po calej przeprowadzce?

jak tam nowe gniazdko?

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Gratulacje dla Upadlego Aniola, ktora bedzie ciocia i jej siostry, ktora bedzie miala bobaska oraz dla Anki! ktora znalazla nowa prace, powodzenia!
Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość



Anka - gratulacje .
Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość


gratulacje

.
Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość

Gratulacje!!!
dziekuje slicznie

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Jedziecie do polski na Wielkanoc? ja ma dylemat, nie wiem czy pisalam, ze moj program w pracy polega na tym, ze po pol roku przenosze sie do innej roli, na pewno gdzies sie przeniose, ale na te lepsze pozycje jest mega duza konkurencja, wiec sa rozmowy kwalifikacyjne, najbarrdziej mi zalezy na roli analityka w dziale ktorym jestem, jest 40 osob chetnych i rozmowy maja sie odbywac przez najblizsze dwa tygodnie, a ja mam w srode leciec do PL, juz bilet przelozylam, mialam leciec w niedziele, ale teraz mysle, zeby wogole zrezygnowac, tylko muisalabym urlop przelozyc, bilet... no i chcialabym jechac do domu, poczekam pewnie do piatku i pomysle
ja zostaje tutaj, wiadomo to nie bedzie to samo co z rodzinka, ale jakos w swieta Wielkanocne tego tak bardzo nie odczuwam. Najgorzej jest w Boze Narodzenie, raz spedzilam je z tutaj i mialam strasznego dola i teskonta byla ogromna.
Co do pracy to hmm ciezko powiedziec, ale ja bym chyba zostala, urlop i bilet mozna przelozyc a taka szansa w pracy moze sie nie predko (no i piszesz, ze Ci zalezy). Z rodzinka mozna sie zobaczyc, jak juz sytuacja w pracy sie wyjasni No ale przemysl to sobie, trzymam kciuki, pamietaj co nie zorobisz, to i tak bedzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość


Anka - GRATULACJE - mozna zapytac co to za praca


aaaa zapomniałanym
poczytajcie na prawde warto - dobry wywiad i "swieta prawda"
wprawdzie na onecie - ale coz czasem i oni zamieszcza cos dobrego
http://wiadomosci.onet.pl/1604506,720,1,kioskart.html
dzieki
Bede Accounts Trainee brzmi ladnie, ale na poczatku bede sie snula jak cien za wszystkimi pracownikami, bo praktycznie nie mam doswiadczenia, tylko takie troche blade pojecie o finansach i ksiegowosci.
A szczerze mowiac to po drugiej rozmowie zwatpilam w siebie. Rozmawialam z taka babka, zaczela mnie pytac o rozne rzeczy i jezyk mi sie strasznie platal. Czasami moj angielski jest na takim poziomie, jak z czasow kiedy jeszcze mieszkalam w pl (albo tak mi sie wydaje ), ciezko znalezc slowo i w ogole cos powiedziec. A czasem to az sama siebie zaskakuje, jak ja potrafie cos ladnie powiedziec No i na tej rozmowie wlasnie tak srednio mi szlo.

A co do artykulu, to tez mi sie bardzo spodobal. Gosc bardzo rzeczowo opisuje warunki w Polsce i niestety nie mozna sie z nim nie zgodzic.


Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
gratulejszon

ja wciaz szuka .. juz mam depresje z tego powodu :/
dzieki, Ty tez znajdziesz zobaczysz
Szukasz naprawde na wszytskie mozliwe sposoby??

Cytat:
Napisane przez maatra Pokaż wiadomość
Anka gratulacje , to kiedy zaczynasz ?


Wczoraj bylam na cwiczeniach godzine. Ta zumba niezle mi pomogla. zero problemow z zalapaniem rytmu Dzis tez ide i w piatek
To kiedy nastepne spotkanie... nie poznacie mnie

Milego dnia
dziekuje 7 kwietnia
Zumba jest super. Ja co prawda cwicze w zaciszu domowym ale i tak mam niezly ubaw


Kasienka, Moona, Bakteryjka rowniez dziekuje, tylko wielocytowanie cos mi nie wyszlo...
Mam nadzieje, ze nikogo nie pominelam

Edytowane przez anka!
Czas edycji: 2010-03-24 o 12:23
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:40   #4007
lorelei
Zadomowienie
 
Avatar lorelei
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Hobbiton
Wiadomości: 1 947
GG do lorelei
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
Jedziecie do polski na Wielkanoc? ... no i chcialabym jechac do domu, poczekam pewnie do piatku i pomysle
Mysle jak Koculek, nie mozesz im powiedziec o sytuacji i poprosic o wyznaczenie rozmowy wczesniej?

Ja nie jade do Polski ,bo Polska przylatuje do mnie . Rodzice i sis odwiedza mnie na Wielkanoc. Musze poszukac polskiego kosciola, gdyby rodzice mieli ochote isc na msze.



[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;1809995 8]Lece do pracy, wczoraj sie strasznie splakalam na OBEM i dzis mam oczy zapuchniete [/QUOTE]

A mnie to jakos nie rusza , moze jak bede miala wlasne .

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Lori, Zelaznego to Mark ma chyba 2 stosy, trzeba bylo mowic Poczekasz do nastepnego razu czy cos Ci wyslac? Jakies konkretne tytuly?
Oooo to wy wszystko macie . Na razie obserwuje sage Zelaznego na ebayu - ale jak nie kupie to sie zgadamy na gg .

Cytat:
Napisane przez wiolqn Pokaż wiadomość
mnie tylko w Majami ten rudy gosc denerwuje. Gra aktorska rowna Modzi ena sukces, zawsze rzuca takim samym bezwyrazowym spojrzeniem spod przekrzywionej glowy i ton glosy nie zmienia mu sie nie zaleznie czy pyta, dziwi sie itd. No ale Las Vegas...
Fakt troche sztuczny, ale mnie nie przeszkadza jakos.

Za to dawno temu nie moglam sie nadziwic czemu co drugi glina z amerykanskich filmow na polsko brzmiace nazwisko .



Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
kolejny durny artykul w DM - i kolejny najazd na polakow - kiedy to sie wreszcie skonczy...

http://www.dailymail.co.uk/news/arti...ocks-down.html

przeczytajcie komentarze ponizej - normalnie rece opadaja!!!
U nas jak sie wchodzi na Onet czy inny portal, to nie tylko rece opadaja.
Ja uwazam ze Brytyjczycy i tak sa dosc cierpliwi i tolerancyjni w stosunku do imigrantow.

A glupota zawsze byla i bedzie, na to nic nie poradze. Fakt nie jest sprawiedliwe ze Polacy obrywaja za cala wschodnia europe, ale sa orgnizacje ktore z tym (z roznym skutkiem) walcza. Ja moge tylko swoja postawa wystawiac Polsce dobre swiadectwo.
Ja w sumie tylko raz musialam tlumaczyc ze prad nie jest najpopularniejsza metoda lowienia ryb w Polsce.

Zaraz ide na lunch - bedzie Mulligatawny soup - jeszcze takiej nie jadlam .
lorelei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 12:46   #4008
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
Ja moge tylko swoja postawa wystawiac Polsce dobre swiadectwo.
Od pewnego czasu przyjmuje identyczne stanowisko (choc kiedys bylo inaczej...). Jesli my wlasna postawa nie wystawimy jak najlepszej opinii Polsce i Polakom, to kto to zrobi?

A komentarzy na Onecie z reguly nie czytam, to wpisy znudzonych prowokatorow o wielu osobowosciach (cos jak nasza Lily). Szkoda na to czasu.
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 13:18   #4009
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
dzieki, Ty tez znajdziesz zobaczysz
Szukasz naprawde na wszytskie mozliwe sposoby??
juz powatpiewam w znalezienie roboty.. tzn takiej jak chce czyli w labolatorium lub firmie chemicznej..

cv powysylane razem z listem motywacyjnym do roznych firm, odpowiedzi na namieszczane w agencjach oferty... i nic
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 13:36   #4010
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez lorelei Pokaż wiadomość
U nas jak sie wchodzi na Onet czy inny portal, to nie tylko rece opadaja.
Ja uwazam ze Brytyjczycy i tak sa dosc cierpliwi i tolerancyjni w stosunku do imigrantow.

A glupota zawsze byla i bedzie, na to nic nie poradze. Fakt nie jest sprawiedliwe ze Polacy obrywaja za cala wschodnia europe, ale sa orgnizacje ktore z tym (z roznym skutkiem) walcza. Ja moge tylko swoja postawa wystawiac Polsce dobre swiadectwo.
Ja w sumie tylko raz musialam tlumaczyc ze prad nie jest najpopularniejsza metoda lowienia ryb w Polsce.

Zaraz ide na lunch - bedzie Mulligatawny soup - jeszcze takiej nie jadlam .
Onetu juz wogole nie czytam - DM bo musze, i czasami az mnie zlosc bierze! Niby sie powinnam przyzwyczaic po 9 latach tu, i wiem ze wyksztalcona czesc ma troche inne spojrzenie na swiat - ale jak mam zly dzien to mnie ruszy i mam ochote im nawrzucac!!! Uff rage over!
Mulligatawny - holender, nawet nie umiem tego wymowic hehe

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez anka! Pokaż wiadomość
Bede Accounts Trainee brzmi ladnie, ale na poczatku bede sie snula jak cien za wszystkimi pracownikami, bo praktycznie nie mam doswiadczenia, tylko takie troche blade pojecie o finansach i ksiegowosci.
A szczerze mowiac to po drugiej rozmowie zwatpilam w siebie. Rozmawialam z taka babka, zaczela mnie pytac o rozne rzeczy i jezyk mi sie strasznie platal. Czasami moj angielski jest na takim poziomie, jak z czasow kiedy jeszcze mieszkalam w pl (albo tak mi sie wydaje ), ciezko znalezc slowo i w ogole cos powiedziec. A czasem to az sama siebie zaskakuje, jak ja potrafie cos ladnie powiedziec No i na tej rozmowie wlasnie tak srednio mi szlo.
Bedzie dobrze - kazde ma takie dni - ja czasami do szefa po polsku mowie jak sie zapedze
Accounts - zawsze to dobry fachowy zawod, i doswiadczenie w nim przyda ci sie na cale zycie (ja tez powinnam zrobic maly trening coby zrozumiec ze budzet w domciu to nie pieniazki na ciuchy i kosmetyki!!! )

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
antybiotyki na pecherz i oskrzela biore, ale na pecherz wczesniej przepisali mi takie, ktore nie dzialaly, wiec musze tamte odstawic i zaczac brac nowe
Aniele - to rzeczywiscie paskudztwo! Smialam sie bo gdyby nie to ze babka ktora ze mna pracuje jedyne slowo po polsku ktore zna to 'chleb' i czyta 'sleb' myslalabym ze to ty
Miala dokladnie ta sama sytuacje, pecherz i oskrzela - meczyla sie biedaczka przez 6 tygodni - mam nadzieje ze tobie szybciej przejdzie!!!

sweety - powinnas porozmawiac o mozliwosci przelozenia , jesli sie nie zgodza - to ja tez bym nie pojechala, zawsze mozesz sobie zrobic nagrode za dostanie nowej pracy!! pewnie sie stresujesz jak nie wiem - gleboki oddech i wszystko bedzie ok - trzymamy kciuki!!!

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-03-24 o 13:41
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 14:21   #4011
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. III

Anka gratuluję nowej pracy. Pracujesz w branży i na stanowisku do którego ja chciałabym kiedykolwiek dojść

Mogłabym wtedy ustanawiać, księgować i pilnować budżetów co niektórych zakupoholiczek
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 14:35   #4012
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

uff ale mnie wzielo na pichcenie :P
juz nalesniki z serem smazone czekaja na swoja godzine.. coastka owsiane z bakaliami sie wlasnie pieka... salatka pieknosci prawie przygotowana..
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 14:40   #4013
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Mogłabym wtedy ustanawiać, księgować i pilnować budżetów co niektórych zakupoholiczek
znaczy ze mnie? znowu bylam na amazonie, znowu kliknelam nie tam gdzie trzeba, znowu bede debatowac gdzie ja te ksiazki wcisne
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:01   #4014
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Mogłabym wtedy ustanawiać, księgować i pilnować budżetów co niektórych zakupoholiczek
tutaj zadnych nie ma....

aniaxxxxx - no rzeczywiscie zes uczte odwalila - ja caly czas mam w planie krupnik
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:19   #4015
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Anglia cz. III

Kofika dokladnie ta sama, miedzy maluchami bedzie ok.1.5 roku roznicy

ale sie wkurzylam!!!mialm zwolnienie do kloezanki zaniesc, zeby w pracy je oddala, wiec ubralam sie, gotowa do wyjscia szuklam zwolnienia (bylo w kopercie), a jego nigdzie nie ma, wiec dzwoie do siostry, ktora u mnie byla, czy przypadkiem go nie zabrala ze soba, mowi, ze nie, no to siedze i glowkuje, co tez moglo sie z nim stac, i w koncu cos mnie tknelo, zajrzalam do smietnika, a tam podarte na kawaleczki moje zwolnienieTz takiego smsa wyslalam, ze mu w piety pojdzieja 100 razy sprawdze a kolejne 100 zapytam, co to jest, zanim wyrzuce, nie wiem, jak on to zrobi, ale jutro bedzie musial mi zalatwic nowe!jestem wsciekla na niego!!!

a ja na obiadek sobie pieke ziemniaka w piekarniku, gotuje brukselke na parze i zrobie sobie jajko sadzone-proste, a smaczne, w ogole to ostatnio mi jajka zasmakowaly, kiedys nie znosilam w zadnej postaci, a teraz prosze jako sadzone na obiad

Sweety ja tez bym zostala, Swiat przed Toba jeszcze duzo i kazde bedziesz mogla spedzic z rodzina,a taka okazja w pracy sie moze juz nie zdarzyc
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:33   #4016
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

a no oczta... czasem sie nalezy :P Po miesiecznej diecie czas na odswiateczny posilek

bleeeh jak ja brukselki nienawidze... reszta z obiadku ziemniaczki pieczone i jajka pod kazda postacia lubie :P
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 15:37   #4017
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
a no oczta... czasem sie nalezy :P Po miesiecznej diecie czas na odswiateczny posilek

bleeeh jak ja brukselki nienawidze... reszta z obiadku ziemniaczki pieczone i jajka pod kazda postacia lubie :P
alez pewnie !!! jak ty na diecie miesiac wytrzymalas? mi po 2 dniach pada!!
ja tez nie brukselkowa - ale jajeczka, zawsze - najlepiej 2
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:06   #4018
wiolqn
Zakorzenienie
 
Avatar wiolqn
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 185
GG do wiolqn
Dot.: Anglia cz. III

to bedzie dlugi post wiec jak wam sie nei chce to mozecie go ominac. Nudzilo mi sie dzis w pracy i wynalazlam pewna stronke ktora umilila mi czas. Jako ze wiekszosc z Was mieszka poza Londynem omija was przyjemnosc podrozowania metrem i wylapywanie perelek rzucanych przez motorniczych. Postanowilam przytoczyc wam kilka najciekawszych. Ja sie usmialam (moze poza pierwsza informacja ktora sprawila ze bez rekawiczek ochronnych do metra nei wejde)

Cytat:

"During Autumn of 2000, a team of scientists at the Department of Forensics at University College London removed a row of passenger seats from a Central Line tube carriage for analysis into cleanliness. Despite London Underground's claim that the interior of their trains are cleaned on a regular basis, the scientists made some alarming discoveries.

"The analysis was broken down. This is what was found on the surface of the seats:
4 types of hair sample (human, mouse, rat, dog)
7 types of insect (mostly fleas, mostly alive)
Vomit originating from at least 9 separate people
Human urine originating from at least 4 separate people
Human excrement
Rodent excrement
Human semen
"When the seats were taken apart, they found:
The remains of 6 mice
The remains of 2 large rats
1 previously unheard of fungus
"
informacje motorniczego w metrze:
Cytat:
"Beggars are operating on this train, please do NOT encourage these professional beggars, if you have any spare change, please give it to a registered charity, failing that, give it to me!"
Cytat:
"to the gentleman wearing the long grey coat trying to get on the second carriage, what part of 'stand clear of the doors' don't you understand."
Cytat:
"Whilst travelling Eastbound on the Piccadilly Line the driver announced "This is Knightsbridge Station... All change here for Mr Fayed's little corner shop.."
(Harrods)

Cytat:
"A District Line train To Parsons Green the driver said over the intercom (whispering) This train is for Parsons Green calling at all the f***ing STATIONS to Parsons Green"
Then about 5 mins after the driver shouted loudly down the intercom "I AM VERY SORRY FOR MY LANGUAGE I HAVE BEEN SACKED YOU WILL HAVE ANOTHER DRIVER AT FULHAM BROADWAY!!!!!!"
Cytat:
"Next time, you might find it easier to wait until the doors are open before trying to get on the train"
Cytat:
"This is like that tv advert, I hope the person next to you is wearing a good deodorant!"
Cytat:
"One Sunday afternoon at Camden town station - which gets very crowded indeed due to the Camden Lock market - I heard the platform announcer giving the usual 'Please let the passengers off the train first' request. He repeated this request about four or five times becoming more audibly frustrated each time with the customers obvious reluctance to do so. After his final exasperated and rather shrill 'let the passengers off the train FIRST!' He gave up... 'Go on then, stuff yourselves in like sardines, see if I care, I'm going home.'
Cytat:
I apologise for the delay but the computer controlling the signalling at Aldgate and Whitechapel has the MONDAY MORNING BLUES"
Cytat:
"Hello this is xxx speaking, I am the captain of your train, and we will be departing shortly, we will be cruising at an altitude of approximately zero feet, and our scheduled arrival time in Morden is 3:15pm. The temperature in Morden is approximately 15 degrees celsius, and Morden is in the same time zone as Mill Hill east, so there's no need to adjust your watches."
Cytat:
"I apologise for the delay leaving the station ladies and gentlemen, this is due to a passenger masturbating on the train at Edgeware Road. Someone has activated the alarm and he is being removed from the train."
Cytat:
"Could the guy who has decided to defecate at the end of Platform Two, now please be aware that all the rest of the passengers waiting for their trains know you are there and you will have to walk past them to leave the station. There is no other means of escape. "
Cytat:
At Whitechapel on a H&C train: (Stuck at Whitechapel for 10 mins...) "Apparently, this train is no longer terminating at Barking, but is in fact, terminating here. I'm sorry about this but I too was under the impression that this train was going to Barking, but 'they' have other ideas. I mean, why tell me - I'm merely the driver..."
Cytat:
On central line train: (Very slow moving...) "We have what is technically known as a Frank Spencer Situation... Hmm Betty, we've got a little bit of trouble..."
Cytat:
"Ladies and Gentlemen do you want the good news first or the bad news?...... The good news is that last Friday was my birthday and I hit the town and had a great time. I felt sadly let down by the fact that none of you sent me a card! I drive you to work and home each day and not even a card. The bad news is that there is a point's failure somewhere between Stratford and East Ham, which means that we probably won't reach our destination. We may have to stop and return. I won't reverse back up the line simply get out walk up the platform and go back to where we started. In the meantime if you get bored you can simply talk to the man in front or beside you or opposite you. Let me start you off "Hi, my names Gary how do you do?"
Cytat:
'Well good morning everyone and welcome to your Waterloo and City Line service on this lovely, yummy, lemon-scummy day. This is your Waterloo....' then realising that he had already said Waterloo and City Line service, 'train...service...thingy '. Then as we approached Bank,'Well ladies and gentlemen. I can see a light in front of me which I think is probably Bank station, so that's good isn't it? But I personally was hoping for Calais. Perhaps next time, eh?".
Cytat:
"Good evening ladies and gents, and welcome to the Waterloo and City line, sights to observe on the journey are, to your right, black walls and to your left, black walls. See the lovely black walls as we make out way to Waterloo. We will shortly be arriving at Waterloo where this train will terminate, we would like to offer you a glass of champagne on arrival and you will notice the platform will be lined with lapdancers for your entertainment - have a good weekend."
Cytat:
"we're going to wait here for a bit so I suggest you stretch youre legs, it's alright I won't go without you" later on the same journey at Wapping "Sorry ladies and gentlemen we'll have to wait here for a bit I've been told a computer has fallen off a table somewhere and all the signals have gone wrong so we're stuck"
Cytat:
"Ladies and gentlemen this train has 22 doors on each side, please feel free to use all of them, not just the two in the middle".
Cytat:
"We are now travelling through Baker Street, as you can see Baker Street is closed. It would have been nice if they had actually told me, so I could tell you, but no, they don't think about things like that"
Cytat:
We are now approaching the new tunnel, so after three...1, 2, 3 wheeeeeeeeeeeeeeeeeee!"
Cytat:
'also, I would like to apologise for the delay to your SO CALLED Victoria line service, this was due to ... errr the wrong kind of rain!!' "
Cytat:
'Yes you, the woman in the long brown coat, love. I suggest you should shave your legs in future, it'll stop the hairs getting caught in the doors. Look at her everyone! Mingin!'. (PAUSE) Anyway, have a safe journey please, mind the doors, the doors are closing
Cytat:
"This is Green Park, ladies and gentlemen, welcome to Grrreeeen Park. Change here for ..... and the Jubilee line if you're desperate. Hope you've got plenty of time if you go for that one. This is Grrrrreeeeen Park
Cytat:
Welcome aboard the Flintstones railway, once I get my feet on the floor and start running we should be on our way".
Cytat:
We are now approaching Manchester Piccadilly. On behalf of Virgin Trains I'd like to apologise that you had to put up with such an awful journey, and can only hope that your day doesn't get any worse."
Cytat:
There were some guys smoking in one of the carriages so at Putney Bridge the driver announced "May I remind all passengers that there is strictly no smoking allowed on any part of the Underground. However, if you are smoking a joint it is only fair that you pass it round the rest of the carriage".
Cytat:
"Ladies and gentlemen, upon departing the train may I remind you to take your rubbish with you. Despite the fact that you are in something that is metal, fairly round, filthy and smells, this is a tube train and not a bin on wheels."
Cytat:
I am sorry about the delay. Apparently some nutter has just wandered into the tunnel at Euston. We don't know when we'll be moving again, but these people tend to come out pretty quickly. In bits."
Cytat:
Please note that the beeping noise coming from the doors means that the doors are about to close. It does not mean throw yourself or your bags into the doors
__________________
There is a place. Like no place on Earth. A land full of wonder, mystery, and danger! Some say to survive it: You need to be as mad as a hatter. Which luckily I am

Brykanie czyli to co Tygryski lubia najbardziej

Kuchnia Tygryska
wiolqn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 17:24   #4019
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

YAY!!! Bomba!!!!

Daj namiarki na ta stronke!!!!

Milego wieczoru wszystkim!!!! Lece do meza! Buziaki
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 18:02   #4020
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
juz powatpiewam w znalezienie roboty.. tzn takiej jak chce czyli w labolatorium lub firmie chemicznej..

cv powysylane razem z listem motywacyjnym do roznych firm, odpowiedzi na namieszczane w agencjach oferty... i nic
ja na agencjach sie bardzo zwiodlam, moja wspolpraca z nimi zakonczyla sie na moje rejestracji, bo wiecej od nich nie slyszalam
no ale wiadomo, ze zawsze warto sie rejestrowac i wysylac cv

ja oprocz tego ze wysylalam cv na oferty z internetu, to wyszukiwalam sobie firmy z moich okolic i do nich wysylalam cv i list, nawet jesli nie mialy zadnych ofert pracy. Po prostu pisalam czego szukam i pytalam czy kogos potrzebuja. Wyslalam tego mnostwo, duzo firm mi odpisalo, ze dziekuja za zainteresowanie itp ale nie, a jedna wlasnier sie zgodzila mnie zatrudnic Poza tym nie szukalam tylko w znanych miastach i miasteczkach w poblizu mnie, sprawdzalam sobie w necie do jakich miejscowosci bede miala w miare latwy dojazd i tam tez szukalam. Szukalam wszedzie gdzie sie da

Cytat:
Napisane przez upadly aniol Pokaż wiadomość
ale sie wkurzylam!!!mialm zwolnienie do kloezanki zaniesc, zeby w pracy je oddala, wiec ubralam sie, gotowa do wyjscia szuklam zwolnienia (bylo w kopercie), a jego nigdzie nie ma, wiec dzwoie do siostry, ktora u mnie byla, czy przypadkiem go nie zabrala ze soba, mowi, ze nie, no to siedze i glowkuje, co tez moglo sie z nim stac, i w koncu cos mnie tknelo, zajrzalam do smietnika, a tam podarte na kawaleczki moje zwolnienieTz takiego smsa wyslalam, ze mu w piety pojdzieja 100 razy sprawdze a kolejne 100 zapytam, co to jest, zanim wyrzuce, nie wiem, jak on to zrobi, ale jutro bedzie musial mi zalatwic nowe!jestem wsciekla na niego!!!
O rany!!! Mam nadzieje, Ze Twoj TZ cos wykombinuje. Oj nie chcialabym byc w jego skorze
Mnie to szlag trafia, jak ktos wyrzuca cos mojego, nawet jesli to nie bylo cos waznego. Ostatnio sie tak wkurzylam jak moj tata wyrzucil moj welon kilka dni po slubie
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.