zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 18:36   #1
aneczka90-90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108

zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!


czesc Dziewczyny
od kilku dobrych lat farbuje wlosy czarna farba garniera i chcialabym zejsc na ciemny braz bez rudo-zlotych polyskow poczytalam forum i wiem, ze aby uzyskac taki odcien trzeba pokryc wlosy profesjonalna farba a nie 'sklepowymi' , bo kazda jedna bedzie zostawiac taki polysk. jednak minie sporo czasu zanim wlosy odrosna (a caly czas zapuszczam mimo, ze sa juz za ramiona i ani rusz, by sciac) i udam sie do fryzjera po wymarzony kolor
odrosty zaczelam farbowac na ciemny braz, takze garniera, jednak farba sie zmywa, braz jasnieje i jest ogromna roznica pomiedzy tymi dwoma odcieniamii. jednym slowem zalamalam sie, bo wyglada to jak jeden wielkii odrost a przeciez nie bede wlosow farbowac 2x w miesiacu, aby kolor utrzymal sie ciemny dlatego zaczelam sie zastanawiac, czy w miedzy czasie wlosow nie pokrywac czarna szamponetka, bo jesli za kilka miesiecy mam chodzic z 10cm odrostami to wole zrezygnowac z tego interesu, chyba, ze jest jeszcze jakas mozliwosc , aby czern sie splukala, poniewaz w sloncu mieni sie na braz. czytalam, ze szampony przeciwlupiezowe sa dobre do tego typu zabiegow.
dekolaryzacji nie chce sie podejmowac, nawet robiac pasemka, poniewaz wlosy mam delikatne, koncowek nie podcinam ze wzgledu na zapuszczanie i boje sie, ze rozjasnianie oslabiloby je na tyle, ze zaczelyby sie kruszyc a przez to skracac tak jak kolezankom po kilka dobrych cm :|
aneczka90-90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:06   #2
Ajra013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

no masz racje nie rozjasniaj czarnych wlosow bo zniszczysz je sobie strasznie
chociaz ja ta zrobilam i juz w polowie mi sie zregenerowaly i nie musialam duzo obcinac. zanim zaczelam farbowac w ogole wlosy to chcialam sprawdzic jak wygladam w czarnych i pofarbowalam je szamponetka i niestety wlosy mialam fioletowe

a poza tym wedlug mnie czarne wlosy sa piekne i chetnie bym wrocila do tego koloru ale ciezko mi teraz po tych wszystkich mekach xD
Ajra013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:27   #3
aneczka90-90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

nie pocieszylas mnie ta szamponetka..... xDDD
aneczka90-90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:09   #4
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

jak pojdzies do fryzjera to ci rozjasni wlosy do brazu a nastepnie polozy farbe ujednolicajaca kolor w chlodnym odcieniu. po co sie meczysz z tymi odrastami i farbowaniem ich.

rozjasnianie to nie jest to samo co dekoloryzacja. mozesz tez sprobowac kapieli rozjasniajacej
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 11:49   #5
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
jak pojdzies do fryzjera to ci rozjasni wlosy do brazu a nastepnie polozy farbe ujednolicajaca kolor w chlodnym odcieniu. po co sie meczysz z tymi odrastami i farbowaniem ich.

rozjasnianie to nie jest to samo co dekoloryzacja. mozesz tez sprobowac kapieli rozjasniajacej
podpisuje się obiema rękami. idz do fryzjera, od razu będziesz miała ciemny brąz. Zrobi Ci profesjonalnie kąpiel rozjaśniająca- wyjdzie równo a potem połozy farbę w odpowiednim odcieniu.

Od czerni do ciemnego brązu są max 2 tony, więc nie ma sensu, zebys wywalała kase na stosy szamponetek czy szamponów, które będa się wypłukiwac na rudawo lub fioletowo. Taniej i lepiej wyjdzie Ci u fryzjera.

Wiem, co pisze, bo choc sama jestem zwolenniczką własnoręcznego kombinowania na włosach, to w takim przypadku poszłabym do fryzjera, bo to najbardziej opłacalna wersja. Potem juz tylko odrosty będziesz robic farbą profesjonalna i juz.

I to prawda, szampony przeciwłupieżowe wypłukują czern.. ale do rudawych odcieni.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 16:11   #6
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

żaden szampon przeciwłupieżowy nie wypłucze czarnej farby, która była przez kilka lat nakładana na włosy. mozesz je nawet moczyć w h&sh po 5 godzin dziennie- nic to nie da. a brązowy połysk w swietle-każdy to ma. polecam przestudiowanie wątku o dekoloryzacji
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=213259.
dekoloryzacja(nie mylić z rozjaśnianiem) nie niszczy włosów. sprawdziłam na sobie
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 16:40   #7
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

ja mialam kiedys czarne, a chcialam braz;] i poszlam do fryzjerki a ta mi zafarbowala ciemnym kasztanowym brazem i juz mialam taka hebanowa czern i przez rok chyba takim odcieniem farbowalam i mialam brazowe wlsoy..ciemno brazowe
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-24, 17:15   #8
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

zrob sobie dekoloryzacja ona nie niszczy wlosow
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 16:51   #9
aneczka90-90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 108
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

kurcze, jakos dekolaryzacja mnie nie przekonuje , bo jesli chodzi o wlosy to jestem strasznie przewrazliwiona, balabym sie o ich pozniejszy stan a co najwazniejsze o ich kolor!! czasem i najlepszym fryzjerom nie wychodzi.
poczekam jeszcze, moze szampon przeciwlupiezowy jednak cos rozjasni no i slonce, ktorego coraz wiecej bedzie
tylko nie piszcie nadzieja matka glupich hehe
aneczka90-90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 17:36   #10
pinacoladka95
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 225
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
zrob sobie dekoloryzacja ona nie niszczy wlosow
Skwituję to krótkim ROTFL
__________________
Nie jem słodkiego, chipsów, fast foodów i zero napojów gazowanych:
2/100


pinacoladka95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 22:41   #11
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez pinacoladka95 Pokaż wiadomość
Skwituję to krótkim ROTFL
po prostu jesteś kolejną osobą, która nie wie czym się różni rozjaśnianie od dekoloryzacji
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 06:59   #12
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
po prostu jesteś kolejną osobą, która nie wie czym się różni rozjaśnianie od dekoloryzacji
Rapunzel - zgadzam się z Tobą i podpisuję obiema rękami a nawet nogami

Pinacoladka - proponuję sięgnąć do korzeni czyli starszych postów, tam dokładnie krok po kroku wyjaśniają doświadczone fryzjerki na czym polega różnica pomiędzy D a R. Naprawdę polecam lekturę. Lepiej by było nie wprowadzać w błąd nowych wizażanek

Edytowane przez mihol
Czas edycji: 2010-03-26 o 07:00
mihol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 07:59   #13
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

zniknął gdzies mój post stąd, widziałam, ze moderator podpiął ten wątek po dekoloryzację, ale tutaj tez jest.. niewazne.

pisze wiec raz jeszcze.

dziewczyny nie namawiajcie do dekoloryzacji, gdy w grę wchodzi róznica 1-2tonów! Z czerni do ciemnego brązu zejsc jest łątwo przez kąpiel rozjasniająca i nałozenie po prostu farby w odcieniu jasnego brązu. Wyjdzie ciemny brąz i już.

Dekoloryzacja to ostatecznosc i robi sie ją gdy sie przechodzi z czerni do blondu. A i to nie jest takie hop siup. Prawidłowo wykonana nie znisczzy włosa widocznie, ale struktura ulega silnemu uwrażliwieniu, to juz nie ten sam włos. Trzeba go pielęgnowac bardzo ostrożnie.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 09:02   #14
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
zniknął gdzies mój post stąd, widziałam, ze moderator podpiął ten wątek po dekoloryzację, ale tutaj tez jest.. niewazne.

pisze wiec raz jeszcze.

dziewczyny nie namawiajcie do dekoloryzacji, gdy w grę wchodzi róznica 1-2tonów! Z czerni do ciemnego brązu zejsc jest łątwo przez kąpiel rozjasniająca i nałozenie po prostu farby w odcieniu jasnego brązu. Wyjdzie ciemny brąz i już.

Dekoloryzacja to ostatecznosc i robi sie ją gdy sie przechodzi z czerni do blondu. A i to nie jest takie hop siup. Prawidłowo wykonana nie znisczzy włosa widocznie, ale struktura ulega silnemu uwrażliwieniu, to juz nie ten sam włos. Trzeba go pielęgnowac bardzo ostrożnie.
Mysiu, ja piszę tylko i wyłącznie ze swojego i koleżanek doświadczenia. W sumie przeszłyśmy już 10 razy dekoloryzację i u nas włosy są w idealnym stanie. Naprawdę ani przesuszone ani wypalone. Ale my nie robiłyśmy tego same w domu, tylko u fryzjera - to pewnie dlatego ta różnica.
Dlatego pozwalam sobie zabrać głos w dyskusji
mihol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 11:27   #15
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez mihol Pokaż wiadomość
Mysiu, ja piszę tylko i wyłącznie ze swojego i koleżanek doświadczenia. W sumie przeszłyśmy już 10 razy dekoloryzację i u nas włosy są w idealnym stanie. Naprawdę ani przesuszone ani wypalone. Ale my nie robiłyśmy tego same w domu, tylko u fryzjera - to pewnie dlatego ta różnica.
Dlatego pozwalam sobie zabrać głos w dyskusji
mihol, każdy moze zabrac głos i wierzę, ze masz dobrze zrobione włoski.
uwazam jednak, ze robienie dekoloryzacji przy roznicy tak małej jak max 2 tony, to robienie włosom krzywdy. Ty masz krótkie włosy, takie nie zdąża odczuc skutków dekoloryzacji. Szybko odrosną. Dziewczyny z długimi włosami mogą miec po tym kłopoty z pielęgnacją.

robiłam u fryzjera dekoloryzacje 2 razy i po obu włosy były zmasakrowane. Domowa dekoloryzacja nie znisczyła mi włosów. Wizualnie. Bo włosy po tak silnym zabiegu- wypłakanie pigmentu, są osłabione, nawet jeśli tego nie widac. Nie twierdze, ze mają wypadac. mnie nigdy po dekolorze nie wypadały. Ale fryzjer z długosci za ramiona po zrobionej przez siebie dekoloryzacji obciął mnie na zapałke, bo juz nie było co ratowac.

osobiscie dlatego wole sama robic, bo mnie wyszło, a fryzjerowi nie.. a zawaz że namawiam do fryjera

aha, nie chce tez na nikogo naskakiwac, wyrażam tylko swoje zdanie oparte na pewnej praktyce frzyjerskiej, samodzielnej walce z czerni na blond (udało się) i setkach godzin spedzonych na wizażu
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:31   #16
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
mihol, każdy moze zabrac głos i wierzę, ze masz dobrze zrobione włoski.
uwazam jednak, ze robienie dekoloryzacji przy roznicy tak małej jak max 2 tony, to robienie włosom krzywdy. Ty masz krótkie włosy, takie nie zdąża odczuc skutków dekoloryzacji. Szybko odrosną. Dziewczyny z długimi włosami mogą miec po tym kłopoty z pielęgnacją.

robiłam u fryzjera dekoloryzacje 2 razy i po obu włosy były zmasakrowane. Domowa dekoloryzacja nie znisczyła mi włosów. Wizualnie. Bo włosy po tak silnym zabiegu- wypłakanie pigmentu, są osłabione, nawet jeśli tego nie widac. Nie twierdze, ze mają wypadac. mnie nigdy po dekolorze nie wypadały. Ale fryzjer z długosci za ramiona po zrobionej przez siebie dekoloryzacji obciął mnie na zapałke, bo juz nie było co ratowac.

osobiscie dlatego wole sama robic, bo mnie wyszło, a fryzjerowi nie.. a zawaz że namawiam do fryjera

aha, nie chce tez na nikogo naskakiwac, wyrażam tylko swoje zdanie oparte na pewnej praktyce frzyjerskiej, samodzielnej walce z czerni na blond (udało się) i setkach godzin spedzonych na wizażu
już chyba odpisywałam na Twoje poglądy- tam gdzie nas wyrzucili, ale napiszę jeszcze raz na tym wątku. więc ja też mam doświadczenia z dekoloryzatorem. i to zupełnie odmienne.
dekoloryzowałam swoje długie włosy z czerni i otrzymałam w pół godziny brązowy kolor, praktycznie identyczny z moim naturalnym. włosy w tak swietnym stanie, że sama byłam zdziwiona- nawilzone, zdrowe i błyszczące jak zwykle. nie da się czegos takiego uzyskać rozjaśniaczem, czyli włosów wyglądających jak nigdy nie farbowane i w jednolitym kolorze. minęło już sporo czasu od tej dekol, a moje włosy ciągle wyglądają zdrowo i nie wymagają żadnej pielęgnacji innej niż zwykle. przy ostatniej wizycie u fryzjera, moja fryzjerka nie stwierdziła żadnych zniszczeń i podcięła tylko końcówki. Twój fryzjer po prostu nie był najlepszym fachowcem.
dekoloryzator jest moim zdaniem idealny właśnie do lekkiej korekty koloru.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 16:31   #17
mihol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: okolice Wawy
Wiadomości: 34
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Mysiu - pewnie masz rację

P.S. jesteś fryzjerką?
mihol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:03   #18
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez mihol Pokaż wiadomość
Mysiu - pewnie masz rację

P.S. jesteś fryzjerką?
z wykształcenia nie, ale odbyłam 3 letni staż fryzjerski. coś tam troszkę wiem
ale jeśli Ty jestes fryzjerką, to pewnie tez masz rację. w każdym razie zawsze ilu by nie było specjalistów z danej dziedziny, to sposoby osiągania celu bardzo się od siebie różnią
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:10   #19
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

To ja mam nieśmiałe pytanie: co to jest kapiel rozjaśniająca, wspomniana kilka postów wyżej?
Naur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 18:20   #20
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez Naur Pokaż wiadomość
To ja mam nieśmiałe pytanie: co to jest kapiel rozjaśniająca, wspomniana kilka postów wyżej?
kapiel rozjasniajaca w wersji domowej: bierzemy porcję rozjaśniacza, szamponu i odzywki, mieszamy i nakładamy na włosy i pieniemy jak przy myciu szamponem
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 11:29   #21
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Dzieki za odpowiedź! A proporcje rozjaśniacza do wody? 1/1 czy 1/2? Czy ile?
dziekować!
Naur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 12:22   #22
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
kapiel rozjasniajaca w wersji domowej: bierzemy porcję rozjaśniacza, szamponu i odzywki, mieszamy i nakładamy na włosy i pieniemy jak przy myciu szamponem
zapomniałaś o utleniaczu proszek rozjaśniający +utleniacz+szampon+ odżywka, możeby być wszystko w stosunku 1:1
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:24   #23
sisi1
Raczkowanie
 
Avatar sisi1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 38
Question Szybka pomoc

Cześć wiem że ten wątek już była, bo przeczytałam chyba wszystkie, ale mam pytanie i mam nadzieje ze mi pomożecie. Moje naturalne włosy to śliczny brąz nie z jasny nie za ciemny. w listopadzie poszłam do dobrego fryzjera bo chciałam troszkę przyciemnić je to mi rozwaliła włosy i w efekcie musiałam się zrobić na czarno. Do dziś farbowałam je tak 3 góra 4 razy. Już mam odrosty, farba się trosze zmywa. I dobrze he zawsze nawet przed farbowaniem używałam szamponu przeciwłupieżowego. i teraz potrzebuje pomocy od was na święta chce sobie zrobić brązowy, obojętnie jaki odcień, ciemny brąz, średni brąz, obojętnie byle brąz. Do fryzjera nie chce iść bo kasy teraz nie mam, mam inne wydatki, Pomocy, macie jakieś sprawdzone sposoby???? Tak żeby szybko wrócić w domu do jakiegokolwiek brązu???? jak tak to piszcie dokładnie jak to zrobić bo ja się nie znam jak zrobić te wszystkie mikstury rozjaśniające, dekoloryzujące, albo czy farbowanie na brąz coś mi da? Proszę pomóżcie bo święta są blisko he) i z góry dzięki
sisi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 14:20   #24
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Szybka pomoc

nie przeczytałas wszystkich wątków i nie skorzystałas z wyszuwikarki, nie opowiadaj.

tu masz taki sam wątek jak Twój:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416853

i nie zakładaj dwóch takich samych, tylko poczekaj spokojnie na odpowiedz, do świat jest trochę czasu.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 16:55   #25
Naur
Raczkowanie
 
Avatar Naur
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 434
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
zapomniałaś o utleniaczu proszek rozjaśniający +utleniacz+szampon+ odżywka, możeby być wszystko w stosunku 1:1
dziekować najmocniej
chyba sobie zmajstruję coć takiego na ciemniejsze, dolne partie włosów
Naur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 17:26   #26
sisi1
Raczkowanie
 
Avatar sisi1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 38
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

To w takim razie inne pytanie.
Skoro piszecie tak: proszek rozjaśniający +utleniacz+szampon+ odżywka
To:
szampon i odżywka obojętnie jaka? taką jak używam na codzień? za ile można kupić ten proszek rozjaśniający, i czy utleniacz to może być tak jak niektórzy piszą woda utleniona 3 lub 12 %?? pytam żeby się upewnić, nie chce kolejny raz rozwalić sobie włosów. a ten proszek mnie najbardziej zastanawia.
sisi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 18:00   #27
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez sisi1 Pokaż wiadomość
To w takim razie inne pytanie.
Skoro piszecie tak: proszek rozjaśniający +utleniacz+szampon+ odżywka
To:
szampon i odżywka obojętnie jaka? taką jak używam na codzień? za ile można kupić ten proszek rozjaśniający, i czy utleniacz to może być tak jak niektórzy piszą woda utleniona 3 lub 12 %?? pytam żeby się upewnić, nie chce kolejny raz rozwalić sobie włosów. a ten proszek mnie najbardziej zastanawia.
co do rozjaśniacza - masz dwie opcje 1) możesz kupić rozjaśniacz profesjonalny w hurtowni fryzjerskiej, wtedy bedzie to sam proszek i bedziesz jeszcze musiała osobno kupić utleniacz 2) kupić jakiś sklepowy i wtedy w opakowaniu masz już i proszek i utleniacz, dodam ze ja robiłam tą kąpiel i używałam zwykłego, taniego rojzaśniacza Joanna Intenisive Blond, szampon i odzywka obojątnie jaka, tylko zdajesz sobie sprawę ze na farbowanych włosach to Ci wyjdzie ruda rudość? i bedzie trzeba to potem napewno przykryć farbą...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 18:08   #28
sisi1
Raczkowanie
 
Avatar sisi1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 38
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

wiem dlatego chce to potem na ciemny brązowy zafarbować. Myślę że powinno mi to wyjść.... Słyszałam że podobno z londy jest dobry Londacolor Rozjaśniacz do pasemek jakoś tak. Może tym spróbuje i potem z rudego na brąz....
sisi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 19:54   #29
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
zapomniałaś o utleniaczu proszek rozjaśniający +utleniacz+szampon+ odżywka, możeby być wszystko w stosunku 1:1
nie zapomniałam. wiadomo, że rozjasniacz składa się z 2 składników.

a tak w ogóle to uważam, że kąpiel rozjaśniająca to nie najlepsza metoda. już lepiej rozjaśniacz nałożyć normalnie na włosy- wtedy można rozłozyć go równomiernie albo na te pasma, które tego potrzebują zamiast trzeć włosy na oślep jakąś 'kąpielą'
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 20:16   #30
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: zejscie z czarnego na ciemny braz bez dekolaryzacji!

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
nie zapomniałam. wiadomo, że rozjasniacz składa się z 2 składników.

a tak w ogóle to uważam, że kąpiel rozjaśniająca to nie najlepsza metoda. już lepiej rozjaśniacz nałożyć normalnie na włosy- wtedy można rozłozyć go równomiernie albo na te pasma, które tego potrzebują zamiast trzeć włosy na oślep jakąś 'kąpielą'
A moim zdaniem wręcz przeciwnie, łatwiej równomiernie rozłożyć rozjaśniacz w kąpieli bo się pieni wiec i łatwiej rozprowadza , dzięki temu czas działania na wszystkich partiach włosów jest taki sam
no chyba ze ktoś faktycznie chce tylko kilka pasm rozjaśnić to wtedy bez sensu rozjaśniaczem na całe włosy męczyć
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-03-28 o 20:18
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.