Dobry gastrolog w Warszawie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-11-02, 08:16   #1
joaska22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 158

Dobry gastrolog w Warszawie.


CZy możecie mi polecić dobrego gastrologa, z usług kórego same korzystałyście?
joaska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-02, 10:52   #2
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

Oczywisicie, ze znamy. Ja ogolnie uwazam, ze lakarze przyjmujacy w Spoldzielni Pracy Specjalistow Rentgenologow sa swietni. Ale ja glownie chodze do 2: do pani Krystyny Świątkowskiej i zamiennie do pana Tadeusza Pawełasa. Strona to http://www.rentgen.pl tam znajdziesz cennik, i inne cenne informacje.

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-02, 11:30   #3
joaska22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 158
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

A możesz mi coś napisać o swoich problemach gastrologicznych? Mój gastrolog zlecił mi na razie tylko badanie usg brzucha, jednak martwi mnie przede wszytskim to, że prawie cały czas mam stn podgorączowy, częste nudności i uczucie lekkiego pieczenia w nadbrzuszu.
joaska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-02, 18:38   #4
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

Jest taka przychodnia (klinika to się chyba nazywa, nie pamiętam dokładnej nazwy ) tuż koło Riwiery i tam przyjmuje doktor Włodzimierz Zych. Polecam!
Sprawdziłam w książce tel. To się nazywa Klinika Fundacji Gastroenterologii, Waryńskiego 10a, tel. 8257097 i 8256880
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-02, 19:34   #5
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

Hej,

Ja mam zlozone problemy z zoladkiem. Przede wszystkim mam skurcze zoladka, niestety niekontrolowane i brak jest ich przyczyny. Sa miesiace kiedy zyc nie moge, a sa miesiace, w ktorych nic mi nie jest. Podobno mniejszy problem mialabym gdybym nie uprawiala sportu (o zgrozo!). Poniewaz jest to mocno niewykonalne czasami po prostu moim glownym posilkiem w menu sa srodki przeciwbolowe i rozkurczowe, ktore ogolnie pomagaja. Drugim moim problemem jest nadwrazliwosc na niektore pokarmy i podobno blad w budowkie zoladka, ale to juz inna historia (i to podobno moze wywolywac te skurcze). Ogolnie gastrolog jest moim przyjacielem (nie ma innego wyjscia ).
A tak w ogole to jestem zdrowa jak ryba, tak mi sie wydaje, jak mi nie dokuczaja te skurcze, poza tym wszelakie bole zoladka itp, jezeli nie sa wrodzone mozna zmniejszyc stosujac odpowiednie diety, eliminujac pewne skladniki itp.

A i jeszcze jedno, ta klinika, ktora poleca BeataG tez podobno jest dobra. Ja polecam jednak ta do ktorej chodze na wszelakie badania.

Powodzenia
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-02, 20:03   #6
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

Qrcze, a ja byłam u tego lekarza, ale w Centrum Onkologii i mnie, delikatnie mówiąc, zbył.
Za to w tej poradni byłam u kogoś innego (niestety nie pamietam nazwiska) i rzeczywiście mi trochę pomógł. Tyle że za wizyte trzeba słono zapłacić.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-02, 20:11   #7
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

Faktycznie mogło tak być, bo w Centrum Onkologii mają ogromny przerób tych z podejrzeniem nowotworu. Wiem coś o tym, bo mój ojciec tam leżał i widziałam jakie są tłumy do przychodni przyszpitalnej. Ale lekarz jest naprawdę dobry i ta klinika też.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-11-03, 05:17   #8
joaska22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 158
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

U mnie, gdyby nie problemy z żołądkiem, też wszytsko byłoby ok. Morfologię mam bardzo dobrą. Ostatnio jdnak nie ma tygodnia, żebym się źle nie czuła. I zauważyłam tendencję, że jeżeli sama nie zatroszczę się o swoje zdrowie i nie zrobię badań prywatnie, to większość lekarzy mnie zbywa, dając tylko jakieś tabletki, które pomagają tylko chwilowo
joaska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 08:23   #9
joaska22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 158
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

A czy mialyscie robione kiedys takie badania jak gastroskopia czy endoskopia w zwiazku z powyzszym tematem, bo wizja tych badan mnie przeraza?
joaska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 08:39   #10
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

Ja na szczęście nie miałam. Tzn. gastroskopię powinnam mieć, ale się nie zgodziłam Moje dolegliwości nigdy nie były na tyle silne, żebym wpadła w desperację, zwykłe łagodzące leki zawsze pomagały. Byłam leczona na podstawie objawów i wywiadu, ale na szczęście pomogło. Od znajomych i rodziny słyszałam różne "zeznania". Ale wynika z nich jedno: Jeśli robi dobry lekarz, to nie powinno boleć.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 08:54   #11
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

Nie bede oszukiwac, ze jest to bardzo przyjemne badanie, bo nie jest. Robione jest przy niewielkim znieczuleniu, najczesciej gardla. Nie jest to przyjemne, ale do przezycia. Mysle, ze pierwszy raz jest najgorszy, pozniej jest juz znacznie latwiej, bo wiadomo jak sie zachowac w ktorym momencie. Badanie trwa pare minut. Poniewaz ja mimo wszystko zawsze sie denerwuje przy takim badaniu patrze na monitor co sie dzieje, a pani doktor mi opowiada Mnie to uspokaja na przyklad, nie kazdego musi. Poza tym np w przychodni, o ktorej pisalam, przy badaniu asystuja 1-2 pielegniarki, ktore caly czas cie uspakajaja.

Mysle, ze nie ma co zwlekac z gastroskopia i endoskopia, jezeli takie sa wskazania. Ja mialam nieciekawe zdarzenia na poczatku, zanim nie trafilam do "rentgenelogow". Leczono mnie na wrzody wlasnie na podstawie objawow i wywiadu. I co sie okazalo po pierwszej gastroskopii, ze nigdy wrzodow nie mialam! A moje problemy wynikaja z czego innego i niepotrzebnie meczylam sie tak dlugo, bedac leczona no cos, na co nigdy nie bylam chora.

Pozdrowienia,
Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-04, 10:10   #12
joaska22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 158
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

Ja najbardziej obawiam sie odruchu wymiotnego i tego, ze zaczne sie dusic.
joaska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-11-04, 10:23   #13
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

joanna napisał(a):
> Ja najbardziej obawiam sie odruchu wymiotnego i tego, ze zaczne sie dusic.
Odruchu wymiotnego nie musisz się obawiać, bo znieczulą Ci gardło. Moja przyjaciółka, która ma odruch wymiotny nawet przy płukaniu gardła czystą wodą, nie miała żadnych problemów przy gastroskopii. A co do duszenia - oddycha się nosem. Więc może faktycznie nie rób tego badania w momencie, gdy będziesz miała bardzo zapchany nos
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-10, 14:17   #14
strachm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry gastrolog w Warszawie.

Czesc dziewczyny,
Jesli chodzi o gastroskopie, to warto zrobic przy roznych dziwnych problemach. Ja mam dopiero 20l i gastroskopie juz za soba. Rzeczywiscie, doswiadczenie malo przyjemne, ale calkowicie niebolesne. Odruch wymiotny kojarzy sie bardziej jako odruch kaszlu i nie przynosi kwasnej wydzieliny zoladka. Wydaje mi sie, ze byloby o wiele bardziej znosne, gdyby nie stres, ktory towarzyszy temu badaniu przez rozne glupie komentarze, ze gastroskopia to cos najokropniejszego na swiecie. Przy okazji tego badania wiele sie wyjasnia, a przede wszystkim wiele chorob sie wyklucza!! A to, że nie stresujemy sie swoimi podejrzeniami korzystnie wplywa na nasz zoladek.
Pozdrawiam, Marta
strachm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-20, 12:15   #15
zuzka!
Raczkowanie
 
Avatar zuzka!
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 71
Lightbulb Dot.: Dobry gastrolog w Warszawie.

Cześć, znacie może dobrego gastologa w Krakowie? Interesuje mnie też koszt takiego badania// chce wykluczyć wrzody i zespół jelita nadwrażliwego.
Pozdrawiam
__________________



zuzka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-22, 09:06   #16
zuzka!
Raczkowanie
 
Avatar zuzka!
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 71
Dot.: Dobry gastrolog w Warszawie.

?
__________________



zuzka! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-15, 12:00   #17
aayaka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do aayaka
Dot.: Dobry gastrolog w Warszawie.

Podbijam!

Może któraś może mi polecić dobrego gastrologa z Luxmedu/Limu w Warszawie?
aayaka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-16, 12:39   #18
warmanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1
Dot.: Re: Dobry gastrolog w Warszawie.

Cytat:
Napisane przez cheetah Pokaż wiadomość
Oczywisicie, ze znamy. Ja ogolnie uwazam, ze lakarze przyjmujacy w Spoldzielni Pracy Specjalistow Rentgenologow sa swietni. Ale ja glownie chodze do 2: do pani Krystyny Świątkowskiej i zamiennie do pana Tadeusza Pawełasa. Strona to http://www.rentgen.pl tam znajdziesz cennik, i inne cenne informacje.

Pozdrowienia,
Cheetah
Cześć mogłabyś powiedzieć coś więcej na temat dr Tadeusza Pawełasa jestem do niego umówiona na wizytę i chciałabym wiedzieć czy jest to lekarz godny uwagi bo powiem szczerze że po kilku wizytach u Warszawskich gastrologów straciłam do nich zaufanie. Tym bardziej że potrzebuję konkretnej opieki ze względu na to ze od dziecka choruję na celiakię a obecnie jestem w 7 tygodniu ciąży. Z góry dziękuję z odpowiedź
Pozdrawiam
warmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-16 13:39:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.