wolontariuszka:) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-26, 22:54   #91
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: wolontariuszka:)

Cytat:
Napisane przez joyeuxe Pokaż wiadomość
Właśnie od dłuższego czasu przymierzam się do zostania wolontariuszką. Mam wolne wieczory, które spędzam samotnie, więc dlaczego nie mogę ich wykorzystać pomagając innym, tym bardziej, że tego chcę? Nie znam Warszawy, nie wiem gdzie mogę się zgłosić, może któraś wolontariuszka ze stolicy mi pomoże? Nie będę ukrywać, że bardzo mnie interesuje praca z dziećmi w domu dziecka, oraz dzieciaczkami na oddziale onkologicznym.

Ale gdzieś indziej także bardzo chętnie pomogę.

Czy któraś z warszawskich wolontariuszek da mi jakieś instytucje gdzie jest zapotrzebowanie na wolontariuszy?
przyłączam się do pytania joyeuxe. Chciałabym zostać wolontariuszką w Domu Dziecka w Warszawie. Wysłąłąm do jednego Domu maila ale puki co 3 dzien cisza Może jest już jakaś bardziej doświadczona wolontariuszka, która wie gdzie nasza pomoc byłaby potrzebna?
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 08:58   #92
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: wolontariuszka:)

polecam.

http://www.wolontariat.org.pl/
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 09:33   #93
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: wolontariuszka:)

na ngo.pl w dziale ogłoszenia są poddziały: organizacja szuka wolontariusza, gdzie wpisują się instytucje szukające pomocy, oraz wolontariusz szuka organizacji, gdzie możecie wpisać z jakiego jesteście miasta i jaka praca wolontariacka was interesuje.
Ja znam tylko lubelski wolontariat jakby ktoś był zainteresowany.
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-13, 23:47   #94
innuendo
Rozeznanie
 
Avatar innuendo
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 924
Dot.: wolontariuszka:)

dziewczęta z wawy, widzę, że udzielamy się na podobnych wątkach . ja też myślałam o wolontariacie, bardzo skusił mnie ten o nazwie "dobrze że jesteś" bodajże, ale sama trochę boję się tam iść. nie mam doświadczenia, a tam czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna. sprawdźcie sobie w necie informacje na ten temat- wygląda naprawdę dobrze.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=639070 kosmetyki wymiana
innuendo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 12:46   #95
Aliy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: PL/DE
Wiadomości: 41
Dot.: wolontariuszka:)

Witam,
ja mam akurat problem, a nie chce zakladac nowego tematu, uznalam, ze ten sie nada.
Mianowicie: zainteresowalam sie ostatnio dzialalnoscia Amnesty International. Niestety, nie mam ukonczonych 18 lat, a na stronie wlasciwie zadnych informacji o ograniczeniach wiekowych nie znalazlam; mimo to jestem pewna, ze jakies jednak sa.
Aktualnie mam 16 lat, rocznikowo 17, moje pytanie brzmi: co moge na dzien dzisiejszy zrobic, by wlaczyc sie w dzialalnosc grupy AI? Orientuje sie ktos? Z gory dziekuje za odpowiedz
__________________
and I'm so sick of love songs!
Aliy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:14   #96
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: wolontariuszka:)

Cytat:
Napisane przez Aliy Pokaż wiadomość
Witam,
ja mam akurat problem, a nie chce zakladac nowego tematu, uznalam, ze ten sie nada.
Mianowicie: zainteresowalam sie ostatnio dzialalnoscia Amnesty International. Niestety, nie mam ukonczonych 18 lat, a na stronie wlasciwie zadnych informacji o ograniczeniach wiekowych nie znalazlam; mimo to jestem pewna, ze jakies jednak sa.
Aktualnie mam 16 lat, rocznikowo 17, moje pytanie brzmi: co moge na dzien dzisiejszy zrobic, by wlaczyc sie w dzialalnosc grupy AI? Orientuje sie ktos? Z gory dziekuje za odpowiedz
Nigdy o tym nie słyszałam, ale jestem ciekawa co tam można robic jako wolontariusz? Napisz mi cos więcej. No i dlaczego Cię to zainteresowało?
Wiesz na Twoim miejscu napisałabym maila do nich z pytaniem czy jako osoba niepełnoletnia możesz się przyłączyć. Pewnie będzie wymagana jakaś zgoda rodziców.
Prosze napisz mi o tym coś więcej.
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:22   #97
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: wolontariuszka:)

na stronie Amnesty International jest taka informacja o wolontariacie... http://amnesty.org.pl/dolacz-do-nas/...tariuszem.html pewnie o tym wiesz ale tam jest podany mail i formularz, który trzeba wypełnić więc chyba w ten sposób będzie Ci najłatwiej cokolwiek się dowiedzieć.
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 16:24   #98
justyna2639
Zakorzenienie
 
Avatar justyna2639
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 894
Dot.: wolontariuszka:)

wiem teraz juz znalazlam ta strone ale nie za bardzo wiem co tam mozna robic jako wolontariusz...
justyna2639 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 16:33   #99
fiorella22
Zadomowienie
 
Avatar fiorella22
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 363
Dot.: wolontariuszka:)

poczytaj na stronie, tam jest wszytko napisane http://amnesty.org.pl/badz-aktywny/grupy-lokalne.html
__________________
Mam na Ciebie oko - czyli jak się bawić ze swoim dzieckiem - blog

You are not alone
I am here with you...
MJ
fiorella22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 21:19   #100
Aliy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: PL/DE
Wiadomości: 41
Dot.: wolontariuszka:)

Cytat:
Napisane przez justyna2639 Pokaż wiadomość
wiem teraz juz znalazlam ta strone ale nie za bardzo wiem co tam mozna robic jako wolontariusz...
W AI najbardziej popularne jest chyba pisanie listow w okreslonych sprawach (no wlasnie, czy musze byc czlonkiem, zeby pisac te listy?), ale marzy mi sie zorganizowanie grupy lokalnej w moim miescie - maratony pisania listow i rozne inne akcje, poza tym mieszkam w poblizu Gdanska, a tam mozna tez pracowac na rzecz AI .

Zainteresowalam sie wlasnie ta organizacja chyba przez wzglad na to, kogo i w jaki sposob bronia. To naprawde wspaniale, ze w najmniej dostepnych miejscach mozna pomoc tak, powiedzialabym... namacalnie? Widzac swoj czynny udzial. Czesto pisze sie tez dla ukojenia duszy przesladowanej osoby.
No i ja uwielbiam pisac, cale swoje serce moglabym w to wlozyc .
__________________
and I'm so sick of love songs!
Aliy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:50   #101
kropkacom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: wolontariuszka:)

Witam Czy miała któraś z Was do czynienia z wolontariatem u dzieci autystycznych? Od pewnego czasu zastanawiam się nad taką formą działania.
kropkacom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 19:20   #102
Coma_
Zadomowienie
 
Avatar Coma_
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 552
Dot.: wolontariuszka:)

Odświeżam wątek
i jednocześnie mam pytanie do Wizażanek:
czy znacie może instytucje/organizacje/fundacje w Warszawie, w których można pracować wolontaryjnie, ale w weekendy lub wieczorami ew. elastycznie? Miałam już do czynienia z kilkoma wolontariatami, problem jest taki, że wiekszość z nich urzęduje w godzinach 9-16/17 itp. od poniedziałku do piatku, ew. wszelkie placówki w których zachodzi opieka nad dziećmi są czynne w godzinach "po szkole" tj. 13-18. Również znam placówki, które wymagają wolontariatu w okreslonej liczbie godzin na miesiąc/kilku dni w tygodniu - takie mnie nie interesują.

A ja niestety... chociaż mam chęci, to po prostu w ciągu tygodnia nie mam czasu.
Przyjmę wszelkie sugestie wolontariatów związanych z profilaktyką, pomoca psychologiczną, pomocą postpenitencjarną itp.

Pozdrawiam
__________________

Coma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.