Anglia cz. III - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 10:33   #4531
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez ***luna Pokaż wiadomość
Aniele sto lat
aniolku - i ode mnie!!! najlepszego...
ja jak zwykle niedoinformowana i spozniona

jak tam dzisiaj wasz nastroje? wcale nie czuje jakby byl weekend, przylazlam do pracy wykonczona - to wszystko chyba te emocje...
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 10:55   #4532
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

hej
jak pogoda u was?
ja wlaczywlam ogrzewanie
mialam ambitny plan pojscia na basen, ale niestety obudzilam sie z potwornym bolem glowy i gardla
teraz juz troche lepiej ... popijam zielona herbate i stram sie zebrac mysli ....

czeka na mnnie cały kosz prania, drugi taki sam prasowania i cały zlew naczyn do myscia
(moj maz nadal twierdzi ze zmywarka jest nam zbedna )

ale za to zrobilam zakupy przez neta
i troche ogarnelam mieszkanie

wczoraj niespodziewanie na obiad zapowiedzieli nam sie goscie wiec i tym razem uzylam kokilków (to podobno polska nazwa ramekinsów
przepis znowu posunela mi moja siostra
mieso mielone z bekonem i jajkiem gotowany w srodku
tylko szkoda ze to angielske mieso mielone zdecydowanie samkiem rozni sie od naszej swojszczyzny
ale i tak wszyscy byli pod wrazeniem

a co do nastrojów ... coz nadal jakos tak dziwnie i smutno.....
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 11:17   #4533
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hej
jak pogoda u was?
ja wlaczywlam ogrzewanie
mialam ambitny plan pojscia na basen, ale niestety obudzilam sie z potwornym bolem glowy i gardla
teraz juz troche lepiej ... popijam zielona herbate i stram sie zebrac mysli ....

czeka na mnnie cały kosz prania, drugi taki sam prasowania i cały zlew naczyn do myscia
(moj maz nadal twierdzi ze zmywarka jest nam zbedna )

ale za to zrobilam zakupy przez neta
i troche ogarnelam mieszkanie

wczoraj niespodziewanie na obiad zapowiedzieli nam sie goscie wiec i tym razem uzylam kokilków (to podobno polska nazwa ramekinsów
przepis znowu posunela mi moja siostra
mieso mielone z bekonem i jajkiem gotowany w srodku
tylko szkoda ze to angielske mieso mielone zdecydowanie samkiem rozni sie od naszej swojszczyzny
ale i tak wszyscy byli pod wrazeniem

a co do nastrojów ... coz nadal jakos tak dziwnie i smutno.....
ja tez kiedys bylam przeciwna zmywarkom (ja to chyba straej daty jestem ) zawsze myslalam ze zmywarka tak dobrze nie domyje jak moje wlasne rece a teraz sama sie irytuje juz tym zmywaniem. Wczoraj o 22.00 myslalam sobie - za jakie grzechy zamiast relaksowac sie przed poniedzialkiem to ja kuchnie do ladu od godziny doprowadzam
o prasowaniu nie wspomnie - jestem znana z tego ze prasuje wszystko - na blache

pij duzo wody z cytryna odganiaj bakterie
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 11:33   #4534
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: Anglia cz. III

Przylaczam sie do zyczen dla Aniola, mam nadzieje ze nie za pozno.

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hej
jak pogoda u was?
ja wlaczywlam ogrzewanie
mialam ambitny plan pojscia na basen, ale niestety obudzilam sie z potwornym bolem glowy i gardla
teraz juz troche lepiej ... popijam zielona herbate i stram sie zebrac mysli ....

czeka na mnnie cały kosz prania, drugi taki sam prasowania i cały zlew naczyn do myscia
(moj maz nadal twierdzi ze zmywarka jest nam zbedna )

ale za to zrobilam zakupy przez neta
i troche ogarnelam mieszkanie

wczoraj niespodziewanie na obiad zapowiedzieli nam sie goscie wiec i tym razem uzylam kokilków (to podobno polska nazwa ramekinsów
przepis znowu posunela mi moja siostra
mieso mielone z bekonem i jajkiem gotowany w srodku
tylko szkoda ze to angielske mieso mielone zdecydowanie samkiem rozni sie od naszej swojszczyzny
ale i tak wszyscy byli pod wrazeniem

a co do nastrojów ... coz nadal jakos tak dziwnie i smutno.....
Wlasnie wyszukalam w google te ramekisy, kokilki itp. Nawet nie wiedzialam, a mam je w domu.

Jesli chodzi o angielskie mielone to wieprzowego nigdy juz nie kupie. Raz robilam pierogi i kupilam u niby porzadnego rzeznika mielone zamrozone, po rozmrozeniu smierdzialo. Ok pojechalismy do sainsbury, kupilismy nowe, smierdzialo jakby podobnie, ale bylo ok. Usmazylismy, wlozylismy w pierogi, pierogi wyrzucilismy, takie wstretne byly. Na szczescie mielismy wersje wege tzta to tym sie najedlismy. Od tego czasu kupilam maszynke do mielenia miesa, potrzebuje mielone to miele.

Oczywisce o zmywarce marze tez. Choc my z tz raczej wolimy myc naczynia czesciej a mniejsze porcje, to sie nie wydaje tak duzo. Ten zwyczaj wnioslam ja po mojej mamie, a z jakis nieznanych mi przyczyn Tz mysli, ze to jego pomysl byl. Z bledu go nie wyprowadzam, gdyz uskutecznia te metode tak jak sie nalezy. Ale zmywarka lepsza.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:00   #4535
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
W chwili śmierci nie powinno być dzielenia na tych ważnych i mniej ważnych. I naprawdę czy to aż tak ważne, że niektóre z nas zaliczają ich do inteligencji a inne nie? I czy wszystkie nazwiska były nam znane czy nie? Może niektóre z Was czują się zaangażowane w polską politykę i interesują się nią, ale nie macie prawa oceniać tych które się tym nie interesują, bo nikt takiego obowiązku nie ma. I tak samo myślę że tak samo smutno by mi było gdyby zginęli 'zwykli' ludzie.
Dokladnie. Dosc pozno uslyszalam, co sie stalo - maz mi powiedzial, a ja myslalam, ze to jakies makabryczne zarty... Niestety - po chwili sama czytalam liste ofiar na Onecie. I poplakalam sie. Nie interesuje sie polityka, wiekszosc nazwisk na tej liscie byla mi obca, ale zgineli LUDZIE, Polacy, w tragicznym wypadku, ktory nie powinien byl sie zdarzyc. Nie wazne, jakie mieli poglady - w obliczu smierci tyle spraw bleknie... A po smierci kazdego sie gloryfikuje - nie dziwi mnie wiec zamieszanie medialne i uzywanie gornolotnych slow.

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
Wczoraj tez powiedziałam ze dobrze ze Maria była z mężem bo gdyby jej tam nie było ona by tego nie przeżyła - tak bardzo go kochała.
Echhh... to byla wlasnie pierwsza rzecz, ktora mnie uderzyla w odwiadczeniu prasowym - ze oni zgineli razem...

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hej
jak pogoda u was?
ja wlaczylam ogrzewanie
A ja wylaczylam, w sobote, bo w domu bylo tak goraco, ze nie dawalam rady mimo otwartych okien.

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
o prasowaniu nie wspomnie - jestem znana z tego ze prasuje wszystko - na blache
Nie wiem, czy na blache, ale ja tez prasuje pranie, zanim poskladane powkladam na polki No, z wyjatkiem bielizny, recznikow i skarpetek, zeby nie bylo

Cytat:
Napisane przez Daenerys Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o angielskie mielone to wieprzowego nigdy juz nie kupie. Raz robilam pierogi i kupilam u niby porzadnego rzeznika mielone zamrozone, po rozmrozeniu smierdzialo. Ok pojechalismy do sainsbury, kupilismy nowe, smierdzialo jakby podobnie, ale bylo ok. Usmazylismy, wlozylismy w pierogi, pierogi wyrzucilismy, takie wstretne byly.
Ja kupuje mieso mielone w Tesco i jeszcze nigdy nie mialam z nim zadnych problemow. Pierogi wychodza okej ale maszynke do mielenia i tak chcialabym miec! I zmywarke tez, ale nie mamy jej gdzie upchnac...

Aniele - wszystkiego najlepszego!
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:20   #4536
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Anglia cz. III

Aniele wszystkiego najlepszego

No w koncu udało mi sie zarejestrować do lekarza rodzinnego ide dzis Ciekawi mnie co mi powie.


A ogólnie dziś czuje sie żle co chwile mam mdłości tak tragicznie to jeszcze nie miałam . Generalnie jem , jem , jem i rozmawiam z kibelkiem ( dobrze ze mnie tylko naciaga bez zwracania) Przynajmniej jedzenie sie nie marnuje


Pogoda u nas dziwna niby nie pada ale słonca nie ma.
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek

Edytowane przez Sysunia_d
Czas edycji: 2010-04-12 o 13:23
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 13:28   #4537
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Dokladnie. Dosc pozno uslyszalam, co sie stalo - maz mi powiedzial, a ja myslalam, ze to jakies makabryczne zarty... Niestety - po chwili sama czytalam liste ofiar na Onecie. I poplakalam sie. Nie interesuje sie polityka, wiekszosc nazwisk na tej liscie byla mi obca, ale zgineli LUDZIE, Polacy, w tragicznym wypadku, ktory nie powinien byl sie zdarzyc. Nie wazne, jakie mieli poglady - w obliczu smierci tyle spraw bleknie... A po smierci kazdego sie gloryfikuje - nie dziwi mnie wiec zamieszanie medialne i uzywanie gornolotnych slow.

Ja kupuje mieso mielone w Tesco i jeszcze nigdy nie mialam z nim zadnych problemow. Pierogi wychodza okej ale maszynke do mielenia i tak chcialabym miec! I zmywarke tez, ale nie mamy jej gdzie upchnac...

Aniele - wszystkiego najlepszego!
to prawda - chociaz ja wychowana w bardzo patriotycznej i politycznej rodzinie, i jakos mam szacunek do urzedu sprawowanego, szczegolnie teraz pracujac dla gazet gdzie Polska i Polacy sa jednym z zapychaczy stron w ich wydaniach, i strasznie sie irytuje tymi tekstami - wiec swoja postawa probuje bronic tego co polskie (jak kolwiek niekoniecznie sie z tym zgadzam)

miesa wieprzowego samego nie uzywam - zawsze mieszam z wolowina bo inaczej to jakas maz z tego wychodzi, tez w wiekszosci w sainsburym kupuje - niekoniecznie tanio i wcale nie za dobre

na lunch dzisiaj: sweetcorn chowder z kantyny - a w domu taka cudna pomidorowka czeka!!!!
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 14:25   #4538
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hej
jak pogoda u was?
ja wlaczywlam ogrzewanie
mialam ambitny plan pojscia na basen, ale niestety obudzilam sie z potwornym bolem glowy i gardla
teraz juz troche lepiej ... popijam zielona herbate i stram sie zebrac mysli ....

czeka na mnnie cały kosz prania, drugi taki sam prasowania i cały zlew naczyn do myscia
(moj maz nadal twierdzi ze zmywarka jest nam zbedna )

ale za to zrobilam zakupy przez neta
i troche ogarnelam mieszkanie

a co do nastrojów ... coz nadal jakos tak dziwnie i smutno.....
W Londku zimno brrrrr. A wczoraj bylo nawet ladnie (tylko ten wiatr!)
Pani kofika dobrze, ze masz wolne to sie mozesz w domu kurowac
A nastroj calkiem calkiem

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja kupuje mieso mielone w Tesco i jeszcze nigdy nie mialam z nim zadnych problemow.
ja kupuje mieso w morissonie, ale zawsze w calosci, przynajmniej wiem co jem. Sama miele.

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
A ogólnie dziś czuje sie żle co chwile mam mdłości tak tragicznie to jeszcze nie miałam . Generalnie jem , jem , jem i rozmawiam z kibelkiem ( dobrze ze mnie tylko naciaga bez zwracania) Przynajmniej jedzenie sie nie marnuje
dobrze, ze choc jesz, nie to co nasz niedojadek Vedma
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.

Edytowane przez koculek
Czas edycji: 2010-04-12 o 15:09
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:05   #4539
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
W Londku zimno brrrrr. A wczoraj bylo nawet lanie (tylko ten wiatr!)
koculku - u mnie w SW nie padalo, tylko wialo tak ze leb urywalo (ale mi sie rymuje )
maszynka do miesa to raj - bulke tarta sama robie, ser na serniki sie mieli idealnie... ja mam ta z epoki kamienia lupanego - na korbke - ale przynajmniej mala i wcisnac za lodowke sie da

ja jakis idiot dzisiaj jestem - nie umiem prostego zdania po angielsku stworzyc, siedze juz pol godziny nad jednym glupim emailem (tylko ze do duzej grupy osob) i wkolko zmieniam wiem ze jak wcisne 'send' to juz po ptokach i choc niektorzy sie juz przyzwyczaili do moich emailowych pomylek - to nie chce wyjsc na cretino

sysunia - a masz juz jakies 'zachcianki'? to mnie zawsze fascynowalo...
kibel - nie kibel - chociaz przynajmniej wyslucha i nie wtraca sie wpol zdania
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:09   #4540
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
koculku - u mnie w SW nie padalo, tylko wialo tak ze leb urywalo (ale mi sie rymuje )
mialo byc ladnie
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 15:14   #4541
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
mialo byc ladnie
tak.. tak.. nastepne 'barbecue summer'
ja wakacje w Londynie spedzam w tym roku (YAY ) i mam nadzieje na troszke slonka, ale jesli MET office dalej bedzie tak pogode przepowiadal to chyba wreszcie zainwestuje w parasolke

ty po ktorej stronie Ladka? (jesli juz pytalam i ty juz mowilac to wybacz - ostatnio mi sie magnez skonczyl i pamiec mi siada )
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 15:37   #4542
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ja tez kiedys bylam przeciwna zmywarkom (ja to chyba straej daty jestem ) zawsze myslalam ze zmywarka tak dobrze nie domyje jak moje wlasne rece a teraz sama sie irytuje juz tym zmywaniem. Wczoraj o 22.00 myslalam sobie - za jakie grzechy zamiast relaksowac sie przed poniedzialkiem to ja kuchnie do ladu od godziny doprowadzam
o prasowaniu nie wspomnie - jestem znana z tego ze prasuje wszystko - na blache

pij duzo wody z cytryna odganiaj bakterie
u mnie w sumie tz zazwyczaj zmywa...ale wczoraj jakos bidulek siły nie miał
co do zmywarki to poki co sprawe i tak mamy rozwiazana,gdyz u nas w mieszkaniu zainstalowac jej nie wolno
tak mamy w umowie...
a dlaczego... w sumie to nie wiem nigdy nie pytałam

i dziekuje za rade z cytryna ... akurat w domu nie mam a do sklepu pupy ruszyc mi sie nie chce....

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
A ja wylaczylam, w sobote, bo w domu bylo tak goraco, ze nie dawalam rady mimo otwartych okien.
eee to my juz chyba od czwartku w ogole nie grzalismy .... i wczoraj tez nie
dopiero dzis rano tak strasznie zimno mi sie zrobilo

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy na blache, ale ja tez prasuje pranie, zanim poskladane powkladam na polki No, z wyjatkiem bielizny, recznikow i skarpetek, zeby nie bylo
ja kiedys prasowalam ... na blache... nawet reczniki i bielizne ...
teraz ledwo co podkoszulki mi sie chce wyprasowac

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja kupuje mieso mielone w Tesco i jeszcze nigdy nie mialam z nim zadnych problemow. Pierogi wychodza okej ale maszynke do mielenia i tak chcialabym miec! I zmywarke tez, ale nie mamy jej gdzie upchnac...
ja poki co dobrego miesa mielonego tutaj nie jadlam - wszytstko mi smierdzi
Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
A ogólnie dziś czuje sie żle co chwile mam mdłości tak tragicznie to jeszcze nie miałam . Generalnie jem , jem , jem i rozmawiam z kibelkiem ( dobrze ze mnie tylko naciaga bez zwracania) Przynajmniej jedzenie sie nie marnuje
trzymaj sie i oby rozowy szybko sie skonczyły

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość

ja jakis idiot dzisiaj jestem - nie umiem prostego zdania po angielsku stworzyc, siedze juz pol godziny nad jednym glupim emailem (tylko ze do duzej grupy osob) i wkolko zmieniam wiem ze jak wcisne 'send' to juz po ptokach i choc niektorzy sie juz przyzwyczaili do moich emailowych pomylek - to nie chce wyjsc na cretino
no.... to chyba ta pogoda taka
mnie znowu chce sie spac i ból głowy wrocił
Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
sysunia - a masz juz jakies 'zachcianki'? to mnie zawsze fascynowalo...
kibel - nie kibel - chociaz przynajmniej wyslucha i nie wtraca sie wpol zdania
hehhehe bakteryika - ja ty cos napiszesz

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
tak.. tak.. nastepne 'barbecue summer'
ja wakacje w Londynie spedzam w tym roku (YAY ) i mam nadzieje na troszke slonka, ale jesli MET office dalej bedzie tak pogode przepowiadal to chyba wreszcie zainwestuje w parasolke
ja w tym roku sierpien tez spedze w uk ...
ale chyba wolalabym w londynie bardziej niz w moim nudnym miescie
no... moze wybiore sie do siostry na tydzien .... ale co to jest tydzien w obliczu 6 tyg wolnego ......

której trzeba przy dzieciach pomóc?
albo kanapki do pracy robic?
albo po zakupy pójsc?
czekam na PW
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:01   #4543
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ja w tym roku sierpien tez spedze w uk ...
ale chyba wolalabym w londynie bardziej niz w moim nudnym miescie
no... moze wybiore sie do siostry na tydzien .... ale co to jest tydzien w obliczu 6 tyg wolnego ......

której trzeba przy dzieciach pomóc?
albo kanapki do pracy robic?
albo po zakupy pójsc?
czekam na PW
normalnie szal!!

po takim czasie Kofi to i Londyn nudny - tzn ja tam zawsze sobie cos znajde do roboty, ale w lipcy 2 razy mnie czeka trasa spod buckingham przez whitehall do westminster i na tower....
ciesze sie ze goscie przyjezdzaja, ale jak ja do nich jade to siedzimy, zremy i pijemy, czemu oni nie moga? to co ze pierwszy raz w londynie
jak obiecasz ze nie bedziesz big bena chciala ogladac to zjezdzaj w sierpniu.. zawsze ktos do plotek w ogrodku przy kaffce i buleczce drozdzowej sie przyda
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:08   #4544
Vedma
Zadomowienie
 
Avatar Vedma
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wyspa
Wiadomości: 1 680
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
której trzeba przy dzieciach pomóc?
albo kanapki do pracy robic?
albo po zakupy pójsc?
czekam na PW
W sierpniu to w sumie mozna bedzie pewnie mi pomoc z dziecmi i zakupami

6 tyg wolnego? Wow, ale bym zaszalala!

A z tym miesem mielonym, to ja chyba w ogole tylko wolowine mielona kupuje... ale jeszcze to sprawdze i dam Wam znac. Moze jestem juz tu tak dlugo, ze sie po prostu przyzwyczailam
__________________
Tu jestem- w mrokach ziemi i jestem- tam jeszcze.
W szumie gwiazd, gdzie niecały w mgle bożej się mieszczę,
Gdzie powietrze, drżąc ustnie, sny mówi i gra mi,
I jestem jeszcze dalej poza tymi snami.
(...)I trwam, niby modlitwa, poza swa żałoba,
Ta, co spełnić się nie chce, bo woli być sobą.
Vedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:23   #4545
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
WA z tym miesem mielonym, to ja chyba w ogole tylko wolowine mielona kupuje... ale jeszcze to sprawdze i dam Wam znac. Moze jestem juz tu tak dlugo, ze sie po prostu przyzwyczailam
to tak szczerze mowiac ma rece i nogi... oni tu inne swinie maja
nie ma to jak polska swinia
(i teraz siedze jak ten debilek i sie usmiecham do siebie bo mi sie 'Sami swoi' przypomnieli....
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:28   #4546
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Vedma Pokaż wiadomość
Ja kupuje mieso mielone w Tesco i jeszcze nigdy nie mialam z nim zadnych problemow. Pierogi wychodza okej ale maszynke do mielenia i tak chcialabym miec! I zmywarke tez, ale nie mamy jej gdzie upchnac...
Ja też kupuję w Tesco, ale wieprzowina mielona jest dość droga i w takich małych opakowaniach i ona jest dobra, tylko trzeba patrzeć żeby świeża była. A wołowinę to i nawet tą tańszą nieraz kupię w Tesco, im tańsza tym generalnie więcej tłuszczu, ale ja i tak wysmażam i odlewam tłuszcz jak robię np spagetti. Tylko z tej tańszej to od razu trzeba coś robić póki świeża, leżała kiedys kilka dni i... wyglądała okropnie, o zapachu nie wspomnę...

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
A ogólnie dziś czuje sie żle co chwile mam mdłości tak tragicznie to jeszcze nie miałam . Generalnie jem , jem , jem i rozmawiam z kibelkiem ( dobrze ze mnie tylko naciaga bez zwracania) Przynajmniej jedzenie sie nie marnuje
Rozmowy z Wielkim Uchem widzę uskuteczniasz
Trzymam kciuki coby mdłości szybko przeszły.


Aniele - wszystkiego naj


A poza tym to wróciłam dziś wcześniej do domu, bo tak się fatalnie dziś czuję Boli mnie: głowa, brzuch, kark, oczy , jest mi niedobrze i mam bardzo dużą nadwrażliwość na światło. Migrena mi się przyplątala Tak więc jestem już w łóżku, roleta zasłonięta, tylko jeszcze ekran laptopa troszkę za jasny Wypiłam herbatkę z cytrynką i grypową saszetkę, w razie czego gdyby to jednak grypa jakoś się inaczej zaczynała. I udaję się na spoczynek
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg

Edytowane przez peorth
Czas edycji: 2010-04-12 o 16:30
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 16:58   #4547
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
A poza tym to wróciłam dziś wcześniej do domu, bo tak się fatalnie dziś czuję Boli mnie: głowa, brzuch, kark, oczy , jest mi niedobrze i mam bardzo dużą nadwrażliwość na światło. Migrena mi się przyplątala Tak więc jestem już w łóżku, roleta zasłonięta, tylko jeszcze ekran laptopa troszkę za jasny Wypiłam herbatkę z cytrynką i grypową saszetkę, w razie czego gdyby to jednak grypa jakoś się inaczej zaczynała. I udaję się na spoczynek
dziewczyny co z wam i!!! - nie rozkladac sie!!! wiosna idzie a wy chorowite!!! Berocca, rutinoscorbin, woda z cytryna (ciepla zimna jak kto lubi) i warzywka!!! Trzymac sie nie dawac!!!
z migrena strasznie wspolczuje - wiem co to za

idzie bakteria na wymachy nozka dzisiaj - uda sie rozrosly ( nie od cwiczen - od wielkanocy) trzeba zrzucac ten serniczek, babeczki, jajeczka i sobotni kebab (wersja large)
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:00   #4548
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ty po ktorej stronie Ladka? (jesli juz pytalam i ty juz mowilac to wybacz - ostatnio mi sie magnez skonczyl i pamiec mi siada )
zachod

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
ja w tym roku sierpien tez spedze w uk ...
ale chyba wolalabym w londynie bardziej niz w moim nudnym miescie
no... moze wybiore sie do siostry na tydzien .... ale co to jest tydzien w obliczu 6 tyg wolnego ......

której trzeba przy dzieciach pomóc?
albo kanapki do pracy robic?
albo po zakupy pójsc?
czekam na PW
ja sierpien spedze w pracy niestety

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
A poza tym to wróciłam dziś wcześniej do domu, bo tak się fatalnie dziś czuję Boli mnie: głowa, brzuch, kark, oczy , jest mi niedobrze i mam bardzo dużą nadwrażliwość na światło. Migrena mi się przyplątala Tak więc jestem już w łóżku, roleta zasłonięta, tylko jeszcze ekran laptopa troszkę za jasny Wypiłam herbatkę z cytrynką i grypową saszetkę, w razie czego gdyby to jednak grypa jakoś się inaczej zaczynała. I udaję się na spoczynek
uciekaj od kompa, a sio sio!
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 18:05   #4549
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

uff, ale produkujecie
Ja korzystajac z pieknej pogody na weekend wybralam sie do Bath
Naprawde ciekawe miejsce, napewno jeszcze kiedys tak pojade

A wogole to dostalam w prezencie maszyne do szycia... juz w mojej glowie powstaja projekty
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 18:07   #4550
sylwunia3009
Zadomowienie
 
Avatar sylwunia3009
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 942
GG do sylwunia3009
Dot.: Anglia cz. III

A u mnie cudowna pogoda, sloneczko, zero wiatru, 19 stopni dzisiaj bylo. Weekend tez byl piekny, ogrzewanie wylaczone od kilku dni mamy, spimy przy otwartym oknie, czekam tylko kiedy to sie skonczy.
__________________
Stworzenie świata to metafora ewolucji. Dlatego kobieta jest na końcu...

sylwunia3009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:04   #4551
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Anglia cz. III

Muszę przyznać że mnie też dzisiaj migrena złapała. Najmniejszy stuk odbija się echem trzykrotnie mocniej.


Na głównej stronie naszej klasy, w nowo dodanych zdjęciach znajomych, nic tylko..... zdjęcia dzieci. Dziecko na rękach mamusi, dziecko na rękach tatusia,dziecko w szpitalu, dziecko z babcią, dziecko samo w łóżeczku, z bliska, z daleka, z boku, z drugiego profilu..... Jakby jedno zdjęcie nie wystarczyło.

Jakby obecne pokolenie chciało się dowiedzieć ile ważyli lub mieli cm wystarczy wejść na NK i odszukać podpis pod zdjęciem. Jak się ma odrobinę szczęścia i rodzice byli baaardzo przejęci poczętym potomstwem to można napatoczyć się na całą dokumentację przebiegu ciąży.... Od USG w 8 tyg ciąży do samego końca.....

Jedno jest pewne: w tym roku przyrost naturalny ma dużą szansę na bycie dodatnim.

Aniele wszystkiego najlepszego!!
__________________
Jestem jak Marmite: albo się mnie kocha albo nienawidzi

Edytowane przez olka_222
Czas edycji: 2010-04-12 o 19:11
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 19:23   #4552
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać że mnie też dzisiaj migrena złapała. Najmniejszy stuk odbija się echem trzykrotnie mocniej.


Na głównej stronie naszej klasy, w nowo dodanych zdjęciach znajomych, nic tylko..... zdjęcia dzieci. Dziecko na rękach mamusi, dziecko na rękach tatusia,dziecko w szpitalu, dziecko z babcią, dziecko samo w łóżeczku, z bliska, z daleka, z boku, z drugiego profilu..... Jakby jedno zdjęcie nie wystarczyło.

Jakby obecne pokolenie chciało się dowiedzieć ile ważyli lub mieli cm wystarczy wejść na NK i odszukać podpis pod zdjęciem. Jak się ma odrobinę szczęścia i rodzice byli baaardzo przejęci poczętym potomstwem to można napatoczyć się na całą dokumentację przebiegu ciąży.... Od USG w 8 tyg ciąży do samego końca.....

Jedno jest pewne: w tym roku przyrost naturalny ma dużą szansę na bycie dodatnim.

Aniele wszystkiego najlepszego!!
u mnie tez wiekszosc dzieciate nie mam NK ale FB zawalone zdjeciami golych brzuchow albo ich produktow (mamusie prosze sie nie obrazac)
nastepna z migrena babcia bakteria mowi - oj dziewczyny nie dbacie o siebie (chociaz wiem ze to moze trafic znienacka kazdego)

hopsasa hopsasa - oj bedzie jutro bolec
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:33   #4553
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez aniaxxxxx Pokaż wiadomość
A wogole to dostalam w prezencie maszyne do szycia... juz w mojej glowie powstaja projekty
czyżby następna Gosia Baczyńska??
co masz w głowie?

Cytat:
Napisane przez olka_222 Pokaż wiadomość
Muszę przyznać że mnie też dzisiaj migrena złapała. Najmniejszy stuk odbija się echem trzykrotnie mocniej.


Na głównej stronie naszej klasy, w nowo dodanych zdjęciach znajomych, nic tylko..... zdjęcia dzieci. Dziecko na rękach mamusi, dziecko na rękach tatusia,dziecko w szpitalu, dziecko z babcią, dziecko samo w łóżeczku, z bliska, z daleka, z boku, z drugiego profilu..... Jakby jedno zdjęcie nie wystarczyło.

Jakby obecne pokolenie chciało się dowiedzieć ile ważyli lub mieli cm wystarczy wejść na NK i odszukać podpis pod zdjęciem. Jak się ma odrobinę szczęścia i rodzice byli baaardzo przejęci poczętym potomstwem to można napatoczyć się na całą dokumentację przebiegu ciąży.... Od USG w 8 tyg ciąży do samego końca.....

Jedno jest pewne: w tym roku przyrost naturalny ma dużą szansę na bycie dodatnim.

Aniele wszystkiego najlepszego!!
epidemia migreny na wizazu!!!

A rodzice to świata poza swoimi maleństwami nie widzą, zwłaszcza jak to pierwsze. Ja tam ich nie winię.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:53   #4554
anka!
Rozeznanie
 
Avatar anka!
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK/South East
Wiadomości: 565
Dot.: Anglia cz. III

przede wszystkim najlepsze zyczenia dla naszego Aniolka, aby byla zdrowa i szczesliwa

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
jak tam dzisiaj wasz nastroje? wcale nie czuje jakby byl weekend, przylazlam do pracy wykonczona - to wszystko chyba te emocje...
w porzadku, ale gdzies tam w glowie ciagle te mysli o tym co sie stalo...

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
hej
jak pogoda u was?
ja wlaczywlam ogrzewanie
mialam ambitny plan pojscia na basen, ale niestety obudzilam sie z potwornym bolem glowy i gardla
teraz juz troche lepiej ... popijam zielona herbate i stram sie zebrac mysli ....

czeka na mnnie cały kosz prania, drugi taki sam prasowania i cały zlew naczyn do myscia
(moj maz nadal twierdzi ze zmywarka jest nam zbedna )

ale za to zrobilam zakupy przez neta
i troche ogarnelam mieszkanie

wczoraj niespodziewanie na obiad zapowiedzieli nam sie goscie wiec i tym razem uzylam kokilków (to podobno polska nazwa ramekinsów
przepis znowu posunela mi moja siostra
mieso mielone z bekonem i jajkiem gotowany w srodku
tylko szkoda ze to angielske mieso mielone zdecydowanie samkiem rozni sie od naszej swojszczyzny
ale i tak wszyscy byli pod wrazeniem

a co do nastrojów ... coz nadal jakos tak dziwnie i smutno.....
No niby jak sie wyglada przez okno to ladnie, sloneczko swieci itp, ale calkiem zimno dzisiaj.

Zdrowka i sily zycze. O zmywarce marze, ale w moim obecnym mieszkaniu nie ma na nia miejsca. I ciagle sie zastanawiam, jak 2 osoby moga zostawiac tyle garow do zmywania ciagle cos trzeba pozmywac

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość

A ogólnie dziś czuje sie żle co chwile mam mdłości tak tragicznie to jeszcze nie miałam . Generalnie jem , jem , jem i rozmawiam z kibelkiem ( dobrze ze mnie tylko naciaga bez zwracania) Przynajmniej jedzenie sie nie marnuje
.
trzymaj sie

Cytat:
Napisane przez Kofika13 Pokaż wiadomość
której trzeba przy dzieciach pomóc?
albo kanapki do pracy robic?
albo po zakupy pójsc?
czekam na PW
zglasza sie chetna pierwsza pozycje z listy mozna od razu wykreslic, ale co do reszty to bardzo chetnie

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Ja też kupuję w Tesco, ale wieprzowina mielona jest dość droga i w takich małych opakowaniach i ona jest dobra, tylko trzeba patrzeć żeby świeża była. A wołowinę to i nawet tą tańszą nieraz kupię w Tesco, im tańsza tym generalnie więcej tłuszczu, ale ja i tak wysmażam i odlewam tłuszcz jak robię np spagetti. Tylko z tej tańszej to od razu trzeba coś robić póki świeża, leżała kiedys kilka dni i... wyglądała okropnie, o zapachu nie wspomnę...



A poza tym to wróciłam dziś wcześniej do domu, bo tak się fatalnie dziś czuję Boli mnie: głowa, brzuch, kark, oczy , jest mi niedobrze i mam bardzo dużą nadwrażliwość na światło. Migrena mi się przyplątala Tak więc jestem już w łóżku, roleta zasłonięta, tylko jeszcze ekran laptopa troszkę za jasny Wypiłam herbatkę z cytrynką i grypową saszetkę, w razie czego gdyby to jednak grypa jakoś się inaczej zaczynała. I udaję się na spoczynek
ty tez sie kuruj, duzo zdrowka

A co do miesa mielonego to myslalam, ze tylko my z TZ tak wybrzydzamy. Widac na prawde jest cos z nim nie tak. Przez pewien czas musialam sie niezle gimnastykowac w kuchni i omijac potrawy z miesiem mielonym (a uwielbiamy spaghetti albo kotlety mielone)
Do czasu, az trafilam przez przypadek w supermarkecie na mielone z indyka. Nic a nic nie smierdzi Tylko takie teraz kupuje.


Ja juz jestem po kilku dniach w nowej pracy, jak narazie podoba mi sie
Ale najbardziej to chcialam sie pochwalic tym jak uczcimy z TZ nasza rocznice slubu. Za tydzien wybieramy sie do Royal Albert Hall w Londynie na koncert orkiestry krolewskiej, maja grac kultowe przeboje rockowe. Jestem strasznie podekscytowana i juz sie nie moge doczekac. Piekna muzyka do relaksu i przemyslen. Dla zainteresowanych link - zapowiedz koncertu

http://www.youtube.com/watch?v=Duu_1bgoyT0
anka! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 20:54   #4555
Kofika13
Zakorzenienie
 
Avatar Kofika13
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 107
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość


A rodzice to świata poza swoimi maleństwami nie widzą, zwłaszcza jak to pierwsze. Ja tam ich nie winię.
hiihiihih
ja tez nie
sama dodalam chyba 5 zdjec z F
poza tym moje zdanie jest takie - nk wlasnie po to jest aby dodawac foty i dzielic sie z ludzmi swoim szczesciem,podrozami a nawet spotkaniem z kolezanka
a jak sie komus to nie podoba ...... to coz
moza wejsc w "ustawienia" i usunac profil

i to nie jest skierowane tylko do ciebie Olu
ale denerwuja mnie tacy ludzie ktorzy krytykuja, wysmiewaja sie ....
a sami siedza na nk dniami i nocami i sledza zycie innych ....
sami zas nie maja odwago dodac do galerii ani jednego zdjecia .........

Peorthwracaj do zdrowia

anka fajnie ze nowej pracy ok !!!
i faktycznie fajny pomysl na spedzienie pierwszej rocznicy
matko jak ten czas leci ... a wydawałoby sie, ze dopiero co pisalas o przygotowaniach (ech)
__________________
Mad about Mad Men

“Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe.”
Albert Einstein

Edytowane przez Kofika13
Czas edycji: 2010-04-12 o 20:59
Kofika13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:15   #4556
7sweety7
Rozeznanie
 
Avatar 7sweety7
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 605
Dot.: Anglia cz. III

Aniolku - wszystkiego naj!!! Duzo zdrowia!

Dziwnie bylo w pracy, pierwszy dzien po powrocie, wszyscy pytali o prezydenta, wyrazali wspolczucie, mile to bylo, ale co tu gadac, mialam tez ostatnie interview i tez pytali o Polske, dziwnie tak.

Koledzy za mna tesknili, 10 razy mi powtarzali, pewnie ktos musi odwalic czarna robote.

A z dobrych wiesci powiem wam, ze na 90% dostane ta przace ktora chce
__________________
Mozesz byc kim zechcesz, po prostu stan sie kims kim chcialabys byc...
7sweety7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 21:41   #4557
upadly aniol
Raczkowanie
 
Avatar upadly aniol
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cumbria
Wiadomości: 328
Dot.: Anglia cz. III

witam wszystkich wieczorowa pora (dopiero wstalam)
ja tylko tak na sekundke, bo musze leciec wziac prysznic i isc spac dalej
jeszcze raz dziekuje bardzo za zyczenia, to bardzo mile z waszej strony

Sysunia przykro mi, ze cie mdlosci mecza, na pocieszenie Ci napisze, ze nie jestes sama, moja siostre tez mecza
biedna Peorth i Olkamam nadzieje, ze juz wam przeszlo.

7sweety7 i Anka! gratuluje nowej pracy

a tak w ogole to ja zapomnialam,zemam konto na NKwczorajmisie przypomnialo,musze z nim porzadek zrobic,ale tokiedys, bo teraz uciekam spac
slodkich snow wam zycze i jeszcze raz dziekuje bardzo za zyczenia

a i jeszcze mialam napisac, ze u mnie 22 stopnie,sloneczko,ludzie w japonkach i krutkich rekawkach chodzamamnadzieje, ze taka pogoda utrzyma sie do weekendu
__________________
"The secret to happiness is not in doing what one likes to do, but in liking what one has to do"

Edytowane przez upadly aniol
Czas edycji: 2010-04-12 o 21:44
upadly aniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 07:24   #4558
aniaxxxxx
Zadomowienie
 
Avatar aniaxxxxx
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Walia
Wiadomości: 1 291
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez koculek Pokaż wiadomość
czyżby następna Gosia Baczyńska??
co masz w głowie?
na razie projekty sukienek letnich

a co do miecha... ja tam go nie jem, ale tutejsze smierdzi okropnie, jak padlina.. w pl jak przechodzilam kolo miesa to nie bylo tego zapaszku

a pogoda cudna, wiosena, az chce sie zyc, gdy otwieram oczy i widze sloneczko
aniaxxxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 08:56   #4559
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez 7sweety7 Pokaż wiadomość
A z dobrych wiesci powiem wam, ze na 90% dostane ta przace ktora chce
No to trzymam kciuki żeby się udało!


Ja dziś też zostałam w domu. Głowa mi pęka ale dziś już lepiej znoszę światło. tż twierdzi że mnie pewnie przewiało, bo w niedziele byłam na spacerze, a bylo chlodno. Taka zdradliwa ta pogoda teraz Czlowiek się wyletni i nic tylko zmarznie. No ale się mogę pochwalić że w sobotę bylam w sklepie w japonkach, tak było ciepło

idę zrobić sobie jakieś śniadanko i wracam do łóżka na seans Przyjaciół Jestem już na 10 sezonie i to tak w połowie, tak się przyzwyczaiłam do nich, nie wiem co będę oglądać jak już skończę
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 10:03   #4560
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Anglia cz. III

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
No to trzymam kciuki żeby się udało!


Ja dziś też zostałam w domu. Głowa mi pęka ale dziś już lepiej znoszę światło. tż twierdzi że mnie pewnie przewiało, bo w niedziele byłam na spacerze, a bylo chlodno. Taka zdradliwa ta pogoda teraz Czlowiek się wyletni i nic tylko zmarznie. No ale się mogę pochwalić że w sobotę bylam w sklepie w japonkach, tak było ciepło

idę zrobić sobie jakieś śniadanko i wracam do łóżka na seans Przyjaciół Jestem już na 10 sezonie i to tak w połowie, tak się przyzwyczaiłam do nich, nie wiem co będę oglądać jak już skończę
dzien dobry migrenowce!!!
peorth - mam nadzieje ze szybko przejdzie!!
jak tam reszta sie dzisiaj trzyma?

u mnie ok - tylko miesnie bola!! gdzie jest maatra? potrzebuje kolezanki do pouzalania sie nad zakwasami

jak to nie wiesz co bedziesz ogladac? od poczatku!!!! Przyjaciol nigdzy za duzo!!!

Ja sie zaszczepilam tez kiedys angielskim serialem 'Cold Feet' troche bardziej dramatyczny ale tak mi dobrze szlo ogladanie - ze tez kupilam tez calosc na dvd i wciagnelo jak nie wiem!!!

anka, sweety - gratulacje! trzymamy kciuki za dalsze sukcesy

ania - kolejna diane von furstenberg in the making!

Edytowane przez Bakteryika
Czas edycji: 2010-04-13 o 10:07 Powód: pomylily mi sie anie
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:05.