Turcja - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-04, 01:15   #2611
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Opalisz się na bank. A nawet spalisz jak nie będziesz schodzić ze słońca Kebaby moim zdaniem w Polsce są lepsze, ponieważ w Turcji mają niezbyt dobre sosy Herbatką będą Cię częstować w zasadzie w każdym sklepie jeśli wdasz się w negocjacje cenowe ze sprzedawcą. Poza tym kupisz ją za grosze w każdym sklepie - w proszku lub liściasta. Złoto jak kupować to TYLKO u jubilera (oczywiście tam też się targuj) Ponieważ na bazarze oszukują! Dobrej i taniej skóry w kurorcie nie kupisz. Trzeba się przejechać gdzieś dalej. Jeśli się zdecydujecie na wycieczkę do Kapadocji, to tam w programie jest wizyta w prawdziwej fabryce skór - wielki wybór, jakość najlepsza i cenę można wynegocjować super
A ja kupiłam, mój tż zresztą też nasze biuro podróży ma zaufany sklep ze skórami i tam nas zabrano. Turek gadał po polsku, wynegocjowaliśmy super ceny i jakość świetna, także nie ma co generalizować jak się nie jest czegoś pewnym.

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Istambuł ma ponad 12,5 miliona mieszkańców, więc możesz sobie wyobrazić jego rozmiary, poza tym leży ok.1000km od Alanya, więc jest możliwa tylko samolotem. Wycieczka jednodniowa jest nierealna. Dwa dni nawet nie wystarczą na powierzchowne zwiedzenie. Poza tym wycieczka ta jest bardzo droga i nie jest oferowana w tamtejszych biurach podróży.
I pamiętaj, nigdy nie wykupuj wycieczek u rezydenta. W Turcji co 100 metrów są polskie biura podróży i tam dokładnie te same wycieczki są 300% tańsze!!! Nie daj się nabrać polskim rezydentom! My zaoszczędziliśmy 125euro na dwóch wycieczkach. To nie małe pieniążki
Najlepiej poczytaj dokładnie ten wątek I pytaj, ja chętnie udzielam informacji
Nie przesadzajmy, że co 100 metrów są polskie biura, bo w Alanyi są ledwo trzy. Za to tureckie co 100 metrów i owszem
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-04, 21:22   #2612
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

KEBABY
To co u nas się nazywa kebab w Turcji to co innego. Ale dobra nie bede filozofować .
Najlepszy dla mnie to patlican kebab(z baklazanem -mniammmmmm)
Są tez przez turystów zwane w ciescie ale to Durum mniammmii. Ze smakiem to zalezy od regionu. Na wschodzie są bardzo pikantne. Ale w takiej miejscowości jak Antalya to kebab co krok, bo co ma byc innego jak tam miliony turystów.
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-05, 10:46   #2613
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: Turcja

alamig, nie wiem gdzie w Alanii sa polskie biura co 100 m. Znam moze ze 3 i to wszystko. I to tez nie sa wszystkie polskie bo prowadza je albo Turcy i maja po 1,2 przewodnikow mowiacych po polsku, jedno prowadzi Rosjanka.

Nie zgodze sie tez, ze skory kupuje sie w fabrykach skor podczas wycieczki. Dla mnie to strata kasy!!! Nie ma tam czasu na targowanie bo grupa czeka a pilotka patrzy znaczaco na zegarek. Na dobre targi drogich rzeczy potrzeba czasem dobre 2 godziny. Nie ma nic na szybko.
To samo ze zlotem. Po pierwsze w fabrykach modele sa nieciekawe, wiekszy wybor i ladniejsze wzory sa u jubilerow.

Kebaby....hmmmm.....to co mamy w Polsce to tylko durum kebab. Nie ma u nas ani iskender kebap, ani ali nazik, ani adana kebap wiec nie mozna porównywac. Najlepiej isc do dobrej restauracji na dobry kebap bo te na ulicy za kilka dolarow to tez nie to, ale sprobowac mozna.
Polecam tez ziemniaka z salatkami i dodatkami czyli kumpir.

Kabira gdybyscie kiedys potrzebowali jakiejs opiekunki do takich programow to ja sie chetnie zglosze niestety moj przedzial wiekowy nie pozwalal mi na zgloszenie a chetnie pogadalabym na te tematy. Pozdrawiam i zazdroszcze

GS
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:22   #2614
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Witam dziewczyny ; )
Do Turcji wybieram się w maju (jestem w lekkim stresie bo pierwszy raz lecę sama ) dokładnie do miejscowości Alanya (chyba tak to się pisze) .
Czytam wątek jestem dopiero na 11 stronie ,ale już jestem bardzo ,,podniecona'' tym całym wyjazdem i mimo ,że do wyjazdu jeszcze trochę czasu zostało to żyje tylko nim, ;D

Mam pare pytań na które nie znalazłam odpowiedzi : )
1. Czy w Alanyi (nie mam pojęcia jak to się odmienia) są Hotspoty ? Jeśli tak to gdzie ...czytałam gdzieś ,że w McDonald's czy wiecie coś na ten temat ?
2.I czy korzystanie z internetu jest drogie (ile mniej-więcej kosztuje) ?
3. I czy tam korzysta się z komputerów czy można po prostu podłączyć swojego laptopa ?
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:27   #2615
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny ; )
Do Turcji wybieram się w maju (jestem w lekkim stresie bo pierwszy raz lecę sama ) dokładnie do miejscowości Alanya (chyba tak to się pisze) .
Czytam wątek jestem dopiero na 11 stronie ,ale już jestem bardzo ,,podniecona'' tym całym wyjazdem i mimo ,że do wyjazdu jeszcze trochę czasu zostało to żyje tylko nim, ;D

Mam pare pytań na które nie znalazłam odpowiedzi : )
1. Czy w Alanyi (nie mam pojęcia jak to się odmienia) są Hotspoty ? Jeśli tak to gdzie ...czytałam gdzieś ,że w McDonald's czy wiecie coś na ten temat ?
2.I czy korzystanie z internetu jest drogie (ile mniej-więcej kosztuje) ?
3. I czy tam korzysta się z komputerów czy można po prostu podłączyć swojego laptopa ?
Dużo knajp w Alanyi ma internet, więc nie ma problemu, często też za drobną opłatą wypożyczą Ci laptop i możesz skorzystać, nam się raz udało za darmo nawet
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:32   #2616
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Mam pare pytań na które nie znalazłam odpowiedzi : )
1. Czy w Alanyi (nie mam pojęcia jak to się odmienia) są Hotspoty ? Jeśli tak to gdzie ...czytałam gdzieś ,że w McDonald's czy wiecie coś na ten temat ?
2.I czy korzystanie z internetu jest drogie (ile mniej-więcej kosztuje) ?
3. I czy tam korzysta się z komputerów czy można po prostu podłączyć swojego laptopa ?
ad. 1: dokładnie, w macu, w kfc, pod nimi też oczywiście, czasami z jakiegoś hotelu się trafi. My sobie obcykalismy jeden hotel z niezabezpieczonym netem i chodziłam tam dzwonić do domu na skype'a za darmo
ad. 2: nie pamiętam ile dokładnie, ale tanio

A ja mam pytanko, lecisz sama w celach wypoczynkowych czy służbowych? Nie boisz się?
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:39   #2617
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
ad. 1: dokładnie, w macu, w kfc, pod nimi też oczywiście, czasami z jakiegoś hotelu się trafi. My sobie obcykalismy jeden hotel z niezabezpieczonym netem i chodziłam tam dzwonić do domu na skype'a za darmo
ad. 2: nie pamiętam ile dokładnie, ale tanio

A ja mam pytanko, lecisz sama w celach wypoczynkowych czy służbowych? Nie boisz się?
Kiedy ślubujesz, Kochanie?
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 16:41   #2618
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Mam 18 lat więc w celach wypoczynkowych boję się okropnie ,ale tylko lotniska ...odprawa i te sprawy

Właśnie internet mi jest potrzebny do korzystania ze skype'a ,czyli jest to możliwe ? ( i wiem że na wakacjach powinno się odpoczywać a nie zabierać ze sobą komputera ,ale mój tata będzie akurat w szpitalu więc chciałabym z nim od czasu do czasu porozmawiać )

Cytat:
często też za drobną opłatą wypożyczą Ci laptop i możesz skorzystać
o właśnie takiej opcji szukałam !
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:53   #2619
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Kiedy ślubujesz, Kochanie?
Suwak
A Ty widzę jakiś perfumowy biznes rozkręciłaś też złapałam ostatnio fazę na perfumy, ciągle tylko kupuję jakieś odlewki na rozbiórkowym

Cytat:
Napisane przez Oddycham Pokaż wiadomość
Mam 18 lat więc w celach wypoczynkowych boję się okropnie ,ale tylko lotniska ...odprawa i te sprawy
O kurde to zaszalejesz, uważaj na Turków, oni tylko czekają na samotnie podróżujące turystki
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 16:57   #2620
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
Suwak
A Ty widzę jakiś perfumowy biznes rozkręciłaś też złapałam ostatnio fazę na perfumy, ciągle tylko kupuję jakieś odlewki na rozbiórkowym



O kurde to zaszalejesz, uważaj na Turków, oni tylko czekają na samotnie podróżujące turystki
tak, tak, każdy się zakocha i wyzna dozgonną miłość
Ja w tym roku już Turcji troszkie mam dość i wolę coś europejskiego Ale kiedyś jeszcze z chęcią do Marmaris pojechałabym


A faaaktycznie, jest napisane, ja ślepota wszystko już gotowe?

Ano, próbuję się spełniać w roli biznesŁUMEN kocham perfumy i stwierdziłam, że to będzie to
No właśnie ostatnio widuję Cię na perfumach i wspólnych rozbiórkach
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 17:02   #2621
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Princeska87 Pokaż wiadomość
Ano, próbuję się spełniać w roli biznesŁUMEN kocham perfumy i stwierdziłam, że to będzie to
No właśnie ostatnio widuję Cię na perfumach i wspólnych rozbiórkach
No wszystko to nie, teraz jesteśmy na etapie wybierania zaproszeń
Kochana ten adres Twojej firmy, to Ty tam mieszkasz? pytam, bo kurcze to rzut beretem ode mnie
Claris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-06, 17:06   #2622
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Claris ty zas tak nie strasz
Kilka słow po turecku i jest się wolnym

Zawsze mów ze czekasz na boyfrienda haha

Aaaa Galata będe miała na Ciebie oko w nastepnym projekcie
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 17:09   #2623
Oddycham
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 296
Dot.: Turcja

Cytat:
O kurde to zaszalejesz, uważaj na Turków, oni tylko czekają na samotnie podróżujące turystki
hah nie nie nie ...moja mama z ciotką będą już na miejscu bo lecą tydzień wcześniej (na dwa tygodnie) ja tylko na tydzień

I chyba ostatnie moje pytanie (przynajmniej z działu ,,Internet i ja w Turcji) w każdym komputerze powinien być skype ?
__________________




Chciałabym być Tobą ...wiesz ?
Oddycham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 17:12   #2624
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Turcy używają i skypa i msn messanger i innych komunikatorów. W miejscowościach turystycznych nie powinno być problemu ze znalezieniem neta.
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-06, 17:35   #2625
Princeska87
Zakorzenienie
 
Avatar Princeska87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 684
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez Claris Pokaż wiadomość
No wszystko to nie, teraz jesteśmy na etapie wybierania zaproszeń
Kochana ten adres Twojej firmy, to Ty tam mieszkasz? pytam, bo kurcze to rzut beretem ode mnie
Nie, nie mieszkam tam Firma jest internetowa, więc nie ma jako takiego lokalu dla ludu. Jest to siedziba, ale bez możliwości oglądania tam perfum

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kabira Pokaż wiadomość
Claris ty zas tak nie strasz
Kilka słow po turecku i jest się wolnym

Zawsze mów ze czekasz na boyfrienda haha

Aaaa Galata będe miała na Ciebie oko w nastepnym projekcie
To też nie bardzo skutkowało, oni się tak łatwo nie poddają
Ale jak już z tym bojfrendem szłam za rączkę, to żaden nie wyskoczył z głupim tekstem i zagadywali właśnie jego, żeby np. zabrał mnie do ich restauracji na drinka i jedzenie także miałam spokój i to on się z nimi bratał
__________________
Nowy wątek perfumeryjny (wymienię perfumy Chopard Happy Spirit Bouquet D'Amour + Venezia Laura Biagiotti):
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1155971
Specjalistka ds. wymarzonych wakacji
Princeska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 19:21   #2626
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Turcja

Wybieram się z narzeczonym do Turcji do Alanya w terminie 7.07 i na 2 tygodnie z biura Triada do Hotelu Stella Beach. Ktoś może wybiera się w tym czasie? To moja pierwsza wycieczka do Turcji ale mam nadzieje że się nie zawiode bo sam hotel ma dobre opinie
gsk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 11:57   #2627
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Miasto śpiewających minaretów- Istanbul. Marzec-Kwiecień 2010.
Moje spojrzenie na to miasto...

Edytowane przez kabira
Czas edycji: 2010-04-11 o 12:07
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 14:20   #2628
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: Turcja

Kabira liczę na to, ze bedziesz o mnie pamiętac.

Widzę, ze mialas ladną pogode, i tulipany juz kwitna. Malo kto wie, ze tulipany pochodza z Turcji wlasnie i stamtad trafily do Europy. Stad tez tureckie logo ma wlasnie tulipana:

http://www.ocaklardatatil.com/images/TURKEY_LOGO.gif

Bylas moze na meczu w Stambule? Ja powaznie rozwazam urlop wrzesniowy w tam wlasnie i marze o meczu na Ali Sami Yen - Galatasaray! :P
Moze tez bedziesz w tym czasie wlasnie w tych rejonach? Milo by bylo miec takiego przewodnika lub uzyskac kilka dobrych rad jak sie poruszac i co warto zobaczyc. Ja bylam tam raz tylko na objazdówce i od lat mowie, ze tam wroce na dluzej - moze teraz sie uda?

Pozdrawiam, GS
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-11, 16:50   #2629
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Hey Galata
Istanbul to juz trochę przechodziłam i zawsze się śmieje ze predzej bym się w Warszawie zgubiła niz tam.
Na meczu nie byłam. Słyszalam że jest niebezpiecznie(nawet znajomi policjanci mi odradzali) z powodu fanów i najlepiej iśc w dużej grupie. Ale pewnie przezycie niesamowite. Byłam na stadionie Besiktas choć nie jestem fanka. Na każdej dzielnicy, z której pochodzi dany zespół sportowy widać wszędzie te kolory.

Istanbul to jedno z moich ukochanych miast , do którego mogę zawsze wracać i zachwycać sie nim od nowa.Mam nawet miejsca gdzie nie ma turystów i je lubię najbardziej.
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-12, 23:06   #2630
babbibu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Turcja

Witam,
ufff siedze tu od godziny i czytam to interesujące forum niestety nie znalazlam odpowiedzi na trapiace mnie pytania. Mianowicie wyjeżdzam do Turcji 19 maja do Kemer'u i interesuje mnie, czy tam w okolicach są jakieś godne polecenia biura podróży, z którymi pojechałabym na jakaś ciekawą wycieczkę ? czy mogę wykupić wycieczkę z tego, które mieści się w Alani np. Wujek i Mariolka ? <co?> ogólnie czy Kemer to wporządku miejsce na wypoczynek dla młodej zakochanej pary ?! z góry dziękuje za pomoc i odpowiedź !
babbibu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 08:31   #2631
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Turcja

Oj ja też 19 maja ale do Alanyi to już tak niedługo szybko mineło
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 08:52   #2632
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Hello
Kemer jest oddalony około 40km od Antalyi a najdalej około 70 km dzielnica Tekirova. Co charakteryzuje go to czysta woda(czystsza niz w Alanyi), zielono wokoło, góry i morze w jednym miejscu. Są tam fajne uliczki ze sklepami. Polecam jakiś rejs z Kemer. Jest tam też jedna z najlepszych dyskotek w częsci riwiery. Polecam wycieczke do Olympos ale to juz mozecie jechac sami busem z Kemer.i do Chimery znajdującej się koło Olimpos i najlepiej tam iśc w nocy.

Napewno wam sie będzie podobać.
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 13:45   #2633
babbibu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Turcja

dziękuję baaaaaardzo mam nadzieje ze sie nie zgubimy i zwiedzimy co nie co w międzyczasie obibokowania się na plazy ;P
babbibu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:00   #2634
Galatasaray
Raczkowanie
 
Avatar Galatasaray
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 219
Dot.: Turcja

Cytat:
Napisane przez kabira Pokaż wiadomość
Hey Galata
Na meczu nie byłam. Słyszalam że jest niebezpiecznie(nawet znajomi policjanci mi odradzali) z powodu fanów i najlepiej iśc w dużej grupie. Ale pewnie przezycie niesamowite. Byłam na stadionie Besiktas choć nie jestem fanka. Na każdej dzielnicy, z której pochodzi dany zespół sportowy widać wszędzie te kolory.
Kabira wiem, ze niebezpecznie, ale za to jakie to moze byc emocjonujące Juz i tak darowalam sobie marzenie jak to GS gra z FB, stawiam teraz na Antalyaspor z GS i tyle mi musi starczyc.

Babbibu, Kemer jest fajnym klimatycznym miasteczkiem. Bardzo kameralnym, malym, ale okolice sa niesamowite. Widoki sa boskie. Cale Kemer otoczone jest górami (tego w Alanii nie ma). Zatoczki, woda czysciutka. Plaze niestety kamieniste, ale chyba nie bedziesz budowac zamkow z piasku? Niestety w Kemer nie ma lokalnych polskich biur podrozy. Sa tylko zazwyczaj rosyjsko lub niemieckojezyczne biura. Jednak na np. rejs do Olympo i po okolicznych zatoczkach mozesz spokojnie z nimi pojechac. Do takich atrakcji nie trzeba polskiego przewodnika. Jedz tez na gore Thatali 2.365 m npm - NIESAMOWITE widoki. Mozecie pozyczyc sobie samochod i podjechac do Antalii albo w druga strone do Finike, Demre, po drodze sa restauracje wodne, ale o te musicie pytac miejscowych bo nie wytlumacze Tobie gdzie dokladnie to bylo.

Stamtad jest jeszcze wycieczka wlasnie do Demre/Myre skad pochodzi sw. Mikolaj - miejsce szczegolnie czczone przez prawosławnych. Natomiast z portu w Demre sa rejsy na wyspe Kekova, mozna samemu wypozyczyc sobie statek ze szklanym dnem lub jechac na wycieczke.

Moze znajdziecie kogos milego w hotelu z kim mozna by podzielic koszty wynajmu samochodu to naprawde jest sporo do zobaczenia w okolicy.

W samym Kemer w parku Moonlight jest fajna dyskoteka Aura o ile dobrze pamietam. Sam park tez dobry na spacery i wieczorne ogladanie meczy na telebimach
Galatasaray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:32   #2635
babbibu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Turcja

jesteście niesamowite ! bardzo sie ciesze,ze tu napisałam i z pewnością jak będziemy mieć z moim lubym kolejne pytania to najpierw tu zajrzę buziaki!
babbibu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 21:19   #2636
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Aura to jest wyrabista dyskoteka. Do niej ściągaja ludzie z Antalyi. a koszt samochodu na gaz to około 55 Tl czyli około 110zł na dobe
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 12:38   #2637
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: Turcja

babbibu Ja też lecę 19 maja z poznania a ty ??
powiem wam że po ostatnich wydarzeniach mam takiego stracha lecieć samolotem ze masakra a mój mąż to już w ogóle twierdzi ze nie wsiądzie to samolotu
__________________
15.12.2010 nowa ja

kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 14:21   #2638
patu$$
Raczkowanie
 
Avatar patu$$
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 280
Dot.: Turcja

a może ktoś wybiara się pod koniec czerwca ? hotel dinler?
patu$$ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-17, 21:39   #2639
kabira
Raczkowanie
 
Avatar kabira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 280
GG do kabira
Dot.: Turcja

Dla tych co boją się lecieć po ostatnich wydarzeniach INSHALLAH.
Co ma być co będzie.

Szczęśliwych lotów
kabira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-19, 18:46   #2640
babbibu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Turcja

ja z warszawy niestety ... :P tez przez mysl mi przeszly zle odczucia co do lotu samolotem , ale tak latwo sie nie poddam !
babbibu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.